Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » środa 25 gru 2019, 23:28

Dziś właśnie się dowiedziałem, że pozbyłem się jeszcze jednej choroby. Niestety nie znalazłem jej nazwy po łacinie, więc nie wiem jak się nazywa. Chodzi o to, że z wiekiem niektórym coraz ciężej wstać z łóżka, ja potrzebowałem chwilę na rozruch. Teraz wyskakuję pełny sił i gotowy do boju:)

"Współczulny układ nerwowy poprawia metabolizm, zwiększa pobudliwość większości tkanek, mobilizuje siły organizmu do energicznej aktywności".

Jakoś tak to brzmi.
0 x



Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » czwartek 02 sty 2020, 22:39

Na jednym z forum, żądano ode mnie bym pociął się i udowodnił, że cewki leczą. Chcieli zapłacić za spektakl. Jest to oczywiście idiotyczne. Każdy morze mieć cewkę i sobie sprawdzać jak sobie zechcę.
Przy dwójce dzieci o zranienia nie długo czekać, ot nadarzyła się okazja. Córka rozcięła paluszek o krawędź szyby. Na pierwszym zdjęciu stan zastany na drugim 4 minuty po, na trzecim +3 minuty i na czwartym + 1 minuta tak wygląda paluszek naświetlony latarką. Nic nie boli. Ten kto rozcinał sobie palce szybą wie jak to boli i ile to się goi. Jak widać rana nie była w żaden sposób odkażana czy zabezpieczona, chusteczka była potrzebna by nie pobrudzić cewkę. Jutro rano zrobię zdjęcie kontrolne.
Załączniki
ewa5.jpg
ewa5.jpg (88.63 KiB) Przejrzano 9166 razy
ewa4.jpg
ewa4.jpg (101.62 KiB) Przejrzano 9166 razy
ewa2.jpg
ewa2.jpg (111.76 KiB) Przejrzano 9166 razy
ewa1.jpg
ewa1.jpg (99.8 KiB) Przejrzano 9166 razy
0 x



Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » piątek 03 sty 2020, 21:03

Nie wiem jak wy a ja ważę dokładnie tyle co przed świętami:)? Nie robiłem nic a wręcz przeciwnie robiłem wszytko by się upaść jak co roku zresztą. Ciastka mniam, zezarłem wszytko co było w domu. Uważam, że tak się dzieje dla tego, że piję wodę rano o tym już pisałem dwa tygodnie temu. Czy ktoś się przyłączył do akcji? Nie!? No wasza strata
0 x



Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » poniedziałek 06 sty 2020, 14:08

Kolejna choroba pokonana, tym razem na odstrzał poszedł refluks, gratuluję zwycięzcy!!! I choc był to skutek uboczny bo leczono coś innego a i tak miły bonus od losu. :roll:
0 x



Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » piątek 10 sty 2020, 00:08

Witam, trochę nie na temat ale muszę o tym powiedzieć bo to działa zaskakująco skutecznie. Jeżeli kogo interesuje samo-masaż, to polecam: http://www.terapiawisceralna.pl/terapia-wisceralna/ Nie wiem, czy tu są kursy jak co robić, bo ja oglądam w języku rosyjskim jak ktoś go zna to polecam, tu podaję linki do najciekawszych warsztatów z terapii wisceralnej: https://x-faq.ru/index.php?topic=4809.new;topicseen#new
albo: https://x-faq.ru/index.php?topic=4803.0

Szczęka opada, jakie to skuteczne. Dwa tygodnia bolała lewa nerka, dwa razy sobie sam zrobiłem masaż i zapomniałem o bólu. Zaczęła boleć prawa:) Na razie nie wiem jak sobie zaradzić:(
0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: soma » piątek 10 sty 2020, 01:51

A gdzie masowales na ta lewa nerke, ze Ci sie polepszylo?
Nie mozna pomasowac tez na prawa?

Super interesujace. Kiedys czytalam o masazu brzucha, takiego w rosyjskim wydaniu, nie wiem czy to ten o ktorym piszesz. Polegal na nacisnieciu brzucha i robieniu dlonmi wibracji. Troche kiedys robilam, ale poszlo w zapomnienie. Dobrze, ze przypomniales.
0 x



Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » piątek 10 sty 2020, 06:59

Wybacz ale instrukcji nie udzielę, bo można sobie łatwo zaszkodzić. Przeglądnij materiały, są po polsku. Jeżeli zrozumiesz jak i co do czego to możemy się wymienić doświadczeniami. Druga nerka też była masowana albo coś nie tak robię albo ból nerki nie jest przyczyną. I właśnie w tym masażu chodzi o eliminację przyczyny, która może być zupełnie gdzie indziej. Na przykład ból głowy może być wywołany (nie bez pośrednio) przez stopę, wyobraź sobie:) Masaż stopy usuwa ból głowy. Albo żylaki to nic innego jak wątroba nie na swoim miejscu która ściska chyba aortę i krew nie może wrócić bez przeszkód do serca, masowanie przez 30 sekund wątroby usuwa żylaki:). Żaden lekarz do tego się nie przyzna albo i nie wie. Medycyna współczesna usunęła tą informację daleko w kąt bo się nie opłaca leczyć ludzi szybko. Notabene są to prace Pawłowa z lat 30-tych on nakreślił mapę centrów nerwowych i ich zależność. Ten masaż idealnie tłumaczy dlaczego cewki nie zawsze skuteczne i po kuracji ból wraca. Moja nerka tym przykładem jest. Dwa miesiąca temu bul w tej okolicy został usunięty przez cewkę ale ból teraz znów wrócił. Czyli nerki nie były przyczyną tego bólu.
0 x



Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » piątek 10 sty 2020, 08:24

Dobra wiadomość, znalazłem przyczynę, oczywiście była gdzie indziej, uff nic nie boli jak nowo narodzony! Wczoraj kułem cały dzień przebijam się przez stropy robię dwoma wiertarkami bo jedna nie daje rady za szybko się męczy:), dziś mam ciąg dalszy. Nic zero zmęczenia, więcej się męczę na święta bo kanapa mnie rujnuję i tylko w pracy odżywiam:)
0 x



Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » piątek 10 sty 2020, 08:42

Ot polecam, bardzo prosty element masażu, nie sposób sobie zaszkodzić. Róbcie tak jak na filmie, jest to masaż diafragmy, która jest zestresowana u 9 osób z 10 osób. U mnie nie:)
https://youtu.be/Qvfymn1GCBY?t=1041
0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: soma » piątek 10 sty 2020, 10:42

To jest rzeczywiscie metoda do lepszego zapoznania sie z nia. Wczoraj wieczorem wymasowalam caly brzuch i czuje sie rzeczywiscie lepiej. Troche poogladalam wideo i widze jak podejscie rosyjskich lekarzy rozni sie od naszych z zachodu. Jest cos co mnie zaskoczylo. Kiedys jakis szwedzki alternatywny lekarz powiedziala: daj mi swoj kregoslup a wylecze ci kazda chorobe. To utknelo mi w pamieci i duzo zajmowalam sie kregoslupem z dosyc kiepskim rezultatem. A tutaj Rusek mowi, ze jak sie wymasuje brzuch to kregoslup sie naprawi. Zupelnie na odwrot.
Ten temat zasluguje na osobny watek, bo cos mi sie zdaje ze to super metoda.
0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: soma » niedziela 12 sty 2020, 15:52

Zafascynowala mnie ta metoda masowania brzucha. Z tego wszystkiego co znam to jest to najbardziej efektywne. Troche masuje, ale jestem ostrozna i czekam na ksiazke na ten temat, ktora zamowilam. Ale po tym ostroznym masazu czuje sie tak duzo lepiej, chyba pierwszy raz czuje gleboki spokoj, a sen stal sie tez bardzo regenerujacy. Na wykladach (wideo) ten rosjanin mowi, ze z calej grupy osob jakie go sluchaly (a bylo ich sporo) to byc moze tylko jedna osoba nie ma problemow z ukladem trawiennym. Pozostali maja mniejsze czy wieksze, ale maja. Tak mysle, ze ci, ktorzy cierpie na nerwice powinni doprowadzic sobie uklad trzwienny do porzadku, tak jak z innymi chorobami. "Nie uleczysz nic innego, dopoki nie naprawisz sobie systemu trawiennego" - to slowa tego Rosjanina. Taka mysl przewijala mi sie po glowie po tym masazu: to juz koniec cierpienia. I tak wlasnie sie czuje.
0 x



Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » niedziela 12 sty 2020, 21:20

Potwierdzam, to super sposób na leprze życie. Tak jak i z cewkami Mishina możesz sam siebie uratować. Bo żaden lekarz nie będzie szukał przyczynę bólu głowy który może być w stopie a będzie leczył głowę. Masaże wisceralne są dobre na Alzheimera którego żaden lekarz nie będzie leczył przez masowanie szyi!:).
Masuję siebie codziennie, jakichś większych problemów nie znalazłem. Ale po masowaniu brzucha jak pisałem ustąpiły bule w nerkach. Z tego co zrozumiałem, to przyczyną tego było nie drożność moczowodu, lewej nerki, bo gdy na niego naciskałem to bolało, teraz już nic nie czuję. Prawa nerka mi przeszła (a według mojego błędnego przekonania był to bul kręgosłupa bo tak uważałem przez ostatnie 10 lat i leczyłem oczywiście nie skutecznie kręgosłup) po masowaniu całego brzucha i konkretnie nerek. Oczywiście bardziej rozeznany w temacie budowy ciała powie, że nerki wymasować się nie da :) i będzie miał rację ale masując brzuch i jelita w odpowiedni sposób możemy wymasować i nerki. I właśnie to zrobiłem. Również odnotowałem, zmniejszenie brzucha bo jak się dowiedziałem i chyba coś w tym jest, nie prawidłowo pracujące jelita gromadzą sporą część gazów i masowanie usuwa te gazu. Dzieci uwielbiają te masaże i czekają z niecierpliwością kiedy je wymasuję:)
Oprócz masażu piję codziennie rano kubek wody z sodą, do pracy zabieram termos z wodą i sodą nic nie jem w ciągu dnia i nie jestem głodny ani grama. Stosuję również cewki codziennie. Zanim zająłem się terapią cewkami Mishina, miesiąc przed miałem kurację odkwaszania organizmu od LR. Polecam jest dobre. Dzięki tej kuracji dostosowałem jadłospis do ich wymagań i jak się okazało jest świetny, więc go się trzymam. Terapia wisceralna również się domaga by dostosować jadłospis do poziomu właściwego organizmu.
Po tym wszystkim czuję się wyśmienicie.
Jak twierdzi Ogółow twórca obecnego systemu on też wymaga masażu, bo problemy dnia codziennego odbijają się i na nim. Ogołow nie wymyślił tego znikąd tylko przyjął pałeczkę od tak zwanych starowierów. Grupa ludzi co żyje całkiem osobno i kontynuuje tradycje swoich dziadków. Gdy żyjesz osobno w lesie to masz pod ręką tylko swoje ręce którymi jak widać możesz zrobić wszystko:) Na przykład jeżeli ktoś czyta temat kto ma wyraźne zniekształcenie twarzy to zwykłe wkładanie palca pomiędzy zębami i jego ugryzienie powoduje odprężenie mięśnia szczęki który właśnie jest powodem zniekształcenia twarzy i wykrzywienie linii oczu. A uporczywy bul szyi czy głowy może być spowodowany skurczem jednego z mięśni stopy. Bo następuje kompensacja właśnie źle działającej nogi przez co mięśnie szyi są bardziej naprężone bo muszą utrzymać głowę na odpowiednim poziomie.
0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: soma » poniedziałek 13 sty 2020, 10:24

Nie wiem ,ZdecydowanieWitam, czy ogladales to wideo Ogolowa gdzie bylo opowiadanie pewnego Ruska, bylego wojskowego, ktory mial marskosc watroby od picia, chore nerki i inne dolegliwosci. On sobie to wszystko naprawil. Marskosc watroby tez mozna naprawic. To co on robil, to zaczal od masazu brzucha, a potem zmienila mu sie swiadomosc i pracowal mysla. Pomyslal, ze dobrze byloby podrosnac i podrosl 6 cm. Dzisiaj tez uzylam mysli. Wizualizuje caly moj uklad trawienny w kuli. Wymawiam intencje: moja intencja jest przywrocenie prawidlowego ulozenia organow nalezacych do ukladu trawiennego. I co sie stalo: poczulam uklucie w kregoslupie i taki bombelek jakby powietrza, tylko chcwile. Caly brzuch poglebil spokoj. Sprawdzilam potem manualnie naciskajac i w tych miejscach gdzie miala spore stwardnienia bylo bardziej rozluznine. Wazne jest w pracy z mysla pozytywne czucie. Fizyczny masaz przynosi spokoj i dobre samopoczucie i mozna sobie dalej w tym stanie pracowac z mysla.

Ten polski naglasniacz tej metody (Bartkowiak chyba) mowi Tak: nie ma chorob ukladu pokarmowego, jest jedynie dysfunkcja spowodowane nieprawidlowym ulozeniem organow. I jak sie zlikwiduje dysfunkcje, przywroci organom prawidlowe ulozenie to uklad trawienny zaczyna pracowac dobrze. I to jest bardzo pocieszajace, bo nie trzeba leczyc chorob. Leczenie jest zwykle dlugotrwale i najczesciej nie przynosi rezultatow, potrzebne sa lekarstwa. Dlatego chyba ten masaz przynosi takie czesto spektakularne efekty, bo sie nie leczy a przywraca organom prawidlowe ulozenie, a to moze zadziac sie szybko.
0 x



Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » poniedziałek 13 sty 2020, 19:29

Nie oglądałem, daj linka?
Ten polski naglasniacz tej metody- coś chyba nie zaliczył, bo Ogulow nigdy tak nie mówił i nie mógł powiedzieć, bo to nie prawda. Ogulow leczy ludzi nie tylko masażem no i pijawkami i pszczołami, ziołami, sodą. Są specjalne metody dobierane indywidualnie, bo ci wątroba się nie zregeneruje jeżeli zabraknie budulca, więc trzeba go dostarczyć. Samym masowaniem wątroby nie wyleczysz nawet silą myśli.

Dzisiaj tez uzylam mysli.-wszyscy w kółko to powtarzają, że trzeba myślą coś tam ale mało kto rozumie o co chodzi i potrafi leczyć siłą myśli. Dla tego potrzebne są Ogulowy i Mishiny. Mnie potrzeby Ogułow i Mishin dla tego, że swoje dzieci nie potrafię siłą myśli wyleczyć a cewką i masażem wisceralnym tak i są tego efekty.

Polecam używać przy wizualizacji szmatkę i wyobrażać jak myjesz poszczególne organy wzmocni to wizualizację, leczyłem tak ludzi.
0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: soma » poniedziałek 13 sty 2020, 19:46

Tutaj link (od 16:02 opowiada o nim, a potem sam ten mezczyzna mowi):
https://www.youtube.com/watch?v=NmM2aJWiHz4

A co do tego polskiego naglasniacza tej metody to on nazywa sie Batkiewicz. Slucham go i wydaje mi sie, ze wie o czym mowi. Nie znalazlam ksiazki Opolkina, a z czegos trzeba sie nauczyc. Na wideo jest dla mnie niewystarczajace. Chyba ze masz jakies wideo gdzie pokazuja jak masowac. A ten Wladyslaw Batkiewicz uczyl sie w Rosji, na ukrainie wiec chyba tak calkiem nie mowi od rzeczy.
0 x



Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » poniedziałek 13 sty 2020, 23:10

Ot ćwiczenia które Ogulow wykonuje codziennie. Spróbowałem kolana zabolały, nie polecam. Trzeba uważać by się nie pokaleczyć:)
https://youtu.be/e6nezuM8VyU?t=1516
0 x



Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » poniedziałek 13 sty 2020, 23:18

Mam bo cały czas oglądam, jak to wszytko obmyślę i sprawdzę, podrzucę.
0 x



Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » wtorek 14 sty 2020, 19:22

0 x



Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » wtorek 14 sty 2020, 20:22

Zrobiłem kilka baniek na kolanie-czad! żadna maść mnie tak nie grzała kolana jak głupia bańka!
0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: soma » czwartek 16 sty 2020, 15:32

Banki tez mam i nieraz uzywam.

A co do masazu brzucha to mam potwierdzony efekt. Moje urzadzenie do diagnotyzowania, Monicor, nie pisze juz, ze mam inflamacje w jelitach, a pisal mi to ciagle, pomimo roznych zabiegow. Dopiero ten masaz brzucha daje efekty. No i samopoczucie jest duzo lepsze. Wyniki zoladka tez mi sie polepszyly. Nie robie zadnych takich maratonowych zabiegow, tylko z 10 minut pomasuje, a rezultat sam mowi za siebie.
0 x



Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » czwartek 16 sty 2020, 17:41

Bardzo ważne, masaż przepony: https://youtu.be/vxq-6RFIUZs?t=1553

Maz już książkę, wrzuć stronę gdzie strzałkami narysowane kierunki masażu brzucha.
0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: soma » czwartek 16 sty 2020, 18:25

Ksiazka jest w drodze, przyjdzie albo jutro albo w poniedzialek.

Masaz przepony tez troche robilam, po swojemu i czuje sie lzej. Dobrze bedzie przejrzec ten film.
Zamowilam jescze jedna ksiazke: "Leczenie przez pepek". Tego wczesniej nie slyszalam, troche sie dowiem o pepku.
0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: soma » sobota 18 sty 2020, 20:04

ZdecydowanieWitam pisze:
czwartek 16 sty 2020, 17:41


Maz już książkę, wrzuć stronę gdzie strzałkami narysowane kierunki masażu brzucha.
Ksiazka juz przyszla i sie wczytuje. To nie chodzi tylko o kierunek masowania a o wiele innych rzeczy, tzn. w jakiej kolejnosci i co masowac. Tego chyba przestregac zeby nie zrobic sobie kuku. Poradzilabym Ci abys zainwestowal w ta ksiazke, bo warto. Napisana bardzo przystepnie. Gdyby mozna bylo masowac tak na lapu capu to nie ksztalcili by lekarzy tylko powiedzieli im: masujcie brzuchy ludziom.
Moge powiedziec, ze z wszystkich ksiazek o zrowiu jakie kiedykolwiek czytalam to ta jest najlepsza.
0 x



Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » sobota 18 sty 2020, 20:24

Ale ja znam kierunki i kolejność wykonywanych masaży, chciałbym to mieć na "piśmie" :) Przeglądnąłem setkę jak nie więcej filmów na ten temat. Znalazłem i ten co na polski tłumaczą i niema tam tego gościa co brzuch wyleczył:). Nie mam czasu analizować i porównywać czym się różnią.
Powinna być w książce strona gdzie pokazany cały brzuch i kierunki w jakich się robi. Ogulow podkreśla, że sam masaż nie wystarczy i zmiana nawyków żywieniowych jest nieunikniona, a że warto jeść dobrze i sensownie potwierdzam-warto.
0 x



Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Biorezonans dla każdego. Cewki Mishina generatory pól torsyjnych

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » niedziela 19 sty 2020, 23:16

Warto wiedzieć, jak alkohol zabija mózg: https://www.youtube.com/watch?v=JEAR2pY0gto
0 x



ODPOWIEDZ