Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

5. ELEMENT.... ETER.... ORGON....

Fair Lady
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 950 razy

Re: 5. ELEMENT.... ETER.... ORGON....

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 30 kwie 2013, 08:50

blu
Nie w temacie, Kasjopeanie "nie nadają", bo przynajmniej oficjalnie Laura i jej świta ich nie channelują.

Niebianscy podzielili sie widac czestotliwosciami nadawania, tak jak np. rozglosnie radiowe ;) ja osobiscie nie param sie tym, ale otrzymalam taki sygnal ze srodowiska ludzi zaangazowanych, ktorym moge zaufac. Niestety czesto takie przekazy, sygnaly, sa potem wypaczane, bo brak wiedzy konkretnej, aby zrozumiec procesy zachodzace nie tylko w materii, no i umiec je fachowo ponazywac. Dlatego napisalam wczoraj do Dariusza, ze proponuje, abysmy trzymali sie zasad fachowych, a nie tylko przepychali, kto ma racje, bo wiem, ze wielu z nas otrzymuje sygnaly z roznych "nadjnikow" ;)

Kiara - kontynuuj to co napisalas, i ja dolacze sie ze swej strony do dyskusji. Bardzo podobalo mi sie tez w jeszcze wczesniejszym poscie, Twoje zdanie na temat tych rur, ze nie musza wcale tak wygladac. Jasne, ze nie. Niech dyskusja o polimerach i tworzywach sztucznych toczy sie w tym dziale, bo utworzy jednosc.

Z uwag technicznych, to prosze wprowadzic numeracje do postow, latwiej bedzie odnajdywac adekwatne.
0 x

Awatar użytkownika
Thotal
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 30 kwie 2013, 09:26

Albo zrobić tabelkę z dostępem dla każdego o dowolnej porze, by móc uzupełniać ją nowymi danymi.

Pozdrawiam - Thotal :)
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 400
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13451 razy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 30 kwie 2013, 09:47

Tabela, chyba technicznie jest niewykonalna na tym forum, dokładnie to Szmer zna to znacznie lepiej niż ja.
Jeśli każdy miałby dowolny dostęp, to mógłby zmieniać zapisy nie tylko swoje. Raczej musi pozostać jako temat, natomiast można wydzielić osobny temat, gdzie będziemy przenosili cytaty,
a ktoś z modów, czy adminów połączy to w jedną całość.
@Lady, skąd przyszli ci na myśl Kasjopeanie?
Nie pamiętam aby w ich przekazach coś było o orgonie, czy eterze, choć pytań i tematów tam było tysiące, niektóre rzeczywiście zostały "położone" przez brak wiedzy channelujących, ale w sumie jest to bardzo dużo ciekawego materiału, który w jakiejś części już się sprawdził.
0 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
x 1
x 11

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 30 kwie 2013, 11:21

blu
Nie pamiętam aby w ich przekazach coś było o orgonie, czy eterze, choć pytań i tematów tam było tysiące, niektóre rzeczywiście zostały "położone" przez brak wiedzy channelujących, ale w sumie jest to bardzo dużo ciekawego materiału, który w jakiejś części już się sprawdził.

Dokladnie, zaczyna sie powoli wszystko sprawdzac:). Otrzymalam taka informacje i byc moze faktycznie nie byla najswiezsza, ale dotyczyla nie orgonu, lecz tworzyw sztucznych, a domyslam sie, ze skomplikowanych ukladow wlasnie polimerycznych (syntetyczny, to nie znaczy sztuczny, wrecz przeciwnie), to o tym byla mowa. Tutaj tylko polaczylam to "sztuczne" z "zywym", bo orgon kojarzy mi sie z zyciem wlasnie, dzialko orgonowe ma kazdy w swym obejsciu, a nawet nie wie, tu klania sie geomancja i geometria (lacznie z feng shui).

Nawiazalam do tej "zywicy", bo troche na ten temat wiem, chodzi o laminaty. Przepis budowy dzialka opiera sie o laminowane czesci, cienkimi warstwami.
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 400

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 30 kwie 2013, 11:55

Lady, przepisów, czy opisów działek orgonowych jest mnóstwo i jak widać różnią się. Z tego co ja pamiętam (zajmowałem się tym kilka lat wstecz) to cienko laminuje się łódki po prostu doklejając kolejną warstwę maty szklanej, natomiast działko orgonowe zalewało się żywicą cały "blok", najczęściej w wiadrze, ale może już pamięć nie taka.
A Laura, jak sprawdziłem zrobiła, jednak channeling Kasjopean 23 marca, co jest sukcesem samo w sobie, ale nie mam czasu, aby teraz czytać. Czyli częstotliwość channelowania ma ok 1 na kwarał, a były lata, że było 2 razy w tygodniu.
0 x

Fair Lady
x 1
x 11

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 30 kwie 2013, 12:15

Laminuje sie nie tylko lodki. Laminuje sie np. lokomotywy najnowszej generacji i inne urzadzenia.
Jest to swoista technologia, ktora na pozor wyglada niewinnie, lecz w ukryciu jest wlasnie czyms w stylu:
i tu przytocze cytat Kiary:

Polimery są naturalne i sztuczne, nasze nylony to chemiczny efekt ich przetwarzania, jest to niezmiernie interesujący temat , bo tak naprawdę przestrzenie między wymiarowe oddzielane są membranami polimerowymi.

Ciała energetyczne można więzić w pułapkach polimerowych ( co zresztą jest często stosowane), wyglądających jak kokony w kształcie uwięzionej postaci. W tych więzieniach energetycznych tworzone są sztucznie projektowane warunki symulujące nieprawdziwy świat dla uwięzionych, blokujący im dostęp do odizolowanej rzeczywistości.

Myślę iż temat się rozwinie bo wówczas zrozumiemy na czym polega niewidzenie prawdziwej rzeczywistości i widzenie zdeformowanego ( przesuniętego kątowo ) , czyli nieprawdziwego obrazu rzeczywistości.

Ciekawym przykladem jest rowniez wlokno - kewlar.

Co do dzialek orgonowych, to jednak zawsze wygladaly tak jak Thotal to powyzej opisal, oczywiscie te z ta zywica...

Gdy pisze sie o orgonie, nalezy rowniez wspomniec o Dor i Oranur.

Jedna z technologii wykorzystujacych Eter i Fliudy jest generator pol torsyjnych, ale o tym wstawie u Ryszarda, moze mu cos to pomoze pchnac wynalazek do przodu;)
0 x

Fair Lady
x 1
x 11

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 01 maja 2013, 19:41

Zamurowalo? :shock:

Przeciez to kij w termitiere ;)

Pola torsyjne, od wiekow wykorzystywana wiedza "boskich architektow".
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 400

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 01 maja 2013, 23:06

Nie wiem, czy zamurowało, jest dłuuuugi łykend.
Moim zdaniem pola torsyjne nadają się na osobny temat i pewnie Darek to wydzieli, chyba, że założysz go sama, a my przeniesiemy te posty, które będziesz chciała.
0 x

Fair Lady
x 1
x 11

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 02 maja 2013, 10:25

W tych polach torsyjnych, to wlasnie o ten eter i orgon chodzi, wiec nie trzeba oddzielac, lecz poszerzac wiedze na ten temat.
Mam artykul, ale 20 stron do tlumaczenia :o, wiec pytam, czy ktos bylby zainteresowany jego trescia?

Z innej strony mozna utworzyc nowy watek o tym tytule i szczegolowiej opisac, ale tu juz nie ja decyduje. Poprostu pytam uczciwie, bo gdy nikogo to nie obchodzi to zaoszczedze sobie trudu.
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 400

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 02 maja 2013, 16:59

Rozumiem, że chcesz go przetłumaczyć, tylko nie wiesz czy warto. Więc powiem tak: w 99.9% warto.
Nigdy nie wiesz kiedy i do kogo trafi. Wprawdzie cierpliwy papier został zastąpiony przez niezliczone twarde dyski, ale to tylko zwiększa szansę, że treść trafi na prawdziwie zainteresowanego, który być może nie zdaje sobie jeszcze z tego sprawy.
Jest oczywiste, że wszyscy nie będą interesować się wszystkim, bo każdy ma swoje, czasem nawet dziwne preferencje.
Więc zachęcam.
0 x

Awatar użytkownika
Thotal
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 02 maja 2013, 23:55

:D 8-)

Bardzo dziękuję - Thotal :D
0 x

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 03 maja 2013, 12:40

Blu pisze:...
Moim zdaniem pola torsyjne nadają się na osobny temat i pewnie Darek to wydzieli, chyba, że założysz go sama, a my przeniesiemy te posty, które będziesz chciała.

Temat został już utworzony, a wydzielanie postów z tego wątku chyba nie do końca jest rozsądnym gdyż tam @Fair Lady zaczęła z nieco innej nuty.
Pozostałą część dyskusji o wspomnianych polach torsyjnych proponuję juz tam zogniskować.
0 x

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

ODPOWIEDZ