Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

Chembuster wodny

Awatar użytkownika
orgonite
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Chembuster wodny

Nieprzeczytany post autor: orgonite » czwartek 19 cze 2014, 17:22

Żywica Aropol FS1973

a teraz ciekawostka :
Chembuster wodny - watercloudbuster
Tani jak barszcz a skuteczny.
Zachęcam wszystkich do tworzenia , w każdym mieście jeden lub dwa takie i mamy lato ze słońcem , bez chemtrails
Obrazek

polecam , rewelacja !!!
http://www.baligifter.org/blog/uncategorized/water-cloudbuster-wcb
0 x

Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

baba
x 116

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 19 cze 2014, 18:27

Namiary na żywicę - sklepy żeglarskie, już się dowiedziałam, Orgonite preferuje Aropol FS1973 tylko powinna być świeża bo ma krótki termin ważności. 8-)
A mógłby ktoś te opisy do rysunku w poście wyżej do wodnego chembustera przetłumaczyć? :D
0 x

Awatar użytkownika
orgonite

Nieprzeczytany post autor: orgonite » czwartek 19 cze 2014, 18:52

to projekt chembustera z rur aluminiowych. Projekt wzorowany na konstrukcji Reicha.
Rury aluminiowe są "utopione" częściowo w wodzie. Jednak są zaizolowane tak by woda nie miała kontaktu z metalem.
Konstrukcja ściąga DOR z wybranego obszaru. Żeby zapobiec "przeładowaniu" wody przez DOR na dnie umieszcza się kilka lub kilkanaście małych orgonitów, które na bieżąco przetwarzają zgromadzony DOR w POR.
Bez orgonitów urządzenie może byc niebezpieczne ze względu na możliwość kontaktu ze skumulowanym DOR , zabójczym dla życia.
Dlatego orgonity ( najlepiej żywica, alu, kryształ g) muszą się koniecznie znaleźć na dnie wiaderka.
Rurki są puste w środku i zaizolowane w strefie kontaktu z wodą. najlepiej użyć taśmy samo wulkanizującej.( i oczywiście zaślepić od dołu)

Obrazek

tak wykonany chembuster jest ekonomiczna wersją klasycznego.
Dodanie pompki z akwarium lub z fontanny pomoże wymusić ruch wirowy wody, który mocno wspomaga działanie.
Może ta wersja chembustera nie jest w pełni bezobsługowa ( bo jednak wodę trzeba uzupełniać) ale warto :)
W przyszłym tyg sam zaczynam budowę, orgonity już mam, zostały mi z giftowania.
A.
0 x

jest odrzucanie rzeczy,

Awatar użytkownika
orgonite

Nieprzeczytany post autor: orgonite » czwartek 19 cze 2014, 18:53

to projekt chembustera z rur aluminiowych. Projekt wzorowany na konstrukcji Reicha.
Rury aluminiowe są "utopione" częściowo w wodzie. Jednak są zaizolowane tak by woda nie miała kontaktu z metalem.
Konstrukcja ściąga DOR z wybranego obszaru. Żeby zapobiec "przeładowaniu" wody przez DOR na dnie umieszcza się kilka lub kilkanaście małych orgonitów, które na bieżąco przetwarzają zgromadzony DOR w POR.
Bez orgonitów urządzenie może byc niebezpieczne ze względu na możliwość kontaktu ze skumulowanym DOR , zabójczym dla życia.
Dlatego orgonity ( najlepiej żywica, alu, kryształ g) muszą się koniecznie znaleźć na dnie wiaderka.
Rurki są puste w środku i zaizolowane w strefie kontaktu z wodą. najlepiej użyć taśmy samo wulkanizującej.( i oczywiście zaślepić od dołu)

Obrazek

tak wykonany chembuster jest ekonomiczna wersją klasycznego.
Dodanie pompki z akwarium lub z fontanny pomoże wymusić ruch wirowy wody, który mocno wspomaga działanie.
Może ta wersja chembustera nie jest w pełni bezobsługowa ( bo jednak wodę trzeba uzupełniać) ale warto :)
W przyszłym tyg sam zaczynam budowę, orgonity już mam, zostały mi z giftowania.
A.
0 x

jest odrzucanie rzeczy,

baba
x 116

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 19 cze 2014, 19:52

A jak powinny być ułożone te orgonity w wiaderku? Chodzi mi o to, że one mają w środku kryształ i ten kryształ powinien być skierowany do góry czy w dół w kierunku ziemi?
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 400
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13451 razy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 19 cze 2014, 20:01

Rzeczywiście, niedrogie i pracy niewiele przy tym chembusterze, chyba też to popełnię, tylko będę musiał jeszcze wyprodukować parę orgonitów na dno.
Trzeba tylko doprecyzować materiał wiadra stalowe czy plastik, polipropylen lub PCW (tego chyba orgon nie lubi)
0 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: Chembuster/rozpraszacz chmur - jak zrobić

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 19 cze 2014, 22:27

czego to ludzie nie wymyślą.
Ciekawym, czy czasem za wynalazek ten nie odpowiada jakiś Polak? ;) :D
Na pewno wypróbuję.
0 x

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
orgonite

Re: Chembuster wodny

Nieprzeczytany post autor: orgonite » piątek 20 cze 2014, 00:27

No , bym się nie zdziwił. Słowianie z naszych terenów siedzą tu od 10 tys lat jak się okazało ostatnio.
Wiele epokowych wynalazków na swój polski rodowód.
Co do wiaderka to polietylen może być.
Orgonity standardowe, takie odlane w formie do mufinek. Ich orientacja nie jest istotna bo oddziaływanie jest w sferze.
Orgonity nie lubią plastiku czy PCV w środku, na zewnątrz i tak porządkują. więc pewnie rodzaj wiaderka nie jest tak bardzo istotny.
Ale jak ktoś chce to może zrobić w czym chce . Ja widziałem chembustera odlanego w akwarium -kuli. I tez było pięknie.
Słowianie , coś mi się widzi wraca na arenę bo obŻYDliwy rząd ma gorące siodła po ostatnich sensacjach, więc jest szansa na renesans:)
Jednak opryski będą nadal, niezaleznie od opcji politycznej bo to sprawa globalna.
Chembusie będą potrzebne tak czy siak:)
0 x

jest odrzucanie rzeczy,

Awatar użytkownika
Kiara
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 20 cze 2014, 11:37

Tu tez jest instrukcja budowy działa ogonowego , może komuś się przyda....

http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_en ... stera.html

Obrazek
0 x

Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
x 17

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 20 cze 2014, 23:52

Kiara pisze:Tu tez jest instrukcja budowy działa ogonowego , może komuś się przyda....

http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_en ... stera.html

Obrazek

Dzięki @Kiara'o ale to wszystko jest już w powyższych postach. :D

EDYCJA:

przepraszam, nie w powyższych postach, a w tym temacie >>

(koniec edycji)

orgonite pisze:...
Słowianie , coś mi się widzi wraca na arenę bo obŻYDliwy rząd ma gorące siodła po ostatnich sensacjach, więc jest szansa na renesans:)

Cienko by nie powiedzieć, że w ogóle takiej szansy nie widzę. Póki "pospólstwo" daje sie manewrować tym, którzy dziś są u koryta (nie wymieniam nazw partyi) to czas jakiś jeszcze będziemy mieć taką szopkę, jaką mamy - z naciskiem na szopkę. :lol: :evil:

Jednak opryski będą nadal, niezaleznie od opcji politycznej bo to sprawa globalna.

Tak, sieją że cho cho. Przedwczoraj nad Łodzią tak pylili, że na niebie była jedna "sieć rybacka". Łaziłem i wciąż gapiłem się w niebo i wiecie co ... ludzie są ... bardzo przyziemni. Nikt, nawet z czystej ciekawości, dlaczego ten czubek tak się gapi w to niebo nie zadarł głowy choć na chwilę.

Chembusie będą potrzebne tak czy siak:)

Oj tak, będą potrzebne, choć ci "niewiedzący" i tak to zbędą skinieniem ramion. :( :D
0 x

Awatar użytkownika
Thotal
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 22 cze 2014, 08:22

Mam kilka pytań technicznych,
- jaka jest długość i średnica rurek aluminiowych?
- do czego przytwierdzone są rurki, skoro w wiaderku jest woda zamiast żywicy?
- czy chembuster można wstawić do strumyka z podziurawionym wiadrem?

Pozdrawiam - Thotal :)
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 400
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13451 razy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 22 cze 2014, 10:04

Na pierwsze dwa mogę ci odpowiedzieć bez problemu:
Ogólnie pomysłodawca, lub ten kto to opisywał twierdzi, że dość dowolne, ale w sfotografowanym modelu użyto 6 szt rurek 1 cal, czyli po naszemu 25 mm, o długości 2 m. Dostępne rurki mogą mieć różną grubość ścianki - czym cieńsze tym tańsze.

Rurki były w modelu mocowane do pokrywy ze sklejki dławikami kablowymi o odpowiednim rozmiarze i były rozstawione po okręgu. Jednak wydaje mi się, że przy tej długości rurek gdzieś 1/2 m od końca należy dodać drugi krążek ze sklejki z otworami utrzymującymi rurki w pozycji, bo pierwszy lepszy wiaterek zrobi z nich wiatrak. I tak całość raczej trzeba ustabilizować sznurkami do jakichś śledzi, bo wiatr tą konstrukcję przewróci bez problemu.

W modelu facet w środku miedzy rurkami umieścił lejek i pod skosem doprowadził wężyk z tej pompki, o której wspominał, żeby woda wylatywała pod skosem i tworzyła wir.

Ze swojej strony uważam, że zamiast taśmy izolacyjnej lepiej jest użyć farby epoksydowej jako czynnika izolującego rurki od wody - bardziej trwałe i pewniejsze.

Zapewne nikt jeszcze tego do strumyka nie wstawiał, ale powinno działać bez zastrzeżeń, tyle że tych dziur w wiadrze powinno być więcej niż pozostałej ścianki, aby woda jakoś przepływała, a orgonity na dnie wiadra jak zwykle.
0 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
orgonite

Nieprzeczytany post autor: orgonite » poniedziałek 23 cze 2014, 00:22

Temat stabilności jest oczywisty bo konstrukcja jest lekka.
Przy chembusterze wodnym orgonity są niezbędne !!!
Woda kumuluje wielkie ilości DOR, więc nie oczyszczona może , przy dotknięciu rur wywołać nieprzewidywalny efekt dla człowieka.
Takie przypadki mieli asystenci Dr Reicha, jeden z nich okulał na stałe.
Co do strumyka...obieg wody, woda bieżąca ułatwia przepływ energii.
Jednak ten strumyk gdzieś wpada, woda niesie DOR. W przypadku strumyka też bym utopił poniżej kilka orgonitów.
Reich odprowadzał wodę pod ziemię , gdzie naturalnie się naturalizowała. Co do wód powierzchniowych bywa różnie , skoro zbiorniki wodne tez trzeba giftować.

Zrobiłem kiedyś w domu instalację orgonitową z wykorzystaniem biurkowego wodospadu ( taki wodotrysk mini do postawienie w domu)
Obłożyłem to orgonitami, minerałami i zapaliłem T-lighty ( ta wersja wodospadu miała takowe miejsca przygotowane)
Połączenie żywiołów dało niesamowite efekty, zwłaszcza przy wymuszeniu obiegu wody.
Obrazek
Mimo , że to było instalacja spontaniczna, prowizorka wręcz, to długie miesiące oczyszczała skutecznie mój dom.
Osobiście jestem zdania , że łączenie poprzez orgonit żywiołów, a chembuster ze względu na wspaniała pracę z powietrzem i ziemią idealnie się do tego nadaje jest dobrą drogą do osiągnięcia hiper mocy w działaniu.

Jutro mam grupowe działania, będziemy działać nad 4 chembusiami.
0 x

jest odrzucanie rzeczy,

Awatar użytkownika
orgonite

Nieprzeczytany post autor: orgonite » poniedziałek 23 cze 2014, 00:22

Temat stabilności jest oczywisty bo konstrukcja jest lekka.
Przy chembusterze wodnym orgonity są niezbędne !!!
Woda kumuluje wielkie ilości DOR, więc nie oczyszczona może , przy dotknięciu rur wywołać nieprzewidywalny efekt dla człowieka.
Takie przypadki mieli asystenci Dr Reicha, jeden z nich okulał na stałe.
Co do strumyka...obieg wody, woda bieżąca ułatwia przepływ energii.
Jednak ten strumyk gdzieś wpada, woda niesie DOR. W przypadku strumyka też bym utopił poniżej kilka orgonitów.
Reich odprowadzał wodę pod ziemię , gdzie naturalnie się naturalizowała. Co do wód powierzchniowych bywa różnie , skoro zbiorniki wodne tez trzeba giftować.

Zrobiłem kiedyś w domu instalację orgonitową z wykorzystaniem biurkowego wodospadu ( taki wodotrysk mini do postawienie w domu)
Obłożyłem to orgonitami, minerałami i zapaliłem T-lighty ( ta wersja wodospadu miała takowe miejsca przygotowane)
Połączenie żywiołów dało niesamowite efekty, zwłaszcza przy wymuszeniu obiegu wody.
Obrazek
Mimo , że to było instalacja spontaniczna, prowizorka wręcz, to długie miesiące oczyszczała skutecznie mój dom.
Osobiście jestem zdania , że łączenie poprzez orgonit żywiołów, a chembuster ze względu na wspaniała pracę z powietrzem i ziemią idealnie się do tego nadaje jest dobrą drogą do osiągnięcia hiper mocy w działaniu.

Jutro mam grupowe działania, będziemy działać nad 4 chembusiami.
0 x

jest odrzucanie rzeczy,

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 1085
x 319
Podziękował: 11548 razy
Otrzymał podziękowanie: 11998 razy

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 26 cze 2014, 23:53

mam pytanie : gdzie mozna kupić takie orgonity ?
0 x

Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
x 17

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 27 cze 2014, 00:46

chanell pisze:mam pytanie : gdzie mozna kupić takie orgonity ?

Sprawdź tu >> :D
0 x

ODPOWIEDZ