Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

Uprowadzeni: W Głąb Ludzko-Obcej Agendy

Krzysztof Rogala
x 116

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » czwartek 27 lut 2014, 10:24

Obrazek

Przedmowa do Polskiego wydania

Pewnego wieczoru przeglądając internet w poszukiwaniu informacji na temat fenomenu porwań, znalazłem na pewnym bardzo popularnym Polskim serwisie serię plików tekstowych. Tytuły wyglądały bardzo znajomo. Po przejrzeniu większości materiałów okazało się, że są to gotowe tłumaczenia książki „Taken: Inside the Alien-Human Agenda” napisanej przez dr. Karle Turner. Nagłówki plików sugerowały, że były to cykliczne tłumaczenia publikowane na przestrzeni lat (1995-1997) wykonane przez przez różnych tłumaczy dla magazynu „UFO”. Stwierdziłem „wow” to praktycznie jest gotowa książka i naprawdę szkoda było by zostawić to wszystko w takim stanie. Jedyne co należało by zrobić to przetłumaczyć niektóre brakujące strony i profesjonalnie złożyć materiał w gotową publikację. Tego wieczoru narodził się pomysł złożenia Polskiej wersji książki.

http://www.radiobc.org/Taken%20PL/Taken_PL.pdf

http://davidicke.pl/forum/projekt-taken-inside-the-alien-human-abduction-agenda-pl-t13280.html#p183710
0 x

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: Uprowadzeni: W Głąb Ludzko-Obcej Agendy

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 27 lut 2014, 11:31

Pobrałem i zabieram się do czytania. :D
0 x

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

baba
x 116

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 27 lut 2014, 15:03

Też pobrałam, dzięki Krzychu za Twoją pracę. 8-)
Tyle że czytać będę trochę później, kiedy mnie moja głębia wezwie. :D
0 x

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
x 17

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 22 mar 2014, 15:35

No, przeczytałem.
Z niektórymi doniesieniami już się kiedyś spotkałem.
Przyznam, że ten ktoś, kto zebrał te materiały w książkę mógłby troszkę bardziej się przyłożyć do jej czytalności.
Myślę, że brakujące polskie znaki, co jest bardzo zniechęcające, są przyczyną posługiwania się anglo języcznym Adobe Reader'em. Jednak jeśli już coś się puszcza w obieg to wszelkie tego typu mankamenty powinny zostać usunięte; wiem, kosztuje to trochę wysiłku i czasu, ale naprawdę warto, a tak, miast to czytać większość ludzi się zniechęca i odpuszcza sobie.
A szkoda, bo temat bardzo ciekawy. :D
1 x

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 1077
x 319
Podziękował: 11527 razy
Otrzymał podziękowanie: 11993 razy

Re: Pozaziemskie rasy - wszystko o nich

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 02 lip 2014, 10:15

Kiedy wszyscy będą razem ? część I

Obrazek

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/k ... miaru.html

"Kiedy wszyscy będą razem ?" może wydawać się dziwnym początkiem, lecz za chwilę gdy państwo obejrzą film o historii ludzkości stwierdzą tak jak ja, że to pytanie będące jednocześnie tytułem jest zasadne i niezwykle ważne, czy nastąpi to za 50 lat czy za 500 ?! Oto jest pytanie ?
Kolejne można by zadać następujące: "Jak długo jeszcze planeta Ziemia zostanie naszą planetą ?!" Serdecznie zapraszam państwa na znakomicie opracowany film o UFO istotach. Nie jest on może idealnej jakości, jego strona techniczna zostawia wiele do życzenia, jednak to wszystko blednie przy zawartości tego dokumentu.
Oczywiście w dobie efektów specjalnych, produkuje się filmy ukazujące lepiej i więcej dziwnych zdarzeń towarzyszących temu zjawisku, choć i w tym jest ich spora ilość. Film ten ma swoisty nastrój, jako że składa się z wielu urywków filmów dokumentalnych na temat fenomenu UFO.
Istnieje spora część badaczy tego fenomenu, którzy nie propagują lub nie informują opinii publicznej o mniej znanych aspektach zjawiska, będącego często bezwzględnym lub nawet wrogim względem ludzi. Jest wiele powodów, dla których owi naukowcy uchylają się od publikacji całokształtu wiedzy o tych bytach. Dzięki takim perłom jak ten film dokumentalno naukowy, szeroka opinia publiczna ma szansę na wyrobienie sobie własnego zdania odnośnie kłopotliwej wiedzy ukrywanej przed społeczeństwem.
W filmie poruszane jest wiele problemów, z którymi borykają się badacze UFO, jak choćby budowa umysłu i wpływ ducha na jego działanie. Ukazane są w nim niezwykle ważne kwestie odnoszące się do tzw. cywilizacji kosmicznych. Jeżeli takowe rzeczywiście istnieją to wcale nie muszą rozumieć nas i naszej duchowości, mogą oni posiadać całkiem odmienną od naszej kulturę i zachowanie.
Dodatkowo coś niezwykłego wyłania się z nie publikowanych do tej pory badań nad przesłaniami tzw. "kosmicznych braci" Wielu naukowców z tej dziedziny wskazuje na ważny, aczkolwiek pomijany aspekt relacji świadków tych zdarzeń, lub porwań, a mówi on wszystkim, że powinniśmy zwracać uwagę na odczucia samych ofiar tego fenomenu, nie wolno spychać w niepamięć subiektywnych ocen ludzi poszkodowanych przez te zjawisko.
Należy także pamiętać, że obecny Kościół Katolicki naucza innej "wykładni anielskiej" niż ta podana w filmie. Nie powinniśmy jednak mieć pretensji do tego sposobu nauczania, jest to także niezbędna nauka, dla lepszego zrozumienia niezwykłości człowieczeństwa. Obraz ziemskiej cywilizacji ludzi zaczyna jawić się "nieco" inaczej niż jest to nam pokazywane poprzez media, zresztą większość środków informacyjnych zaczyna służyć dezinformacji zamiast poszukiwaniu prawdy o nas samych, albo prawdy o tym co się dzieje obecnie z ludzkością w wyniku ingerencji tych potężnych istot.
W filmie jest nawet mowa o czymś podobnym do "maszynerii orgonicznej" opisanej na łamach internetu, do tego dochodzą niezwykle istotne tematy poruszane w najważniejszym ze wszystkich moich opracowań pt.: "Prawdziwy władca pierścieni" Sprawa UFO może mieć kilka wymiarów, a jednym z nich wydaje się system kontroli ludzkości, ale o tym dowiedzą się państwo z tego wspaniałego filmu.
Spoglądając na istoty UFO jako część rzeczywistości musimy pamiętać, że ludzie należą do rodziny inteligentnych i żywych stworzeń zaprojektowanych przez Stwórcę, i chociaż nie jesteśmy bezpośrednio synami Boga (a możemy się nimi stać poprzez Chrystusa !) to jednak Najdoskonalszy Byt przekazał nam cenne informacje na temat tych tajemniczych stworzeń pojawiających się w naszej rzeczywistości by dokonać tajemniczych czynności !
Poruszanych tematów jest tam dużo, dlatego zapewne wielu znajdzie odpowiedzi na nurtujące was pytania w związku z tym zjawiskiem. Osobiście sądzę, że najsprytniejszym planem jaki może opracować potężna inteligencja kryjąca się gdzieś w innym wymiarze, lub kryjąca się przed ludzimi mającymi kontakt z Wyższym Bytem, jest taki by stworzyć takią sytuację gdzie nastąpić by mogła całkowita utrata poglądu o istnieniu Boga, o tym że Stworzył Wszechświat, co wydaje się możliwym scenariuszem gdy światowe społeczności głodne nowych "świecidełek" ulegną pokusie tzw. Nowej Ery, z jej "cudownością" i "ulepszonym nowym humanoidem" zdolnym do czegoś, co zwykłym zjadaczom chleba się dzisiaj nawet jeszcze nie śni.
Przez bardzo długi czas zajmowania się tą tematyką doszedłem do podobnych wniosków co wielu innych ufologów jak i ludzi uduchowionych, a mianowicie że te istoty mają niezwykle mocny wpływ na to co myślimy, czujemy, na naszą duchową percepcję rzeczywistości, dlatego tak ważnym jest by się wystrzegać kontaktu z tymi formami inteligencji, zwłaszcza jeśli są one tym demonicznym rodzajem istnień opisanych przez starożytnych świętych, czy obecnych badaczy zdolnych rozpoznać próby manipulacji ludzmi.
Chociaż język Biblii wydaje się dla wielu niezrozumiały, a ukryte ponadczasowe przekazy są dla sporej części ludzi ciągle jeszcze zakrytym "dziwnym" językiem Biblii, to dzięki temu filmowemu dziełu możemy zrozumieć przesłanie prawdziwych starożytnych Boskich kontakterów, o których pisałem w "Gwiezdnych wrotach" Zebrana wiedza wielu badaczy z całego świata ufologii oraz starożytności obecna w tym filmie, jest jedną z najcenniejszych jakie do tej pory miałem okazję państwu prezentować, film jest wynikiem wielu lat pracy znakomitych uczonych. Proszę także abyście w miarę swoich możliwości rozpowszechniali ten film, jako jeden z niewielu ukazujących szerokie spektrum badań nad tym zjawiskiem oraz skrywaną przez te istoty prawdę o nich samych.
W tym temacie zapraszam państwa także na blog gdzie zgromadziłem więcej informacji na temat zagadki UFO:

http://innemedium.pl/wiadomosc/kiedy-ws ... esc?page=1

Właściwie to miałam problem ,gdzie zamieścić ten artykuł i film,w końcu zdecydowałam że tutaj ,ale jak macie jakies inne sugestie to przeniosę . Przyznaje że jeszcze nie oglądałam filmu ale z tekstu artykułu wywnioskowałam że zapowiada sie ciekawie,Zwykle najpierw oglądam i czytam a potem wstawiam na forum,jednak tym razem zrobiłam odwrotnie ,ponieważ nie chcę żeby mi gdzieś przepadł w dużej ilosci moich zakładek :D .
0 x

Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 1077
x 319

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 02 lip 2014, 10:25

Kiedy wszyscy będą razem ? część II

Obrazek

Zapraszam państwa na drugą część filmu pt.: "Kiedy wszyscy będą razem?" (zaczynającej się od 67 minuty), przedstawione tam dane są jeszcze bardziej niezwykłe, pochodzą one od wielu naukowców uznanych za autorytety w dziedzinie nauki zwanej ufologią.

Należy podkreślić słowa badaczy tego fenomenu, o tym iż ONI są bezustannie czymś zajęci, przeprowadzają ciągle i niezmordowanie jakiś plan, ich praca ma za zadanie osiągnięcie nieznanego nam celu, choć w filmie udaje się ustalić ich zadania oraz to do czego dążą. Ciągle nie wiemy kiedy nastąpi oficjalne uznanie, że ludzkość została wchłonięta ?
Film jest bezcennym zbiorem wiedzy ufologicznej oraz Biblijnego podejścia do zagadnienia jednej z największych tajemnic ludzkości. Te skrywane przez tysiące lat informacje, są dopiero od niedawna odkrywane przez społeczność badaczy UFO. Nie tylko ufolodzy przecierają oczy ze zdumienia, ogromna liczba teologów nie była do końca świadoma tego co się dzieje z ludzkością pod wpływem działania potężnej inteligencji zwanej Szatanem i jego "kosmicznych" wysłanników !
Sytuacja pokazana w tym znakomitym filmie powinna być rozpowszechniana w możliwie jak największej liczbie egzemplarzy, czy kanałów youtuba o co was proszę. Przedstawione wcześniej informacje zawarte w artykule "Prawdziwy władca pierścieni" oraz ten znakomity film, wysuwają innemedium na czołówkę polskiej jak i światowej ufologii. Filmowy dokument, który państwo mają okazję obejrzeć wydaje się być najważniejszym w całej światowej ufologii, jest jednym z niewielu, który daje odpowiedz na pytanie kim są istoty UFO jak i czym jest to zjawisko. Jest on ważny również z innego ważnego powodu opisanego w innych moich publikacjach, będąc dokumentem informującym nas o naszej mało znanej przeszłości.
Sprawa tzw. kosmitów i ich zesłania w ramach Boskiej kary posiada kilka znaków zapytania. Czy Biblijne określenie "ciemne lochy Tartaru" odnosi się do podziemi jakiejś planety, czy oznacza kosmiczną ciemną pustkę i bezustanne przebywanie w przestrzeni kosmicznej dzięki latającym statkom międzywymiarowym. Biblijne określenie i jego wyjaśnienie ciągle pozostaje sprawą otwartą.

Badania ufologów pokazują, że przed tymi istotami można się bronić tylko sposobem duchowym, tylko siła duchowa pochodząca od Stwórcy wszechświata, oraz dobrych Aniołów może przyczynić się do obrony Ziemian przed NIMI. Wszyscy ludzie mający jakikolwiek kontakt z chrześcijaństwem powinni rozpowszechnić tą wiedzę oraz przystąpić do samoobrony globalnej społeczności, choć najpierw powinniśmy zaopiekować się naszą ojczyzną Polską wraz z Polakami. Kto wie, może Polacy odegrają wielką rolę w światowej wojnie duchowej rozgrywającej się jak widać na przykładzie UFO z Kumburgaz na całym świecie.

(Poniżej kadr z filmu, istota ufo z terenów USA oraz podobna z terenów Turcji)
Obrazek

"...To, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną [oznacza, że] zmieszają się ONI przez ludzkie nasienie, ale nie będą się odznaczać spoistością, podobnie jak żelazo nie da pomieszać się z gliną..." Księga Daniela 2:43

Przejścia Aniołów lub świętych chrześcijańskich do i z innego wymiaru to niezwykłe zdarzenia, bo prosto ze świata czterech żywiołów - powietrza, wody, ognia i prochu ziemi !

DUSZA żyjąca wg. Biblii - to ciało (ukształtowane z prochu ziemi-gliny) i DECH życia.

Pojęcia żelazo i glina odnosi się do ciał. Glina czyli proch ziemi to nasze ciało biologiczne ... Odkodowanie przekazu z przyszłości albo z poza czasu jest niezwykłą sztuką, tajemnicą utrzymywaną w "sejfie Biblii", podobnie jak część nieopublikowanej Trzeciej tajemnicy fatimskiej.
Z badan może wynikać także, że na duchową ingerencję tych istot narażeni są bardziej ludzie poszukujący kontaktu z duchami, bądz ze strefą okultystyczną. Ciężko jest określić wpływ tych istot na badaczy tego zjawiska, lecz z pewnością ma on miejsce. Nie wiemy ilu ufologów ma chrześcijańskie korzenie, nikt do tej pory nie przeprowadził takich dociekań. Osobiście wydaje mi się, że przeważają badacze nie znający zbyt dobrze tajemnic zakodowanych w Piśmie Świętym i mocy Ducha Świętego, choć mam nadzieję że się mylę.
Mam nadzieję, że dzięki takim filmom jak ten, rozpocznie się w Polsce prawdziwa debata co robić w sytuacji przyszłej niewidocznej inwazji genetycznej, która najwyrazniej się już rozpoczęła. Należało by się zastanowić również, czy badacze UFO prowadzący swoje naukowe zainteresowanie nie powinni przyjąć duchowego wymiaru chrześcijaństwa jako zabezpieczenia przeciw niebezpieczeństwu pochodzącemu od tych sprytnych i potężnych istot ? Również w tej części muszę przypomnieć informację, że ten niezwykły tytuł "Kiedy wszyscy będą razem?" jest jak najbardziej na miejscu, a osoby które zobaczą film w całości będą wiedzieć skąd pochodzi i jak wielkie znaczenie posiada.
Więcej w tym ciekawym temacie znajdą państwo na moim blogu pod tym adresem:

http://innemedium.pl/wiadomosc/kiedy-ws ... -ii?page=1

Tak jak wyżej napisałam i tego też nie oglądałam ,ale zapisuję tu i nadrobię zaległości :D
0 x

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
x 17

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 02 lip 2014, 11:34

Również nie oglądałem tego jeszcze i nie wiem czy obejrzę, bo z tekstu tego pana wynika, że jest to materiał dość ukierunkowany.
Doceniam otwartość na takie tematy, jednak niesmak budzi ciągłe mieszanie chrześcijaństwa w te zagadnienia, przedstawianie go jako remedium na zło, które nas otacza.
Ciekawe, że niektórzy wciąż nie potrafią otworzyć szeroko swych oczu, a ograniczają się do delikatnego, ukratkowego spozierania jak przestraszone dziecko. ;)
Dlatego chylę czoła przed pracą jaką wykonuje Krzysiek Rogala i jego brygada, bo nie owijają w bawełnę, i nie mamią nas, że niby jakiś Jezusik i jego anieli jako wysłannicy jedynie słusznej chrześcijańskiej wiary zbawią nas. Jano chłopaki podają, że to to samo bagno. :lol:
0 x

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 1077
x 319

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 03 lip 2014, 00:22

Zgadzam się z tobą Darek .Obejrzałam część pierwszą i mam dziwne przeczucie że jest to dokument sfinansowany przez Watykan,albo jeszcze lepiej ,przez Ś.Jehowa . Pamiętam zdanie które wypowiedziała moja koleżanka ( ŚJ ) że UFO to istoty demoniczne ,Nefilim ,diabły .Owszem porwania były i eksperymenty też ,obecnie prawie się o tym nie słyszy .Nie wiem czy dlatego że ich teraz nie ma ,czy dlatego że ludzie się boją przyznać.Jutro obejrzę część II ,ale chyba zdania nie zmienię. Odnoszę wrażenie że ktoś chce się żywić naszym strachem .
0 x

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 900
x 319
Podziękował: 12888 razy
Otrzymał podziękowanie: 19591 razy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 03 lip 2014, 08:09

chanell pisze: Odnoszę wrażenie że ktoś chce się żywić naszym strachem .

i tu ja się zgadzam. :!:
0 x

panta rhei

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 400
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13450 razy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 03 lip 2014, 10:15

O tych drastycznych porwaniach dużo mówią u D. Icke. Wszystko wskazuje na to, że to nasza rodzima frakcja, może we współpracy z tymi ET co mieli wspólne bazy pod ziemią, zafundowała niektórym te drastyczne doznania i eksperymenty, tak zresztą jak na zwierzętach.
0 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 1077
x 319

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 03 lip 2014, 11:30

blueray21 pisze:O tych drastycznych porwaniach dużo mówią u D. Icke. Wszystko wskazuje na to, że to nasza rodzima frakcja, może we współpracy z tymi ET co mieli wspólne bazy pod ziemią, zafundowała niektórym te drastyczne doznania i eksperymenty, tak zresztą jak na zwierzętach.

Dlatego właśnie zastanawiam się czy nie przenieś tych postów do" Milab-kontrola umysłów " ,bo to właśnie o tym pisze na polskiej stronie D.Icka ,Krzysiek Rogala i zamieszcza najważniejsze artykuły u nas ;)
0 x

quetzalcoatl888
x 1
x 8
Podziękował: 474 razy
Otrzymał podziękowanie: 950 razy

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » piątek 04 lip 2014, 00:26

no tak nasza rodzima frakcja..cos w tym jest :)

http://www.youtube.com/watch?v=P23K2Eud_9A
0 x

Krzysztof Rogala
x 116

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » środa 23 lip 2014, 13:32

Dariusz pisze:Przyznam, że ten ktoś, kto zebrał te materiały w książkę mógłby troszkę bardziej się przyłożyć do jej czytalności.
Myślę, że brakujące polskie znaki, co jest bardzo zniechęcające, są przyczyną posługiwania się anglo języcznym Adobe Reader'em. Jednak jeśli już coś się puszcza w obieg to wszelkie tego typu mankamenty powinny zostać usunięte; wiem, kosztuje to trochę wysiłku i czasu, ale naprawdę warto, a tak, miast to czytać większość ludzi się zniechęca i odpuszcza sobie.
A szkoda, bo temat bardzo ciekawy. :D

Książka ma polskie znaki i u mnie wszystko jest idealnie i czcionka też OK. Używam darmowego i szybkiego PDF-XChange Viewer i u mnie na forum ze skryptu phpBP "pdf GoogleView" też jest ok. Inaczej by nie trafiło do ogólnego obiegu..

Ten rysunek przedstawia "wysokich szaraków" czyli wg spójnych opisów Schneidera, Credo Mutwy i Bartleya to ten sam typ istot, czyli przebrany gadoid, wielkie oczy to nic innego jak gogle maskujące, pod nimi widać gadzie oczy. Ten typ jest najbardziej agresywnym gatunkiem obcego który szkodzi nam najbardziej.

Obrazek
0 x

Krzysztof Rogala
x 116

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » środa 23 lip 2014, 13:48

Zapoznam się z tym przypadkiem bo to bardzo ciekawe.

Badania ufologów pokazują, że przed tymi istotami można się bronić tylko sposobem duchowym, tylko siła duchowa pochodząca od Stwórcy wszechświata, oraz dobrych Aniołów może przyczynić się do obrony Ziemian przed NIMI. Wszyscy ludzie mający jakikolwiek kontakt z chrześcijaństwem powinni rozpowszechnić tą wiedzę oraz przystąpić do samoobrony globalnej społeczności, choć najpierw powinniśmy zaopiekować się naszą ojczyzną Polską wraz z Polakami. Kto wie, może Polacy odegrają wielką rolę w światowej wojnie duchowej rozgrywającej się jak widać na przykładzie UFO z Kumburgaz na całym świecie.

Jakich ufologów? bo w życiu większej bzdury nie słyszałem i jakoś to nie pomogło tym wypatroszonym żywcem ofiarom...No ale niektórzy kochają takie łzawe kawałki. Nie mniej czynnik duchowy jest ważny ale w tym wypadku to starcie kropidła z autobusem...jak ktoś ;) lubi takie sporty ekstremalne. Jeśli chodzi o Polaków w tej wojnie duchowej...straszne miernoty bod względem emocji. Wiedza zerowa w temacie. Jak mówił trener Duncan O'Finioan'a "To czego nie znasz, na pewno ci k...wa łeb urwie" a ta uwaga dotyczyła okultyzmu.
0 x

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
x 17

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 23 lip 2014, 14:03

Krzysztof Rogala pisze:Zapoznam się z tym przypadkiem bo to bardzo ciekawe.

Jakich ufologów? bo w życiu większej bzdury nie słyszałem i jakoś to nie pomogło tym wypatroszonym żywcem ofiarom...No ale niektórzy kochają takie łzawe kawałki. Nie mniej czynnik duchowy jest ważny ale w tym wypadku to starcie kropidła z autobusem...jak ktoś ;) lubi takie sporty ekstremalne. Jeśli chodzi o Polaków w tej wojnie duchowej...straszne miernoty bod względem emocji. Wiedza zerowa w temacie. Jak mówił trener Duncan O'Finioan'a "To czego nie znasz, na pewno ci k...wa łeb urwie" a ta uwaga dotyczyła okultyzmu.

Ot to. Myślę podobnie >>. :D
0 x

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 1077
x 319

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 19 gru 2015, 17:43

Kobieta zapłodniona przez kosmitów

https://www.youtube.com/watch?v=yqVWw-a ... ture=share
0 x

ODPOWIEDZ