Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorgen

Krzysztof Rogala
x 129

Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorgen

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » poniedziałek 17 lut 2014, 11:24

Wywiad Corvo z Eve Lorgen


Eve Lorgen 27.01.2014

Obrazek


Jest to spisany wywiad ze mną od mojego włoskiego kolegi, badacza i autora o imieniu Corvo. Oryginalna wersja wywiadu jest po włosku i umieszczona jest na stronie: http://www.corvide.blogspot.ca/2014/il-lato-oscuro-di-cupido-sovrannaturale.html.

Wcześniejszy post w jęz. włoskim na temat mojej pracy i książki „The Love Bite” można również znaleźć na stronie: http://www.corvide.blogspot.ca/2013/alien-love-bite.html

Eve, dziękuję ci za zgodę na ten wywiad. Na początek, możesz przedstawić siebie i swoją pracę?

Dziękuję za chęć przeprowadzenia ze mną wywiadu. A więc, jak może wiele osób już wie, zaczęłam prowadzić badania uprowadzeń przez Obcych w późnych latach 80-tych i kontynuowałam tę pracę, gdy zajmowałam się psycho- i hipnoterapią ludzi, którzy mieli kontakt z Obcymi. Pracowałam wcześniej w branży biotechnologii w Kalifornii (okolice San Diego), lecz postanowiłam zmienić ścieżkę mojej kariery i w ten sposób rozpoczęłam pracę jako psychoterapeuta. Podczas zdobywania tytułu magistra zainteresowałam się badaniami abdukcji Obcych, a także napotkałam ofiary programu MK Ultra i przemocy rytualnej, a następnie ofiary Milab (uprowadzeń przez wojsko). Początkowo wierzyłam (także w nawiązaniu do moich własnych przeżyć), że Obcy porywający ludzi to dobroczynne istoty pomagające nam we wzroście duchowym itp. Jednak zawsze gdzieś tam w środku kryło się przeczucie, że „coś” jest nie w porządku – to głównie z powodu nocnych koszmarnych stanów, które coraz bardziej mnie gnębiły, a o których teraz wiem, że były rezultatem moich uprowadzeń. Z powodu historii, które poznawałam, wiedziałam że prawie zawsze istnieje tu element stresu potraumatycznego oraz utraty pamięci związanej z większością wizyt Obcych. Tak więc, by streścić to w kilku słowach, moje badania zaczęły się w późnych latach 80-tych i do roku około 2000 napisałam wiele artykułów o prawdziwych historiach i wydałam moją pierwszą książkę „The Love Bite: Alien Interference in Human Love Relationship” (Ukąszenie miłości: ingerencja Obcych w ludzkie związki miłosne). Książka ta traktuje o elementach tabu, które zaobserwowałam w społeczności ofiar uprowadzeń przez Obcych i wojsko (Milab), a inspiracją dla niej nie były tylko moje doświadczenia czy zjawisko „ukąszenia miłości obcych”, ale praca dr. Karli Turner i Barbary Bartholic – przy czym ta druga była moim mentorem przed i po publikacji książki. Obie, Turner i Bartholic, niestety zmarły - i mogę dodać, że w bardzo niezwykłych okolicznościach. To właśnie ciągłe wsparcie Barbary Bartholic, jej współczucie i mądrość nt. fenomenu abdukcji Obcych, pomogły mi zrozumieć moje własne przeżycia i to, jak głęboko ta „królicza nora” naprawdę sięga.


W czasie, gdy wiodłam moje badania, prowadząc psychoterapię osób uprowadzonych i kierując grupą wsparcia dla cierpiących poabdukcyjne traumy, zrozumiałam o wiele więcej, niż było publikowane na tematy z tym związane. Np. zjawisko Milab, anomalie i przeżycia paranormalne doświadczane przez uprowadzonych wskazują, że obecność Obcych to dużo więcej, niż zwykłe porwania dla testów medycznych czy nawet działalność militarna. To sięga w głąb samej psyche na wielowymiarowych poziomach istnienia. Innymi słowy: Obcy mogą oddziaływać i bezpośrednio ingerować w nasze relacje międzyludzkie, mogą aranżować związki, odwiedzać nas w snach i wykorzystywać wszelkie inne sytuacje do badania i eksperymentowania, emocjonalnego testowania, do psychologicznych i duchowych manipulacji. No i, oczywiście, jest też to, co nazwałam „element rozpraszania, zakłócania i duchowej walki” Obcych i Milab. To jest właśnie tym, co skłoniło mnie do pisania na ten temat bardziej, niż cokolwiek innego. Moja pierwsza książka zawiera to wszystko - razem z opisami przypadków ofiar uprowadzeń, które wiedziały, że ich związki miłosne były aranżowane, a nawet często tworzone już we wczesnym dzieciństwie, gdzie następowały spotkania z Obcymi i z ich wybranym „docelowym” partnerem.


Obrazek


Twoja ostatnia książka, „The Dark Side of Cupid: Love Affairs, The Supernatural and Energy Vampirism” (Ciemna strona Erosa: związki miłosne, zjawiska nadprzyrodzone i energetyczny wampiryzm) szerzej analizuje temat „ukąszenia miłości”. Jak odróżnić pozytywny miłosny związek od wampirycznego?

Dobre pytanie. Ktoś może pomyśleć, że jest to coś oczywistego, jednakże musimy rozróżnić realny wampiryzm energetyczny - „miłosne ukąszenie” - od zwykłych problemów psychologicznych, które manifestują się w życiu jako trudności w relacjach międzyludzkich; to różnica pomiędzy oczywistym „ukąszeniem miłości Obcych” i tym, co ja zdefiniowałam jako związki z „ciemnej strony Erosa”. W dramatach dotkniętych „ukąszeniem Obcych” jeden lub oboje partnerów są uprowadzani i często są nawet świadomi tego, jakie typy ET/istot odwiedzają ich regularnie. Mogą mieć dokładne wspomnienia bycia wziętymi przez te istoty w dzieciństwie, następnie bycia osadzonymi razem z innym dzieckiem (czy partnerem) w wyreżyserowanej scenerii, gdzie w ramach „eksperymentu” Obcy mogli ich obserwować i wpływać na sytuację tak, aby dana para zbliżyła się do siebie i przy późniejszym spotkaniu (w dorosłym już życiu) zdołała nawiązać silną więź. W takich aranżowanych związkach najczęściej można zobaczyć „wielkie dramaty” i przewijający się wątek niespełnienia, co jest dokładnie opisane w historiach ofiar w książce „The Love Bite”. Często wyczuwana jest tam obecność wampiryzmu psychicznego, mimo iż obaj partnerzy są zupełnie nieświadomi tego, jak to się wszystko rozgrywa. Żaden z partnerów nie musi wcale być energetycznym wampirem, jednak obaj mogą być kierowani przez ich obcych manipulatorów, którzy – jak wierzę - w jakiś sposób są w stanie pobierać energię tworzoną w tym żywym dramacie. W miarę jak moje badania posuwały się naprzód po wydaniu książki („The Love Bite”), zaczęłam otrzymywać coraz więcej historii przypadków z „ciemnej strony Erosa” - „kąśliwej miłości”. Przypadki, w których dana osoba - często ofiara uprowadzeń przez wojsko (Milab) lub Obcych - wciąż na nowo jest popychana w ramiona partnerów o psychopatycznej naturze. Partner taki zachowuje się jak energetyczny wampir i wydaje się być nawiedzany - całkowicie lub częściowo owładnięty przez reptyliańską istotę czwartego wymiaru. W tak zainfekowanym związku istota taka może być różnego rodzaju i niekoniecznie musi być postrzegana jako ET. W skrócie – czym więcej nierozwiązanych i niewyleczonych spraw, tym większe prawdopodobieństwo problemów na poziomie międzyludzkim, gdzie osoba może albo grać rolę emocjonalnego wampira albo przyciągać psychopatycznych partnerów w ramach związkowego wzorca. W książce więc, daję szczegółowe opisy psycho-emocjonalnych wampirów, drapieżców, przypadki „nawiedzeń” oraz sposobu, jak rozpoznać swoje nieświadome wrażliwe punkty po niezaleczonych ranach. Piszę też o tym, jak rozmawiać i współdziałać między sobą w celu uniknięcia problemów związkowych, by nie pogarszać jeszcze bardziej „miłosnego ukąszenia”.


Naturalnie, związek „wampiryczny” to taki, w którym jeden lub oboje partnerów używa i skupia na sobie uwagę i energię w zachłanny, narcystyczny sposób, a miłość tutaj (jeśli w ogóle istnieje) jest bardziej warunkowa. Przeważnie też w wampirycznym związku można dostrzec pewne formy psychopatii. W normalnej, opartej na miłości relacji panuje obustronny szacunek i świadomość wymiany energii, a partnerzy polegają na swojej własnej boskiej istocie i korzystają z własnych pokładów energii serca – zamiast brać wciąż od drugiej osoby. Jestem przekonana, że istnieją ludzie i istoty – jak Obce pasożyty – którym brak połączenia z boskim pierwiastkiem przez serce-duszę. I w takim przypadku muszą oni czerpać emocjonalną energię i pranę od innych, ponieważ albo odcięli się od własnego duchowego źródła, albo po prostu nie mają duszy. (Lub może dusza jest blokowana przed zdrowym połączeniem z umysłem i duchem w ciele.) W mojej drugiej książce piszę szczegółowo o tym oraz o przyczynie, dla której niektórzy ludzie po przeżytych traumach i nieuleczonych ranach odcinają się od swego serca w celu uniknięcia emocjonalnego bólu – a kiedy to robią, zaczynają wtedy bardzo potrzebować innych osób - łaknąc miłości i ciągłego zainteresowania z ich strony. Nawet jeśli jest to zainteresowanie negatywnej natury, niektórzy tego potrzebują, gdyż nie mają już dostępu do swego własnego źródła duchowej energii. W wampirycznych związkach jest duża możliwość, że do partnera o wampirycznej osobowości jest podłączona inna pasożytująca na nim istota.


Obrazek


Czy możesz opisać jakiś przypadek z twojej książki, który – twoim zdaniem – jest wyjątkowo ciekawy?

W książce „The Love Bite” takim przykładem może być sprawa Johna i Nadine, którzy byli w typowym związku „kąśliwej miłości” zaaranżowanej przez Obcych – wydaje się, że ich celem była sztuczna selekcja (rozród) oraz przygotowanie ich do telepatycznej komunikacji dla przyszłego użytku. Przypadek Janis i Alexa oraz Angeliny i Steve'a to też dobre przykłady. Ten drugi ilustruje udział Milab, reptylian i aspekt „ukąszenia miłości” - co ukazuje bardziej nikczemny wymiar tej historii. W książce „Ciemna strona Erosa” podzieliłam wszystkie przypadki w 4 główne kategorie, od spraw lżejszych po przypadki zupełnie ciężkie – takie, gdzie występuje typ nawiedzanych partnerów - drapieżnych wampirów psychicznych. W ostatniej, najcięższej kategorii jest całkiem widoczne, że związki tutaj są manipulowane, z zauważalnym wpływem czegoś nieludzkiego. Większość przypadków podpada pod trzecią kategorię, gdzie wyczuwalny jest zakłócający wpływ jakiejś istoty z zewnątrz. Myślę, że sprawa Amy i Thomasa jest dobrym przykładem, gdzie można zaobserwować zjawisko energetycznego wampiryzmu i wyraźną obecność jakiegoś pasożytującego bytu, który wręcz „przesłania” prawdziwego partnera. W każdym razie, wszystkie przypadki to dość dobre przykłady ilustrujące to, co dzieje się w realnym życiu. Kategorie [nazwane] Mythic Dramas, Spirit Guides i Emotional Vampirism (Mityczne Dramaty, Duchy Przewodnie i Emocjonalny Wampiryzm) to te, które uznałam za dość odkrywcze, jeśli chodzi o dowody na zwodnicze i oszukańcze aspekty New Age. W tych przypadkach miały miejsce pewne formy channelingu, gdzie tzw. „duchowi przewodnicy” byli źródłem zakłóceń dla związku oraz wampiryzmu energetycznego. W tego typu sprawach osoby niekoniecznie musiały być uprowadzane przez Obcych, ani nie musiały tu występować żadne formy kontaktu z ET.


Po lekturze twych książek staje się jasne, że Obcy zarządzają życiem ofiary w jakiejś „mikro” skali. Jak mamy to rozumieć?

Och, tak, stało się to dla mnie zrozumiałe wcześniej, gdy zaczęłam zagłębiać się w „utajone” życie ofiar wzięć, „kontaktowców” i ofiar uprowadzeń przez wojsko (Milab). Nie wszyscy wydają się tu być złowrodzy – w aspekcie zaangażowania w czyjeś życie. Było też wiele osób, które były naprawdę uduchowione i bardzo wrażliwe oraz tacy, których ludzie nazywają „indygo”, a którzy wydawali się być prowadzeni przez prawdziwie dobroczynne istoty duchowe. Także przypadki negatywnych, niszczących aspektów Milab i negatywnych ET, jak również element walki między pozytywnymi i negatywnymi ET. Ilustruje to przypadek Becky i Cecila z książki „Ciemna strona Erosa”. Jednak ogólnie, w większości przypadków manipulacja życiem ludzi - w czasie, gdy wizyty Obcych wciąż trwają - zdaje się nosić oznaki, iż manipulacja taka trwa już od bardzo młodego wieku. Wierzenia, związki, praca itp... To tak, jakby widziało się tu stosowanie inżynierii społecznej – działającej na dużej grupie społeczności ofiar uprowadzeń. Społeczności, która - moim zdaniem – stała się teraz mieszanką ludzi, którzy pragną odkryć prawdę oraz takich, którzy dalej działają według nieświadomych wzorców i programów kontroli umysłu wszczepionych podczas uprowadzeń. Jest tu sprawą kluczową, aby być tak świadomym i uczciwym z samym sobą, jak to tylko możliwe. Hipnoza regresywna jest pomocna w odkrywaniu prawdziwych źródeł traumatycznych doświadczeń, a także takich, które wydają się być „ok” - a przy bliższym poznaniu ukazują ukryte elementy, które mogły ukształtować głęboko osadzone przekonania lub ważne decyzje, które z kolei negatywnie mogły wpłynąć na ludzkie życie. Myślę, że jeśli ktoś ma taki problem, to jego szczera intencja odkrycia własnej prawdy zrównoważy każde programowanie. W tym wszystkim chodzi o Świadomość. Jak tylko staniemy się świadomi tego, co ma na nas wpływ, zyskujemy wtedy moc: czy działać lub reagować na dany czynnik, czy też wybrać inną drogę. Postąpić inaczej.


Wiele ludzkich związków kończy się źle i z wielkim bólem - jak wiele z nich z powodu manipulacji Obcych?

Myślę, że manipulacje spoza naszego wymiaru działające z ukrycia są częstsze, niż nam się wydaje. A jednak, możliwe jest, że tak było od zawsze i może jest to elementem ludzkiego losu, który musimy przezwyciężyć. W oparciu o sondaż społeczny Roper z wczesnych lat 90-tych oceniono, że ok. 2% populacji [USA] miało niezwykłe doświadczenia, które podchodzą pod kategorie abdukcji Obcych i przeżyć z pogranicza śmierci. Ja osobiście uważam, że jest tego więcej. Chodzi tu o świadomość istnienia innych wymiarów rzeczywistości i form życia, z którymi można się kontaktować. Myślę, że aspekt manipulacji został szczególnie zauważony w społeczności ofiar uprowadzeń przez Obcych i wojsko, a także staje się bardziej widoczny wśród wysoce świadomych ludzi zorientowanych na duchowość. Takim przykładem jest niedawny wywiad, który przeprowadziłam 01/01/13 z hinduskim uzdrowicielem pranicznym Kailasnath (http://www.evelorgen.com/wp/news/twin-flames-liberation-and-enlightenment-from-a-vedic-perspective-interview-with-indian-pranic-healer-and-love-bite-experiencer-kailasnath/).


T
o, co zaczynam dostrzegać, wiedzą osoby świadome, wrażliwe i zorientowane duchowo – i to często po fakcie: że ich związki zostały zaaranżowane tak, by opóźnić lub zupełnie nie dopuścić do spotkania ich prawdziwych miłości, bratnich dusz czy też miłosnych „bliźniaczych płomieni”. Manipulacje zwyczajnie zdają się mieć na celu nie dopuszczenie do autentycznej miłości i głębokich więzi, które wspierają realną suwerenność, wolność i prawdę. Spotkałam się także z tym, co zdaje się być pozytywną manipulacją ludzi przez ET: niektórzy jawnie służyli zwodniczym planom Obcych i wydaje się, że tak długo, jak pełnili tę służbę, byli nagradzani miłosnym związkiem. Byli także tacy, którzy spotkali właściwego partnera i później zostali rozdzieleni, i mimo tych manipulacji udawało im się podtrzymać miłosną więź na przekór trudnościom. W takich przypadkach w celu podtrzymania uświęconego związku obaj partnerzy musieli być w stałym porozumieniu i całkowitej świadomości „międzywymiarowych” światów, a także aktywnie radzić sobie z ich osobistymi nieuleczonymi ranami, które mogły być przeszkodą dla głębokiej więzi i prawdziwej miłości. W normalnym, nie manipulowanym związku, potrzeba przepracowania swych własnych problemów jest tak samo ważna - po to, by mieć harmonijną i zgodną relację. Jednak, gdy zdarza się manipulacja, to zdajesz sobie z tego sprawę. To znaczy – paranormalne przeżycia, wielkie dramaty, sztucznie aranżowane „zbiegi okoliczności” - staje się tu oczywistym, że dzieje się „coś nie tak”. Generalnie wiesz o tym, jeśli cię to spotyka, a wtedy masz możliwość rozpoznać swoistą „energetyczną pieczęć” [tego fenomenu].


Jednym z interesujących „skutków ubocznych” tego rodzaju związków jest fakt, że jak już się z tym spotkasz, to otwiera ci to taką wrażliwość [percepcję], że stajesz się bardziej świadomy po tym fakcie. Myślę, że powodem tego może być sposób, w jaki nasz system energetyczny jest rozwinięty i otwarty po takim przeżyciu. Plus mądrość zdobyta po doświadczeniu.


Jedną z trudniejszych rzeczy podczas radzenia sobie z tym zjawiskiem jest zdolność oddzielenia duchowych, psychologicznych i materialnych aspektów. Jakie jest twoje podejście?

Wielu badaczy UFO oraz zjawisk uprowadzeń koncentruje się tylko na dowodach materialnych. To jest pożyteczne, gdyż dobrze mieć jakiś punkt odniesienia w stosunku do rodzaju fizycznych dowodów, jakie zdarzają się przy uprowadzeniach i kontaktach z Obcymi, a także w przypadkach Milab. Takie dowody to np. fizyczne ślady lądowań, odnalezione pojazdy i ciała, obce implanty, znaki fluorescencyjne, powikłania i dowody medyczne – takie, jak dziwne „zanikanie” ciąży czy też wydalone płody, które wyglądają jak ludzko-obce hybrydy. We Włoszech np. zdarzył się przypadek poronienia przez uprowadzoną kobietę płodu reptyliańskiej hybrydy. Problemy medyczne, szeroko zgłaszane przez ofiary wzięć, to np. anomalie ginekologiczne, znaki na ciele, blizny, znaki po zastrzykach czy też znamiona przebytych operacji, których ludzie nie pamiętają, żeby kiedykolwiek mieli... Zespół stresu pourazowego, poczucie „brakującego” czasu itp... Są także inne kwestie, takie jak znajomość dziedzin, których człowiek nie pamięta, żeby się kiedykolwiek uczył, np. zaawansowana fizyka, obce języki czy pismo, a także inne, które „skądś” się po prostu „wie”, np. znajomość sztuk walki oraz inne rzeczy, których Obcy nauczają ludzi podczas ich „tajnego życia” - podczas uprowadzeń.


Duchowość nie jest tak łatwa do zdefiniowania, lecz kwestia obcych pasożytów, którą dr. Corrado Malanga odkrył podczas swych badań, wskazuje na istnienie mentalnych i duchowych pasożytów, które wpływają na człowieka „duchowo”. W jednym z moich wcześniejszych wywiadów z „super-żołnierzem” o imieniu Zed (http://www.evelorgen.com/wp/articles/military-abduction-milabs-and-reptilians-interview-with-a-milab-supersoldier-recovered-from-military-and-reptilian-drac-control/) opisał on delikatną różnicę pomiędzy skutkami wojskowego programu kontroli umysłu i czynnikami go wyzwalającymi, a manipulacją Draco i reptylian. Wpływ reptylian i Draco był bardziej subtelny, niewyczuwalny i „duchowy”, wydawał się jakby był jego „naturalną częścią”, lecz oczywiście nie był, [co wyszło na jaw] po rocznym procesie duchowego oczyszczania, intensywnego uzdrawiania, medytacji i życia na łonie natury. Teraz, gdy mamy techniki uwalniające dr. Malangi i wiele innych pojawiających się w kręgach medycyny alternatywnej, jak np. Kinetyka Holograficzna (Holographic Kinetics), metody szamańskie i hipnoterapeutyczne, pozwalają nam one odkryć te manipulacje i likwidować je bez strachu.


W wielu twoich artykułach odnosisz się do włoskiego doktora Corrado Malanga. Które z jego koncepcji są najwartościowsze dla twojej pracy?

Dzieło Malangi jest genialne, niezwykłe. Byłam bardzo szczęśliwa, gdy odkryłam jego prace i jego uczciwość w badaniach. Wykryłam tak wiele podobnych rzeczy i spotkałam się z niezrozumieniem i cenzurą odnośnie aspektów duchowych nawiedzeń, pasożytów, paranormalnych manipulacji, operacji Milab, tworzenia wirtualnych rzeczywistości, no i, oczywiście, największe tabu – temat „ukąszenia miłości”. Malanga był w stanie odkryć sposób, w jaki Obcy działają, poprzez wnikliwe sesje hipnozy i NLP (programowanie neurolingwistyczne), co pozwoliło mu wniknąć w głębsze duchowe poziomy pacjentów. Aspekt duszy określił jako „animę”. To ta część człowieka, która istnieje w „wiecznym teraz”, jest świadoma wszystkiego, co się wydarzyło i ma dostęp do informacji i wspomnień na temat prawdziwych intencji i natury Obcych. Niepokojącym aspektem było odkrycie, jak wpływ i pasożytnictwo Obcych powodowało rozszczepienie i brak wewnętrznej spójności między umysłem, duchem i duszą danego człowieka w jego ciele. Jak tylko spójność została odbudowana, a [duchowe] pasożyty – lub też AAM, Active Alien Memories (czynne obce wspomnienia) – zneutralizowane, wtedy ofiara zyskiwała dużo większą świadomość i połączenie z jej duszą/sercem i mogła odpierać próby wzięcia poprzez czujność i siłę zintegrowanej świadomości i mocy swojej duszy. Stwierdziłam, że badania Malangi w temacie Milab, cyklów życiowych obcych pasożytów i klonowania (czy kopiowania) są niezwykle odkrywcze (http://www.flashmentalsimulation.wordpress.com/2012/01/13/global-picture-of-alien-interferences/ oraz: http://www.flashmentalsimulation.wordpress.com/2012/01/13/the-cloning/).


Wiele ofiar abdukcji i Milab zdaje się pamiętać przeżycia lub „operacje Milab” w innym ciele – w ciele dużo młodszym, niż ich własne – to ujawniło, że doświadczyli oni przeniesienia do sklonowanych czy „skopiowanych” ciał. To coś, co niektóre ofiary abdukcji, jak np. Ted Rice lub inne ofiary Milabów, dobrze pamiętają, choć nigdy im w to nie uwierzono ( o tym np. w książce „Masquerade of Angels” [Maskarada Aniołów] dr. Karli Turner oraz w krótkim streszczeniu w „The Love Bite”). Niektórzy byli też „wyjęci” z ich ludzkiego ciała i „włożeni” do ciała Obcego, by później wykonywać różne zadania w tej obcej tożsamości – tak, jak w przypadku Simona Parkes'a z Wlk. Brytanii.


Obrazek


Jednym z najciekawszych tematów poruszanych przez ciebie jest zjawisko MILAB (uprowadzenia przez wojsko). Zgodnie z twoimi odkryciami – jaki jest związek między Obcymi, a wojskiem?

Milaby są niezwykle fascynujące i wydają się być, według mnie, coraz większą częścią agendy Obcych. Jednak istnieją także kontakty i abdukcje ściśle pozaziemskiej natury i bez udziału wojska. Myślę, że istnieją frakcje pewnych organizacji wojska/tajnego rządu, które zawarły pakty z tym, co wydaje się być różnymi typami obcych gatunków: Szaraki, reptylianie, Draco, pewne typy Nordyków, mantoidy (insektoidy) itp. Z tego powodu wydaje się, że ofiary uprowadzeń są porywane przez wojsko już po tym, jak były wzięte przez Obcych, albo też wzięcia wydarzały się w ich rodzinach na długo przed zaangażowaniem się wojska. Jest teoria, że wojsko posiada aktualne listy osób uprowadzanych przez Obcych i monitoruje te osoby, a nawet wciąga je pod kontrolą umysłu do ich własnych tajnych operacji z powodu ich wrodzonych zdolności. Czym większe masz talenty psychiczne i zdolności, tym bardziej będzie podążać za tobą wojsko, niczym psy gończe. We wcześniej wspomnianym wywiadzie z „super-żołnierzem” Zed zdał sobie sprawę, że wojsko (tajny rząd USA, choć tak naprawdę to skala międzynarodowa) zawarło pakt z reptylianami, którzy mieli trenować żołnierzy nie tylko dla ich własnych celów, ale później mieli być oni przekazywani wojsku właśnie w ramach zawartego paktu. Jednak Obcy, w tym przypadku reptylianie/Draco, górowali na poziomie programowania (umysłów) i to ich programowanie wypierało agendę wojskową bez wiedzy wojska. Zed zdołał zapamiętać pewne typy treningów odbywanych na ciemnej stronie Księżyca, a także w innych miejscach, a nawet pracę w Bazie na Marsie w organizacji, którą nazwał Earth Defence League („Liga Obrony Ziemi”) lub EDL. Ogólnie mówiąc zauważyłam, że ludzie uprowadzeni przez Obcych są wykorzystywani przez wojsko z powodu ich talentów, takich jak zwiększone zdolności psychiczne, ejdetyczna i fotograficzna pamięć, zdolność do bilokacji, znajomość sztuk walki, zdolności telepatyczne, jasnowidzenie itd. Wydaje mi się, że takie umiejętności są genetycznie doskonalone lub co najmniej warunkowane traumą i treningiem w ich „tajnym życiu”. Zed wierzy, że istnieją wojskowe frakcje, które są zaniepokojone co do wrogich i podstępnych działań i planów Obcych i ich celem jest równoważyć niektóre wyrządzane przez nich „szkody” poprzez ćwiczenie żołnierzy zdolnych do neutralizowania bardziej złowrogich aspektów obcej agendy. Nie jest to więc sprawa „czarno-biała”. Jednak do tego, by zajmować się Obcymi człowiek musi być biegły jak jogin, jak szamański wojownik Jedi - po to, by radzić sobie z ich manipulacją i wpływem. Zwalczanie ich bronią i fizyczną walką nie jest tak efektywne, jak wiedza o tym, jak radzić sobie z nimi na mentalnym i duchowym poziomie. [Chodzi tu o] granice świadomości i jej spójność.


W niektórych swych wczesnych pracach Barbara Bartholic zauważyła, że Obcy mają niesamowitą zdolność do tworzenia scenerii wirtualnych rzeczywistości podczas uprowadzeń. Na przykład, mogli narzucić [porwanemu] obraz człowieka lub wojskowego, aby skłonić do myślenia, że ma się do czynienia z żołnierzem, podczas gdy w rzeczywistości był to reptylianin. Ja także mogę opowiedzieć o przeprowadzonych wywiadach z ofiarami Milab, które były w grupie innych uprowadzonych w stanie totalnego transu, gdzie przed nimi jawiła się wycięta z kartonu postać reptoida w celu trzymania ich w kontroli i strachu przed jaszczurczą postacią, podczas gdy tak naprawdę nie było tam żadnego reptylianina. Lub też w innym przypadku Milab – ofiara była na tyle świadoma, by podczas jednego z jej doświadczeń spostrzec, że widziana postać Obcego była zwyczajną kukłą. Wszystkie te rzeczy się zdarzają. W przypadku Janice i Alexa, przedstawionym w książce „The Love Bite”, kobieta opisała, jak Obcy mogli stworzyć pokój wirtualnej rzeczywistości, coś na wzór holodeku ze Star Trek [filmowa technologia do symulowania nowych rzeczywistości], tak by wyglądało to na część jej własnego domu – podczas gdy w rzeczywistości był to pusty, biały pokój, którego użyto jako szablon dla innych rzeczywistości, które były narzucane jej postrzeganiu. Wiele doświadczeń uprowadzonych są podobne do snów – i myślę też, że Obcy mają zdolność dostępu do naszej pamięci w celu wglądu w wspomnienia z naszego życia osobistego – wykorzystują je [podczas abdukcji] na statkach, w podziemnych bazach, czy też w innym wymiarze. Jedna [ciekawa] rzecz, którą odkryłam, był przypadek, w którym kilku uprowadzonych miało takie same sny, których elementy były podobne – lub wręcz identyczne – co wskazywało, że była to wspólnie doświadczana abdukcja czy też wirtualna rzeczywistość symulowana przez Obcych. Im któryś był bardziej świadomy, tym jaśniej zdawał sobie sprawę z tego, co się dzieje. Derrel Sims kilka lat temu przeżył wspólną [z innymi ludźmi] abdukcję. Odkrył w niej, że ten z uprowadzonych, który był w stanie zachować większą czujność, widział jak inni - pozostający w stanie transu – „widzieli” lub robili różne rzeczy, które zdawały im się „realne”. To zdumiewające, doprawdy.


Wiemy, że Obcy są w stanie tworzyć iluzję, projektować wirtualne rzeczywistości do umysłów ludzi. Jak możemy rozpoznać prawdziwe wspomnienia od „pamięci ekranowej”?

To naprawdę „gorący” temat i jest on szeroko dyskutowany w kręgach uprowadzonych. W jednym z moich wywiadów z Maarit, skandynawską ofiarą Milab, opisała ona technologię wirtualnych rzeczywistości oraz to, jak dostrzegała błysk światła tuż zanim „zatapiała się” w symulowanej rzeczywistości. Opisała też różnicę między wirtualnym światem, a postrzeganiem pozazmysłowym. Przy wirtualnej rzeczywistości nie możesz mieć żadnego fizycznego dowodu, naturalnie. Inną ofiarą Milab jest Richard Rogers, „super-żołnierz”, który zaczął mówić o tym publicznie. Opisuje on typowy scenariusz ćwiczeń w symulowanej rzeczywistości (http://www.youtube.com/watch?v=d1aVH39Qac). Jego książkę można znaleźć na Amazon:

Obrazek


Jestem przekonana, że istnieje zaawansowana technologia, która pozwala wciągnąć świadomość danej osoby w wymuszoną scenerię świadomego snu. Niektóre próby abdukcji mogą być wyczuwane [na krótko] przed tym, jak włamią się do naszej rzeczywistości, np. głośne brzęczenie czy odczucie dudnienia jak przy trzęsieniu ziemi – może to być odczuwane przed lub po powrocie [do ciała] z abdukcji. Istnieją także inne rodzaje abdukcji OBE (OBE - wyjście z ciała fizycznego) – tutaj jest to bardzo subtelne. To tak, jakbyś w jednej minucie był w łóżku, odprężony i gotowy do snu, a za moment znalazł się w innej rzeczywistości – uprowadzony wewnątrz „świadomego snu”.


Kiedy czytałam książki Carlosa Castanedy, „Sztuka śnienia”, „Dar orła” i „Wewnętrzny ogień”, ujrzałam opis szamańskiego śnienia i wchodzenia w „drugą uwagę” (co było bardzo podobne do abdukcji typu „z innej rzeczywistości”). [Inaczej], jest to przejście w inną rzeczywistość poprzez zmianę „punktu skupienia”. W niektórych z tych opisów czarownik Nagual potrafił zmienić „punkt skupienia” swojego ucznia tak, że cała rzeczywistość/wymiar zmieniał się i obaj znajdowali się momentalnie w innej rzeczywistości, łącznie z ciałem. Innymi słowy – nie było to tylko mentalne doświadczenie czy „astralna abdukcja”, ale prawdziwe przejście do innych światów. Kiedy rozważam takie praktyki w szamanizmie, to zaczynam wierzyć, że Obcy oraz ludzie w tajnych projektach robią podobne rzeczy, z tą różnicą, że posiłkują się tu zaawansowaną technologią. W tych przypadkach mogłoby to być prawdziwą fizyczną abdukcją, jednak nie zawsze cała pamięć jest tu zachowywana. Jednakże czarownik Nagual, będąc biegłym w częstym zmienianiu swojego „punktu skupienia”, ma zdolność zapamiętania całych doświadczeń. Byłoby dla nas wartościowym umieć wzmacniać naszą świadomość i czujność tak, by móc zrozumieć zjawisko abdukcji i podwyższonych stanów percepcji. Szamańskie i świadome techniki snu to dobry początek.


Obrazek


Jakie są cele Obcych?

Obca agenda jest w dużej mierze taka, jak w hipotezach dr. Corrado Malangi: żyć poprzez nas – istoty z duszą – w celu wiecznego życia poprzez pasożytowanie na naszych ciałach, [fizycznych] „pojemnikach”. Ten rodzaj Obcych to prawdopodobnie typ opisywany przez Malangę – cielesne oraz niematerialne istoty, które nie posiadają elementu duszy. Mogą posiadać umysł, lub umysł i ducha, albo też tylko samego ducha, lecz potrzebują podłączać się pod nasze pole energetyczne duszy, by móc żyć poprzez nas niczym pasożyty. Rozumiejąc to w ten sposób możemy dostrzec, iż takie formy życia, które nie posiadają duszy, to istoty doczesne [śmiertelne i nieduchowe]. Uważam również, że Obcy próbują przekształcić nasze geny w celu zwiększenia naszej podatności na pasożytnictwo, lecz z jednoczesnym zachowaniem ludzkiego DNA - w takiej formie, by ciało mogło przyciągnąć [podczas inkarnacji] esencję duszy – duszy, która będzie więziona przez świadomość całkowicie owładniętą przez pasożyty. Wydaje mi się, że to jest właśnie celem transhumanizmu.

Mogą istnieć też inne rasy, które posiadają duszę i żyją w aspiracji duchowego rozwoju, tak jak my. Niektóre dobre, niektóre złe, inne gdzieś pomiędzy. Moim zdaniem prawdziwy charakter istoty można ocenić poprzez czytanie energii i przez odczuwanie - czy dana istota jest pasożytem czy też energetycznym wampirem. We wcześniejszym wywiadzie z pranicznym uzdrowicielem, Kailasnath, był on w stanie rozróżnić pomiędzy boską energią duszy, a tym, co nazywa „ciemną ograbiającą energią” prawdziwie negatywnych istot.


Czy widzisz jakąś ewolucję w relacji pomiędzy nami a Obcymi, czy jest to może niezmienna sytuacja?

To dobre pytanie. Widzę, że pasożytnictwo nie jest dla nas korzystne, służy tylko im. Być może obecność Obcych pomaga nam uczyć się o sobie samych i może stanowić niejaki nawóz dla naszej duchowej ewolucji. Lecz aby tego dokonać, musimy znaleźć sposób, by móc obronić się przeciw ich agresji. Skoro są pasożytniczym drapieżnikiem, który pragnie pożreć naszą duszę, to oczywiste jest, że nie są dla nas niczym dobrym! Nie wydaje mi się też, żeby to była niezmienna sytuacja. Wiem, że są zdolni do ogromnych manipulacji innymi po to, by realizować swoje cele. Jest tak, jak ostrzegali nas Gnostycy w zbiorach Nag Hammadi: oni - Archonci, zarażają nasze umysły i sprawiają, że tkwimy w błędnych przekonaniach - my następnie żyjemy zgodnie z tymi fałszywymi ideami. Prawdą jest także, że mogą oni władać i pasożytować na umysłach ludzi, a ci następnie stają się ich „żywicielami” - żywicielami, którzy żyją wedle ich niecnych planów, które są przeciw ludzkości, przeciw Życiu, przeciw Ziemi. Transhumanizm to odłączenie się od naszej planetarnej, zwierzęcej Matki Sofii – źródła naszego życia i więzi z mądrością. Jest to program, który ma na celu zwrócenie nas w kierunku pozaziemskich bogów i zerwanie empatycznej więzi z Ziemią i z nami samymi.
\\

Obrazek


W mojej książce „Apocalisse Aliena” (Obca Apokalipsa) poddaję analizie apokaliptyczne wizje przekazane przez owe istoty. Zjawiskiem tym zajmował się także C. Malanga. Co możesz nam powiedzieć o tych przyszłych wydarzeniach?

Myślę, że przyszłe zdarzenia są częściowo zaaranżowane przez – jak ich nazywasz - EME (pozawymiarowe zmaterializowane istoty). Tak, żebyśmy uwierzyli w dany scenariusz, co da temu moc, by naprawdę się to spełniło, np. apokalipsa. Myślę więc, że owe istoty chcą sprawić, abyśmy posłużyli się mocą naszej wyobraźni i wiary, by stworzyć taką rzeczywistość, jaką oni chcą uskutecznić – destrukcyjną i wrogą samemu życiu.


Są też inne istoty, które niekoniecznie muszą być ET/Obcymi, a które są istotami z innych wymiarów i które mogą wiedzieć bardzo dobrze, jakie są możliwe kierunki przyszłości i mogą ostrzec o tym osoby mediumiczne. Takie przewidywania, jak możemy się domyślać, mogą się opierać na znajomości danej epoki, w której żyjemy – jak koniec Kali Yugi. Wydaje się, że jesteśmy w samej końcówce epoki, gdzie niektóre istoty są już gotowe, by ruszyć w kierunku nowych doświadczeń, zamiast być przedmiotem „recyklingu” starego systemu, w którym zdaje się, że tkwimy już bardzo długo. To temat rozważany też przez innych ludzi, takich jak np. Andrew Bartiz, znany jako „Galaktyczny Historyk” (http://www.youtube.com/watch?v=ioGxyeyuHco).


Uważam, że my, jako ludzie, powinniśmy odebrać z powrotem naszą moc i suwerenność. Sytuacja na planecie zmusza nas, by albo stać się naszym prawdziwym potencjałem, albo stracić okazję. To tak, jakbyśmy byli zmuszeni [dokonać wyboru]: albo się obudzić i zacząć żyć naszą najwyższą mocą albo zostać zniszczonym jako rasa w transhumanistycznej wizji Obcych.


*Komentarz Corvo na temat opinii dr. Karli Turner co do przepowiedni Obcych o „końcu świata” itp.:

Mam tu komentarz na temat „końca świata”. Zacytuję słowa Karli Turner, którą wszyscy głęboko szanujemy. W mojej książce jest dodatkowy rozdział zadedykowany jej osobie. Z książki „Taken: Inside the Alien-Human Abduction Agenda” Karli Turner:


Obrazek


I Pat zobaczył scenę powrotu Jezusa, w otoczeniu statków kosmicznych i Obcych, przed „złym czasem na Ziemi”, który unicestwi wielu z tych, którzy nie są ocaleni”.

Amy i Polly powiedziano o Przyjściu

Porywacze Angie powiedzieli, że „zło i zgnilizna” tego świata zostaną zmyte, gdy zostaniemy lekko zmienieni

Tak więc, Karla poprosiła swe Wyższe Ja o wyjaśnienie; oto, co otrzymała w serii snów:

Ezaw, starszy i bardziej owłosiony brat – tłumaczyli – reprezentuje pierwotny gatunek ludzki na planecie. Jakub reprezentuje nowszy rodzaj – produkt manipulacji genetycznej Obcych na starszych gatunkach. Obcy stworzyli tego nowego człowieka i użyli go, by zastąpić pierwotnych ludzi. W obecnej sytuacji Obcy ponownie przeprowadzają genetyczne przeróbki naszego gatunku i kolejny raz próbują uzyskać odmianę, która będzie bardziej użyteczna dla ich celów i która nas wyprze. I ponownie – będzie to zrealizowane poprzez podstęp, tak jak Jakub oszukał Izaaka. Podstęp ten – powiedziano mi – jest realizowany przez Obcych poprzez manipulację i wykorzystanie wydarzeń globalnych, wliczając w to zjawiska pogodowe, tak byśmy uwierzyli, że planeta jest w obliczu bliskich kataklizmów i destrukcji. To jest powodem, dla którego wszczepiają tak wielu uprowadzonym ideę zbliżającej się zagłady, mówiąc im jednocześnie, że będą mieli zadania do wykonania w tym czasie. Chcą, żebyśmy – jako rasa – byli tak przerażeni wizją nadchodzącego kataklizmu, że gdy ukażą nam się jawnie i zaoferują nam jakąś formę pomocy, to przyjmiemy ją otwarcie, nawet kosztem zrzeczenia się naszego dziedzictwa, co jest – powiedzmy – prymatem na tej planecie. Tak, jak głodny Ezaw, powiemy: „Co dobrego da nam nasze dziedzictwo, skoro wszyscy zginiemy razem z planetą? Co mamy do stracenia, jeśli przyjmiemy pomoc Obcych, nawet jeśli to oznacza akceptację obcej kontroli? Lepiej żyć pod jarzmem, niż nie żyć w ogóle.


Corvo: Myślę, że Karla zrobiła świetne podsumowanie sytuacji. Znam wielu ludzi, którzy tak bardzo mają dość obecnych realiów, że chętnie powitają dobrych ET/Jezusa jeśli/kiedy przyjdą nas „wybawić”...Nie jestem jednym z nich, lecz wielu przygotowuje się przez całe życie na to zdarzenie.., najpierw oni, a później wojsko...


© Tłumaczenie: emsati - dla davidicke.pl

źródło:http://evelorgen.com/wp/news/interview-of-eve-lorgen-by-corvo-in-english/
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 17 lut 2014, 13:03

To ich stara gra.. przejmują nasze zaufanie do pozytywnych postaci żyjących na ziemi i tworzą sobie z nich szyldy ( jak krk z Jezusa) , ale za nimi stoją już inne wartości i zmanipulowana informacja. Jednak ludzie się na to łapią, bo nie mają innej wiedzy i ufają swoim kapłanom....tradycja i strach.. co inni powiedzą dominuje.

Dlatego nie powinniśmy ufać autorytetom , a wyłącznie swoim odczuciom oraz intuicji, bo podstęp , fałsz, manipulacja informacją osiągnęły w naszych czasach szczyt możliwości.

Wykorzystywane są najbardziej delikatne i piękne uczucia człowieka, empatia, miłość i pogrywa się nimi z premedytacją oraz okrucieństwem.
Najbardziej narażone są kobiety, bo mają w sobie delikatność oczekiwań , jak ktoś zagra na tej nucie stają się bezwolnymi ofiarami bezgranicznie ufającymi oszustwu amanta. A jak mają jeszcze kompleksy z przeszłych związków, brak poczucia własnej wartości i niezaspokojoną seksualność... to jawiący się w superlatywach rozgłaszanych przez siebie amant staje się ich WŁADCĄ na długo, oj długo..... bardzo ciężko jest się uwolnić takiej kobiecie ze związku gdy decyduje udany seks, obiecywany korzystny układ materialny i zaspakajanie poranionej ambicji.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 17 lut 2014, 18:14

Problem polega na tym, że jednak nie mamy dostatecznego zaufania do własnej intuicji, natomiast odczucia już bywają zafałszowane przez pozory jakie "amant" potrafi stworzyć. To niestety stara gra, gdzie strona kieruje się właśnie zniekształconymi odczuciami, porzucając jednocześnie nawet prymitywną logikę. Fakt, kobiety są znacznie bardziej na to podatne, bo oceniają w/g siebie, jeśli w ogóle oceniają.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

baba
x 129

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: baba » poniedziałek 17 lut 2014, 20:20

Ja to widzę w ten sposób. Aspekt męski jest logiczny. Coś jest albo albo. Kobiecość jest nielogiczna i ma pośrodku "i". Ten sławetny mózg w którym "wszystko ze wszystkim jest połączone". :D
Dlatego kobiety mogą kochać mężczyzn o których doskonale wiedzą że na tą miłość absolutnie NIE zasługują. Mężczyznom też się to zdarza (tak naprawdę wszyscy mamy przecież oba aspekty) ale kobietom zdecydowanie częściej. :lol:
Jednak uważam że jest w tym ukryta jakaś ogromna siła, ta zdolność łączenia przeciwieństw...
To przecież bardzo "boska" cecha - jedności. Trzeba się tylko nauczyć jak to wykorzystywać a nie być wykorzystanym. :roll:

Póki co jestem okropnie zawzięta na pasożytnictwo wszelkiej maści i rodzaju. Od grzybków do nie wiem dokąd ale im dalej tym bardziej mnie złości. Nie wiedzą z kim zadarli.. :twisted:

Po nafcianej kuracji zaczęłam dosłownie "trzeźwieć" bo grzybki toksykują i zamulają mózg, znowu trochę oprzytomniałam i stwierdziłam, że to zwyczajnie nie może być żaden przypadek. Zbyt misternie wszystko do wszystkiego pasuje i się wzajemnie wzmacnia. Po prostu musi za tym wszystkim być jakieś planowe działanie.
Niestety jest tak jak mówicie, wszyscy ludzie mają skłonność do ufania zewnętrznym autorytetom bardziej niż sobie i to jest wspaniałym podłożem do manipulacji. Wystarczy zmanipulować te "najwyższe" ludzkie autorytety a reszta pójdzie za nimi jak owce na rzeź.

Ale ja sama będąc przecież wielowymiarową istotą mam dostęp bezpośredni do tej najwyższej. Więc wszelcy manipulanci mają w plecy bo nie zdają sobie sprawy z tego, że sami są manipulowani przez tą najwyższą... :mrgreen:
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 17 lut 2014, 21:41

Fajne, wykazałaś męską logikę, prawda, ona jest kojarzona z aspektem męskim. Jednak z manipulacją poleciałaś chyba zbyt daleko. Najwyższy nie ma żadnej potrzeby manipulować. Natomiast szczeble pośrednie, jak najbardziej, więc jest to efekt stojących o jeden szczebel wyżej, albo może tylko udających, że stoją o jeden szczebel wyżej i powody są bardzo konkretne. Jak to Kiara mówi; gdy nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o energię.
W rzeczywistości różnie odczuwamy te energetyczne wyczyny, ale w wielu przypadkach (raczej w większości) nie zdajemy sobie z tego sprawy i zwalamy na coś zupełnie innego.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

baba
x 129

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 18 lut 2014, 07:51

A, bo słowo manipulacja ma bardzo złe notowania i jest zazwyczaj rozumiane wyłącznie pejoratywnie. Ja go w tym sensie nie użyłam.
Na przykład dziecko w dysfunkcyjnej rodzinie często jest manipulantem i to jest taki - złodziej z konieczności. Na pewno, ja w każdym razie, tego nie potępiam choć oczywiście dobrze jest wzmocnić taką osobę żeby miała dość siły zawalczyć o to co jej się należy na wprost. 8-)
A jeśli chodzi o najwyższą istotę to miałam na myśli - i tak rządzi. Czy różni pośredni manipulanci zdają sobie z tego sprawę czy nie, też jej służą i robią tylko to co najwyższa istota chce żeby robili.
Posłużę się przykładem katolickiej nomenklatury jako najbardziej znanej. Ale umówmy się że słowa to umowne znaki. W moim pojmowaniu wszystko odbywa się w energii a jaką ona przybiera postać - obcych czy szatana zależy wyłącznie od tego w co wierzymy. Nasza wiara nadaje jej formę i te formy dokarmia energią jak słusznie mówi Fair Lady.
Więc umownie. Bóg stworzył Aniołów itd na końcu człowieka i kazał im jemu służyć (czyli pomagać) Szatan się zbuntował bo jest (pozornie) silniejszy i inteligentniejszy więc to dla niego obraza. I zaczął z człowiekiem walczyć.
Pytanie - dlaczego Bóg po prostu szatana nie zniszczy skoro jest wszechmocny a człowieka sobie spośród wszystkich stworzeń najbardziej umiłował? Moim zdaniem logiczna odpowiedź brzmi - ponieważ szatan tak naprawdę NIC nie może człowiekowi zrobić. Może przejściowo mu zaszkodzić ale też tylko wtedy kiedy uzyska w jakiś sposób jego zgodę (czyli kiedy go oszuka po prostu) więc manipuluje, kłamczuszy, zastrasza, obiecuje złote góry, bycie wybrańcem (to ja! :lol: ), obniża wibracje itdp. Tak naprawdę spełnia bardzo stymulującą rolę drapieżnika i zmusza człowieka do rozwoju, przekraczania własnych ograniczeń. Naszym zadaniem jest nauczyć się jak wznieść się na poziom jedności czyli wrócić do raju... :D
Czyli podnieść poziom swoich wibracji. Zdrowie fizyczne, psychiczne, mądrość, umiejętność rozpoznawania kłamstw i manipulacji, współczucie, brak agresji ale odwaga i waleczność tam gdzie trzeba itd. Wszystkiego uczymy się "w realu" w kontaktach z innymi ludźmi (ateiści) albo też w kontaktach paranormalnych (wierzący). Co dalej nie wiem. Ale bardzo jestem ciekawa. :D
Tłucze mi się po głowie że jakoś trzeba ogarnąć tą jedność.. ale jak to w realu zrobić jak tu tyle przeciwieństw... jeny.. :lol:
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 18 lut 2014, 10:22

Bardzo dobrze to w/g mnie ujęłaś, choć upierdliwcy czepią się nomenklatury. Dla klarowności, zbuntował się Lucyfer, a Szatan jest konstruktem szeroko używanym przez KRK, ale chyba nawet nie ich wymysłem. Więc ma on taką moc, jaką mu nadasz - i tu wracamy do podstaw - świadomości jednostki i prawa przyciągania. Bez dostatecznej świadomości jednostce jest najłatwiej zwalić wszystko na Szatana (lub dowolny inny negatywizm) niż odnaleźć przyczyny. Tu pewnie zostanę oprotestowany, że jednostka nie ma praktycznie wpływu na środowisko. Owszem tak to wygląda, pozornie nie ma wpływu z dnia na dzień, ale jak wykazują różne żywoty "świętych" może mieć bardzo duży wpływ w okresie czasu. I z najtrudniejszych środowisk wywodzą się geniusze, a w tych "najlepszych" tylko mają pieniądze.
Więc reasumując - świadomość jednostki jest podstawą.
Co do tej okrzyczanej "Jedności" - to też jest tylko kwestia świadomości wzajemnych powiązań między wszystkim co jest - a nie kwestia zlepiania się w jednakowo myślącego i działającego molocha.
Gdyby Najwyższemu chodziło o taką formę Kreacji (choć przejściowo takie formy występują) to nie byłoby potrzeby tworzyć energii osobowościowych.
Nieco zjechaliśmy z obcych i pasożytów, ale ich działalność bazuje głównie na braku świadomości i zrozumienia, dlatego są tacy efektywni.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 18 lut 2014, 10:51

z pasożytami jest trochę jak z chorobami, i tak jak powiedział Bruno Gröning
Można uleczyć każdą chorobę, ale nie każdego człowieka

podobnie sprawa się ma z tymi pasożytami, nie każdy chyba chce je na prawdę odprawić w niebyt..
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 18 lut 2014, 12:26

Dlatego pisałem o świadomości.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

baba
x 129

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 18 lut 2014, 19:49

No ja CHCĘ! Zdecydowanie, niech wszelkie pasożyty znikną. :D
Z tą jednością, nie chodzi o JEDNAKOWOŚĆ. Jedność jest zróżnicowana i to nielicho bo ten "raj" był miejscem nierozróżniania dobra i zła. Więc jeśli rozumiem zgodnego współistnienia skrajnych przeciwieństw.

W swoim własnym życiu zauważyłam taki wpływ na otaczającą mnie rzeczywistość. Kiedy coś, co mnie bulwersuje ogarniam zrozumieniem i akceptuję emocjonalnie to ta rzecz znika z mojej rzeczywistości. Przestaje istnieć. :shock:
Więc jakby tą drogą próbuję iść. Wydaje mi się że w energii są dwa rodzaje wzmocnienia czyli dokarmiania pasożytów. Kiedy się im ulega i traktuje za swoich przewodników (mogą mieć mordę pełną "mądrości" i "miłości") i kiedy się z nimi walczy. Walka jest świetnym sposobem na zatrzymanie sytuacji i dokarmienie pasożyta energetycznego.

Ale jak to przełożyć na realia fizyczne nie mam pojęcia. Nie mieści mi się ogarnięcie i zaakceptowanie takich pedofili na przykład albo podobnych padalców. No i jeszcze ten kawałek istnienia wewnętrznej nawet, ale jednak hierarchii, żeby ego nie właziło w kompetencje struktur wyższych itd pewnie tam wyżej też jest spore zamieszanie w nad odpowiedzialności.. :lol:

Aj, pomieszana dzisiaj jestem, coś mi się tłucze po głowie ale nie wiem co, nie powinnam ględzić bo to mętne i pewnie za chwilę będę innego zdania. :D
0 x



ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: ex-east » środa 19 lut 2014, 19:15

baba pisze:Więc umownie. Bóg stworzył Aniołów itd na końcu człowieka i kazał im jemu służyć (czyli pomagać) Szatan się zbuntował bo jest (pozornie) silniejszy i inteligentniejszy więc to dla niego obraza. I zaczął z człowiekiem walczyć.
Pytanie - dlaczego Bóg po prostu szatana nie zniszczy skoro jest wszechmocny a człowieka sobie spośród wszystkich stworzeń najbardziej umiłował? Moim zdaniem logiczna odpowiedź brzmi - ponieważ szatan tak naprawdę NIC nie może człowiekowi zrobić.

Oczywiście, że NIC nie może zrobić (ów Szatan) pod warunkiem, że rozpoznasz jego iluzoryczną naturę. Trzymajmy się chwilowo tej nomenklatury "boskiej". Bóg nie walczy z Szatanem, bo to iluzja. Jeśli by pompował energię do walki z nim, to by tym samym zasilał go. Nie wytacza się armat na komary, a w dodatku na komary nie istniejące tak na prawdę.
Cały numer z walką polega na tym, że aby walczyć, to musisz wiedzieć z kim/czym. Musisz rozpoznać swojego wroga, stworzyć go niejako. Ponieważ jest on sprytny i prawie-że-doskonały, to zna wszystkie sztuczki samoreplikacji, czyli tego, jak wykorzystać najmniejszą falkę energii ukierunkowaną na niego do tego, by zaistnieć.


Może przejściowo mu zaszkodzić ale też tylko wtedy kiedy uzyska w jakiś sposób jego zgodę (czyli kiedy go oszuka po prostu) więc manipuluje, kłamczuszy, zastrasza, obiecuje złote góry, bycie wybrańcem (to ja! :lol: ), obniża wibracje itdp.

Najpierw ów cwaniak stworzy interfejs - tzw Ciebie - który to będzie służył mu do zbierania energii z istnienia. Istnienie akceptuje każdą formę , zatem zaufało również tej nakładce. Zwłaszcza , że nie jest to nakładka wyłącznie zła, przejawia też dobre chęci oraz intencje. Ona bardzo chce istnieć i się rozwijać, rosnąć, zatem potrzebuje pokarmu. Szatan zatem dostarcza tu bezwartościowej papki -również iluzji (kłamstw, obiecanek, itd. ).
Człowiek zaczyna myśleć, że jest kimś wyjątkowym, zasługującym na rozwój i staje się głodny tego wszystkiego , co dokarmia jego JA. Staje się raczyskiem.

Tak naprawdę spełnia bardzo stymulującą rolę drapieżnika i zmusza człowieka do rozwoju, przekraczania własnych ograniczeń. Naszym zadaniem jest nauczyć się jak wznieść się na poziom jedności czyli wrócić do raju...
Przekraczanie własnych ograniczeń, nauczyć się wznoszenia na poziomy , do raju ... popatrz, ile tego funkcjonuje w wyobrażeniach.
Zaczynasz pragnąć przekraczać siebie ( masz zatem wizje dokąd chcesz wkroczyć i skąd wyjść ) i siebie wznosić - zatem projektujesz nowy poziom, inny od tego na którym jesteś (oczywiście ten wyżej). A tam znowu to samo. Pojawia się znowu ten "S" i podgryza , dokucza, szczypie, i znów pojawia się stymulacja, pogoń za czymś ,za wymarzonym niebem.

Jedyne co z tym można zrobić to powiedzieć STOP.

Bóg ( dalej pociągnijmy nomenklaturą ) jest wszędzie jest wszystkim, także tym, z czego to wszystko pochodzi. Dokąd tak biegniesz ?
Ten raj już tutaj jest, nie jest oddzielony od istnienia żadnego. Tak, trzeba wrócić do raju.

Zdrowie fizyczne, psychiczne, mądrość, umiejętność rozpoznawania kłamstw i manipulacji, współczucie, brak agresji ale odwaga i waleczność tam gdzie trzeba itd. Wszystkiego uczymy się "w realu" w kontaktach z innymi ludźmi


Co więcej, zdrowie, mądrość i inne przymioty również pochodzą z WIĘZI - z pomiędzy. Pomimo wszelkich trucizn jakimi faszerujemy siebie sami ( to też znamienne ) WIĘŹ ma moc uzdrawiania, przywracania raju , ponieważ jest jej 99,9999 % w każdym atomie każdej komórki tzw Twojego ciała.

Co dalej nie wiem. Ale bardzo jestem ciekawa. :D
Tłucze mi się po głowie że jakoś trzeba ogarnąć tą jedność..
NIE WIEM oraz CIEKAWOŚĆ to doskonałe zestawienie :D . Do tej dwójki niech jeszcze dołączy ZAUFANIE owej Jedności. Nie musisz jej ogarniać, bo z niej pochodzisz. Obserwuj, czuj .. baw się strojeniem skacząc po falach, aż ujrzysz istotę każdej fali, jej nieporuszoną głębię z niezliczonymi, roztańczonymi iskierkami na głębi tej tle. Iskierkami powracającymi do głębi po krótkiej zabawie na podwórku, ażeby z pasją "opowiedzieć" jak było :lol:
0 x



Awatar użytkownika
Angelrage
Posty: 81
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 12:20
Lokalizacja: Alpha-Ori
Podziękował: 112 razy
Otrzymał podziękowanie: 152 razy
Kontakt:

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: Angelrage » czwartek 20 lut 2014, 00:58

ex-east: Przekraczanie własnych ograniczeń, nauczyć się wznoszenia na poziomy , do raju ...


Przekraczamy Iluzję Iluzji ograniczeń poprzez formę - aby przypomnieć sobie Siebie- na poziomie poza poziomami....
Takie zatoczone koło do miejsca z którego "przyszliśmy"- i którego zatoczenie daje satysfakcję spowodowaną między innymi poniższym

ex-east: NIE WIEM oraz CIEKAWOŚĆ to doskonałe zestawienie
-

Owocujące nowym Doświadczeniem Siebie.

:D
0 x


Et lux in tenebris lucet et tenebrae eam non comprehenderunt

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: ex-east » czwartek 20 lut 2014, 09:07

Angelrage, czy Doswiadczenie Siebie jest wg. Ciebie celem, czy narzedziem ?
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 20 lut 2014, 09:28

ex-east pisze:Angelrage, czy Doswiadczenie Siebie jest wg. Ciebie celem, czy narzedziem ?

Co prawda żem Darek, ale pozwolę sobie powiedzieć za siebie. ;)
Moim, skromnym zdaniem jest jednym i drugim. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 20 lut 2014, 11:27

Masz racje Blu... jest i jednym i drugim , bo wchodzimy w doświadczanie osobiście jesteśmy zatem narzędziem, ale wszystkie odbiory rezultatów doświadczeń odczuwamy osobiście jesteśmy narzędziem odbiorczym samo korygującym cel i odczucia.
Człowiek jest niesamowity , żeby tak zechciał w tym zabieganiu o materię zauważyć siebie, poświecić sobie chwilę refleksji , obejrzeć skutki tego co robi i tego co go otacza oraz prowokuje do zrobienia rzeczy nie zawsze przynoszące mu dobro... wówczas zmienił by siebie , a tym samym cały świat.

Bo stworzył by harmonijne relacje z otoczeniem, potrafił zaakceptować odmienności , nie walczył by już o dominację własnych priorytetów.

Życie otworzyło by mu inne drzwi istnienia. ;) :)


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 20 lut 2014, 11:33

Zgadzam się z powyższym w pełni, oprócz tego, że to Darek wyeksponował to śmiałe twierdzenie, a nie ja.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 20 lut 2014, 11:40

baba.

Dlatego kobiety mogą kochać mężczyzn o których doskonale wiedzą że na tą miłość absolutnie NIE zasługują.


Jak dla mnie nie ma Ludzi nie zasługujących na MIŁOŚĆ , wszyscy na na nią"zasługują" , bo nie trzeba na nią zasługiwać , ONA nas obejmuje dotyka, bez zasług, bo ONA JEST ZAWSZE W NAS , A MY JESTEŚMY NIĄ... ale nie zawsze trzeba wchodzić w relacje między ludzkie w których nasza godność LUDZKA jest deptana, upokarzana, bezczeszczona, a Człowiek staje się żebrakiem i niewolnikiem cudzych emocji.Sterowanym strachem o utratę czegoś... kobiety to znają doskonale, bo ze względu na dzieci ( zapewnienie im i sobie bytu) często godzą się na taki styl życia.
Trzeba mieć przeolbrzymią odwagę i wiarę w siebie żeby mimo wszystko wyjść z takiego toksycznego związku, bo często jest to wyjście z walizką na ulicę i rozpoczynanie życia od nowa.

Jednak na miłość nie trzeba sobie zasługiwać, ONA jest DAREM ISTNIENIA , DAREM ŻYCIA, wystarczy chcieć nią żyć.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 20 lut 2014, 11:43

baba.

Dlatego kobiety mogą kochać mężczyzn o których doskonale wiedzą że na tą miłość absolutnie NIE zasługują.


Jak dla mnie nie ma Ludzi nie zasługujących na MIŁOŚĆ , wszyscy na na nią"zasługują" , bo nie trzeba na nią zasługiwać , ONA nas obejmuje dotyka, bez zasług, bo ONA JEST ZAWSZE W NAS , A MY JESTEŚMY NIĄ... ale nie zawsze trzeba wchodzić w relacje między ludzkie w których nasza godność LUDZKA jest deptana, upokarzana, bezczeszczona, a Człowiek staje się żebrakiem i niewolnikiem cudzych emocji.Sterowanym strachem o utratę czegoś... kobiety to znają doskonale, bo ze względu na dzieci ( zapewnienie im i sobie bytu) często godzą się na taki styl życia.
Trzeba mieć przeolbrzymią odwagę i wiarę w siebie żeby mimo wszystko wyjść z takiego toksycznego związku, bo często jest to wyjście z walizką na ulicę i rozpoczynanie życia od nowa.

Jednak na miłość nie trzeba sobie zasługiwać, ONA jest DAREM ISTNIENIA , DAREM ŻYCIA, wystarczy chcieć nią żyć.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 20 lut 2014, 12:02

w kwestii miłości warto przypomnieć post @grety z poprzedniego forum:
"W "Braciach Karamazow"Dostojewski opowiada historie Wielkiego Inkwizytora,ktora przekazuje tu wlasnymi slowami:
W czasie przesladowan religijnych w Sewilli,kiedy wszyscy majacy inne zdanie niz oficjalnie gloszone przez Kosciol trafiali do iezien i gineli na stosie,sam Chrystus zstapil na ziemie i zmieszal sie z tlumem.Wielki Inkwizytor wypatrzyl Jezusa i kazal go aresztowac.
W nocy schodzi do celi,w ktorej trzymaja Jezusa.Pyta wieznia,dlaczeo postanowil wrocic wlasnie teraz."Przeszkadzasz nam",rzecze."Twoje idee byly bardzo piekne,ale tylko nam udaje sie je zastosowac w praktyce.Moze w przyszlosci Inkwizycja zostanie surowo oceniona",argumentuje,"ale teraz jest niezbedna i doskonale spelnia postawione przed nia zadania.Po co gadac o pokoju,kiedy w ludzkich sercach trwa bezustannie wojna?Po co mowic o lepszym swiecie,skoro ludzkie serca przepelnia nienawisc?Nie warto poswiecac zycia w imie ludzkosci pograzonej wciaz w poczuciu winy.Mowiles,ze wszyscy ludzie sa rowni,ze maja w sobie boskie swiatlo,ale zapomniales o tym,ze sa tez bardzo zagubieni i potrzebuja przywodztwa.Nie przeszkadzaj nam w pracy i wynos sie stad",konczy swoj wywod Wielki Inkwizytor.
W celi zapada cisza,a po chwili Jezus podchodzi do niego i caluje go w policzek.
"Byc moze masz racje"przyznaje."Jednak moja milosc jest silniejsza".
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 20 lut 2014, 12:45

ex-east -

Bóg nie walczy z Szatanem, bo to iluzja.


Przeczytalam dyskusje powyzsze i zadziwilo mnie to, z jaka latwoscia definiuje sie pojecie Bog oraz Szatan. Jeden widac cacy a drugi beee.
Ale nikt nie pomyslal, ze byc moze to jest wlasnie jedno i to samo. :shock:
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 20 lut 2014, 13:17

Fair Lady pisze:ex-east -

Bóg nie walczy z Szatanem, bo to iluzja.


Przeczytalam dyskusje powyzsze i zadziwilo mnie to, z jaka latwoscia definiuje sie pojecie Bog oraz Szatan. Jeden widac cacy a drugi beee.
Ale nikt nie pomyslal, ze byc moze to jest wlasnie jedno i to samo. :shock:


Tę część dyskusji przeniosłem do odpowiedniejszego wątku >>.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 20 lut 2014, 13:17

Bóg i Szatan nie są jednym i tym samym , identyfikują się z innymi wartościami.... ;) :lol: ale w swoich światach dla nich są doskonali chociaż sobie osobiście przeciwni.
Jednak.... to nie Bóg jest zależny od Szatana, a Szatan od Boga, bo MIŁOŚĆ SILNIEJSZA JEST OD STRACHU.

* Bóg , potoczne ujęcie największej jasności MIŁOŚCI i DOBRA, DOSKONAŁOŚCI.

Szatan również ewoluuje , nic nie pozostaje niezmienne czego dotyka MIŁOŚĆ
.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: ex-east » czwartek 20 lut 2014, 14:47

Fair Lady, jakbys uwazniej sie wczytala to bys wiedziala, ze na chwile przyjalem taka nomenklature bosko-szatanska. Tylko dla zobrazowania.
0 x



Awatar użytkownika
Angelrage
Posty: 81
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 12:20
Lokalizacja: Alpha-Ori
Podziękował: 112 razy
Otrzymał podziękowanie: 152 razy
Kontakt:

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: Angelrage » czwartek 20 lut 2014, 15:59

ex-east pisze:Angelrage, czy Doswiadczenie Siebie jest wg. Ciebie celem, czy narzedziem ?


Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie w sposób "zupełny"- nie za pomocą słów.

Gdybyś jednak zapytał- dodając - "Czy doświadczenie siebie poprzez formę jest celem czy narzędziem ? "- to bym odpowiedział, że :

Doświadczenie wyraża się poprzez formę, która sama w sobie jest narzędziem, ale ponieważ Doświadczający, doświadczenie i narzędzie, które umożliwia to doświadczanie, są ze sobą złączone w momencie doświadczania- to Doświadczenie w takim wypadku będzie i jednym i drugim...natomiast forma będzie tylko narzędziem.
0 x


Et lux in tenebris lucet et tenebrae eam non comprehenderunt

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Miłość, uprowadzenia i Obce pasożyty - wywiad z Eve Lorg

Nieprzeczytany post autor: ex-east » czwartek 20 lut 2014, 17:09

Nie pytałem o doświadczenie jako takie, ale ok, dziękuję za odpowiedż.

Zapytam inaczej. W kontekście tego tematu ( obce pasożyty ) , jak odbierasz SIEBIE - jako narzędzie, czy podmiot sam w sobie ?

Zdaję sobie sprawę, że dla wielu osób będzie to dziwaczne pytanie, gdyż pewne założenia przyjmują one na zasadzie "bo tak i już i amen". Trudno o sobie myśleć jak o pasożycie ( to o zawsze Ci inni, obcy są nimi , nie JA ;) )

Z Twojej odpowiedzi Angelrage ( i to i to ) wywnioskować można, że jesteś świadom nierozłączności doświadczenia, od doświadczającego. Popraw jeśli się mylę.
0 x



ODPOWIEDZ