Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Kontrola umysłu - Mind control

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 23 kwie 2021, 00:39

matrix.... :shock:
WIDEO-ROZMOWY Z WŁASNĄ WYOBRAŹNIĄ - NVIDIA MAXINE (600 SEKUND)

https://youtu.be/KLnUOasWLtk
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 23 kwie 2021, 17:17

beadnorsi pisze:
czwartek 22 kwie 2021, 23:40
Obys nie mial racji @GrzegorzuAdamie ;)
chciałbym nie mieć, to on pokazał, że można nie finansować mafii who,
wycofać się z bajeczek o oci..pleniu klimatu itd.
ALBO BYŁY TO GIERKI POD PUBLICZKĘ.

przestraszyli go, i wcale się nie dziwię- PLAN-DEMIA :mrgreen:
Operacja Warp Speed :?: :?:
Operacja Warp Speed

Operacja Warp Speed ( OWS ) była partnerstwem publiczno-prywatnym

zainicjowanym przez prezydenta USA Donalda Trumpa
i jego administrację w celu ułatwienia

i przyspieszenia rozwoju, produkcji i dystrybucji szczepionek COVID-19 ,
leków i diagnostyki. [1] [2]


Pierwsza wiadomość o operacji Warp Speed ​​pojawiła się 29 kwietnia 2020 r. [3] [4] [5], a program został oficjalnie ogłoszony 15 maja 2020 r. [1] Kierował nim Moncef Slaoui od maja 2020 r. Do stycznia 2021 r. Oraz przez Davida A. Kesslera od stycznia do lutego 2021 r. [6]Pod koniec lutego 2021 r.Operacja Warp Speed ​​została przekazana zespołowi reagowania na COVID-19 w Białym Domu . [7]

Program promował masową produkcję wielu szczepionek i różnych typów technologii szczepionek, w oparciu o wstępne dowody, pozwalając na szybszą dystrybucję, jeśli badania kliniczne potwierdzą, że jedna ze szczepionek jest bezpieczna i skuteczna. Plan przewidywał, że niektóre z tych szczepionek nie okażą się bezpieczne ani skuteczne, co sprawi, że program będzie bardziej kosztowny niż typowe opracowywanie szczepionek, ale potencjalnie doprowadzi do dostępności skutecznej szczepionki kilka miesięcy wcześniej niż typowe ramy czasowe. [8]

Operacja Warp Speed, początkowo sfinansowana kwotą około 10 miliardów dolarów z ustawy CARES (pomoc, pomoc i bezpieczeństwo ekonomiczne) uchwalonej przez Kongres Stanów Zjednoczonych w dniu 27 marca [1], była programem międzyagencyjnym obejmującym elementy Departamentu Zdrowia i Human Services , w tym Centers for Disease Control and Prevention , Food and Drug Administration , National Institutes of Health oraz Biomedical Advanced Research and Development Authority (BARDA); Departament Obrony ; firmy prywatne; i inne agencje federalne, w tym Departament Rolnictwa, Departament Energii i Departament Spraw Weteranów .
[1]
„Myślę, że dla byłego prezydenta Trumpa - a także wiceprezydenta -

bardzo ważne jest, aby aktywnie zachęcać wszystkich swoich zwolenników do przyjęcia szczepionki”
- powiedział Giroir Jake'owi Tapperowi z CNN w „The Lead”.

Zapytany, dlaczego Trump został zaszczepiony za zamkniętymi drzwiami i czy to był błąd, Giroir powiedział, że nie wiedział, że były prezydent został zaszczepiony „dopóki nie usłyszałem tego, jak podano w wiadomościach”, dodając później:

„Ale myślę, że Chodzi o to, i myślę, że tutaj właśnie jesteśmy, że wszyscy musimy się spotkać i zachęcać każdego Amerykanina ”.
https://www.cnn.com/2021/03/16/politics ... index.html
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 24 kwie 2021, 08:16

..no to pkp :P
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 14 maja 2021, 23:06

Tego się nie spodziewalem - Dariusz Kwiecień - maj - 2021
14 maj 2021

https://www.youtube.com/watch?v=ZGhsZ7a7DEA

RieseOlbrzym
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 05 sie 2021, 21:38

Obrazek
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 20 sie 2021, 18:09

Jak mogą niszczyć Twoje ciało na odległość - Witold Hake
Ludzie nie chcą wierzyć, że to dzieje się naprawdę.

https://www.facebook.com/niezaleznatele ... 2356345815

Niezależna telewizja
0 x



Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: forester » czwartek 16 wrz 2021, 23:21

Obrazek
0 x



mecz
Posty: 238
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2018, 20:54
x 3
x 12
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 254 razy

Re: Powiedzenia, Aforyzmy, Sentencje..,etc..

Nieprzeczytany post autor: mecz » czwartek 23 gru 2021, 21:00

Trochę przygnębiające:
Yuval Noah Harari - syjonista pisze: Niektóre rządy i korporacje posiadają zdolność by hackować istoty ludzkie, po to, aby nimi manipulować, twierdzenie, że człowiek - ma wolną wolę, że jest istotą duchową, która wie, co się w niej dzieje, to przeszłość …
źr. https://rzadkontraktowy.tumblr.com/post ... 3%B3w-list

////Być może nie ten temat, ale to znajdźcie lepszy moderatorzy, jak nie pasuje.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 27 gru 2021, 14:28

..pewnie tak, ale nie generalizujmy.
myśl.jpg
myśl.jpg (48.16 KiB) Przejrzano 5394 razy
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » piątek 01 kwie 2022, 18:29

https://www.digitaltrends.com/cool-tech ... ism-mouse/

"Można kontrolować mózg na odległość. Kiedyś posłuży to do złych celów?"

https://www.buffalo.edu/news/releases/2017/08/019.html

"Naukowcy wykorzystują pola magnetyczne do zdalnej stymulacji mózgu — i kontrolowania ruchów ciała''
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 08 kwie 2022, 16:21

DLACZEGO POLSKIE MEDIA PUBLIKUJĄ ROSYJSKĄ PROPAGANDĘ
8 kwi 2022

https://www.youtube.com/watch?v=3TSC-Q2lkgc

Telewizja wPolsce

DLACZEGO POLSKIE MEDIA PUBLIKUJĄ ROSYJSKĄ PROPAGANDĘ

Gościem Wojciecha Biedronia jest Stanisław Żaryn, rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych.
0 x



Eolavide
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 10 kwie 2022, 00:35
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: Eolavide » piątek 15 kwie 2022, 20:53

Witam.
Chciałbym się podzielić doświadczeniem w tym temacie gdyż tak się składa że, od ponad 3 lat jestem podłączony do pewnych urządzeń. W poprzednią sobotę i niedzielę (09.04.2022-10.04.2022) głosy które słyszę wmówiły mi koniec świata, równoległy wszechświat, posiadanie mocy, możliwość wpływania na otoczenie siłą umysłu, oraz to że, uratuję świat od zbliżającej się asteroidy niszcząc ją na wiele mniejszych kawałków. Skutkiem tego w oczach byłej partnerki oraz córki zachowywałem się jak paranoik, schizofrenik. Jednak kilkadziesiąt godzin bez snu po godzinie 10:00 w niedzielę dało się we znaki. Zasypiałem praktycznie na siedząco słuchając i prowadząc dialogi z głosami w głowie. Jeden z głosów uważał że, dzieli ze mną zmysły. Słyszy świst w moim nosie którego ja na początku nie słyszałem. Czół zapach który ja poczułem komentował go i mówił co mam zrobić, przykładowo (użyć kulki pod pachą) Gdzieś o 12 leżąc na łóżku powoli odpływałem wciąż słuchając co do mnie mówią w pewnym momencie przejechałem językiem w miejsce gdzie mam dziurę w zębie trzonowym w której znajdował się pokarm po śniadaniu. Głos zareagował natychmiastowo komentując z pogardą, obrzydzeniem wyczuwalny brak w uzębieniu. Mówiąc ,,ja pi... jakie on ma dziury, k... dlaczego ja muszę to czuć,, byłem już na granicy zaśnięcia kiedy zadałem pytanie ,,w jaki sposób możesz czuć moje uzębienie skoro masz swoje zęby?,,. jakieś 5 sekund później słychać było zawieszenie się tego głosu na literze E. Takie zapętlanie eee...ee.eeee.ee.e. trwało to kilka sekund po czym usłyszałem głos kobiety mieszkającej nad nami (mieszkanie w bloku pod 14, mieszkanie nad nami 18) która podniesionym głosem powiedziała ,,ja p... bota wywaliło, jak on to zrobił? ej miałeś tak kiedyś? tak blisko było, k... 3 mln rubli poszło się j...,, po czym jej mąż odpowiedział ,,za... ch...., szmaciarza p..., jak on to k.... zrobił? przez niego straciliśmy tyle pieniędzy, Marcin ty słuchaj daj mi jakiegoś dobrego bota, ja p... normalnie nie wierzę w to co się stało,, Najciekawsze jest to że, głosy które słyszę pochodzą z wnętrza głowy, stopery w uszach w żaden sposób nie tłumią a wręcz sprawiają że, lepiej ich słychać. Jednak głosy sąsiadów zdecydowanie były odbierane przez uszy głównie jedno gdyż leżałem na boku.
Przez pewien okres widziałem delikatne poruszanie się różnych obiektów w pokoju (takie bujanie) z tego co dosłyszałem to jest to sztucznie wykreowana projekcja, iluzja. Jeszcze wieczorem 10.04.2022 obiekty które wcześniej się poruszały całkowicie przestały.
Zaznaczę że, od samego początku (ponad 3 lata temu) kiedy pierw pojawiły się mrowienia na głowie (jakby skóra na niej nie należała do mnie) towarzyszące temu gorąco (porównanie do gorączki) słyszane przestawianie jakiegoś urządzenie w zależności jak zmieniałem swoje miejsce bądź zasłaniałem się patelniami, blachą do pieczenia czy nakrywałem mokrymi ręcznikami z płynem elektrostatycznym. Oczywiście nikt mi nie wierzy w moją wersję , nawet partnerka. Jednak nawet ona zauważyła że, sąsiedzi nad nami zawsze (ponad 6 miesięcy) kiedy biorę prysznic rozkładają i ścielą łóżko do spania. Znajoma z bloku obok prowadząca nocny tryb życia zauważyła (będąc z psem przed klatką) że, w mieszkaniu nad nami światło we wszystkich pomieszczeniach jest zapalone. Godziny bywały różne 1:00/2:00/3:00 jednak w ciągu tygodnia przez okres ok. 6 miesięcy takich nocy bywało po 4-5/tydzień.

Pewnie jeszcze podzielę się swoimi ponad 3 letnim doświadczeniem, zebranym materiałem, ogólnie wszystkim co ma związek z kontrolą umysłu.
Pozdrawiam

wymazałem dane osobowe i lokalizacyjne, proszę nie podawaj ich online, bo sprowadzisz sobie jeszcze więcej kłopotów.
Wykropkowałem wulgaryzmy i rób to sam w takich cytatach, bo nie możemy tracić na to czasu. Nie śledziłem, ale w tym wątku są chyba jakieś namiary do kogo możesz się zwrócić o pomoc w takim przypadku.
/blueray21
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 18 kwie 2022, 12:31

Witaj na forum @Eolavide

Skontaktuj się ze stowarzyszeniem STOPZET które ma swoją stronę w sieci https://stopzet.pl/kontakt/
albo kontakt na FB tego stowarzyszenia https://www.facebook.com/stopzet/
Pomogą ci w tej trudnej sytuacji .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Eolavide
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 10 kwie 2022, 00:35
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: Eolavide » środa 20 kwie 2022, 00:53

Mógłby ktoś zweryfikować urywek z mojego nagrania. Słyszę na nim 2 głosy (kobiecy/męski)
Dziękuję
Załączniki
Śłychać 2 głosy.rar
(819.67 KiB) Pobrany 126 razy
0 x



Eolavide
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 10 kwie 2022, 00:35
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: Eolavide » sobota 23 kwie 2022, 22:32

14 razy pobrano i brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Trochę dziwne bo zainteresowanie tematem jest , czyżby nieodpowiednie osoby miały konta na tym forum? Krótko po wstawieniu pliku audio w poprzedniej wiadomości były 3 pobrania, być może osoby których słyszę w głowie mają tutaj konta.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 24 kwie 2022, 09:41

@Eolavide, zrozum, że jesteś na forum, a nie na tematycznym czacie. Odpowiada, kto może i chce i kiedy chce, na forum nigdy nie wymuszamy dyskusji, co zresztą jest w regulaminie.
Pobrać każdy sobie może, niekoniecznie zalogowani użytkownicy, ale i anonimowi czytelnicy, w tym tzw. "służby" oraz boty. Ilość pobrań o niczym nie świadczy.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 07 maja 2022, 16:55

Sęk w tym że ja nic nie słyszę oprócz szumów :(
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Eolavide
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 10 kwie 2022, 00:35
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: Eolavide » poniedziałek 16 maja 2022, 11:47

Przed rokiem 2022 (środek grudnia) napisałem list kierowany do sąsiadów z piętra wyżej 18d/18 (Gerard Cyran, Jolanta Cyran-Klecha) w którym wyznałem iż podejrzewam ich o posiadanie w swoim mieszkaniu urządzenia umożliwiającego czytanie myśli, dostęp do wspomnień w postaci zdjęć, kierowanie wprost do umysłu głosy które słyszane są identycznie jak wewnętrzny głos każdego z nas. W liście wyznałem że, planuje samobójstwo dnia 21.02.2022r jednak zanim je popełnię to zabiję kilka osób z Bogatyni. Dołączyłem do listu książkę ,,Leksykon komputerowy,, oraz swoje notatki, pomysły, spostrzeżenia.
Wszystko znalazło się w skrzynce przed 15:00 a patrząc ok 16:00 skrzynka była już pusta. Do dnia dzisiejszego 16.05.2022r z ich strony nie było żadnej reakcji, interwencji, powiadomienia policji. Wczoraj pisałem wiadomość na FB do pana Gerarda Cyran którą widać na zdjęciach. Sprawdzając dzisiaj rano czy być może odniósł się w jakiś sposób do tego co napisałem, ku mojemu zdziwieniu usuną konto.
0 x



Eolavide
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 10 kwie 2022, 00:35
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: Eolavide » czwartek 26 maja 2022, 14:49

Zachęcam do odsłuchania tego nagrania. Wystarczy w odpowiednio ustawić korektor graficzny usunięcie wysokich tonów wycisza słyszane pierdzenie (jakby prąd elektryczny, iskra) https://drive.google.com/file/d/1d239jj ... sp=sharing
0 x



Eolavide
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 10 kwie 2022, 00:35
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: Eolavide » czwartek 26 maja 2022, 15:05

0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 28 maja 2022, 00:24

Eolavide pisze:
poniedziałek 16 maja 2022, 11:47
Przed rokiem 2022 (środek grudnia) napisałem list kierowany do sąsiadów z piętra wyżej 18d/18 (Gerard Cyran, Jolanta Cyran-Klecha) w którym wyznałem iż podejrzewam ich o posiadanie w swoim mieszkaniu urządzenia umożliwiającego czytanie myśli, dostęp do wspomnień w postaci zdjęć, kierowanie wprost do umysłu głosy które słyszane są identycznie jak wewnętrzny głos każdego z nas. W liście wyznałem że, planuje samobójstwo dnia 21.02.2022r jednak zanim je popełnię to zabiję kilka osób z Bogatyni. Dołączyłem do listu książkę ,,Leksykon komputerowy,, oraz swoje notatki, pomysły, spostrzeżenia.
Wszystko znalazło się w skrzynce przed 15:00 a patrząc ok 16:00 skrzynka była już pusta. Do dnia dzisiejszego 16.05.2022r z ich strony nie było żadnej reakcji, interwencji, powiadomienia policji. Wczoraj pisałem wiadomość na FB do pana Gerarda Cyran którą widać na zdjęciach. Sprawdzając dzisiaj rano czy być może odniósł się w jakiś sposób do tego co napisałem, ku mojemu zdziwieniu usuną konto.
Zastanawiam się właśnie co mam zrobić . Chyba będę zmuszona usunąć twoje konto i dać ci dożywotniego bana .Powinnam też podać twoje IP policji . Co ty wypisujesz ? Chcesz zabijać ludzi ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 28 maja 2022, 12:50

Ludzie wchodzą w tematy, które stają się z czasem ich obsesją i prowadzą do niebezpiecznych psychoz a nawet śmierci. Bliska nam koleżanka, będąc pod wpływem informacji dotyczących otaczających nas wszędzie "reptilian" wpadła na trop, że jej mąż jest jednym z nich. Doszło do tego, że okazało się, iż cała jej rodzina to "gady" w ludzkiej skórze. :(
Ciężkim, podobnym przykładem jest znana postać pana Marka Podleckiego, którego "fobie" doprowadziły do jego śmierci. Nasze forum powinno poruszać tematy prowadzące do prawidłowego rozwoju duchowego, a unikać szerzenia nienawiści rasowej, oraz wrogiego napuszczania na znane osoby, przypisując im brednie szerzone przez tzw. teorie spiskowe. Skutki takich niebezpiecznych manipulacji są często powodem zagrożenia życia psychicznego i fizycznego, każdego kto w te opowieści uwierzy jako w obowiązującą prawdę.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 17 lip 2022, 10:06

CZĘSTOTLIWOŚCI RADIOWE I MIKROFALOWE A MANIPULACJA LUDZKIMI EMOCJAMI I ZACHOWANIAMI

https://rumble.com/v1bkhn3-czstotliwoci ... achow.html

Film który każdy powinien zobaczyc .Polecam ,ponieważ mając świadomość takich działań będziemy mogli zapobiec choć w małej części NWO .Polecam ten film .Mowa w nim między innymi o szczepionkach.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: forester » wtorek 19 lip 2022, 15:41

ZABÓJCZE CZĘSTOTLIWOŚCI – CZY NAPRAWDĘ JESTEŚMY BEZBRONNI ?

Obrazek


Nasza bezbronność wobec potęgi fali elektromagnetycznej musi budzić najwyższe zaniepokojenie, bowiem nasz mózg pracuje na czterech poziomach częstotliwości :

Beta ( 13-30 Hz ) to normalny stan świadomości, nasza codzienność, przy górnej granicy około 30 Hz występują stany pobudzenia jak gniew, strach, stres, dalej alfa ( 8-13 Hz ) to stan relaksu, to stan idealny do nauki, czynności umysłowych wymagających skupienia. trzeci theta ( 4-7 Hz ) łącza się z wyobraźnią, wspomnieniami, stanem wewnętrznego skupienia ( medytacja ) i ostatni delta ( 0,5-4 Hz ) to fale snu, stan w jaki wprowadza człowieka szyszynka.

Budzi mój strach to że nasze materialne składniki otrzymały nie tylko chełm – czaszkę, pancerz – skórę oraz potężny układ immunologiczny, tymczasem ktoś dorobił sobie klucz, by po cichu i niezauważenie tym wszystkim sterować.

Czyżby stwórca nieustannie nas kontrolował, niezauważenie zaglądał do naszej świadomości, rejestrował zatrzymane w niej obrazy, głosy, dźwięki, kontrolował pracę organów i procesy zachodzące w organizmie ? Dziwny to akt stworzenia skoro tym wszystkim można sterować małym i poręcznym pilotem. Czy na sądzie ostatecznym komisja ogląda sprawozdanie z naszego życia ?

Musi budzić podejrzenia to , że od ponad wieku elity i nauka koncentrują naszą uwagę wokół procesów biochemicznych zachodzących w organizmie, kompletnie pomijając ścisły związek pomiędzy materią , a energią.

Royal Reymondzie Rife jr ( 1888-1971 ) udowodnił że KAŻDY WIRUS KAŻDA BAKTERIA POSIADAJĄ WŁASNĄ CZĘSTOTLIWOŚĆ REZONANSOWĄ. Rife stworzył urządzenie posługujące się falami elektromagnetycznymi jakie leczyło każdego , nawet bardzo zaawansowanego raka ( 1934 rok ).

Wiele miejsca poświęciłem urządzeniu PRIORE, wynalezionym przez Francuzów w latach 60-tych ubiegłego wieku , leczącego każdą chorobę za pomocą specjalnego procesu elektrodynamicznego, zwanego koniugacją fazową lub cofnięciem zróżnicowania. Chodzi o odwrócenia procesu chorobowego. PRIORE potrafiło nie tylko regenerować rdzeń nerwowy, ale odbudowywać kończyny.

Na pewno wielu z Was wie jak wielkie pieniądze i jak wielkie nadzieje łączono z programami odczytania ludzkiego genomu. Powstało wielkie mrowie firm biotechnologicznych, najwięcej w Izraelu, bowiem panowało przekonanie, że z chwilą odczytania genomu , ci którzy opatentują odkrycie, staną się panami życia i śmierci, a ich bogactwu nie będzie końca.

Wpompowano w te nadzieje biliony. Nie dziwi mnie, że w Izraelu, w końcu ten mały krętacz Einstein objawił światu że kiedyś wybuchło, zamieniło się w materię i sobie leci i leci, wśród czarnych dziur i próżni.

No i pół Izraela zbankrutowało i nie tylko, kiedy bańka wybuchła z hukiem koło roku 2001. Nie dziwmy się, że dla poprawy finansów , nadrobienia strat , i odwrócenia uwagi opinii publicznej doszło do ataku na WTC.

Na pewno pamiętacie jak 26 czerwca 2000 roku prezydent Clinton w obecności premiera Tony Blaira oraz Craiga Ventera ( szefa prywatnego programu Celera Genomics ) i Francisa Collinsa ( szef Publicznego programu Poznania Ludzkiego Genomu ), uroczyście obwieścił światu, że pierwszy szkic ludzkiego genomu właśnie został opublikowany.

Miny mieli nietęgie, okazało się że genom człowieka ma tylko około 25 000 genów, tymczasem jeżowiec ma ich 26 000, a ryż 38 000. Mało tego, okazało się że genom to wzorcowania, magazyn z którego czerpie organizm.

W trakcie prac dostrzeżono istotną współzależność pomiędzy DNA, a Virionem, w procesie kodowania biorą bowiem udział super maszyny – wirusy.

Liczono na to, że kiedy poznają ludzki genom, drzwi otworzą się nie tylko przed medycyną, ale także przed depopulacją.

Nic z tego, w związku z tym że wpakowano w programy biliony, i trzeba było świecić oczami przed możnymi tego świata , zaproponowano inny program, pozwalający wykorzystać zdobytą wiedzę o DNA i Virionie, badania nad wirusami, przedstawiając zebranym wspaniałą perspektywę licznych pandemii, skutecznie regulujących ludzką populację, maszynkę do robienia pieniędzy przez liczne korporacje farmaceutyczne.

Rodziny Rockefellerów, Sacklerów i im podobnych zacierały radośnie ręce. Długo nie trzeba było czekać, w 2004 roku wybuchła w Azji eksperymentalna epidemia ptasiej grypy.

Wracajmy jednak do tematu, bo tych zadziwiających mechanizmów jest znacznie więcej. Trudno by je zliczyć , na koniec tego artykułu muszę wrócić jednak do tematu poruszanego w moim artykule, w jakim wyjaśniłem jak dochodzi do cyklicznych resetów na Ziemi. I znowu mamy elektromagnetyzm, częstotliwość i wibrację, coś na co ludzki organizm nie ma odpowiedzi.

Okazuje się że otaczająca nas materia poddaje się także działaniu fali , wibracji i częstotliwości, jakie mogą wywołać ruch skorupy ziemskiej, wywołać powódź, katastrofalne huragany, czy gigantyczne pożary. Rezonans planety ma zatem ukryte, destrukcyjne dno, z jednej strony podtrzymuje życie, z drugiej może je w każdej chwili unicestwić. Zdałem sobie sprawę z tego, że sytuacja ta bardzo przypomina włącznik światła.

Nie może być absolutnie przypadku w tym, że jądro ziemi rozpoznaje falę stojącą tworzoną z sygnału wprowadzanego do Ziemi. Sam fakt powstawania fal stojących przez wprowadzenie zwykłego pręta podającego prąd do Ziemi, pod wielokrotnością kąta 30 stopni, jest zdumiewający.

Mamy do czynienia z wyjątkowym mechanizmem stworzonym przez wyjątkową inteligencję i nie jest on przypadkowy. Oczywiście znajdzie się całe stado głupich albo sprzedajnych „autorytetów” przekonujących Nas że ten mechanizm „wyewoluował”. Niestety, Bóg nie buduje pod linijkę.

Wygląda na to że stwórca nieustannie dogląda swojego dzieła. Zważywszy na to co wyczyniają elity , nie może to być miły i dobroduszny staruszek. Może nadszedł czas byśmy także my postarali się mu zaimponować.

https://globalnainfo.blog/wyciszane-inf ... bezbronni/
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 14 sie 2022, 12:32

US Army posiada technikę mikrofalową do tworzenia głosów w głowach ludzi

Obrazek
Źródło: 123rf.com


Amerykańska armia już w 2006 roku odtajniła częściowo dokumenty, z których wynika, że kilkadziesiąt lat temu rozwijano technologię mikrofalową, dzięki której można emitować energię o częstotliwościach, które są odbierane przez ludzkie ciało, jako dźwięki zdające się dobiegać z wnętrza głowy.

Doświadczenia przeprowadzone przez wojsko wskazują na to, że możliwe jest modulowanie tych dźwięków, aby przybierały formę wyraźnie rozpoznawalnej mowy. Jeśli technologia ta została udoskonalone przez te kilkadziesiąt lat nie można wykluczyć, że była wykorzystywana wielokrotnie, jako skuteczne narzędzie w celu transmitowania przekazów zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

Według dostępnych informacji opierających się na badaniach prowadzonych przez amerykańskich psychologów, technologia mikrofalowego transmitowania głosów jest skuteczna w promieniu kilkuset metrów od nadajnika. Fale radiowe tego typu mogą przechodzić przez ściany, budynki lub inne przeszkody.

Można wzruszyć ramionami i powiedzieć, ze to zbyt fantastyczne, aby było możliwe, ale okazuje się, ze Aaron Alexis, który na początku września 2013 roku zabił 12 osób w bazie marynarki wojennej pod Waszyngtonem, już 7 sierpnia tego roku poszedł na policję twierdząc, że słyszy w głowie głosy trzech osób, które zwracają się do niego nie pozwalając mu spać. Oświadczył policjantom, że wojsko posiada technologię mikrofalową za pomocą której udaje się dotrzeć z przekazem do ludzkiego mózgu.

Oczywiście to, że Aaron Alexis twierdził, że wojsko transmituje mu jakieś informacje może być też po prostu efektem schizofrenii, ale biorąc pod uwagę fakt, że wojsko samo przyznało się do rozwijania technologii zdolnej do transmisji głosów wprost do ludzkich głów oznacza, że cześć przypadków spektakularnych morderstw w USA może być indukowana celowo. Po co ktoś miałby to robić? Na przykład po to, aby poprzez serię masakr wywrzeć presję na opinię publiczną, której wynikiem byłoby ograniczenie dostępu Amerykanów do broni palnej.


Źródła:

http://communities.washingtontimes.com/ ... s-motives/

http://www.nytimes.com/2013/09/26/us/sh ... .html?_r=0

https://innemedium.pl/wiadomosc/us-army ... um=twitter
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ