Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

James Bartley - Astralna manipulacja rzeczywistością senną

Krzysztof Rogala
x 116

James Bartley - Astralna manipulacja rzeczywistością senną

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » piątek 12 kwie 2013, 10:48

James Bartley

Astralna manipulacja rzeczywistością senną

Obrazek

To Wywoła krzykliwą odpowiedź od wszystkich kontrolowanych umysłowo kukiełek - ale niech tak będzie. Tematyka gadziej manipulacji ludzką seksualnością musi zostać podjęta . Zauważyłem jak krzykacze krzyczą o wszystkim za wyjątkiem podstawowej kwestii - gady rutynowo manipulują seksualnością uprowadzanych ludzi.


Tak jak David Icke, byłem nazywany rasistą, propagandystą – itd., za ujawnianie rzeczywistość tego terroru.

Gadzi nosiciel, o którym wspominam w artykule (nie podając imienia) odwiedził niedawno moją przyjaciółkę w snach i groził jej "dotkliwymi represjami." Mam kasety z nagraniami, schowanymi w różnych miejscach, zawierające wywiad z jedną z porywanych kobiet, której gadzi nosiciel składał propozycje, i zadręczał na planie sennym. Na tych nagraniach porywana kobieta wymienia gadziego gospodarza z imienia, jak też imię jego pomocnika, który wielokrotnie odwiedzał ją w jej domu na wysokiej pustyni w południowej Kalifornii i próbował zaciągnąć ją do sadomasochistycznych sesji filmowych. Jeśli choć jedna z moich porywanych przyjaciółek, będzie nękana przez tego gadziego nosiciela ponownie, to ryzykuje on wpuszczeniem przeze mnie do Internetu, tych nagrań w formie pliku audio.

Dzięki,
James Bartley

Dzięki ostatnim ujawnieniom masowej pedofilii na całym świecie na wysokich szczeblach religii, rządów, sądów, itd. oraz w obliczu zeznań wideo Arizony Wilder, jak można wątpić w realność gadziej manipulacji poprzez hosting(zasiedlanie ofiary obcą świadomością, przejęcie - przypis tłum.) lub inne środki do opanowania i molestowania dzieci, kobiet i mężczyzn? Ofiary Montauk, również były kontrolowane poprzez "sny" i cały projekt opierał się na elektronicznej kontroli pola astralnego i energii orgonu, bazował też na badaniach Wilhelma Reicha. Z drugiej strony, Alestair Crowley udało się to osiągnąć bez użycia elektroniki. Cały scenariusz "przejęcia" jest podstawą tego, co religie nazywają "demonicznym opętaniem”. Czy demony są reptylianami, czy nie?


Brutalne i socjopatyczne zachowania mogą być promowane poprzez astralną manipulację rzeczywistości sennej. Dzieciom, młodzieży i dorosłym mogą być wyświetlane obrazy krwi i okrucieństw w astralnych marzeniach sennych, a nawet mogą być zmuszani do uczestnictwa w gwałtownych scenariuszach, w których uprowadzony jest przymuszony- albo do oglądania -lub brania udziału w straszliwych aktach przemocy.

Gady mogą używać wizerunku rodziców dziecka, podczas dokonywania aktów przemocy fizycznej i seksualnej na nim. (W przypadku gdyby czytelnik zastanawiał się, opisy psychoseksualnego nękania podawane przez dzieci, zostały uzyskane przez rodziców ze zwiększonym poczuciem świadomości na temat syndromu uprowadzenia. Gady zazwyczaj wymierzają odwet na dzieciach uprowadzanych, którzy aktywnie się im przeciwstawiają.) Później omówię bardziej szczegółowo, jak można manipulować seksualnością, sięgającą aż zmiany orientacji seksualnej niektórych ludzi.

Jeśli chodzi o przemoc, jako uwarunkowaną odpowiedź, znam osobiście dorosłego mężczyznę, który był zmuszany, aby ciągle zabijać swoją żonę i dzieci w astralnej sennej rzeczywistości. Zabójstwa zawsze były w krwawym stylu. Na jawie też nie miał odpoczynku, bo "głosy w jego głowie" namawiały go do zrealizowania "fantazji", jakie miewał o zamordowaniu całej swej rodziny. Powiedział mi, że potrafi zrozumieć, jak ktoś może zostać zmuszony do zabicia, jeśli zostanie poddany tego typu traktowaniu przez jakiś czas.

Gwałtowne tendencje u samców mogą być wspierane przez tego typu manipulacje. Jest to szczególnie przydatne, jeśli mężczyzna jest partnerem uprowadzanej kobiety, którą gady chcą utrzymać się w stanie degradacji fizycznej i seksualnej. Gady użyją Tarzana jako swojego pełnomocnika obsługi. Często, gdy tarzan sam jest nosicielem lub jeżeli wtłacza się mu zboczone erotyczne wyobrażenia, to będzie zaczynał przejawiać dewiacyjne seksualne pragnienia, wliczając w to fantazje zniewalania i dyscypliny(BDSM) na jego nieszczęsnej dziewczynie lub żonie. Wulgarność, seksualne perwersje i potrzeba kontrolowania innych to znak rozpoznawczy wpływu jaszczura na człowieka.

Gwałtowne tendencje mogą być również promowane u męskich uprowadzonych przechodzących tkzw. "Alien Love Bite"(„Obce ukąszenie miłosne” -manipulacja związkami przez obcych, np. zakochanie się poprzez ich manipulację- przypis tłum.) Barbara Bartholic i Ewa Lorgen dokonały dogłębnych analiz tej formy obcej manipulacji.

W późniejszych etapach manipulacji „Alien Love Bite” mężczyzna może wściekać się na kobietę, która stała się jego obsesją. Obcy będą wysyłać obrazy do umysłu uprowadzanego mężczyzny - o jego docelowym partnerze - mającym stosunek seksualny z innym mężczyzną. To tak, jakby taśma wideo była odtwarzana w umyśle uprowadzanego mężczyzny, której celem jest doprowadzenie go do szału z wściekłości.

Uprowadzani mogą być zmuszani, w astralnej rzeczywistości sennej, by jeść to, co wydaje się być surowym mięsem - krwawe "naleśniki"- a nawet ludzkie części ciała, takie jak ręce. Uprowadzani często cierpią na skrajne nudności, trwające przez kilka tygodni lub miesięcy, po poddaniu ich tego rodzaju manipulacjom. Nie mogę wystarczająco podkreślić znaczenia tego, by nie jeść i nie pić czegokolwiek w astralnej rzeczywistości sennej.

SEKSUALNE KONDYCJONOWANIE UPROWADZANYCH

Ostatnia część tego traktatu zajmuje się najbardziej kontrowersyjnym aspektem gadziej manipulacji astralną rzeczywistością senną. To kondycjonowanie pewnego procenta ludzi w kierunku zaadoptowania homoseksualizmu jak i sadomasochizmu i jego powiązanych zachowań, jako alternatywnego stylu życia. Pedofilizm, może być nawet wprogramowany uprowadzanemu, poprzez manipulację senną rzeczywistością.

Postawię jednak pewną sprawę jasno i chciałbym, aby czytelnik przeczytał tę część dwa razy, żeby nie było nieporozumień.

JA NIE MÓWIĘ, ŻE WSZYSCY HOMOSEKSUALIŚCI, BISEKSUALIŚCI, SADOMASOCHIŚCI, MIŁOŚNICY„BONDAGE” I „DISCIPLINE”(PREFERENCJE SEKSULANE ZWIĄZANE Z KRĘPOWANIEM CIAŁA, KAJDANKAMI, CZARNYM LATEKSEM, PEJCZAMI ITP. - PRZYPIS TŁUMACZA) ZOSTALI STYMULOWANI PRZEZ REPTYLIAN BY ULEC TAKIM AKTYWNOŚCIĄ. MÓWIĘ TYLKO, ŻE PEWIEN PROCENT LUDZI JEST PODDAWANY GADZIM MACHINACJOM W FORMIE MANIPULACJI ASTRALNEJ RZECZYWISTOŚCI SENNEJ I SEKSUALNEJ MANIPULACJI, KTÓRA SPRZYJA SKŁONNOŚCIOM DO ZAADOPTOWANIA TYCH ALTERNATYWNYCH STYLÓW ŻYCIA. PODOBNIE NIEKTÓRZY UPROWADZANI, MOGĄ ZOSTAĆ ZMANIPULOWANI W KIERUNKU WYROBIENIA SKŁONNOŚCI DO PEDOFILII. W ŻADNYM JEDNAK WYPADKU, TAKTYKI TE, NIE SĄ SKUTECZNE PRZECIWKO WSZYSTKIM UPROWADZANYM.

Opisze teraz jak to się robi. Wspomniałem wcześniej, jak gady są w stanie "włączyć" mechanizm pobudzenia seksualnego u ludzi. To jest absolutnie krytyczny punkt do zrozumienia. Inną ważną kwestią jest to, że reptylianie i ich wasale, mogą zapewnić, że porywany będzie singlem i pozostanie w celibacie przez dłuższe okresy czasu. Gady są znane z tego, że potrafią zmieniać zmysł węchu - u uprowadzonych kobiet - do tego stopnia, że będą reagowały negatywnie i natychmiast zostaną odepchnięte przez zapach ludzkich męskich feromonów.

Tym samym sposobem uprowadzony mężczyzna, któremu zmieniono jego system hormonalny, może wydzielać feromony, które dosłownie odpychają kobiety. To nie domysły czy spekulacje. Mamy więc porywanych mężczyzn, którzy mogą mieć manipulowane swoje libido do woli przez gady i jeszcze być nieświadomie zmuszani do dłuższego celibatu. To predysponuje scenerię, dla astralnych manipulacji senną rzeczywistością, które mogą prowadzić tą osobę, do świadomej lub nieświadomej adopcji alternatywnego stylu życia.

Uprowadzany mężczyzna znajdzie się w środowisku astralnej rzeczywistości, która jest wysoce naładowana energią seksualną. On sam staje się pobudzony, jako że gady manipulują jego libido. Mężczyzna znajdzie się w scenerii gdzie jest sypialnia. Często łóżko będzie duże i okrągłe. Mogą na jego końcu leżeć- jedna lub dwie- kobiety. Kiedy zbliża się do kobiet, zaczynają się one układać w bardzo uwodzicielskich postawach i pozycjach na łóżku. Mężczyzna będzie czuł się bardzo pobudzony. Może zacząć słyszeć telepatyczne sugestie, zachęcające go do podjęcia współżycia z jedną z kobiet.

Ustawi się w pozycji do penetracji kobiety. DOKŁADNIE W TEJ SAMEJ CHWILI, GDY WCHODZI W KOBIETĘ, CZUJE INTENSYWNY BÓL W SWOIM ODBYCIE, GDY GADZIA ISTOTA GO SODOMIZUJE. W tym momencie uprowadzany mężczyzna często budzi się z bólu, jaki czuje. Czuje nieprzyjemną mrowiącą energię w sypialni, oraz czuje tę energię w całym ciele, jakby próbowała przeniknąć esencję jego istoty, ale teraz opuszcza jego ciało. Ta odpychająca mrowiąca energia, wydaje się unosić bezpośrednio nad nim, ale stopniowo zaczyna się rozpraszać i w końcu odchodzi.

On może zastanawiać się nad tym, co właśnie nastąpiło. Jego ból i dyskomfort jest wystarczająco realny, ale może nie być w stanie odnieść tego dyskomfortu do niezwykłego erotycznego "snu" jaki właśnie miał.
Wkrótce potem ten mężczyzna ma kolejny sen. Tym razem może przechadzać się po dużym- słabo umeblowanym – domu z szeregiem pomieszczeń. Może on zawędrować do salonu i zobaczyć bardzo atrakcyjną kobietę ubraną w bieliznę, która siedzi na wypoczynkowym fotelu. Po domu mogą także chodzić inne osoby. Mężczyzna zaczyna czuć się pobudzony a skąpo ubrana kobieta kusi go do współżycia seksualnego, ale ponieważ inne osoby chodzą po domu, mężczyzna staje się powściągliwy.

W końcu ulega prośbom seksownej kobiety, zaczynając ją całować i pieścić. Ona przyjmuje seksualnie prowokującą pozycję, na podłodze lub kanapie. On ustawia się do seksu z „kobietą”(jak zobaczymy później, często te kobiety nie są tak naprawdę wcale kobietami) i po raz kolejny, w momencie, gdy przenika jej pochwę, czuje silny ból w swym odbycie, podczas gdy on sam jest penetrowany przez gada. Sodomizm gadów jest często niewidoczny podczas tych działań.

Po raz kolejny uprowadzany mężczyzna natychmiast się budzi. Ponownie, pokój i jego ciało są nasycone tą odrażającą kłującą energią, która wydaje się wypływać z jego własnych porów. Tym razem jest zaniepokojony, ponieważ jest to już drugi raz, gdy to się stało. On wie, że coś się dzieje, ale nie może wywnioskować dokładnie, co to jest. Jest zaniepokojony, ale zaczyna też, doświadczać pewnych uczuć i emocji na jawie.

Może zacząć się zastanawiać, jak to jest doświadczać homoseksualnych aktywności, lecz szybko odrzuca tę myśl ze swojego umysłu. Może mieć "przypadkowe" myśli - wchodzące do jego umysłu - o naturze bólu i jak może być on przekształcony w przyjemność, jeśli zostanie opracowana lub wprowadzona metoda, która połączy przepaści pomiędzy nimi. Oczywiście, to nie są JEGO pomysły. Jego gadzi "ukryci doradcy" telepatycznie sugerują to mu. W synchronistyczny sposób, może on być narażony na pewnego rodzaju literaturę lub filmy, które popierają - lub pozornie legitymizują - w jego głowie taki rodzaju życia.

Wkrótce porywany mężczyzna znajdzie się w kolejnym "snie". Po raz kolejny znajdzie się w erotycznym śnie
z jedną lub paroma chętnymi kobietami. Ponownie przyjmą one pewne pozycje w celu ułatwienia seksualnego zbliżenia. Teraz uprowadzany, z powodu jego wcześniejszych doświadczeń w astralnej rzeczywistości sennej ,które teraz pamięta, świadomie lub nieświadomie wiąże stosunek heteroseksualny z bólem z powodu tego, co gady zrobiły mu w przeszłości, za każdym razem gdy próbował stosunku heteroseksualnego. Mężczyzna może być niechętny do podjęcia współżycia z obawy przed możliwymi konsekwencjami i bólem, jaki wynika z heteroseksualnego stosunku. Jest to absolutnie kluczowy punkt, aby zrozumieć to wszystko. Koncepcja stosunku heteroseksualnego stała się powiązana z bólem - w umyśle uprowadzonego mężczyzny - poprzez co został zmanipulowany.

Teraz uprowadzany mężczyzna niechętnie angażuje się w stosunek heteroseksualny. Jednak wciąż jest bardzo pobudzony. Kobiety są tam i telepatycznie zachęcają go do aktywności seksualnej z nimi. Więc uprowadzony mężczyzna dochodzi do kompromisu. Zamiast angażowania się w kopulację z kobietami, decyduje się penetrować ich otwory palcami.

Więc wnika palcami do pochwy jednej z kobiet i znowu czuje jednoczesny ból w swoim odbycie ! Szybko wycofuje palce i uświadamia sobie, że jednostka sondująca go od tyłu, jednocześnie wycofała swego członka z jego odbytu. Wkrótce zdaje sobie sprawę, że może regulować szybkość i głębokości penetracji do swego odbytu, po prostu przez włożenie palców w pochwę kobiety. Jego działania z kobietą wydają się synchronizować z analnym sondowaniem, jakie przeżywa. Tymczasem odbiera on telepatyczne sugestie zachęcające go, aby kontynuować. "Śmiało, wiesz że naprawdę chcesz to zrobić" lub "To tylko sen, śmiało, nic ci się nie stanie", albo "to nie boli tak bardzo, z czasem robi się lepiej."

Może kontynuować w ten sposób przez chwilę, ale potem się zatrzymuje, albo z odrazy, albo dlatego, że osiągnął pewien próg bólu.

Następnym razem, gdy znajdzie się w sennej rzeczywistości, może znaleźć się ponownie z kobietami , ale w trakcie działania, jedna lub wszystkie z kobiet, przemieniają się w istotę hermafrodytyczną – posiadają jednocześnie męskie i żeńskie narządy płciowe.

Ta metamorfoza następuje w momencie , gdy on jest bardzo pobudzony. Ta metamorfoza może nastąpić, gdy wkłada ponownie palce do pochwy lub odbytu "niewiasty". Czasami uprowadzony mężczyzna, może być chwilowo zaskoczony tą nagłą transformacją, ale ze względu na uwarunkowania zarówno w astralnej sennej rzeczywistości, jak i telepatyczne sugestie, oraz erotyczne homoseksualne fantazje - widziane oczyma wyobraźni - podczas normalnej, rozbudzonej świadomości, mężczyzna może zdecydować się na kontynuowanie uprawiania takiej aktywności seksualnej. Jego gadzi „niewidzialni doradcy” będą nadal zachęcali go do kontynuowania tych działań, a nawet będą zachęcać go do
wypróbowania innych czynności seksualnych z hermafrodytami.

Wkrótce - czy to ten, czy też następny astralny sen - hermafrodyty mogą całkowicie przetransformować się w samców. Gady sodomizujące męskiego uprowadzonego mogą zmaterializować się w wizualnym spektrum, ale jako człowiek, a nie gady. To może stać się później, jeśli tak zdecydują.

Wszystko to dzieje się w przeciągu tygodni, miesięcy i lat. Do tej pory mężczyzna stracił jakiekolwiek zainteresowanie stosunkami heteroseksualnymi. Jeżeli gady zamierzają przekształcić tę osobę w praktykującego sado-maso/bondage, to zaczną podkreślać tego rodzaju aktywności w ramach astralnej rzeczywistości sennej, oraz psychicznych obrazów, jakie otrzymuje on na jawie. Uprowadzony mężczyzna można być sodomizowany dość gwałtownie, albo może obserwować jak inni uprowadzeni są gwałtownie sodomizowani. W niektórych z tych astralnych scenariuszy, gady były dosłownie opisywane, że noszą czarne skórzane kurtki.

Czytelnik musi zrozumieć, że gady, mimo całej propagandy głoszonej przez kukiełki świadomości roju, są bardzo pogrążone w dolnych czakrach istnienia. Są to istoty, które całkowicie napędza pragnienie, by kontrolować seksualnie ludzi i manipulować każdym aspektem ich istnienia, jeśli mają taką możliwość. Manipulacja Astralną rzeczywistością snów człowieka to tylko jeden aspekt ich metodologii.

Nie mówiliśmy przecież o powiązaniu Metamfetaminy i kokainy z gadami. Metamfetamina i kokaina mają „Sympatetyczny Rezonans” z reptylianami. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego wiele osób zażywających kokainę i speed angażuje się w akty okaleczeń i przemocy seksualnej? To dlatego, że długotrwałe stosowanie tych rodzajów amfetamin, powoduje że użytkownicy stają się nosicielami dla gadziej istoty.

Gadzia istota wykorzystuje swego gospodarza, jako pojazd do siania różnego rodzaju chaosu, przemocy sexualnej i dewiacji w społeczeństwie. W rzeczy samej, stosowanie amfetaminy i kokainy jest szybkim sposobem, by stać się nosicielem dla gadziego bytu. Zapomnij o okultystycznych rytuałach i medytacjach grupowych w wirowych obszarach mocy. To jest najlepszym (lub najgorszym) sposobem, aby stać się całkowitym gadzim nosicielem. Rozmawiałem ze specjalistą psychiatrii, który powiedział mi, że wiele osób w szpitalu publicznym - gdzie pracował – była speedowymi maniakami, którzy poufnie opowiadali o "duchach", które nakazywały im, aby popełnić przestępstwo. Wielu ludzi, którzy brali kokainę wyznawali, że ich pragnienia seksualne stawały się z czasem coraz bardziej dewiacyjne. Zaczęli odwiedzać strony z pornografią dziecięcą w Internecie lub zaczynali psychicznie seksualizować kobiety w sadomasochistyczny, zniewalający sposób. Omówię poniżej bardziej szczegółowo, jak niektórzy uprowadzeni mogą zostać przekształceni w pedofilów przez gady, jest to jednak dobra okazja, aby zastanowić się nad tym, jak gady i ich obcy wasale, trzymają ludzi w uzależnieniu od pewnych substancji.


NARKOTYKI W ASTRALNEJ SENNEJ RZECZYWISTOŚCI

W moich poprzednich artykułach nawiązywałem do promowania uzależnień, wśród uprowadzonych przez reptylian. Czarnoksięstwo – jakąkolwiek by nie miało nazwę – to dalej czarnoksięstwo. W ścisłym tego słowa znaczeniu, czarnoksięstwo odnosi się do stosowania przez ludzi substancji, naturalnych lub sztucznych, w celu osiągnięcia pewnego poziomu świadomości, jako sposobu tworzenia i utrzymywania kontaktów z nie-ludzką inteligencją. Wykażę teraz, jak astralna manipulacja rzeczywistością senną, może być i będzie używana do utrzymywania porwanych obu płci w uzależnieniu od różnych używek, w tym – ale nie ogranicza się do - alkoholu, kryształków metedryny, amfetaminy, kokainy i marihuany.

Jeśli uprowadzany porzucił alkohol na jakiś czas, może on mieć sny, w których pije alkohol. Nie tylko picie piwa, ale picie whisky prosto z butelki. Środowisko sennej rzeczywistości może być symulowane, aby wyglądało jak ulubiony pub lub miejsce spotkań. Podczas tego sennego doświadczenia, uprowadzony może pić - z tego, co mu się wydaje – ze starymi kumplami od picia, których nie widział od lat. Uprowadzany może obudzić się rano z kacem i ogromnym bólem głowy.

Rytualny aspekt używania marihuany jest mocno wykorzystywany przez gady w astralnej rzeczywistości sennej. Uprowadzony znajdzie się we śnie, w którym jest z powrotem w "domu imprez", gdzie zwykł spędzać czas np. jako nastolatek. Ponownie, gady zeskanują jego wspomnienia i będą wiedzieć dokładnie, jak stworzyć rozsądną podobiznę tego „domu imprez”. Wszystko – włącznie z plakatami Led Zeppelin na ścianie -zostanie zasymulowane.

Imprezowi kumple uprowadzanego, będą obecni – tak jak lata temu. Właśnie tutaj, rytualny aspekt wykorzystania marihuany zaczyna wchodzić w grę. Uprowadzony znajdzie dużą torbę „zioła” w kieszeni. Wyciągnie je i zacznie rytuał usuwania nasion i łodyg - lub w zależności od jakości sennego zioła - wyciągnie małe nożyczki i rozpocznie cięcie pąków. Każdy niuans skręcania jointa lub rytuał nabijania lufki zostaje ponownie wykonywany w najdrobniejszych szczegółach. Wreszcie grupa gromadzi się w kółku i zaczyna się rytuał palenia zioła i przekazywania go wokół. Czas trwania tych doświadczeń jest taki sam, jak gdyby zostało to zrobione w prawdziwym życiu, z każdym palaczem wyczekującym następnego podania.

Kiedy porywany budzi się wkrótce potem (zazwyczaj jest to zrobione późnym rankiem, więc pamięć jest jeszcze świeża) może rzeczywiście poczuć, że ma silna fazę przez kilka minut. Powodem tego, że może czuć się na haju choć przez chwilę, jest to, że gady mogą manipulować chemią mózgu, w celu symulowania poczucia bycia pod wpływem środka, który wybrali. Będą nawet wstrzykiwać - lub inaczej wprowadzać -śpiącemu narkotyk.

Barbara Bartholic faktycznie ma przypadki, gdzie uprowadzeni obudzili się z proszkiem pod nosem lub pamiętali, że widzieli szaraków robiących im zastrzyk i mówiących im, że wstrzykują im kokainę.

Z tego i wielu innych powodów, kryształki metadryny i kokaina są jednymi z najsilniej uzależniających narkotyków. Kiedy człowiek jest na speedzie, to będzie rezonować z inną częstotliwością niż zwykle. Nadmiar nerwowej szalonej energii emanuje z użytkownika kokainy, która jest łapczywie asymilowana przez wszelkich reptylian, którzy są obecni w - lub poza – widzialnym spektrum. Speed sprawia, że ludzie stają się paranoikami i łatwiej ich manipulować. Niektórzy użytkownicy speeda zaczynają rozwijać dewiacyjne seksualnych myśli - oraz pragnienia - i mogą je realizować. W niektórych przypadkach, użytkownicy amfetaminy, stwierdzili że jest prawie niemożliwe, aby trzymać się z dala od dziecięcych stron porno w internecie.

Użytkownicy amfetaminy są wmanipulowani by stać się brutalni i nieprzewidywalni, przez co tworzą środowisko o wysokiej dramaturgii i napięciu dla innych członków rodziny w domu. Żony lub dziewczyny użytkowników speeda, którzy stali się nosicielami, opisywały jak sobie nagle zdały sprawę, że osoba, z którą żyją "nie jest tym samym człowiekiem, którego poślubiłam". Dzieje się to tak często, że nie można tego przypisać, jedynie jakiemuś efektowi setnej małpy. Bardziej jak setny efekt nosiciela gada. Kobieta zauważy, że jej biorący chłopak lub mąż, rozwinął w sobie niezwykle dewiacyjne seksualne pragnienia, które chce spróbować na "swoim" partnerze. "On nie jest tym samym człowiekiem, którego poślubiłam." Nie ma co do tego wątpliwości.

Jeśli osoba uzależniona od speedu zdecyduje się zaprzestać brania, to wtedy rozpocznie się astralna manipulacja rzeczywistością senną, której celem będzie utrzymanie takiej osoby w uzależnieniu od kokainy lub amfetaminy. Naprawdę nie ma potrzeby, aby to bardziej rozwijać, wystarczy powiedzieć, że oni zadbają o to, by uzależniony w rzeczywistości snu zawsze znalazł się w sytuacji, gdzie używany jest narkotyk – przez niego i innych – lub jest on w jego posiadaniu. Czy w rzeczywistości sennej będzie on siedział na parkingu, w teatrze, parku lub w klasie. Były użytkownik narkotyku, będzie zawsze świadomy tego, że jest on w jego posiadaniu. Wkrótce użytkownik kokainy zaczyna brać ponownie w "świecie rzeczywistym", a cały cykl nieszczęścia zaczyna się od nowa.

PEDOFILIZM W ASTRALNEJ SENNEJ RZECZYWISTOŚCI

Pedofilizm jest promowany w podobny sposób, jak wspomniano powyżej. Mężczyzna może znaleźć się w erotycznym scenariuszu sennym z kobietą. Zaczyna dobierać się i pieścić kobietę. Jest bardzo pobudzony. Kobieta z którą jest sprawia, że by mężczyzna leżał na plecach, a ona wchodzi na niego gdy jest już w pełni pobudzony. Jednak w chwili gdy ona wchodzi na niego i on przenika jej pochwę, kobieta przemienia się w dziecko. Czasami kobieta przemieni się w córkę tego mężczyzny.

Kiedy indziej mężczyzna może całować i pieścić kobietę, a potem kobieta przybierze wygląd młodego nastoletniego chłopca. Mężczyzna będzie zaskoczony tą nagłą zmianą wydarzeń i wycofa się. Tymczasem głos w jego głowie, będzie zachęcał go do kontynuowania pieszczot tego młodego chłopaka. Głos będzie mówił mu takie rzeczy jak: "Śmiało, to jest po prostu marzenie. Śmiało, nikt nie będzie wiedział." Męska strefa erogenna jest manipulowana przez reptylian cały czas, aby utrzymać go w tym wysokim stanie podniecenia.

W przypadku uprowadzanych kobiet , może ona mieć erotyczny sen ze swoim „idealnym mężczyzną” albo kimś, na kogo ma ochotę w prawdziwym życiu. Jedna rzecz prowadzi do drugiej i tuż przed tym jak ona zaczyna sex oralny, on przemienia się w chłopca - lub w niektórych przypadkach - w jej własnego syna.

Istnieje wiele odmian tej formy astralnej manipulacji rzeczywistością senną.
Wystarczy powiedzieć, że to wszystko ma zachęcić osobę, aby zaangażowała się w pedofilizm.

PODWYŻSZONA ŚWIADOMOŚĆ ZAPOBIEGA TYM DZIAŁANIOM

Dostrzegłem tą fascynującą wskazówkę w klasycznej książce: "Sztuka Wojny" Sun Tzu, która została zinterpretowana i przetłumaczona przez gen. Samuela B. Griffitha USMC na emeryturze.

"Wszystkie wojny opierają się na decepcji. Wykwalifikowany Generał musi być mistrzem w sztuce symulacji i udawania; Tworząc kształty, by zmylić i oszukać przeciwnika, on ukrywa swoje prawdziwe usposobienie i ostateczne zamiary. Jeśli jest sprawny, to udaje niesprawność; Gdy jest w pobliżu, on sprawia, że wydaje się, że jest daleko, gdy jest daleko, jest w pobliżu. Porusza się niematerialnie jak duch w świetle gwiazd, jest mroczny, niesłyszalny. Jego głównym celem jest umysł dowódcy przeciwnika; zwycięska sytuacja - produkt jego twórczej wyobraźni.
Sun Tzu zdawał sobie sprawę, że niezbędnym wstępem do bitwy był atak na umysł przeciwnika. "

General Griffith mógłby równie dobrze pisać o Astralnej manipulacji rzeczywistością senną . Wszystkie metody, jakie wymieniłem powyżej, były stale używane przez gady i ich obcych wasali. Ci porywani, którzy nie poczuli mdłości - lub ulegli migrenie - i faktycznie zakończyli ten traktat, teraz mają informacje, których potrzebują, aby chronić się przed tą formą manipulacji i uwarunkowania zachowań.

Wywiad, a zwłaszcza operacyjny wywiad, jest bezwartościowy, jeśli nie dotrze do ludzi, którzy mają największe potrzeby. Historia udowodniła, to raz po raz. Gady wychodzą w nocy, aby napaść nas i nami manipulować w astralnej rzeczywistości sennej.
Parafrazując Mao:

"Kiedy ludzie śpią, gady atakują. Gdy jesteśmy na jawie, gady się wycofują"


Karta się odwróciła. Coraz więcej duchowych wojowników budzi się – świadoma rzeczywistości zdominowanej przez gady. Nasza zdolność do walki z reptylianami, na bardziej wyrównanych warunkach w astralnej rzeczywistości sennej, staje się coraz bardziej oczywista z każdą nocą. Ja i zespół – którego jestem częścią - będzie nadal udzielać wywiadu operacyjnego uprowadzanym ze wzrastającą świadomością.
Mogę zapewnić czytelnika, że nie znajdzie tego rodzaju informacji na konferencji UFO, chyba że moi koledzy albo ja sam jestem obecny. Społeczność badań UFO to gadzia twierdza, zanieczyszczona kolektywną świadomością kukiełek wypluwająca „cliche” ula z nudną regularnością.

Nasz zespół postanowił ominąć główny nurt społeczności UFO i udostępnić te informacje prosto do ludzi. Więc uważajcie - wszyscy brudni chłopcy na posyłki - w gadziej społeczności badań UFO, oraz astralnej rzeczywistości sennej. Będziemy ujawniać was, za to kim jesteście. PRAWDA dla gadzio-gadziej świadomości kukiełek jest jak światło dla wampira albo kryptonit dla supermana. Prawda jest przekleństwem dla reptylian. Zauważ jak Świadomość ula przejęła tablicę ogłoszeń Davida Icka, aż stała się organem propagandowym, gadzio-gadziej świadomości ula. Zrobiło się tak źle, że Icke musiał napisać żałosny list, wskazując, że on tylko ujawniał agendę „złych reptylian”

Nie jestem ograniczony przez konieczność bycia poprawnym politycznie. Jeśli jednak General Philip H. Sheriden, żył by jeszcze dzisiaj, to wiem, co by powiedział o tym wszystkim. "JEDYNY DOBRY GAD TO MARTWY GAD” 8-)

James Bartley

© Tłumaczenie: angelrage - davidicke.pl

Źródło: http://www.whale.to/b/bartley4.html
0 xKrzysztof Rogala
x 116

Re: James Bartley - Astralna manipulacja rzeczywistością sen

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » piątek 12 kwie 2013, 10:53

Witam wszystkich i jak widać zaczynam z grubej rury i to naprawdę mocno.
Nie wiem gdzie to wrzucić bo nie ma tutaj odpowiednich działów, także możecie to przenieść gdziekolwiek tylko błagam nie do działu ezoteryka bo się wkurzę.

W miarę możliwości będę wrzucał kolejne unikatowe materiały i ostrzegam od razu nie będą przyjemne ani lekkie, będą koszmarne i bardzo okrutne czasami. Jeżeli tematyka nie będzie wam odpowiadać zrezygnuje z dalszego umieszczania postów.

Pozdrawiam
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Re: James Bartley - Astralna manipulacja rzeczywistością sen

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 12 kwie 2013, 14:10

Czy strzelaniny, mordy dokonywane w szkołach, też są następstwem gadzich manipulacji psychicznych?Pozdrawiam - Thotal :)
0 xKrzysztof Rogala
x 116

Re: James Bartley - Astralna manipulacja rzeczywistością sen

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » piątek 12 kwie 2013, 14:32

Thotal pisze:Czy strzelaniny, mordy dokonywane w szkołach, też są następstwem gadzich manipulacji psychicznych?


Nie wiem, nie mam takich informacji, to raczej działka MK-ULTRA i programów wojskowych na co jest najwięcej dowodów.
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Re: James Bartley - Astralna manipulacja rzeczywistością sen

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 12 kwie 2013, 16:41

Mam jeszcze jedno pytanie, czy mógłbyś rozszerzyć temat wpływu kontroli energii orgonu, oraz poziom świadomości który jak zrozumiałem jest w stosunku do niego proporcjonalny?
Czy Reich był szykanowany z powodu ujawnienia tej energii i blokowany przez reptilian?


Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
barneyos
Moderator
Posty: 1409
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 17
x 68
Podziękował: 138 razy
Otrzymał podziękowanie: 1806 razy

Re: James Bartley - Astralna manipulacja rzeczywistością sen

Nieprzeczytany post autor: barneyos » piątek 12 kwie 2013, 19:25

Dawaj Redmuluc, dawaj, może utworzymy dział Manipulacje ludzkim ciałem i umysłem - nazwa do przegadania, ale musi być w miarę ogólna
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Krzysztof Rogala
x 116

Re: James Bartley - Astralna manipulacja rzeczywistością sen

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » niedziela 14 kwie 2013, 09:15

Pozostałe artykuły są w dziale dotyczącym Kosmosu bo nie wiem gdzie je umieszczać.

Co do orogonu to tak ta technologia będzie ośmieszana i niszczona, potem postaram się napisać coś więcej,
póki co wiadomo jedno jest bardzo skuteczna i trzeba ją rozpowszechniać.
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Re: James Bartley - Astralna manipulacja rzeczywistością sen

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 14 kwie 2013, 09:21

redmuluc,
jeśli znajdziesz jakiekolwiek materiały dotyczące wpływu orgonu na człowieka i jego przestrzeń, konstrukcji urządzeń emitujących tą energię, to dawaj WSZYSTKO!!!Pozdrawiam - Thotal :)
0 xKrzysztof Rogala
x 116

Re: James Bartley - Astralna manipulacja rzeczywistością sen

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » poniedziałek 15 kwie 2013, 08:48

Thotal pisze:redmuluc,
jeśli znajdziesz jakiekolwiek materiały dotyczące wpływu orgonu na człowieka i jego przestrzeń, konstrukcji urządzeń emitujących tą energię, to dawaj WSZYSTKO!!!
Pozdrawiam - Thotal :)


Wszystko ? :D Jedyne forum w tym kraju które ma taki dział...

http://davidicke.pl/forum/chembuster-i-orgonit-instrukcje-wykonania-t3846.html

http://davidicke.pl/forum/chembuster-i-orgonit-t2245.html

w tym wypadku słowo "wszystko" to przesada :mrgreen: to ponad sto stron forumowych, rok ci zajmie przekopanie
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: James Bartley - Astralna manipulacja rzeczywistością sen

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 20 kwie 2013, 23:19

redmuluc pisze:
Thotal pisze:redmuluc,
jeśli znajdziesz jakiekolwiek materiały dotyczące wpływu orgonu na człowieka i jego przestrzeń, konstrukcji urządzeń emitujących tą energię, to dawaj WSZYSTKO!!!
Pozdrawiam - Thotal :)


Wszystko ? :D Jedyne forum w tym kraju które ma taki dział...

http://davidicke.pl/forum/chembuster-i-orgonit-instrukcje-wykonania-t3846.html

http://davidicke.pl/forum/chembuster-i-orgonit-t2245.html

w tym wypadku słowo "wszystko" to przesada :mrgreen: to ponad sto stron forumowych, rok ci zajmie przekopanie


Przechwałki. Nie jedyne >>. ;) :D
A gdyby tak poszperać po necie zapewne znalazłoby się jeszcze coś. :)
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15575
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 827
Podziękował: 29127 razy
Otrzymał podziękowanie: 23435 razy

Re: James Bartley - Astralna manipulacja rzeczywistością sen

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 08 wrz 2013, 23:18

Astralna infekcja
Według magazynu «SA Scientific Journal”, grupa naukowców z Uniwersytetu w Kapsztadzie dokonał sensacyjnego odkrycia. Otrzymała potwierdzenie, że nasze umysły opanowały istoty astralne! Znaczenie tego odkrycia jest na tyle doniosłe, że wszystkie badania powiązane ze studiowaniem tego oddziaływania zostały utajnione, jak również podjęto próby usunięcia wszystkich wcześniejszych publikacji, które informowały o tym!

Opinii publicznej znana jest od dawna metoda małżeństwa Kirlian, którzy jako pierwsi wykonali zdjęcia pól wokół obiektów biologicznych. Badacze, zajmujący się studiowaniem zjawisk paranormalnych, kojarzą te pola z aurą obiektów. W różnych publikacjach, od popularnonaukowych do poważnych prac o tej tematyce można znaleźć wiele zdjęć wspomnianych pól uzyskanych metodą Kirlianowską i pozwalających zaobserwować w nich dynamikę. Istnieje dość duża liczba poważnych badań potwierdzających współzależność dynamiki tych pól z psychofizjologicznym stanem człowieka.Zespół naukowy Uniwersytetu Capetown, Południowa Afryka, w którego składzie znaleźli się badacze z wieloletnim doświadczeniem w badaniach nad zjawiskami paranormalnymi, w tym metodami utrwalania aury, na których czele stanął doktor filozofii Ngungu Tobago, znany w świecie naukowym ze swoich badań dokonujących rewolucji w uświadomieniu ważności tych pól w życiu człowieka.

Opracowane przez naukowców metody badań i wynaleziony przez nich przyrząd (Patent USA, № US 5, 253, 984 B1), pozwoliły nie tylko zarejestrować dynamikę aury biologicznych obiektów ale również, na podstawie doświadczeń, dokonać odkryć, które prawdopodobnie przejdą niezauważone przez szeroką światową społeczność. Badania jeszcze trwają, ale już większość z nich utajniono w związku z tym, że pozwalają one na sensacyjne odkrycia w ocenie behawioralnych cech ludzkich. Jednakże, niektóre wyniki tych badań wyszły na światło dzienne. Rzecz w tym, że metody pobierania próbek i przyrządy, opracowane przez naukowców, na wczesnym etapie badań rozpoczęto przez duże grupy ludzi, wśród których niemożliwe było zatajenie informacji o wynikach eksperymentów. Uzyskane wyniki świadczą o tym, że ma miejsce bezpośredni związek, tak zwanych astralnych istot z człowiekiem. Znane są wszystkim, próby różnych badaczy zjawisk paranormalnych, utrwalania na błonie fotograficznej tzw. astralnych istot – duchów, poltergeist i innych. Niektóre z tych prób zakończyły się sukcesem.

Jednak niektórzy badacze nadal kwestionowali prawdziwość tych zdjęć. Grupa naukowców z Uniwersytetu Cape Town swoimi badaniami rozwiała wszelkie wątpliwości związane z tą kwestią dowodząc prawdziwości uzyskanych zdjęć, co spowodowało opatentowanie ich wynalazku w USA. Stosując udoskonaloną metodę małżeństwa Kirlian, udało im się uzyskać nie tylko wyraźne odbitki tych astralnych obiektów, ale również przestudiować ich dynamiczną charakterystykę, w tym dynamikę spektrum promieniowania i dynamikę składników ich pól. Zaczynając badania kilka lat temu i otrzymując zachęcające wyniki postanowili oni udoskonalić metody swoich badań, co doprowadziły do odkryć, które wstrząsnęły społecznością naukową. Otrzymano dane za pomocą bezpośredniego współdziałania astralnych istot z aurą ludzi! Bardziej szczegółowe badania dynamiki tych obiektów i ich interakcji pozwoliły ujawnić pewne wzorce zachowań i ich związek z ludźmi. Tak więc, na przykład, uzyskane zdjęcia pozwalają zobaczyć “przenikanie” astralnych istot do aury człowieka. Na poniższych zdjęciach można to wyraźnie zobaczyć.

Obrazek rys.1

Obrazek rys.2

Obrazek rys.3

Powyższe zdjęcia zostały wykonane na urządzeniach w laboratorium, zakamuflowanych pod foto-studiem. Zrobiono to w celu zapewnienia czystości eksperymentu, tak aby uczestnicy nie domyślili się celu badania. Dlatego też zdjęcia robiono w słynnej pracowni projektowej nie wywołującej podejrzeń. Dalsze badania wykazały, że pola oznaczające astral mają zmienną intensywność. Na początku badacze zaliczyli to do statystycznych fluktuacji. Jednak drobiazgowe badania wykazały, że te fluktuacje korelują z harmonicznymi składowymi modulowanego sygnału. Analiza tych fluktuacji za pomocą potężnego komputera ze specjalnie opracowanym algorytmem dała nieoczekiwane rezultaty. Okazało się, że te fluktuacje korelują z bioelektromagnetyczną aktywnością mózgu człowieka, z którym te istoty współdziałają. Wyjaśniając te korelacje, naukowcy twierdzą, że udało im się ustalić etapy “przenikania” astrala w aurę obiektu. Z ich badań wynika, że na pierwszych etapach owego “przenikania” astral synchronizuje swoje wewnętrzne rytmy z rytmami “ofiary” i, w ten sposób zdobywa dostęp do aury “ofiary”. Po przeniknięciu do “ofiary”, zmienia się jej wewnętrzny rytm spowodowany wpływem astrala. Kompleksowe badania, z pomocą psychologów i psychoanalityków, wykazały wyraźną korelację między tymi fluktuacjami a psychofizjologicznymi reakcjami ludzi biorących udział w eksperymentach. Ponadto, wyniki tych prac naukowcy uzyskali będąc w ścisłej konspiracji.

Z informacji uzyskanych w początkowej fazie badań, można wyciągnąć kilka wniosków: Okazuje się, że istoty astralne można podzielić na dwie odrębne kategorie. Naukowcy umownie oznaczyli je jako “czarne” i “czyste”. Same te nazwy już mówią o charakterze tych obiektów. Różnią się one między sobą intensywnością światła, składem widmowym światła i jego dynamicznym charakterem. Wpływ tych istot na ludzi był różny. “Czarne” istoty na przykład, wykazują stałą aktywność w “próbach przedostania się” do aury człowieka. “Czyste” na ogół takiej aktywności nie wykazują. Powstały związek między aktywnością “czarnych” istot i psychofizjologicznym stanem ludzi, pokazuje ich odmienny od “czystych” istot stopień oddziaływania na nas. Zazwyczaj takie oddziaływanie wywoływało niczym nieuzasadnioną agresję u ludzi podczas nie adekwatnych do tego sytuacji. Na podstawie badań okazało się, że wielu ludzi jest pod stałym bezpośrednim wpływem tych istot! Niektóre z informacji uzyskanych w trakcie eksperymentów wskazują również, że istnieje wyraźny związek między zrównoważonym psychofizjologicznym stanem człowieka a “czystością” jego aury oraz narażeniem jej na “przeniknięcie”. Stabilność psychofizjologicznego stanu została określona przez szereg badań lekarskich i testów psychologicznych, w odniesieniu do reakcji badanych i niektórych specjalnie stworzonych sytuacji. W celu potwierdzenia lub odrzucenia tych wniosków, przeprowadzono badania statystyczne na dużych grupach ludzi. W badaniach tych brały udział różne grupy począwszy od więźniów, skończywszy na politykach i biznesmenach, zebrano ich razem aby omawiać różne zagadnienia. Ponieważ w celu zapewnienia czystości eksperymentu, było potrzebne stworzenie pełnej niewiedzy wśród badanych, badacze zostali zakamuflowani w grupie korespondentów przeprowadzających z nimi wywiady. Było to konieczne a niektóre niezręczności użytego sprzętu z powodzeniem zakamuflowano w aparatach fotograficznych. Pytania, które zadano badanym, przygotowała grupa psychologów w celu uzyskania adekwatnych behawioralnych reakcji.

Takie badania przeprowadzono między innymi na szczycie, który odbyło się w 2002 roku w Johannesburgu i dotyczył zrównoważonego rozwoju. Według badań stwierdzono, że prawie wszyscy politycy i biznesmeni zgromadzeni na szczycie w Johannesburgu, byli “zarażeni”! Wyniki tych badań zaszokował naukowców! Okazało się, że największa ilość “czarnych” istot z częściowym lub całkowitym przeniknięciem do aury, odnotowano w grupie polityków i biznesmenów! Liczba “zainfekowanych” przez “czarne” istoty wśród polityków i biznesmenów okazało się wielokrotnie przewyższająca grupę więźniów! Być może informacja o badaniach przedostała się do wysoko postawionych notabli i z tego powodu zdecydowali oni się nie pojawiać na szczycie?! Ponadto, przedmiotem badań “zainfekowania” astralami było wielu polityków najwyższej rangi z różnych krajów świata. Wyniki okazały się przygnębiające. Tak więc, badania potwierdziły ustalenia naukowców o tym, że ogromna liczba ludzi, szczególnie polityków i biznesmenów, znajduje się pod stałym wpływem “czarnych” astralów, kontrolujących ich świadomość i zachowanie! Dlatego najwidoczniej, działania polityków często są nieadekwatne do sytuacji politycznych i ekonomicznych w świecie.
Według materiałów “SA Scientific Journal”.
0 xAwatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1207
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 790 razy
Otrzymał podziękowanie: 1319 razy

Zaświaty czy światy równoległe?

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » piątek 28 mar 2014, 20:14

Przepraszam tak wkleiłem jak administracja znajdzie lepsze miejsce to proszę się nie krępować :D

Astralna manipulacja rzeczywistością senną

To Wywoła krzykliwą odpowiedź od wszystkich kontrolowanych umysłowo kukiełek – ale niech tak będzie. Tematyka gadziej manipulacji ludzką seksualnością musi zostać podjęta . Zauważyłem jak krzykacze krzyczą o wszystkim za wyjątkiem podstawowej kwestii – gady rutynowo manipulują seksualnością uprowadzanych ludzi.

Tak jak David Icke, byłem nazywany rasistą, propagandystą – itd., za ujawnianie rzeczywistość tego terroru.

Gadzi nosiciel, o którym wspominam w artykule (nie podając imienia) odwiedził niedawno moją przyjaciółkę w snach i groził jej “dotkliwymi represjami.” Mam kasety z nagraniami, schowanymi w różnych miejscach, zawierające wywiad z jedną z porywanych kobiet, której gadzi nosiciel składał propozycje, i zadręczał na planie sennym. Na tych nagraniach porywana kobieta wymienia gadziego gospodarza z imienia, jak też imię jego pomocnika, który wielokrotnie odwiedzał ją w jej domu na wysokiej pustyni w południowej Kalifornii i próbował zaciągnąć ją do sadomasochistycznych sesji filmowych. Jeśli choć jedna z moich porywanych przyjaciółek, będzie nękana przez tego gadziego nosiciela ponownie, to ryzykuje on wpuszczeniem przeze mnie do Internetu, tych nagrań w formie pliku audio.


Fragment cd http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2013/0 ... cia-senna/

to może pozdrawiam :D
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: James Bartley - Astralna manipulacja rzeczywistością sen

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 29 mar 2014, 01:42

Ja bym zwróciła uwagę szczególnie na sposoby ingerencji w świadomość Ludzką w czasie snu, techniki są znane i stosowane nie tylko przez gady ale również przez różne służby specjalne.
Istotnie kopiuje się zapisy w pamięci do których czasami uda się im dostać, lub zbierają informacje o nas w realu i usilują tymi fragmentami tworzyć swoje scenariusze, przez które chcą zrealizować swój plan.

"Dzięki ostatnim ujawnieniom masowej pedofilii na całym świecie na wysokich szczeblach religii, rządów, sądów, itd. oraz w obliczu zeznań wideo Arizony Wilder, jak można wątpić w realność gadziej manipulacji poprzez hosting(zasiedlanie ofiary obcą świadomością, przejęcie – przypis tłum.) lub inne środki do opanowania i molestowania dzieci, kobiet i mężczyzn? Ofiary Montauk, również były kontrolowane poprzez “sny” i cały projekt opierał się na elektronicznej kontroli pola astralnego i energii orgonu, bazował też na badaniach Wilhelma Reicha. Z drugiej strony, Alestair Crowley udało się to osiągnąć bez użycia elektroniki. Cały scenariusz “przejęcia” jest podstawą tego, co religie nazywają “demonicznym opętaniem”. Czy demony są reptylianami, czy nie?

Brutalne i socjopatyczne zachowania mogą być promowane poprzez astralną manipulację rzeczywistości sennej. Dzieciom, młodzieży i dorosłym mogą być wyświetlane obrazy krwi i okrucieństw w astralnych marzeniach sennych, a nawet mogą być zmuszani do uczestnictwa w gwałtownych scenariuszach, w których uprowadzony jest przymuszony- albo do oglądania -lub brania udziału w straszliwych aktach przemocy."


http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2013/0 ... cia-senna/

Że istnieją takie zdarzenia nie mamy wątpliwości, zbyt wiele jest relacji od ludzi , którzy byli im poddawani, ja bym raczej skupię na wymianie informacji jak się przed nimi bronić ?

Z tego co wiem , godziny działania są różne zależne do tego kto to robi jak również od aktywności i braku aktywności określonych fal mózgowych.

Proponuję poszukać info. o fazach snów oraz harmonizowania z nimi astralnych przestrzeni, bo ma to ze sobą związek bezpośredni.Druga sprawa , osoby , które mają przypuszczenia iż są manipulowane w trakcie snów i czynione są na nich ataki, powinny świadomie w trakcie dnia zwracać uwagę na WSZYSTKIE zdarzenia jakie spotykają i bardzo uważnie je analizować.

Jeżeli nie dadzą się sprowokować sytuacja które są niezgodne z ich prawością i etyką, w trakcie snu zamkną dostęp do siebie podobnym zdarzeniom. Bowiem każda najmniejsza słabość z realu będzie wykorzystywana i powiększana w trakcie snu , a następnie użyta jako program i wkodowana w zdarzenia dzienne. Tak to działa.

Można się obudzić w czasie tych ingerencji w nasz plan astralny i zdecydowanie głośno nawet im się przeciwstawić, można ( jeżeli ktoś świadomie śni) zrobić to również w trakcie snu, nie dać sobie niczego programować.
Jednak zawsze warto analizować zarówno sny jak i dzienne sytuacje w których się znajdujemy. naprawdę ta niewidzialna strona ( niewidzialna tylko dlatego , bo mamy blokowane pewne pasma w odbiorze rzeczywistości), pogrywa manipulowaniem ludzi bardzo ostro, wszystkimi możliwymi sposobami.

Szczególnie narażeni są ludzie , którzy nie opanowali emocji seksualnych , im aranżuje się sytuacje w realu , spotkania z podsyłanymi partnerami i partnerkami oraz uzależnia od seksu.
Opakowanie... czyli ciało fizyczne bardzo często zwodzi i mami wyglądem, już tak mamy że aparycja jest dla większości z nas najważniejsza... a , co jest w środku?.... to często strach pomyśleć , często lepiej już nie widzieć... trudno jest się wyrwać z takiego związku, oj trudno bardzo. trzeba mieć wielką odwagę i siłę. Bo czeka nas zemsta takiej osoby za którą stoi nie mała grupa tych mściwych i okrutnych niewidzialnych istot.
Oni nie odpuszczają nigdy , mają więcej możliwości niż się nam zdaje i swoich przedstawicieli we wszystkich sektorach życia społecznego.

Jeszcze raz podkreślę wygląd fizyczny człowieka z którym mamy kontakt NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA , ładny , brzydki.... to tylko opakowanie fizyczne, nakładka materialna na COŚ zupełnie innego co jest pod nią. Istotnością , która identyfikuje ukrytą istotę SĄ JEJ CZYNY, ICH SKUTKI FIZYCZNE . Oni są bezwzględni, okrutni, bezlitośni i bezuczuciowi , jedynym argumentem , który używają ZAWSZE jest ich KORZYŚĆ I NIC WIĘCEJ. Zatem w fizyczności po skutkach czynów się ich poznaje , a nie po barwnych opowieściach, które nigdy nie niosą prawdy.

Najbardziej potrzebują energii seksualnej , bo to jest ich graniczny potencjał z którego tworzą swoją rzeczywistość, eksplorują kosmos i karmią się nią. Zatem robią wszystko żeby ludzi uwikłać w jej tworzenie i trzymać w stanach pobudzenia uzależnień wzajemnych od seksu. Tworzą modę społeczną opartą na priorytetach seksualnych od najmłodszego wieku włącznie z dziećmi , czego przykładem jest GENDER. By nadać tym wypaczonym zachowaniom prawne uzasadnienie i przejąć całkowicie kontrolę nad życiem ludzkim.
Dla Ludzkości to ostatni dzwonek na zrozumienie sytuacji do której jesteśmy ordynarnie spychani, bo akceptacja jej , to dobrowolna zgoda na niewolnictwo naszych dzieci , wnuków i następnych pokoleń.

Lepiej swoje osobiste antagonizmy zostawić za drzwiami i zdać sobie sprawę że jedziemy na tym samym wózku w niedobrą stronę. Cały czas chodziło i chodzi o Ludzką energię, a w tym o energię seksualną.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: James Bartley - Astralna manipulacja rzeczywistością sen

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 29 mar 2014, 02:04

0 x


Miłość jest szczęściem!

ex-east
Posty: 1051
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 82
Podziękował: 357 razy
Otrzymał podziękowanie: 1303 razy

Re: James Bartley - Astralna manipulacja rzeczywistością sen

Nieprzeczytany post autor: ex-east » sobota 29 mar 2014, 03:56

jak można wątpić w realność gadziej manipulacji poprzez hosting(zasiedlanie ofiary obcą świadomością, przejęcie – przypis tłum.)

To, o czym mówi to zdanie oznacza, że sprawa sięga znacznie głębiej niż w fizyczny akt seksualny. To ingerencja we wszystkie pokłady świadomości na której przejawia się istota ludzka.

Sam człowiek im siebie na tacy podaje i niestety, ale nie pomoże walka czy sprzeciwianie się bo to też są formy oddawania IM energii. Jak ? Zwyczajnie dlatego, że bronimy SIEBIE, a JA to konstrukcja ,która jest ich dziełem. Im bardziej SIEBIE bronisz , sprzeciwiasz się , chowasz, albo walczysz, tym więcej energii JA pobiera. Wydaje Ci się, że zasilasz nią SIEBIE, a nawet takie masz realne poczucie. Oczywiście , że tak, gdyż przecież poczucie wyjątkowego JA to wszystko, co masz , to przekonanie, że TYM JESTEŚ. Istoto ludzka, jesteś zasiedlona..

I szczerze mówiąc to wątpię , że pasożytowi chodzi o akt seksualny z gadem. Jemu chodzi o TWOJE przerażenie, albo TWOJĄ wielką przyjemność, albo chociaż TWÓJ WIELKI SPRZECIW .. o CIEBIE. Każda forma aktywnej obrony siebie czy też wykonanie własnego ataku to danina energii. On Ciebie nie zniszczy, nie zabije, bo potrzebny jest mu działający implant w żywej istocie. Właściwie to w pasożytów interesie jest Tobie dogodzić, bo tym samym dogadzają sobie.

To wygląda jaka więzienie bez krat w które człowiek sam wchodzi z radością, bo w tym więzieniu jest bogactwo, są rzeczy, które sprawiają przyjemność i ludzie, którzy głaszczą ego, a wszystko to z poczuciem ,że się SAMEMU na to zasłużyło, zdobyło swoją ciężką pracą. Tym bardziej więc jest to coś , czego się będzie człowiek trzymał. I dopiero u schyłku życia, kiedy to wszystko traci znaczenie, bo sam, jako stary człowiek , staje się dla pasożyta bezużyteczny , rozpoznaje , że wszystko do czego doszedł nigdy jego nie było i że nic to nie dało i że ten dumny, młody człowiek którym był , gdzieś zniknął nagle.

To jest tak realne ale jednocześnie iluzoryczne, jak pieniądz kreowany z niczego. Pieniądz w którego wartość wierzysz, bo nim wycenione są rzeczy , których dotykasz. To działa na każdego i jest powszechne.

Przebudzenie nie polega na walce z tym, tylko zrozumieniu jak to wszystko działa, rozpoznaniu iluzji tego i utrzymywaniu tego poczucia przy jednoczesnym zawierzeniu Świadomości która się przejawia przez to ciało i ten umysł. Ona swobodnie używa języka ciała , języka emocji i pasji, więc może również używać słów i myśli. Jest takie ćwiczenie, żeby skupić się na odczuwaniu fragmentu ciała, na przykład na dłoni. To jest zezwolenie na wszelkie informacje które płyną od Świadomości. To jest właśnie bycie.
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: James Bartley - Astralna manipulacja rzeczywistością sen

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 29 mar 2014, 11:17

Przebudzenie między innymi jest zaufaniem sobie we własne ODCZUWANIE, CZYLI INTUICJA o tym piszemy przez cały czas bytności na forum.
Bowiem nikt nie może za nikogo ODCZUĆ jego wrażeń , doznań i ich skopiować, dla każdego w tych samych sytuacjach są one inne, bo inne jest jego pole energetyczne. Trzeba ufać sobie i swoim odczuciom ,a nie skupiać się na reagowaniu na sytuację wedle schematów ustalonych przez tradycję , czy ustalenia innych ludzi .
Czujesz dyskomfort, źle się czujesz z czymś i w czymś... to nie wchodzi w tą sytuację, dobrze się czujesz , to wejdź, zaufaj swoim odczuciom.

O tym iż nie jesteśmy tylko ciałem fizycznym , a ciało fizyczne jest nam niezbędne w rzeczywistości fizycznej do doświadczania jej ... mówimy cały czas, to nic nowego.

Oczywistym jest iż wcielona Energia , Człowiek, tworzy energię przezywając różne zdarzenia fizycznie , mentalnie/ uczuciowo i o tą energię chodzi tym , którzy podają się za gady...
Ale jeszcze raz.... GADY TO ISTOTY POSIADAJĄCE ISKRĘ ŻYCIA I CIAŁO MATERIALNE, ONI SAMI TWORZĄ ENERGIĘ ŻYCIA PRZEZYWAJĄC SWOJE ŻYCIA ! ZATEM NASZĄ ENERGIĘ POTRZEBUJĄ CI , KTÓRZY JEJ NIE TWORZĄ, ALE MOGĄ MANIFESTOWAĆ SIĘ W ROŻNYCH FORMACH FIZYCZNYCH ZARÓWNO W GADZICH JAK I LUDZKICH , BO KOPIUJĄ WSZYSTKIE CIAŁA FIZYCZNE , TO JEDNO , A DRUGIE BEZ PROBLEMU IMPLANTUJĄ W NASZYM MÓZGU ICH OBRAZY JAKO FILMY REALNE DLA NAS.

Energię życia , nasza energia potrzebna jest tylko tym , którzy jej nie tworzą i nie mogą sami korzystać bezposrednio z jej potencjałów w orgonie.

Są to syntetyki, czyli inteligencja sztucznie tworzona na zasadzie kopi nas i deponowana w bazach pamięci, oni nie mogą istnieć bez CZŁOWIEKA.

Czy naprawdę są gadzie formy fizyczne? Są ale to już wymierająca cywilizacja z powodu ewolucji i nie przetrwa w wyższej wibracji kosmicznej, jest to jak najbardziej naturalny proces.

Syntetyki mogą się nam pokazywać we wszystkich formach fizycznych bez problemu wykorzystują formę gadzią , bo ludzie się boją gadów, zatem maja przewagę już na wstępie. Manipulują telepatycznie obrazami w naszej świadomości i człowiek widzi , to co oni chcą żeby widział , bo kryją się pod tymi obrazami. Zatem jeszcze raz , najważniejsze dla nas są nasze odczucia, im nie obrazom ni słowom mamy zaufać, bo każdy może korzystać z tego samego słowa czy obrazu w z zupełnie innymi intencjami w innym celu.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1207
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 790 razy
Otrzymał podziękowanie: 1319 razy

Re: James Bartley - Astralna manipulacja rzeczywistością sen

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 30 mar 2014, 17:14

Szacowni co do tych uprowadzeń to tak z własnego podwórka - z własnych doświadczeń znaczy się 8-)
Śniło mi się, że służę na okręcie marynarki wojennej naszego kraju.
W czasie patrolu dostrzegłem lornetując obszar dookoła duńską jednostkę jak wypływa z naszego portu.
Strefa Schengen UE itd itd, a ,,coś" podpowiedziało mi, że oni kradną, że coś cennego wywożą.
Nie mam pojęcia jaki miałem stopień ale wydałem rozkaz zajęcia tej jednostki.
Jak ich dopadliśmy to zaczepy się przesłuchania tzn ja zacząłem ich przesłuchiwać.
W trakcie tych ,,przesłuchań" zacząłem czuć że coś nie jest tak tzn nie jestem agresywnym człowiekiem a tu normalnie zachowywać zacząłem się jak esesman lub ubek.
Mało tego czułem jak jestem ,,zachęcany" do jeszcze większej brutalności.
Przerwałem - powiedziałem zaraz zaraz jaka jest zasadność tego wszystkiego i sen się skończył nagle.
Przebudziłem się i czułem tą ,,zawiesinę" innego w sypialni.
Chwilkę odczekałem i odpiąłem się i jego.
Czytałem kiedyś opowieści Polaka służącego jako najemnik w wojskach serbskich w czasie konflikty w byłej Jugosławii.
Pamiętam, że w jego opowieściach bardzo uderzyło mnie te ,,podgrzewanie" atmosfery tak nagle bez ostrzeżenia.
Człowiek, który np dla zabawy zaczynał kontrole kobiety w trakcie zaczynał ją bić i kopać zapytany później dlaczego dosłownie nie umiał odpowiedzieć.
to może pozdrawiam 8-)
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: James Bartley - Astralna manipulacja rzeczywistością sen

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 30 mar 2014, 19:48

To jest możliwe, zwyczajnie jesteś testowany , na ile można Tobą manipulować i czy możną Cię przejąć?
Ale masz dobrze pracującą samoświadomość i wypracowany system wartości , zatem na innych niż fizyczne pola , on spontanicznie reaguje , bo jest wpisany energetycznie we wszystkie ciała.
Zatem masz dowód że myślisz, albo jesteś swoją myślą w innych przestrzeniach energetycznych albo reagujesz nią w okolicznościach telepatycznych implantów. Nikt nie możne pokonać twojej wolnej woli jeżeli czegoś nie chcesz, Twoje pytanie było dowodem nie akceptacją sytuacji w którą usiłowano Cię wprowadzić.
Naprawdę ta szara strefa niewiele może, a nic gdy nie wyrażamy na to zgody, wówczas kończy się ich "zabawa".... :D :D :evil:
Nie przejmą Cię, nie poradzą sobie z Tobą , jesteś zbyt silny

Ja mam jeszcze jeden atut w takich sytuacjach, proste nie ma was, nie istniejecie..... jest tylko MIŁOŚĆ. i to jest początek oraz koniec w jednej chwili. :)

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ