Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

POMOC DLA EWY PAWELA.. PILNE!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

POMOC DLA EWY PAWELA.. PILNE!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 18 paź 2019, 19:29

BARDZO WAŻNE I PILNE!

To info. na chwilkę dla chętnych pomóc Ewie Paweli , bo nie wszyscy mają wgląd na tajną stronę STOPZET.

"Zofia Filipiak
4 godz.

Kochani , Mam do Was prośbę , Znajoma zamówiła dla Ewy Paweli trzy książki po francusku ,gdyż tutaj ich dostać nie można, wiem ,ze Ewa nie ma jeszcze emerytury

Wszystko co robi dla TI opłaca ze swoich bardzo skromnych funduszy , proszę o zadeklarowanie jaką kwotą osoby chętne mogły by wspomóc Ewę P. aby za te książki nie musiała zwracać sama.
Dodam ,że książki są jej potrzebne gdyż przygotowuje nagranie na CEP Powiśle. Łączna kwota za książki to około 430 zł ... (100 euro) , osoba która już je zakupiła tam sama nie dysponuje dużymi pieniędzmi , trzeba jej to zwrócić.

Konto na które można przelać to 68 1140 2004 0000 3402 5868 5527 ,jest to moje konto i proszę tutaj wpisywać ile kto przelewa aby móc zakończyć tą zbiórkę kiedy uzbieramy wystarczającą kwotę ...
Jak będę mieć już potwierdzenie odbioru to wkleję Wam tutaj scrin czy inny dowód że pieniądze które Was proszę są faktycznie z przeznaczeniem dla Ewy Paweli."

Zofia Filipiak to jest Mbank a Iban to chyba przed nr konta należy wpisać PL 68 1140 2004 0000 3402 5868 5527

Prezes STOPZET Zofia Filipiak

EWA PAWELA


https://www.google.com/search?client=fi ... ewa+pawela
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: POMOC DLA EWY PAWELA.. PILNE!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 24 paź 2019, 18:36

Mam prośbę... jeżeli ktoś coś wpłacił na konto dla Ewy Pawela, proszę mi potwierdzić sumę na pw.

mamy wrażenie,że pieniądze z wpłat są gdzieś zablokowane.

z góry dziękuję

Kiara.
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: POMOC DLA EWY PAWELA.. PILNE!

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 24 paź 2019, 18:56

Kiaro, gdyby możnaby wspomóc przez PayPal- to nawet chętnie...

pozdr.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: POMOC DLA EWY PAWELA.. PILNE!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 25 paź 2019, 03:36

Nie mam pojęcia jak to zrobić przez Pay Pal trzeba kogoś zapytać , jutro zapytam Ewę. ale masz numer konta z ibanem to proste zrobić przelew bankowy skopiuję Ci wzór ze STOPZET

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: POMOC DLA EWY PAWELA.. PILNE!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 04 lis 2019, 02:14

P0DZIEKOWANIE EWY PAWELI.

Do wszystkich Darczyńców i tych, którzy bardzo chcieli nimi zostać, ale z różnych względów nie mogli:

Szanowni Państwo, Moi Drodzy,

kiedy poprosiłam Małgorzatę, żeby mi ułatwiła zakup we Francji trzech ważnych dla mnie i dla targetów książek, chodziło mi o to, by nie przepłacać za sprowadzenie ich do Polski, gdyż księgarnie liczyły sobie drugie tyle za usługę. Nie ukrywam, że już sam zakup był sporą wyrwą w moim skromnym budżecie, ale ponieważ te książki mówią o tym, skąd poszła na świat ta zaraza, która teraz sieje prawdziwe spustoszenie nie tylko pod postacią kontroli umysłu, ale też handlu i wykorzystywaniu dzieci itd, uznałam że po stokroć warto.

Tylko że w tle był wybór - ze względu na szczupłość środków - czy zainwestować w te książki, czy raczej w tłumaczenia dwóch filmów o kontroli umysłu, które namierzyliśmy ze Sławkiem, jako obowiązkowe do jak najszybszego rozpowszechnienia po polsku. Wybrałam książki, licząc że starczy mi jeszcze na sfinansowanie krótszego z filmów.

Dzięki składce, którą ogłosiła Małgosia i Waszej hojności, starczy na jedno i na drugie i jeszcze zostanie na przyszłość. Czego nie wydamy, pozostanie na koncie Stopzetu na kolejne ważne sprawy. I bardzo dobrze się stało, że właśnie teraz uzyskaliśmy ten luz finansowy, gdyż w mojej ocenie, coś się rusza w sprawie kontroli umysłu za oceanem i być może to jest właśnie ten moment, by pójść na całość. Jeszcze za wcześnie, by ujawnić szczegóły, ale sądzę, że uda nam się te plany zrealizować dość szybko i wtedy sami ocenicie.

A dla mnie poza wymiernym efektem finansowym, bardzo istotna jest świadomość, że po raz pierwszy od 5 lat, odkąd zaczęliśmy temat kontroli umysłu, Opatrzność zabrała się do roboty po naszej stronie. Właściwie całe dorosłe życie, próbowałam coś robić dla innych i zawsze na dobre cele pieniądze znajdowały się same. Wtedy wiedzieliśmy, że należy pójść na całość i nasza działalność przyniesie naprawdę dobre owoce. Z kontrolą umysłu tak nie było, wszystko szło jak po grudzie i wielokrotnie zastanawiałam się, czy przypadkiem to całe nasze ostrzeganie przed NWO nie jest pracą daremną. Czy nie stajemy w jakimś sensie w poprzek Bożym planom, bo przecież zostało napisane, ze ludzkość musi przejść straszną próbę znaku Bestii. Dziś na nowo obudziła się we mnie nadzieja, że może nie wszystko do końca przegrane i że trzeba walczyć dalej. I za to przede wszystkim, serdeczne dzięki! Ewa Pawela

P.S. Warszawiaków serdecznie zapraszam na wtorek 5 listopada o godz 19tej do sali konferencyjnej Centrum Edukacyjnego Powiśle na ulicę Kopernika 30, sala 323 na wykład o sekcie frankistów - pierwszy wykład dzięki lekturze zasponsorowanych przez Was książek. Tej zimy będą kolejne wykłady i programy, bo to prawdziwa kopalnia informacji.

Ewa Pawela.


Ps . Zamieszczam podziękowanie w imieniu Ewy Pawela, ponieważ ona ma bardzo utrudnione korzystanie z komputera, na wiele stron nie może wejść... są dla niej zablokowane.


Obrazek
1 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: POMOC DLA EWY PAWELA.. PILNE!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 07 lis 2019, 20:36



EWA PAWELA SYGNALISTKA GORĄCYCH TEMATÓW....

Okrutny, tragiczny los DZIECI dzięki milczeniu i strachowi dorosłych!

STOP! STOP! STOP! BASTA!

CZŁOWIEK PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ NIE TYLKO ZA TO CO ZROBIŁ.. ALE RÓWNIEŻ ZA TO CZEGO NIE ZROBIŁ .. A MÓGŁ ZROBIĆ .. BY ZŁO NIE ZDOMINOWAŁO ŚWIATA!

Wielka odwaga obydwojga.. Ewy Pawela za przygotowanie tak trudnego tematu i Rafała Mosakowskiego za emisję.

Nawet nie próbujcie skrzywdzić tych LUDZI!

Kiara.


https://www.youtube.com/watch?v=OqY_9tUvvFs

Ewa Pawela: Znikanie np. Słowian, handel ludźmi i organami satanizm w stosunku do dzieci i młodzieży

Ewa Pawela:
- Zbrodnie rewolucjonistów jak w Wandei,
- Koniec afery Epsteina?,
- Satanizm i lucyferianizm w stosunku do dzieci i młodzieży,
- Znikanie dorosłych i dzieci m.in. Słowian i chrześcijan,
- Handel ludźmi i ludzkimi organami

https://www.dw.com/pl/szokuj%C4%85ce-da ... a-16516563

https://niezalezna.pl/66238-coraz-wie...

https://niezalezna.pl/66238-coraz-wiece ... -bez-sladu



https://www.youtube.com/watch?v=ksY0MKzx1Rw

https://www.youtube.com/watch?v=hckSeermEHY

http://www.prisonplanet.pl/kultura/fbi_ ... p811809536

https://www.youtube.com/watch?v=YgEwCsUdnzQ



Od 3 do 17 października 2019 r. kanał CEPowisle był po raz trzeci w tym roku zablokowany - nie mogliśmy np. umieszczać nowych filmów - dlatego umieszczaliśmy je na Facebooku.

Trzy razy w roku 2019 (22 lutego, 25 maja i 5 września) byliśmy nachodzeni przez funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego

21.06.2019 r. - nasz kanał CEPowisle na YouTube został pozbawiony możliwości zarabiania ze względu na: "Treści szkodliwe lub szerzące nienawiść".

Dlatego - tym bardziej - liczymy na wsparcie dalszego rozwoju i działań edukacyjno - medialnych Centrum Edukacyjnego Powiśle.

Prosimy o przelew z adnotacją: „darowizna na Centrum Edukacyjne” - nr konta: 14 1950 0001 2006 6484 3788 0002 (SWIFT BIC: IEEAPLPAXXX)
Zapraszamy na naszą stronę, na Facebooka, do sklepu oraz na kanał cda.pl:
http://edukacyjne-powisle.pl/
https://www.facebook.com/pg/Centrum-E...
http://cep-sklep.pl
https://www.cda.pl/info/cepowisle


Ps. Padają w tekstach oskarżenia przeciwko Żydom....

Nie można uogólniać, nie wszyscy mają powiązania z tym okrucieństwem, większość to zwykli LUDZIE nie mają pojęcia,że dzieją się takie okrucieństwa , szczególnie wobec DZIECI.. KTÓRE POWINNY BYĆ OTACZANE SPECJALNĄ OPIEKĄ PRZEZ DOROSŁYCH I CHRONIONE JAKO NASZ NAJWIĘKSZY SKARB!




Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: POMOC DLA EWY PAWELA.. PILNE!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 15 lis 2019, 10:44



Na prośbę Ewy Pawela wstawiam tekst zredagowany przez nią z prośbą o wsparcie i pomoc..


Kiara.


Szanowni Państwo, Moi Drodzy,





Kiedy prosiłam Małgorzatę o pomoc w sprowadzeniu książek z Francji, moją intencją był prosty zakup niezbędnych mi do przygotowywania kolejnych programów pozycji. Dzięki jej spontanicznej inicjatywie nie tylko udało się Państwu zebrać pieniądze na książki i przesłanie ich do Polski, ale jeszcze powstała nadwyżka w wysokości około tysiąca złotych przekazanych mi przez Zofię Filipiak, prezes Stopzetu (wpłacaliście Państwo na jej konto).



Właśnie dzisiaj ukazał się pierwszy program powstały na bazie informacji zaczerpniętych z tych książek o sekcie frankistów w kontekście „Ksiąg Jakubowych” Olgi Tokarczuk,



https://www.youtube.com/watch?v=MF-wquGUnrs





wkrótce będzie następny o prawach noachickich a potem kolejne, bo obie książki Pierre’a Hillarda są kopalnią wiedzy historycznej, która odsłania i tłumaczy współczesne zjawiska geopolityczne i społeczne. Neokanibalizm, ofiary z dzieci podczas rytuałów satanistycznych, kontrola umysłu, ale także holokaust, współczesny system bankowy oraz jakże aktualna rywalizacja pomiędzy „głębokim państwem” i Chabadem w USA mają swoje głębokie korzenie w sporach ideologicznych sekt kabalistycznych z przeszłości. Naprawdę jestem głęboko wdzięczna, że umożliwiliście mi Państwo skorzystanie z tej wiedzy.



Co do pozostałej kwoty podjęłam decyzję o otwarciu specjalnego konta na moje nazwisko, gdzie trafi cała ta suma z przeznaczeniem na tłumaczenie wywiadów lub filmów na temat kontroli umysłu. Tak się składa, że wyłuskaliśmy ze Sławkiem Wiktorem 4-5 zupełnie nowych filmów poruszających ten temat z całą mocą z pozycji autorytetów naukowych lub politycznych. Planowaliśmy je przetłumaczyć stopniowo w miarę pozyskiwania własną pracą funduszy na tłumaczenia, tymczasem - podarunek Niebios - ta zebrana suma pozwoli nam zrobić to szybko i maksymalnie profesjonalnie. Profesjonalizm tłumaczy ma tutaj zasadnicze znaczenie, gdyż dysponując takimi narzędziami możemy podjąć szeroką i miejmy nadzieję wreszcie skuteczną akcję informacyjną.



Niestety w miarę upływu czasu walec najnowszych technologii podwójnego użycia – czyli technologii wojskowych stosowanych wobec cywilów - dotyczy coraz szerszych warstw społeczeństwa i najwyższa pora, by Polacy obudzili się w obliczu tych zagrożeń. Jesteśmy zdeterminowani dołożyć wszelkich starań, by osiągnąć ten cel niezależnie od kosztów (przetłumaczenie godzinnego filmu „5G, Apokalipsa”kosztowało 400 zł), gdyż sytuacja jest wyjątkowa. Jeśli społeczeństwo nie zaprotestuje teraz odpowiednio stanowczo, wkrótce - zwłaszcza przy trybie wprowadzania technologii 5G w naszym kraju, większość obywateli może się znaleźć na miejscu dzisiejszych ofiar kontroli umysłu.



Dlatego nawet po wyczerpaniu zebranej ostatnio sumy, utrzymamy to konto na rachunku PKO Bank Polski nr: 49 1020 5242 0000 2702 0472 5661, na wypadek gdybyście chcieli Państwo nadal sponsorować naszą działalność i gwarantujemy, że wszystkie zebrane środki zostaną wydane zgodnie z przeznaczeniem (prosimy o dopisek „tłumaczenia kontrola umysłu”) i będziemy się z tego rozliczać na bieżąco.



Wreszcie zapytałam Koleżanki ze Stopzetu, czy ktoś nie dysponuje starym, niepotrzebnym laptopem czy komputerem stacjonarnym, który mógłby zastąpić mojego już dwudziestoletniego „przyjaciela”. Niestety system XP jest już niekompatybilny z większością przeglądarek czy usług, w dodatku ostatnio doszło do takiego spowolnienia mojego Internetu, że praktycznie muszę co rusz biegać pracować do biblioteki miejskiej, by szukać materiałów do programów. Na razie taki sprzęt się nie znalazł, a byłoby to rozwiązanie najprostsze (np. Windows 7), natomiast niektóre z zaprzyjaźnionych osób zadeklarowały chęć pomocy materialnej w zakupie używanego laptopa. Ponieważ jest mi to potrzebne do utrzymania działalności, przyjmuję takie wsparcie i serdecznie za nie dziękuję. Proszę jednak o oznaczenie takiej darowizny dopiskiem „komputer”, by wola ofiarodawcy co do przeznaczenia ofiarowanych sum była wyraźnie zaznaczona. Jak tylko uda mi się rozwiązać ten problem, zaraz Państwa o tym powiadomię.



Nie jest mi łatwo prosić o pomoc materialną i robię to po raz pierwszy w życiu, ale naprawdę chodzi o dobro wspólne i tylko dlatego się na to decyduję. Bo jak nie my, to kto? I jak nie teraz, to już nigdy…





konto na rachunku PKO Bank Polski nr: 49 1020 5242 0000 2702 0472 5661



Pozdrawiam serdecznie. Ewa Pawela




Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: POMOC DLA EWY PAWELA.. PILNE!

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 15 lis 2019, 22:50

Dziękuję Kiaro 💚💜💛💙 zaraz robię przelew .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: POMOC DLA EWY PAWELA.. PILNE!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 16 lis 2019, 00:10

Ja dziękuję wszystkim potencjalnym darczyńcom w imieniu Ewy, ona nie ma możliwości bywania na wielu forach, jest blokowana, a może też tu gra rolę dysfunkcja jej starego komputera ... nie współpracuje on już z nowymi technologiami.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: POMOC DLA EWY PAWELA.. PILNE!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 03 gru 2019, 20:04

Witaj Kiara -
Ja dziękuję wszystkim potencjalnym darczyńcom w imieniu Ewy, ona nie ma możliwości bywania na wielu forach, jest blokowana, a może też tu gra rolę dysfunkcja jej starego komputera ... nie współpracuje on już z nowymi technologiami.
Bzdury.
Obejrzalam wystapienie pani Ewy i powiem, ze zrobilo na mnie wielkie wrazenie, ale wnioski sa wylacznie jedne i te same, o ktorych kazdy wie. I wie tez kto rzadzi swiatem i pociaga za sznury. I co jeszcze lepsze, do tej "wiedzy" ma dostep kazdy! A Szydki robia z tego to co widac, bo holduja swoim.
Pani Ewa tez moze troche zainwestowac ze swej szkatulki, te zbierania, zebrania, prosby, itd. kogos kto 30 lat mieszkal, studiowal, kontaktowal sie z wierchuszka rzadowa we Francji, jakos mi do tego nie pasuje.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: POMOC DLA EWY PAWELA.. PILNE!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 03 gru 2019, 21:34

Pani Ewa tez moze troche zainwestowac ze swej szkatulki, te zbierania, zebrania, prosby, itd. kogos kto 30 lat mieszkal, studiowal, kontaktowal sie z wierchuszka rzadowa we Francji, jakos mi do tego nie pasuje.
Witaj Fair Lady

Ponieważ nie mam prawa opisywać warunków życia P. Ewy nie zrobię tego, ale dla wyjaśnienia .. Ewa nie ma jeszcze wieku emerytalnego wedle prawa francuskiego, będzie go miała za 2 lata. Nie ma emerytury ani polskiej ani francuskiej. Żyje bardzo skromnie z tego co uda jej się zarobić jako przewodnik, bo nim jest.
Ale jej stan zdrowia pozostawia dużo do życzenia i nawet gdy ma grupę nie zawsze może wyjść z nią. oszczędności, które przywiozła z Francji około 10 lat temu dawno jej się skończyły, bo nie były nieoptyczne.

Znam Ewę Pawela osobiście i wiem ,że jest to bardzo skromna i uczciwa osoba,, każdy kro ją zna to wie. Zatem zarzucanie jej pazerności i chciwości , oraz wykorzystywania darczyńców jest w stosunku do niej obrzydliwą potwarzą!

Do tej pory za wszystkie tłumaczenia i niezbędne materiały płaciła ze swojej "szkatułki " , teraz sama już niema na swoje potrzeby , stąd ta prośba, bo pracuje charytatywnie dla nas wszystkich narażając codziennie swoje życie i zdrowie.

Jej najbliższym przyjacielem i współpracownikiem w niektórych tematach był św. p. Wojtek Drewniak ( 4.12. to druga rocznica jego śmierci) ludzie związani z tematami poruszanymi przez Ewę doskonale zdają sobie sprawę z ryzyka, które biorą na siebie wchodząc w pewne zganienia.

Jeżeli chcesz porozmawiać bezpośrednio o swoich wątpliwościach co do szczerości Ewy prośby napisz do mnie na pw. ja zapytam czy mogę dać Ci do niej kontakt i wyjaśnisz je w 4 oczy.

Człowiek inteligentny i mądry stosuje się zawsze do zasady.... jeżeli możesz pomóc, pomagaj .. ale nigdy nie szkodź osobie w potrzebie.

Wiesz czym jest oczerniająca kogoś plotka.... czymś czego nigdy w życiu nie oczyścisz.. puszczonych słów nie pozbierasz, zasianych w kimś wątpliwości nie wyrwiesz...

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: POMOC DLA EWY PAWELA.. PILNE!

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 04 gru 2019, 09:27

W takim razie sprawa jest jasna!
Choc ja zawsze bede zdania, ze najlepiej kogos nauczyc lowic ryby niz je dawac, ale dalej nie mieszam sie. I zycze pani Ewie wielu sukcesow, jak najbardziej.
0 x



ODPOWIEDZ