Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

Archonci?

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 900
x 319
Podziękował: 12879 razy
Otrzymał podziękowanie: 19591 razy

Archonci?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 17 sty 2013, 09:48

Archonci – Kontrola Umysłu PL(Full)

Archonci

dużo o nich teraz wspomina Cobra
Czym są Archonci? Termin ten wymieniany jest wielokrotnie w tekstach Nag Hammadi. Według Johna Lasha, Archontowie są z gatunkiem “drapieżnych nieorganicznych istot”. Gnostycy wiedzieli o nich wszystko i pisali o tym. Nic dziwnego, że próbowano całkowicie zniszczyć wszystkie pisma gnostyckie. Oto kilka informacji znalezionych na ich temat: Archonci są obcymi siłami, które działają podprogowo na ludzki umysł i dewiują naszą inteligencję z dala od jej właściwych i zdrowych aplikacji. Archonci są psycho-duchowymi pasożytami. Są nieorganiczonymi podmiotami dwóch typów, embrionalnego i gadziego, mogą w pewnych momętach penetrować ziemską atmosferę i terroryzować ludzi. Zagrożenie, jakie stanowi inwazja na nasz umysł i jego programowanie jest znacznie większe niż jakiekolwiek fizyczne ryzyko mogące stworzyć np. nieprawidłowe naruszenie biosfery. Ich najbardziej udaną techniką jest użycie religijnej ideologii do insynuowania nam, ich sposobu myślenia i, w efekcie, substytutu nastawienia ich do nas. Według gnostyków, Judeo-Chrześcijański salwacjonizm jest podstawowym chwytem Archontów, i obcym implantem. Jedną z pierwszych dyskusji metafizycznych o Archonach odbyła się w doskonałej książce: “Stellar Man(Gwiezdny człowiek)” Johna Bainesa. John Baines jest okultysta i wysokim członkiem hermetycznego Zakonu. Odważył się ujawnić wiele tajemnic. Według niego, archoni mają 0% emocji i chłodno (cynicznie) gromadzą energię ludzkości, a następnie używają jej do jakiegoś sekretnego nieziemskiego celu. Są tak pewni siebie, że nie mają nic przeciwko ujawnianiu ich tajemnicy ponieważ zaledwie kilku ludziom w każdym pokoleniu udaje się przed nimi uciec. Nie jest to dla nich żadne ryzyko. Aby im uciec, musimy pozbyć się emocjonalnego reagowania na jakiekolwiek namowy, wyśmiewanie i negatywne zdarzenia. Pomaga to gromadzić “Złoty Rosół ” (Świetlista Energia? Kundalini?) w naszej szyszynce i pomaga nam połączyć świadomość do naszej czakry korony, a następnie połączyć się z naszym Wyższym Umysłem/Wyższym Ja/poziomem nadduszy, który jest bezpieczny od archontów.
źródło
Archonci – Kontrola Umysłu PLcz1.

Archonci – Kontrola Umysłu PLcz2.

[flash=]http://www.youtube.com/v/VbvhCB9MIe0&feature=player_embedded[/flash]

Skomplikowany jest ten świat . a Sfera Duchowa co się przed nami chowa ,wygląda bardzo ciekawie,mamy okazję nieco się podszkolić ...może to da więcej zrozumienia naszej rzeczywistości ..
choćby fakt do czego teraz służą przekonania,wierzenia,podziały .....

Opublikowano 4 hours ago, autor: adept

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013 ... lfull.html
0 x

panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 900
x 319

Re: Archonci?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 29 sty 2013, 09:52

sty
28 2013
Nigdy nie nazywaj ich ‘Archontami’ – Jak TY możesz pomóc zniszczyć Matrix – cz.1

Dalsza część informacji dotycząca pogryzaczy, tym razem z innego źródła, jednakże informacje udostępnione o tych istotach wcześniej(posty na tym blogu “upadek archontów”, “aktualizacja sytuacji archontów”, “eteryczna siatka archontów”) są fantastycznie uzupełniane przez poniższy artykuł, a w niektórych miejscach również wzbogacone. Osobiście uważam to za naprawdę wartościowe materiały, dlatego proszę WAS moi drodzy o UDOSTĘPNIANIE i ROZPOWSZECHNIANIE! W naszych rękach nasz los, bądźmy świadomi, bądźmy gotowi.
Część druga niebawem, postaram się przetłumaczyć jak szybko się da.Niech moc będzie z wami
Sandra

by Cameron Day, 31 Styczeń 2012

Ten artykuł był na etapie tworzenia przez 15 lat, gdyż właśnie tyle zajęło mi przełożenie tej informacji na dostępny format. Będzie to przedstawienie kilku bardzo istotnych kawałków ogółu puzzli dotyczące tego jak zmienimy tą planetę i wszystkich jej mieszkańców w istoty o wzniesionej częstotliwości. Jednym z kluczowych aspektów tej zmiany będzie „oczyszczanie świadomości” ogółu ludzkości, co nie jest małym zadaniem, tego możemy być pewni. Ten artykuł wyjaśni w detalach jaka jest główna przeszkoda w tych ‘porządkach’ świadomościowych, jak i również jakie jest rozwiązanie tej sytuacji, z Twoją pomocą, aby był to sukces.

Pokrótce pisałem w zeszłym roku o „żyjącej chmurze cieni” otaczającej tą planetę i żyjących na niej pasożytach energetycznych. Te pasożytnicze istoty wybrały eksperyment z iluzją separacji, strachu, ciemności, izolacji, podboju, zniewolenia, bólu, cierpienia, tortur, itd. w największym możliwym stopniu. Postępując według swoich planów, odcięły się od odżywczego Światła Bytu, które jest podporą życia we wszechświecie. Rezultatem jest to, że te istoty muszą się odżywiać energetycznie poprzez karmienie się na nisko wibracyjnych energiach, które rezonują z ich wybranym trybem ekspresji.

Owe istoty nazywają siebie „Archontami”, co oznacza „Władcy” lub „Lordowie”, ponieważ widzą oni siebie jako władców i tych, którzy zniewolili ludzkość. (Starożytni Gnostycy jako pierwsi nadali im ten tytuł w swoich pismach opartych na bezpośrednich psychicznych doświadczeniach z tymi istotami).
Podczas gdy sprytne, niewidzialne zniewolenie i manipulacje ludzkością były dość udane aż do teraz,Ja NIGDY nie zaadresuje ich jako moich władców czy kogoś lepszego w żadnej kwestii, tak samo jak nie uważałbym fizycznych, jelitowych pasożytów jako lepszych ode mnie, nawet jeśli mogą one wywołać fizyczny dyskomfort dopóki nie usunę ich z mojego ciała.

Nasze myśli mają moc – o wiele większą niż może nam się niekiedy wydawać. Słowa i tytuły mają moc, ponieważ obramowują one nasze myśli w konkretne zestawy przekonań, podczas gdy my sami nawet sobie tego nie uzmysławiamy. Nazywanie „królewskiego”(na pozycji władzy) człowieka „Wasza Wysokość” automatycznie stawia w naszym umysłach tą osobę ponad nami. Nazywanie sędziego „Wysoki sądzie” skutkuje tym samym. Dlatego też bardzo ważne jest, abyś nigdy nie nazywał „Archontami” tych energetycznych pasożytów, kiedy o nich myślisz, ponieważ dosłownie oddajesz im w ten sposób swoją moc i energię.

Preferuję nazywać ich Podgryzaczami(Ankle Biters – podgryzacze kostek). To daje im dokładnie do zrozumienia co o nich myślę, tj. że są skromnymi pasożytami, infekcją świadomości, która zostanie wyczyszczona z mojego systemu, poprzez odpowiednie użycie mojej woli przez energetyczne oczyszczanie i transmutację. Służy to również temu, aby naprawdę ich rozzłościć, dzięki czemu odsłaniają się i łatwiej jest się nimi zająć. Pomimo ich samozwańczego statusu „Władców” ludzkości, chowają się jak małe robaki w cieniach naszych umysłów, wysyłając impulsy nisko wibracyjnych emocji i myśli do naszego ego oraz ciała emocjonalnego, w celu wywołania nisko wibracyjnej energii emocjonalnej, którą mogą skonsumować. Ponieważ kochają się ukrywać, muszą zostać „wypłukani” na otwartą przestrzeń, aby można się było nimi zająć. Tak więc zdrowa doza pogardy i odrobina arogancji są koniecznymi składnikami podczas konfrontacji z tymi pasożytami.

ODROBINA HISTORII

Dawno, dawno temu, na tej właśnie planecie w odległej przeszłości, istoty ludzkie były nieskończenie bardziej imponujące niż my jesteśmy dzisiaj. Byliśmy w pełni telepatycznymi, wielowymiarowymi istotami, które mogły jednocześnie postrzegać i nawigować wieloma wymiarami naraz. Budowaliśmy wielkie miasta z użyciem technologii pracującej w harmonii z ziemskimi polami energetycznymi. Byliśmy w pełnej zgodności z naszym Boskim Wewnętrznym Ja, podczas gdy w tym samym czasie wyrażaliśmy siebie samych w fizyczności w szerokiej gamie życiowych sposobności. Ta nieograniczona ekspresja swojego Nieskończonego Jestestwa była postrzegana przez podgryzaczy jako zagrożenie dla ich własnej egzystencji, ponieważ trzecia gęstość była przez nich zdominowana przez bardzo długi czas na innych światach. Świat trzeciej gęstości całkowicie wolny od ich manipulacji i pożywienia był czymś na co nie mogli pozwolić bez walki. Problem dla nich stanowiło to, że Ziemscy ludzie byli tak potężni, że mogli ich dosłownie zetrzeć z powierzchni pojedynczą myślą. Te istoty posiadają moc tylko nad tymi których byli w stanie zmanipulować i umiejscowić w strachu. W pełni przebudzony człowiek, który zna swoje Boskie Wewnętrzne Ja nie może zostać zdominowany przez te pasożytnicze istoty w żaden sposób. Podgryzacze dostaliby przysłowiowego klapsa za złe zachowanie i zostaliby odesłani.

Jednakże, Ci podgryzacze są najprawdopodobniej najbardziej sprytnymi manipulatorami we wszechświecie, po prostu dlatego, że WSZYSTKO co wiedzą to jak manipulować i oszukiwać. Mimo wszystko, praktyka czyni mistrza. Studiowali oni tych niezmiernie potężnych ludzi, pożądając mocy i energii, którą mogliby od nich drenować jeśli tylko znaleźliby sposób na to aby ich zmanipulować, podbić i zniewolić. Obmyślili plan, aby bardzo ostrożnie zmanipulować kilku ludzi na pozycjach władzy, aby Ci popełnili niewinny błąd z okrutnymi, katastroficznymi skutkami. Ci ludzie eksperymentowali z nowymi metodami pozyskiwania i przesyłania energii w ogromnych ilościach. Eksperymenty były bezprecedensowe i bardzo ambitne – zbyt ambitne, gdyż podgryzacze sekretnie wpływali na niektórych z tych ludzi poprzez ich umysł ego, aby podnieść poprzeczkę dla tego o czym myślano, że jest możliwe.

Gdy zaawansowana faza testów na biegunie północnym planety potoczyła się katastrofalnie źle, to wielkie, bardzo potężne urządzenie eksplodowało z taką siłą, że wywołało to ogromne kataklizmy na planecie, nagle topiąc ogromne ilości lodu i tworząc powódź, która zniszczyła blisko każdy obszar przybrzeżny na całej planecie w ciągu jednego dnia. Niezliczona ilość śmierci i destrukcji była niewyobrażalna i tylko garstka spośród miliardów ludzi przeżyła. W ciężkiej traumie, dotknięci żalem przez utratę swoich bliskich i skoncentrowani tylko na fizycznym przeżyciu, udali się do bezpiecznych lokacji, aby spróbować i odbudować niegdyś wspaniałą cywilizację. Ta historia brzmi podobnie do tego co już znamy jako „Upadek Atlantydy”, jednakże miało to w istocie miejsce długo przez cywilizacją Atlantydy, nawet jeśli i ona zniknęła w podobnych okolicznościach wiele wieków później.Niesamowita trauma tego doświadczenia wywołała utratę percepcji pozostałych przy życiu, co sprawiło, że stali się mniej świadomi innych wymiarów, które to zawsze mieszają się z trzecią gęstością. Po prostu nie mogli pozwolić sobie na koncentrację na innych gęstościach niż ta jedna, gdyż ich fizyczne przetrwanie zależało od bycia w pełni skupionym na królestwie fizyczności. W tym samym czasie, głęboki, ludzki emocjonalny ból, żal i zranienie dały podgryzaczom ogromne ilości nisko wibracyjnej energii, którą mogli skonsumować, co pozwoliło im na ucztę na cierpieniu ocalałych ludzi i rośnięcie w siłę. Podgryzacze odkryli, że dopóki pozostają ostrożnie ukryci, mogą wysyłać małe formy myślowe do umysłów straumatyzowanych ludzi przypominając im o tym wszystkim co utracili. To by spowodowało kaskadę bolesnych myśli i emocji w osobie, co generowałoby więcej energetycznego pożywienia dla podgryzaczy. Z każdym kolejnym urodzonym pokoleniem ludzi, podgryzacze stawali się bardziej zuchwali i wszczęli program bezpośredniej ingerencji w ludzką świadomość. Podświadomie programowali ludzi, aby Ci byli ślepi na ich obecność, co pozwoliło im na bardziej bezpośredni wpływ w myśli danej osoby. Zaprogramowali także ludzką świadomość na odrzucenie wszelkich wspominek dotyczących podgryzaczy i ich ciemnego wpływu na ludzi, tak aby osoba skonfrontowana z takimi informacjami natychmiastowo zareagowała niedowierzaniem, śmiesznością i kpiną. W końcu, w swoim genialnie złowrogim ruchu, przeprogramowali ludzkie ego, aby przypominało ich własne, i zachęcali świadomość ego, aby zdominowała wszystkie inne poziomy naszej istoty. Zasadniczo przeprogramowali ludzi, aby byli tacy jak oni: strachliwi, zazdrośni, małostkowi, nieszczerzy, brutalni, zniewalający, morderczy, chowający urazę, karzący, itd. To zapewniło, że ludzie będą łatwi w obsłudze jako źródło energetycznego pożywienia przez tysiące, tysiące lat. Od tamtego czasu te warstwy programowania są obecne w ludzkim systemie myślowym, utrwalając te niezharmonizowane niepowodzenia, które znamy jako ludzka historia.

CIEMNA SIATKA KONTROLI

Z biegiem czasu podgryzacze zbudowali karmiącą się energią strukturę otaczającą całą planetę, która pozwalała im na automatyczne zbieranie wygenerowanej przez ludzi nisko wibracyjnej energii i wysyłanie pełnych strachu i innych nisko wibracyjnych wiadomości do ludzkiej świadomości, aby utrzymywać ludzi w generowaniu energetycznego pożywienia dla podgryzaczy. Ta struktura istnieje w ‘wyższej’ gęstości niż ta, dlatego też może być ona postrzegana tylko psychicznie lub podczas podróży poza ciało(OOBE). Po raz pierwszy odkryłem ją w 1997 podczas wyjścia z ciała, ale nie miałem pojęcia co to było. Zostałem bardzo szybko przechwycony przez dwie istoty podające się za „przewodników”, jednakże ich energię dało się odczuć bardziej jako więziennych strażników niż jakichkolwiek życzliwych przewodników. Na przestrzeni lat zdobywałem informacje o tej siatce kontroli, ale nadal nie wiem tyle ile bym chciał. O to co wiem. Ta struktura jest jak ciemna sieć energii, która jest bardzo ciężka i przytłaczająca, otaczająca całą planetę. Jej celem jest blokowanie energii przychodzących do Ziemi z centrum galaktyki i innych jej części, jednakże nie jest w stanie zatrzymać tych energii całkowicie. Siatka jest zaprogramowana z „negatywnym sprzężeniem zwrotnym”, które wysyła subtelne sygnały do podświadomości i umysłu ego, aby utrzymywać ludzi skoncentrowanych na nisko wibracyjnych wierzeniach i wzorcach myślowych.Ta „ciemna siatka kontroli” ma zaprogramowaną sztuczną inteligencję, aby samodzielnie się naprawiać i powiadamiać podgryzaczy, gdy ulega uszkodzeniom. Siatka wspiera „kolektorów” podgryzaczy, którymi są amebo-podobne istoty, które są podłączone do praktycznie każdej osoby na planecie, wchłaniając całą nisko wibracyjną energię, którą oddajemy podczas naszego codziennego życia. Podgryzacze podróżują przez tą siatkę, aby uczestniczyć w problemach lub bezpośrednio uciskać osobę, której częstotliwość energii robi się zbyt wzniosła dla ciemnej agendy. „Szefowie” w hierarchii podgryzaczy zazwyczaj pojawiają się w wyglądzie „reptiliańskiej” humanoidalnej, pomimo że mogą kamuflować się wieloma różnymi wyglądami.

Podgryzacze wykorzystali swoją przewagę nad ludźmi do tego stopnia, że całkowicie skorumpowali to o czym myślimy jako o „ludzkiej naturze”. Możesz się zastanawiać jaka byłaby ludzka natura bez tych podgryzaczy i ich ciemnej siatki kontroli. O czym myślano jako o „ludzkiej naturze” czyli kłamstwo, zdrada, kradzież, gwałt, zniewolenie i mord, są fałszywymi programami w instalowanymi w ludzki umysł i NIE jest to ani trochę prawdziwie ludzka natura. Prawdziwa ludzka natura to współczucie, opieka, wrażliwość, miłość, wybaczenie, współpraca, empatia, kreatywność, energetyczność, radość, dociekliwość, niepohamowanie, nonkonformizm, uniesienie i NIESKOŃCZONOŚĆ. W celu przywrócenia naszej PRAWDZIWEJ ludzkiej natury, musimy wyrzucić za burtę fałszywe programy podgryzaczy.

CDN.

https://soulowicz.wordpress.com/2013/01 ... trix-cz-1/
0 x

panta rhei

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 29 sty 2013, 10:29

Na poprzednim forum jeden z naszych forumowiczów (nie podam jego nika, gdyż nie wiem czy chciałby tego) zamieszczał o nich informacje.
Choć to ciekawe informacje, to moim zdaniem treści te budują w czytających bardziej strach niż ciekawość.
Mówię o tych, dla których jest to pierwszyzna.
Poza tym autor troszkę się miesza, bo np. w podsumowaniu zamieszcza charakterystykę pierwotnego założenia naszego istnienia:

Cameron Day pisze:...
Prawdziwa ludzka natura to współczucie, opieka, wrażliwość, miłość, wybaczenie, współpraca, empatia, kreatywność, energetyczność, radość, dociekliwość, niepohamowanie, nonkonformizm, uniesienie i NIESKOŃCZONOŚĆ. W celu przywrócenia naszej PRAWDZIWEJ ludzkiej natury, musimy wyrzucić za burtę fałszywe programy podgryzaczy.

a wcześniej nawołuje:

...
Tak więc zdrowa doza pogardy i odrobina arogancji są koniecznymi składnikami podczas konfrontacji z tymi pasożytami.
...

Przybieranie takiej postawy na pewno nam nie pomoże, a tylko wzmocni ich, dostarczy im kolejny, smaczny kąsek.
Jedyny sposób nie ulegania im to budzenie własnej świadomości, nie reagować agresywnie, nie dać się wciągać w różne matactwa, choćby te dotyczyły bezpośrednio nas. Nasze wybujałe EGO, to ich używka i skrzętnie to wykorzystują.
Już niebawem sami stąd odlecą.
0 x

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

kobra8
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 172 razy

Nieprzeczytany post autor: kobra8 » wtorek 29 sty 2013, 11:01

Też zwróciłam uwagę na tę niekonsekwencję, czytając to. Jak to warto być uważnym w odbiorze wszystkich treści. Ostrożna byłabym też z określeniem podgryzacze, by nie zasilać tego w drugą stronę, miałam nawet pomysł na inną neutralną nazwę, ale mi to uleciało z głowy.

Bracia Grimm i nie tylko, nie tak nas straszyli...warto mieć świadomość, co jest co, ale i zdrowy dystans. Bez wiedzy o tym, co nas otacza (tzw. dobre i złe) nie nauczymy się tegoż dystansu. A o zwyczajna higienę energetyczną trzeba dbać z podobnym rozmysłem i spokojem jak o higienę ciała i nic ponadto. Tak sobie przynajmniej, myślę. :idea:
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 399
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13445 razy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 29 sty 2013, 11:31

Czyli jak zwykle wszystko sprowadzamy do stanu równowagi / osobistego zrównoważenia.
Ja polecam pozycję obserwatora, z założenia powinien być bierny, wtedy emocje nie próbują ciągnąć ego.
0 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 900
x 319

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 29 sty 2013, 11:37

tekst jest do przemyślenia, a nie do zrealizowania jako zadanie,-
zresztą jak każdy inny publikowany na forum
;)
0 x

panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 900
x 319

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 29 sty 2013, 11:37

tekst jest do przemyślenia, a nie do zrealizowania jako zadanie,-
zresztą jak każdy inny publikowany na forum
;)
0 x

panta rhei

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
x 17

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 29 sty 2013, 11:47

Blu pisze:...
Ja polecam pozycję obserwatora, z założenia powinien być bierny, wtedy emocje nie próbują ciągnąć ego.

Moim zdaniem to nie do końca rozsądna postawa.
Fakt, nie przysparza może im posiłku, ale też nic nie robisz dla siebie, a to podstawa. Swój własny rozwój, swojej świadomości ochroni cię przed wszelkimi ich zakusami, bo możemy być pewni, że obserwatorom nie odpuszczą i wcześniej czy później wezmą się i za nich, bo nieużywane jedzonko marnuje się. ;)

songo pisze:tekst jest do przemyślenia, a nie do zrealizowania jako zadanie,-
...

Tak, jednak wielu ludzi może podchodzić do tego zdecydowanie inaczej, tzn. reagują strachem albo podejmują jakieś inne, nieprzemyślane działania, które mogą odbić im się czkawką. ;)
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 399

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 29 sty 2013, 14:01

Tutaj polemizowałbym, bo będąc obserwatorem, lub działając z tej pozycji przyswajasz informację i wiedzę bez zbytecznych emocjonalnych reakcji. Ale to nie znaczy, że się nie uczysz, wprost przeciwnie, w takich okolicznościach uczysz się też na błędach innych, nie tylko swoich, co czasami oszczędza sporo bólu.
0 x

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
x 17

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 29 sty 2013, 20:08

Tak. Rozumiem, że pod pojęciem "nauka" przemycasz to co ja pod określeniem "własny rozwój". ;)
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 399

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 29 sty 2013, 20:28

Jak to Przebiśnieg mówi: "nazwy tego samego bywają różne".
0 x

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
x 17

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 29 sty 2013, 23:05

Czyli, jak to mówi >barney<, "no i git".
Znaczy, że się rozumiemy. ;)
0 x

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 1077
x 319
Podziękował: 11524 razy
Otrzymał podziękowanie: 11988 razy

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 05 lut 2013, 13:07

Gigantyczna kurtyna zimnej plazmy znajduje się wysoko nad Ziemią

Obrazek

Chmury "zimnej plazmy" dotarł do górnych warstw atmosfery Ziemi, i rozpościerają się, co najmniej do jednej czwartej odległości do Księżyca. Ustalenia potwierdzają nowe dane, które wpłynęły z grupy europejskich satelitów. Ziemia wytwarza zimną plazmę, czyli powolne naładowane cząstki na skraju przestrzeni, gdzie światło słoneczne dzieli elektrony z atomów gazu, pozostawiając jedynie ich dodatnio naładowane jądra.
Naukowcy podejrzewają, że te cząstki mogą być trudne do wykrycia, ale wywierają istotny wpływ na kosmiczną pogodę. Odkrycie to jest tak zaskakujące, że niektórzy naukowcy żartują sobie twierdząc, iż odkrycie wielkiej chmury plazmy nad Ziemią to tak jakby odkryć oceany i stwierdzić, że muszą mieć jakiś wpływ na nasz klimat.

Uczeni wiedzieli już wcześniej, że zimna plazma istniała w jonosferze, około 100 km nad Ziemią. Ale niewielu z nich szukało chmury aż 20 000 do 100 000 km od powierzchni naszej planety. Udało się to ustalić dzięki czterem należącym do ESA satelitom wystrzelonych w ramach projektu Cluster II. Rozmieszczone są one na eliptycznej orbicie mniej więcej w połowie między Ziemią i Księżycem. Ich celem jest dokładne zbadanie zjawiska wiatru słonecznego. Satelity wchodząc w plazmę wywoływały falę uderzeniową, która była wykrywana, jako anomalia.
Teraz czas najwyższy na to, aby udoskonalić modele komputerowe stosowane w przewidywaniu pogody kosmicznej. Odkrycie istotnego czynnika kształtującego procesy zachodzące przy zderzeniu wiatru słonecznego z ziemską magnetosferą i emisjami zimnej plazmy powoduje konieczność uzupełnienia teorii stosowanych do tej pory.

Źródła:

http://www.esa.int/Our_Activities/Space ... _overview2

http://news.nationalgeographic.com/news ... e-science/

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/gigan ... nad-ziemia

hm ,a może to sprawka Archontów ? :D
0 x

Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 1077
x 319

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 05 lut 2013, 13:07

Gigantyczna kurtyna zimnej plazmy znajduje się wysoko nad Ziemią

Obrazek

Chmury "zimnej plazmy" dotarł do górnych warstw atmosfery Ziemi, i rozpościerają się, co najmniej do jednej czwartej odległości do Księżyca. Ustalenia potwierdzają nowe dane, które wpłynęły z grupy europejskich satelitów. Ziemia wytwarza zimną plazmę, czyli powolne naładowane cząstki na skraju przestrzeni, gdzie światło słoneczne dzieli elektrony z atomów gazu, pozostawiając jedynie ich dodatnio naładowane jądra.
Naukowcy podejrzewają, że te cząstki mogą być trudne do wykrycia, ale wywierają istotny wpływ na kosmiczną pogodę. Odkrycie to jest tak zaskakujące, że niektórzy naukowcy żartują sobie twierdząc, iż odkrycie wielkiej chmury plazmy nad Ziemią to tak jakby odkryć oceany i stwierdzić, że muszą mieć jakiś wpływ na nasz klimat.

Uczeni wiedzieli już wcześniej, że zimna plazma istniała w jonosferze, około 100 km nad Ziemią. Ale niewielu z nich szukało chmury aż 20 000 do 100 000 km od powierzchni naszej planety. Udało się to ustalić dzięki czterem należącym do ESA satelitom wystrzelonych w ramach projektu Cluster II. Rozmieszczone są one na eliptycznej orbicie mniej więcej w połowie między Ziemią i Księżycem. Ich celem jest dokładne zbadanie zjawiska wiatru słonecznego. Satelity wchodząc w plazmę wywoływały falę uderzeniową, która była wykrywana, jako anomalia.
Teraz czas najwyższy na to, aby udoskonalić modele komputerowe stosowane w przewidywaniu pogody kosmicznej. Odkrycie istotnego czynnika kształtującego procesy zachodzące przy zderzeniu wiatru słonecznego z ziemską magnetosferą i emisjami zimnej plazmy powoduje konieczność uzupełnienia teorii stosowanych do tej pory.

Źródła:

http://www.esa.int/Our_Activities/Space ... _overview2

http://news.nationalgeographic.com/news ... e-science/

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/gigan ... nad-ziemia

hm ,a może to sprawka Archontów ? :D
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 399

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 05 lut 2013, 13:25

Wygląda to na dodatkową warstwę ochronną, o której nie mieliśmy pojęcia.
Plazma może nie jest adekwatnym określeniem dla tej sytuacji, bo przywykliśmy tak nazywać silnie zjonizowany, skoncentrowany gaz.
Tutaj natomiast mamy mocno rozrzedzony zjonizowany gaz i wydaje mi się, że na takim określeniu należałoby poprzestać, aby zbytnio nie mącić w głowach. Bardziej tu chyba pasuje określenie Tesli - eter, a nie plazma.
0 x

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 1077
x 319

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 14 lut 2013, 21:31

Eteryczna Siatka Archontów

Po sukcesie otwarcia Portalu 21-go Grudnia, eteryczna siatka Archontów jest głównym faktorem opóźniającym Wydarzenie. Jeśli Wydarzenie miałoby miejsce, eteryczni Archonci wpłynęliby na wszystkich zaangażowanych: na siły Światła na powierzchni zajmujące się Wydarzeniem, na generalną populację tak jak i na Kabała, i wszystko to zmieniłoby Wydarzenie w katastrofę.

Eteryczna Siatka Archontów musi zostać usunięta w dużym stopniu, aby Wydarzenie mogło mieć miejsce. Aby siły Światła mogły odnieść sukces w usunięciu tej eterycznej siatki Archontów, potrzebna jest większa świadomość jej istnienia pośród generalnej populacji.

Eteryczna siatka Archontów jest obecna w cienkiej warstwie rozciągającej się na 8,6 mili do góry, w stronę nieba licząc od powierzchni planety i również 8,6 mili w głąb ziemi licząc od powierzchni planety(skorupa). Podparcie dla eterycznej siatki Archontów stanowi sieć eterycznych hiperwymiarowych tuneli czasoprzestrzennych czarnych dziur zawierające miliardy miliardów reptilian i bytów amebo-podobnych. Kiedy Światło z Galaktycznego centralnego słońca uderzy w te tunele czasoprzestrzenne, łapie ono te byty, które w zamian zaczynają atakować wszystkie istoty Światła jakie tylko są w stanie znaleźć, te inkarnowane i te na planach niefizycznych. Jest to przyczyną ataków energetycznych, który doświadcza wielu pracowników i wojowników Światła. Niefizyczne siły Światła mogą usunąć uwolnione negatywne byty po pewnym czasie i teleportować je do Galaktycznego centralnego słońca, ale do tego czasu zazwyczaj poczynionych jest już wiele szkód. Ponownie, jeśli większa świadomość jest obecna o tym co się naprawdę dzieje, siły Światła będą bardziej efektywne w naszej ochronie i w usuwaniu tych negatywnych bytów.

Obrazek

Eteryczna siatka Archontów jest kontrolowana przez bardzo małą grupę eterycznych Archontów, którzy swoje rozkazy przekazują milionom eterycznych Drakonów(sektor dowódców), zaś Ci do miliardów reptilian(wojownicy), a Ci do bytów amebo-podobnych(średnio-świadome istoty żywiołowe, które tylko wykonują rozkazy bez zadawania pytań).

Archonci kontrolują siatkę za pomocą zaawansowanej eterycznej technologii. Cały plan eteryczny wewnątrz tej 17,2 milowej warstwy kontrolowanej przez Archontów jest przenikany przez silne komory pola elektromagnetycznego, które mogą zakłócać strukturę czasoprzestrzeni zgodnie z programem zawartym w eterycznym komputerze głównym, który kieruje przepływem energii na całym świecie w sposób, który pozwala najlepiej kontrolować ludzkość. Te komory wykrywają wszystkie pozytywne myśli i emocje i jeśli te są zbyt silne, komory wysyłają sygnał do głównego eterycznego komputera, który wtedy zacieśnia siatkę zakłóconego pola elektromagnetycznego wokół osoby doświadczającej pozytywności i skutecznie ją wyłącza(osobę i jej pozytywne odczucia). Jeśli to nie wystarczy, aktywowane są dodatkowe komory ELF z infradźwiękami, szumem o niskich częstotliwościach, który uciska osobę, z dodatkiem elektrycznych impulsów wysyłanych do czakry splotu słonecznego, aby ukrócić energię kundalini, wyłączając ją. Czasami jest to połączone z silnymi polami elektromagnetycznymi woków czakry trzeciego oka, dezorientujące umysł i wprawiające osobę w stan senności, prawie że odurzenia. Razem z tym, silne negatywne formy myślowe są projektowane(wyświetlane), ciągle bombardując umysł danej osoby.

Obrazek

Oprócz tego wszystkiego, każda osoba inkarnowana posiada energetyczną amebę-pasożyta doczepioną do obszaru splotu słonecznego, która próbuje kontrolować życie emocjonalne danej osoby. Łączą się one także z amebami-pasożytami innych osób, w ten sposób zaostrzając konflikty.
Eteryczni Archonci transmitują dane z głównego komputera eterycznego do fizycznej Czarnej Skrzynki, która jest w posiadaniu jednej z głównych włoskich rodzin czarnej szlachty i jest połączona z fizycznym głównym komputerem Kabała(>>Bestia<<), a następnie łączy się z głównymi komputerami wewnątrz NSA. Pomimo tego, że siłom Światła udało się wpuścić wirus komputerowy wewnątrz Czarnej Skrzynki, ten wirus nie odniósł takiego sukcesu na jaki mieliśmy nadzieję.

Eteryczni Archonci są uczuleni na kilka rzeczy. Przede wszystkim na energię Miłości, zwłaszcza Miłości pomiędzy mężczyzną a kobietą. Kiedy widzą szczęśliwą parę, chcą zniszczyć tą Miłość pomiędzy nimi, ponieważ Miłość daje moc niefizycznym siłom Światła, aby mogły usuwać eterycznych Archontów i ich sługusów.

Po drugie, są uczuleni na zdrową energię seksualną. Uciskają tą energię w populacji ludzi, a jeśli nie odnoszą sukcesu w jej tłumieniu, starają się ją wypaczyć, zboczyć. Energia seksualna jest siłą życia i gdy uda im się ją stłamsić otrzymują populację owiec na powierzchni planety, którą mogą łatwo kontrolować.

Po trzecie, są uczuleni na energię pozytywnych cywilizacji pozaziemskich i energię Wzniesionych Mistrzów. Starają się je tłamsić, zakłócać i manipulować tymi energiami na wszelkie możliwe sposoby.

Eteryczna siatka Archontów jest obecna wokół planety od ostatnich 26 tys. lat i była wielce wzmocniona podczas inwazji Kongo w 1996, kiedy to wzmocniło ją wiele istot reptiliańskich z naszej galaktyki, jak również z galaktyki Andromedy. Późnego roku 1995, Archonci zaczęli obawiać się, że Galaktyczna Konfederacja nawiąże prawdziwy kontakt z populacją na powierzchni tej planety, tak więc umocnili oni siatkę, aby tego uniknąć. Większość z tych umocnień została już oczyszczona i odprowadzona do Galaktycznego centralnego słońca i są pewne specjalne plany tworzone przez siły Światła, o których nie można mi jeszcze mówić, odnoszące się do reptilian którzy jeszcze pozostali.

Nie opisuje tego wszystkiego, aby was wystraszyć, ale aby wnieść świadomość do sytuacji, która dotyka wielu ludzi w tym momencie, abyśmy mogli to przetransformować.

Technologia Wiru Boginii, połączona z naszą świadomością, rozpuszczą eteryczną siatkę Archontów. Poświęcę oddzielny post technologii Wiru Boginii, opisując ją w szczegółach.

Otrzymałem/am instrukcję stworzenia czegoś nazwanego Eterycznym Wyzwoleniem. Będzie to grupa na facebook’u, gdzie członkowie będą raportować o wpływach Archontów i atakach energetycznych, a inni członkowie grupy będą mogli wysyłać energie uzdrawiania i wsparcie. Właśnie tak utrzymamy świadomość sytuacji. Niniejszym proszę odpowiednią osobę, aby zrobiła krok do przodu i stworzyła oraz moderowała facebookową grupę Eterycznego Wyzwolenia, a ja dam jej/jemu dalsze instrukcje.

Oprócz tego, proszę także osoby z zaawansowaną ekspertyzą w leczeni stresu pourazowego, odzyskiwaniu duszy, ochronie energetycznej i egzorcyzmach(usuwanie negatywnych bytów), aby skontaktowały się ze mną przez cobraresistance@gmail.com , wyszczególniając swój obszar i poziom ekspertyzy. Tworzymy zespół głównej grupy, aby w końcu zacząć zajmować się sytuacją.

Plejadianie poprosili mnie, abym nie wyjawiał planu Wzniesienia, dopóki sytuacja eterycznych Archontów nie zostanie odpowiednio zaadresowana. Przepraszam za niewygody.

Tak czy inaczej, Zwycięstwo Światła!
Źródło – http://2012portal.blogspot.co.uk/
http://terazjesttenczas.blogspot.com
http://soulowicz.wordpress.com/2013/01/ ... archontow/

Jest to wiadomość z 21 stycznia 2013 roku
0 x

ex-east
x 2
x 82
Podziękował: 357 razy
Otrzymał podziękowanie: 1303 razy

Nieprzeczytany post autor: ex-east » piątek 15 lut 2013, 11:02

Jeśli chodzi o usuwanie negatywnych bytów (botów) z umysłu to polecam zacząć od własnego pasożyta-JA :)
0 x

Piluhargura
x 116

How about acquiring replica purses as an alternative of high

Nieprzeczytany post autor: Piluhargura » czwartek 07 mar 2013, 06:20

low priced louis vuitton purses Fast handbag is light and sweet, with large potential, concentrated contract fashion essence, Louis Vuitton most characteristic and classical fashion. >

Berkeley handbag is named from Berkeley Square, its form is quite exclusive and delicate, ornamented with a golden Louis Vuitton badge, a every day design and style for metropolis fashion individuals.

Claudia handbag is built of Monogram Multicolore canvas, the shape likes the bowling bag, with the exquisite structure and the practicality at the exact same time. The ambigu-zipper closer is extremely effortless to use.

louis vuitton on the net Hampstead handbag is named from the London suburb Hampstead which has the thick leaves, it is stylish and effective, the large potential area and the adjustable shoulder stripes.

Pont-Neuf purse is produced of the shining Epi leather, which is excellent purse for the dynamic city style females in all sorts of occasions.

At last, it is lv bag Voie handbag which is the ideally suited companion of town modern females. It is stylish and graceful, wide practicities, with the gorgeous shining leather, rather exquisite. There are three linings, includes 1 zippy lining with a lock, it is can be hand-have or shoulder-carry. Gucci has occur a extended way considering that it was opened as a minor leather save in 1921 in Florence, Italy. Since then, the brand name has engineered into a person of the entire world most esteemed fashion properties. For design-aware gals everywhere, proudly owning a Gucci purse, Gucci wallet, or a pair of Gucci sunglasses is the final standing symbol.As the brand level of popularity has grown about the a long time, countless numbers of companies have profited from selling knock-off Gucci purses. Not all replicas are bad -- there are a lot of imitation purses that use the identical premium materials as Gucci and adhere to high criteria of high quality, offering shoppers an economic different to reliable designer purses. But there are also lots of replica purse sellers that use shoddy elements and shortcuts, resulting in bags that don reply perfectly to use and tear.

Needing for a new purse? Unsure which to go for? Are you considering of building an financial investment in a stylish purse that will last for yrs and that will go almost everywhere, or probably you would alternatively like to acquire quite a few significantly less high priced bags, maybe in many colours and designs, so you would have a distinctive bag for each outfit.
What must you assume about when finding your new purse? If you happen to be organizing to get only one bag then it demands to be versatile, significant a sufficient amount of to maintain all you have to have close to with you, but not far too cumbersome to carry readily, and in a color that will complement the vast majority of your outfits. You really should almost certainly pick a black or brown bag, or a white bag may well be a much better option for the summer months. Inside of the sixties, Gucci acquired fame in addition to reputation also it grew to become a typical house find. It have to confront a good deal of difficulties which common manufacturers commonly are up against. There had been lots of pretend varieties which acquired launched underneath the very same company. it experienced been complicated for any manifeste so that you can pinpoint that big difference among the authentic and also the phony creations. Lots of advisors fell some prey and protected for replicas. In the future, persons began to be much more conscious and can distinguish with regards to the legitimate and also the fake solutions. Even though a fake layouts acquired launched already in the sector, consumers became cautious of the circumstances.

The bags that have been manufactured, inspected and marketed by Replica-King are of the best normal, implementing excellent resources and manufacturing processes. Bags manufactured by Replica-King are created to be wonderful imitations of the highly appealing legitimate content articles. Each and every bag is monitored and inspected to be certain that they are not having flaw so just about every shopper receives a guaranteed products.

Gucci Handbag lambskin Red (189870) Dimensions:W46XH24XD17 The incredible Replica Gucci Handbags selection,

We are proud to provide you the latest style from Gucci purses,

Our Gucci replica handbags are crafted with only superior craftsmanship,

They definitely mirror the Gucci image that is so well cherished by all fashionistas.The well-known Gucci Handbags line is with no question a top luxury manufacturer. We present Unbeatable quality for Unbeatable cost for all our Gucci replica handbags.

Indy Significant Major Handle Bag -gold

Indy Sizeable Major Manage Bag -gold (177139) Dimension:W42XH26XD10 The outstanding Replica Gucci Purses assortment,

We are proud to offer you the newest design and style from Gucci purses,

Our Gucci replica purses are produced with only outstanding craftsmanship,

They genuinely reflect the Gucci impression that is so perfectly loved by all fashionistas.The popular Gucci Handbags line is with no query a leading luxury brand. We offer you Unbeatable good quality for Unbeatable rate for all our Gucci replica handbags.

Gucci Replica Handbag- 100% authentic leather-based

* Precisely exact as unique

* All apropriate tags and markings

* Zero cost Shipping Across the world

* Hefty cloth lining

* Quality Stiching and substance

* Certain Lowest Price tag These handbags are manufactured from cloth, fur, fiber, leather-based and other eco-welcoming elements. So that men and women have a lot of alternatives to select from, several effectively-acknowledged brands have released a extensive selection of solutions. Amongst countless men and women, styled bags and purses are the most desired purses. There are many bags adorned with classy buckles and buttons and are crafted of leather-based. Your handbags should complement your attire and that is the most critical point you really should remember. It does not matter if the color of your dresses does not match the color of your handbag, but they need to often enhance every single other. Your attire could possibly start looking like a manner catastrophe if you directly match the shade of your purses with your apparel. Carry out the greatest of your attributes by matching both of those.

http://www.za-bg.eu/node/40994
http://teachers-shop.ru/node/29322
http://blog.soluzioneimmobile.com/node/136918
http://mail.dbase.hu/node/23501
http://www.tourdestinationsindia.com/su ... node/59860
http://chiropraxie-lambrecht.be/node/66912
http://zevchait.org/d/?q=node/62092
http://root99.us/__Websites/_ARCHIVE/06 ... node/22543
http://www.joyandshine.com/yogalight/?q=node/75553
http://mmocenter.hu/node/185037
http://test.imkenberg.com/node/531405
http://www.capoeiracrete.gr/el/node/866329
http://assalam.org/content/urlhttpwwwlo ... perusurl-1
http://hindraf.org/drupal/content/urlht ... bagusurl-2
http://myoptionscommunity.com/content/u ... andbagsurl
http://fantasycar.ru/drupal/node/25691
http://techcommstout.net/alumni/node/136259
http://e-academia.ru/node/247301
http://cadesigner.info/?q=node/33348
http://vidatechplus.com/drupal/content/ ... ittonurl-0
http://chiropraxie-lambrecht.be/node/66932
http://www.inequitalia.it/node/83101
http://www.pressemitteilung.in/urlhttpw ... url-198290
http://mmocenter.hu/node/185047
http://sohailhameed.com/masjid/node/87776
http://pixelcouture.net/chelsealawrence ... node/97011
http://vidatechplus.com/drupal/content/ ... ittonurl-1
http://fantasycar.ru/drupal/node/26003
http://www.isede-net.eu/jobs/urlhttpwww ... n-cheapurl
http://tecnologia.ffyh.unc.edu.ar/formadores/node/70841
http://austinstevens.com/portal/?q=node/105445
http://kolonindia.com/urlhttpwwwlouisvu ... 17823.html
http://www.bestville.com/reviews/urlhtt ... surl/56836
http://cw.iq.pl/urlhttpwwwlouisvuittonb ... cheapurl-1
http://drupal.opalsystem.com/test/node/70612
http://www.isede-net.eu/jobs/urlhttpwww ... andbagsurl
http://www.quiltsnow.com/node/215162
http://root99.us/__Websites/_ARCHIVE/06 ... node/22531
http://www.vamv-lebach.de/cms/content/t ... bagusurl_0
http://www.bestville.com/reviews/urlhtt ... surl/56804
http://www.die-fotogalerie.eu/foyer/node/90274
http://www.programr.com/urlhttpwwwlouis ... vuittonurl
http://liveguide.vijos.net/node/76964
http://localadzone.com/node/35985
http://mmocenter.hu/node/184999
http://ong-france.fr/articles2/node/100279
http://fantasycar.ru/drupal/node/25994
http://test.brandambassadors.nl/bbfans/ ... 82/homebox
http://www.detnk.com/node/52207
http://samvad.in/blog/urlhttpwwwlouisvu ... andbagsurl
0 x

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
x 17

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 13 kwie 2014, 21:18

Dużą ilość materiałów dotyczących Archontów możemy znaleźć na tej stronie:
http://treborok.wordpress.com/about/archonci/
0 x

baba
x 116

Nieprzeczytany post autor: baba » poniedziałek 14 kwie 2014, 15:47

ex-east pisze:Jeśli chodzi o usuwanie negatywnych bytów (botów) z umysłu to polecam zacząć od własnego pasożyta-JA :)

Chyba nie zwróciłeś uwagi na początkowe teksty w tym topicu
W pełni przebudzony człowiek, który zna swoje Boskie Wewnętrzne Ja nie może zostać zdominowany przez te pasożytnicze istoty w żaden sposób. Podgryzacze dostaliby przysłowiowego klapsa za złe zachowanie i zostaliby odesłani.

Jednakże, Ci podgryzacze są najprawdopodobniej najbardziej sprytnymi manipulatorami we wszechświecie, po prostu dlatego, że WSZYSTKO co wiedzą to jak manipulować i oszukiwać

W końcu, w swoim genialnie złowrogim ruchu, przeprogramowali ludzkie ego, aby przypominało ich własne

Ten pomysł z usuwaniem ego to też jest manipulacja East. Jak się usuwa "obce" to i własne = boskie. Chodzi o to żeby je uzdrowić i uniezależnić od szkodliwego programu a nie o to żeby się go pozbywać.

Dariusz pisze:Poza tym autor troszkę się miesza, bo np. w podsumowaniu zamieszcza charakterystykę pierwotnego założenia naszego istnienia:
Cameron Day pisze:...
Prawdziwa ludzka natura to współczucie, opieka, wrażliwość, miłość, wybaczenie, współpraca, empatia, kreatywność, energetyczność, radość, dociekliwość, niepohamowanie, nonkonformizm, uniesienie i NIESKOŃCZONOŚĆ. W celu przywrócenia naszej PRAWDZIWEJ ludzkiej natury, musimy wyrzucić za burtę fałszywe programy podgryzaczy.

a wcześniej nawołuje:
...
Tak więc zdrowa doza pogardy i odrobina arogancji są koniecznymi składnikami podczas konfrontacji z tymi pasożytami.
...

Przybieranie takiej postawy na pewno nam nie pomoże, a tylko wzmocni ich, dostarczy im kolejny, smaczny kąsek.
Jedyny sposób nie ulegania im to budzenie własnej świadomości, nie reagować agresywnie, nie dać się wciągać w różne matactwa, choćby te dotyczyły bezpośrednio nas. Nasze wybujałe EGO, to ich używka i skrzętnie to wykorzystują.

W tym nie ma żadnej sprzeczności. Negatywizm nie jest naszą prawdziwą naturą ale trzeba go sobie "pożyczyć" żeby się wyrwać z dualizmu. Na zasadzie tego podwójnego minusa. Użyć go właśnie do tego niewzruszonego spokoju, który jest potrzebny żeby się przebić wibracyjnie. Ja idę znacznie dalej ze swoimi wnioskami niż "odrobina arogancji i pogardy". Im więcej go ogarniam tym mniej jest "haków" na mnie i nie można mnie niczym wytrącić z równowagi ani zastraszyć. Przecież i tak przejawiam tylko to co chcę, prawda? Wbrew pozorom to też jest najskuteczniejszy sposób na uniknięcie konfrontacji bo oni są bardzo ekonomiczni i nie zużywają niepotrzebnie energii. Więc kiedy mam w sobie "zimną psychopatyczną sukę", która może ze spokojnym sercem patrzeć na cierpienie niewinnych istot a nawet śmierć własnego dziecka jest to najlepszy sposób, żeby temu dziecku zapewnić bezpieczeństwo. Bo każda rzecz, która na mnie działa z pewnością zostanie użyta. Zgadzam się z tym, że nie można być obojętnym, chodzi raczej o niewzruszoność i brak lęku. Walczyć dobrze jest a najlepiej z głową. No i jeszcze na te haki "miłości" nie można się nabierać, dobrze jest wiedzieć za czym tak naprawdę tęsknimy - za naszym "rajem utraconym", naszą wspólnotą. Prawdziwą i jak najbardziej fizyczną Więzią nie żadną tam iluzją więzi. 8-)

I niestety nie mogę się zgodzić z ostatnim zdaniem Dariuszu
Już niebawem sami stąd odlecą.

Samo nic się nie zrobi. To nasze zadanie żeby ich pokonać. 8-)
0 x

ex-east
x 2
x 82

Nieprzeczytany post autor: ex-east » wtorek 15 kwie 2014, 09:20

Nie tacy silacze jak TY, baba, probowali POKONAC OBCE EGO. Nie udalo sie, a wiesz czemu ? Bo walka to ego zasila - jakiekolwiek ego, bo zadne nie jest wlasne. Ale kop sie z koniem dalej, moze wygrasz :-D
0 x

baba
x 116

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 15 kwie 2014, 11:20

Takich siłaczy jak ja jeszcze nie było. :D
"Walka" to umowna nazwa, nie przywiązuj się do swojego wyobrażenia na ten temat. ;)
0 x

ex-east
x 2
x 82

Nieprzeczytany post autor: ex-east » wtorek 15 kwie 2014, 12:23

kop to baba, kop :-D
0 x

baba
x 116

Nieprzeczytany post autor: baba » środa 16 kwie 2014, 09:37

Nooo, East ja tam dalej uważam, że kopanie nie jest najlepszą formą kontaktu pomiędzy rozwiniętymi istotami ale do niczego Cię nie namawiam. Wolnoć Tomku w swoim domku. Baw się dalej jak chcesz. :D
Chcesz czy nie kiedyś będziesz musiał dorosnąć. :lol:
Jeśli o mnie chodzi to jednak myślę, że kiedy już całkiem mi się uda to moje własne ego bezwarunkowo pokochać (aktualnie pracuję nad materią) to i z tymi innymi EGO nie będę miała żadnego problemu. ;)
0 x

ex-east
x 2
x 82

Nieprzeczytany post autor: ex-east » środa 16 kwie 2014, 12:34

Jesli chcemy poznac mentalnosc archontow, obcych kontrolujacych umysly ludzkie to najpierw trzeba poznac tzw siebie. Slowami Castaniedy mozna by powiedziec, ze Obcy uczynili genialny ruch z punktu widzenia strategii oddajac "nam" swoj wlasny umysl. Im o to chodzi, abys go pokochala, pokochala siebie az do zatracenia.
0 x

ODPOWIEDZ