Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Super żołnierz - Max Spiers

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 28 paź 2016, 11:10

Wojna hybrydowa jest przeciw LUDZKOŚCI z udziałem żołnierzy wyszkolonych do walki w przestrzeni astralnej..... to, że nie widzimy ich nie zmienia faktu istnienia walki, odczuwamy skutki... czasami ludzie płacą życiem...

O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI...... WRĘCZ SZOKUJĄCE...
O ZNALEZIENIE W ŚRÓD TYCH 11 KOBIET TEJ..... ( LUCYFER/ SZATAN/SZECHINA/ SOPHIA .... WIELE JESZCZE INNYCH IMION WŁĄCZNIE Z MARIĄ MAGDALENĄ)
KTÓREJ ŁONO JEST "PORTALEM MIĘDZYGALAKTYCZNYM"...
OCZYWIŚCIE CHODZI O LINIĘ KRWI.. O SPECYFICZNE DNA / GRAAL, KTÓRE JEST LINIĄ KRWI JEDNEGO KRÓLEWSKIEGO RODU ... RODU , KTÓRY PRZEZ WIEKI NA CAŁEJ ZIEMI BYŁ WYMORDOWYWANY.... przez rewolucje, skrytobujczość i perfidne , wymyślane prawa.
TA LINIA DNA JEST NA CAŁEJ ZIEMI ALE W ROŻNYM STOPNIU CZYSTA.

STOP! STOP! STOP! BASTA!

Polecam bardzo uważnie wysłuchać i przeanalizować słowa Maxa ... logiczne wnioski wyjaśniają niezmiernie dużo , bowiem on mówi mnóstwo sprzeczności.
Mówi... bo to ma powiedzieć ale czy wówczas rozumiał co mówi? mam wrażenie,że nie do końca.

Dodam długi komentarz.. bo tekst jest szokujący i przebogaty.

https://www.youtube.com/watch?v=l5vrhADo8u8



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 29 paź 2016, 21:51

Z trudem obejrzałem to do końca, zresztą na dwie raty.
Moje uwagi; po pierwsze Max zdrowo tu nie wygląda, to jego pokasływanie czy coś takiego już daje do myślenia.
Prelekcje miał przygotowaną, nie wchodząc w merytorykę na początku jakoś się trzymał, choć to co mówił dla mnie brzmiało jak nagranie, czy program, który odtwarzał. Potem już było gorzej i pod koniec zupełnie odleciał, wyszło że można zadawać pytania, choć nie skończył nawet całej sekwencji.
Z mojego punktu widzenia, jeśli wziąć pod uwagę wcześniejsze wywiady z Aleksem, to zauważyłem kilka ciekawostek,
ale nie wiem czy istotnych. Samo opowiadanie o tych programach z kobietami, rodzeniem dzieci, to są tylko drobne szczegóły, skądinąd wiemy, że takich programów było "multum", choć zapewne miały różne cele.
Sam potwierdził, że nie uwolnił się z pod ich wpływu i bazując na jego stwierdzeniach o różnych osobowościach, rzeczywiście nie wiedział do końca kim był i co robił, a już na pewno, dlaczego to robił.
Reasumując to co powiedział, jak dla mnie nie kwalifikowało się na takie show, można to tylko wytłumaczyć tym, że chciał spotkać znajomych z Atlantydy, o ile to prawda.

edit: więc merytorycznie nie było, jeszcze powtórzył tą bajkę o łapaniu dusz na księżycu, co oczywiście ma skierować dusze tam gdzie iść nie powinny, ale nie dajmy się zwariować, dusze mają dar rozróżniania, czy z niego skorzystają czy nie - ich sprawa.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 07 lis 2016, 22:34

Po mojemu ktoś kręci lody na śmierci Maxa. W Polsce prokuratura zamyka śledztwo, gdy nie ma dalszych dowodów w sprawie i zawiadamia najbliższych z rodziny zmarłego. Oni mogą się od tej decyzji odwołać, bez żadnych pieniędzy i prawników, ale efektem będzie prośba o dostarczenie dowodów i poszlak w sprawie i ewentualne przesłuchanie.
Coś tu nie gra, matka nic nie wie, może nie chce wiedzieć i wypuszcza dziwne oświadczenia, lub ktoś jej to wkłada w usta. Być może to, na co się powołuje, nie pochodzi z polskich urzędów, tylko ktoś ją nakręca.
Trzeba obserwować komu zależy na rozgłosie.
Co do "zdrowia" Maxa, poza wszystkim innym widzieliśmy jak wyglądał na konferencji i potem w lipcu w przerwie wywiadu z Alexem. Do wysportowanych to on zdecydowanie nie należał, 3 skoki na trampolinie już zużywały jego energię.
Poza tym, co to za "super żołnierz" który nie potrafi unieszkodliwić elektrycznego ogrodzenia - jeśli to prawda - u nas szeregowcy to wiedzą.
Na konferencji tez gadał głupoty - na logikę, jakaś siła ma tylko 42 ekstra (astralnych) żołnierzy i traci ich na walki między sobą?
Absurd! Max powiedział tylko to co mu zaprogramowali, lub powiedzieli. I można takich sentencji znaleźć więcej.
Wielokrotnie zauważaliśmy na tym forum, że wyszkolony nigdy z formacji nie wychodzi żywy i zawsze wykonuje zlecenia, cokolwiek by się nie działo - sam to stwierdził przy omawianiu osobowości.
Więc po mojemu chciał się (zlecono mu) dostać się w kręgi "wojowników światła" czy innych od teorii spiskowych i to robił.
2 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

gogo
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 15 lut 2015, 11:17
x 5
Podziękował: 51 razy
Otrzymał podziękowanie: 110 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: gogo » wtorek 08 lis 2016, 20:50

blueray21 pisze:Więc po mojemu chciał się (zlecono mu) dostać się w kręgi "wojowników światła" czy innych od teorii spiskowych i to robił.

Miał misję i ją wypełniał... szukał i może znalazł to czego szukał ( mówi o tym otwarcie )... ale okazało się mocniejsze od niego...
0 x



gogo
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 15 lut 2015, 11:17
x 5
Podziękował: 51 razy
Otrzymał podziękowanie: 110 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: gogo » piątek 11 lis 2016, 15:18

gogo pisze:
blueray21 pisze:Więc po mojemu chciał się (zlecono mu) dostać się w kręgi "wojowników światła" czy innych od teorii spiskowych i to robił.

Miał misję i ją wypełniał... szukał i może znalazł to czego szukał ( mówi o tym otwarcie )... ale okazało się mocniejsze od niego...

jak pisze Kiara poniżej
Kiara pisze:Max Spiers .. młody człowiek, super żołnierz wyszkolony przez wiele programów służb specjalnych.... zmarł w dziwny sposób.
Jak dla mnie nie wrócił z kolejnej akcji.. wszedł w astral w postaci astralnej i nie wrócił, zadanie go przerosło.
Oni nie zbierają tam kwiatków tylko zabijają ludzi poprzez atak na ich ciała astralne, które są teraz formami naszych ciał fizycznych.
Atak w astralne .. energetyczne serce CZŁOWIEKA powoduje jego zgon a, w najlepszym wypadku zawał.


To wszystko jest strasznie smutne i przygnębiające.

Przyznam, że nawet nie wiedziałam o tym, że coś takiego istnieje jak "super żołnierz".
O energetycznych tzw "wampiryzmach " słyszałam ale takie coś :roll:
Jak widać człowiek wielu rzeczy jeszcze nie wie.
Zastanawiam się czy to jest prawda czy kolejna fikcja?
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 11 lis 2016, 16:55

Niestety jest to prawda , i to bardziej okrutna i wyrafinowana niż nam się wydaje. na tych ludziach robi się mnóstwo eksperymentów bez ich wiedzy i woli.

https://www.youtube.com/watch?v=OJSoecRvG3I


CO TU SIĘ DZIEJE...... CO JEST UKRYWANE....

Połowy tego wywiadu nie ma , żeby zapełnić czas powtarzana jest dwukrotnie treść.
Jednak P. Miles potwierdza eksperyment , który robiono na super żołnierzach , wprowadzania do ich wnętrza black goo.
Zatem naprawdę nie należy się dziwić że ta czarna maż wychodziła z ciała Maxa Spiersa JESZCZE PRZED JEGO FIZYCZNĄ ŚMIERCIĄ.
To jest świadoma substancja, wiedziała ,że Max musi umrzeć, opuszczała jego ciało przed tym aktem.... ona żyła.... i chciała nadal żyć.



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 11 gru 2016, 12:43

Max Spiers dla Projektu Ziemia

https://youtu.be/ecarLo5ypS0
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 04 mar 2017, 16:41

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: Oska » wtorek 07 mar 2017, 03:35

Max żyje :-)
Maksymilian dokładniej... Żyjemy w tylu wymiarach jednocześnie że "głowa mała".
Nie wiem jak z nim jest oprócz tego że mi on i jego wataha krzywdę robią co chwila..ale on nie jest z mojej pary :-)
On niech się lepiej bawi w dom ze swoją livią..
A ja już o siebie zadbam.
A i kiaro, ukłon w Twoją stronę - ten świat to większość robotów?
Z resztą.. co chwile mi się miesza lub rozjaśnia na zmianę..
Dobranoc :idea:
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 10 mar 2017, 09:28

Oska pisze :
Nie wiem jak z nim jest oprócz tego że mi on i jego wataha krzywdę robią co chwila.


Co masz na myśli ? Możesz opisać ? Oczywiście jeśli to nie tajemnica i jeśli możesz .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 23 maja 2017, 02:52

cd.. Max Spiers.... dobrze by było gdyby blu.... to przetłumaczył....

https://liviaflow.wordpress.com/2017/02 ... s/?wref=tp


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: Oska » wtorek 23 maja 2017, 12:56

chanell pisze:
Co masz na myśli ? Możesz opisać ? Oczywiście jeśli to nie tajemnica i jeśli możesz .


myślę, że pomieszano linie czasowe, mnie ciągle się wydaje że jest rok 2016, nawet dziwię się czasem np. oddając rzeczy do reklamacji że jest rok 2017 a nie 2016...livia na swoim blogu wrzucała kiedyś linki i były komentarze w tamtym czasie tj. między 22 lutym a 26 lutym a nawet i w lipcu ubiegłego roku, gdzie było slychać trzaski nawet ktoś komentował że to czyjaś kuchnia, ja rozpoznałam tam swoją kuchnię i siebie.
Potem coś kazało mi wleźć do fontanny w Poznaniu w moim rodzinnym mieście tzw. fontanna wolności i wyciągać z niej różne rzeczy w czasie 22 luty a 26 luty bieżącego roku. Ten virus o którym pisze livia, która wszystko przekręca to zwyczajnie brzydki zapach - ale nie jestem dobra w tłumaczeniach.

Przy tej fontannie na placu wolności zaczęła się uruchamiać jakby nie wiem czy winda czy co, do tego spotkałam mężczyznę który do mnie : Cześć Natalia, a ja do niego że kim jest i skąd mnie zna, odparł że nazywa się Konstantin i czy go nie pamiętam, wtedy wtrącił się jego kolega mówiąc że są z ukrainy, a Konstantina spytałam czy jest turystą, powiedział że nie, że jest podróżnikiem...
Też wtedy poszłam do pobliskiej galerii by zdjął mi ktoś coś z szyi, ale powiedzieli że nic nie widzą, to była jakby mentalna obroża, która podejrzewam założyła mi livia na planie mentalnym dodatkowo śmiejąc się ze mnie.Co do niej bardzo się zawiodłam.
ot takie niecodzienne wydarzenia...
a później niestety mój mózg tego nie wytrzymał i znalazłam się w szpitalu...
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » sobota 10 cze 2017, 20:39

Oska pisze:


myślę, że pomieszano linie czasowe, mnie ciągle się wydaje że jest rok 2016, nawet dziwię się czasem np. oddając rzeczy do reklamacji że jest rok 2017 a nie 2016...livia na swoim blogu wrzucała kiedyś linki i były komentarze w tamtym czasie tj. między 22 lutym a 26 lutym a nawet i w lipcu ubiegłego roku, gdzie było slychać trzaski nawet ktoś komentował że to czyjaś kuchnia, ja rozpoznałam tam swoją kuchnię i siebie.
Potem coś kazało mi wleźć do fontanny w Poznaniu w moim rodzinnym mieście tzw. fontanna wolności i wyciągać z niej różne rzeczy w czasie 22 luty a 26 luty bieżącego roku. Ten virus o którym pisze livia, która wszystko przekręca to zwyczajnie brzydki zapach - ale nie jestem dobra w tłumaczeniach.

Przy tej fontannie na placu wolności zaczęła się uruchamiać jakby nie wiem czy winda czy co, do tego spotkałam mężczyznę który do mnie : Cześć Natalia, a ja do niego że kim jest i skąd mnie zna, odparł że nazywa się Konstantin i czy go nie pamiętam, wtedy wtrącił się jego kolega mówiąc że są z ukrainy, a Konstantina spytałam czy jest turystą, powiedział że nie, że jest podróżnikiem...
Też wtedy poszłam do pobliskiej galerii by zdjął mi ktoś coś z szyi, ale powiedzieli że nic nie widzą, to była jakby mentalna obroża, która podejrzewam założyła mi livia na planie mentalnym dodatkowo śmiejąc się ze mnie.Co do niej bardzo się zawiodłam.
ot takie niecodzienne wydarzenia...
a później niestety mój mózg tego nie wytrzymał i znalazłam się w szpitalu...

Troche dziwne , ze nikt nie skomentowal Twojego postu. Ty przezylas to na zywo , ale oni robia to rowniez w snach- i to sa obroze zakadane na gardle , ale wiem rowniez , ze na glowie.
Kiedy wszyscy byli poruszeni smiercia Maxa ja rowniez sledzilam fora , gdzies cos za duzo napisalam co widze i okazalo sie , ze w snie chciano mnie udusic i jak sie zdazylam obudzic to czulam nadal cos w formie liny na moim gardle.To bylo naprawde mocne ledwie uszlam z zyciem. :!: Wiele osob bylo juz duszonych , a ilu juz nie zyje :?:
2 x



Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: Oska » poniedziałek 12 cze 2017, 14:00

Blue_laguna pisze:
i to sa obroze zakadane na gardle ,

to było bardzo nieprzyjemne uczucie, prawie się dusiłam, i długo, długo później mi jeszcze doskwierało, po tym, jak to myślałam rozbiłam, objawiło mi się jako czarno-szarawy połączony bokami trójkąt, mentalnie go rozbiłam ale niesmak w buzi pozostał na bardzo bardzo długi czas.

Blue_laguna pisze:Kiedy wszyscy byli poruszeni smiercia Maxa ja rowniez sledzilam fora , gdzies cos za duzo napisalam co widze i okazalo sie , ze w snie chciano mnie udusic i jak sie zdazylam obudzic to czulam nadal cos w formie liny na moim gardle.To bylo naprawde mocne ledwie uszlam z zyciem. :!: Wiele osob bylo juz duszonych , a ilu juz nie zyje :?:


Dlatego też myślę, że niekoniecznie on musiał rzeczywiście umrzeć, a jeśli tak, to jego śmiercią infekowano innych właśnie za pomocą tych obróż. Tylko po co? Nie mam pojęcia, a może chodziło o to by wszystkich indentyfikować? Nie wiem naprawdę.
Co więcej w tamtym czasie było dużo dziwnych rzeczy w moim życiu, na szczęście chwilowo ustało. Oby to nie była cisza przed burzą, a nawet gdyby po burzy wychodzi słońce :)
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » poniedziałek 12 cze 2017, 17:02

Oska pisze:
Dlatego też myślę, że niekoniecznie on musiał rzeczywiście umrzeć, a jeśli tak, to jego śmiercią infekowano innych właśnie za pomocą tych obróż. Tylko po co? Nie mam pojęcia, a może chodziło o to by wszystkich indentyfikować? Nie wiem naprawdę.

Obroza zawsze bedzie sie kojarzyc z niewola ,uwiezieniem ,ubezwlasnowolnieniem, byc moze to kolejna "lapanka" polowania na wiedzmy :?: Udoskonalona technologia :?:
0 x



Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: Oska » poniedziałek 12 cze 2017, 19:14

Blue_laguna pisze:Obroza zawsze bedzie sie kojarzyc z niewola ,uwiezieniem ,ubezwlasnowolnieniem, byc moze to kolejna "lapanka" polowania na wiedzmy :?: Udoskonalona technologia :?:


Może tak być, ale jest mały problem ze mną. Bo ja żadną wiedźmą nie jestem, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo, więc chyba się pomylili :)
Jakże dotkliwie dla mnie ;)
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » poniedziałek 12 cze 2017, 20:14

Oska pisze:
Może tak być, ale jest mały problem ze mną. Bo ja żadną wiedźmą nie jestem, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo, więc chyba się pomylili :)
Jakże dotkliwie dla mnie ;)


A ja sie dowiedzialam zupelnie przypadkowo , ze Ktos uwaza Cie za bardzo wazna osobe . :roll:
0 x



Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: Oska » poniedziałek 12 cze 2017, 20:37

Blue_laguna pisze:
A ja sie dowiedzialam zupelnie przypadkowo , ze Ktos uwaza Cie za bardzo wazna osobe . :roll:


Ta sama osoba też na mój temat nieraz wypisywała mało pochlebne komentarze, więc to moim zdaniem żadne wiarygodne źródło :lol:
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » poniedziałek 12 cze 2017, 22:09

Oska pisze:Ta sama osoba też na mój temat nieraz wypisywała mało pochlebne komentarze, więc to moim zdaniem żadne wiarygodne źródło :lol:

Nie jestem w temacie zbytnio - napisalam tylko czysto informacyjnie. :)
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 27 cze 2017, 09:42

1610-PL Technologa UFO-E.T. dająca niewidzialność i rozdwojenie eteryczne Hipnoza Calogero Grifasi


https://youtu.be/AHfO-Fz1DlM

Opublikowany 26 cze 2017
Basia zgłosiła się do nas, bo pewnej nocy obudził ją dźwięk helikoptera, który choć z czasem zmienił się w dźwięk jakiejś pracującej maszyny, to jednak nigdy nie ucichł w jej głowie. Od tamtej nocy zaczęła też odczuwać #promieniowanie w ciele, jakby coś skanowało poszczególne partie jej ciała – czasem było to dla niej bolesne. Cierpiała na częste #migreny, osłabienie i utratę energii. Opowiedziała nam też anegdotę, że kiedy zbliża się do swojej lodówki słyszy muczenie krowy. Kiedy podczas sesji zbadaliśmy ten epizod, okazało się, że Basia ma #SzczególneZdolności - jej część eteryczna potrafi łączyć się z esencjami ludzi, zwierząt i roślin. W tym wypadku wyczuwając mięso w lodówce łączyła się z esencją krów. Cała sesja dotyczyła jednak #TechnologiiMilitarnych, które są opracowywane przy udziale #ObcychIstot i międzynarodowych #ProjektówWojskowych, aby zdominować Ziemię.

W tym materiale video ,może kryć się odpowiedź na to dlaczego Max umarł :?:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: Seji » środa 10 kwie 2019, 11:30

Kiara pisze:
wtorek 30 sie 2016, 11:28

A, zatem np. dlaczego MAX SPIERS?....

Otóż on w swoim poprzednim życiu był dzieckiem ( bliźniakiem z dziewczynką) LUDZI , którzy mają wyjątkową osobowość energetyczną , oraz przeszłość wcieleniową i wyjątkowe DNA.
Kiara, to, co piszesz o tym gościu, jest niespójne, bo z jednej strony wynika, że on nie był CZŁOWIEKIEM (teraz, w naszych czasach), z drugiej, że był!
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 10 kwie 2019, 22:40

Sej .. gdzie ja napisałam że Max nie był CZŁOWIEKIEM? Oczywiście że był i miał wyjątkowe DNA .. dlatego służby go przejęły i wykorzystały jego unikalność.
Był wyszkolonym żołnierzem i miał defragmentowaną świadomość, dlatego nie wiedział co naprawdę z nim robią i do czego wykorzystują.
czasami jakieś fragmenty informacji przenikały do jego świadomości.. Oni tak sa spreparowani od dziecka.. to nie była wina Maxa .. on nic nie mógł zrobić , bo operator nim dowodził.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: Seji » czwartek 11 kwie 2019, 06:58

Aha. Czasem piszesz nie jasno i teraz widzę, że źle zrozumiałam poniższą Twoją wypowiedź:
Kiara pisze:Pierwsza sprawa to czy Max miał duszę...... z tego co opowiadał o sobie w wywiadach , wywnioskować można ,że nie. Był wcielonym programem,w biologiczny kombinezon.. ciało fizyczne.

Gdyby miał dusze nie było by od niego żadnych przekazów teraz !
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 11 kwie 2019, 16:39

Widzisz ja chyba też nie precyzyjnie napisałam ten post , albo są wycięte z niego jakieś zdania... zmieniające nieco sens( co w moich postach nie jest rzadkością).. teraz już nie pamiętam.

"
Gdyby miał dusze nie było by od niego żadnych przekazów teraz !
Każdą wcieloną duszę po opuszczeniu fizycznego ciała obowiązuje tzw. czas snu pośmiertnego ( to bywa od kilku tygodni do kilku lat.. częściej jest to długi czas) w tym czasie dusza robi analizę swojego ziemskiego życia, pracuje efektywnie nad skutkami swoich czynów, analizuje zachowania i ich skutki wobec innych. To jest dosyć długi czas absolutnej intymności, czas spokoju ,a, nie życia dalszymi kolejami zdarzeń ziemskich.

Ten kto wypisuje takie bzdury o pracy Maxa po drugiej stronie nie ma elementarnej wiedzy o tym jakie zasady tam obowiązują. Taka dusza może zawsze łączyć się z tymi z którymi stworzyła więzy miłości.. i to robi, inne układy ją nie interesują.
Bardziej mi chodziło o byt.. byt, czy twór syntetyczny który robił te przekazy, albo zwyczajnie człowiek.. ze służb, syntetyczna telepatia , nie skupiałam się zbytnio na tym... kto?

Pisałam ,że prezentowane przekazy nie pochodzą od DUSZY Maxa, oni mają również tworzone swoje klony, o czym właśnie Max opowiadał... myślę że w tym poście poruszyłam to zagadnienie i ktoś je wyciął... zostało , co zostało.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Super żołnierz - Max Spiers

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 15 maja 2020, 15:29

Od śmierci Maxa Spiersa minęło parę lat a sprawa jest nadal niewyjaśniona . Tym razem przygląda się jej Chris Miekina . Artykuł stary ale chyba tu nie publikowany .

Śmierć ufologa

Obrazek

Makabryczna śmierć Maxa Spiersa – brytyjskiego ufologa – w Warszawie obiegła już chyba wszystkie możliwe i zainteresowane tematem strony internetowe w Polsce i nie tylko. NA też dorzuci swoje 3 a może nawet 4 centy w tej sprawie…

39 – letni ufolog – Max Spiers – został zaproszony do Polski na konferencję ufologiczno – konspiracyjną jaka miała się odbyć w Warszawie. Konferencja rzeczywiście się odbyła – nosiła ona tytuł : “Projekt Ziemia” – i miała miejsce w kwietniu, 2016 r. Co ciekawe, niemalże wszystkie anglojęzyczne media, piszące o śmierci Spiersa, kompletnie ignorują ten fakt i można odnieść wrażenie, że żadnej konferencji nie było. Tymczasem została ona silmowana i jest ona dostępna na kanale YT natomiast sam Spiers ponownie pojawił się w Polsce miesiąc po konferencji.

Anglojęzyczne media nie rozpisują się także o sprawach, które interesowały Spiersa. Przedstawia się go jako niezbyt zrównoważoną emocjonalnie osobę, która poszukuje mrocznych tajemnic nie tylko ludzi powszechnie znanych, ale także możnych tego świata, jego finansowej elity oraz gwiazd filmu i estrady. Oczywiście interesuje go również UFO i nie ma w tym nic złego. Miesiąc później po konferencji Max wraca do Polski i… zostaje uwięziony! Ktoś przeprowadza na nim szereg satanistycznych rytuałów i egzorcyzmów! Mimo to, był on w stanie wysłać SMS-a do swojej matki w którym pisze “Twój syn wpadł w kłopoty. Jeśli cokolwiek mi się przydarzy zrób dochodzenie”. Dziwna wiadomość jak na człowieka, którego życie jest w niebezpieczeństwie… Zwraca się do matki mieszkającej w odległej Anglii zamiast szukać pomocy u osób, które zaprosiły go na konferencję a może nawet zawiadomić policję czy nawet brytyjski konsulat – cała sprawa jest przecież dramatyczna. Kilka dni później znaleziono go martwego na kanapie w mieszkaniu dziewczyny, której (podobno) prawie nie znał i jak zapewne wszyscy wiedzą jego ciało pokrywały ślady czarnej substancji, mazi, którą wymiotował. Danuta Anna Sharma – która organizowała konferencję “Projekt Ziemia” odcina się od wszystkiego i wszystkich którzy doprowadzili do tej konferencji, nic nie wie, z nikim nie ma kontaktu. Mówi tylko lakonicznie o jakimś tajemniczym mrocznym kręgu i magach… (czy tych samych o których pisał Graham Hancock w “Magikach bogów”?) Nie probuje wyjaśnić co się mogło stać i jakie siły stanęły na drodze Maxa. Ujawnia za to nazwisko Moniki Duval u której zatrzymał sięe Spiers i… Stewart Swedlow, który miał być także w jej domu tuż przed śmiercią Maxa. Aż się prosi aby umieścić te dwie osoby we wlaściwym kontekście do całej sprawy i wyjaśnić ich znaczenie…

Śmierć Maxa Spiersa można także rozpatrywać w znacznie szerszym kontekście – choćby e-maili ujawnionych ostatnio przez Wikileaks. Większośc tych e-maili dotyczy oczywiście rozmaitych politycznych i finansowych brudów Hillary Clinton, Dartha Vadera amerykańskiej polityki i z tego względu kilka z nich, które nie dotyczą polityki i finansowych afer zostały w większości zignorowane. A są one niezmiernie ciekawe bo dotyczą… UFO. Ujawniona została korespondencja tak poważnej osoby w USA jak John Podesta – który jest człowiekem z najwyższego kręgu władzy przy prezydencie Obamie, byłym szefem CIA a obecnie szefem komitetu wyborczego Hillary Clinton – z Tomem DeLongiem, liderem rockowej grupy Blink182. Jeden z e-maili dotyczy internetowego spotkania na google hangout Podesty, DeLonga i paru innych wpływowych osób. Co może ich ze sobą łączyć? W jeszcze szerszym kontekście nie sposób pominąć ostatniego dekretu prezydenta Obamy w kwestii zjawisk a właściwie katastrof kosmicznych, które w bezpośredni sposób mają dotknąć naszą planetę!!!! Spodziewany jest – w ciągu najbliższych 120 dni – ogromnych rozmiarów wybuch na Słońcu, który będzie zdolny zniszczyć ziemską infrastrukturę energetyczną i internet. Tej sprawie poświęcę osobny wpis na NA bo jest ważna (trzecia kadencja Obamy? 🙂 ).

Czy zatem rację ma bulwarówka, sugerująca związki pomiędzy UFO a światem polityki, finansów i rozrywki, które jakoby miał wykryć Max Spiers? Łatwo zbagatelizowac ten fakt, gdyby nie ujawniona i wspomniana przeze mnie korespondencja na ten temat pomiędzy Podestą a Delongiem. Niemalże trudno to sobie wyobrazić a jednak rewelacje WikiLeaks potwierdzają, że panowie znają się dobrze… Z drugiej strony istnieją silne i udokumentowane sugestie, że Spiers padł ofiarą kultu, w który się niefortunnie wplątał. Czyżby w poszukiwaniu prawdy znalazł przesłanki wskazujące na bezpośredni związek UFO i czarnej magii? Nie byłby pierwszym, który do tego dotarł. Takie związki opisał inny Brytyjczyk: Nick Redfern w książce pt: “Final Events: and the Secret Government Group on Demonic UFOs and the Afterlife” (“Ostateczne zdarzenia: tajne grupy rządowe o demonicznym UFO i życiu po życiu”) a także Jacques Valle w “Paszporcie do Magonii”. Spiers zajmował się także satanistycznym kultem w najwyższych kręgach wojskowych i sprawą seksualnych abdukcji dzieci w bazie wojskowej Presidio niedaleko San Francisco. Historia ta jest mroczna i mrożąca krew w żyłach. Dzieci – z sierocińców – wykorzystywano do praktyk satanistycznych w najbardziej obrzydliwy sposób, ale znów – historię tą opisał znacznie wcześniej inny badacz Douglas Dietrich, a on czuje się znakomicie i nic nie wskazuje, że coś mu grozi…

Wreszcie powodem tajemniczej śmierci Spiersa mogła być kombinacja bądź nawet połączenie wszystkich w/w powodów razem wziętych. Dziwne jest to, że fakt jego śmierci tonie w tajemniczych okolicznościach. Polska policja nie przeprowadziła autopsji ciała aby sprawdzić czy nie został on po prostu otruty a jeśli nawet to zrobiono, nie podano wyników takich testów. Podobnie strona brytyjska nie tylko nie naciska, ale i bagatelizuje znaczenie tego wydarzenia. Czyżby nacisk na zignorowanie tej tragedii miał swoje źródło w Wlk. Brytanii? A więc kto zabił Maxa Spiersa????? Nie sposób wręcz uniknąć wniosku, że coś takiego zrobiło… UFO. Tylko takie wydarzenie mogłoby skutecznie wyciszyć oficjalne instytucje badające ten przypadek.

Jest jeszcze jedna rzecz, która niepokoi. We wszystkich doniesieniach na temat tej tragicznej i makabrycznej śmierci nie ma słowa na temat notatek Maxa. Co się z nimi stało? Kto je przejął? Każdy szanujący się badacz rozmaitych konspiracji przeczuwając konsekwencje jakie mogą stać się wynikiem takiego śledztwa zabiezpiecza się i ma dodatkowy komplet dokumentów, których mechanizm ujawnienia włącza się wraz ze śmiercią ich twórcy. Można założyć że Max również stworzył taki mechanizm. Gdzie więc są jego notatki i dokumenty? Co się stało z jego komputerem i informacjami jakie tam się znajdowały? Gdzie jest choćby prezentacja w Power Point, której fragmenty pokazywał na konferencji w Warszawie?

Czy – wreszcie – jest on kolejnym przypadkiem badacza tajemnic, ktoóry zbliżył się za blisko prawdy i zapłacił za to wlasnym życiem? Podobno miał coś ogłosić, coś odkrył, ale przecież jego zasięg i popularność była względnie niewielka. Zanim nie stracił swojego życia w Warszawie nigdy nie czytałem żadnego z jego artykułów, nie słyszałem żadnego wywiadu, nikt z setek badaczy, ktorych informacje zbieram nie wymienił jego nazwiska… Jakie znaczenie miałaby “rewelacja” kogoś bez charyzmy, kogo łatwo posądzić o to, że jest niespełna rozumu albo po prostu o narkomanię. Ostatni wywiad Spiersa dla “Porozmawiajmy TV”, nagrany na 4 dni przed jego śmiercią sugeruje, że Max był pod wpływem czegoś znacznie mocniejszego niż piwo…


Myślę, że klucz tej zagadki leży w osobie Stewarta Swerdlowa. Partycypował on w Projekcie Montauk i kto wie jak mocno zaangażowany jest w doświadczenia z ludzką świadomością, wliczając w to astroprojekcję, bilokację i poruszaniem się pomiędzy wymiarami. Być może takie rytuały przeprowadzano w willi pani Duval, coś poszło nie tak, jakieś wrota nie zostały w porę zamknięte i Max Spiers stał się ofiarą własnej niedojrzałości i zbyt zachłannej ciekawości.

http://nowaatlantyda.com/2016/10/29/smi ... OTyNycIdv8
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ