Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Madlen Namro

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 01 lut 2015, 13:05

Cenię twoje spostrzeżenia Etznab są bardzo istotne, ja też odebrałam ta informację bardzo ostrożnie, bo budowanie mocy jest OK!.. to nam bardzo potrzebne.. ale ....... MY dla siebie dla osobistego dobra mamy z niej korzystać.
Nie możemy dać się zwieść, przejąć i pozwolić użyć jej komuś dla siebie.
W każdym komunikacie jest informacja , sztuką jest jej wyłuskanie, zrozumienie i właściwe odczytanie.

Madlen na pewno ma bardzo dobre intencje ja w to nie wątpię, ale... musi zweryfikować otaczającą ja przestrzeń, to jest jej zadanie dla niej.
My mamy swoje dla siebie, dzięki niej wiemy więcej o przestrzeni , która chciała nas zwieść , o cyborgach przebranych za reptylian.
Tylko ona sama może i musi zweryfikować swoich przyjaciół i dokonać wyboru.

My możemy wzmacniać pozytyw w niej, by było jej łatwiej, bo myślę że toczy się walka o nią, o jej Energię. Stawiam na nią że wygra, poradzi sobie.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7355
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 247
Podziękował: 5968 razy
Otrzymał podziękowanie: 11576 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 01 lut 2015, 14:14

Problem polega na tym, że całkiem inaczej odbiera się wypowiedź skierowaną do żywego człowieka, a inaczej do pudełka...
Nie czepiałbym się dziewczyny z tego powodu, jedyna podpowiedź jaka mi się nasuwa, to prośba by przy następnych nagraniach towarzyszyła jej publika zainteresowana tematem.



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



remek
Posty: 26
Rejestracja: piątek 13 cze 2014, 11:20
Otrzymał podziękowanie: 20 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: remek » niedziela 08 lut 2015, 19:32

filiżanka pisze:Szaraki to armia kiszczajów. (Alex Bernatowicz ma rację , to dobra nazwa dla archontów).
Wątek ma tytuł "Madlen Namro" a nie np. gdzie jeszcze znajdziemy syntetyki i kogo posadzimy o wykonywanie ich złych poleceń.
Kiszczaje- byty miedzywymiarowe, ci co na Ziemi robią sobie swoje "miejsce ewolucji i rozwoju" kosztem wszystkich.Ich zdjęcia nie istnieją ale pozostawiają slad na opętanych istotach.
Poczucie humoru, smiech, radośc, ciepłe wibracje , miłość, każda szczera, do psa, paprotki, mamy, żony, dziecka, przyjaciela,; piękno, harmonia odpychaja kiszczaje, doprowadxzaja do wściekłości.
Zwłaszcza spokój umysłu i szczęście.
Manipulują emocjami prowokując takie jak smutek, depresja, żal, poczucie osamotnienia bo wtedy atakowana istota traci energię i może być bezbronna.
Ważne by o tym pamietać w każdym momencie.
Madlen Namro mówi o tym też.


Nie ma kiszczajów a są koszajce.

1. Archońci.
2. Drakoni.
3. Reptilianie.
4. Szaraki.
5. Reszta zawadiaków.
0 x



libelle
Posty: 1
Rejestracja: sobota 21 lut 2015, 11:51
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: libelle » sobota 21 lut 2015, 12:00

"Człowiekowi wystarczy uzupełnić harmonijnie w sobie rod i iryd, nadmiar złotego proszku pobieranego zewnętrznie niszczy nasze ciało fizyczne blokuje nam aurę/ matrycę eteryczną na kilka wcieleń. CZŁOWIEK posiada wystarczającą ilość mono atomowego złota w swojej krwi ( która czysta i pierwotna , ma identyczną jej zawartość jak słona morska woda
. , czyli pewien sekret tkwi w SOLI."

Czy ktoś mógłby rozwinąć temat soli??
Czy przekaz pochodzący z tego filmu ma nam coś powiedzieć??

http://www.cda.pl/video/9529873/Niepami ... ktor-PL-HD

Wybaczcie ale mam ostatnio spore problemy z kojarzeniem :(
-ten nieustanny pisk w uszach mnie wykańcza...
0 x



Etznab
Posty: 112
Rejestracja: piątek 21 lis 2014, 13:32
Podziękował: 657 razy
Otrzymał podziękowanie: 187 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Etznab » niedziela 22 lut 2015, 11:45

Libelle, dzięki za link do filmu :), oglądałam go dawno temu, ale teraz tym linkiem przypomniałaś mi o nim. Obejrzałam go ponownie, ale teraz z innej perspektywy i moim zdaniem jest świetny, bardzo wymowny ;)
0 x



ODPOWIEDZ