Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Madlen Namro

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 06 gru 2014, 12:51

Kiara -

Rozumiem iż nie wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem , albo usilnie starają się manipulować moimi słowami.
Zatem wyjaśniam i więcej nie wrócę to tematu, bo zabawa w cięte riposty nie jest moją intencją.


Przepraszam z mojej strony, zle odebralam ten przekaz. Ale to chyba wskazowka, ze dla ludzi niewtajemniczonych moznaby bardziej dokladnie opisac co i jak, by nie bylo zadnych niedomowien.

Moim postem chcialam zwrocic uwage, na FAKT, ze ci inni (maja rozne nazwy) wcale nie musza tak wygladac jak typowe UFO-ki z SF. Oni wygladaja zupelnie normalnie i to wlasne czyni ich tak niebezpiecznymi.
Sorry, ale to musialam dodac.

Prosze pisz dalej i nie zrazaj sie.
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 06 gru 2014, 22:18

Korzystam z chwili i pragne dokonczyc ww mysl moja.

Kiara
- mysle, ze po tych wszystkich dywagacjach i dyskusjach zwykly nieoswiecony uzytkownik pragnie otrzymac od Ciebie obrazy wlasnie istot, czy bytow, ktorym mozna zaufac. Ale takich jak do tej pory nie propagujesz koncentrujac sie wylacznie na wyswiechtanych schematach.

Pokaz NAM jak wygladaja ci ... INNI, nie ci agresorzy.

Z gory dzieki!
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 07 gru 2014, 00:02

Fair Lady pisze:Korzystam z chwili i pragne dokonczyc ww mysl moja.

Kiara
- mysle, ze po tych wszystkich dywagacjach i dyskusjach zwykly nieoswiecony uzytkownik pragnie otrzymac od Ciebie obrazy wlasnie istot, czy bytow, ktorym mozna zaufac. Ale takich jak do tej pory nie propagujesz koncentrujac sie wylacznie na wyswiechtanych schematach.

Pokaz NAM jak wygladaja ci ... INNI, nie ci agresorzy.

Z gory dzieki!


Jakim bytom można zaufać? Pozornie łatwe ale ....to bardzo trudne , bo czym jest zaufanie? Współgraniem wibracji informacji z polami odbiorcy, harmonią miedzy przekazem a odbiorem.

Zależnie od osobistej świadomości CZŁOWIEKA , jego wibracji będą dla niego wiarygodne takie , a nie inne informacje. Bo inne zgrają się z jego świadomością, niż z moją czy Twoją. A każdy MUSI i powinien wierzyć temu, co sam czuje za wiarygodne.
Nie można nikomu na siłę powiedzieć to jest twoja droga , dobra dla ciebie idź inną i jej zaufaj.

Ale można i powinno się odkrywać zauważone manipulacje oszustwa i niebezpieczeństwa. Można i powinno się mówić i pisać o sposobach weryfikacji informacji. O odróżnianiu , o połączeniach ukrytych i jawnych, o podstępach.

Druga sprawa, a może priorytetowa, TRZEB poinformować i przekazywać sposoby weryfikacji tego co pospolicie nazywamy "dobrem i złem", to jest ... systemu wartości.

Każda z opcji ma inny system wartości, ale istnieje nadrzędny Zaświatowy , w którym, najwyższą wartością jest życie i wolnostojeństwo.
Jest to prawo do bycia wolnym i podejmowaniu wszystkich decyzji zgodnie z własną wolą.
Czyli eliminacja wszelakiej manipulacji , presji strachem czy autorytetów.

Jeżeli spotykasz Istoty w taki sposób traktujące Czlowieka możesz być pewna że są bardzo pozytywnie nastawione do nas , nie ingerują w naszą wolę , akceptują nasze decyzje pomimo... i mimo wszystko... wartość nasza jest dla nich identyczna jak ich.

Dla mnie takimi Energiami są Myśliciele, ja z czystym sumieniem mogę polecić ich przekazy i propagowaną wiedzę.

Ale, oni nie muszą być wzorcem dla wszystkich, oni to wiedzą i akceptują, zawsze wolę CZŁOWIEKA , "mówiąc ufaj sobie, swoim odczuciom, na ich podstawie podejmuj decyzję, bo są miarą twojej świadomości"....
Rób to co, ci mądrość serca dyktuje , bo jego rytm powinien być twoją drogą życia.
Ich zdjęcia.... ja nie mam chociaż mogą się materializować i bez problemu pojawić w naszym tu i teraz.Spotykałam ich wiele razy, ale nigdy nie robiłam zdjęć.
Nie mniej jednak nasze DNA i RNa oparte na 3 podstawowych helisach ma ich pochodzenie zostało stworzone wedle zaprojektowanego przez nich pierwotnego kodu życia dla materialnego świata. Zatem ich energetyczna forma niczym się nie różni od naszej fizycznej , bo jesteśmy jej odbiciem w materii.

Co zaś się tyczy aparycji CZŁOWIEKA... są bardzo różne powody fizycznego wyglądu ludzi , ani piękny ani brzydki w potocznym rozumieniu urody nie musi być miernikiem rozwoju osobistego. Taki czy inny wygląd CZŁOWIEKA jest jego wyborem przedurodzeniowym niezbędnym Energii w realizacji doświadczań.

Kod: Zaznacz cały

Ale takich jak do tej pory nie propagujesz koncentrujac sie wylacznie na wyswiechtanych schematach.


Propagowałam myśli Myślicieli , są na poprzednim forum dyskusje o nich.

Zrozumiałam iż ludzie nie zauważający podstępu i manipulacji w pokrętnie przekazywanych informacjach nie będą oceniali przestrzenni z której pochodzą jako negatywnej dla siebie. Dadzą się łatwo zwabić, dlatego zaczęłam odsłaniać drugie dno oraz zakulisowe połączenia, system manipulacji ludźmi za pomocą wykorzystywania ich słabych stron , ukrytych fobii, gry emocjami , zawiści, nienawiści, konkurencyjności i zwykłej ludzkiej głupoty, opartej albo na samych uczuciach, albo na samej logice.

Każdy sam musi odnaleźć w sobie swoje słabości i chcieć je zmieniać, jak to zrobi rozszerzy swoją świadomość.
Miast walczyć ze wszystkim co jest inne, zacznie widzieć pozytyw w negatywie i doceniać siebie. Dopiero wtedy sięgnie wyżej do przestrzeni Istot , które przekazują informacje o rozwojowym systemie wartości , a nie nakazują i zakazuję życia wedle swoich wartości.

Najpierw trzeba zweryfikować , co jest dla mnie złe, czego nie chcę.... wyjść z tych układów, cokolwiek by nie znaczyły. Związki rodzinne , praca , ideologie,religie , a następnie szukać tego, co jest dla mnie dobre , czego pragnę.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 07 gru 2014, 11:44

Kiara -

Dla mnie takimi Energiami są Myśliciele, ja z czystym sumieniem mogę polecić ich przekazy i propagowaną wiedzę.


Niestety nie slyszalam nigdy o nich. A moze istnieje jakas mozliwosc zaprezentowania gloszonych tresci, lub wskazania linkow. Nie czytalam o tym nigdzie, na starym forum tez nie. Z checia poczytam w chwili wolnej.
Z info z gory dzieki!
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 07 gru 2014, 12:19

Fair Lady pisze:Kiara -

Dla mnie takimi Energiami są Myśliciele, ja z czystym sumieniem mogę polecić ich przekazy i propagowaną wiedzę.


Niestety nie slyszalam nigdy o nich. A moze istnieje jakas mozliwosc zaprezentowania gloszonych tresci, lub wskazania linkow. Nie czytalam o tym nigdzie, na starym forum tez nie. Z checia poczytam w chwili wolnej.
Z info z gory dzieki!



Nie słyszałaś o Myślicielach będąc na czołowym miejscu znajomych E. Nowalskiej :shock: ;) jest ich 10 książek przekazów bezpośrednio od nich , zakup u P. Nowalskiej , dostaniesz dedykację od autora książki . Nie ma jak to poznawać w źródle, oceniać osobiście.
I wróćmy do tematu.

Zewnętrzna scena zawsze jest odzwierciedleniem świadomości osobistej i powszechnej. pomimo iż jest na niej dosłownie WSZYSTKO..... :D uwagę ludzi przyciągają tematy, zdarzenia i osoby w danym czasie, które harmonizują z jego świadomością.

Inaczej patrząc na to samo .... widzimy coś innego, bo miejsca oglądu mamy inne oraz nasze świadomości mają inne barwy... a patrzymy ZAWSZE przez siebie.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 07 gru 2014, 13:12

Kiara -

Nie słyszałaś o Myślicielach będąc na czołowym miejscu znajomych E. Nowalskiej :shock: ;)


Nie znam E. Nowalskiej. Pare razy mialam okazje w "Czwartym wymiarze" ujrzec jej artykuly, ale nudne byly, wiec nie czytalam do konca.
Nie mam zdania na jej temat.

Dzieki za info. I mozna wrocic do tematu.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 07 gru 2014, 22:04

Dyskusję o p. Nowalskiej przeniosłem do "Wszelkiej maści GURU":
http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=51&t=1244&start=25#p29315
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 08 gru 2014, 14:27

Wracając do tematu książki "Selekcjonerzy", która jest spisanym przez autorkę M. Namro przekazem.

Co mówią o sobie Selekcjonerzy....

Pochodzą z konstelacji Andromedy , byli cywilizacją najbardziej podobną do LUDZI, ( podobną do LUDZI , a nie LUDZKĄ !) mieli wysoki poziom rozwoju technicznego. Zajmowali się poznawaniem roli i działania energii w kosmosie.
Dzięki swojej wiedzy mogli odbierać wizję z innych bardziej rozwiniętych planet, wszyscy mieli możliwość oglądu i słyszenia na odległość, czyli odczytywania zapisu w przekazywanych wiązkach energii. Wszyscy byli uzdrowicielami materii.Byli jednią, czyli świadomością zbiorową , każdy z nich znał zapis swojego istnienia z przeszłości i przyszłości, czyli znali dokładnie swój program przyszłości, był zaplanowany i przewidywalny mimo to realizowali go. Zatem nie mieli wolnej woli, jak dla mnie to programy , którymi ktoś steruje.
Wiedzieli jaki mają cel, a mimo to doprowadzili do wojny galaktycznej,w której zniszczyli również swoją planetę.
Dalsza ich egzystencja , to podróż w przestrzeni na dużym statku kosmicznym, około 200km z ekosystemem.
W tych warunkach zdegenerowali swoje nasienie materialne , powołali hierarchię do wprowadzenia selekcji rasowej i porządku. W ten sposób zakończyli problem nieprzydatnych mutantów.

WYBRANY na przywódcę Sandalfon odkrył i wykorzystał moc kryształów , które są kanałami skupiającymi moc kosmiczną, stały się ich zbiornikami energii.
Używając swojej wiedzy i energii kryształów zaczęli poruszać się miedzy wymiarami! Ale również wykorzystując energię kryształów mogli przybierać różny wygląd, podobny do mieszkańców planety na której się pojawili!

Ludzie do podróży między wymiarowej nie potrzebują energii kryształów, bo sami tworząc MER-KA-BA stają się świetlnymi pojazdami.
Ludzie, ani nasi pra... przodkowie nie musieli szukać w kosmosie niebieskich planet do przejęcia podstępem na swój nowy dom..... bo sami je stworzyli i doskonale wiedzieli gdzie są , gdyż dokonywali i dokonują na nich wcieleń cały czas.

Używając swojej wiedzy Selekcjonerzy zbudowali statek matkę i wyruszyli w poszukiwanie planety, którą uda im się zdobyć i przejąć na swój nowy dom.....

Selekcjonerzy kiedyś ( ci pierwsi mieszkający na dawnej swojej planecie) widzieli LUDZI o innej niż oni budowie ciał opartych na węglu. Ich struktura ciał nie jest węglowa jak LUDZI , jaka nie mówią.

Wiedzą iż technologicznie wyprzedzają LUDZI obecnych na ziemi o kilka tysięcy lat, jednak ich poziom uczuć jest na dużo niższym poziomie niż współczesnego CZŁOWIEKA.
Informują nas iż przekażą nam nowe technologie, ktorymi LUDZIE się wyniszczą na Ziemi sami, i im zostawią do dyspozycji planetę. Co realizuje z premedytacją ich główny szef Sandalfon, przeciwny totalnemu zniszczeniu życia na ziemi jest jego bliźniak żyjący juz na ziemi Metatron. Metatron po powrocie z ziemi do portalu na dnie jeziora Titicaca ma w swojej pamięci jeszcze zapis emocji...... jeszcze je pamięta.
Tylko emocji , oni nie znają miłości,ale Sandalfon ma zapis w swojej pamięci strachu, boi się ryby.
Ludzie są myślą i uczuciem zawsze, bo energia miłości jest materią naszego wiecznego istnienia.

Obydwaj Selekcjonerzy chcą przejąc ziemię w celu nauki miłości....... !!!! ale obydwaj mają inne plany realizacji tego celu.Czyli powstały dwie różne frakcje Selekcjonerów rywalizujące ostro między sobą.

Kontakt z LUDŹMI nawiązują mentalnie wprowadzając wiązkę energii do mózgu CZŁOWIEKA.
Po takim kontakcie LUDZKIE reakcje nie są przyjemne , czują silny ucisk w mózgu, następnie odczuwają mdłości a nawet mogą wystąpić torsje.

Zastanowił mnie wylew krwi do mózgu M. Namro w samolocie i w tym samym czasie odbiór przekazu od Manu. Czyli przestrajanie jej świadomości i wibracji do współpracy z Selekcjonerami?

Kontakt mentalny Hektora z Manu i Metatronem, str.29. ale też Suwarowa.

To nie są naturalne efekty kontaktu CZŁOWIEKA z wysoką wibracją,naszymi pra... one nie zakłócają naszego systemu życia , są kompatybilne z LUDŹMI.


Kontakt z Selekcjonerami opiera się na bezpośrednim przekazie wiązki energii do mózgu CZŁOWIEKA, który odbiera ja w postaci holograficznego obrazu i dźwięków. Oni są specjalistami w tej dziedzinie o czym jest we wcześniejszych relacjach.

Na razie tyle o identyfikacji Selekcjonerów....

poprawiłem literówki /blueray21


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 08 gru 2014, 18:56

Dzięki blu..... za poprawki :)

Pozostała nam już ostatnia odsłona, wygląd Selekcjonerów.
Dosyć dobrze opisuje go sam Manu ,Selekcjoner , który dokona przejścia przez portal Titicaca do czasu 18 lipca 2014 USA wyspa Long Island.
Reszta historii miała się rozegrać do jesieni ale..... jako że zawsze istnieją co najmniej dwa dna.... polecam przeczytanie tej książki i samodzielną analizę, bowiem moja publiczna kończy się w tym momencie.

MANU..... SELEKCJONER....

"Manu nie miał odwagi przemienić się. W końcu jednak się zdecydował , pozbył się ludzkiej postaci i stał się sobą, wysoką na ponad trzy metry istotą, o błękitnej skórze bez włosów na głowie , dużymi migdałowymi oczami , wąskim nosem i ustami, bez uszu, ze szczupłymi wręcz wychudzonymi rękami sięgającymi prawie do kolan. Jego nogi również były szczupłe.
Całe ciało zdawało się być pokryte szklistym , srebrno-błękitnym kombinezonem..... "

str.32.


Obrazek

Selekcjonerzy.....

Ostatni post w tym temacie napiszę o złocie dwuatomowym, rytuałach picia krwi i morskiej wodzie. O różnicach możliwości energetycznych i fizycznych związanych z posiadaniem dwóch helis przez Selekcjonerów i trzech helis prze LUDZI.

O agresywnej wściekłości przeciwników odkrywania tej wiedzy nie wspomnę.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 08 gru 2014, 21:15

No dobrze, kończysz już ten temat, ja książki nie czytałem. Opis postaci zgadza się z wieloma innymi opisami "dużych szarych", którzy w niektórych zapisach i przekazach jakoby byli pozytywnie do nas nastawieni. Historia tej rasy też była w różnych miejscach podawana, z mniejszymi lub większymi różnicami do tego co streściłaś.
W tym przekazie jednak mamy o wiele więcej o ich zamiarach względem ziemian i Ziemi. W zasadzie z twojego streszczenia wynika, że przekaz jest przepowiednią, która już co do daty 18 lipca się nie spełniła.
Zastanawia mnie jedno - motywy takiego przekazu. Nadali go po to, aby został opublikowany. wiadomo, że do wszystkich nie dotrze, a jedynie do określonej grupy osób. Tylko po co, czy byli aż tak pewni swego, a owa świadoma grupa zapewne byłaby przynajmniej czasowo ich niewolnikami, bo w technologiczną przewagę nie wątpię. Czy są im jeszcze potrzebni ludzie dla energii, czy innych eksperymentów z genetyką włącznie? Rozumiem, że trochę ich żyło pośród ludzi w przybranym ludzkim ciele - jeżeli są "syntetyczni" to przecież nie przez inkarnację? Czy jest wyjaśnione jak wchodzili w społeczeństwo.
Ale motywy przekazu są dla mnie prawdziwą zagadką.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 09 gru 2014, 13:25

to jakoś tak....

Obrazek

fioletowi mają uśpiony umysł, niebiescy, brak mozliwości , a jedynie złoci ewoluują zobacz proporcje.
Dlaczego zaistniał przekaz? książki są trylogią napisana wcześniej, ostatnia przygotowana na lato tego roku.

Trzy razy udało im się wygrać, teraz jest czwarty raz, byli tak pewni siebie przy obecnej degradacji ziemi i zmanipulowaniu świadomości LUDZI, że dla nich nie ulegało wątpliwości iż i tym razem przejdzie.
Nie brali absolutnie pod uwagę iż uda nam się uruchomić wszystkie punkty energetyczne w Polsce! A to była konieczność finalna do całkowitego spięcia systemu energetycznego Ziemi i Galaktyki.
Nie doceniali POLAKÓW i POLSKI!
Wiesz podejście, a, co tam jakieś "głupie, proste baby" mogą..... bardzo nam sprzyjało... :lol: :lol:
Nie brali pod uwagę iż jest możliwa nasza akceptacja WSZYSTKICH nawet najbardziej traumatycznych okoliczności życia osobistego..... :o , a to był warunek !
Bo było to i jest nadal wychodzenie z pułapki.... droga jest TYLKO JEDNA do tyłu.... WEJŚCIE JEST WYJŚCIEM..... :lol: zatem trzeba było wyjść ze wszystkiego w czym się jest, a nie wchodzić głębiej w to obrzydlistwo lukrowane blichtrem materii.

Kolejny etap uwolnienia się od cyborgów jest prostszy, bo nie mają już nad nami władzy, co znaczy nie oddajemy im energetycznej daniny z naszego życia za złudzenia holograficznego szczęścia.



Oni są w śród nas......
nie wszyscy tacy neutralni i pozytywni , o NIE!
Niestety sytuację polityczną , ekologiczna, społeczną w dużej mierze zawdzięczamy ich ingerencji. Wchodzą we wszystkie dziedziny życia na ziemi , manipulują naszą świadomością i podświadomością usiłują podporządkować sobie LUDZI!

Im zawdzięczamy większość degradacji naszego systemu życia, ingerencje w jego wszystkie sektory.
Bo spodobała im się bardzo nasza niebieska planeta i chcą ją przejąć!
Nie tylko dlatego że jest piękna, ale dlatego że pełni rolę I czakry, czakry życia dla naszej Galaktyki jej energetycznej stymulacji ! Zablokowanie i przejęcie Ziemi jest przejęciem możliwości rozwoju życia w GALAKTYCE , a następnie w innych GALAKTYKACH!

http://innemedium.pl/wiadomosc/naukowcy ... -wsrod-nas

Czy są im jeszcze potrzebni ludzie dla energii, czy innych eksperymentów z genetyką włącznie? Rozumiem, że trochę ich żyło pośród ludzi w przybranym ludzkim ciele - jeżeli są "syntetyczni" to przecież nie przez inkarnację?


Oni nie inkarnują jak my , to są klony , ale modyfikują swoje programy i linię genetyczna, jedni są jednorazowi ale są w śród nich tez linie, które się niezłe zaadoptowały na ziemi. jednak zawsze potrzebują naszej energii i nas do przetwarzania kosmicznej , bo sami tego zrobić nie mogą.

Na ziemi jest ich około 70% mając taką przewagę liczebną mogą mieć wpływ praktycznie na wszystkie dziedziny życia! Przecież to są zdalnie sterowane programy, fakt że dla nas nie do nieudrożnienie od LUDZI nie zmienia istoty problemu.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

filiżanka
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2013, 13:29
x 2
x 7
Podziękował: 646 razy
Otrzymał podziękowanie: 582 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » wtorek 09 gru 2014, 16:01

To podbijam pytanie @blueraya :
Po co z dużym wyprzedzeniem szaraki vel selekcjonerzy ogłaszali sporej liczbie ludzi (ksiązki Madlen Namro sa bardzo poczytne) swoje plany , włącznie z jasnym opisem fizjonomi, sposobu dostania się na Ziemię i nienawiścią do jej mieszkańców, wzystkich ?
0 x



Ramzes3
Posty: 698
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 91
Podziękował: 4908 razy
Otrzymał podziękowanie: 1574 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » wtorek 09 gru 2014, 18:08

Kiara pisze:
Trzy razy udało im się wygrać, teraz jest czwarty raz, byli tak pewni siebie przy obecnej degradacji ziemi i zmanipulowaniu świadomości LUDZI, że dla nich nie ulegało wątpliwości iż i tym razem przejdzie.
Nie brali absolutnie pod uwagę iż uda nam się uruchomić wszystkie punkty energetyczne w Polsce! A to była konieczność finalna do całkowitego spięcia systemu energetycznego Ziemi i Galaktyki.


Tak, tak "uruchomiliście" wszystkie punkty energetyczne w Polsce szczególnie te związane jakoś z gadzimi nazwami typu Wężowa Góra. Pomimo tego wyczynu do całkowitego spięcia systemu energetycznego Ziemi i Galaktyki pozostał wam jeszcze jeden punkt na mojej działce, którego jakimś cudem nic nie ruszyło. Jak działał tak działa :lol: :lol: :lol:
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 10 gru 2014, 00:03

filiżanka pisze:To podbijam pytanie @blueraya :
Po co z dużym wyprzedzeniem szaraki vel selekcjonerzy ogłaszali sporej liczbie ludzi (ksiązki Madlen Namro sa bardzo poczytne) swoje plany , włącznie z jasnym opisem fizjonomi, sposobu dostania się na Ziemię i nienawiścią do jej mieszkańców, wzystkich ?


Jaki mieli i mają ukryty cel selekcjonerzy...... ja nie wiem,nie miałam i nie mam z nimi kontaktu, trzeba by było ich zapytać przez autorkę książki , bo ona ma z nimi kontakt.
Ja tylko mogę wyciągać swoje wnioski analizując tekst i wywiady z M. Namro .

Stare zagrywki polegające na podziałach, polegają zawsze na tych samych trikach.. ci są źli... czyli grupa Sandalfona, a my dobrzy czyli grupa Metatrona, nam zaufajcie, my was uratujemy, tylko pozwólcie nam przejść przez portal tak dobrze strzeżony!
Znamy to z kilkuletnich przychodzących przekazów do różnych ludzi, a tak naprawdę jest to jedna grupa o tym samym celu przejęcia ziemi ale skrajnymi sposobami w celu wyłudzenia zaufanie LUDZI.

Myślę iż przekazywanie info. o sobie w sposób bardzo pokrętny , udający pozytyw ma też na celu zdjęcie z siebie odpowiedzialności za ukrywanie wiedzy i manipulację, zawsze mogą powiedzieć, nic nie kryliśmy, jest w przekazie kim jesteśmy, LUDZIE to zaakceptowali, tak wybrali opcje z naszym przywództwem!

Zwyczajny podstęp z manipulacją informacją w uzyskaniu zaufania.
Byli pewni iż wypromowane książki M. Narom staną się popularne i skupią dużo zwolenników, tak się nie stało.
Zresztą tu nie tylko o nią chodzi dużo jest osób dosyć znanych inicjowanych w Peru z użyciem narkotycznych ziół , które mają tak defragmentowaną podświadomość iż słowa kody uniemożliwiają im logiczną analizę i zrozumienie pełne sytuacji w której się znaleźli.

To są znane postacie, którym zaufało mnóstwo ludzi , co znaczy uznali ich drogę za swoją. Niebezpieczeństwo polega na kodach wpisywanych w podświadomość i wiązaniu jej z Peruwiańskimi programami.

Każdy powinien zaufać sam sobie , swoim odczuciom,opartym na swoim systemie wartości, bo to dla nas jest jedyny miernik prawdy.
Można i powinno się konfrontować z różnymi płaszczyznami informacji, ale zawsze analizować i porównywać do prostych przykładów z życia. A nie beznadziejnie ufać każdemu kierowanemu do nas słowu.

M. Namro jest naprawdę fajną i zdolną osobą , ale moim zdaniem jeszcze nie ma takiego wszechstronnego doświadczenia w temacie żeby zauważyć podwójną grę Selekcjonerów. Ona nie wie co naprawdę wydarzyło się w samolocie z jej podświadomością, ona tylko pamięta wszystkie holograficzne wizje wyświetlane w jej głowie. Pamięta nakaz napisania słowo w słowo tego co było wówczas przekazem dla niej, napisała to.
Normalnie przeciętny czytelnik nie jest w stanie wyłapać i połączyć wszystkich elementów odkrywających świat i intencje Selekcjonerów.
Oni na to liczyli, w innych przekazach pisali iż CZŁOWIEK nie zorientuje się iż jest przejęty przez bioroboty, a jak to się stanie będzie już za późno dla nas.
Istnieje sporo materiałów na ten temat, ale mało LUDZI potrafi je łączyć i wyciągać wnioski z całoksztaltu.
Ci co to robią, nie publikują ich , bo nie jest to bezpieczne, narażają się na ataki służb specjalnych, userów na forach oraz bliskich.

Nie wiesz że to igranie z ogniem.... cena może być bardzo wysoka i bywa włącznie z własnym życiem , ośmieszanie, oskarżania o wiele rzeczy , to norma.
Nie każdy ma tak silną osobowość żeby to wszystko wytrzymać, a tak naprawdę gra się nie o siebie, a , o LUDZI nieświadomych.

Rodzi się pytanie ... czy warto? Skoro każda odsłona oszustwa ciemnej strony to spodziewany kolejny atak i cios w plecy....
Nie wiesz kto stojąc na przeciwko Ciebie, kim jest.... posługujemy się tym samym zestawem słów,które niosą w swoim bagażu różne intencje, ludzie bywają w tym samym miejscu w różnym celu, reprezentują różne grupy zaświatowe, nawet w bliskich rodzinach.
Mogą opowiadać zarowno okropne jak i wzruszające historie z wielkim bagażem emocji... ale wcale nie musi być w nich prawda. Tak, mogą manipulować nami ludzie intencjonalnie z małą wiedzą, a jak mogą to robić również ci , którzy mają do dyspozycji wiedze przeszłości, teraźniejszości i przyszłości i wyprzedzającą nas o tysiąc lecia technologię.
A na dodatek widzą energetycznie wszystkie słabe punkty czlowieka i w nie w jego niedoskonałości i emocjonalne potrzeby uderzają najmocniej.
Człowiek w ich rękach to marionetka na sznurku.
Chcesz być sławną pisarką..... (traumatycznymi wydarzeniami sprawdzają na ile można manipulować psychiką człowieka), proszę bardzo, załatwimy ci to.... ale będziesz pisała, to co jest naszym przekazem, pod dyktando.
To dotyczy wszystkich dziedzin życia, chcesz być wielkim wojownikiem.... proszę bardzo dostarczymy ci tematów... ale będziesz odsłaniał takie jak my chcemy, pójdziesz po naszym sznurku.

Kto zrozumie ich taktykę ,to zobaczy cały skorumpowany system , a w nim uzależnionych ludzi swoimi słabościami.

Może jutro uda mi się znaleźć czas na ostatnia odsłonę, złoto mono atomowe , rytuały z dziećmi i możliwości DNA.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7355
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 247
Podziękował: 5968 razy
Otrzymał podziękowanie: 11576 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 10 gru 2014, 00:29

Ja też uważam, że Madlen Namro jest fajną i miłą osobą, ale nie ma takiego doświadczenia i znajomości rzeczy, jak nasza wspaniała i wszystko wiedząca mistrzyni.
Osobiście nie czytałem nic z tego obszaru, ale komentarze mistrzyni mówią same za siebie, "nie czytajcie tego, bo JA nie udzieliłam jeszcze koncesji"
Sama Madlen jest jeszcze młoda i nie powinna bez konsultacji wypowiadać się na tematy zarezerwowane dla wyższych "szczebli" wibracyjno-bełgociarskich.
Ale to dopiero pierwsze kroki... podchody zaczynają się od małych i niewinnych uszczypliwości, dokładnie tak samo jak z pierdopiórką, tylko że tamta była tak słabą przeciwniczką, że załatwiona została po drugim, albo trzecim poście.
Tu, mamy rzecz ciekawszą, TU będziemy bełgotać na cztery klawiatury, im więcej przeciwników, tym więcej ENERGII...
Ale tej LICHEJ i na krótką metę ;)



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 10 gru 2014, 01:05

Ano Tothal... ja nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za interpretację i nadinterpretację pisanych przeze mnie tekstów, ani tworzenia z nich filozofii wyssanych z palca, mniej lub bardziej złośliwych..... :lol:

Każdy tekst jest emanacją wnętrza osoby zamieszczającej go, nic na to pomoc nie mogę iż odbicie jest jakie jest.... :?

Życzyć mogę jedynie każdemu pięknej świetlistości w myśli słowie i czynie..... powodzenia.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 10 gru 2014, 11:22

Ten topik nie jest ani na mój temat ani na temat M. Namro , jedynie na temat książki "Selekcjonerzy" , jeżeli jeszcze ktoś się nie zorientował!
A jeżeli ktoś zamieszcza tu swoje "rewelacyjne " i odkrywcze wypowiedzi , bardzo proszę w oparciu o PRAWDĘ , a nie delikatnie mówiąc fantazje pełne nienawiści i życzeniowych urojeń.
Zatem bardzo proszę nie wypisywania tu innych treści i powrót do analizy przekazu.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

filiżanka
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2013, 13:29
x 2
x 7
Podziękował: 646 razy
Otrzymał podziękowanie: 582 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » czwartek 11 gru 2014, 12:46

Kiara pisze:Jaki mieli i mają ukryty cel selekcjonerzy...... ja nie wiem,nie miałam i nie mam z nimi kontaktu, trzeba by było ich zapytać przez autorkę książki , bo ona ma z nimi kontakt.
Ja tylko mogę wyciągać swoje wnioski analizując tekst i wywiady z M. Namro .

Przede wszystkim dziekuję, że odpowiedziałaś na zadane pytanie i to w trzymając się tematu wątku.

Stare zagrywki polegające na podziałach, polegają zawsze na tych samych trikach.. ci są źli... czyli grupa Sandalfona, a my dobrzy czyli grupa Metatrona, nam zaufajcie, my was uratujemy, tylko pozwólcie nam przejść przez portal tak dobrze strzeżony!
Znamy to z kilkuletnich przychodzących przekazów do różnych ludzi, a tak naprawdę jest to jedna grupa o tym samym celu przejęcia ziemi ale skrajnymi sposobami w celu wyłudzenia zaufanie LUDZI.

DUALIZM wciskany jest od dawna i wszędzie. To podstawa wszelkich podziałów i klasyfikacji.
dobrze-źle, wyskoko-nisko, ciemnośc -jasność, pozytyw-negatyw,itp .
Gwiezdne wojny, Władca pierscieni, "zimna wojna", komunizm- kapializm, a nawet serial "Moda na sukces" na takim schemacie sie opiera.
Do Twojej wypowiedzi łatwo mozna wstawić również sformułowania z Twojej rzeczywistości i swiata :
Ci sa źli czyli synowie ciemności a my dobrzy czyli synowie jasności, nam zaufajcie, my was uratujemy, tylko pozwolcie nam grzebac w punkatch energetycznych Zeimi i zmieniać ich parametry tak, by nam pasowały.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 11 gru 2014, 13:27

Dualizm był jest i zbędzie, bo bez niego nie istniał by ruch, była by wieczna stagnacja. On sam w sobie nie jest złem ni dobrem, jest przestrzenią informacyjną i niczym wiece.
W tym kontekście należy potraktować cały mój udział na forum, powiększam przestrzeń informacyjną odkrywając mniej widoczne i sfałszowane zapisy.

To , co jest "złem i dobrem".... ;) :D są to bardzo indywidualne oceny,dla mnie coś innego, dla Ciebie , coś innego.

Ratować.... każdy będzie sam siebie, tak jak każdy sam odpowie za swoje wszystkie dzieła.... nie jest moją intencja nikogo przeciągać na żadną stronę. Ale jest pozostawić INFORMACJE, co ktoś z nią zrobi.... jego decyzja, niech robi co tylko chce, ale niech ma dostęp do obydwu przestrzeni wiedzy dualizmu.

Tak masz rację ja wybrałam przestrzeń tzw. "Synów Jasności" ... to jest moje dobro i na pewno w moich wypowiedziach ono się przejawia nawet podświadomie, nie mam zamiaru wypierać się tego faktu, bo tak jest.

Jeżeli komuś jest bliższa wartość prezentowana przez "Synów Ciemności"... proszę bardzo niech idzie tą drogą, ja akceptuję decyzje innych i nie walczę z nimi. Jedyne co robię to odsłaniam ukryte informacje, lub zdejmuję kłamstwo z prawdy, odsłaniam rewers tematu.

A ,że nie wszystkim podoba się taka działalność, że woleli by nadal utrzymywać jednostronność , fałsz i pułapki z niego uknute.... bo tak uważają za właściwe.... :lol: , no cóż.... dlatego powstaje wiele irytacji, agresji i walki, bo odsłania się dualizm. A on dopiero daje prawdziwą możliwość wyboru.
Jest dzień i noc..... jasność i ciemność... ciepło i zimno.... wysoko i nisko..... radość i smutek..... nie da się temu zaprzeczyć, ale można zatrzeć i zmienić wiedzę na temat....
Komu z czym po drodze niech wybiera poznając PRAWDZIWĄ informację o wszystkich wartości, o dualizmie.

ps. Nikt nikogo nie prosił o pozwolenie "grzebania" w punktach energetycznych ziemi, czy widziałaś gdzieś taką petycję? nikt nikomu nie wskazywał tych miejsc ni czasu.... :D
Jeżeli stać się tak mogło, a moglu , bo się stało... znaczy to tylko tyle iż ci , którzy to robili mieli do tego prawo i o żadne pozwolenia na nic żebrać nie musieli, jak robią to ci z wielu istniejących przekazów.
I to jest ta zasadnicza różnica miedzy tymi dualistycznymi przestrzeniami... jedni maja absolutne prawo, a inni podstępem , oszustwem i manipulacją faktami chcą je uzyskać.

Myślę iż wyjaśniłam kontrowersje , zatem wrodźmy do tematu Selekcjonerzy.... bo pora odkryć cel zabijania rytualnego dzieci, picia krwi LUDZKIEJ i sekrety złota mono atomowego. To dosyć obszerny i trudny temat.
Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 13 gru 2014, 00:11

Selekcjonerzy i złoto mono atomowe.... czym ono jest i do czego służy?
czy CZŁOWIEK ma je w sobie w naturalny sposób... a kto nie ma i dlaczego nie ma?
Zatem czym zasadniczo różnią się cyborgi/bioroboty od LUDZI?

Dlaczego i kto dokonuje mordów rytualnych na dzieciach oraz wszelakich seksualnych orgii?
W związku z tematem Selekcjonerzy pojawiły się takie pytania.
Postaram się poszukać na nie odpowiedzi w dostępnym w sieci depozycie informacyjnym.
Zacznę od definicji "słota mono atomowego"....

"ORME - mono atomowe pierwiastki z grupy platynowców lekkich i ciężkich oraz miedziowce w stanie wysoko spinowym. W tym stanie tracą własności klasycznego metalu stają się nadprzewodnikiem, gazem i są obojętne chemicznie.
Najważniejsze to Cu,Ag,Au,Pd,Pt,Ir,Rh,Ru
Miedź i Srebro wspomaga sferę fizyczną
Złoto zapewnia energie
Pallad i Ruten stabilizują spójność wszystkich ciał niematerialnych
Iryd wzmacnia ośrodek świadomości
Rod naprawia i wzmacnia przepływ energii w DNA

Platyna jest gdzieś miedzy tym wszystkim po troszku."


viewtopic.php?t=1092&p=24535

Jak dla mnie najważniejsze pierwiastki to iryd i rod.... mają one osobowość.. jeden męska , a drugi żeńskazależnie jak oddziałuje jeden na drugi powstają różne reakcje o niezmiernie dużej mocy sprawczej.

Posiadanie rodu i irydu w związkach krwi związane jest oczywiście z LUDZKIM DNA , ono zaś z posiadaniem 3 helis , a przede wszystkim I czakry, czerwonej czakry życia , która tak naprawdę jest naszym ziarnem życia , łączącym nas swoim kanałem energetycznym z polem morfogenetycznym , które przez przekaz energii umożliwia nam transformację energetyczna i wszystkie zmiany zapisane w naszej LUDZKIEJ genetycznej antenie DNA.

Człowiekowi wystarczy uzupełnić harmonijnie w sobie rod i iryd, nadmiar złotego proszku pobieranego zewnętrznie niszczy nasze ciało fizyczne blokuje nam aurę/ matrycę eteryczną na kilka wcieleń. CZŁOWIEK posiada wystarczającą ilość mono atomowego złota w swojej krwi ( która czysta i pierwotna , ma identyczną jej zawartość jak słona morska woda
. , czyli pewien sekret tkwi w SOLI.

I tu mamy wskazówki , kto i dlaczego tak naprawdę przyleciał na ziemię by eksploatować złoto z morskiej wody?
Czy informacje na sumeryjskich tabliczkach są prawdziwe, na ile prawdziwe?

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 13 gru 2014, 00:59

Temat dotyczy książki "Selekcjonerzy", dlatego wszelkie posty jego nie dotyczące przeniosłem do......http://cheops4.org.pl/viewtopic.php?f=28&p=29662#p29662
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 31 sty 2015, 19:09

Obrazek

Żeby naprawdę zrozumieć co się teraz dzieje na ziemi, co chcą zrobić z nami nasi kosmiczni agresorzy polecam serdecznie przeczytać Trylogię Madlen Namro.
Książki nie są grube, ale bardzo treściwe, odkrywają wiele sekretów, które za grubym parawanem blokady naszej pamięci pokazują jakie plany w stosunku do ludzi maja te istoty.
Wiedza jest obroną, daje nam przewagę nad nimi zatem polecam przeczytanie książek Madlen tym bardziej iż naprawdę nie są drogie , dostępne w dwóch wersjach, papierowej i elektronicznej.

http://www.madlennamro.com/trylogia-sf/

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: abcd » sobota 31 sty 2015, 19:46

Pod tym linkiem jest tylko reklama tych książek.
Podaj bezpośredni link do samych książek, albo podeślij je.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 31 sty 2015, 19:52

abcd pisze:Pod tym linkiem jest tylko reklama tych książek.
Podaj bezpośredni link do samych książek, albo podeślij je.



można je kupić tu...

http://upolujebooka.pl/oferta,39901,kom ... logii.html

naprawdę warto.... ;) :)


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Etznab
Posty: 112
Rejestracja: piątek 21 lis 2014, 13:32
Podziękował: 657 razy
Otrzymał podziękowanie: 187 razy

Re: Madlen Namro

Nieprzeczytany post autor: Etznab » niedziela 01 lut 2015, 12:40

Wybuduj w sobie Moc - Madlen Namro - 29.01.2015
Oglądałam to wystąpienie "na żywo" i byłam trochę zaskoczona tym co odbierałam, ponieważ wcześniejsze z 23 grudnia "Pamiętaj kim jesteś", było zupełnie inne, czułam tam uczucia. Natomiast tutaj w tym wystąpieniu, nie czułam żeby to co mówi płynęło z serca.Nie czułam w tym zaangażowania uczuciowego. Posłuchałam jeszcze raz, tak dla pewności, ale nic się nie zmieniło w moim odbiorze, czułam jakąś sztuczność od samego początku, powtarzanie słowa wybuduj/wybudowany, brzmiało dla mnie jak mantra i przekazywanie informacji o planach Agendy, brzmiało jak wizja strachu. Nie wiem jak to się ma do zmian, które są w toku, jak można określać daty do kiedy co ma być przez "nich" stworzone/zakończone? To nijak się ma do tego co ja czuję, nie kupuję tego świata, tak przedstawionego (mam na myśli tzw przyszłość). Poza tym uogólnianie, mówienie w liczbie mnogiej, typu: uważamy że (22:19)zawsze mnie drażni, ponieważ można mówić tylko o sobie, o swoich odczuciach/doświadczeniach, a nie że wszyscy to to czy tamto, nigdy nie ma tak, żeby móc powiedzieć , że wszyscy robią/mówią to samo.
Przy okazji dziękuję za link do książek, zamówiłam, jestem w trakcie czytania. :)
0 x



ODPOWIEDZ