Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

David Icke- Reptiliańskie dziedzictwo krwi

Krzysztof Rogala
x 129

David Icke- Reptiliańskie dziedzictwo krwi

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » poniedziałek 15 kwie 2013, 09:50

Reptiliańskie dziedzictwo krwi
Autor: David Icke
Fragment rozdziału XV "Satan's children" z książki "The Biggest Secret"
Rytuały czarnej magii, które znamy pod nazwą satanizmu, są nowoczesną formą rytuałów i ofiar z ludzi rodem ze starożytnego Babilonu i zinfiltrowanych przez Bractwo społeczeństw, takich jak: Sumerowie, Fenicjanie, Hetytowie, Egipcjanie, Kananejczycy i Akadyjczycy, narody, wśród wielu innych na całym świecie. Pomimo upływu lat, rytuały te pozostały bez zmian, wciąż odnoszą się do tych samych bóśtw, a to stanowi dziś podstawę dla wtajemniczonych Bractwa.

Znaczenie, w jakim używam słowa "satanizm", nie ma nic wspólnego z chrześcijańską wersją szatana. Używam go tylko do opisania systemu ofiar rytualnych i tortur, które są, jak się wydaje, szokujące dla większości ludzi, systemu obecnego na całym świecie, w dzisiejszych czasach. Satanizm jest po prostu inną nazwą dla kultu wysoce destrukcyjnych i negatywnych sił, które na przestrzeni wieków, miały nieskończenie wiele różnych nazw: Nimrod, Baal, Moloch lub Molech, Set, Diabeł, Lucyfer, etc. nie ma im końca.

Satanizm wypacza wszystko co pozytywne, w ten sam sposób, w jaki naziści zaadoptowali pozytywny symbol - swastykę - odwrócili ją, aby symbolizowała negatyw. Dlatego też sataniści odwrócili pentagram i dlatego używają czarnego koloru symbolizującego ciemność, stąd ich Czarna Msza. Odwrócili także symbolikę bieli, która jest dla nich silnie negatywnym kolorem.

Satanistyczne sieci, pod nazwami różnych bóstw, zostały stworzone przez babilońskie Bractwo do zaspokajania swoich potrzeb. Widzieliśmy, że sprawozdania na temat Obserwatorów i ich potomstwa, Nefilim, wspominają o piciu krwi. Bractwo zdaje sobie sprawę, że krew zawiera w sobie życiową energię. Picie krewi menstruacyjnej zawsze była cechą gadzich rodów, ponieważ potrzebują krwi do życia w tym wymiarze. Krew znana była jako Gwiezdny Ogień, kobieca esencja księżycowa. Kobiecy cykl miesiączkowy podlega cyklom Księżyca i krew zawiera tę energię. Jego składniki mają zapewniać długą żywotność. W Indiach nazywano krew somą, w Grecji była to ambrozja. Mówiono, że był to nektar bogów - gadzich bogów, którzy są genetyczne uwarunkowani od picia krwi. "Święty Graal", kielich lub szklanka, jest symbolem macicy i picia krewi menstruacyjnej, jednocześnie jest symbolem reptiliańskich, królewskich rodów jako takich.

Kapłanki, będące dziewicami, dostarczały menstruacyjną krew elitom z królewskich, gadzich linii. Stąd wywodzi się termin 'szkarłatna kobieta', lub u Greków 'najświętsza niewiasta'. Oznaczające to greckie słowo 'hierodulai', w końcu zostałe przetłumaczone na język angielski jako 'harlot' (ladacznica) i na niemiecki jako 'hores', źródło słowa 'whore' (dziwka). Słowo 'rytuał' wywodzi się z tych obrzędów (ritu = redness (czerwienienie)), podobnie 'rite' (obrzęd) i 'red' (czerwień). Menstruacyjna krew to jeden z powodów, dlaczego kolor czerwony jest tak ważny dla satanistów, i jest to kolejny powód, dla ciągłego używania złotego koloru przez królewskie rody. Złoty nazywany jest metalem bogów, lecz dla Anunnaki z sumeryjskich tablic, krew miesiączkowa była "złotem bogów".

Reptilianie i ich krzyżówki(hybrydy) piją krew, ponieważ spożywają w ten sposób siły witalne danej osoby, oraz dlatego, iż potrzebują krwi, aby istnieć w tym wymiarze. Podczas picia ludzkiej krwi i jedzenia ludzkiego mięsa, często przybierają oni gadzi wygląd, jak mi opowiadali ci, którzy widzieli to na własne oczy. Picie krwi jest w ich genach. Kapłanka elit lub inaczej "Bogini Matka" w hierarchii, która wykonywała rytuały dla Bractwa na najwyższym poziomie, powiedziała mi, że bez ludzkiej krwi, gady nie mogą przetrwać w tym wymiarze. Jej imię to Arizona Wilder, dawniej Jennifer Ann Green. Co ciekawe, powiedziała, że gady ścigają aryjską rasę przez cały wszechświat, gdyż krew białej rasy jest z jakiegoś powodu szczególnie dla nich ważna. Blondwłosy i niebieskooki "strumień" jest przez nich pożądany bardziej, niż wszystkie inne. Reptilianie udali się za białą rasą na Marsa, mowiła, a potem przybyli za nimi na Ziemię. Nie jest niemożliwym, żeby liczne przybycie gadów na tę planetę, było znacznie bardziej zbliżone naszym czasom, niż wielu badaczy przypuszcza. Mający miejsce zaledwie kilka tysięcy lat temu program krzyżowania, pomiędzy gadzimi Anunnaki i białą rasa z marsjańskich rodów, skrzyżowanych już z wcześniej z gadami na Marsie, przyniósłby bardzo wysoki odsetek gadzich genów. Ma to zasadnicze znaczenie ze względów opisanych wcześniej. Wydaje się, że hybrydy potrzebują szczególnego stosunku gadzich genów, zanim będą mogły zmieniać kształt, jak robią to teraz. Czas, kiedy nastąpił program krzyżowania, jest mniej ważny, niż sam fakt istnienia takiego procesu.

Satanizm opiera się na manipulacji energią i świadomością. Te głęboko chore rytuały tworzą pole energetyczne, wibrującą częstotliwość, która łączy świadomości uczestników rytuałów z Reptilianami oraz z innymi świadomościami z niższych warstw czwartego wymiaru. To ostatnie, to wymiarowe pole, znane dla wielu osób także jako niższy astral, które rezonuje z częstotliwościami emocji niskich wibracji takimi jak strach, poczucie winy, nienawiść, itd. Kiedy rytuał koncentruje te emocje, tak jak satanizm to robi, tworzone jest potężne połączenie z niższym wymiarem czwartym - z Reptilianami. Są to niektóre z demonów, do przywołania których, te rytuały zostały zaprojektowane, ponieważ cała ta smutna historia rozpoczęła się tysiące lat temu. To wtedy następują zawładnięcia - gady przejmują fizyczne ciało wtajemniczonego. Główni sataniści, prowadzący rytuały, są pełnymi krwi Reptilianami, spowitymi w ludzkie postaci.

Rytuały te niezmiennie odbywają się wirowych punktach Ziemi, i tak strach, przerażenie i nienawiść wówczas stworzone, wnikają w globalną sieć energetyczną i wpływają na ziemskie pole magnetyczne. Formy myśli, o takiej skali wrogości, utrzymują częstotliwość wibracji na niskim poziomie i wpływają na ludzkie myśli i emocje. W miejscach, gdzie rytuały satanistyczne mają miejsce, w atmosferze unoszą się wrogość i strach. To, co nazywamy "atmosferą" jest polem częstotliwości, które może być formowane przez ludzkie myśli. Dlatego czasem mówimy o szczęśliwej, ciepłej i kochającej atmosferze, lub ciemnej i złowrogiej.

Im bliżej wibracje pola ziemskiego są niższych warstw czwartego wymiaru, tym więcej mocy Reptilianie mają na tym świecie, i nad jej mieszkańcami. Satanizm to nie tylko choroba i zboczenie, choć tym bezdyskusyjnie jest, jednak, z punktu widzenia Bractwa, głównym powodem jego istnienia, są: kontrolowanie ziemskiego pola magnetycznego; oddawanie pokłonów gadzim mistrzom i łączenie się z nimi; picie życiowej energii z ludzkich ofiar; i w końcu, zapewnienie energii dla Gadów, którzy wydają się żywić ludzkimi emocjami, szczególnie starchem. Te ofiary są dosłownie ofiarami dla "bogów”, Reptilian i ma to miejsce już od tysięcy lat. Masowe ofiary z ludzi u Azteków w Ameryce Środkowej, a także w wielu innych miejscach, miały na celu dostarczanie żywności dla fizycznych gadów i ich krzyżówek, którzy jedzą ciała i piją krew, oraz żywności energetycznej dla nie-fizycznych gadów z niższych warstw czwartego wymiaru.

Phil Schneider, budowniczy amerykańskich baz podziemnych, powiedział Alexowi Christopher'owi, pisarzowi i naukowcowi, że gdy dzieci osiągają punkt, w którym nie mogą już dlużej pracować pod ziemią, w niewolniczych warunkach, są spożywane przez Reptilian. Oni preferują małe dzieci, ponieważ nie są one zanieczyszczone jak dorośli. Jest to trudne do zaakceptowania, czyż nie? Jestem pewien, że twój umysł krzyczy teraz "bzdury", bo też kto chce się zmierzyć z prawdą, taką jak ta? Dopóki odrzucamy tę prawdę, to jak kiedykolwiek ma się to skończyć?

Rytuały satanistyczne zazwyczaj odbywają się w nocy, kiedy pole magnetyczne jest najbardziej stabilne. Podczas dnia, naładowane elektrycznie cząstki wiatru słonecznego, powodują zawirowania w polu magnetycznym i czynią międzywymiarowe połączenie o wiele trudniejszymi. Pole jest najbardziej stabilne podczas całkowitych zaćmień, wówczas indianie odprawiają swoje najważniejsze ceremonie, służące kontaktom i manifestacjom istot z innych wymiarów. Plemienni szamani dobrze o tym wiedzą.
Rytuały satanistyczne i ofiary z ludzi, szczególnie z dzieci, są przeprowadzane na szeroką skalę i obejmują niektórych z najbardziej znanych polityków, ludzi biznesu, właścicieli mediów i przedstawicieli showbiznesu.

Oczywiście, że obejmują. Byłoby zadziwiające, gdyby było odwrotnie, biorąc pod uwagę całe tło. Te rytuały i ofiary ludzkie zawsze były fundamentem wszystkich "religii" Bractwa już od czasów starożytnych. Poprzez manipulacje Bractwa, wtajemniczeni sataniści i ich pomagierzy, lokowani są na wysokich stanowiskach politycznych, ekonomicznych, biznesowych, wojskowych, medycznych, we władzach mediów, i na wpływowych stanowiskach w świecie rozrywki.

Dlatego odsetek satanistów i ofiar z dzieci na topie tych profesji i instytucji, jest zdumiewająco wysoki, w porównaniu z ogólną populacją. Zgodnie z tym, co mówią byli sataniści, których poznałam, niektórzy politycy na świecie są uzależnieni od krwi wypijanej z ofiar, w momencie poświęcania, a to ze względu na adrenalinę, która jest produkowana przez ofiarę w tym czasie. Powiedziano mi, że ten nałóg jest dość powszechny wśród satanistów. Badacze zajmujący się kwestiami "gadzimi" sugerują, że adrenalina jest substancją, również przez Reptilian mocno pożądaną. Wszystko do siebie pasuje.
Tłumaczył: kowal dla davidicke.pl

Źródło: http://www.whale.to/b/repblood.html

książka dostępna w języku polskim :D
Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

David Icke - za i przeciw niemu

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 11 lis 2014, 12:36

Dla zwolenników i przeciwników Davida Icke....

Demaskowanie mitów.....

Co chcą ukryć przez nagłaśnianie pewnych tematów niektórzy propagatorzy strachu...
Czyje interesy tak naprawdę reprezentują, nie ważne świadomie czy nie? Czy zdają sobie z tego sprawę?

Chris White - "David Icke obnażony" 1/3

https://www.youtube.com/watch?v=3nXVPdeOaSs

Na czym się David opiera i z kim tak naprawdę współpracuje, czy ONZ pomaga czy utrudnia w procesie ewolucji Ludzkości?

wstawiłem na stronę /blueray21

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: David Icke - Reptiliańskie dziedzictwo krwi

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 11 lis 2014, 13:30

Myślę, ze powinnaś z tego materiału uczynić osobny temat, nie wstawiać do wątku o jego książce.
Również spotkałem się już wielokorotnie z podobnymi twierdzeniami i myślę, że to zasługuje na osobne rozważenia.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Krzysztof Rogala
x 129

Re: David Icke - Reptiliańskie dziedzictwo krwi

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » wtorek 11 lis 2014, 15:49

Kiara pisze:Dla zwolenników i przeciwników Davida Icke....
Demaskowanie mitów.....
Co chcą ukryć przez nagłaśnianie pewnych tematów niektórzy propagatorzy strachu...
Czyje interesy tak naprawdę reprezentują, nie ważne świadomie czy nie? Czy zdają sobie z tego sprawę?


Szczyt naiwności, niby taka wszystkowidząca jesteś a zero weryfikacji faktów, nie dziwi mnie to wcale.
Analizowalismy ten film na forum już dawno i jego żałosnego autora który zwyczajnie kłamie i przeinacza fakty na każdym kroku.

a to jego sponsor od kasy
http://davidicke.pl/index.php/artykuly/38-nwo/273-chris-white-droga-donikd.html

Wierzcie amerykańskim baptystom - gratulacje !

Przy okazji Kościół Chrisa White jako jeden z niewielu odmówił udziału w programie rejestracji pedofilów w USA.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: David Icke - Reptiliańskie dziedzictwo krwi

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 11 lis 2014, 15:52

To tylko podkreśla konieczność utworzenia osobnego tematu.
Brawo >KR<. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: David Icke - Reptiliańskie dziedzictwo krwi

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 11 lis 2014, 16:16

Krzysztof Rogala pisze:
Kiara pisze:Dla zwolenników i przeciwników Davida Icke....
Demaskowanie mitów.....
Co chcą ukryć przez nagłaśnianie pewnych tematów niektórzy propagatorzy strachu...
Czyje interesy tak naprawdę reprezentują, nie ważne świadomie czy nie? Czy zdają sobie z tego sprawę?


Szczyt naiwności, niby taka wszystkowidząca jesteś a zero weryfikacji faktów, nie dziwi mnie to wcale.
Analizowalismy ten film na forum już dawno i jego żałosnego autora który zwyczajnie kłamie i przeinacza fakty na każdym kroku.

a to jego sponsor od kasy
http://davidicke.pl/index.php/artykuly/38-nwo/273-chris-white-droga-donikd.html

Wierzcie amerykańskim baptystom - gratulacje !

Przy okazji Kościół Chrisa White jako jeden z niewielu odmówił udziału w programie rejestracji pedofilów w USA.


Dla mnie nie jest bardzo istotne KTO coś mówi, ale CO mówi i ile w tym jest prawdy.

Dla mnie liczą się argumenty rzeczowe , anie osoba , jej pochodzenie, albo JE, ARGUMENTY obalamy jako nieprawdziwe , albo uznajemy.

Już dawno temu wyrosłam z sentymentów..... dla mnie liczy się zarówno prawda, jaki i intencje jej publikowania.

Wiem jedno z autopsji, ktoś , kto nie stoi po stronie systemu , nie realizuje jego zamysłu jest zawsze degradowany, niszczony , oczerniany , a w konsekwencji albo przejmowany albo zabijany.

Na pewno nie staje się kimś kto zdradza ukryte sekrety systemu , robi na tym kasę i jest nietykalny.

Takie bajadery to dla naiwnych Krzysiu, zbyt długo doświadczam konsekwencji bycia po przeciwnej stronie.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: David Icke - za i przeciw niemu

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 11 lis 2014, 17:21

Dla wyjaśnienia ja nie twierdzę iż wszystko co zrobił David Icke jest złe i niepotrzebne. Wręcz przeciwnie pomógł otworzyć świadomość wielu Ludziom, skierował ich myślenie w stronę zastanowienia się nad wielością opcji dążących do władzy. Otworzył wielu osobom oczy na możliwość bronienia siebie, nic nie jest całkiem złe i całkiem dobre... skutek końcowy pokaże intencje.
Zainspirował poszukiwania prawdy prze wielu z nas, odkrył obecność na ziemi reptyljan , pedofilii , i wielu obrzydliwych zbrodni.

To jest dla ludzi korzystne, ale.....jaki jest głębszy cel propagowania takich informacji w tym stylu? Kto za tym wszystkim stoi i co chce osiągnąć jego rękami ?
Czy chodzi tylko o pokazanie problemu, czy tez o demonstrację siły i możliwości obecnych władców?
Na razie jest to TYLKO fragment układanki, to zbyt mało informacji by definitywnie opowiedzieć cały obraz.

Ale czy wszystko co twierdzi jest naprawdę prawdą, jakie jest zaświatowe źródło jego informacji, kto za tym stoi i jaki ma cel finalny?? To mnie bardziej interesuje.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Krzysztof Rogala
x 129

Re: David Icke - za i przeciw niemu

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » środa 12 lis 2014, 09:46

Z tego co wiem to Leszek mi kiedyś opowiadał jakie miałaś ostre jazdy psychiczne z Myślicielami i tym podobne schizy przy których to co opisuje Icke to pikuś...także proponowałbym bardziej zastanowić się kto stoi za takimi jak ty którzy twierdzą że podobne pajace z Antrovisu od Zagórskiego mówią prawdę, że o mordercy, pedofilu, zdracjcy i złodzieju Swierdłowie nie wspomnę.

Bo mnie akurat TO bardziej interesuje.

Nie nie pisz do mnie "Krzysiu" bo sobie tego nie życzę takiego spoufalania, ponieważ jestem mi całkowicie obcą osobą.

Kto za tym stoi? ...pierd...ny Lucyfer z pierd...ną świtą którzy chcą was wciągnąć przez rurkę nosem. To oczywiste.

Zamiast skupiać się kuźwa nad ty kto stoi za Davidem Icke ? Skup się do cholery kto stoi za Chrisem White, Swierdlowem, Zagórskim czy osobami stojącymi za niszczeniem TPV.

Dupa i kamieni kupa...bez komentarza
Ostatnio zmieniony środa 12 lis 2014, 10:02 przez Krzysztof Rogala, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: David Icke - za i przeciw niemu

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 12 lis 2014, 10:01

Kim jest ten Chris White?
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Krzysztof Rogala
x 129

Re: David Icke - za i przeciw niemu

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » środa 12 lis 2014, 10:14

abcd pisze:Kim jest ten Chris White?


Weź mnie do diabła nie dobijaj ? Autor wszelkich możliwych paszkwili jak ten film u góry. Sponsorowany przez baptystów powiązanych z mafią żydowską i pedofilów. Posiada dziesiątki serwerów, rozgłośnie i robi masę filmów ...wszystko free oczywiście, żyje powietrzem i za nic nie bierze kasy...za serwery też nie płaci, taki pasożyt baptystycznych świrów

http://davidicke.pl/index.php/artykuly/38-nwo/273-chris-white-droga-donikd.html

jedna z jego wielu stron

http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/

Nigdy nie krytykuje syjonistów i rządu USA tylko i wyłącznie wszelkich Truthseeker,ów. Nigdy nie wypowiada się na temat pedofilii oraz krytycznie o Izraelu czy morderstwach armii USA, CIA, FBI. Nie mniej swego czasu guru kilku poznańskich fanatyków którzy wielbili i promowali Joanne Rajską i tłumaczyli jego materiały. Współcześni chorzy umysłowo "prawdziwi chrześcijanie", tak na marginesie.

Kiara pisze:zbyt długo doświadczam konsekwencji bycia po przeciwnej stronie.


Ciągle jesteś po ich stronie, ponieważ przyczyniasz się bezpośrednio do siania dezinformacji w wielu tematach.
Dla mnie sprawa jest oczywista, kto i dla kogo pracuje.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: David Icke - za i przeciw niemu

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 12 lis 2014, 10:46

Pytanie może i naiwne z mojej strony było ale wynikało z tego, ze owego filmu nie oglądałem,
bo ... jakoś nie bardzo lubię lubię babrać się w poniżaniu kogokolwiek.
Byłem za wyodrębnieniem tego wątku tylko dlatego by każda strona mogła przedstawić swoje racje,
ale plotki, pomówienia jakieś insynuacje wyssane z palca to już nie dla mnie.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: David Icke - za i przeciw niemu

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 12 lis 2014, 11:34

Krzysztof Rogala pisze:Z tego co wiem to Leszek mi kiedyś opowiadał jakie miałaś ostre jazdy psychiczne z Myślicielami i tym podobne schizy przy których to co opisuje Icke to pikuś...także proponowałbym bardziej zastanowić się kto stoi za takimi jak ty którzy twierdzą że podobne pajace z Antrovisu od Zagórskiego mówią prawdę, że o mordercy, pedofilu, zdracjcy i złodzieju Swierdłowie nie wspomnę.

Bo mnie akurat TO bardziej interesuje.

Nie nie pisz do mnie "Krzysiu" bo sobie tego nie życzę takiego spoufalania, ponieważ jestem mi całkowicie obcą osobą.

Kto za tym stoi? ...pierd...ny Lucyfer z pierd...ną świtą którzy chcą was wciągnąć przez rurkę nosem. To oczywiste.

Zamiast skupiać się kuźwa nad ty kto stoi za Davidem Icke ? Skup się do cholery kto stoi za Chrisem White, Swierdlowem, Zagórskim czy osobami stojącymi za niszczeniem TPV.

Dupa i kamieni kupa...bez komentarza


Temat Leszka i jego komentarzy o myślących inaczej niż on mnie nie interesuje,ni żadne plotki na mój temat, jeżeli to konkrety proszę, ale już prywatnie. Bo żadnych jazd z Myślicielami nie miałam , nie mam i mieć nie zamierzam, natomiast, to co wiem o życiu prywatnym tej osoby i innych również publikować nie będę i tymi informacjami licytować wiarygodności niczyjej też nie.
Wszyscy ludzie małego pokroju już dawno wyszli z kręgu moich znajomych.

Plotkarstwo,degradowanie cudzej wartości, wybacz, ale to nie jest mój poziom dyskusji.

Swerdlow, David Icke, Winter , dawni jego uczestnicy nadal połączeni z Antrowisem ,pedofile rożnej maści,i wszyscy zaciekli propagatorzy technologicznej ( P. Rajska czy jej podobni) wersji świata , oraz walk jako jedyne i słuszne rozwiązanie problemów CZŁOWIEKA , włącznie z religijnymi opcjami są z jednej i tej samej bajki. Sznureczki tych wszystkich ideologii trzyma w reku jedna i ta sama postać .. jeżeli już to Szatan , a nie Lucyfer, bo to nie to samo i warto o tym wiedzieć.Zatem promotorem ich działalności jest jedna i ta sama zaświatowa opcja, jeżeli jeszcze tego nie widzisz , to zobaczysz.
Nie ważne CZYM..... ważne by skupić myśl CZŁOWIEKA na TYM na CZYM im zależy. Bo TAM jesteś gdzie Twoja myśl i zasilasz swoją energią TO na czym im zależy by istniało.

Jak nie zrozumiesz tej zasady to możesz sobie podgrzewać temat o gadach do końca świata i jeden dzień dłużej , a one nadal będą miały się świetnie...... :lol: :lol:
Ja jestem w opozycji byłam i będę do wszystkiego co podstępnie ciągnie energię od ludzi,naprawdę nie interesuje mnie kto jest czyim fanem.

Ameryka Południowa to miejsce jurysdykcji i władzy ciemnej strony, kto tam jest inicjowany, tam jest podłączany do systemu, reprezentuje ZAWSZE ( różnymi sposobami, zależnie potrzeb swojej opcji ) ich ideologię i nigdy nie było i nie będzie inaczej. Oni wszyscy mieli i mają ten sam cel, skupić przy sobie zmanipulowanych ludzi i ich energią zasilać system do którego są podłączeni inicjacjami.
A że są walki miedzy nimi.... to normalne tak działa ta agenda ( walcz, dziel i zbieraj profity....), jest to jeden ze sposobów uwiarygadniania opcji , która realizuje cel , lub tworzenia miedzy nimi walk , by zwrócić uwagę i wykorzystać dodatkową energię.
Dla mnie nie jest to istotne kto z kim walczy, ich sprawa, dla mnie są istotne informacje odkrywające te opcje. Bo zawsze się pojawiają , zawsze obydwie strony posypią prawdę o sobie.

Co zaś tyczy się NTV ( zawsze poznaję wszystko sama, przez bycie w każdym miejscu) myślę iż niebawem wypowiem się i na ten temat, bo mam coraz większe doświadczenie i wiedzę.

Czy tak czy siak , dla mnie Dawid Icke jak i jemu podobni są manipulowani przez tą sama opcję która reprezentuje religie ( WSZYSTKIE), technologie jako priorytet życia, wszystko co jest związane z rytuałami molestowania dzieci, dorosłych i śmierci , wojen i uzależniania mentalnego.
Zasada jest jedna i ta sama zawsze, szczegulnie widoczna w naszych czasach.... KAŻDY ZAJMUJE SIĘ TEMATEM , KTÓRY ZNA DOSKONALE, JEST I BYŁ Z NIM ZWIĄZANY W INNYCH ŻYCIACH, KONTYNUUJE GO W TYM , BO JEST W NIM NAJLEPSZY, DLATEGO JEGO OPCJA ZAŚWIATOWA WYSTAWIA GO DO "GRY" JAKO FAWORYTA !
Zatem temat którym się zajmujesz dokładnie pokazuje kim jesteś i co reprezentujesz, inna sprawa jest wybór kierunku drogi. Wszyscy jesteśmy na ścieżce Lucyferycznej ... bo nie ma innej dotyczącej ziemi ( to promień światła biegnący od Gwiazdy Matki do jądra ziemi) ale , który kierunek tej ścieżki wybieramy ( plus czy minus, w gorę czy w dół) zależy juz tylko od nas.
Tylko idioci straszą światłem LUCYFER i tylko idioci boją się wiedzy.

Co do Myślicieli , wypada wiedzieć iż ta grupa Energii nie wcielonych , informuje, nie nakazuje i zakazuje, a wyłącznie informuje i przekazuje podstawy wiedzy o systemie wartości na którym opiera się rozwój życia na tym i tamtym świcie.
Możesz z niego skorzystać lub nie , Twój wybór,ale nikt z nich z tego powodu nie zdegraduje Twojej wartości i nie będzie Ciebie niczym za nic straszył i karał. Ich istnienie i twórczość , polega na sianiu zarodzi życia w kosmosie i akceptacji praw wszystkich odmienności , ale i na ochronie praw do życia tych odmienności , bez walki , jedynie prze stworzenie przestrzeni w których są możliwości istnienia dla wszystkich.

Ten rodzaj pokojowego istnienia życia jest również moją ideologią dlatego niezmiennie uczestniczę w nim propagując wiedzę Myślicieli. Naprawdę nic się nie zmieniło w tej kwestii, cały czas reprezentuję myśl... Myślicieli.

To co ja reprezentuję jako moją informację tematyczną, związaną z Myślicielami WSZYSTKO , ALE TO WSZYSTKO jest publiczne w tysiącach moich postów. Nigdy nie było żadnych tajnych i poufnych informacji przekazywanych jakimś "wybrańcom"..... :lol: :lol:


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: David Icke - za i przeciw niemu

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 12 lis 2014, 11:46

Zadalam sobie troche trudu i chyba jako jedna z nielicznych obejrzalam ten filmik w calosci, czyli ponad 48 minut!

Nie zauwazylam, aby bylo tam cos co akurat mnie by interesowalo. Wyswiechtane slogany typu wibracje, energie, duch Gaji, kult Slonca, Atlantyda, Lemuria i inne...ale nic konkretnego. Cala ta wiedza oparta jest na ... przeslaniach channellingowych jakichs bytow :shock:

Nie widze powodu do unoszenia sie, niech kazdy pisze co chce. Media sa bezwzgledne i zywia sie sensacjami. David Icke powoli tak jak kazdy zreszta kiedys, bedzie musial ustapic miejsca innym moze mlodszym, moze bardziej wyksztalconym propagatorom takich idei.
Na naszej arenie jest miejsce dla kazdego, kto chce zainwestowac swe sily w imie sukcesu.

Jako jedyne interesujace z tego materialu filmowego jest ciagle walkowanie tematu teozofii i doktryn H. Blawatskiej. I to tym nalezaloby sie zajac szczegolowiej, bo jest to wiedza bardzo scisla i skomplikowana, oparta na konkretnych dociekaniach i analizie informatycznej.

//Mam pewien material (o pracach Blawatskiej) dosc interesujacy, ale niestety po angielsku, a ja nie mam czasu na tlumaczenie, chetnym moge przeslac na priv.//
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: David Icke - za i przeciw niemu

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 12 lis 2014, 13:35

Lady....

Cala ta wiedza oparta jest na ... przeslaniach channellingowych jakichs bytow

I to jest właśnie cały sens ideologii Davida Icke i wielu mu podobnych głoszących te sensacji , ich cała wiedza opiera się na przesłaniach channelingowych jakichś bytów.
Tu Icke nie jest wyjątkiem, można ich wiedzę jednym sznurkiem powiązań informacyjnych odszukać w tym samym miejscu , reprezentowanym przez te same opcje.
To cały czas od wieków jest ta sama brać niekarminująca w różnych czasach i miejscach realizująca ten sam plan.
Jeden będzie opowiadał o gadach, inny o religiach jeszcze inny o technologiach, św. geometrii czy innych tematach odwracających Ludzką uwagę od siebie. Bo to jest jedyny sposób na wyciąganie z nas energii i trzymanie strachem w jednym miejscu.

Po prostu forma władzy nad CZŁOWIEKIEM , odcinanie go od wiedzy o sobie, blokowanie w przestrzenni , która go ściągnie informacją.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Krzysztof Rogala
x 129

Re: David Icke - za i przeciw niemu

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » środa 12 lis 2014, 13:50

Kiara pisze:Tu Icke nie jest wyjątkiem, można ich wiedzę jednym sznurkiem powiązań informacyjnych odszukać w tym samym miejscu , reprezentowanym przez te same opcje.


Widzę że trzeba coś ezoterycznemu motłochowi uświadomić,bo nic mnie bardziej nie wkur..jak takie pieprzenie, niczym się nie różnisz od baptystycznych fanatyków z USA, sama promujesz ezoteryczne gówno,także bądź łaskawa przymknąć się w tym temacie.

http://www.ignaciodarnaude.com/textos_diversos/Icke,David,The%20Biggest%20Secret.pdf

Na dole masz bogata bibliografię źródeł i jak nie czytałaś tej książki to nie pieprz jak potłuczona.
Masa informacji to twarde fakty weryfikowalne, podobnie jak w najnowszych książkach.
Dlatego tak jak mówiłem siejesz dezinformację i kłamiesz. Zajmij się lepiej promocją swojego bełkotu na NTV
gdzie ezoteryczny motłoch Cię uwielbia. Zagórski da Ci nawet własne show i seminarium za kasę dla niego oczywiście.
Tak to jest jaK się nie umie czytać. Niestety nie mam tyle czasu na pisanie jak co bezrobotni ezoterycy siedzący non stop na komputerze i piszący farmazony 24h na dobę. Niektórzy muszą pracować.

PS ... zablokuj se przestrzeń i zaciągnij informacją, cokolwiek to znaczy....bo dla normalnych wykształconych ludzi nic.
Jak zwykle zresztą wpieprzasz się w tematy o których nic nie wiesz produkując setki bełkotliwych bezwartościowych teorii z d... wziętych.

Nienawidzę hipokryzji a ty osiągnęłaś mistrzostwo w hipokryzji wymieszanej z arogancją niewiedzą i głupota. Do tego kreujesz się na eksperta w każdym temacie kiedy co widać brak podstaw w nauce które nadrabiasz niezrozumiałym bełkotem...i tak od lat...bełkot bełkot bełkot.

Szanowny Krzysztofie w każdej dyskusji wymagana jest pewna kontrola nad samym sobą. Nikt tutaj nie jest drugiemu wrogiem, ma tylko inne rozeznanie lub rozumienie danego tematu. Usuwam Twój post ponieważ jest delikatnie mówiąc obraźliwy. Narusza także Regulamin naszego forum.

12. Zakaz zamieszczania materiałów i treści mających na celu poniżenie, ośmieszenie, upodlenie
innej osoby.

13. Zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników oraz naruszania ich prywatności.

14. Tak zwane ''procesy interpersonalne'' czyli informacje dotyczące tego co kto o innych myśli i wie,
możliwe będą do realizowania tylko w prywatnych wiadomościach, o ile ich odbiorca wyrazi zgodę na ich
przyjęcie. Brak takiej zgody na PW lub Chat jest równoważny z naruszeniem czyjejś prywatności lub
godności osobistej.

15. Stosowanie formy bezosobowej w znanym kontekście lub sytuacji, stosowanie przenośni, aluzji w celu
ośmieszenia lub poniżenia kogokolwiek lub naruszenia czyjejś prywatności lub godności osobistej jest
zakazane.
Administrator Janusz
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: David Icke - za i przeciw niemu

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 12 lis 2014, 15:34

Dziękuję za "adorację" mojej osoby i pokazanie swojej w całokształcie..... nic dodać nic ująć....

Proszę o dokument ... DOKUMENT fizycznego kontaktu z jakimś gadem.... a nie chrzanienie o mentalnych wycieczkach po astralnych przestrzeżeniach.
Takie dyrdymały wojowników astralnych fokusów jest mnóstwo, jak również implantowanych im do mózgów naziemnymi technologiami filmów z różnymi scenariuszami.
MY żyjemy TU i TERAZ w fizycznym świecie , dla nas TU i TERAZ ważne są fizyczne działania!
Masz trofeum w postaci gadziej skóry???? Zabitego gadziego wojownika???
Masz dowód fizyczny bycia, życia jakiegoś gada z innej przestrzenni TU I TERAZ na ziemi???
Pisać i mówić można wszystko, dokładnie wszystko, ale w naszej rzeczywistości LICZĄ się materialne fakty, czy je masz?

Tak naprawdę 99% tych wszystkich obrzydliwych przestępstw na ziemi jest dziełem czlowieka , różnych służb na zamówienie. Bestialskich ludzi chcących władzy nad innymi, tworzących dla ukrycia swoich makabrycznych działań dezinformację o przestępstwach bytów z innych wymiarów.

Co wcale nie znaczy iż tych bytów nie ma są, kontaktują się z ludźmi, manipulują też nimi , ale to ludzie , ludziom robią te okrucieństwa w zdecydowanej większości przypadków.
Nie ważne czy to ludzie z duszami, czy ludzie z programami, są to ludzie pracujący w ukrytych laboratoriach naziemnych i podziemnych.

Co do NTV, piszę tam jak wszyscy , nikt mi niczego nie utrudnia ni nie ułatwia , nit mnie nie oskarża o nic ni nie gloryfikuje niczym. Jestem uczestnikiem jak każdy inny user, właściciele tego portalu mają prawo do intencjonalnych decyzji niezależnie czy się to komuś podoba czy nie.
Ja nie mam żadnych podstaw do uzasadnionej krytyk nikogo w tym miejscu.Jeżeli ktoś jest czymś zainteresowany czyta, jak nie to omija te treści.

Jednak nie spotkałam się tam z ocenami i treściami tak chamskimi jak Twój post tu.
Jedno mogę o Tobie na podstawie naszej wymiany informacji powiedzieć, kulturą osobistą nie grzeszysz....


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: David Icke - za i przeciw niemu

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 12 lis 2014, 21:24

Szanowny Krzysztofie w każdej dyskusji wymagana jest pewna kontrola nad samym sobą. Nikt tutaj nie jest drugiemu wrogiem, ma tylko inne rozeznanie lub rozumienie danego tematu. Usuwam Twój post ponieważ jest delikatnie mówiąc obraźliwy. Narusza także Regulamin naszego forum.

Punkty regulaminu dotyczące w/w.
12. Zakaz zamieszczania materiałów i treści mających na celu poniżenie, ośmieszenie, upodlenie
innej osoby.

13. Zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników oraz naruszania ich prywatności.

14. Tak zwane ''procesy interpersonalne'' czyli informacje dotyczące tego co kto o innych myśli i wie,
możliwe będą do realizowania tylko w prywatnych wiadomościach, o ile ich odbiorca wyrazi zgodę na ich
przyjęcie. Brak takiej zgody na PW lub Chat jest równoważny z naruszeniem czyjejś prywatności lub
godności osobistej.

15. Stosowanie formy bezosobowej w znanym kontekście lub sytuacji, stosowanie przenośni, aluzji w celu
ośmieszenia lub poniżenia kogokolwiek lub naruszenia czyjejś prywatności lub godności osobistej jest
zakazane.

Administrator Janusz
0 x



Krzysztof Rogala
x 129

Re: David Icke - za i przeciw niemu

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » czwartek 13 lis 2014, 08:42

janusz pisze:Szanowny Krzysztofie w każdej dyskusji wymagana jest pewna kontrola nad samym sobą. Nikt tutaj nie jest drugiemu wrogiem, ma tylko inne rozeznanie lub rozumienie danego tematu. Usuwam Twój post ponieważ jest delikatnie mówiąc obraźliwy. Narusza także Regulamin naszego forum.


MAM TO GDZIEŚ ! zdania nie zmienię, nie muszę być poprawny politycznie wobec hipokrytów, dezinformatorów i wszelkiej maści pajaców w ezoteryczno patologicznym środowisku. Ja nawet nie zacząłem obrażać tylko napisałem prawdę. Delikatnie napiszę... nienawidzę zakłamanych hipokrytów udających wszystkowiedzących Mupetów.

Kiara...takim jak ty nie pokazuje się dokumentów ani jakichkolwiek istotnych informacji tylko izoluje. Jesteś ostatnią osobą której bym cokolwiek powiedział w sprawie swoich badań. Co do dowodów...tak mam dowody, świadków i relacje. Nie rozpoznałabyś "syntetyka", gada, hybrydy nawet gdyby Ci łeb urwał. Mało tego będziesz dla nich pracować jak małpa w cyrku za banany co też już robisz. Bądź łaskawa nie wpieprzać się w moje tematy i nie siać dezinformacji. Warto tez poczytać może wtedy przestaniesz głupoty pisać.
0 x



Krzysztof Rogala
x 129

Re: David Icke - za i przeciw niemu

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » czwartek 13 lis 2014, 10:24

Równie dobrze możesz usunąć moje konto, bo więcej nie mam zamiaru tu niczego umieszczać skoro bronicie hipokrytów.
Żegnam.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: David Icke - za i przeciw niemu

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 13 lis 2014, 11:34

Powyższe argumenty w "dyskusji".... są dla mnie idealnym motywem żeby nieco odsłonić nie tylko intencje powoływania "ścigaczy " przeróżnej maści gadów i syntetyków , ale też tych, co za nimi stoją i nakręcają ten wyścig zmanipulowanej świadomości.

Czy żyją na ziemi fizycznie w swojej fizycznej formie gady wszelakie? tak oczywiście że tak, znamy je z wyglądu... to krokodyl, jaszczurki, warany, itp....

Czy żyją ludzie pochodzący z tej przestrzenni w gadzim fizycznym wyglądzie? Nie, ale są wcielani w ludzkie ciała materialne , mają normalny ludzki wygląd i pewne cechy, tych jest naprawdę bardzo dużo na ziemi teraz.
Owszem gadoidalne postacie jakiś czas temu fizycznie mogły przekraczać nasz wymiar, od pewnego czasu nie jest to dla nich możliwe.

Ci co są jeszcze nie pokazują się w naszej przestraszni,jeżeli są to w ukryciu poza wielkimi skupiskami ludzi.

Co zaś tyczy się syntetyków , to jest ich tak dużo , że raczej trzeba szukać CZŁOWIEKA w grupie ludzi , a nie syntetyka.

Nadejdzie dzień w którym maski spadną , zaskoczenie będzie wielkie, póki co , opiszę w globalnej polityce, globalny plan siania dezinformacji i jej cel.

Celem globalnej polityki przyszłości jest pozbawić CZŁOWIEKA wiedzy o sobie, odebrać mu tożsamość ( wiedzę o swojej płci, pochodzeniu genetycznym ,rodzinie, możliwości ewolucji), absolutnie rozłączyć i zniszczyć jego wszelakie rodzinne więzy, wpoić fałszywe informacje zacierające całkowicie wiedzę historyczną o sobie.
Jedynym i podstawowym sposobem jest sianie strachu w oparciu o fałszywe informacje, implantowane holograficznie prosto do mózgów ludzi , tworzące w nich rzeczywiste historie w ktorych biorą udział. Dla tak zmanipulowanych ludzi ich przeżycia są tak realne iż nie do odróżnienia, są to nakładające się dwa światy z "materialnymi" zdarzeniami.

Polecam uważne przeczytanie postów Matt, to, co jest naszą możliwością naturalną zablokowano w CZŁOWIEKU , a ci którzy potrafią używać tych technik , używają je przeciw LUDZIOM manipulując perfekcyjnie ich podświadomością.

viewtopic.php?f=16&t=1211

O co w tym chodzi? jak nie wiadomo o co, to zawsze o energię.....

Człowiek wolny , bez lęków nie zasila systemu, jest dla niego bezużyteczny, zatem podstawą działania obecnego systemu JEST WZBUDZANIE I UTRZYMYWANIA W NAS PODZIAŁU I STRACHU!!!!!!

Po pierwsze w tym perfidnym planie jest zmiana DNA na którym oparte jest nasze ciało fizyczne! Mentalnie ( bo od tego zaczyna się cały proces ) byliśmy i jesteśmy przygotowywani do KLONOWANIA ! Tak, nasze narodziny i poczęcie już nie miały być naturalne a z próbówki... inwitro ma inny ukryty cel!
Dlatego wprowadza się to całe gender usiłujące zacierać świadomość płci, propaguje i preferuje związki homo... bo z nich nie rodzą się dzieci. W psychikę i podświadomość CZŁOWIEKA usiłuje się wpisywać informację , iż to ziemia jest naszą matką a nie biologiczna ,fizyczna matka. W ten sposób zatracamy bardzo szybko świadomość prawdy i nie szukamy jej innych korzeni bo nie mamy pojęcia iż istnieją.
Dodać należy ( Lady .. pisała) grupy ezoteryczne , które usiłują mentalnie tworzyć CZŁOWIEKA androgenicznego, bez osobowości płciowej już na polu scalenia w jedno półkul mózgowych!

Tworzy się nowy obraz CZŁOWIEKA , bez historii, płci, swojego DNA ,wiedzy o pochodzeniu , rodziny , sklonowanego i zamkniętego w materialnej formie tak ograniczonej iż nie ma możliwości energetycznej ewolucji na setki tysięcy lat!!!

Nie szuka swoich początków ewolucji bo ma wpojony obraz pożerającego go gada już na progu mentalnego wymiaru , zatem zastraszony siedzi w kącie i trzęsie się by tylko ten gad w nim go nie pożarł!!!

Na ziemi stworzono wiele nie wiedzących o celach swoich działań grup, których celem ukrytym jest przyspieszenie realizacji tego perfidnego planu! Każdy robi swoje z myślą iż dobrze... bo w jego ograniczonym fragmencie działań tak to może wyglądać, nie wie co jest globalnym planem, nie szuka powiązań, a często nie jest w stanie ich zrozumieć.

Gadoidalne formy są początkami ewolucji materialnych ciał po wyjściu z wody, to przeszłość wszystkich Energii/ Dusz wcielających się w materię. Dowodem na dawna naszą historię są , nasza kość ogonowa i "gadzi mózg" , ale też pierwszy etap ciąży kobiecej w którym embrion przekształca się w CZŁOWIEKA.
Po raz kolejny odcina nas się od prawdziwej wiedzy o naszym pochodzeniu, etapach ewolucji życia , wykorzystuje się naszą niewiedzę i pozostałości dawnych leków pzreciwko nam.
Powołuje do życia i krzewienia strachu ludzi , którzy niosą go w sobie , nie rozładowali go w trakcie swoich dawnych żyć , a tym samym ( świadomie, czy nie) doskonale służą systemowi w znanym nam powiedzeniu.... "dziel i rządź"...

Co robisz człowieku..... siejesz strach , masz niezrealizowaną rządzę walki i kreowania autorytetu wojownika, kosztem ludzkich leków, szeroko propagowanego strachu.

Walczy tylko ten , kto się boi, kiedy przestajesz się bać nie walczysz, bo znasz swoją siłę i wiesz iż nikt cie nie zaatakuje, nic ci nie zagraża.

Ale... energia walki i strachu jest potrzebna systemowi... zatem będzie kreował mentalne sytuacje ( w końcu uświadom sobie iż wszystko ma początek i koniec w kreacjach myśli) zagrożenia gadami i będziesz wyszukiwał chętnych do walk z nimi.

Czymś innym jest POSIADANIE WIEDZY .... ona jest nam potrzebna, a zupełnie czymś innym sposób używania jej.

Różnimy się tym iż ja mam spora wiedzę w obydwu tematach, wiem doskonale gdzie żyją wcielone gadzie istoty , ale ja z nimi nie walczę.
Akceptuję ich prawo do życia i ewolucji wiem iż mają inne doświadczenia niż ja , bo takie są im niezbędne do ich rozwoju duchowego.
Tylko syntetyki wszelkiej maści nie mają Dusz.

Zdaję sobie sprawę z faktu iż jedynym sposobem na rozdzielenie naszej przestrzeni życia jest nasza LUDZKA ewolucja uczuciowa, czyli podniesienie wibracji. Tego nie dokonuje się żadnymi walkami, komu jeszcze potrzebne są walki MUSI nadal żyć w niższej przestrzeni z istotami , które mają taki styl życia jako swoją naturę.

Kto ewolucyjnie przekroczył wibrację strachu i walk , ten nie szuka przestrzeni takich doświadczeń, nie propaguje ich jako rozwiązywanie problemów na skalę osobistą ni globalną.
Kto nadal potrzebuje stylu życia opartego na walkach i przemocy.... ( nie ważne kto z kim, każdy niesie w sobie nieprzepracowane tematy z jakichś okresów swoich dawnych żyć), ten szuka możliwości realizowania go i otrzymuje.

Zatem... niech każdy przeanalizuje zdarzenia swojego życia ,one odpowiedzą mu co jest jego największym problemem....
Nie trzeba szukać zewnętrznie w kimś i odbarczać za swoje problemy kogoś... bo skoro one zaistniały na osobistym planie życia moim , twoim , są moje , twoje nie cudze.
A że podobne przyciąga podobne.... zatem tworzą się grupy podobieństw , które realizują swoje tematy wspólnie.

Na temat Dawida ICKE w kolejnym poście.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: David Icke - za i przeciw niemu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 13 lis 2014, 12:59

Kiara pisze:Dla zwolenników i przeciwników Davida Icke....

Demaskowanie mitów.....

Co chcą ukryć przez nagłaśnianie pewnych tematów niektórzy propagatorzy strachu...
Czyje interesy tak naprawdę reprezentują, nie ważne świadomie czy nie? Czy zdają sobie z tego sprawę?

Chris White - "David Icke obnażony" 1/3

https://www.youtube.com/watch?v=3nXVPdeOaSs

Na czym się David opiera i z kim tak naprawdę współpracuje, czy ONZ pomaga czy utrudnia w procesie ewolucji Ludzkości?

wstawiłem na stronę /blueray21

Obrazek


..pamiętam, że z początku sporo czytałem jego art.,-
jednak odkąd stał się b.instytucją niż prywatną os., oprócz kampanii strachu nie widzę w nim nic poza tym.


Krzysztof Rogala pisze:Równie dobrze możesz usunąć moje konto, bo więcej nie mam zamiaru tu niczego umieszczać skoro bronicie hipokrytów.
Żegnam.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: David Icke - za i przeciw niemu

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 13 lis 2014, 13:18

jednak odkąd stał się b.instytucją niż prywatną os., oprócz kampanii strachu nie widzę w nim nic poza tym.


Z mojego doświadczenia wynika, że za każdym atakiem personalnym, czy odwołaniami personalnymi, niezależnie od przedmiotu dyskusji - stoi brak argumentów merytorycznych.
David jednak kawał dobrej roboty niegdyś zrobił, zmusił do przemyślenia paru tematów, ale obecnie ....
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: David Icke - za i przeciw niemu

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 13 lis 2014, 13:38

Krzysztof Rogala pisze:Równie dobrze możesz usunąć moje konto, bo więcej nie mam zamiaru tu niczego umieszczać skoro bronicie hipokrytów.
Żegnam.

>KR< uważam, iż niepotrzebnie się unosisz.
Nie wiem jak ty ale ja przeczytałem cały regulamin tego forum i rozumiem powód takiej reakcji administracji.
Tu nikt nikogo nie broni personalnie, a jedynie stara się pilnować porządku i kultury.
Regulamin wyraźnie wskazuje, ze jest to forum otwarte, czyli dostępne dla każdego, dla wszelkiej myśli i jak
widzę, to rzeczywiście każdy wyraża się tu na swój sposób, łącznie z tobą.
Jedyne czego tu wymagają to kultura, nie atakowanie.
Wymiana poglądów bardzo rózni się od kłótni, a wybacz ale twój post był ... agresywny.
Myślę, że takie obrażanie się jest troszkę "dziecinne". ;)

Osobiście jestem za tym byś dalej tu prezentował swoje materiały, bo uważam je za wartościowe. :)


Szkoda, że na skutek usunięcia twojego postu zniknął również link do strony, którą podałeś, bo nie zdążyłem tam zaglądną. :(
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: David Icke - za i przeciw niemu

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 14 lis 2014, 00:23

abcd pisze :

Szkoda, że na skutek usunięcia twojego postu zniknął również link do strony, którą podałeś, bo nie zdążyłem tam zaglądną.


proszę ,to jest ten link z postu Krzysztofa

http://www.ignaciodarnaude.com/textos_d ... Secret.pdf
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: David Icke - za i przeciw niemu

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 14 lis 2014, 00:25

Krzysztof Rogala pisze:Równie dobrze możesz usunąć moje konto, bo więcej nie mam zamiaru tu niczego umieszczać skoro bronicie hipokrytów.
Żegnam.


No nieeee, Krzysztof proszę cię ,nie wygłupiaj się ,nie strzelaj od razu focha ,weź policz do 10-u i pisz ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ