Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Teoria Chaosu: MILAB

Krzysztof Rogala
x 129

Teoria Chaosu: MILAB

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » piątek 12 kwie 2013, 12:20

http://davidicke.pl/forum/wywiad-z-maarit-skandynawska-milab-fragment-t11586.html

Wywiad z Maarit, skandynawską MILAB [fragment]
Autor: Eve Lorgen

2. Jak uważasz, dlaczego oni wykorzystują Cię w swoich eksperymentach? Może poinformowali Cię o tym obcy lub wojskowi kontrolerzy? Czy jesteś hybrydą lub jesteś genetycznie zmodyfikowana przez kosmitów?

Obcy używali mnie, ponieważ żyję w genetycznie zmodyfikowanym ciele. Moje fizyczne istnienie stwarza okazję dla obcych - wielopokoleniowy, genetyczny monitoring. Mówiąc genetycznie zmodyfikowana, mam na myśli zmianę DNA w taki sposób, iż ciało energetyczne oraz zmodyfikowany układ nerwowy, połączony z DNA obcych, mogą podtrzymywać świadomość obcych, ponieważ tylko ten rodzaj świadomości może sprawić, aby ciało hybrydy funkcjonowało, per se. W rzeczywistości jest to częścią technologii recyklingu duszy. Kiedy mówię, że jestem hybrydą, rozumiem, iż moja świadomość jest czymś, co określamy jako świadomość drakońska. Jeszcze przed narodzinami zostałam zobligowana do wejścia w odpowiednio zmienione ciało, w celu wypełnienia swego zadania. Aby wykonać to przejście, mogłam wybrać ludzkich rodziców, z jednym warunkiem - matka miała posiadać grupę krwi Rh minus. Ta immunologiczna cecha jest wspólna wśród Drakonów i ich reprodukcji. Pamiętać jednak należy, że posiadanie grupy Rh- nie oznacza bycia hybrydą, to tylko warunek konieczny do realizacji biologicznej technologii obcych. Modyfikacja genetyczna jest ściśle związana z funkcjami ośrodkowego układu nerwowego [OUN] (ang. central nervous system - CNS) i w mniejszym stopniu z systemem immunologicznym. Ten genetyczny czynnik obcych obejmuje modyfikację świadomości, zwaną również wibracyjnym aspektem matrycy duszy. Matryca duszy jest jak wibracja energii elektrycznej, także można ją obserwować jako tony o różnych częstotliwościach. Kwestia zmian genetycznych nie jest czysto fizyczna, jak my to rozumiemy. Obejmuje też czynnik wibracyjny. W moim przekonaniu, w przeciwieństwie do ludzkiego, drakońskie DNA jest w zasadzie nieorganiczne. Funkcjonowanie drakońskiego DNA wymaga promieniowania, aby podtrzymywać świadomość, tak jak ludzie potrzebują powietrza do oddychania. Struktura drakońskiego DNA nie jest spiralną helisą alfa, ale gęstszą formą jakiejś nieorganicznej i dynamicznej materii - ma to postać czworokąta. Tutaj następuje organizacja struktury tonów energetycznych, aby służyć funkcjom organizmu. Wierzę, że to jest właśnie powód, dlaczego na ludzkim DNA dokonywane są różne procedury - w celu zrównoważenia funkcji i podziałów nieorganicznej i organicznej materii w obrębie DNA. Najwyraźniej podstawowy budulec życia nie jest całkiem tym, czym nam powiedziano, że jest.

Tak więc prawdziwe hybrydy mają świadomość obcych w zmienionym organiźmie poprzez modyfikację genetyczną OUN. Modyfikacja OUN jest częściowo potrzebna do obsługi częstotliwości świadomości obcych w ciele energetycznym. Zmiana genetyki OUN odbywa się podczas zapłodnienia, poza macicą, przy użyciu technologii, która może utrzymać i zmienić matrycę duszy za pośrednictwem pola magnetycznego. Zmodyfikowany zarodek jest następnie wszczepiony w łono kobiety z Rh-. Inny, od ludzkiego, rodzaj matrycy duszy obcych przywraca normalnie niedostępne funkcje ciału hybrydy i zmienia funkcje OUN (wszystkie hybrydy są psionikami).
Można więc zrozumieć, dlaczego prawdziwe hybrydy trzymane są w tajemnicy i ciszy. Modyfikacje, w stadium embrionalnym poza macicą, ciał wytwarzanych istot mają na celu osiągnięcie również innych rzeczy, takich jak choćby funkcjonowanie w innym rodzaju środowiska. Hybrydy mają większą tolerancję na promieniowanie. Promieniowanie, samo w sobie, w ogóle nie jest trucizną dla niektórych ras pozaziemskich. (EL - dowiedziałam się o tym PRZED nuklearną katastrofą w Fukushimie 3/11/2011).

Byłam używana jako inkubator dla hybrydowych embrionów obcych. Współczynnik Rh- jest tutaj kluczowy. Wiele uprowadzonych kobiet używanych w ten sposób miało grupę krwi Rh-. Czynnik Rh- zapobiega ewentualnej reakcji autoimmunologicznej podczas wczesnych etapów ciąży ze zmodyfikowanym embrionem obcych.

"Normalne" kobiety produkują również ludzkie embriony dla obcych. Te zarodki są częściowo rozwinięte i wykorzystywane jako źródła biologicznego białka dla Reptiodów. Ludzie porwani nie potrzebują zmian genetycznych, używani są do innych zastosowań biotechnologicznych oraz do konsumpcji dla Reptiodów. Krótko mówiąc - jako pokarm. Te gadzie istoty są w stanie hodować duże ilości biologicznie "żywych" tkanek. Taka tkanka może być sklonowana, aby produkować również i szare istoty. Ten rodzaj tkanek nie może być bez końca klonowany bez zdegenerowania. Dlatego obcy uprowadzają tak wielu ludzi. Każdy z nas ma zaspokoić potrzebę jedzeniową dla dużej cywilizacji obcych. To takie proste. Nie jesteśmy na szczycie łańcucha pokarmowego. To jest coś, co po prostu musimy przyznać przed samymi sobą.

Wielu uprowadzonych opowiada o tym, jak to obcy pokazują im małe dzieci. Cała ta sprawa, moim zdaniem, ma po prostu za zadanie stworzyć jakąś psychologiczną więź emocjonalną, która ma zapobiegać oporowi ze strony ludzi. Nic więcej. Pokazywane niemowlęta, jakoby bardziej rozwinięte [od normalnych dzieci], są najprawdopodobniej obco-ludzkimi hybrydami, stworzonymi do bycia sługami w przyszłości.

Mój syn jest również uprowadzany. Jest on genetycznie zmodyfikowany. Jego narodziny to cud. Musieliśmy używać metody ICSI (rodzaj procedury zapłodnienia in vitro), aby umieścić żywy embrion w łonie. Podczas uprowadzeń, kiedy byłam w ciąży, zostałam przedstawiona mojemu synowi dwa razy. Jego ciało było małe, skóra blada. Miał ogromne niebieskie oczy i tylko niewielka ilość włosów. Kiedy przychodził zobaczyć mnie z tym "nordyckim" wizerunkiem, jego świadomość była utrzymywana w klasycznym ciele hybrydy. I tak jak moja, jego świadomość dołączyła do genetycznie zmodyfikowanego, ludzkiego ciała podczas porodu. Takie są jego wspomnienia. Mamy bardzo silną więź, możemy komunikować się za pomocą uczuć.

Wojsko chce wszystkie "kąski", które mogę im dać: moje geny, moje zdolności psychiczne. Przeprowadzane są badania medyczne, które oferują korzyści dla obu zaangażowanych stron. Mojego syna również włączyli do tych swoich operacji. To był główny powód, dlaczego postanowiłam podzielić się moją historią, powiedzieć ludziom, aby się obudzili i walczyli o swoją wolność. Musimy zrozumieć, że istnieje wielu uczestników z wieloma planami, którzy są związani z uprowadzeniami i operacjami MILAB. I wieloma więcej, sądzę, że te dwie grupy, medyczna i wojskowa, są powiązane ze sobą. Wydaje mi się, że ludzie, którzy biorą udział w tych procederach, muszą pracować dla kosmitów na o wiele głębszych poziomach niż wcześniej sobie wyobrażaliśmy. To jeden z powodów, dlaczego uważam, że nie będzie otwartego ujawnienia (disclosure) na temat prawdziwej natury spotkań z obcymi. Niektóre grupy ludzi są zbyt głęboko zamieszane w tym bałaganie. Ujawnienie wystawiłoby na ryzyko ekonomiczne i naukowe korzyści oraz władzę, jaką te grupy uzyskały dzięki związkom i współpracy z obcymi.

Kiedy człowiek zostaje uprowadzony po raz pierwszy, wszczepiany jest mu implant. Wojsko ma potrzebną technologię do śledzenia sygnałów emitowanych przez implanty tych nowych uprowadzonych. Implanty wnikają do ośrodkowego układu nerwowego - połączenie zostaje nawiązane; wysyłany jest sygnał, który wojsko może odbierać. Tak więc, wszyscy porwani ludzie są możliwymi ofiarami MILAB (ReAbs), jeśli posiadają coś, co może mieć wartość dla wojska. Nikt nie jest bezpieczny, era MK-Ultra się nie skończyła. Wojsko/rząd cieni posiada tożsamości wszystkich uprowadzonych osób na tym świecie.

Tłumaczył: kowal dla davidicke.pl

Źródło: http://evelorgen.com/wp/articles/military-abduction-milabs-and-reptilians/interview-with-maarit-a-scandinavian-milab/
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7355
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 247
Podziękował: 5968 razy
Otrzymał podziękowanie: 11576 razy

Re: Wywiad z Maarit, skandynawską MILAB fragment

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 12 kwie 2013, 13:23

"To był główny powód, dlaczego postanowiłam podzielić się moją historią, powiedzieć ludziom, aby się obudzili i walczyli o swoją wolność."

Czy walka jest możliwa, skoro najbardziej poszkodowani (uprowadzani) recepty na walkę nie mają?



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Krzysztof Rogala
x 129

Re: Wywiad z Maarit, skandynawską MILAB fragment

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » piątek 12 kwie 2013, 14:48

Thotal pisze:"To był główny powód, dlaczego postanowiłam podzielić się moją historią, powiedzieć ludziom, aby się obudzili i walczyli o swoją wolność."
Czy walka jest możliwa, skoro najbardziej poszkodowani (uprowadzani) recepty na walkę nie mają?


Owszem jest możliwa bo oni wykorzystują potęgę ludzi przeciwko ludziom i już najwyższy czas to sobie uwiadomić. Nie jest to napisane dosłownie, każdy analityk jednak czyta też to co nie zostało zapisane, to też jest informacja. Dlaczego uruchomili tak gigantyczne środki aby nas kontrolować ? Jak bardzo musimy być potężni ? Odpowiedz sobie sam ;)
0 x




Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Teoria Chaosu: MILAB – rozmowa z Krzysztofem Rogalą

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 12 wrz 2014, 20:49

Przeczytalam informacje podane w linkach.
Wysluchalam ... "nadawania" na falach, ale tylko 30 minut. Na 3 godziny sluchania ... nie mam po prostu, ani czasu, ani ochoty.

Zaczelam zastanawiac sie nad ta cala akcja. Bo ani dowodow, ani POMOCY.

Gdy zaczniecie nadawac jaka POMOC ofiarom MILABU mozna przyniesc, to byc moze wlacze sie, ale do tej pory widze tylko i wylacznie fantastyczna robotke Szatana. Przyciagnac do swojej studni jak najwiecej spragnionych duszyczek.

Ale ... Dariuszowi podobalo sie i to jest dla mnie wazne, bo Krzysztofowi nic tu nie podoba sie (nie ocenil NIKOGO), ... woli BRAC. A waga Horusowa polega na balansie miedzy braniem i dawaniem.
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Teoria Chaosu: MILAB – rozmowa z Krzysztofem Rogalą

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 13 wrz 2014, 00:40

Tak @FL, w dużej części podoba mi się to co robi @Krzysiek.
Informacje jakie przekazuje. Oczywiście nie ze wszystkimi się zgadzam bo zwyczajnie mam inne na to spojrzenie, tak jak nie zgadzam się w najmniejszym stopniu ze zwrotem jakiego użyłaś i podobnymi tego typu:

FL pisze:...
do tej pory widze tylko i wylacznie fantastyczna robotke Szatana.
...

Osobiście widzę tu wspaniałą robotę judo/chrześcijańsko,islamskiego boga, ktory moim zdaniem jest tożsamym bytem ze wspomnianym przez Ciebie Szatanem.
Osobiście uważam Szatana za wymyśloną postać dla usprawiedliwienia okropności jakich dopuszcza się bóg/pan/Allach i jak go tam jeszcze zwać, wymyśloną przez tego właśnie krwiożerczego boga. ;) :lol:

Co do stwierdzenia:

...
bo Krzysztofowi nic tu nie podoba sie (nie ocenil NIKOGO),
...

również mam troszkę inne zdanie.
Nikt nie wymaga od niego ni nikogo innego, kto odwiedza nasze forum by pałał jakąś wylewną sympatią do nas.
Nie wiem czy wiesz, ale @KR wywodzi się z pośród nas (o czym napomyka pomiędzy wierszami w audycji) i po jakimś czasie postanowił rozwinąć skrzydełka by się usamodzielnić. Tak powstało przynajmniej kilka niezależnych for internetowych.
Akurat w przypadku @Krzyśka ta sympatia jest dość zauważalna choćby w tym, że wciąż jest z nami, podczas gdy inni, którzy się usamodzielnili zaglądają do nas już tylko jako goście.
Że nie podziękował nikomu? No cóż, osobiście również długo nie wykorzystywałem opcji "kciukowania" co nie oznaczało, ze coś lub kogoś nie darzę sympatią. Obecnie używam tej opcji w odniesieniu do niemal każdej osoby, nawet tej, z którą nie do końca zgadzam się w jej poglądach ale doceniam chęć i odwagę wyrażenia swojego zdania.
Bardzo się cieszę, ze mamy na naszym forum tak różnorodnych ludzi, ludzi którzy mają niekiedy zainteresowania diametralnie różne od naszych.
Dzięki temu wiemy więcej, a tym samym wciąż się rozwijamy. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Teoria Chaosu: MILAB – rozmowa z Krzysztofem Rogalą

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 13 wrz 2014, 10:18

Dariusz -

Osobiście widzę tu wspaniałą robotę judo/chrześcijańsko,islamskiego boga, ktory moim zdaniem jest tożsamym bytem ze wspomnianym przez Ciebie Szatanem.


:shock: Nie Darku, nie tego "Szatana" mam na mysli, lecz ... Internet ogolnie - dostep do sieci, wszak jego to symbol www. czy 666 - platforme, czy plansze, po ktorej poruszamy sie, czesto biezwiednie.

Caly czas toczy sie walka o ... dusze nic innego, czyli ilosc sojusznikow, czy "znajomych" ;) //tudziez czasu poswieconego na ogladanie, czytanie, klikanie etc. ogolnie potencjal zainteresowania danym tematem //

Krzysztofowi zycze jak najwiekszych sukcesow, cenie jego zaangazowanie, sama niekiedy czytam artykuly z jego forum, czy zamieszczone tutaj.

Ale zasugerowalam tylko potrzebe zajecia sie ofiarami Milabu, oraz ... zintegrowanie z grupa, w ktorej sie przebywa (tu jest to kciuk ;)
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Teoria Chaosu: MILAB – rozmowa z Krzysztofem Rogalą

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 13 wrz 2014, 11:00

Mamy różne sposoby integracji, dla mnie i Ciebie będzie to "kciuk", choć ja idę nieco dalej i wolę się integrować choćby przy pyfku :lol: - jednak to sposób, który można zrealizować tylko w realnym życiu. ;)
Dla innych będzie to o prostu klikanie, dla jeszcze innych czytanie nas itd. itp.
Różnie każdy wyraża swoje upodobania. ;)

Jeśli zaś idzie o ofiary MILABU i niesienie im pomocy.
W audycji @Krzysztof wyraźnie wspomina, ze wciąż próbują nawiązywać z takimi kontakty i ... dość szybko one się urywają.
Z jakiego powodu? Sam o tym wspomina. Niestety z Polski ma mniejsze mozliwości szybkiego dotarcia do nich więc i udzielanie dalszej pomocy jest praktycznie niemożliwe.
Uważam, że osoby, które są po uszy umoczone w MILABIE doskonale zdają sobie sprawę z faktu w czym siedzą i nie oczekują nijakiej pomocy poza tą, że ktoś odpowiednio nagłośni ten problem, bo oni jako jednostki i tak są już straceni.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Teoria Chaosu: MILAB – rozmowa z Krzysztofem Rogalą

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 13 wrz 2014, 11:42

Dariusz -

Niestety z Polski ma mniejsze mozliwości szybkiego dotarcia do nich więc i udzielanie dalszej pomocy jest praktycznie niemożliwe.
Uważam, że osoby, które są po uszy umoczone w MILABIE doskonale zdają sobie sprawę z faktu w czym siedzą i nie oczekują nijakiej pomocy poza tą, że ktoś odpowiednio nagłośni ten problem, bo oni jako jednostki i tak są już straceni.


Milab dziala wszedzie, w Polsce tez. Ludzie, ktorzy padaja ofiarami Milabu sa wyselekcjonowani duzo wczesniej niz ich pojawienie sie na planie czaso-przestrzennym. Zaryzykuje nawet stwierdzenie, ze sa niebezpieczni dla systemu, bo wlasnie wprowadzaja ... chaos (pozornie oczywiscie).
Pojecie Milabu to kosmiczna organizacja o bardzo wysoko rozwinietej technologii, glownie opartej na kontroli czestotliwosci fal, projekcji.
Ogromna role stanowi rowniez "mitologia" egipska (pozniej rozprzestrzeniona na kontynent europejski za sprawa m. in. Grekow).
Zreszta w jednym z linkow, KR opisuje na swym forum role Horusa. Z mojej strony uzupelnilabym ten (starszy juz artykul) o pojecie wagi Horusowej.
To nic innego, tylko czysciec. Wymiar potepienia dusz. Oraz ... siedziba panow Milabu.

Nie wolno omawiajac tak wazny temat pomijac tych wlasnie pojec, rodem ze swiata ezoteryki i duchowosci.

Porwani przez Milab, sa jednostkami usunietymi z membrany wymiaru, w ktorym sa zarejestrowani. Nazywa sie to - "zaginiony" lub jak w swiecie binarnym - "abandon".
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Teoria Chaosu: MILAB – rozmowa z Krzysztofem Rogalą

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 13 wrz 2014, 11:49

Zapewne masz sporo racji, działają wszędzie jednak i to również uwypukla @KR w audycji, ich największa aktywność obejmuje Australię, USA, Meksyk, zachodnią część Europy. Tu są najaktywniejsi.
Skąd to wynika? Nie wiem ale jakoś mnie to nie martwi specjalnie, że nas "omijają". ;) :D

Co do wagi Horusa, podpowiedz to @KR, może podchwyci i opublikuje. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Teoria Chaosu: MILAB – rozmowa z Krzysztofem Rogalą

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 13 wrz 2014, 12:05

Dariusz -

ale jakoś mnie to nie martwi specjalnie, że nas "omijają". ;) :D


Nie omijaja, niestety... ale ofiary nie pchaja sie z tym do mediow. Ci, ktorzy po mimo wszystko maja odwage o tym mowic i pisac glosno, otrzymali specjalna ochrone w ... Aurze //to rodzaj immunitetu dyplomatycznego//. Z Milabu nikt o wlasnych silach nie wyzwoli sie - to zupelnie inny wymiar.

Co do wagi Horusowej, mozna utworzyc taki temat (w innym dziale) i nawiazac w odnosnikach do Milabu. Gdy dobrej woli nie zabraknie, to zachecam wszystkich zainteresowanych do wspolpracy, o ile czas i mozliwosci na to zezwola.
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Teoria Chaosu: MILAB – rozmowa z Krzysztofem Rogalą

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 13 wrz 2014, 12:08

Oczywiście, utwórz taki temat. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Teoria Chaosu: MILAB – rozmowa z Krzysztofem Rogalą

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 13 wrz 2014, 20:26

Wlasciwie ten tytul jest najbardziej trafny.

Teoria Chaosu. Dla MATEMATYKA wiele to mowi, dla ezoteryka ... oznacza "strach".

Milab pracuje na roznych poziomach. Starczy pewnej grupie cos "obiecac", a nawet dac na poczatek cukiereczki w formie zlecen, czy na tlumaczenia, czy spotkania, czy nauczanie etc. a potem przychodzi po swoje zniwo.

Zamiast zaczynac od systemow uniwersalnych proponuje zapoznanie sie z Teoria "Porzadku".

Diagram Voronoi'a wyglada np. tak.

Obrazek
0 x



Krzysztof Rogala
x 129

Re: Teoria Chaosu: MILAB – rozmowa z Krzysztofem Rogalą

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » niedziela 14 wrz 2014, 12:51

W kwestii tzw "wirtualnych scenariuszy pola walki" dla szkolenia super-żołnierzy MILAB do walki z dowolnym wrogiem polecam film "Na krawędzi jutra" z Tomem Criusem bo tak to dokładnie wygląda.
Wspominałem o tym w audycji że taka technologia istnieje. Pozostaje tylko odpowiedź na pytanie na które nie chcemy znać odpowiedzi - "Po co ?"
Wyobraźcie sobie cierpienie ludzi w scenariuszach VR... a potem niech mi ktoś napisze że są straceni...nie nie są i nigdy nie byli. Po co tworzyć niepokonaną armię ?
Nie można złamać ludzi, można ich zabić i to czasem setki razy, ale nie można złamać naszej woli bez naszej zgody. Okultyzm=metatchnolgia.

http://www.youtube.com/watch?v=RLoSxWq3z2g

Po raz kolejny Criuse wykazał się wiedzą na tematy które nie powinny istnieć.

"- Nie jestem żołnierzem
- Oczywiście że nie jesteś.
Jesteś BRONIĄ"
0 x



Krzysztof Rogala
x 129

Re: Teoria Chaosu: MILAB – rozmowa z Krzysztofem Rogalą

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » niedziela 14 wrz 2014, 14:19

Fair Lady pisze:Ale zasugerowalam tylko potrzebe zajecia sie ofiarami Milabu, oraz ... zintegrowanie z grupa, w ktorej sie przebywa (tu jest to kciuk ;)


Nawet jak mi sfinansujesz moje rachunki tak aby 90% mojego czasu nie szlo na zarabianie na życie, sfinansujesz taką pomoc i opłacisz odpowiednie osoby
jak choćby wysokiej klasy specjalistów, to i tak nie mam zamiaru ani ryzykować życia swojego i swoich bliskich. Chcesz pomóc..zrób to sama.
Co do brania....dostajecie materiały za darmo bez żądania złamanego grosza nawet w formie dotacji...sam nic z z tego nie mam proszę mi tu nie pieprzyć o braniu OK?
Nie bawię w się w dziecinne formy internetowej gratyfikacji i sam ich nie mam na forum bo prędzej czy później zawsze to prowadzi do patologii.Wrzucam informacje i to wszystko,
taki buckup tematów, róbcie z tym co chcecie. A wagi Horusa i inne idiotyzmy oddaje na złom.
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Teoria Chaosu: MILAB – rozmowa z Krzysztofem Rogalą

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 14 wrz 2014, 20:23

KR


Co do brania....dostajecie materiały za darmo bez żądania złamanego grosza nawet w formie dotacji...sam nic z z tego nie mam proszę mi tu nie pieprzyć o braniu OK?


Placimy nasza energia i zainteresowaniem. Przelicznik energetyczny to ... jest wlasnie waga Horusa.

Ale kazdemu swiatlemu umyslowi podstawia sie kooperantow. I albo uzna sie ich metody i wiedze, albo oleje! //sorry za taki wulgaryzm, ale KR chyba zrozumie// ;)

Do wspolpracy na Wyzszym Poziomie powoluje sie odpowiednich i przeszkolonych ... Nauczycieli.

Np. Takiego o nicku "Farmer".

:shock:
0 x



Awatar użytkownika
Krystaliczna44
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek 06 lip 2015, 20:05
x 3
x 10
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podziękowanie: 78 razy

Re: Teoria Chaosu: MILAB – rozmowa z Krzysztofem Rogalą

Nieprzeczytany post autor: Krystaliczna44 » piątek 23 paź 2015, 15:44

W linku jest artykuł - Podstawowe wiadomości o MILAB. Znajduje się on na forum, gdzie administratorem jest Krzysztof Rogala. Autorem jest James Bartley. Przetłumaczyła go jedna osoba stamtąd o nicku Kowal. Jak kogoś to zagadnienie interesuje, może zajrzeć. Tylko jedno zastrzeżenie. Jeśli kogoś odpycha od takiej tematyki, czuje do niej niechęć, to niech nie czyta, bo ta wiedza nie jest mu na razie potrzebna. Takie odczucia to głos duszy, czyli intuicja, by w takie tematy w danym momencie nie wchodzić. Na danym etapie rozwoju (nie chodzi o wartościowanie, niżej czy wyżej, bo to tak nie działa) nie jest to wskazane.

Na forum daję tylko ten fragment, który dobrze pokazuje pewną strategię istot kontrolujących system i stojących za takimi projektami jak MILAB. O takich sytuacjach warto wiedzieć, aby widząc coś podobnego protestować, jeśli jest jakaś możliwość, a przynajmniej zachować czujność, nie dać się nastawić przeciwko takiej osobie. Bo to jest już to, co jest do zrobienia po naszej stronie. To jest typowa metoda na nastawianie ludzi przeciwko osobie poszkodowanej i dalszego jej osłabiania przez to. Kiedy człowiek spodziewa się ratunku, widzi go, daje się nabierać, a ta osoba okazuje się wrogiem, to potrafi mocno osłabić psychicznie, bo dotyczy to ludzi, którzy i tak już wiele przeszli. To jest już poziom nieludzki.
Pogrubienie w tekście jest moje.

Kobiety MILAB nie powinny konsultować się z "dewotami"

Pojawił się niepokojący trend, kiedy samozwańczy "doradcy" i "badacze" o wyraźnie fundamentalistyczno-chrześcijańskim nastawieniu biorą na siebie obowiązek "pomocy" kobietom MILAB, lub ofiarom projektu Monarch, które potrzebują zrozumienia I wsparcia w radzeniu sobie z traumatycznymi doświadczeniami. Początkowo "dewot" okazuje wiele współczucia i miłosierdzia takim kobietom. Jest to etap pierwszy. Drugi etap składa się z kwestionowania jej motywów, akuratności i wiarygodności doświadczeń, którymi się z nim dzieli. Zaczyna osądzać, a nawet oskarżać ją o fabrykowanie opowieści, w celu zwrócenia na siebie uwagi. Trzeci etap polega na poinformowaniu kobiety o fakcie, iż jest ona grzesznicą i jeśli tylko przestałaby grzeszyć, wówczas zniknęłyby jej problemy. Taki doradca podkreśla, że głównym problemem jej życia są grzechy. Reptilianie, kontrolerzy MILAB, illuminati, działa elektromagnetyczne, różne formy wojny psychologicznej (PSYOPS) oraz molestowanie nie mają z jej problemami nic wspólnego z nim.

Jeśli kobieta popełni błąd i wspomni o swoich zdolnościach psychicznych, i że przy różnych okazjach kontrolerzy MILAB, lub istoty pozaziemskie, zmuszały ją do korzystania z tych zdolności, dewot zgani ją za używanie "złych" i "satanistycznych" mocy, które są dziełem diabła. Mimo jej protestów, iż nie ma ona naprawdę kontroli nad sytuacją, będzie nadal ją krytykował i lżył. Widzimy wyraźnie, w jaki sposób postępuje cały proces: dewot wydaje się być osobą, która chce pomóc, aby ostatecznie przepoczwarzyć się we wroga kobiety. Według wszelkiego prawdopodobieństwa, niektórzy z dewotów sami mogą być ofiarami kontroli umysłu. Istnieje "chrześcijański alter-front" będący częścią mechanizmu kontroli, który służy do dalszego osłabiania i destabilizacji kobiet w tych projektach, zapewniając tym samym, iż pozostaną one pod stałą kontrolą umysłu. Ostatni etap jest najbardziej szkodliwy: dewot na łamach internetu zaczyna atakować charakter i uczciwość kobiety MILAB, lub ofiary projektu Monarch, która przyszła do niego po pomoc. Taka kobieta w czuje się w tym momencie psychicznie zbałamucona, a jej zaufanie zostało mocno nadszarpnięte. Odbywa się to na porządku dziennym. Jestem w posiadaniu danych wielu z tych kontrolujących dewotów. Oni po prostu muszą być częścią wysiłków, mających na celu utrzymanie kontroli nad tymi kobietami i nie dopuszczenie do otrzymania pomocy, jakiej one potrzebują.

Nigdy nie spotkałem dewota, który posiadałby podstawowe wiadomości na temat projektów MILAB, bądź Monarch. Jeśli nie znają oni nawet podstawowych faktów dotyczących tych kwestii, jak wtedy mogą spodziewać się być jakąkolwiek pomocą dla rzeczywistych ofiar? Wspominam o kobietach z projektów Monarch w tejpobudzić sekcji, ponieważ są one często celem, tych negatywnie nastawionych do kobiet osób. Proszę zauważyć, że ci dewoci nigdy nie skarcą, ani nie będą się psychicznie znęcać nad mężczyznami MILAB lub z projektów Monarch. Powód tego jest bardzo prosty: gdyby potraktowali mężczyzn w sposób, w jaki traktują kobiety, szybko mieliby podbite oko. Proszę mnie źle nie zrozumieć: mam bardzo bliskich przyjaciół, którzy są fundamentalistycznymi chrześcijanami. Ha! niektórzy z nich to kobiety MILAB i kobiety z projektów Monarch! Ale ja sprzeciwiam się formom tych skandalicznych nadużyć, jakie dewoci wymierzają w kobiety, które przeszły przez tak wiele cierpienia i traumy. Muszą oni zostać zdemaskowani i posypać głowę popiołem.

http://davidicke.pl/forum/james-bartley ... 10251.html
0 x


Kiedy złe zamyka drzwi, Bóg otwiera okno.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Teoria Chaosu: MILAB – rozmowa z Krzysztofem Rogalą

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 23 paź 2015, 17:42

Może nie zamieszczaj nic ze strony Krzyśka ,on tego nie lubi. Po za tym Krzysiek wycofuje wszystkie swoje stare wykłady i filmiki z YT ,a nawet zlikwidował konto na FB. Wiem że ma NOWE przemyslenia i będzie robił aktualizacje wszystkiego co dotychczas wstawiał w necie.Tak przynajmniej deklarował za nim zlikwidował swoje konto na FB.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Teoria Chaosu: MILAB

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 08 lut 2023, 11:59

SIEWCY CHAOSU. Film 4K Ultra HD

https://youtu.be/Xt0ixoBFP3Y

Jan W. Klif
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Teoria Chaosu: MILAB

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 08 lut 2023, 13:38

"wegańskie trumny dla chomików" :lol:
mocno religijny "smak" tego przekazu ale ciekawy inny punkt widzenia :)
1 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Teoria Chaosu: MILAB

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 09 lut 2023, 00:01

songo70 pisze:
środa 08 lut 2023, 13:38
"wegańskie trumny dla chomików" :lol:
mocno religijny "smak" tego przekazu ale ciekawy inny punkt widzenia :)
Tak ! Po za religijnym "smakiem" reszta jest ok .Ktoś ma świetne spostrzeżenia .Czyż nie ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Teoria Chaosu: MILAB

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 09 lut 2023, 05:03

chanell pisze:
czwartek 09 lut 2023, 00:01
Czyż nie ?
owszem, czyli mamy kontaktowców co się ostatnio zdyskredytowali lub zwolenników religijnych mitów,-
poza tym że są inne drogi/opcje tego wszystkiego, to wygląda to również tak, ze jak ktoś jest niewygodny,-
to najlepiej go ośmieszyć i zdyskredytować właśnie.
Ciekawe o tych protestantach - czyli oni są takimi ortodoksami...

PS. pamiętam lata do tyłu taki film o kontaktach Indian z ameryki płn. z tymi ET., sami mówili że nie są pewni,-
czy to ET. czy istoty duchowe, a może i jedno i drugie oraz na jak wiemy mamy ET na wyższych gęstościach,-
gdzie dalej są i pozytywne i negatywne i mogą z nami "grać" i w bogów i demonów wedle swoich celów.
reszta to nasza interpretacja.
PS2. w końcu jeśli to wszystko to nasza wspólna holograficzna projkcja to my na prawdę decydujemy,-
czego doświadczamy. ;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Teoria Chaosu: MILAB

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 09 lut 2023, 10:25

Ciekawe o tych protestantach - czyli oni są takimi ortodoksami...
We wszystkich religiach są ortodoksi .
pozytywne i negatywne i mogą z nami "grać" i w bogów i demonów wedle swoich celów.
reszta to nasza interpretacja.
Dokładnie tak jest .Może inaczej ....tak też myślę .
PS2. w końcu jeśli to wszystko to nasza wspólna holograficzna projkcja to my na prawdę decydujemy,-
czego doświadczamy
Tak ,dlatego powinniśmy uważać co projektujemy naszym mózgiem. Myśl tworzy rzeczywistość ;) Co sobie wymyślimy to mamy . Dlatego staram się nie zasilać negatywnych wiadomości swoją energią .

ps. Ten film zasugerował mi YT ,pewnie nie przez przypadek .Wstawiłam go za nim wysłuchałam do końca . Sprawdziłam w necie tego Jana W. Klif i okazuje się ,że to były satanista i muzyk metalowej grupy ,który się nawrócił. Obecnie jest Adwentystą
ale każda religia to zniewolenie .Z deszczu po rynnę ??
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Teoria Chaosu: MILAB

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 09 lut 2023, 12:08

chanell pisze:
czwartek 09 lut 2023, 10:25

Tak ,dlatego powinniśmy uważać co projektujemy naszym mózgiem. Myśl tworzy rzeczywistość ;) Co sobie wymyślimy to mamy . Dlatego staram się nie zasilać negatywnych wiadomości swoją energią .
gdyby to byłoby takie proste, wszak od wieków są między nami mnisi, asceci, itp.,-
może gdyby wszyscy tak zrobili, ale póki co tą samą rzeczywistość dzielą z nami np. "metalowcy"
https://youtu.be/QWEmhKJizho :evil: :twisted:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Teoria Chaosu: MILAB

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 09 lut 2023, 12:18

ale póki co tą samą rzeczywistość dzielą z nami np. "metalowcy"
@songo ,od lat słucham metalu i rocka .Jakoś nie zostałam satanistką ;) Faktem jest ,że nie oglądam tylko słucham ,nie dziargam się ani nie kolczykuję i nie używam znaków . Zresztą trzeba trafić na naprawdę dobrą muzykę i tekst ,bo to jest to co lubię .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ