Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Drapieżcy - ludzkie żniwa (UWAGA: drastyczny materiał)

Krzysztof Rogala
x 116

Drapieżcy - ludzkie żniwa (UWAGA: drastyczny materiał)

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » poniedziałek 28 lip 2014, 09:34

Obrazek

źródło: http://www.alienvideo.net/0805/alien-abduction-mutilation.php

Najbardziej niepokojący przypadek uprowadzenia. Kiedykolwiek

Ostrzeżenie: ten artykuł zawiera drastyczne zdjęcia ludzkiego okaleczenia.

Ta sprawa uprowadzenia z 1994 jest również jednym z najbardziej niepokojącym ze znanych kiedykolwiek przypadków śmierci istoty ludzkiej.

Człowiek został poddany brutalnemu okaleczeniu. Jednak rzeczywistość tego co się mu przydarzyło jest o wiele bardziej niepokojąca niż brutalność tego. To było systematyczne okaleczenie.
Kimkolwiek oni byli, mieli zdumiewający poziom precyzji. Byli bardzo dokładni co do tego których części ciała i organów wewnętrznych chcą. Usunęli lewe oko, lewe ucho, wargi, język i fragment lewej kości szczękowej.


Obrazek

W górnej części torsu, w klatce piersiowej zostały wycięte dwa perfekcyjne "otwory drenażowe".

I cały kanał odbytnicy został wykrojony pozostawiając dużą ziejącą dziurę, w sposób podobny do tego jakim wykrawamy rdzeń jabłka pozostawiając zewnętrzną część w całości nietkniętą.

Dalej komplikuje sprawę fakt, ze nie było krwi. Jasne jest, że tego systematycznego okaleczenia dokonano z szybkością i precyzją zasilaną przez zaawansowaną inteligencję.

I to właśnie czyni ten przypadek tak niepokojącym.

Jeśli założymy, że to uprowadzenie zostało dokonane przez obcą inteligencję to czas byśmy również dokonali przeglądu naszych danych w odniesieniu do wiarygodnych dokładnych intencji, moralnych perspektyw i ogólnych planów które niektórzy z naszych pozaziemskich przybyszów mogą mieć w stosunku do nas.


Co wiemy.

W 1998, cztery lata po znalezieniu ciała, brazylijski badacz Zapata Carcia i Dr. Rubens Goes po raz pierwszy ujawnili opinii publicznej szczegóły tego przypadku.
Ciało zostało znalezione nieopodal zbiornika Guarapiranga zlokalizowanego w południowym obszarze miasta São Paulo w Brazylii.


Obrazek
Powyżej: zbiornik Guarapiranga reservoir, rejon w którym znaleziono ciało.

Zapata & Dr. Rubens są również w posiadaniu serii fotografii które zostały im przekazane przez informatora pracującego w brazylijskiej policji. Podczas dotyczącego tego przypadku wywiadu z policją ku ich zaskoczeniu szef dochodzenia w tej sprawie zaoferował swoje akta z tej sprawy.

Policja jest odpowiedzialna za prowadzenie śledztwa w sprawie zbrodni
jednak to morderstwo dowodzi, że przekracza ono wszystko co mógłby wymyślić nawet najbardziej chory kryminalny umysł. Raport był raczej prosty w tym, że nie było żadnych śladów walki. Typowa przemoc nie miała tam miejsca. Nie brała w tym udziału żadna broń ani więzy.

Raport z autopsji ujawnił więcej o tym co się tam wydarzyło niż mogla to stwierdzić policja. Raport z autopsji stwierdza: "Zaobserwowaliśmy usunięcie obszarów prawej i lewej gałki ocznej, opróżnienie jamy ustnej, gardzieli, gardła, karku, rejonów lewej i prawej pachy, brzucha, miednicy mniejszej, obszaru lewej i prawej pachwiny."


http://www.alienvideo.net/0805/img/alien-mutilation/abduction-mutilation-autopsy-report.pdf

Zapata's & Dr. Rubens zdeterminowani co do zbadania tego raportu opublikowali również zdjęcia. Możesz ściągnąć kopię prawdziwego raportu tutaj (link). Kilka szczegółów zostało zaczernionych by uchronić tożsamość ofiary.

tutaj jest pełny raport:
Obrazek

Fotografie jeśli macie wystarczający żołądek, są do obejrzenia poniżej.
Obrazek

Z raportu autopsji:
"Obszary pachwinowe po obu stronach pokazują miękkie punkty w miejscach gdzie organy zostały usunięte. Nacięcia zostały wykonane na twarzy, wnętrzu klatki piersiowej, brzuchu, nogach, ramionach i na piersi. Barki i ramiona posiadają perforacje o średnicy 1 do 1,5 cala w miejscach gdzie tkanka i mięśnie zostały wytłoczone. Krawędzie perforacji były jednakowe tak jak i ich rozmiar. Klatka piersiowa skurczyła się w wyniku usunięcia organów wewnętrznych."

http://davidicke.pl/images/forum/articles/alien/mute2.jpg

Dalej raport z autopsji kontynuuje, "Zaobserwowaliśmy usunięcie obszarów prawej i lewej gałki ocznej, opróżnienie jamy ustnej, gardzieli, gardła, karku, rejonów lewej i prawej pachy, brzucha, miednicy mniejszej, obszaru lewej i prawej pachwiny."

http://davidicke.pl/images/forum/articles/alien/mute4.jpg

Precyzyjne "cięcia foremkowe" otworów użytych do wyciągnięcia organów wewnętrznych odkryto na strategicznych pozycjach na całym ciele. Ten poziom precyzji sugeruje, że tej operacji dokonano z szybkością, użyciem gorąca lub laserów, wszystko to miało miejsce w czasie gdy obiekt wciąż żył.

http://davidicke.pl/images/forum/articles/alien/mute5.jpg

Na tym zdjęciu możecie wyraźnie zobaczyć, że ciało zostało opróżnione ze swoich organów. Jama w centrum brzucha ujawnia miejsce ekstrakcji.

http://davidicke.pl/images/forum/articles/alien/mute6.jpg
http://davidicke.pl/images/forum/articles/alien/mute7.jpg

"BADANIE WEWNĘTRZNE: ...po otworzeniu jamy czaszki przy użyciu techniki Griessingera odkryliśmy:
17) nienaruszoną oponę;
18) obrzęk mózgu".


W tego typu przypadkach obecność obrzęku mózgu bez jego bezpośredniego traumatycznego źródła jest silną charakterystyką męczeńskiej śmierci. W potwierdzeniu WNIOSEK z autopsji jako causa mortis (przyczynę zgonu):

"...ostre krwotoki w wielokrotnych urazach. Jest to część causa mortis w wyniku stymulacji nerwu błędnego" (co oznacza zatrzymanie krążenia i oddechu spowodowane przez ekstremalny ból). "Ofiara pokazuje urazy z istotnymi cechami reakcji, tzn., jest w tym udział "tortur". Sugerowane modus operandi to: cięcia w częściach miękkich i naturalnych otworach ciała z użyciem urządzeń ssących".

W dodatku do szokujących fotografii fakt, że oficjalny raport z autopsji stwierdza wprost, że ofiara została poddana wycięciom i użyciu "urządzeń ssących" wynosi te sprawę ponad poziomy najbardziej niepokojących potworności które kiedykolwiek przydarzyły się istocie ludzkiej.

I jest niepokojące na więcej niż jeden sposób.
A) wydobycie części ciała i użycie urządzeń ssących
B) istoty za to odpowiedzialne najprawdopodobniej nie są z tej planety


Sprawcy tej Zbrodni.

Obrazek

Biorąc pod uwagę kompletnie niemoralną naturę tego podejrzewanego pozaziemskiego okaleczenia i wnioski z autopsji które świadczą o ataku serca spowodowanym przez ekstremalny ból oznacza to, że ofiara była niestety niemal z całą pewnością żywa podczas gdy to systematyczne okaleczenie miało miejsce.

I rozważmy mający tu miejsce profil psychologiczny. Jasne jest, ze istoty które tego dokonały nie mają żadnego poważania dla moralności czy ludzkiego życia. Oni byli precyzyjni. To było systematyczne. To było wydajne. Dlaczego więc nie zabili swojego obiektu przed wydobyciem materiałów cielesnych? Inteligencja stojąca za tym nie dbała o ból który ta ofiara wycierpi. Z całą pewnością była to męczeńska śmierć.


Czy ludzie mogliby tego dokonać?

Jeśli jesteście sceptyczni co do założenia, że to okaleczenie było dziełem istot pozaziemskich wtedy musimy zapytać - kto (lub co) innego mogło to uczynić?

Po pierwsze, czy agencje rządowe nas uprowadzają? Biorąc pod uwagę to co wiemy o aparacie wywiadowczym stojącym ponad rządem USA: tak. Lepsze pytanie brzmi czy te agencje rządowe mają technologie do dokonania tego i czy mają technologię do wydobycia materii cielesnej w tak systematyczny i efektywny sposób.


Obrazek

Czy kompleks militarno przemysłowy z jego multi bilionowym czarnym budżetem ma możliwości dla przeprowadzenia technologicznego okaleczenia?

A jeśli tak to dlaczego? Po cholerę potrzebują żywych organów wewnętrznych ? Kolejnym mylącym pytaniem jest dlaczego nie pozbyli się dowodu we właściwy sposób. Z jakiego możliwego powodu mieliby dokonywać złożonego procesu ekstrakcji w złożonym okaleczeniu a potem wystawiali dziko okaleczone ciało z powrotem na widok publiczny?


I wtedy mamy też inną możliwość. Nie spowodowały tego w ogóle żadne żywe istoty. Taką, że odpowiedzialni za to obce uprowadzenie są napędzani przez inteligencję obliczeniową. Obce roboty. Jak bardzo może się to wydawać naciągnięte możliwe jest, że mogą istnieć zorganizowane rasy robotycznych inteligencji które mają możliwości podróży międzygwiezdnych. Można to przynajmniej rozważyć biorąc pod uwagę fakt, że ktokolwiek dokonał tej systematycznej ekstrakcji nie ma nawet na odległość najmniejszego śladu ludzkich uczuć. (Pewien przypadek z USA wskazuje na to, ze mogą tego dokonywać samobieżne, niewielkie i automatyczne bardzo agresywne i szybkie statki - drony, Przyp. tłumacza.

Podobieństwa do okaleczeń bydła.

http://davidicke.pl/images/forum/articles/alien/cattle-abduction-mutilation.jpg

Mogliście słyszeć określenie "okaleczenia bydła". Przypadki okaleczeń bydła są o wiele bardziej powszechne niż te w ludzkich przypadkach (są również identyczne przypadki okaleczeń zwierząt dzikich i domowych -przyp. tłumacza). Jednak ten przypadek z Guarapiranga i setki przypadków okaleczeń bydła zgłaszanych w Stanach Zjednoczonych (A obecnie właściwie już na całym świecie zarówno w przypadku ludzi jak i dzikich i domowych zwierząt.- Przyp. tłumacza.) noszą uderzające podobieństwo.

Powyższa scena pochodzi z miejsca zgłoszonego przypadku okaleczenia bydła. Myślę, że można powiedzieć iż jest to odrobinę nieco mniej przerażające biorąc pod uwagę, ze dotyczy to krowy. Jednakże podobieństwa w precyzji cięć i opróżnieniu organów nosi straszliwe podobieństwo do tego co się wydarzyło temu człowiekowi w Guarapiranga. Niestety nie jest to jedyny odrażający i chory przypadek okaleczenia bydła jaki kiedykolwiek zgłoszono. Są dosłownie setki takich przypadków jak ten - wszystkie z niezmienną metodologią usuwania wewnętrznych organów oraz materiałów i płynów z ciała przy użyciu zaawansowanych procesów technologicznych które zdają się przeczyć możliwościom nawet najbardziej nowoczesnych procedur medycznych.

Plany Obcych.

Ten przypadek stanowi orientacyjny dowód, że przynajmniej niektórzy z obcych gości nie są przyjaźni. Biorąc pod uwagę rozmiary dowodów obecności UFO i istot pozaziemskich udokumentowane na tysiącach zdjęć i wideo w archiwach publicznych, nie wyłączając aktywności UFO na ich własnych archiwach ujęć w NASA prawdopodobne jest, że w naszym układzie słonecznym istnieje (bądź przebywa) mnogość ras pozaziemskich.

Jeden były geolog i inżynier - Phil Schneider który zmarł w 1995 roku podejrzaną śmiercią twierdził, że wojska USA i wojska całego świata są cytuje" w ciągłym konflikcie z obcymi z przestrzeni kosmiczne" zarówno pod ziemią jak i ponad powierzchnią. Ci obcy jak powiedział nie wyłączają Małych Szaraków, Wysokich Szaraków oraz Reptilian (patrzcie też Credo Mutwa - Reptilian Agenda, przypis tłumacza).

Obrazek

Czy może tam istnieć prawdziwe pozaziemskie zagrożenie? A jeśli tak czy jest to bandycka grupa która narusza międzygwiezdne umowy poprzez infiltrowanie naszej planety okazjonalnymi uprowadzeniami - czy istnieje cała rasa obcych która może potencjalnie eksterminować całą ludzką populację?

Podczas gdy przyznaję, że te wnioski wchodzą w krainę konspiracji tak czy inaczej wydaje się być pewnym, że ten przypadek jest kolejnym przykładem incydentu który wykracza poza wszelka logikę: przeprowadzonego przez istoty pozaziemskie. Publicznie osiągalne dane otaczające ten przypadek w połączeniu ze zrozumieniem gór dowodów które sugerują, że rzeczywiście pozaziemscy przybysze angażują się na tej planecie (dane które nie wykluczają kilkuset korporacyjnych, rządowych i wojskowych świadków którzy zaoferowali się, ze będą zeznawać przed Kongresem USA jako część Projektu Ujawnienie - Disclosure Project) wtedy wyciągnięcie takiego wniosku nie jest naciągane.

© Copyright 2009 Alien Video
© Tłumaczenie Redimix davidicke.pl
0 xKrzysztof Rogala
x 116

Re: Drapieżcy - ludzkie żniwa (UWAGA: drastyczny materiał)

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » poniedziałek 28 lip 2014, 09:38

http://aliengrip.pblogs.gr/tags/human-mutilations.html

Kolejny przypadek z Brazylii z identycznymi śladami (uwaga, drastyczne zdjęcia)
z 2006 roku, (za translatorem) o sprawie niewiele wiadomo poza tym, że ciało
nosiło identyczne ślady co to w Guarapirandze tyle, że znaleziono je wcześniej
niż tamto i było kompletnie pozbawione krwi. Ciało znaleziono o 7-ej rano a zgon
miał nastąpić o 3-ej nad ranem tego samego dnia. Zdjęcia są na samym dole.

http://aliengrip.pblogs.gr/files/446947-mist022re.jpg

http://aliengrip.pblogs.gr/files/446946-mist016ti.jpg
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: Drapieżcy - ludzkie żniwa (UWAGA: drastyczny materiał)

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 28 lip 2014, 09:57

To był obrzydliwy wyrafinowany MORD RYTUALNY !!!!! Nie ważne kto go przeprowadzał , dokładnie wiedzieli co i jak robić w jakiej kolejności.

STOP! STOP! STOP! i BASTA!
ŻĄDAM ODKRYCIA SPRAWCÓW I PONIESIENIA KONSEKWENCJI ZA TEN I PODOBNE CZYNY!!!!


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

filiżanka
Posty: 356
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2013, 13:29
x 2
x 9
Podziękował: 661 razy
Otrzymał podziękowanie: 607 razy

Re: Drapieżcy - ludzkie żniwa (UWAGA: drastyczny materiał)

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » poniedziałek 28 lip 2014, 10:32

Kiara pisze:To był obrzydliwy wyrafinowany MORD RYTUALNY !!!!! Nie ważne kto go przeprowadzał , dokładnie wiedzieli co i jak robić w jakiej kolejności.


No własnie ważne i to bardzo, KTO I PO CO TO ZROBIŁ.
Żeby dalej makaronu na uszy nie nawijać w takiej postaci:

Kiara: Ale ciągle nie chcemy tego faktu zaakceptować i odpowiedzialność za wszystko co zaistniało usiłujemy scedować na innych ludzi, kosmos oraz smoki i węże....

Prawo karmy... to prawo przyczyny i skutku...


Kiara :
STOP! STOP! STOP! i BASTA!
ŻĄDAM ODKRYCIA SPRAWCÓW I PONIESIENIA KONSEKWENCJI ZA TEN I PODOBNE CZYNY!!!!


Sprawcy sa wśród nas, Kiaro, czasem poznać ich po wibracji i po czynach.
A jak wszystkie portale głupcy, ludzcy wspołpracownicy otumanieni pozorną WIEDZĄ, pootwierają, nie tylko ten z Zimbabwe, to i SZEFOWIE SZEFÓW się przebudzą, ci z PIRAMID.
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: Drapieżcy - ludzkie żniwa (UWAGA: drastyczny materiał)

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 28 lip 2014, 10:44

* uzupełniony post....

To był obrzydliwy wyrafinowany MORD RYTUALNY !!!!! Nie ważne kto go przeprowadzał , dokładnie wiedzieli co i jak robić w jakiej kolejności.

STOP! STOP! STOP! i BASTA!
ŻĄDAM ODKRYCIA SPRAWCÓW I PONIESIENIA KONSEKWENCJI ZA TEN I PODOBNE CZYNY!!!!

Chyba niektórzy z nas nie mają żądnych wątpliwości iż od dawna władcami ziemi są bioroboty , które skorumpowały i podporządkowały osobie dużą część LUDZKICH elit. Razem tworzą obrzydliwy system , który walczy z ewoluującym życiem zarowno Ludzkim jak i otaczającym CZŁOWIEKA.
Nie można odróżnić po fizycznym wyglądzie biorobota od CZŁOWIEKA, bowiem różnica polega na ENERGETYCZNEJ BUDOWIE, A NIE NA FIZYCZNYM WYGLĄDZIE.

Bioroboty zdominowały ziemię swoją ilością,są to wcielone programy reagujące na energetyczne bodźce polecenia, są we wszystkich przestrzeniach naszego życia. Tak naprawdę nie posiadają uczuć,to co oglądamy w ich życiu jako zachowania uczuciowe.... są precyzyjnie zestrojonym programem reakcji systemu nerwowego... ( przekaźnik i odbiornik impulsu energetycznego) na zewnętrzne szybko płynące bodźce.

Te istoty mogą być sterowane mentalnie i mogą mieć całkowicie wyłączone czasowo lub na stałe odbiory emocjonalne, mogą służyć jako aparat wykonawczy wszystkich poleceń.

Ale.... cywilizacja gadów oraz psiogłowych bo są rownież i takie posiadają Iskrę życia / duszę oraz naturalny rozwijający się system nerwowy / uczuciowy, reagują na bodźce UCZUCIOWE w sposób naturalny jak każdy CZŁOWIEK.
W obydwu tych gałęziach cywilizacyjnych są przedstawiciele bardziej i mniej rozwinięci duchowo, bardziej i mniej wrażliwi , bardziej i mniej okrutni.
Odniesieniem do ich rozwoju są LUDZIE na ziemi, przecież większość LUDZI to wcieleni przedstawiciele tych cywilizacji!!!!

Nie wszyscy pojawili się tu naturalnie za sprawą osobistego rozwoju ! Niektórzy dostali się na ziemię przedwcześnie tworząc nielegalne korytarze między obecną ziemią , a niższym wymiarem! Szczególnie dużo jest ich na półkoli południowej. Te prymitywne i okrutne istoty nie gotowe duchowo do życia nawet w III wymiarze w duzej mierze są twórcami prymitywizmu i okrucieństwa na ziemi. Był to jak najbardziej zamierzony plan , bo chodziło o wytwarzanie przez nich oczekiwanej nisko wibrującej energii i utrzymywanie ziemi w niskich wibracjach uniemożliwiających jej wzniesienie się w wyższy , wyżej wibrujący wymiar.

Zarówno bioroboty jak i elita skorumpowanych z nimi cywilizacji maja jeden i ten sam cel , blokadę ewolucji CZŁOWIEKA na ziemi, bo otwiera ona mozliwość przekroczenia IV wymiaru, który odbiera IM możliwość dalszego władania LUDZKOŚCIĄ i planetą.
Jak dla mnie te okrutne i makabryczne męczeństwa tych młodych mężczyzn ( szczególnie punkty i sposób wykonania tej makabry, oraz pozbawianie całkowicie ludzi krwi... strumienia energii życia są dowodem jakichś obrzydliwych mordów rytualnych na CZŁOWIEKU !
W tym wypadku mężczyzna młody, bo on reprezentuje siłę i moc sprawczą dokonywania zmian.
Wszyscy razem całą wolą zatrzymania tych procesów pozbawiania LUDZKOŚCI praw do życia w wolności i godności MUSIMY POWIEDZIEĆ ZDECYDOWANIE STOP!!!!

ps. filiżanka niech każdy działa zgodnie ze swoim systemem wartości, niech go prowadzi jego nie cudza mądrość i sumienie ( jeżeli je ma...) , bo odpowiedzialność za wszystko poniesie on SAM nie zaś ci, którzy inspirowali go do tych czynów i to nie ważne czy uwierzył ordynarnemu kłamstwo czy zgrabnej mistyfikacji .

Te wszystkie okrucieństwa na ziemi dzieją się, maja miejsce w czasie uwięzienia, zamknięcia w piramidzie aspektu jurysdykcji przeciwnej do ziemskich okrutnych zdarzeń.
ale wiadomo iż na ziemi są przedstawiciele ciemnej strony , którzy robią WSZYSTKO i WSZYSTKIMI możliwymi sposobami by stan ten nadal utrzymać.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1541
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 950 razy

Re: Drapieżcy - ludzkie żniwa (UWAGA: drastyczny materiał)

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 28 lip 2014, 11:14

viewtopic.php?f=10&t=606&start=75#p23191

Prosze poczytac, jest rowniez podane kto jest oficjalnym szefem :evil:

Bioroboty tez zuzywaja sie, wiec potrzebna sa czesci zamienne.
0 xKrzysztof Rogala
x 116

Re: Drapieżcy - ludzkie żniwa (UWAGA: drastyczny materiał)

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » poniedziałek 28 lip 2014, 11:45

Macie troszkę naiwne myślenie co do "ukarania sprawcy"...

cytaty z powiązanego artykułu: Suma wszystkich strachów - Scott Corrales
http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=51&t=1120

Wspomnienia Frexeido w "Ellos: Los dueños invisibles de este mundo" ("Them: The Invisible Proprietors of This World," Mexico: Posada, 1991) ["Oni: Niewidzialni właściciele tego świata."]:

"W niektórych przypadkach można odnieść wrażenie, że krew została wyekstrahowana przez usta ponieważ na ciele nie było żadnego rodzaju ran bądź znaków. Warto również odnotować, że matki tych dzieci znaleziono pogrążone w stanie letargu, jakby nafaszerowane przez coś co brało udział w czynności wyssania krwi z ich potomstwa. Są również dorośli którzy oświadczają - lub przypuszczają, domyślają się - że oni również zostali zaatakowani we śnie ponieważ po obudzeniu znajdywali otarcia i siniaki na całym ciele i skarżyli się na poważne wyczerpanie."

W jednym z tych przypadków zgłoszonych przez gazetę Heraldo de San Luis Potosí opisuje jak siedmioletnia córka Josefy Jasso de Martínez obudziła się by odkryć swoją matkę ściskająca ciało jej dwudniowego dziecka. Dziewczynka wezwała swoją ciotkę która przyszła by znaleźć martwe i pozbawione krwi niemowlę. Matka nie odzyskała w pełni przytomności przez kolejne dwa dni.


Wiele raportów ludzkiego okaleczenia wypłynęło też z innych części Ameryki Łacińskiej. Autor Salvador Freixedo opisuje szczególnie ohydny przypadek który uzyskał światową uwagę: w noc 9 Stycznia 1978, górna połowa ludzkiego torsu rozbiła się o szybę wiatrochronu AMC Gremlin prowadzonego przez grupę robotników z rafinerii ropy PEMEX w meksykańskim stanie Tabasco w chwili gdy byli w drodze na imprezę. Przerażony kierowca pojazdu nie zatrzymał samochodu dopóki nie przejechał niemal mili poza miejsce uderzenia podczas gdy trzech pasażerów na tylnym siedzeniu krzyczało, że coś upadło na ich maskę: tors człowieka który wyraźnie został przecięty na pół w pasie. Nie wiedząc co robić, przerażeni robotnicy porzucili tors na poboczu drogi nieopodal wioski Loma de Caballo i wrócili do domu. Kierowca został później oskarżony o samochodowe zabójstwo i wysłany do więzienia.


Kogo chcecie karać ? Tych którzy dla zabawy zrzucają z góry przepołowione ludzkie zwłoki na maskę samochodu ? Tych którzy wsysają krew z niemowlęcia trzymanego przez matkę ? Kiedy do Was dotrze że jesteśmy w stanie wojny albo My albo ONI. W kolejnym artykule przekonacie się kto zabija amerykańskich ufologów w tym najbardziej "śmiesznym" reptiliańskim temacie"
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: Drapieżcy - ludzkie żniwa (UWAGA: drastyczny materiał)

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 28 lip 2014, 12:13

Bioroboty to klony, oni nie mają problemu z produkcją "części zamiennych " dla siebie... :lol:
Jedyne co robią to kopiują naturalne życie biologiczne, muszą nadążyć z tworzeniem dla siebie nowych programów. Temu służą ich interwencje w nasz LUDZKI system uczuciowo biologiczny i kradzież naszej energii życia. Na statki poza obszar ziemi mogą porywać TYLKO SWOICH !!! Ich eksperymenty odbywają się na ziemi pod ziemią pod wodą i w niskich obszarach powietrznych, tam mają swoje bazy laboratoria. Oczywistym zatem jest iż istnieje ziemska elita władzy , która AKCEPTUJE ICH DZIAŁALNOŚĆ , DAJE JEJ PRZYZWOLENIE za utrzymywanie swojej pozycji społeczno /politycznej.
To jest koalicja obecnych zarządców ziemi z biorobotami, ci zaś w dużej mierze są wcielonymi / urodzonymi na ziemi przedstawicielami cywilizacji reptylian i psiogłowych, które od dawna toczą między sobą walki o dominację.

To kim jest CZŁOWIEK ??????

Obydwie formy fizyczne reptyljańska i psiogłowa są ciałami fizycznymi Energii Zaświatowych wcielających się w cywilizacjach o niższym poziomie rozwoju duchowego , a nie technicznego ( ten mają bardzo wysoko rozwinięty), które chcą przejąć ziemię i robią to od setek tysiącleci w postaci walk kosmicznych i walk na ziemi.
Wiedzą dokładnie iż ziemia "SZKOŁA ROZWOJU DUCHOWEGO" DLA CAŁEGO KOSMOSU ma decydujący wpływ na ten rozwój, tu aktywowane są programy wprowadzające wyższe wibracje jako poziom życia w CAŁYM KOSMOSIE, TU NA ZIEMI NIEJAKO JEST PUNKT STYMULACJI WSZYSTKICH PROGRAMÓW DLA WYŻSZYCH FORM ŻYCIA.

Zatem przejęcie ziemi i zablokowanie jej roli staje się aktem władzy nad całym prawie kosmosem !

Czy jest zrozumiałe dlaczego TU na ziemi toczą się te zacięte walki ,plany z globalnymi oszustwami są wprowadzane na szeroką skalę, używa się socjotechnik i psychomanipulacji wykorzystując niewiedzę ludzi i ich empatię.
To jest walka ciemnej strony o dominację na ziemi i w kosmosie, usiłowanie dalszego zablokowania rozwoju życia i utrzymanie go wyłącznie w niskim poziomie uczuciowym opartym na seksie oraz logice opłacalności.Koncentracja na pracy mózgu i dominacji jego inteligencji ( używania życiowej wiedzy dla wszelakiej korzyści osobistej, czym szybsze automatyczne reakcje , tym człowiek bardziej inteligentny.... :lol: ) tak reagują maszyny, szybkie komputery, które chcą CZŁOWIEKA upodobnić do siebie, odebrać mu jego indywidualność.

Zatem kim jest CZŁOWIEK? Jest ENERGIĄ, która zakończyła proces rozwoju korzystając z materialnej formy o reptyliańskim czy psiogłowym wyglądzie.
CZŁOWIEK to wyewoluowana ENERGIA wcielona w najbardziej doskonały kombinezon doświadczalny ciało ludzkie, które już dawno temu uzyskało swoje możliwości i formę na drodze naturalnego rozwoju na innej planecie w kosmosie.
Wprowadzone zostało na ziemię w celu przyspieszenia procesu ewolucji materialnego ciała pierwotnych ludzi.

Ciała materialne reptyljańskie i psiogłowe przestały już służyć rozwiniętym duchowo Energią jako aparaty doświadczalne , bo są dla nich już zbyt prymitywne.
Ale bioroboty jeszcze z nich korzystają działając przeciw LUDZIOM, bowiem te formy mają silniejsze i większe możliwości interwencji fizycznej, jednak bardziej prymitywne. Ukrywają się w nich podpinając pod LUDZKI system życia , bo tylko dzięki niemu mogą egzystować w naszej przestrzeni!

Żaden reptylian nie musi korzystać z ludzkiej energii życia on sam bez problemu tworzy ją dla siebie dla własnych potrzeb , bo jest wcieloną Iskrą życia.
Sam bez problemu przetwarza dla siebie orgon na odpowiedni potencjał czyli dor.

Cała ta mistyfikacja biorobotów sięgnęła szczytu oszustwa , pora ją zrozumieć i odkryć .


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1541
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 950 razy

Re: Drapieżcy - ludzkie żniwa (UWAGA: drastyczny materiał)

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 28 lip 2014, 12:38

Krzysztof Rogala -

Kogo chcecie karać ? Tych którzy dla zabawy zrzucają z góry przepołowione ludzkie zwłoki na maskę samochodu ? Tych którzy wsysają krew z niemowlęcia trzymanego przez matkę ? Kiedy do Was dotrze że jesteśmy w stanie wojny albo My albo ONI.


Krew jest materialem napedowym UFO-kow (wampirow). Przypadki skrajne opisales i nie tylko Ty, sa znane od zarania. Fakt odsysania krwi jest zauwazalny na codzien nawet golym okiem. Zapytam przewrotnie, kiedy sam ostatnio byles na "badaniach kontrolnych" w zwyklej przychodni lekarskiej ;) Myslisz, ze to tylko o to chodzi, aby odessac?

Uwazam, ze to, ze jestesmy w stanie wojny do mnie przynajmniej dotarlo jakies 5-6 lat temu, i nie mysl sobie, ze jestesmy tylko biernymi czytelnikami prasowych sensacji.
Samo podawanie faktow jeszcze nie prowadzi do przechylenia szali tej walki we wlasciwa strone, nauczac trzeba, rozmawiac, laczyc sie w grupy kooperujace na tych samych frekwencjach, no i oczywiscie nie bac sie!
0 xfiliżanka
Posty: 356
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2013, 13:29
x 2
x 9
Podziękował: 661 razy
Otrzymał podziękowanie: 607 razy

Re: Drapieżcy - ludzkie żniwa (UWAGA: drastyczny materiał)

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » poniedziałek 28 lip 2014, 12:39

Kiara pisze:* uzupełniony post....


Ale.... cywilizacja gadów oraz psiogłowych bo są rownież i takie posiadają Iskrę życia / duszę oraz naturalny rozwijający się system nerwowy / uczuciowy, reagują na bodźce UCZUCIOWE w sposób naturalny jak każdy CZŁOWIEK.
W obydwu tych gałęziach cywilizacyjnych są przedstawiciele bardziej i mniej rozwinięci duchowo, bardziej i mniej wrażliwi , bardziej i mniej okrutni.
Odniesieniem do ich rozwoju są LUDZIE na ziemi, przecież większość LUDZI to wcieleni przedstawiciele tych cywilizacji!!!!

Nie wszyscy pojawili się tu naturalnie za sprawą osobistego rozwoju ! Niektórzy dostali się na ziemię przedwcześnie tworząc nielegalne korytarze między obecną ziemią , a niższym wymiarem! Szczególnie dużo jest ich na półkoli południowej. Te prymitywne i okrutne istoty nie gotowe duchowo do życia nawet w III wymiarze w duzej mierze są twórcami prymitywizmu i okrucieństwa na ziemi. Był to jak najbardziej zamierzony plan , bo chodziło o wytwarzanie przez nich oczekiwanej nisko wibrującej energii i utrzymywanie ziemi w niskich wibracjach uniemożliwiających jej wzniesienie się w wyższy , wyżej wibrujący wymiar.

To kluczowy fragment w rozpoznaniu JAKIE BYTY SĄ NAZYWANE ludźmi , dla zwiekszenia dezinrormacji.
W natłoku prawdziwych informacji np. o strukturze człowieka (specjalnie nie pisze o CIELE)mozna łyknąć wiele.
A jesli chodzi o półkule połnocną : pamietamy kto wyrrzezał mieszkańców Kanady a ich dzieci składal do niedawna w rytualnych moradch ?
Pamietamy o "aferzę" pedofilskiej w Belgii gdzie cały rząd i "elity" umoczone były w sprawie.
I jeszcze jedno : w samolocie. TYM samolocie, leciało 280 osób- 100 na konferencję o AIDS w Australii.
280-100= 180 tak ?
na pozostałe 180 osób 80 to dzieci.
I co ? cisza, swiatek ezoteryczny wysyła "energię miłosci" i otwiera czakrę serca pisząc, że świat "się oczyszcza" i żeby było lepiej to musi byc gorzej ,bo zaraz, juz za momencik to CI CO CHCĄ I EWOLUOWALI pzrejdą do iinego wymiaru.
No ile mozna spać.
0 xKrzysztof Rogala
x 116

Re: Drapieżcy - ludzkie żniwa (UWAGA: drastyczny materiał)

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » poniedziałek 28 lip 2014, 13:13

Fair Lady pisze:Krzysztof Rogala -
Samo podawanie faktow jeszcze nie prowadzi do przechylenia szali tej walki we wlasciwa strone, nauczac trzeba, rozmawiac, laczyc sie w grupy kooperujace na tych samych frekwencjach, no i oczywiscie nie bac sie!


Oczywiście że podawanie i badanie faktów przechyli tę szalę. Bo właśnie z tych powodów ufolodzy są mordowani, zatruwani i atakowani. Ludzie którzy Milab którzy udzielali wywiadów juz nie żyją...wszyscy. Reszta musi się ukrywać goniona jak zwierze przez psy. Obcy programując ludzi w systemach Milab mówią jedno "NIE MOŻESZ NIKOMU O TYM POWIEDZIEĆ" a za niesubordynacje krają okrutnymi torturami...Dlaczego cholerne słowo jest tak dla nich ważne ? Powinni wiedzieć że ludzkość jest o wiele bardziej tępa skoro nie wierzy osobnikom własnego gatunku. Musimy dorosnąć do ICH poziomu i to szybko. Ludzie mają moc i potrafią ją wykorzystać a INFORMACJA JEST KLUCZEM. Druga sprawa nie warto nauczać ...bo kogo ? po co ? Ryzykować życie za bandę idiotów wokoło ? To tak nie funkcjonuje bo skoro ja mogłem zdobyć te informacje każdy może to zrobić. Z tego co wiem to funkcjonuje to tak "Każdy tę walkę musi stoczyć sam..." Łatwiej pisać niż zrobić. Poświęcisz swoje życie i czas ryzykując swoje życie i rodziny za taką walkę ? Wątpię. Napiszę tylko że nie masz pojęcia z jakimi atakami czasem musieliśmy się mierzyć. Taktyka jaką opisałaś jest nieefektywna....nie z tym gatunkiem ludzkim.
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: Drapieżcy - ludzkie żniwa (UWAGA: drastyczny materiał)

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 28 lip 2014, 13:16

Krzysztof Rogala .....jesteśmy w stanie wojny albo My albo ONI.Oczywiście że MY !

To nie ulega wątpliwości, oni od dłuższego czasu tracą są coraz bardziej agresywni , bezwzględni i drapieżni.
Zawęża im się pole istnienia, nie są silniejsi, słabną ale ich bezwzględność tworzy najbardziej okrutne sytuacje.
Ich czas istnienia coraz bardziej i szybciej się kurczy, wiedzą o tym, znikną bezpowrotnie ze wszystkich przestrzeni, raz na zawsze i bezpowrotnie i to zupełnie niedługo.
Doskonale wiedzą o tym.
Żaden Człowiek nie zostanie pozostawiony im do pożarcia, już nie!

Wiem o czym piszesz bo doświadczam tego na co dzień, prawdą absolutną jest iż KAŻDY MUSI ZMIERZYĆ SIĘ SAM Z TYM TEMATEM... stanie się to na jego miarę, na jego możliwości.
Ci którzy naprawdę walczą z tą przestrzenią i nie boją się tej walki mają wsparcie, mają ochronę zaświatowej koalicji sił jasności. Ale trzeba być nieugiętym pomimo wielu trudności, pomimo wielu przeciwności życiowych.... naprawdę wiem o czym mówię.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1541
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 950 razy

Re: Drapieżcy - ludzkie żniwa (UWAGA: drastyczny materiał)

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 28 lip 2014, 20:51

Krzysztof Rogala -

Druga sprawa nie warto nauczać ...bo kogo ? po co ? Ryzykować życie za bandę idiotów wokoło ? To tak nie funkcjonuje bo skoro ja mogłem zdobyć te informacje każdy może to zrobić. Z tego co wiem to funkcjonuje to tak "Każdy tę walkę musi stoczyć sam..." Łatwiej pisać niż zrobić. Poświęcisz swoje życie i czas ryzykując swoje życie i rodziny za taką walkę ? Wątpię. Napiszę tylko że nie masz pojęcia z jakimi atakami czasem musieliśmy się mierzyć. Taktyka jaką opisałaś jest nieefektywna....nie z tym gatunkiem ludzkim.


Mylisz sie. Nauczac warto. I to jest robota wlasnie tych, ktorzy poszli juz dawno temu na ten "stos" za ... ludzki los.

A teraz ABC wiedzy (nie bede wstawiac chwytliwych zdjec) opowiem tylko cos z zycia.
Kiedys w mojej bylej pracy pojawil sie na biurku list, w tym liscie byla oferta na spalarnie, szczatek szpitalnych i calego materialu. Do utylizacji septycznej niektore. Padlo mi dzwonic tam i pytac o szczegoly.
Wykonalam zadanie. I szpital(dosc duzy) faktycznie potrzebowal urzadzen utylizujacych szczatki ludzkie... Jak kazda tego typu jednostka.
Facet na telefonie powiedzial do mnie "nawet sobie pani nie zdaje sprawy ile tego dziennie schodzi", mial na mysli : amputacje, operacje, cale te kobiece historie, a wogole nie mialna mysli spraw z prosektorium. To sa prawie tony!
A, ze jakisUFO-k spieprzy robote i nie wrzuci do smietnika "papierka" to robi sie na Siemliji hop-hurra :evil:
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: Drapieżcy - ludzkie żniwa (UWAGA: drastyczny materiał)

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 29 lip 2014, 11:47

Wnioski wyciągajcie sami, te okrucieństwa wyczyniają istoty bez grama uczuć, takimi są tylko maszyny , bioroboty , precyzyjne programy.

Jeżeli ktoś nie czytał książki Misja , polecam, opisali w niej swoje programy doświadczalne z rożnych epok istnienia ziemi, oraz siebie korzystających w tych eksperymentach z różnych ciał materialnych , włącznie z ciałami gadzimi.
Bioroboty mogą się pojawiać w różnych ciałach !!!Ale zawsze od tyłu podpinają się pod LUDZKĄ czakrę życia bo z niej czerpią energię dla swojego istnienia, bez tego zasilania te programy nie mogą "żyć"... :lol:
Są okrutne, bezwzględne bo nie mają i nie znają uczucia, w końcu to zrozumcie oni nie ewoluują, oni modyfikują swoje programy wykorzystując wiedzę o nas, poddając nas ludzi przeróżnym eksperymentom za zgodą ukrytych elit władzy !
Ich cel jest tylko jeden, przejęcie całkowite ziemi i ludzkiego genotypu, uzależnienie LUDZKIEGO ROZWOJU, a raczej zablokowanie go w zaprojektowanych ciałach materialnych o ograniczonych możliwościach reakcji na uczucia i odczucia.

Temu służy ich okrutnych większość eksperymentów zadawania bólu i cierpienia!

Obserwujcie wasze psy, one szczekają i warczą na bioroboty w ludzkich ciałach nie odpuszcza im , żeby nawet nie wiem jak pięknie wyglądały.

Zatem manifestacja biorobotow jako możliwe do zidentyfikowania gady jest tylko jedną z ich przykrywek , manipulujących informacją, ukrywających prawdę!

Nasz czas obecny jest czasem budowy NOWEGO CIAŁA ENERGETYCZNEGO, CIAŁA UCZUCIOWEGO, KTÓRE JEST KOLEJNYM CIAŁEM PO CIELE ASTRALNYM. CIAŁO ASTRALNE ULEGA TRANSFORMACJI, ALE ŻEBY TO MOGŁO SIĘ WYDARZYĆ , TRZEBA JE MIEĆ.

BIOROBOTY NIE POSIADAJĄ CIAŁA ASTRALNEGO, DLATEGO PODPINAJĄ SIĘ POD LUDZI !

Ten fakt jak i inne ich sekrety odkrywa książka MISJA, dlatego warto ją bardzo uważnie przeczytać.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: Drapieżcy - ludzkie żniwa (UWAGA: drastyczny materiał)

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 29 lip 2014, 12:01

Dyskutowaliśmy o tej książce chyba na pierwszym forum.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: Drapieżcy - ludzkie żniwa (UWAGA: drastyczny materiał)

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 29 lip 2014, 12:46

Ona, MISJA jest w plikach do pobrania za darmo, warto ją przeczytać jeszcze raz i analizować informacje z niej obecnym poziomem wiedzy. Wówczas dużo się wyjaśni , przyjdzie lepsze zrozumienie tego co się dzieje obok nas.

Naprawdę na naszym forum i w necie jest bardzo dużo informacji na temat biorobotów ich systemu energetycznego i możliwości bycia w naszej przestrzeni, przejęcia władzy i manipulacji informacją , oraz niszczeniem prawdziwej dawnej wiedzy oraz artefaktów.

Po co chcą się na silę dostać do wielkiej piramidy w Gizie do statku pod górką św. Mikołaja w Gdyni? Bo wiedzą iż tam jest pewien depozyt, który chroni nasz system życia i chcą go przejąć , a nie mogą w żaden sposób z powodu zabezpieczeń, więc szukali "jelenia", który może im to otworzyć.... :lol: :lol: :lol: A "jeleń" nie był głupi uruchomił procesy energetyczne podnoszenia wibracji ziemi, co znaczy koniec dostawy energii dla systemów biorobotów. Robi się cienko i słabiutko z energią, pełna klapa.
I jest zadyma i jest gad w akcji i lecą po raz kolejny obelgi i zniesławienia.... a mi to lotto.
Takie bzdety mnie nie tykają.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Lucifer
x 116

Re: Drapieżcy - ludzkie żniwa (UWAGA: drastyczny materiał)

Nieprzeczytany post autor: Lucifer » wtorek 29 lip 2014, 22:12

Kiara pisze:... więc szukali "jelenia", który może im to otworzyć.... :lol: :lol: :lol: A "jeleń" nie był głupi uruchomił procesy energetyczne podnoszenia wibracji ziemi, co znaczy koniec dostawy energii dla systemów biorobotów. Robi się cienko i słabiutko z energią, pełna klapa.
... Obrazek


Najlepszy w tym wszystkim jest ten wściekły kwik przegranych :lol: kosmitów.
0 xODPOWIEDZ