Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Silnik Grawitacyjny

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 17 maja 2013, 10:27

Fair Lady pisze:Wynalazlam w necie takie forum:

http://www.besslerwheel.com/forum/

Poczytaj - jest tlumacz w googlu. A jak bedziesz chcial napisac to zglos. Mase chlopakow tu zna swietnie angielski, pomoga na pewno.
Chocby songo (stuwy nie dorzucil :shock: ), ale jak potlumaczy to bedzie wiecej warte niz pieniadz.
Zaczac trzeba. Odwagi!

coraz b.cię lubię FL. :D ,-
coś się tam przetłumaczy, ale nie całe forum :lol: ,-
metoda małych kroczków ;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 17 maja 2013, 12:25

Wiecie co? Już taki przekrój zagadnień tu poruszacie, że trudno się w tym połapać, nie tylko ogarnąć. Na pewno coś pominę i będę potem musiał wracać. Oczywiście mówimy z konieczności personalnie o Ryszardzie i jego wynalazku.
Dobre rady, myślę, że dostał ich z tysiąc, albo znacznie więcej, problem polega na tym, że niektórych nie może wykorzystać ze względu na okoliczności, innych nie chce wykorzystać, bo ma swoją wizję działania, a wiele z nich w zasadzie nie dotyczy tematu.
Teraz zacznę od końca, czyli tego co poruszono na końcu, języka i zagranicznych ( wstawcie sobie tu nazwy jakie wam pasują). Jak myślicie, skąd przyszło to co jest teraz tutaj? Ani ze wschodu, ani z góry. To klasyczny wyścig szczurów, a tamte są znacznie większe. Ryszard, w zasadzie powinieneś się cieszyć nieznajomością angielskiego, bo gdybyś szukał tam, tego czego szukasz tutaj, zostałbyś już dawno wydymany na 10 sposobów. Możecie to uznać za kontrowersyjne, ale takie są moje ponad 20 letnie obserwacje różnych kontaktów, kontraktów i wierzcie mi, wiem co mówię, byłem nawet kiedyś przedstawicielem (handlowym) sporej firmy na Polskę przez chyba 4 lata. Ta firma była dość wyjątkowa, ja źle nie wyszedłem, ani jej kontrahenci, ale przy okazji było wiele kontaktów z innymi ludźmi i firmami zupełnie obcymi dla branży i tam było wszystko - to było w latach 90-tych, a teraz poszli do przodu.
Wszystkie angielskojęzyczne fora w temacie wolnej energii, są tak napełnione różnymi trolami itp., że znalezienie wartościowej dyskusji, czy posta to jak rodzynek w chudym cieście.
Loguję się na kilku od lat, ale prawie nie piszę, zresztą w większości teraz to cytaty i linki do
filmików z pseudo pomiarami. Dziś nie daję rady przeczytać wszystkiego w interesujących mnie tematach, więc patrzę na użytkowników i wybieram tych, którzy piszą normalnie. Tyle na razie o języku, nie polecam zagranicy!
Co do instytucji Non Profit też byłbym ostrożny, raczej widziałbym opcję założenia własnej i ewentualnego nawiązywania kontaktów, ale to długa i kręta droga, choć tak przebojowa osoba jak Lady, doskonale radziłaby sobie z prowadzeniem tego.
Tutaj niestety nie ma takiego sytemu wspomagania "wynalazczości" jak w USA ale i tam było mnóstwo przekrętów.
W sumie kilka osób tutaj pisało i oczywiście każdy to widzi inaczej, bo ma swoje inne doświadczenia, więc nawet jeśli udałoby się Ryszardowi stworzyć zespół "golców" to wzrośnie tylko jego potencjał jako zespołu, ale materialne możliwości pozostaną mizerne.
Pisałem dużo wcześniej o różnych sposobach finansowania, Ryszard uważa większość z nich za skorumpowane, choć zapewne ma rację, to nie oznacza, że w warunkach "przymusu" nie można byłoby z nich skorzystać.
O patentowaniu też pisałem i nie będę się powtarzał.
Przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł na gotówkę, ale on jest zależny od możliwości wykonania urządzenia o mocy kilkaset Watów, przez przeciętnego majsterkowicza.
Ryszard, mógłbyś sprzedawać "plany" takiego urządzenia, oczywiście z zastrzeżeniem twojej
własności intelektualnej i przeznaczenia na "potrzeby własne".
Na razie tyle, bo zrobiło się długie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 17 maja 2013, 14:38

Blu - slusznie, ze przekazujesz innym swe doswiadczenia. Przeciez zagladaja tu rowniez nie tylko zarejestrowani.
Polecasz sprzedaz planow, no wlasnie znam takie "kupna" licencji, nie tedy droga.
Obejrzalam i ja juz niejednokrotnie fora zagraniczne dotyczace wynalazkow, czy wolnych energii. Mam paru znajomych, ktorzy w warunkach domowych wykonuja wynalazki (jeszcze zadnemu nic nie wyszlo), ale maja co robic.
Dzis tez szperalam po necie i faktycznie, moze i jest takie urzadzenie, ale zawsze jest to klamot wielki jak szafa, nieestetyczny, malo wymowny, no i jak we wszystkim sam nie zaczyna pracy, trzeba mu podac sile "zaplonowa", a mysle, ze w rezultacie bylaby ona wieksza niz zakrecenie reka :?:

Ja bym widziala cos mniejszego, np. do ogrodu fontanne, taka z kamykow i kwiatow. Kiedys mialam znajomego, emeryta, ktory wykonywal takie urzadzenia, ale one byly na prad, i minusem jest, ze ciagna duzo, no i okablowanie strasznie emanuje elektrosmog.

Wiec, gdyby Ryszard wymyslil jakies urzadzenie, ktore byc moze juz jest, ale dodal swe wlasne zasilanie tym silnikiem grawitacyjnym, to to NA PEWNO BY SRZEDAL.
Silnik bylby mniejszy, estetyczny i urzadzenia z nim wspolpracujace na kieszen KAZDEGO.
Z takiej masy zyje sie najlepiej.
Wtedy robi sie reklame, testuje i wio! Sprzedaz wysylkowa kwitnie. Ludzie cieszyliby sie, bo byloby to pozyteczne i energiooszczedne, oraz ekologiczne, gdyby kable byly dobrze izolowane. Albo wogole bezkablowe na fotokomorke. Jak urzadzenia alarmowe, otwierane bramy itp.

A teraz i ja mam pytanie o jaka moc wogole chodzi?

P.S. Na to trzeba bardzo uwazac, kiedys bylam na campingu i wlaczylam grilika elektrycznego ... i natychmiast wywalilo korki, pradu nie bylo caly dzien na calym terenie.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 17 maja 2013, 15:14

Lady, chyba nie uważałaś, nie mówiłem o sprzedaży licencji, tylko planów DIY, czyli zrób to sam.
Znam wielu oszustów w tym zakresie, ale znam też jednostki, które na tym prosperują sprzedając wartościowe pomysły.
Oczywiście produkcja i sprzedaż kompleksowych zestawów jest bardziej opłacalna, ale Ryszard nie ma na to środków, a gdy o tym napisałem, to też nie zauważyłem entuzjazmu. Każdy zna swoją działkę, gdy trzeba wkroczyć na obcy grunt, czuje się co najmniej niepewnie.
Z drugiej strony, nie znam parametrów technicznych i wymiarów, ale tak, czy owak to urządzenie musi mieć mocno stacjonarny charakter, więc używanie go w formie ogrodowych gadżetów raczej nie wchodzi w rachubę.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 17 maja 2013, 19:19

Małe, tanie, ogólnodostępne urządzenie może zawojować świat :)
Od takich generatorów trzeba zacząć, jak zaczniesz budować fabrykę kosmicznych doskonałości, to nic z tego nie wyjdzie, patenty na takie fabryki mają ci, co mają dostęp do kasy.
I oto w tym wszystkim chodzi, ci co mają kasę, ograniczają ją tak, żeby jakikolwiek nowy pomysł nie był w stanie wyjść na powierzchnię ze względu na jej brak. Kółeczko się zamyka i kręcimy się wokół własnych ogonków.



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 17 maja 2013, 20:43

Małe, tanie, ogólnodostępne urządzenie może zawojować świat

Od malych kroczkow trzeba zaczynac.
//Choc wielce uczone przekazy moze i na pewno wskaza nam smiertelnym droge - nie od malych kroczkow, lecz od malego°° np. wynalazku - zaczynac.//

Ciekawe swoja droga, ze sa Tu i wszem wobec woluntariusze, ktorzy zaslepieni sa przekazami "oszolomow" (przedmiotow), a nie potrafia odczytac S.O.S. zwyklych Ziemian.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 18 maja 2013, 00:01

Wiele z cech, które tutaj wyliczacie, w tym urządzeniu wyklucza się nawzajem z samej jego natury.
Widzisz Lady, brak zrozumienia był przez nas wałkowany w dziesiątkach tematów, ten nie jest wyjątkiem, a jest znacznie trudniejszy od innych. Ryszard po raz kolejny pisze, że oczekuje od nas pomocy i choć nie pisze wyraźnie jakiej, to my tu sobie w sumie możemy... popisać.
A swoją drogą to mnie nieco dziwi dlaczego Ryszardzie nie zrobiłeś tego kółka dla Krzysztofa, skoro taka intencja była. Ja chyba zacząłbym właśnie od tego, choć wiem, że taka skala wykonania nie jest ciekawa, ale miałbyś zabudowany odnośnik w fantastycznym miejscu, czyli referencję.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 18 maja 2013, 07:00

Ryszard nie może zrobić nic na Jasnej Górze, bo tam jest miejsce dla nieruchomych krzyży.




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 18 maja 2013, 17:33

Sw. Krzysztof patronem kierowcow, moze w glebszej analizie nawigatorow, zeglarzy, ruchu.
A co on robi na Jasnej Gorze?
Wszak Czarna Madonna trzyma lejce w rece.

I wracamy do punktu wyjscia - Ryszard zrob prototyp i we wlasnej okolicy zacznij udowadniac dzialanie tej machiny. Tylko musi byc estetyczna, cicha, i efektywna.
Utworzenie kola Besslera z kulami, ktore uderzajac w wahadla wytwarzaja halas i niepotrzebne wibracje to jest to tylko nasladownictwo.
Dzis cale instytuty naukowe pracuja nad obudowywaniem urzadzen, aby nie halasowaly podczas wytwarzania ... energii.

Bo osobiscie miec taka obrotowa maszyne w mieszkaniu nawet, gdyby miala mi nabijac licznik, ale "drzec sie" od rana do nocy to wole zaplacic ... elektrowni.

Halas jest jednym z najwazniejszych narzedzi manipulacji... maluckimi.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 18 maja 2013, 19:44

Te wahadła w oryginale służyły raczej do stabilizacji obrotów. Co do decybeli to wypowiedzieć się może tylko Ryszard na bazie tego co zbudował. Dziś jest wiele materiałów dźwiękochłonnych i pochłaniających wibracje, czy eliminujących stuki pochodzące z uderzenia. Z pewnością nie jest to silnik do M2 i innych blokowisk.
Co do manipulacji to należałoby rozróżnić hałasy, a reszta będzie oczywista.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

konstrumator
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 20 maja 2013, 15:42
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: konstrumator » poniedziałek 20 maja 2013, 15:57

Witam serdecznie i pozdrawiam Ryszarda , Fair Lady , moderatora i innych użytkowników forum .
To mój pierwszy post na forum , zarejestrowałem się , ponieważ od dawna myślę o korzystaniu z energii innej niż z sieci .
Na początku myślałem o solarach , bateriach słonecznych , ale od kilku tygodni interesuję się właśnie silnikiem grawitacyjnym . Jestem na dobrej drodze do zbudowania działającego silnika , dlatego wszystkie Wasze wypowiedzi czytam z dużym zainteresowaniem .
Co robić żeby nie stracić praw do swojego pomysłu silnika ?
Nie znam się na prawie polskim , ani na biznesie . Czy jest sens z kimś się tym pomysłem dzielić , czy lepiej to zachować dla siebie ?
0 x


Każda chwila taka droga, każda nuta taka nowa
Nie modne to słowa nie modne, ale ja całą modę mam gdzieś
Modlić się, pracować, starszych szanować i cieszyć się, cieszyć się
Stanisław Soyka
Tango memento vitae (fragment)

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » poniedziałek 20 maja 2013, 16:12

Witaj pośród nas, @konstrumator. :D
Specem nie jestem ale rozsądek podpowiada, że kierunek licencyjny jest do luftu.
Dzielić się czy nie swoim wynalazkiem? Wszystko zależy od danej jednostki. Ja bym się dzielił ale to ja, inni mogą chcieć czerpać z czegoś zyski i cała sprawa moze się skończyć na chceniu, bo mało kogo może to obchodzić, że kierujesz się ideą poprawy życia ludności. Ci, którzy mają dobrze tylko Cię wyśmieją, a ci którym źle z reguły są bojaźliwi albo zabobonni i jeszcze mnóstwo innych czynników kieruje nimi, że nie zwrócą uwagi na takie "coś".
Osobiście uważam, że upublicznienie wszelkich takich nowinek jest najskuteczniejszą formą rozpropagowania danego wynalazku, a chwycą to tylko ci, którzy są otwarci.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

konstrumator
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 20 maja 2013, 15:42
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: konstrumator » poniedziałek 20 maja 2013, 17:40

Z jednej strony chcę coś wnieść do nauki , z drugiej chcę mieć z tego coś wiecej niż satysfakcję , tylko jak to pogodzić ...
Myślę że jak coś z tego wyjdzie , to na pewno świat się o tym dowie , już ja się o to postaram .
0 x


Każda chwila taka droga, każda nuta taka nowa
Nie modne to słowa nie modne, ale ja całą modę mam gdzieś
Modlić się, pracować, starszych szanować i cieszyć się, cieszyć się
Stanisław Soyka
Tango memento vitae (fragment)

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 20 maja 2013, 19:23

Witaj konstrumator. Zdaje się, że to, co poruszyłeś mieści się raczej w zakresie systemu społecznego. Czy w społeczeństwie otwartym, gdzie nie ma problemu z dostępem do wszelkich dóbr konsumpcyjnych zastanawiałbyś się nad tym czymś więcej, niż wspomnianą satysfakcją?
Zapewne nie, a ona sama tez miałaby inny wymiar. Niestety od czasów komunizmu w tym zakresie zrobiliśmy potężny krok... do tyłu. Teraz to jest już typowy "zachodni" wyścig szczurów.
W dzisiejszych czasach informacja jest kontrolowana i jeśli ktoś nagle wyskakuje z dużym "boomem" to zwykle efekt jest odwrotny do oczekiwanego, bo wszyscy inni próbują go ściągnąć za nogi do kotła w polskim piekle.
Moja krótka uwaga: weź sobie poważnie do serca rady naszej Lady o drobnych kroczkach - dużo dalej zajedziesz. W pozostałych kwestiach moje zdanie jest podobne do Darkowego, jeśli publikować to zgodnie z w/w zasadą i pocztą "pantoflową" aby naśladowcy byli w stanie odtworzyć twój sposób myślenia, kolejno na każdym kroku. Zabezpieczanie patentami obecnie raczej przynosi więcej szkód niż pociechy patentującym (to zależy też od branży, nie mówię tu o farmacji itp.), w patentowaniu od czasów Tesli zmieniło się bardzo wiele.
Też jestem zdania, że otrzymane dary należy udostępniać, wtedy ci co będą chcieli, będą mogli z nich skorzystać, inaczej "talenty" pozostaną niewykorzystane. Co komu z tego, że potrafię coś zrobić, jeśli to leży w mojej szafie, lub działa tylko w moim ogródku. Z zapłatą jest zawsze ten sam problem różnej wyceny wartości przez twórcę i odbiorcę. Bessler nie zdołał sprzedać swojego koła i go nie upublicznił. Efekty znamy, może w zaświatach ma satysfakcję, albo czkawkę, kiedy to wspominamy.
A w ogóle to witaj w klubie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 20 maja 2013, 20:19

Nie znasz sie na prawie polskim??
Tzn. piszesz z zza granicy.

Ciekawe, ze tylu wynalazcow dookola, a energia i tak jak byla jest i bedzie. Platna.

//Za friko nie ma NIC.//

Teraz chodzi o materie, juz na koncowce... tego ... konca swiata :mrgreen:
0 x



konstrumator
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 20 maja 2013, 15:42
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: konstrumator » poniedziałek 20 maja 2013, 21:30

Z Polski piszę , ale nie znam przepisów dotyczących wynalazków . Prawem się nie interesowałem , tylko technika i elektronika mnie interesuje .
Cały czas czegoś się uczę z internetu , coś wspaniałego .
Bardzo się cieszę że przyszło mi żyć w tak ciekawych czasach , że wiedzę można zdobyć nie wychodząc z domu .
Od Was też się uczę , dziękuję za to .
0 x


Każda chwila taka droga, każda nuta taka nowa
Nie modne to słowa nie modne, ale ja całą modę mam gdzieś
Modlić się, pracować, starszych szanować i cieszyć się, cieszyć się
Stanisław Soyka
Tango memento vitae (fragment)

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 21 maja 2013, 09:58

konstrumator pisze:Z Polski piszę , ale nie znam przepisów dotyczących wynalazków . Prawem się nie interesowałem , tylko technika i elektronika mnie interesuje .
Cały czas czegoś się uczę z internetu , coś wspaniałego .
Bardzo się cieszę że przyszło mi żyć w tak ciekawych czasach , że wiedzę można zdobyć nie wychodząc z domu .
Od Was też się uczę , dziękuję za to .


Święte słowa ! ,dziękuję ci za ten post :) Masz rację żyjemy w bardzo ciekawych czasach i ja tak jak ty cały czas uczę się coś nowego.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

konstrumator
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 20 maja 2013, 15:42
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: konstrumator » wtorek 21 maja 2013, 19:56

Dziś znowu składam powoli mój silnik , prototyp , aby tylko sprawdzić czy będzie się kręcił .
Spać po nocach nie mogę , ciągle mam nowe pomysły modyfikacji .
Dawno nie miałem takiej weny twórczej .
0 x


Każda chwila taka droga, każda nuta taka nowa
Nie modne to słowa nie modne, ale ja całą modę mam gdzieś
Modlić się, pracować, starszych szanować i cieszyć się, cieszyć się
Stanisław Soyka
Tango memento vitae (fragment)

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 21 maja 2013, 20:04

Spać po nocach nie mogę , ciągle mam nowe pomysły modyfikacji .
Dawno nie miałem takiej weny twórczej .


Ale jak chanell napisala, to zycie do obwodu wrocilo;)

I kulki w kole Besslera zaczna walic jedna o druga, kolo o srednicy 6m Juhhuu!

Sasiedzi uciesza sie :D
0 x



konstrumator
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 20 maja 2013, 15:42
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: konstrumator » środa 22 maja 2013, 17:16

Sąsiadom nie przeszkadza .
Nie wiadomo czy mam kulki , może nie bawię się w kulki ?
Może już wyrosłem z tego ?
Widzę humor Fair Lady dopisuje , mnie też :lol:
0 x


Każda chwila taka droga, każda nuta taka nowa
Nie modne to słowa nie modne, ale ja całą modę mam gdzieś
Modlić się, pracować, starszych szanować i cieszyć się, cieszyć się
Stanisław Soyka
Tango memento vitae (fragment)

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 76
Rejestracja: piątek 25 sty 2013, 18:02
Lokalizacja: Kraków
x 8
x 8
Podziękował: 274 razy
Otrzymał podziękowanie: 168 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Robin » czwartek 23 maja 2013, 11:51

konstrumator pisze:Dziś znowu składam powoli mój silnik , prototyp , aby tylko sprawdzić czy będzie się kręcił .
Spać po nocach nie mogę , ciągle mam nowe pomysły modyfikacji .
Dawno nie miałem takiej weny twórczej .


Hejka @konstrumator !

Może ty nam zaprezentujesz ten silnik ,bo @ Ryszard coś wodzi nas za nos i nic z tego nie wynika ,a ja nie mogę przez niego spać po nocach :lol:
0 x



konstrumator
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 20 maja 2013, 15:42
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: konstrumator » czwartek 23 maja 2013, 15:03

Silnik nie działa :(
Koniec , kropka .
0 x


Każda chwila taka droga, każda nuta taka nowa
Nie modne to słowa nie modne, ale ja całą modę mam gdzieś
Modlić się, pracować, starszych szanować i cieszyć się, cieszyć się
Stanisław Soyka
Tango memento vitae (fragment)

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 24 maja 2013, 19:19

Aby zadzialalo cokolwiek, trzeba wypelnic 8 sil Shaolinu.
Tylko tyle.
0 x



Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 191
Rejestracja: sobota 16 mar 2013, 15:20
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Ryszard » sobota 25 maja 2013, 02:40

Fair Lady pisze:Aby zadzialalo cokolwiek, trzeba wypelnic 8 sil Shaolinu.
Tylko tyle.


Witam

Dodam tylko, nie załamuj się i działaj dalej,Nie chodzi? To dopracuj!!!,chyba że nie wierzysz w ogromną siłe grawitacji?
"Znawcy" gadają że jest bardzo mała ,i to mnie wk..rwia,ciągle mówię im sposobem!! sposobem !,i będzie ogromna.
Ale "rycerze" i tak z tego co piszę nic nie kumają.
Ażeby tak naprawdę zadziałało to tak jak piszę F.Lady należy pamiętać o tej "ilości" ,myślę że tylko wtedy wszystkie siły natury jakie znamy wykonają porządną swoją pracę.
Jeżeli chodzi o grawitację to podejrzewam że to moje rozwiązanie wykradzione z piramid ,to najlepszy sposób by coś wielkiego z siebie dała sama grawitacja, ale poza podstawowymi 7 elementami które w silniku pracują jest jeszcze jeden..... ten ósmy.jak to spełnisz będziesz już blisko.
, nie załamuj się i czytaj wiedzę z piramid .


Ja miałem nadzieje że znajdę tutaj kogoś, Kto pomoże mi poprowadzić dalej ten temat ,ale tak jak podejrzewałem nic z tego nie wyszło i nie wyjdzie .
Przepowiednia piramid?..
Myśleliście i myślicie nadal ze Was po prostu oszukuję ,ale to Wasza sprawa..Robiłem to co mogłem i tak jak potrafiłem .
Trudno ,nie wszystko się w życiu udaję ,Tomaszów , jak widać,jest więcej!!
Muszę szukac innych sposobów by zorganizować ludzi dobrej woli.
Przeczytajcie w wolnej chwili i dokładniej ,przepowiednie z piramid.(Ozyrys który staje się Re) myślę że przepowiednia wiele wyjaśni i jest teraz najważniejsza, ważniejsza od tego dziwnego silnika .
pozdrawiam Ryszard.
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 25 maja 2013, 09:43

Wizja Ezechiela. Pojawia sie kolo, pojazd. Czy to tylko fantazja?

Obrazek

Obrazek

A tu mandala Ezechiela

Obrazek
0 x



ODPOWIEDZ