Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Silnik Grawitacyjny

Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 191
Rejestracja: sobota 16 mar 2013, 15:20
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Ryszard » piątek 10 maja 2013, 15:31

Witam
WSZYSTKIM Zainteresowanym podaję kod dostępu.
82 2490 0005 0000 4000 4176 3564
proszę zachować dowód
dobro dobrem powraca
pozdrawiam Ryszard.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 10 maja 2013, 16:29

Ryszardzie, każdy bank oprócz kodu wymaga co najmniej nazwy lub imienia i nazwiska beneficjenta, jeśli to osoba fizyczna. Powysyłaj na PW.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: barneyos » piątek 10 maja 2013, 17:02

Nie trzeba, już poszło. Na "paliwo" już masz.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 191
Rejestracja: sobota 16 mar 2013, 15:20
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Ryszard » piątek 10 maja 2013, 17:53

Wiecie co Wam powiem?
Pamiętam jeszcze za komuny ,były sklepy kolonialne i zobaczcie zniknęły?.
tak jak ten rysunek turbiny z 7 strony.
Pytam się komu to przeszkadzało?
pozdrawiam Ryszard.
p.s.
dzisiaj byłem w kilku WAŻNYCH miejscach co mają i które mogłyby ,ale nie chcą...........
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 10 maja 2013, 19:49

Widzisz, Ryszardzie, sklepy kolonialne nie wytrzymały konkurencji, nie miały szans w walce z molochami supermarketów. To inne czasy, czy lepsze niech każdy sam oceni, ale zdecydowanie trudniejsze.
Z rysunkiem trudno powiedzieć jak to było, zmniejszała go chanell i umieściła na serwerze s-photos.
Nie wiem jak oryginalnie był zapisany przez ciebie czy w załączniku, czy z serwera, bo w poście nie ma śladów.
Możemy spytać chanell, czy ma jeszcze pomniejszoną wersję, żeby wstawiła jeszcze raz, ale lepiej jako załącznik, wtedy żaden obcy serwer tego nie wywali.
To był post gdzieś w środku strony nr 6.
Co do ważnych miejsc i innych ważnych - już pisałem, wychodzi 1 na tysiąc, statystycznie strata czasu.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 191
Rejestracja: sobota 16 mar 2013, 15:20
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Ryszard » sobota 11 maja 2013, 06:58

Witam!!!
Wkleiłem ponownie rysunek turbiny .
Pewnie tak już miało być.
Dlatego napisze coś więcej ,na temat działania, tych dwóch podobnych rozwiązań.
W turbinie i silniku oprócz naturalnych sił które je napędzają, działają jeszcze siły które powstają podczas ich pracy .
W silniku grawitacyjnym na korzyść działa siła dośrodkowa i odśrodkowa
natomiast w turbinie ciśnienie i podciśnienie.

pozdrawiam
Ryszard.
Załączniki
turbina-Model.jpg
(222.24 KiB) Pobrany 898 razy
0 x



Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 191
Rejestracja: sobota 16 mar 2013, 15:20
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Ryszard » sobota 11 maja 2013, 07:18

Nie wiem czy mile będzie widziane to ,jak coś więcej napiszę o tym co wiem na temat piramid?

Ryszard.
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: barneyos » sobota 11 maja 2013, 08:31

Bedzie mile widziane - dawaj !
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 191
Rejestracja: sobota 16 mar 2013, 15:20
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Ryszard » sobota 11 maja 2013, 10:06

Dobrze napisze .
O tym co być może ułatwi odszyfrowywanie wiadomości które potrzebne są Fair Lady, do pracy nad swoim tematem.
Wspominałem już że w tym szczególnym przypadku odkodowywania wiadomości z piramid, należy zwracać uwagę na nic nie znaczące szczegóły.
Na przykład mnie dużo powiedziała informacja o znalezieniu w jednym z kilku szybów piramidy,granitowych kul i cedrowej miarki.
To była dla mnie ważna informacja.
Podejrzewam ze wiem ile było granitowych kul i jakie cechy i znaki nosiła cedrowa miarka, ale dokładnie tego nie sprawdziłem i nie będę się mądrzył.
Byłem za to święcie przekonany że architekt, lub budowniczy, tych precyzyjnych obiektów, nie mógł pozwolić sobie na taki nieporządek.
i pozostawiać po sobie taki bałagan. Tutaj To nie wchodzi w ogóle w rachubę, byłoby to wszystko sprzeczne z przesłaniem jakie niosą piramidy matematyka to nie bujanie w obłokach.
A ze tam jest ,pozostawiona dla nas matematyczna wiadomość, byłem pewny z danych jakie zawiera moje logo.
Możliwe ze Wy coś znajdziecie.Ja jeszcze nie wszystko dostrzegłem pole widzenia zależy od miejsca obserwacji, to są prawa natury o których budowniczowie pewnie dobrze wiedzieli.
pozdrawiam Ryszard.
0 x



Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 191
Rejestracja: sobota 16 mar 2013, 15:20
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Ryszard » sobota 11 maja 2013, 18:45

Tutaj można coś więcej dostrzec..
Załączniki
piramidy satelita rysunek.jpg
(16.29 KiB) Pobrany 34 razy
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 11 maja 2013, 21:56

O tym co być może ułatwi odszyfrowywanie wiadomości które potrzebne są Fair Lady, do pracy nad swoim tematem.


Pisz Ryszard, ciesze sie.

Co do tego kola zebatego, ktore prezentujesz, to juz byla dyskusja na starym form chepsa. Kiara zapoczatkowala, byc moze w archiwum znajdziesz.

Pozdrawiam!
0 x



Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 191
Rejestracja: sobota 16 mar 2013, 15:20
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Ryszard » niedziela 12 maja 2013, 07:58

Fair Lady pisze:
O tym co być może ułatwi odszyfrowywanie wiadomości które potrzebne są Fair Lady, do pracy nad swoim tematem.


Pisz Ryszard, ciesze sie.

Co do tego kola zebatego, ktore prezentujesz, to juz byla dyskusja na starym form chepsa. Kiara zapoczatkowala, byc moze w archiwum znajdziesz.

Pozdrawiam!

Witam
Dobrze Fair Lady.
Faktycznie o kulach i miarce wspominałem,przepraszam ze się powtarzam.
Napisał bym coś więcej o tej miarce i kulach ale pewnie sami znajdziecie odpowiedz gdy napiszę co takiego jeszcze widać o moim logo.
Każdy zadaje sobie pytanie w jaki sposób podzielono koło?.
Różne są hipotezy. Jak naprawdę jest z tymi wielkościami kątów?
Ja myślę że Ci co budowali piramidy posłużyli się nie tylko katem prostym ale też kątem rozszczepienia światła możliwe że tak jak w innych przypadkach i tutaj także wzorowali się na naturze.
Dokładnie jakiego minerału do rozszczepienia światła użyli, tego się pewnie nie dowiemy, możliwe że użyli najprostszego sposobu i skorzystali z właściwości wody .
Jednak sama nazwa dzielnika"promień" już podpowiada że mogli wykorzystać ten rodzaj zjawiska.
Czego dokładnie użyli tego się nie dowiemy?
Jeżeli nie wody to jest jeszcze kilka takich minerałów które idealnie pasują do tego siedmioramiennego podziału.
Cykle którymi rządzi się natura także można tutaj dopasować tak jak teorię o wszechświecie który ciągle podróżuję po ruch spirali.

pozdrawiam Ryszard.
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 12 maja 2013, 12:51

Cykle którymi rządzi się natura także można tutaj dopasować tak jak teorię o wszechświecie który ciągle podróżuję po ruch spirali.


Chodzi o zloty kat 137,5°, faktycznie to kod natury.
W temacie "Pola torsyjne" wlasnie najwazniejsze jest skrecanie - albo w lewo, albo w prawo.

Obrazek

Alfred Evert - Eter, fizyka i ... filozofia.

Pola torsyjne zalezne sa od powierzni ograniczonej, czyli sa wynikiem zgenerowania fal.

B.A. Perrault w swoim wynalazku, generowaniu promieniowania ziemskiego, zwraca duza uwage nie tylko na ksztalt, rodzaj materialu, lecz rowniez antene ...
0 x



Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 191
Rejestracja: sobota 16 mar 2013, 15:20
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Ryszard » niedziela 12 maja 2013, 13:23

Fair Lady pisze:
Cykle którymi rządzi się natura także można tutaj dopasować tak jak teorię o wszechświecie który ciągle podróżuję po ruch spirali.


Chodzi o zloty kat 137,5°, faktycznie to kod natury.
W temacie "Pola torsyjne" wlasnie najwazniejsze jest skrecanie


Witaj.Fair Lady

WSPÓLNIE Wszyscy możemy coś więcej zobaczyć.
W tym rysunku jest wiele możliwości które należy wypatrzeć.Ale Kto? poza Tobą to zrobi.
Myślę że dlatego ,w Naturze niema wiernej kopi, może być jedynie jej odbicie ,lustrzane. Czas tutaj wszystko piep..y..
A faktycznie z tym katem to obydwoje mamy racje ,bo nawet dobrze zalany, jak pewnego kąta nie przekroczy, to wróci w całości do domu.
pozdrawiam Ryszard.
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: barneyos » niedziela 12 maja 2013, 14:43

No, nie zawężałbym tylko do Lady, o tym kącie mówili Nassim Haramein, Drunvalo Melchizedek, czy autorzy syntezy wszystkich ziemskich miar (Pierwsza Ziemska Cywilizacja): Knight i Butler
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 191
Rejestracja: sobota 16 mar 2013, 15:20
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Ryszard » niedziela 12 maja 2013, 15:12

barneyos pisze:No, nie zawężałbym tylko do Lady, o tym kącie mówili Nassim Haramein, Drunvalo Melchizedek, czy autorzy syntezy wszystkich ziemskich miar (Pierwsza Ziemska Cywilizacja): Knight i Butler

Witaj Barneyos
Nie będę się licytował kto był pierwszy pewni Oni ,ja je znalazłem w piramidach i to wszystko Oni dzielili koło na 5, 6, 7, 8, równych części, lecz nie brali pod uwagę takiej jak ja , dodatkowej przestrzeni i dlatego nie wiedzieli gdzie jest to na Ziemi zakodowane.
Pisałem już że podobnego rysunku dotychczas nie widziałem. Myślę że tylko w nim jest ten " Boski Kod Natury".
.
pozdrawiam Ryszard
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 12 maja 2013, 19:32

No, skoro w piramidach mozna znalezsc wszystko, to po co jeszcze szukac.
Pozwole sobie teraz uchylic rabka tajemnicy, ze system nie sklada sie z czesci zamknietych. Kazda klatka moze byc rozbita, od srodka.
Ale to juz na inny temat.

Ja osobiscie w mojej ksiazce (skrypt) do cwiczen - opisuje Gi - Gong, dla zwyklego uzytkownika, tak aby rownowage wprowadzic.

I nie 7, lecz 8 jest tunelem. Ten tunel to nic innego niz odnalezienie rownowagi w sobie, np. umiejetnosc stania na jednej nodze z zamknietymi oczami, choc tyle, a buduje caloksztalt. Bardziej doswiadczeni potrafia ustac dwie i pol godziny na jednej nodze wlaczac druga - i to jest najnizszy stopien "wtajemniczenia" w walkach taj-boksu.

U mnie punkt 8 = MARKETING. Czyli ksiega otwarta, bo 7 to tylko PODZIEKOWANIE np. za wiedze...

P.S. barneyos - dzieki!
0 x



Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 191
Rejestracja: sobota 16 mar 2013, 15:20
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Ryszard » niedziela 12 maja 2013, 20:45

Fair Lady.
Pisałem że znalazłem tylko sposób na żywioły natury ,fizyczne ,namacalne ,które odczuwamy i widzimy .Możliwe ze są sposoby na inne siły ,
jeżeli chodzi o siódemkę to myślałem tylko o promieniu i podziale koła.
Nic więcej z tego co teraz napisałaś, nie neguję.
Co się tyczy kodu piramid , to widzę jego wartość dopiero w kompleksie,nie w pojedynczych budowlach .To tylko mnie od w/w różni.
Staram się nie przywłaszczać nic ,co jest już znane nauce .
Jeżeli coś takiego zrobiłem to bardzo przepraszam.
A co do Nassima Harameina bo o innych nic nie wiem , ja pisałem w Onet pl. bloga ,już w 2005 r a do Danikena o kodzie piramid ,luty 2006 r..jeżeli to On był pierwszy to przepraszam..
sprawdzić można.
pozdrawiam Ryszard. .
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: barneyos » poniedziałek 13 maja 2013, 08:40

Nie chodzi o ani o pierwszeństwo, ani o wyłączność. Chodzi o to, że różni ludzie dostrzegli to samo, dochodząc do tego w inny sposób, Nassim rozpykał wszystko najpierw teoretycznie i przekształcał oraz poprawiał istniejące wzory, Drunvalo "jechał" telepatycznie i praktycznie - biegał po piramidach, natomiast Knight i Butler historycznie - zaczęli badać wszystkie ziemskie jednostki miar i stwierdzili, że wywodzą się z jednej wspólnej jednostki miary - jarda megalitycznego, który opisywał zarówno długość, jak i objętość.

A w świetle moich ostatnich "badań" stwierdzam, że Da Vinci też o tym widział, chociaż był to dla niego tylko efekt uboczny, widziałem jego konstrukcje oparte o bardzo podobny "wiatrak" do Twojego (mam DVD z jego muzeum, to spróbuję coś tu wyciąć i pokazać na forum)
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 191
Rejestracja: sobota 16 mar 2013, 15:20
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Ryszard » poniedziałek 13 maja 2013, 09:40

barneyos pisze:Nie chodzi o ani o pierwszeństwo, ani o wyłączność. Chodzi o to, że różni ludzie dostrzegli to samo, dochodząc do tego w inny sposób, Nassim rozpykał wszystko najpierw teoretycznie i przekształcał oraz poprawiał istniejące wzory, Drunvalo "jechał" telepatycznie i praktycznie - biegał po piramidach, natomiast Knight i Butler historycznie - zaczęli badać wszystkie ziemskie jednostki miar i stwierdzili, że wywodzą się z jednej wspólnej jednostki miary - jarda megalitycznego, który opisywał zarówno długość, jak i objętość.

A w świetle moich ostatnich "badań" stwierdzam, że Da Vinci też o tym widział, chociaż był to dla niego tylko efekt uboczny, widziałem jego konstrukcje oparte o bardzo podobny "wiatrak" do Twojego (mam DVD z jego muzeum, to spróbuję coś tu wyciąć i pokazać na forum)

Witaj
Myślę ze więcej szczegółów z tajemnicy piramid można dokładniej poznać gdy się jest na miejscu .
Ja sprawdzałem wiele rzeczy które mnie interesują ,przez Internet. W tej chwili i od zawsze tak to robię Jest bardzo wiele danych bardzo dokładnych.
zawsze to co opisuje sprawdzam czy jest zgodne z moimi obliczeniami ,nie mogę tylko tego wyniku potwierdzić na miejscu myślę że to niema większego znaczenia.
Co do sposobu podziału koła to myślę że użyli pryzmatu..
Dlatego te liczby są nieskończone.
Właśnie dlatego wszystko tak zgrabnie dopasowali, żeby matematycznie grało. Pewnie był On i jest najbardziej optymalnym sposobem.
który jest w harmonii z Naturą.
pozdrawiam Ryszard.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 13 maja 2013, 14:28

Kod dostępowy został użyty.

A w temacie, ja jestem z tych co nie usiłują dorabiać teorii do czegoś działającego. Jeśli coś powstaje na bazie teorii, to normalna droga, natomiast wyszukiwanie i kojarzenie różnych zapisów z przeszłości z działającym wynalazkiem jest dla mnie akceptowalne dla ciekawości i może szacunku dla wiedzy tych co świadomie te zapisy w różnych postaciach nam pozostawili, ale nie konieczne.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 191
Rejestracja: sobota 16 mar 2013, 15:20
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Ryszard » czwartek 16 maja 2013, 06:16

Witam
Obiecałem że wkleję film z pracującym silnikiem.
Jeżeli wszystko upublicznię nie przyjmą już uzupełnienia do patentu.
Dlatego muszę pewne elementy zakryć ,tak aby nie był widoczny mechanizm.
Niemam na to kasy.
Tak czy owak jest niedobrze . Wydaje mi się że czas tutaj wszystko sam załatwi
Nie wiem co robić?,możliwe ze się zdecyduję i Wszyscy go zobaczą jeżeli nie będę miał innego wyjścia.
Dlatego tylko się wstrzymuje że chciałbym aby Polska , na tym wynalazku zarobiła .
Naprawdę wierzcie mi,nie ma z kim gadać.
Tak mi kiepsko się układa że jestem nadal w bardzo trudnej sytuacji ,puszczałem totolotka ,pukałem do możnych, owszem trzymają już kciuki i kibicują a pozostali nadal milczą nawet Ci co rządzą ,tymi słynnymi dotacjami siedzą cicho.
Wszyscy moi przyjaciele i znajomi są w podobnej jak ja sytuacji ,jest ogólna bryndza ,nie wiem dokąd my zmierzamy. nie mam kogo poprosić o pożyczkę.
Mogę zostawić pod zastaw stare "ale jare" maszyny stolarskie i hektar lasu .Ale komu to jest teraz potrzebne?
A może tutaj znajdę chętnych do takiej transakcji ?.
To wszystko co się teraz dzieje to "wielka lipa" nagłaśniana w mediach..Widać i słychać ,to na co dzień Na audycję i reklamę jest kasa a tam gdzie potrzeba ,NIC.
Nie ma "alternatywy 4" i tutaj nic już nie zdziałam. Dzisiaj nawet poparcie dwóch naukowców ,na decydentach nie robi wrażenia. Przykro o tym pisać ,ale taka jest prawda.
Wiem że prawie Wszyscy traktują mnie tutaj i w instytucjach- jako oszołoma,w bankach-jako biedaka ,w firmach bogatych- jak cwaniaka,
Średnia wychodzi mi " psychol "!!
Jedno tylko mnie podtrzymuję na duchu.

Podziwiam Was i Tylko do Was mam wielki szacunek i uznanie doceniam to wszystko o czym piszecie i co robicie, oczywiście we wszystkich tematach o wolnej energii.

Myślę że gdyby tak można było nam razem pracować ,wiele dobrego z tą wolna energią moglibyśmy zrobić.Pewnie nie jestem taki dobry jak Wy ale wiem że niektóre moje spostrzeżenia byłyby Wam bardzo przydatne
Nie mogę wyjść z podziwu, doceniam Wasza wiedzę. Przepraszam ze to napisze ,szczególnie podziwiam Ciebie Fair Lady .no za urodę przede wszystkim!!!.
Przepraszam że zapytam kto jak kto ale Ty się na tym najlepiej znasz? Fair Lady ?, w/g praw Natury naprawdę możesz być tą "piękną blondynka"???????..
Lady .Jeszcze raz Przepraszam!!!!

Co mam robić? podpowiedz.
pozdrawiam Ryszard
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 16 maja 2013, 10:36

Przepraszam że zapytam kto jak kto ale Ty się na tym najlepiej znasz? Fair Lady ?, w/g praw Natury naprawdę możesz być tą "piękną blondynka"???????..
Lady .Jeszcze raz Przepraszam!!!!

Co mam robić? podpowiedz.


Obrobione w programach graficznych. Kiedys wyrzadzono mi krzywde i to dostalam jako zadoscuczynienie - na zasadzie "zobacz co pare klikow moze uczynic z ciebie uwierz we wlasne sily".
I moze tedy droga, ta wiara, choc w Twym przypadku Ryszard, to zle dzialanie organizacyjne. Zaczyna sie zawsze od malych kroczkow, i na tej drodze deptaniny powstaje doswiadczenie, kontakty, sukces.
Wynalazles silnik grawitacyjny, tak zrozumialam, a teraz chcesz go sprzedac i zarobic na tym projekcie. Sprobuj zainstalowac takie urzadzenie w jakiejs instytucji non-profit, uzyskasz referencje i rozglos, a potem przyjda ciekawscy.
Druga wersja, to, ze masz tylko pomysl na takie urzadzienie, to wtedy jest sprawa trudniejsza, bo pozostaje w sferze hobby, majsterkowania.
Ale, aby nie odbierac nadziei i patrzac trzezwo, to polecilabym Tobie oficjalna publikacje na lamach prasy lub internetu, lub innych mediow, ale o duzym zasiegu. Moze tlumaczenie?
I w tym miejscu na pewno bedziesz mogl liczyc na pomoc forumowiczy, bo wielu tutaj zna jezyki obce.
Nie mieszam sie w Twe zycie prywatne, ale skoro opisujesz swa sytuacje to raczej ciezka. Nie wiem jakie masz wyksztalcenie, mniemam stolarskie lub rolnicze, to moze trzeba by uzupelnic jakims technicznym, a potem wyjechac na jakis kontrakt zagraniczny, poszukuja ludzi otwartych na zmiany i prace w roznych warunkach. Nawiazalbys moze kontakty o innych zasiegach.
Pozdrawiam!
0 x



Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 191
Rejestracja: sobota 16 mar 2013, 15:20
Podziękował: 86 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Ryszard » piątek 17 maja 2013, 07:02

I moze tedy droga, ta wiara, choc w Twym przypadku Ryszard, to zle dzialanie organizacyjne. Zaczyna sie zawsze od malych kroczkow, i na tej drodze deptaniny powstaje doswiadczenie, kontakty, sukces.
Wynalazles silnik grawitacyjny, tak zrozumialam, a teraz chcesz go sprzedac i zarobic na tym projekcie. Sprobuj zainstalowac takie urzadzenie w jakiejs instytucji non-profit, uzyskasz referencje i rozglos, a potem przyjda ciekawscy.
Druga wersja, to, ze masz tylko pomysl na takie urzadzienie, to wtedy jest sprawa trudniejsza, bo pozostaje w sferze hobby, majsterkowania.
Ale, aby nie odbierac nadziei i patrzac trzezwo, to polecilabym Tobie oficjalna publikacje na lamach prasy lub internetu, lub innych mediow, ale o duzym zasiegu. Moze tlumaczenie?



Witaj Fair Lady
Mówisz małe kroczki ? Ja już tak drepczę od 2005 r. takie małe kroczki mnie dobijają ,
Widzisz nawet Ty zauważyłaś ze nie potrafię dać sobie rady z wdrożeniem a jednak nie chcesz mi tak naprawdę i konkretnie pomóc..Ty wierzysz w zacne "organizację"od ratowania? i inne takie duperele.Twoim zdaniem są to jedyne i najlepsze rozwiązania dla wdrożenia tego projektu.
Za to mnie, nadal nie ufasz.
Tutaj możliwe ze żartujesz ,ale ja tak to niestety odbieram?
Uwierz ,radzę!!!!!!w to moje urządzenie!!!! że można je zbudować!!!!!! ale nie w takie bzdury!!!!!!.
Pewnie wielu ,potrafi te Twoje sugestie zrozumieć ,bo na tym opiera się współczesny biznes.
Już Balcerowicz coś "wspaniałego" młodzieży radził, bardzo głośno.Ja tego sposobu po prostu nie pojmuję.
ja się nie nadaję do takich rozgrywek .Jeszcze raz powtarzam. Bardzo zależy mi na tym ,aby Polska na wynalazku skorzystała!!! My Wszyscy i Ty także. Co będzie jeżeli to upublicznię? Dalej będziemy w długach.?
Myślę o Wszystkich Naszych Wnukach ,by podobnie jak my, nadal nie klepały tej biedy.
Możliwe że zle to wszystko robię.Bo szukam na siłę ludzi których już niema .
Właściwie to.Kogo ja szukam?

To wszystko należy o du.ę potłuc.
Chwilami żałuje że zbudowałem to gówno,mam teraz kupę smrodu i kulę u nogi . Stoję!!!

Wierz mi ; przeszedłem wszystkie te "organizacyjne" etapy , żadnej instytucji ,nawet tej ekologicznej {wiesz pewnie dlaczego egzystują }na takim sposobie ratowania Natury ,nie zależy.
Czy Ty tego nie widzisz?
Ja dałem juz sobie z tymi organizacjami LUZ!!!!!
Jeżeli słuchałaś reportażu z 2007 r, to w nim już wówczas obiecałem ; jeżeli mi się uda ten wynalazek doprowadzić do kultury.To w darze ,jako "wotum wdzięczności" za to niezwykłe ZAMÓWIENIE zbuduje takie błędne koło dla Św. Krzysztofa i postawie na Jasnej Górze, przed jego obrazem ,ażeby przed Nim wiecznie się kręciło .
I co wyszło ? Popatrz teraz ja się sam kręcę jak to błędnie koło i motam od ściany do ściany .I nic nie mogę wskórać , by było tak jak obiecałem. Zaczynam wierzyć że, Coś pewnie przestało działać.?
Zastanawiam się teraz, Co jest grane ? Nikt mi nie chcę pomóc?. Co się takiego stało ze wszystko zatrzymało się w miejscu? Z dużo chcę?
Ja teraz chciałbym ruszyć ostro do przodu ,z kopyta bo widzisz co się w przyrodzie dzieje ,ale jak zauważyłaś, to mi jakoś nie wychodzi wyraznie Ktoś podstawia mi nogę.
Nie mówię ze to Tych z góry robota. Bo pewnie Oni są za.
Ale to jest bardzo dziwne, nie mogę tego pojąć?
Jeżeli chodzi o to mojego urządzenie, to nie wierzysz w mój silnik ?a widziałaś ten na stałe magnesy !!!!.Pracował? kręcił się jak wiatrak ? powiesz ze nie pracował? podważysz to co pokazali?.
Dotychczas i ten sposób ze stałymi magnesami uważany był za niemożliwy .W tym silniku działają podobne siły jak w moim ,także jest odpychanie i przyciąganie, mas
Grawitacja tak właśnie a nie inaczej działa!!! .
Czy tak jest ,czy nie?. Co odpowiesz na to?
Mój silnik działa w przybliżeniu tak, jak ten na stałe magnesy . W tym na magnesy także jest sposób w ustawieniu przestrzennym i coś? jeszcze.
Możliwe ze jest tak lub podobnie ,jak w mojej aranżacji.
Mimo ze wszystkiego na filmie nie widziałem, to troszeczkę kumam ,o co tak naprawdę w tym rozwiazaniu chodzi
Nie mówię że już wszystko wiem ,ale myślę że wspólnie z tym konstruktorem moglibyśmy usprawnić albo przynajmniej połączył ze sobą ,tak te dwa rozwiązania aby miały dużo większą moc. Myślę ze to nie jest nic wielkiego Należy tylko pomyśleć i popracować a wszystko można usprawnić..
Co do szkoły to mam zawodową i nieukończone technikum samochodowe
Byłem młodszy i już wtedy wiedziałem że nie mogę być za mundry,.Teraz żałuję ze tak jakoś głupio wyszło.przydało by się teraz.
Widzisz byłem młody i miałem drogę pod górkę ,tak jak w moim silniku te sprytne ciężary ,sposobem sobie radzą i ja podobnie teraz tak próbuję zrobić nie mam innego wyjścia.dlatego by uzupełnić moje braki szukam tutaj pomocy..
.A że troszkę kumam z mechaniki i wiem jak przejść ten punkt w zenicie,to także daję sobie jakoś radę.
Jednak Innych za sobą nie potrafię poruszyć. potrzeba mi takich ludzi jak Ty.
Mówią o mnie Inni ze jestem dobry w te klocki manualne ,{O czym Ty myślisz?}jednak z tym bajerowaniem ludzi mam zwyczajnie problem.Tutaj faktycznie należy mieć pełne wykształcenie.

Widzisz/.Sam siebie za tę dziecinną cechę nisko plasuję, bo niestety ona mi teraz utrudnia prowadzenie współczesnego biznesu...Wierze wszystkim na słowo .Jestem aż taki dureń.Ale charakteru już pewnie nie zmienię ,człowiek z czymś takim się rodzi ................Dlatego ja zrobiłem swoje,ale są inni lepsi ode mnie Jak np; Ty i możesz to za mnie lepiej pokierować.
Języków obcych za bardzo nie kumam ,i nikt mi nie chcę pomóc w pisaniu na obcojęzycznych stronach ale gdybym tak pisał po angielsku, pewnie dużo więcej bym wskórał..
Na razie jestem tutaj i myślę że to co napisze zrozumiecie , wystarczy żeby się dogadać.a że poza Wami niema z kim rozmawiać .To trudno.Jak czegoś nie rozumiecie to pytajcie.postaram się jak najlepiej potrafię na wszystko odpowiedzieć.
Bogatemu ten temat zwisa i tak pewnie będzie nadal.Z nimi należy dać sobie spokój.
jeżeli już ktoś? z czytelników miałby pomóc ,to tylko zrobią to tacy zapaleńcy jak Wy, tutaj potrzeba jest serca a nie takiego biznesu jaki znamy...Chyba że inaczej to widzisz.
Napisz konkretnie co mam zrobić i nie pisz tymi ogólnikami ile to mam możliwości, bo nie wiem za co mam się złapać..
Dlatego już na nikogo z tych co "mogą dużo" nie liczę,
Wiesz pewnie teraz że mam już kilkuletnie doświadczenie.
Dlatego teraz dedykuję Wszystkim taki, może nie dosłowny cytat:
"Ci wszyscy ludzie którzy przechodzą obok, młodzi i starzy,bogaci i biedni mędrcy i głupcy są jak ławica ryb , która płynie pod prąd w bystrym strumieniu ,nie zważając wcale na to ze wody jego zatruwane są już od zródła. "
To byłoby na tyle .
Pewnie teraz napiszesz ze odganiam tym swoim postem sponsorów?

" Nic to".


pozdrawiam Ryszard.
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Silnik Grawitacyjny

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 17 maja 2013, 10:06

Ryszard te male kroczki to trzeba stawiac wokol wlasnego obejscia, dopiero potem zataczac coraz szersze kregi.
Sa rozne rodzaje prezentacji wynalazkow, czesto wykorzystuje sie targi. Odradzam, koszty bardzo wysokie. Pozostaja instytucje jak wspomnialam non-profit. Ale musisz im cos wiecej oferowac niz tylko sam silnik, bo tak na prawde to nigdzie nie piszesz do czego to wlasciwie mozna wykorzystac? Jak sprecyzujesz, to mysli przyjda w danym kierunku.
Ja tez kiedys bardzo optymistycznie patrzylam na swe wlasne odkrycia w informatyce. W programowaniu. Zachlysnelam sie latwoscia z jaka mozna sterowac ukladami elektronicznymi. A tu nagle wiadro zimnej wody! Sam program niczego nie poruszy, trzeba miec licencje (drogie) na przejscia, w OO programowaniu, a to kupa forsy. Samemu zrobic sie nie da, bo gabaryty ogromne, a dzis mamy juz nanotechnologie.

Pytasz o konkretne pomysly. Podrzucam. Zorganizuj prelekcje w technikum. Zrobisz sobie reklame, bedziesz miec referencje.
Nawiaz kontakt z kolegami po fachu. Tego jest cala masa. Tylko nie wygaduj, ze forsy nie masz, co to kogo obchodzi, dzis nie masz a jutro mozesz miec. Zawsze sprzedawaj sie optymistycznie i z sukcesem w oczach, a nie lzami rozpaczy.

Wynalazlam w necie takie forum:

http://www.besslerwheel.com/forum/

Poczytaj - jest tlumacz w googlu. A jak bedziesz chcial napisac to zglos. Mase chlopakow tu zna swietnie angielski, pomoga na pewno.
Chocby songo (stuwy nie dorzucil :shock: ), ale jak potlumaczy to bedzie wiecej warte niz pieniadz.
Zaczac trzeba. Odwagi!
0 x



ODPOWIEDZ