Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Darmowa energia już w domu

Awatar użytkownika
belfanior
Posty: 392
Rejestracja: niedziela 28 wrz 2014, 19:58
x 11
x 24
Podziękował: 1358 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: belfanior » niedziela 23 lis 2014, 20:34

Astre pisze:
Robin pisze:
Astre ,zaciekawiłeś mnie ,w wolnej chwili spróbuje i dam znać ;)


https://www.youtube.com/watch?v=jiAhiu6UqXQ


Jak uda Ci się to zrobić co zrobił ten facet, to daj znać, czy to prawda, czy kolejny fałsz. W tej chwili przerabiam jeszcze ogrzewanie w swoim domu, a zima tuż za pasem i muszę się naprawdę śpieszyć i nie mam na ten moment w ogóle czasu na eksperymenty.
Wg mnie powyższy układ powinien działać. Ale, dopóki sami nie sprawdzimy, to nie ma co wierzyć.
Więc, daj znać co ci wyszło ...?


Niestety...zrobilem identycznie jak gosc na filmiku...Nie dziala!Uzylem neodymkow 10 mm.Grubosc 0,5mm.
Jedyna roznica bylo uzycie kilku zlaczonych magnesow z twardego dysku.Sila odpychajaca calkiem spora ale smigielko nie moglo zadna miara "przeskoczyc"
o taki kat aby zalapac nastepny magnesik...
Coz...na razie kicha ale broni nie skladam :D
Czego i innym zycze ;)
Pozdrowil wszystkich!

P.s.Radze sie przyjrzec temu filmikowi...Zamierzam to wykonac...dosc interesujaca idea! :shock:
Silnik od bezynowej kosiarki juz mam!A wykonanie dostepne dla kazdej zlotej raczki...
http://www.youtube.com/watch?v=lSiShiu9Sgshttp://www.youtube.com/watch?v=lSiShiu9Sgs
I sorki...cosik mi dalej z zamieszczaniem nie wychodzi... :(
0 x



Astre
Posty: 16
Rejestracja: środa 12 lis 2014, 20:18
Otrzymał podziękowanie: 18 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: Astre » niedziela 23 lis 2014, 23:22

belfanior pisze:

Coz...na razie kicha ale broni nie skladam :D
Czego i innym zycze ;)


Ja też ''broni'' nie składam.
Jestem tutaj między innymi z takiego powodu, że szukam zaangażowanych ludzi do współpracy.
Nie mogę oficjalnie niczego pisać, ani publicznie przedstawiać swoich projektów, bo inni ukradną i potem będą sprzedawać jako swoje, a mam szczególną alergię na chamstwo, złodziejstwo i takie rzeczy.
Liczy się uczciwość, współpraca, radość tworzenia....

Jak ktoś chce się przyłączyć do wspólnego projektu do proszę o infos na PW, bo tutaj publicznie żadnych szczegółów nie będę ujawniał.

Tymczasem pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 23 lis 2014, 23:31

No to jestem z tobą!
Finansowo ni hu hu ci nie pomogę, ale pomysłami niekiedy błysnę i może coś doradzę. ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
belfanior
Posty: 392
Rejestracja: niedziela 28 wrz 2014, 19:58
x 11
x 24
Podziękował: 1358 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: belfanior » poniedziałek 24 lis 2014, 11:34

Astre pisze:
belfanior pisze:

Coz...na razie kicha ale broni nie skladam :D
Czego i innym zycze ;)


Ja też ''broni'' nie składam.
Jestem tutaj między innymi z takiego powodu, że szukam zaangażowanych ludzi do współpracy.
Nie mogę oficjalnie niczego pisać, ani publicznie przedstawiać swoich projektów, bo inni ukradną i potem będą sprzedawać jako swoje, a mam szczególną alergię na chamstwo, złodziejstwo i takie rzeczy.
Liczy się uczciwość, współpraca, radość tworzenia....

Jak ktoś chce się przyłączyć do wspólnego projektu do proszę o infos na PW, bo tutaj publicznie żadnych szczegółów nie będę ujawniał.

Tymczasem pozdrawiam


Tu akurat sie z Toba w pelni zgadzam...Ciezko pisac o swoich wynalazkach... :D ,zwlaszcza ze pewnego dnia ktos moze do drzwi zakukac...czy nie unikasz podatku...np...
jestem osobiscie przekonany ze gdzies w cichych...szopach,garazach itp...mrucza i pracuja takie slodkie...urzadzonka... :lol:
0 x



Astre
Posty: 16
Rejestracja: środa 12 lis 2014, 20:18
Otrzymał podziękowanie: 18 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: Astre » poniedziałek 24 lis 2014, 23:54

abcd pisze:No to jestem z tobą!
Finansowo ni hu hu ci nie pomogę, ale pomysłami niekiedy błysnę i może coś doradzę. ;)


Nie potrzebuję żadnej pomocy finansowej i raczej widzę to odwrotnie -ja będę finansował Was.
To co najważniejsze, to abyś dobrze zrozumiał działanie przestrzeni Wszechświata, działanie matematyki wirowej, którą wykłada Marko Rodin, zrozumiał działanie Torusa, skąd wynikają w Torusie dwa bieguny nieskończoności i temu podobne rzeczy. Istotną sprawą jest, aby medytować nad swoim biegunem nieskończoności, którego wektor skierowany jest do wewnątrz. Powoduje to spore przemiany w zrozumieniu wyższych aspektów rzeczywistości.
O tej medytacji mówi pani Dorota Ziemba Miłek.

http://ntns.info/dmt-dimetylotryptamina ... tudio-ntns
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 25 lis 2014, 12:52

Wektor mojego torusa skierowany jest jakoś dziwnie w dół i próbuję medytować by odwrócił się choć troszkę w przeciwną stronę.
Natomiast z tą nieskończonością już bym nie próbował, no chyba, że reumatyzm chwyci.
Staram się i jak juz coś osiągnę to nie omieszkam powiadomić. ;) :lol:

A poważniej, myślałem o czymś podobnym do silnika Johnsona.
Jak usłyszałem o kosztach to mi się odechciało.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
belfanior
Posty: 392
Rejestracja: niedziela 28 wrz 2014, 19:58
x 11
x 24
Podziękował: 1358 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: belfanior » wtorek 25 lis 2014, 19:37

abcd pisze:Wektor mojego torusa skierowany jest jakoś dziwnie w dół i próbuję medytować by odwrócił się choć troszkę w przeciwną stronę.
Natomiast z tą nieskończonością już bym nie próbował, no chyba, że reumatyzm chwyci.
Staram się i jak juz coś osiągnę to nie omieszkam powiadomić. ;) :lol:

A poważniej, myślałem o czymś podobnym do silnika Johnsona.
Jak usłyszałem o kosztach to mi się odechciało.

No,koszty relatywnie wysokie...wg.mnie najwieksza trudnosc w zdobyciu magnesow odpowiedniej jakosci i ksztaltu...Malo tez na necie precyzyjnych planow.
Dokladnosc wykonania tez gra role.Ktyos ma kase i dobrze wyposazony warsztat??? :D
Bo ja walcze w szopie...ale fajna to szopa!!! :mrgreen:
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 25 sty 2015, 09:37

...
http://aetherforce.com/electric-car-pow ... milestank/
Do powtórki...SAMOCHÓD NA SŁONĄ WODĘ..- genialne i możliwe.proste i tanie ...
JUŻ NA BLOGU WSPOMINAŁEM O TYM WYJĄTKOWYM SPOSOBIE NAPĘDU SAMOCHODÓW.
Nie wiem od czego zacząć...bo jestem wyjątkowo dziś buntowniczo nastawiony .
Mamy wyjątkową metodę wytwarzania energii elektrycznej.....pod każdym względem i co?

Cały NASZ PROBLEM polega na czymś paradoksalnym...Nasza świadomość poprawności cywilizacyjnej .... tak nas zaślepia ,że nie widzimy ..jak nas robią w bambuko...i wmawiają nam iż nie ma innej alternatywy - jak obecna i ta obecna może być uleczona ( bo troszkę szwankuje ) tylko 3 wojną światową.. ( czytaj zagładą atomową )..
Stąd też nie dziwię się iż poprzedna informacja o samochodzie na wodę słoną nie zrobiła większego wrażenia..http://kochanezdrowie.blogspot.com/2014 ... -2014.html

Tutaj muszę przeprosić jedną wspaniałą duszyczkę LILOS ,że nie podjąłem wysiłku by lepiej opisać tą wspaniałą techonologię pozyskiwania energii.( osobiście jestem pasjonatem wszystkiego co ciemnym spędza sen z powiek..- tak nie śpijcie dranie, sam was chętnie oświecę...tak mocno,że wreszcie opadniecie z sił. Odbieram też wam wszystkie zabawki ,którymi nas chcieliście poskromić.. )
A WIĘC DARMOWA ENERGIA , prosta w tworzeniu i używaniu.. tak bardzo ,że można dać śmiało i górnikom z węgla sowite odprawy i emerytury.-zamknąć kopalnie i na początek.. dać ludziom darmową komunikację .... wiem że tego ciemniaki nie zrobicie..
No to postanowiłem
poprzez wiedzę ... promować świadomość.. ,że wszystko co na Ziemi.. służyć ma ludziom i podstawowe potrzeby powinny być zapewnione za darmo...

ok. pomijam politykę
pogadajmy o samochodzie na wodę...
na początek filmik który wyjaśnia prostotę ( wyjaśniam iż nie ma patentu ukrytego w sejfie ciemniaków jeśli chodzi o reakcję chmiczną którą jako uczeń poznawałem w szkole..w ubiegłym wieku )

Prosta metoda że aż wstyd......
nie dziwi mnie, że wybudowane auto ...nikt nie chce w USA.... wręcz nie wolno go tam sprzedawać..
( ciemni mają lepsze- kosmiczne technologie dla siebie) Nie mogą bo tam ciemność rządzi i są "zalecenia" iż coś co zwiększa oszczędności na nośnikach energii powyżej 50% JEST ZAKAZANE,stąd wszelka nowość ,nowinka technologiczna.. jest albo wykupowana ( sejfologia stosowana) lub niszczona i zakazana. ( Tesla jest tego przykładem...)

jak-03
ten samochód ma w sobie przesłanie - ciemni już nie mogą zatrzymać ich upadku...IDZIE NOWE.
Samochód elektryczny Powered by Salt Water: 920 KM, 373 mil / Tank ( 600 kilometrów na jedno tankowanie)
a teraz..pokaz jakie to proste i skuteczne..
Car with saltwater

zobacz także - https://www.youtube.com/watch?v=VMdS65_E_X4#t=13

To co mamy tutaj ludzie i to jest LEGIT.(powazne, czyste, sprawdzone)
Tesla zdobędzie twoje serce, Niemcy stworzyli samochód elektryczny zasilany słoną wodą. To autko ma cztery silniki elektryczne i jest bardzo szybkie z pewnym dość słodkim zużyciem paliwa dla samochodu sportowego. Zostaw Bugatti w domu i zatrzymaj się na plaży, aby zatankować.
============================================
Obrazek
01 + Sól + Woda + samochodów
Niedawne ogłoszenie, że Quant e-Sportlimousine, który jest zasilany wodą soli samochód, został certyfikowany do użytku na drogach Europy jest wielkim znakiem, że kartele naftowe tracą w wojnie energii.
Od początku 1900, Kartele ropy, które są kontrolowane przez kontrolerów, nękały i wyciszały alternatywnych wynalazców energii, którzy stwarzają zagrożenie dla karteli naftowych. Jednym z największych alternatywnych twórców energii, że został uciszony był Nikola Tesla .
W odróżnieniu od tradycyjnych samochodów napędzanych benzyną, Quant e-Sportlimousine działa na systemach zasilania komórek przepływu elektrolitu złożonych z NanoFlowcell, które mają zdolność do generowania zadziwiającą moc 920 KM (680 kW).
Ten samochód zasilany słoną wodą soli może przejść od 0-62 mph (100 km / h) w 2,8 sekundy i osiąga prędkość 217,5 mph (350 km / h). Quant e-Sportlimousine jest zbudowany przez niemiecką firmę Quant.
jak-01
Technologia ogniw przepływu elektrolitu jest już znana od lat, ale dopiero niedawno, niektórzy producenci samochodów otrzymali pozwolenie na rozpoczęcie testowania i produkcji samochodów, które działają w technologii komórkowej przepływu elektrolitu budowy.
Ten rodzaj technologii alternatywnej energii w końcu spowoduje, iż samochody napędzane benzyną będą nieaktualne, ponieważ przy użyciu technologii komórek przepływu elektrolitu do zasilania samochodów mamy napędy dużo bardziej skuteczne i znacznie czystsze niż przy użyciu benzyny.
jak-06
Jak opisał The Mind Unleashed :
"Samochód jest zasilany przez system zasilania komórek przepływu elektrolitu, który jest częścią technologii NanoFlowcell. Układ działa w sposób podobny do ogniwa paliwowego wodoru, z wyjątkiem tego, że słona woda jest wykorzystywana do przechowywania energii.
"W szczególności, dwa płyny z solami metali, które działają jako elektrolit, są połączone w taki sposób, że przebiega reakcja elektrochemiczna. Następnie, silniki elektryczne używają tej reakcji do wytwarzania energii elektrycznej, która jest przechowywana i rozprowadzana przez super-kondensatory.
"Skuteczność tego systemu sięga 80%, ponieważ samochód nie ma prawie żadnych ruchomych części w nim, a produkowane ciepło odpadowe jest nieznaczne w porównaniu z samochodami napędzanymi akumulatorami litowo-jonowymi."
Alternatywne technologie energetyczne, takie jak system komórek przepływu elektrolitu, staną się bardziej powszechne gdy nowy paradygmat się wyłania. Te rodzaje alternatywnych technologii energetycznych pomogą rozwiązać problem naszego "kryzysu energetycznego" i zapoczątkować nową erę, w której możemy żyć bez obawy o brak dostępu do taniej i czystej energii.

bg96-Interior1
Obrazek

QUANT e-Sportlimousine z napędem nanoFLOWCELL®
Newsclip: Światowa premiera nowego e-Sportlimousine QUANT




jak-02
źródło

http://kochanezdrowie.blogspot.co.uk/20 ... -wode.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

montemax
Posty: 2
Rejestracja: piątek 07 mar 2014, 18:39
Lokalizacja: Łódź
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: montemax » niedziela 25 sty 2015, 18:39

http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60 ... 08940.html Wiem wiem, że tvn ale to jest najświeższe.
Coś z kraju, jeżeli jeszcze nie słyszeliście.
Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 25 sty 2015, 18:59

montemax pisze:http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/wynalazek-mlodej-polki-moze-zrewolucjonizowac-swiat-i-zapewnic-tania-energie,508940.html Wiem wiem, że tvn ale to jest najświeższe.
Coś z kraju, jeżeli jeszcze nie słyszeliście.
Pozdrawiam

..świetne, :D dodajmy do tego to:
http://odnawialnezrodlaenergii.pl/energ ... loscia-oze
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
belfanior
Posty: 392
Rejestracja: niedziela 28 wrz 2014, 19:58
x 11
x 24
Podziękował: 1358 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: belfanior » środa 28 sty 2015, 19:40

http://wolnemedia.net/ekologia/samochod ... powietrze/

Niestety wklejam tylko linka...w srodku ruchome schematy wiec sie nie skopiuje :mrgreen:
Ale ciekawe...i-znowu...metoda z polskim akcentem :D

Pozdrowil.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 28 sty 2015, 19:48

belfanior pisze:http://wolnemedia.net/ekologia/samochody-na-sprezone-powietrze/

Niestety wklejam tylko linka...w srodku ruchome schematy wiec sie nie skopiuje :mrgreen:
Ale ciekawe...i-znowu...metoda z polskim akcentem :D

Pozdrowil.

ten patent posiada swoje ograniczenia zasięgu z wiadomych względów, ale oglądałem na Discovery,-
dokument jak w Australii wdraża się w życie ten silnik do napędu wózków widłowych, etc.,-
na zamkniętych halach produkcyjnych, gdzie właściwie królują tylko elektryczne..
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 28 mar 2015, 13:13

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 28 mar 2015, 13:44

@Songo :)

mam prośbę o krótkie streszczenie i recenzję... dzięki :)




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 28 mar 2015, 13:53

Thotal pisze:@Songo :)

mam prośbę o krótkie streszczenie i recenzję... dzięki :)




Pozdrawiam - Thotal :)

wygląda na to, że oni dopiero zaczynają, można włączyć tłumacza w filmikach,-
widać "stare" i nowsze projekty np. "Searl generator" i "Keshe plasma generator"

https://www.thenewenergyindustry.com/learning-network/
i jeszcze 2 filmiki:


czyżby kontrola ciemnych osłabła już tak bardzo.. :?:
zobaczymy :D
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 30 wrz 2015, 08:47

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
analityczka
Posty: 443
Rejestracja: wtorek 21 kwie 2015, 16:16
x 1
x 12
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podziękowanie: 584 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: analityczka » środa 30 wrz 2015, 12:13

songo70 pisze:może ktoś przetłumaczy:

O Paramahamsa Tewari i jego generatorze po polsku sprzed 2 lat
http://nauka-o-rozwoju.blogspot.com/201 ... chive.html
http://rs.maszyna.pl/~boberov/Kippin/42 ... 429-04.htm

W http://www.theeventchronicle.com/scienc ... generator/
jest niewiele nowego. Tylko na wstępie spekulacje czy rząd Indii zdecyduje się na wspieranie prac nad jego wynalazkiem w ramach narodowego programu.
0 x


* Informacja bez sprawdzenia wiarygodności źródeł jest tylko hipotezą.
* Ja mogę być nieobiektywna, dowody – nie.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 30 wrz 2015, 19:35

..no raczej, sam tytuł art. mówi, że rząd Indii nie będzie powstrzymywać wprowadzenia wynalazku,-
a dalej czytamy, że teraz już nie obawiają się tak mocno odwetu cabala/ciemnych/illuminati/jezuitów,-
bo jest BRICS i sojusz z Rosją- więc drzwi do darmowej/powszechnej energii otwierają się dla całego świata.
:D
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 01 paź 2015, 23:26

No, nie byłbym taki pewien tego stwierdzenia, bo chociażby Rosyja nie odpuści zysków choćby z gazu, nie wspominając o innych surowcach. :lol: ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 01 paź 2015, 23:52

Nie demonizowałbym Rosji, im też się przyda, mają olbrzymi teren, gdzie gaz doprowadzić trudno, a jeszcze dużo gazu sprzedadzą Chinom,
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: abcd » piątek 02 paź 2015, 00:19

Tak czy inaczej interes się kręci i nie odpuszczą tego smakołyku zbyt łatwo.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 08 paź 2015, 08:13

ok mamy kolejną zapowiedź, czyżby worek ze "słodyczami" w końcu się rozpruł?,-
Keshe zapowiada na 16.10.15. ujawnienie/wprowadzenie plazmowego generatora darmowej energii na rynek,-
koszt urządzenia- tylko 200$!
:D

http://www.theeventchronicle.com/media/informational/on-october-16-2015-keshe-releases-free-energy-technology-to-the-world/
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 08 paź 2015, 08:55

To ja poczekam spokojnie ten tydzień, tych zapowiedzi Keshe było co nie miara, a może nawet więcej.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 08 paź 2015, 09:00

blueray21 pisze:To ja poczekam spokojnie ten tydzień, tych zapowiedzi Keshe było co nie miara, a może nawet więcej.

to prawda, choć wcześniej sam w to aż tak nie wierzyłem, jednak sytuacja geopolityczna na świecie,-
od tamtego czasu uległa dużemu przewartościowaniu na korzyść sojuszu BRICS, a Iran jest też w sojuszu z Rosją,-
to zobaczymy..
:)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Hannibal7
Posty: 22
Rejestracja: sobota 17 paź 2015, 12:58
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy
Kontakt:

Re: Darmowa energia już w domu

Nieprzeczytany post autor: Hannibal7 » niedziela 18 paź 2015, 17:33

Witam.

I na czym w końcu stanęło? ktoś próbował coś zbudować? zaobserwował przy tym coś ciekawego?
0 x


~Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej.~

ODPOWIEDZ