Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

TELEFON GRAWITACYJNY

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1076
x 319
Podziękował: 11509 razy
Otrzymał podziękowanie: 11986 razy

TELEFON GRAWITACYJNY

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 08 wrz 2019, 19:44

TELEFON GRAWITACYJNY – ZAKAZANY SPOSÓB NA BEZPIECZNE I DARMOWE ROZMOWY


Telefon grawitacyjny (biokomórka) to wynalazek, który eliminuje szkodliwość elektromagnetycznego promieniowania. Do swojego działania wykorzystuje tylko znikome ilości energii i nie potrzebuje także żadnego operatora sieci. Dlaczego oficjalnie nigdy go nie opatentowano i nie wprowadzono na rynek?

Kilkanaście lat temu niemiecki matematyk Hartmut Müller wspólnie ze swoimi kolegami Ralfem Otte oraz Martinem Nathansenem opracował mobilną technologię telekomunikacyjną (g-com), która wykorzystywała do komunikacji biokomórkę.

Twórca technologii twierdził wówczas, że od dawna istnieją teoretyczne podstawy mobilnej komunikacji bez obciążania organizmu szkodliwymi promieniami, lecz są one niezrozumiałe
w szerszym gronie środowisk naukowych.


Pożyteczne fale stojące

Technologia g-com opracowana przez Müllera wykorzystywała znane i występujące w naturze zjawisko fizyczne – stojące fale grawitacyjne.
Są to fale uderzeniowe, kompresyjne, które oscylują w obszarze pewnej skali, wychodząc od najmniejszych skal i sięgając po największe.

Obrazek
Fale grawitacyjne fot.123rf.com


Fala stojąca może utworzyć się tylko wtedy, gdy ośrodek, w którym się rozchodzi, jest ograniczony.

Dlatego też fale te są w naturze bardzo rozpowszechnione, gdyż każdy ośrodek jest ograniczony, niezależnie od tego, czy jest to woda w oceanie, czy powietrze w atmosferze, czy pole promieniowania w atmosferze Słońca.

Poza tym fale stojące nie transmitują energii, a zaledwie pompują ją z powrotem wewnątrz połowy długości fali, która całkowicie wystarcza nawet dla komunikacji międzyplanetarnej.

Odmienny obszar energetyczny

Technologia g-com w porównaniu z tradycyjnymi technologiami nie wytwarza żadnych fal nośnych (sygnału).

Jeśli zostałby wprowadzony taki rodzaj telekomunikacji i upowszechniony telefon grawitacyjny, nakłady wykorzystywanej energii byłyby znikome, a maszty nadawcze zupełnie zbędne.
Znikoma ilość wykorzystywanej energii byłaby całkowicie bezpieczna dla zdrowia i nie szkodziłaby również środowisku naturalnemu.

Niewątpliwą zaletą telefonu grawitacyjnego jest również fakt, że może on działać praktycznie wszędzie w czasie rzeczywistym – również pod wodą i pod ziemią.

Telefon grawitacyjny – dowód istnienia

W 2001 roku podczas targów „IT Tagen” w bawarskiej miejscowości Bad Tölz naukowiec zaprezentował dowód istnienia zaawansowanej technologii.
Za pomocą telefonu grawitacyjnego połączył się z pracownikami Uniwersytetu w Sankt Petersburgu.

Marzeniem wszystkich fizyków i matematyków pracujących przy projekcie technologii g-com było rozpowszechnienie owej technologii i udostępnienie biokomórki dla każdego do kupienia w zwykłych supermarketach.

Niestety, technologia g-com sprzeciwia się założeniom systemu i tradycyjnemu prowadzeniu komunikacyjnego biznesu przez dostawców mobilnych technologii.
Z racji tego, że telefony grawitacyjne wytwarzają połączenia bezpośrednio pomiędzy sobą, nie wymagają korzystania z usług żadnych centralnych operatorów i wiążą się z praktycznie darmową komunikacją.
Już sam ten fakt, leżący zupełnie poza interesami operatorów przesądził o zablokowaniu upowszechnienia nowej technologii.
Co ciekawe, informacje na temat samego wynalazcy, jak i telefonu grawitacyjnego są znikome, ponieważ gdy tylko je nagłaśniano, znikały w zastraszającym tempie.
Fizycy i matematycy z grona Hartmuta Müllera byli wielokrotnie oskarżani i represjonowani.
W środowisku naukowca dochodziło do tajemniczych śmierci i samobójstw oraz podpaleń domów.
Hartmutowi Müllerowi w 2012 roku zarzucono fałszerstwo i okrzyknięto go pseudonaukowcem, wyłudzającym pieniądze na projekt, który rzekomo nawet nie miał prawa funkcjonować (chociaż on sam udowadniał podczas publicznych pokazów jego prawidłowe funkcjonowanie).

Obrazek
Hartmut Müller

Naukowiec został aresztowany w Brazylii przez agentów Interpolu i skazany wyrokiem sądu
w Dreźnie na karę pozbawienia wolności.
Wszystkie te wydarzenia wskazują na to, jak system boi się nawet nie samego wynalazku telefonu grawitacyjnego, co paradygmatu wolnej, niezagrażającej zdrowiu i dostępnej dla każdego komunikacji.

Miejmy świadomość, że to nie pierwsza sytuacja, kiedy genialni wynalazcy idą do więzień,
a system niszczy wynalazki, które mogłyby zmienić oblicze naszego życia.

Pytanie tylko, jak długo to jeszcze potrwa?

https://youtu.be/CGgtIye-uAU


https://www.odkrywamyzakryte.com/telefon-grawitacyjny/
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ