Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Problemy na forum małe i duże czyli Książka życzeń i zażaleń

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Problemy na forum małe i duże czyli Książka życzeń i zażaleń

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 06 lut 2014, 11:29

aby nie zaśmiecać poszczególnych wątków pojawiającymi się niejasnościami,-
proponuje wszelkie kwestie personalne oraz "książkę życzeń i zażaleń" umieszczać tutaj:


Fair Lady pisze:goratha -

NIE lewituje, nie opuszczam ciala co noc, nie widze aury ani swojej ani cudzej,nie rozumiem wiekszosci uduchowionych teoretycznych[ sic!!] rozwazan, nie mam guru,bo nie jest mi potrzebny , nie uznaje autorytetow. Wiec-nie mam prawa byc na forum ezoterycznym!! Mimo to, czytam Was od co najmniej roku ,wiele stad dobrego dla mnie znalazlam. Kto jest madrzejszy ode mnie, prostego czlowieka, niech rzuci kamieniem! I mnie zbanuje, np.Niech mnie powali piramida slow, bardzo wznioslych,bardzo teoretycznych,pisanych spokojnie zza milo szumiacego lapka.Kto ma prawo wydawac autorytatywnie jakiekolwiek wyroki o innym czlowieku.


Tym wpisem udowodnilas jak najbardziej swoje miejsce tu na tym forum, nie licz tylko na niewiadomo jakie dyskusje, to raczej rzadkosc. Gdy ja pojawilam sie pierwszy raz na forum (starym), gdyz wlasnie cos na wzor Twojego wpisu zapodalam, to pierwszy oddzwiek byl taki, ze tym nic nieznaczacym postem naruszylam regulamin :shock: , a ja tylko przytaknelam w odpowiedzi na pewien wpis, ktory ... byl moim, skopiowanym przez mojego przyjaciela, aby mi pokazac, ze moge smialo dyskutowac z innymi jak rowny z rownym.
I to jedno zdanie, ktore wtedy napisalam "masz racje", czy cos w tym stylu bylo adresowane tylko dla niego.
Nikt nie rozpoznal, a kwasy zostaly.

Proponuje Tobie smiale wlaczenie sie do rozmow, nawet, gdy skrzyzuje sie miecze to tez cos oznacza, przeciez nie musimy byc wszyscy jednakowi na czyjs-tam wzor i podobienstwo.

Z innej beczki co do Konopnickiej, to przypomnialy mi sie pewne teksty z literatury, w ktorej wieszczowie, czy znani pisarze i inni madrzy ludzie juz dawno opisywali kontakty z obcymi (jak my mowimy UFO-kami) z pozycji Ziemian i daltego przytoczylam Rote. Mickiewicz w Dziadach bodajze w drugiej czesci dosc wyraznie opisywal te czeste (jakby na porzadku dziennym) spotkania. Slowacki tez.


nie wiem "o co come on" więc proszę prościej do mnie,-
ponieważ aktualnie używam tylko <15% mojego "procesorka"
;)

PS. nie zauważyłem aby ktoś kogoś tu dyskryminował, albo sekował,-
ale jeśli tak to odbiera jakaś osoba- proszę prosto z mostu :!:

to pozdrówka :)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » wtorek 13 cze 2017, 16:13

Panie przebiśnieg, albo przeceniasz swoją inteligencję, albo wyraźnie ona szwankuje.
Twój chamski wobec mnie tekst ląduje oczywiście w śmietniku i jest do wglądu dla Administracji Forum. Dalsze takie pańskie ''praktyki'', czy też ''sztuczki intelektualne'' skończą się banem. Pozdrawiam Administrator Janusz


Zgadzam się z panem administratorem bo założyłem, że pan zna się na żartach, według przecenionej prze zemnie mojej inteligencji to raczej pańscy koledzy z pracy powinni czuć się dotknięci szydziłem z głupoty ludzkiej bo ich zachowanie o tej głupocie świadczyło moim żartem, może był nie stosowny ale nie był zaadresowany do pana oczywiście w/g mojej przecenianej prze zemnie inteligencji
ano pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 13 cze 2017, 17:08

Obrazek Panie przebiśnieg :lol:
Dziwne, że od jakiegoś czasu trzymają się pana, ''żarty'' wobec mojej osoby. :o
Ja moich kolegów znam i wiem, że żartowali i robili sobie tzw. ''jaja''. Pan natomiast ich i mnie nie zna, dlatego nie życzę sobie takich ''jaj'' z pana strony. :!:
0 x



beadnorsi
Posty: 1504
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2993 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

spory na forum 2

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » środa 23 lut 2022, 20:30

Witam.
Pozwolicie,ze sie odniose do tego,co napisal Kolega @Kupfer.

1."Prowokator",poniewaz nie zgadzam sie z kolega @Kupfer.(Za to kolega moze wysmiewac nawet administracje)
2.Demokracja,czyli kazdy ma wlasne zdanie.(Ja swojego miec nie moge,tylko kolega @Kupfer ma takie prawo)
3.Dowody,ja ich nie mam na covida,kolega @Kupfer tez ich nie ma ze Trump to mason.(Ale to ja mam dowody przedstawiac,kolega @Kupfer nie musi)
4.Obraza,Mnie obrazono,ale powinienem tak samo zostac zbanowany)
5.Od dzis przedstawiamy na "wszystko "dowody ,poniewaz koledze @Kupfer nie podoba sie,ze zyjemy teoriami spiskowymi.
6.Kolega @Kupfer sam dowodow nie przedstawia,ale on nie musi,wiec dostosujmy sie do niego,zeby nie wystawiac sie na posmiewisko. ;)
7.Napisalem,ze 99% ludzi niema sie czego bac,wirus jest nie grozny,za to szczepionek juz tak.
8.Nie widze nic zlego w pomaganiu ludziom chorym na "covid",po to tez wchodza na to forum.
9.Cale to zamieszanie tylko dlatego,poniewaz postawilem sie "przesmiewcom"?Wpadli "chlopaki" posmiac sie z "wyznawcow" covida,zadaja dowodow,na swoje "teorie" ich nie maja i im "puscily nerwy"?
10.@Blue ostrzegal,ze wycieczek personalnych nie toleruje i "ugryzl sie w jezyk",natomiast @Janusz najwidoczniej sie "nie ugryzl".
11.Nie pamietam,zebym z kogos tu sie wysmiewal,nie po to tu przychodze.Niech kazdy wierzy w co chce,przeciez mamy demokracje,nie @Kupfer?
12.Jak juz zaczynasz "pouczac" @Blue,to mnie rozbawiles,szczegolnie z tym Trumpem,ewelina itd. :lol: :lol:
13.Masz nas wszystkich tutaj za "niedoinformowanych",ja moze i jestem,za to inni "chyba nie". ;) Ciagle masoni,iluminati,rozumiem,ze masz dowody? ;)
14."admini przewertujcie 2 kartki do tyłu jak to nasz kolega próbował mnie również sprowokować,ale ze mną nie tak łatwo "bez komentarza. ;)



Pomimo wszystko kolego @Kupfer,przepraszam,jesli urazilem,nie mialem takiego zamiaru.
1 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Problemy na forum małe i duże czyli Książka życzeń i zażaleń

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 25 lut 2022, 00:11

@beadnorsi ,kolega @Kupfer już odpoczywa .Wiem ,że czujesz się urażony ale nie miej proszę pretensji do @Blue ponieważ nie każdy admin jest codziennie na forum . Blue zawsze daje czas na ochłonięcie . Po interwencji Janusza ,przewartowałam 2 a nawet 3 kartki i nic nie znalazłam .
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

beadnorsi
Posty: 1504
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2993 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Problemy na forum małe i duże czyli Książka życzeń i zażaleń

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » piątek 25 lut 2022, 19:06

Droga @Chanell ;

Ja do nikogo pretensji nie mam,a juz w ogole do @Blue,to po pierwsze.
Po drugie.Nie moge zrozumiec kolegi @Kupfer jak i kolegi @Kiszka.Z dnia na dzien stali sie przesmiewcami?Co ich tak wyprowadzilo z rownowagi,ze "wierze" w covida?
Ja wierze jeszcze w Trumpa,reptilian,reinkarnacje,w sile wyzsza/Boga,w sile woli,Anunaki ,ze niemamy prawdziwych zdiec ziemi,matrixa,WU,asd-2,w sfalszowana historie,inne cywilizacje(w tym pod ziemia),i w wiele innych rzeczy,tzn,wierze,ze jest to MOZLIWE;NIE WYKLUCZAM TEGO. ;)

Na tym forum jest tego "na peczki".Czy to cos zlego?
Alez nie,to cheops4.
Lubie ogladac Hanie Kazahari,Eweline ,Andiego Chonskiego,Cejrowskiego.Kto mi zabroni,@Kupfer?
Bedzie przychodzil na to forum i wysmiewal sie z moich wyborow?
Cos mu sie pomylilo,jak @Kiszce,a jak podeslalem mu jego wypowiedz z tematu lugola(@Kiszce) to zrobilo mu sie glupio i puscily mu nerwy.!
Ludzie przychodza na to forum,poniewaz szukaja pomocy,informacji,"czegos innego"niz oferuje im "normalnosc".
Nie jestem za wyrzucaniem kogokolwiek,jednak jakies zasady obowiazuja wszystkich i ja ich nie lamie,ale nie moge zrozumiec tych ,co je naginaja do granic mozliwosci.
Ciagle delikatne "podjazdy " kolegi @Kupfer do @Blue,pretensje o wyrzucenie @Grzesia,ZA NIC badz z powodow "ideologicznych",nie znajac sprawy do konca.
Nie dosc tego kolega @Kupfer ciagle nas "uswiadamia" o masonach,iluminatach i Bog wie o czym jeszcze,niewiem,ma nas za idiotow?Kazdy wie o tym od lat,sam napisalem ,ze to bardzo MOZLIWE,a ten dalej swoje.Nie wiem,czy nie rozumie czy nie czyta ze zrozumieniem.
Ja jestem czlowiekiem otwartym,nie wykluczam niczego,niczego tez nie narzucam.Dlaczego co niektorzy pragna narzucic mi swoje ?Nie mam pojecia.

Pozdrawiam Was serdecznie.
2 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Problemy na forum małe i duże czyli Książka życzeń i zażaleń

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 26 lut 2022, 09:05

beadnorsi niestety co raz więcej będzie takich "czepiaczy " . Tak jak pisałam ,to nie portal społecznościowy ,gdzie każdy każdego moze zmieszać z błotem .To forum prywatne i nie pozwolimy na to. Wszyscy powinniśmy się szanować bez względu na poglądy .
Zdrówka życzę ;)
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 34
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 609 razy

Re: Problemy na forum małe i duże czyli Książka życzeń i zażaleń

Nieprzeczytany post autor: kupfer » niedziela 27 lut 2022, 20:32

beadnorsi przyjąłem twoją krytykę na klatę :( , teraz mam depresję,idę się powiesić ,żegnajcie :(
0 x



beadnorsi
Posty: 1504
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2993 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Problemy na forum małe i duże czyli Książka życzeń i zażaleń

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 27 lut 2022, 20:52

Dyskutuj,nie narzucaj,to wszystko.

pozdrawiam.
0 x



beadnorsi
Posty: 1504
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2993 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Problemy na forum małe i duże czyli Książka życzeń i zażaleń

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 27 lut 2022, 21:32

Co do depresji,nie wiesz o czym mowisz,gdybys wiedzial,nie byloby Ci tak wesolo.

Tak krotko odemnie. ;)
0 x



beadnorsi
Posty: 1504
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2993 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Problemy na forum małe i duże czyli Książka życzeń i zażaleń

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » poniedziałek 28 lut 2022, 23:27

Wiesz co @Janusz,jak mam "dola" to wchodze na "Pregierz",przeczytam,co napisal @quetzalcoatl888 i smieje sie z 15 minut. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
0 x



beadnorsi
Posty: 1504
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2993 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Problemy na forum małe i duże czyli Książka życzeń i zażaleń

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » poniedziałek 28 lut 2022, 23:28

Wybaczcie no nie moge :lol: :lol: :lol: :lol:
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Problemy na forum małe i duże czyli Książka życzeń i zażaleń

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 01 mar 2022, 11:52

Nie widzę nic śmiesznego w wpisie quetzalcoatla888. Poniżenie, ośmieszenie, upodlenie Prezydenta Narodu Ukraińskiego świadczy o wielkiej nienawiści, do ludzi broniących się przed krwawą okupacją państwa rosyjskiego. Post ten jest także dowodem na brak szacunku dla bezbronnych ofiar tej wojny. Na naszym forum regulamin wyraźnie mówi o zakazie takiego postępowania...

3. Zakaz zamieszczania materiałów i treści obrażających inne narodowości, rasy... (art. 194-196 KK i art. 257 KK oraz art. 23 KC).

11. Zakaz zamieszczania materiałów i treści zawierających słowa powszechnie uznane za niecenzuralne
(art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999 r.).

12. Zakaz zamieszczania materiałów i treści mających na celu poniżenie, ośmieszenie, upodlenie
innej osoby.

Postępowanie quetzalcoatla888 jest co najmniej nieodpowiedzialne a na pewno wyraźnie nawołujące innych do nienawiści. Czarno widzę dalsze "wybryki" tego pana na forum. Przykro ale brak zrozumienia z jego strony, tego co obowiązuje w normach międzyludzkich, doprowadzi do ostatecznego pożegnania się z nami.
0 x



beadnorsi
Posty: 1504
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2993 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Problemy na forum małe i duże czyli Książka życzeń i zażaleń

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 01 mar 2022, 18:16

Wiem,wiem,masz racje,trzeba pilnowac porzadku.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Problemy na forum małe i duże czyli Książka życzeń i zażaleń

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 24 mar 2022, 19:39

wolzdro pisze:
czwartek 24 mar 2022, 18:15

prosze innych administratorow o zajecie sie sprawa, ustosunkowanie ,jesli nie wolno na forum w kulturalny sposob wyrazac swojego zdania ani zamieszczac artykulow niezgodnych swiatopogladowo z panem @januszem, to bede musiala rozwazyc swoja obecnosc tutaj...myslalam, ze tutaj dzielimy sie wiedza i swoimi doswiadczeniami a nie tworzymy "kolko wzajemnej adoracji", bez konstruktywnej krytyki, wymiany wiadomosci i pogladow oraz dyskusji na poziomie to miejsce bedzie przypominalo wiadomosci tvp lub tvn, od pewnego czasu forum przybralo "dziwna" forme a i "forumowicze" jak widac po ostatnim wpisie "cenzura" nie czuja sie bezpiecznie aby swobodnie sie wypowiadac.
pamiętam jak sam na pierwszym wydaniu forum(darmowefora) toczyłem gorącą dyskusję z pewnym gorliwym katolikiem,-
i każdy może sobie być kim chce jeśli to innym nie szkodzi, starałem się w tym wszystkim spierać się na argumenty,-
a nie wycieczki osobiste.
Choć pewne opinie pewnych użytkowników są dla mnie biegunowo odmienne do moich- to z pewnością nie może to być powód do podciągania to pod regulamin.
Oczywiście sam robię błędy i coś zamieszczę niestosownego ale "niech pierwszy rzuci kamieniem",-
to w zasadzie byłbym był reagował na skrajne i uporczywe łamanie regulaminu lub ubliżanie innym, język z rynsztoka,-
oczywiście kasuje bez ostrzeżenia "reklamożerców" :mrgreen:

to tyle, myślę w końcu, że wyrażanie swoich opinii nie jest jeszcze przestępstwem, a cenzura,-
no cóż- była za komuny, teraz są pega-susy i też szyfruje czasem przez telefon, AI nie da rady na kod kulturowy Polaków. :D
1 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Problemy na forum małe i duże czyli Książka życzeń i zażaleń

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » czwartek 24 mar 2022, 20:10

dziekuje @songo
przy poprzednim "starciu" pisalam, ze nie chce kontynuowac wymiany wiadomosci z panem @januszem i tak faktycznie bylo...nauczona juz doswiadczeniem, mam swiadomosc, ze spor, argumenty itp itd maja sens tylko wtedy gdy kazdy z zainteresowanych jest otwarty na przyjecie i zrozumienie argumentow innych niz wlasne oraz gotowy na przeanalizowanie ich a nawet zmiane swojego zdania, jesli ktos jest przekonany o swojej nieomylnosci i jedynej, mozliwej racji to nie wdaje sie w takowe rozmowy, nie ma w nich przesztrzeni na wymiane pogladow ,taka rozmowa mija sie z celem...

zareagowalam kiedy pan @janusz , ktory caly czas krzyczy o "biednych ukrainskich dzieciach" nie tylko nie pochylil sie nad ich losem sprzed konfliktu, ale "wywrocil kota ogonem' sugerujac, ze niby tym usprawiedliwiam "ich mordowanie", tak na marginesie pewnei niejeden psychiatra wypowiedzialby sie, ze dla nie ktorych "sprzedanych" smierc od kuli bylaby mniej tragiczna... nikt nie wie dokad one mialy trafic i co z nimi by sie stalo i za to nie ponosza odpowiedzianosci rosjanie...

co do regulaminu...mimo, ze raza mnie agresywne i nacechowane wrogoscia wpisy nie oczekuje, ze bedzie cenzura pogladowa, natomiast pan @janusz wykorzystujac pozycje administratora,
grozi mi"miesiecznym urlopem" ...pisze o"trolowaniu" ...
eliminowanie kogos w taki sposob tylko dlatego, ze sie z nim nie zgadzam uwazam za ohydny proceder, niegodny tego forum...
1 x



ODPOWIEDZ