Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

wstawianie filmików - prośba

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

wstawianie filmików - prośba

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 22 kwie 2018, 19:03

Witam wszystkich :)

W związku z tym ,że wiele filmów znika z YT a co za tym idzie i z naszego forum,mam prośbę ,kiedy wstawiacie film skopiujcie też jego tytuł i wstawcie do postu .Dzieki temu będzie go można znaleźć na innym kanale lub wstawić inną wersję .Ostatnio odnajduję duzo pustych okienek. ;)

przykład:

Piosenka o kosmicie + taniec ludzi

https://youtu.be/n3YZVMiZqs0 :D

Jakub 123
Opublikowany 28 mar 2018
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: wstawianie filmików - prośba

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 09 maja 2018, 12:19

Ponawiam prośbę ,dzisiaj dzięki temu iż Thotal wstawił tytuł filmiku ,mogłam znaleźć go w sieci na innym kanale .
Wstawiajcie proszę TYTUŁ filmu ,właściciela kanału na YT albo KRÓTKI OPIS ,wtedy jest szansa .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: wstawianie filmików - prośba

Nieprzeczytany post autor: sandra » środa 19 wrz 2018, 09:32

Pociągnę temat zaznaczony przez @chanell.
Codziennie pojawia się wiele filmów na Forum, tempo wstawiania materiałów jest oszałamiające. Gdyby implantator chciał wcześniej obejrzeć materiał, który wstawia musiałby poświęcić na to kilka godzin, czasem znacznie więcej... ;)
Zdarzają się filmy powielane lub o blizniaczej tematyce...
Tak jak napisała @chanell przy wielu brakuje Tytułu, nie wspominając juz o braku skrótu treści (nie ze strony YT) ale własnego skrótu z komentarzem.
Przecież osobisty konspekt z uwypukleniem treści z oznaczeniem od którego momentu jest coś istotnego wzbogaciłoby forum, ale mogę się mylić...
Coraz częściej materiał, który z tytułu sygnalizuje super treści i problemy...okazuje się chłamem.
Czy jest pośród nas taka osoba, która to ogląda...wszystko.. ;)
Wiem, wiem, że przecież dla każdego coś innego....kto by miał na to wszystko czas ?
Znamiennym jest to, że gdy pojawia sie komentarz pod "wlepem", to często rodzi się dyskusja i Forum ożywa, a chyba o to chodzi, ale mogę się mylić...
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: wstawianie filmików - prośba

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 19 wrz 2018, 12:04

Całkowicie się z Toba zgadzam @sandro . Dodam tylko że,szczególnie pod filmami w języku innym niż Polski .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: wstawianie filmików - prośba

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 19 wrz 2018, 20:12

Ja też jestem za tym, "a nawet przeciwko".
Sam filmików prawie nigdy nie oglądam, wolę znaleźć słowo pisane, a jak się nie da to odpuszczam, bo to złodzieje czasu, czytam 5 razy szybciej.
Faktycznie, podawanie tytułów uważam za konieczność, zwłaszcza, że obecnie filmiki znikają z godziny na godzinę.
Przykro to pisać, ale brak pod filmem choćby najkrótszego komentarza, czy streszczenia to niestety "olewanie" użytkowników i czytelników forum, bo dziś mało kogo stać czasowo na oglądanie jak leci, nawet jeśli temat jest dlań interesujący.
Dlatego proszę wszystkie wstawiaczki i wstawiaczy - oglądajcie to, co wstawiacie, a nie tylko po tytule, bo tytuły dziś nie oddają często niczego z treści filmów. No i proszę choćby o minimalne określenie treści filmu.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: wstawianie filmików - prośba

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 19 wrz 2018, 20:22

to ja przestaje wklejać, nie ma czasu na "konspekty z lektur".
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: wstawianie filmików - prośba

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 20 wrz 2018, 00:04

songo70 pisze:
środa 19 wrz 2018, 20:22
to ja przestaje wklejać, nie ma czasu na "konspekty z lektur".
@songo ,wystarczy że dasz tytuł i wklej opis właściciela ,jaki jest pod filmikiem .Chyba że autor nie wstawił :( Dzieje się tak np; ze strony wRealu24 gdzie tytuł nie śwadczy o zawartości.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: wstawianie filmików - prośba

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 20 wrz 2018, 08:29

@ chanell- tytuły filmików są na filmikach, tytuł książki też nie zawsze świadczy o zawartości,-
jak ktoś woli sam szukać po necie to nic nie stoi na przeszkodzie, to zabiera czas ta samo.
Rozumiem punkt widzenia innych, ale mój wynika z mojego, co do opisu pod,-
to ok. Z reala to chyba mi się nie trafiło.

pozdr.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: wstawianie filmików - prośba

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 20 wrz 2018, 09:26

Nie ,nie trafiło ci się ,ale mi własnie chodzi o tytuły.Wiem że są na filmikach ale filmiki znikają a tytuł wstawiony zostaje a wtedy mogę znaleźć na innej platformie i ponownie wstawić.Zdarzało mi się to już wielokrotnie odnaleźć film ,właśnie po tytule.
Własnie o ten tytuł najbardziej mi chodziło :(

Więc grzecznie proszę ;) :D :D :D
Załączniki
atrakcyjna-kobieta-z-siekiera-w-reku-400-34349093.jpg
atrakcyjna-kobieta-z-siekiera-w-reku-400-34349093.jpg (65.4 KiB) Przejrzano 7153 razy
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: wstawianie filmików - prośba

Nieprzeczytany post autor: sandra » czwartek 20 wrz 2018, 11:22

blueray21 pisze:
środa 19 wrz 2018, 20:12
.....oglądajcie to, co wstawiacie......
..a może chociaż tyle ;)
0 x



ODPOWIEDZ