Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nazwa tego forum?

Nazwa naszego forum

Czas głosowania minął niedziela 15 gru 2013, 13:53

- Nowe, Niezależne Forum Cheops
2
25%
- Niezależne Forum - Cheops
6
75%
- Forum Cheops
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Nazwa tego forum?

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 01 sty 2013, 16:22

Co nieco nakreśliłem już w tym poście >>.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Tytułem wstępu

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 01 sty 2013, 16:23

Jeżeli chcesz stworzyć forum o tematyce ezoterycznej, teoriach spiskowych, ukrytej historii dziejów , ufo itp super! ale dlaczego na boga nazywasz to forum " NIEZALEŻNE FORUM PROJEKTU CHEOPS" proszę wytłumacz mi to.


Może ja się wypowiem za siebie .Takich forów jest ogrom w internecie ,a my przyzwyczailismy się do nazwy ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
ewa
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:28
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Re: Tytułem wstępu

Nieprzeczytany post autor: ewa » wtorek 01 sty 2013, 16:34

ok chanell, to zrozumiałe, że sie przyzwyczailiście ale nowe osoby to wprowadza w błąd tak jak np Racjonalistę, czy nie dało to Ci do myślenia, że osoba która przychodzi na to forum i może nawet by sie po udzielała łączy je z oficjalnym PCh? Racjonalista miał absolutną racje pisząc to co napisał bo on oceniał Pch i nie musiał czytać całego forum aby zrozumieć, że nie ma ono nic wspólnego z projektem. Uważam więc że aby nie dochodziło do takich pomyłek nazwa nie powinna brzmieć inaczej
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Tytułem wstępu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 01 sty 2013, 16:56

ewa pisze:ok chanell, to zrozumiałe, że sie przyzwyczailiście ale nowe osoby to wprowadza w błąd tak jak np Racjonalistę, czy nie dało to Ci do myślenia, że osoba która przychodzi na to forum i może nawet by sie po udzielała łączy je z oficjalnym PCh? Racjonalista miał absolutną racje pisząc to co napisał bo on oceniał Pch i nie musiał czytać całego forum aby zrozumieć, że nie ma ono nic wspólnego z projektem. Uważam więc że aby nie dochodziło do takich pomyłek nazwa nie powinna brzmieć inaczej


sprawa nazwy została przegłosowana, teraz to problem "racjonalistów" :D
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
ewa
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:28
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Re: Tytułem wstępu

Nieprzeczytany post autor: ewa » wtorek 01 sty 2013, 17:03

może i problem, ale z twojej postawy przynajmniej tak odczuwam bije pogarda dla " racjonalistów" echh

myślałam, że jeżeli coś np jabłko nazywa się jabłko ale ktoś kto przegłosował że będzie to gruszka ( PCH) przecież wolno im dziwi się, że ktoś kto zna jabłko jako jabłko ( racjonalista) i ośmiela się zwrócić uwagę, że to nie gruszka tylko jabłko ,,, obłęd... to jego problem??

paranoja hahahaha
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Tytułem wstępu

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 01 sty 2013, 17:07

Darek ,bardzo fajny wstęp :)

Ewa kogoś mi przypominasz i wydaje mi się ze wiem kogo ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Tytułem wstępu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 01 sty 2013, 17:10

ewa pisze:może i problem, ale z twojej postawy przynajmniej tak odczuwam bije pogarda dla " racjonalistów" echh

myślałam, że jeżeli coś np jabłko nazywa się jabłko ale ktoś kto przegłosował że będzie to gruszka ( PCH) przecież wolno im dziwi się, że ktoś kto zna jabłko jako jabłko ( racjonalista) i ośmiela się zwrócić uwagę, że to nie gruszka tylko jabłko ,,, obłęd... to jego problem??

paranoja hahahaha


raczej to reakcja na akceje,-
widzisz, znasz zbiór "Mandelbrota"- tak jest nawet z postrzeganiem semantycznym- każdy widzi/czyta/rozumie co chce, poprzez swój pryzmat JA


PS. nie wiem czy dostrzegasz to, iż ci krytycy tematyki forum(nazwa obojętna) nie są mniej "pogardliwi" niż niby Ja.

pozdro :shock:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
ewa
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:28
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Re: Tytułem wstępu

Nieprzeczytany post autor: ewa » wtorek 01 sty 2013, 17:14

ok, ale oni maja prawo być pogardliwi i wynika to z NAZWY OWEGO FORUM, nie dziw się
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Tytułem wstępu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 01 sty 2013, 17:17

ewa pisze:ok, ale oni maja prawo być pogardliwi i wynika to z NAZWY OWEGO FORUM, nie dziw się


skąd mają to prawo?? :o :shock:
dla mnie nie wynika- jeśli są ludzie pokrzywdzeni przez PCh- to jest droga sądowa,-
nie rozumiem co chcą oni wskórać poprzez wpisy na forum??
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
ewa
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:28
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Re: Tytułem wstępu

Nieprzeczytany post autor: ewa » wtorek 01 sty 2013, 17:31

widzę, że nie zrozumiemy się szkoda ;)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Tytułem wstępu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 01 sty 2013, 17:33

dalej się dziwię,-
ale może rozjaśnisz moje szare komórki :D
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
ewa
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:28
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Re: Tytułem wstępu

Nieprzeczytany post autor: ewa » wtorek 01 sty 2013, 17:58

starałam sie :)

wyjdź poza umysł i spójrz z perspektywy drugiej osoby
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Tytułem wstępu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 01 sty 2013, 18:03

ewa pisze:starałam sie :)

wyjdź poza umysł i spójrz z perspektywy drugiej osoby


ok, może nie dorosłem do takich postaw,-
ale jeśli chcesz, żebym cię na prawdę zrozumiał- to za mało ;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Tytułem wstępu

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 01 sty 2013, 18:16

Oj, kochani, jeśli ktoś uważa, że ma prawo do pogardy, z powodu nazwy to znowu mamy szufladkowanie, czy racjonalne?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
ewa
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:28
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Re: Tytułem wstępu

Nieprzeczytany post autor: ewa » wtorek 01 sty 2013, 18:27

nie powodu nazwy, ale nazwa myli co do działalności forum, ktoś kto przychodzi na forum nie będzie czytał wszystkiego żeby dojść do tego ,że działalność nie ma nic wspólnego z nazwą.
Tak jak Ty szacowny blueray 21 szybciutko wyciągnąłeś wniosek ( ktoś ma prawo pogardy z powodu nazwy) zapewne domniemam, że nawet nie wczytując się dokładnie o co mi chodziło cóż tak nasza natura ( ludzi)

napisze jescze raz <<<<< nazwa owego forum wprowadza w błąd nowych użytkowników, zainteresowanych czy ciekawych tematu PCH>>>>

"ktoś" miał prawo pojechać po działaności , ż miał na myśli twórców PCH i ich popleczników czyli osoby będące lat na FORUM PROJEKTU CHEOPS.

powiedz czy to nie jest logiczne, że ktos 31 grudnia nabija się z końca świata którego nie było 21 grudnia?
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Tytułem wstępu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 01 sty 2013, 18:38

tylko do kogo te żale, wszak każdy widzi,-
a szczególnie na nowo otwartym forum o co chodzi, no więc gdzie zgrzyt?
kto chce niech czyta, itd..
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
ewa
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:28
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Re: Tytułem wstępu

Nieprzeczytany post autor: ewa » wtorek 01 sty 2013, 18:45

nie żale tylko uwaga

a kto chce niech się obraża hihi
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Tytułem wstępu

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 01 sty 2013, 19:25

Dobra, lejemy wodę tutaj, zwolenników PCh nie wykluczaliśmy, jak też nikogo innego, więc kto chce to czyta i pisze, czy jest zwolennikiem, czy racjonalistą. Jest, jak jest tutaj i na razie nie wszystkie zmiany będą możliwe natychmiast, nawet jeśli osiągniemy konsensus, chwilowo możemy nie mieć możliwości ich wprowadzenia
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 01 sty 2013, 22:03

Cheops jest chyba najbardziej znaną postacią starożytnego Egiptu, a to za sprawą największej z piramid, którą uważa się powszechnie za jego dzieło. Na Cheopsa, jako budowniczego tzw. Wielkiej Piramidy w Gizie, wskazywali już klasyczni autorzy antyczni: Herodot z Halikarnasu, Diodor Sycylijski i Maneton z Sebennytos, a także kronikarze arabscy.Mówiono o nim nawet 1000 lat po jego śmierci, w okresie Nowego Państwa, podczas panowania XVIII dynastii, jak wynika z Papirusu Westcar pochodzącego właśnie z tych czasów, ale będącego na pewno odpisem wcześniejszych przekazów (obecnie w zbiorach Muzeum Egipskiego w Berlinie). Otóż w papirusie tym Cheops jest bohaterem opowiadania zatytułowanego: Czary na dworze Cheopsa, gdzie czarownik o imieniu Dżedi przepowiada dalsze losy dynastii. Pośmiertny kult Cheopsa trwał jeszcze w czasach saickich (XXVI dynastia), w czasach rzymskich Cheops uznawany był za egipskiego prawładcę. Ponoć ten faraon starał się dotrzeć do podziemi, w których ukryto wiedzę dotyczącą naszej ''tajemniczej'' przeszłości. Jemu się nie udalo, ale na naszym forum jest wielu, którzy kontynuują niezależnie takie poszukiwania, na różne sposoby. Dlatego nazwa oddaje jak najbardziej cel istnienia tego forum. :D
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 01 sty 2013, 22:12

" NIEZALEŻNE FORUM PROJEKTU CHEOPS" to nasze korzenie i historia, nie jest dobrze odcinać się od niej ni ją zacierać nowomodami..... ;)

Ta nazwa nas identyfikuje w sieci jako niepowtarzalną grupę z długim stażem i olbrzymią wiedzą ( co znaczy doświadczeniem) , zwyczajnie lubimy ją. to nasz ulubiony "kwiatek do kożucha" ! :P

Jak się komuś absolutnie nie podoba nazwa tego forum , źle mu się kojarzy, to zwyczajnie omija je , a nie namolnie chce wymuszać na założycielach żeby "ochrzcili " swoje dziecko wybranym przez niego imieniem.

Szanowna ewa załóż swoje forum i nazywaj je jak tylko chcesz.


Kiara :) :)
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Szmer
Administrator
Posty: 92
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 17:46
x 3
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: Szmer » wtorek 01 sty 2013, 23:23

Kiaro, a Ciebie miało nie być... mam nadzieję że na nowym forum nie będziesz już szerzyć swoich kłamliwych teorii ;)

Co do nazwy... z jednej strony jest mi to obojętne, bo po prostu już na tym forum jestem, wiem jaki ma charakter... ale nowi mogą różnie to odbierać. Pytanie - jak chcecie aby forum było odbierane. Z drugiej strony... skoro nowe forum to czemu nie nowa nazwa. Stworzyć wreszcie nową, w pełni niezależną markę.
0 x


Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą!

Awatar użytkownika
ewa
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:28
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: ewa » środa 02 sty 2013, 08:13

Kiaro nowe forum to już Ty otwierałaś i bynajmniej chyba ze 100 razy zarzekałaś się, że odchodzisz echh

Nie chodzi mi o to że nazwa mi nie pasuje, proszę tylko o zrozumienie NOWYCH nieczytających wszystkiego jak leci tylko sugerujących się nazwą ludzi. Uważam, że takie osoby mają prawo być krytyczne i prześmiewcze ponieważ szumnie głoszone Enki się nie sprawdziły. Nowi często nie wczytując się w opinie tu głoszone mylnie i pewnie nawet nie specjalnie szufladkują zarejestrowanych długotrwałych użytkowników jako zwolenników nic w tym dziwnego, że później wychodzą nieporozumienia jak ktoś się nabija :P

Nie mam zamiaru tu nikogo atakować tylko wytknąć paradoks ;)

Janusz ok nie chodzi mi o Cheopsa, Kleopatrę itp kim oni byli wiem. chodzi mi o nazwę projekt Cheops z naciskiem na słowo PROJEKT
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 02 sty 2013, 09:25

ewa pisze:Kiaro nowe forum to już Ty otwierałaś i bynajmniej chyba ze 100 razy zarzekałaś się, że odchodzisz echh

Nie chodzi mi o to że nazwa mi nie pasuje, proszę tylko o zrozumienie NOWYCH nieczytających wszystkiego jak leci tylko sugerujących się nazwą ludzi. Uważam, że takie osoby mają prawo być krytyczne i prześmiewcze ponieważ szumnie głoszone Enki się nie sprawdziły. Nowi często nie wczytując się w opinie tu głoszone mylnie i pewnie nawet nie specjalnie szufladkują zarejestrowanych długotrwałych użytkowników jako zwolenników nic w tym dziwnego, że później wychodzą nieporozumienia jak ktoś się nabija :P

Nie mam zamiaru tu nikogo atakować tylko wytknąć paradoks ;)

Janusz ok nie chodzi mi o Cheopsa, Kleopatrę itp kim oni byli wiem. chodzi mi o nazwę projekt Cheops z naciskiem na słowo PROJEKT


myślę sobie, że jakby zebrać 100tys. podpisów i pchnąć to do sejmu i zmienić nazwę forum za pomocą ustawy,-
to by było ok, a nawet fajnie, poza tym osobiste animozje forumowiczów załatwiane na forum są dość zabawne dla całej reszty, co nie wie,-
"ale o co chodzi", ja też nie, za b.ale się domyślam.


pozdrówka :oops:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: ex-east » środa 02 sty 2013, 09:30

Słówko "PROJEKT" faktycznie tkwi tu jakoś nienaturalnie. Sam Cheops w nazwie strony załatwia temat ;)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 02 sty 2013, 12:49

ewa pisze:Kiaro nowe forum to już Ty otwierałaś i bynajmniej chyba ze 100 razy zarzekałaś się, że odchodzisz echh

Nie chodzi mi o to że nazwa mi nie pasuje, proszę tylko o zrozumienie NOWYCH nieczytających wszystkiego jak leci tylko sugerujących się nazwą ludzi. Uważam, że takie osoby mają prawo być krytyczne i prześmiewcze ponieważ szumnie głoszone Enki się nie sprawdziły. Nowi często nie wczytując się w opinie tu głoszone mylnie i pewnie nawet nie specjalnie szufladkują zarejestrowanych długotrwałych użytkowników jako zwolenników nic w tym dziwnego, że później wychodzą nieporozumienia jak ktoś się nabija :P

Nie mam zamiaru tu nikogo atakować tylko wytknąć paradoks ;)

Janusz ok nie chodzi mi o Cheopsa, Kleopatrę itp kim oni byli wiem. chodzi mi o nazwę projekt Cheops z naciskiem na słowo PROJEKT



Dla ścisłości chyba z pamięcią u ciebie kiepsko w tej nowej epoce, nigdzie nie pisałam iż odchodzę ani jeden raz, może przestań kłamać! To zły nawyk! A, Forum jak chciałam ochrzcić wybraną przez siebie nazwą , to, po prostu założyłam sama, a nie wymuszałam zmianę na kimś swoim widzimisię.

Zatem jak ci się nie podoba to je omiń , nikt nikogo nie zmusza do rejestracji tu i bywania.
NOWI nie znają dawnych konotacji z przed lat, spis tematów im wystarczy , albo będą zainteresowani, albo nie.

Starzy , znający nas , będą ans poszukiwać po nazwie dawnej a nie tematach , bo takich w sieci jest moc.
Zatem argument każdej znanej firmy jest jej niezmienna nazwa od lat , jak "WEDEL", wiemy czego szukamy pod tym szyldem , który ma już staż i renomę.

kiara :) :)
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ