Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nazwa tego forum?

Nazwa naszego forum

Czas głosowania minął niedziela 15 gru 2013, 13:53

- Nowe, Niezależne Forum Cheops
2
25%
- Niezależne Forum - Cheops
6
75%
- Forum Cheops
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 02 sty 2013, 12:52

A mnie tam PROJEKT nie przeszkadza, niech sobie będzie, zawsze mamy jakieś projekty z Cheopsem i bez niego, ale może razem fajniej?

Kiara ;) :lol:
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Propozycje zmian w Regulaminie

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » środa 02 sty 2013, 20:13

Zmiana Nazwy z pominięciem cheops a np ezoteryczne albo ...to zbyt wiele? :)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Propozycje zmian w Regulaminie

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 02 sty 2013, 20:31

Przebiśnieg pisze:Zmiana Nazwy z pominięciem cheops a np ezoteryczne albo ...to zbyt wiele? :)


może nowe głosowanie da radę? ;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Propozycje zmian w Regulaminie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 02 sty 2013, 20:45

Wszystko do zrobienia, ale spokojnie mamy czas, najpierw przenosiny, jeśli głosowanie to oczywiście w jakiś czas po blokadzie starego forum, aby było jakieś zdecydowane quorum, bo znowu ktoś będzie niezadowolony.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » sobota 05 sty 2013, 15:40

Co do nazwy i uzasadnieniu iż jest to kwestia przyzwyczajenie to moim skromnym zdaniem najszczęśliwsze nie jest. Nowe to nowe i tyle. :D
Tylko moim skromnym zdaniem stosowanie myślenia z innych, ,,troszczenia się za innych", usprawiedliwianie innych itd to zejście do poziomu angielskiego tzn opracowanie systemu w którym przeciętny lub niżej intelektualnie człowiek może się realizować.
Nie mam zamiaru kogoś oceniać tylko stwierdzam fakt wynikający z moich doświadczeń - to co dla Polaka jest podłoga dla Anglika jest sufitem, a jednak funkcjonują w systemie, który działa tak, że nie czuja się gorsi od innych ba mało tego czują się lepsi. :D
Dodam też że są ludzie, którzy są oczywiście przekonani o swojej wyjątkowości, często rekrutują się z rożnej maści byłych guru (oczywiście w swoim przekonaniu są guru cały czas) :D
Otóż taki któś nie wchodzi do współpracy tylko naucza.
Mając napompowane ego nie umie już słuchać co sam do siebie mówi czy to z wnętrza ty to ustami drugiego.
Nie ma słuchania nie ma rozmowy (współpracy).
Drugi nie jest inny dla kogoś takiego tylko hm ,,na niższym poziomie rozwoju" :D
Oczywiście taki guru zadaje pytania na które zna odpowiedź a przynajmniej tak mu się wydaje :D
Więc wchodzi sobie na forum to lub inne i pada pytanie typu :,,co myślicie na temat..."
Taki sam mechanizm stosuje np nauczyciel gimnazjum sprawdzając poziom wiedzy w pierwszej klasie świeżo upieczonych gimnazjalistów :)
Oczywiście rzadko się zdarza by poziom by uczniowie dorównywali poziomem nauczycielowi :lol:
Oczywiście po sprawdzeniu poziomu wraca do pokoju nauczycielskiego i wzdycha do innych nauczycieli ,,ile to będzie się musiała napracować nad tą klasą" oczywiście tak trzeba bo przecież jak by nie był w stanie czegoś nauczyć tych że uczniów znaczy że nie jest nauczycielem :D
Oczywiście uczeń powinien w odpowiedziach starać się takiego nauczyciela zadowolić :lol:
Dużo by można było pisać, gdyby nie to że jest takie przysłowie ,,kto chce psa uderzyć kij zawsze znajdzie"
Jak ktoś chce podzielić się wiedzą ze swoich wniosków to się podzieli jak ktoś chce obrzucać błotem będzie to robił i pretekst zawsze znajdzie czy racjonalny to nie wiem :lol:
Złej tanecznicy przeszkadza rąbek u spódnicy" :lol:
Wchodzę na forum czytam treści mam coś do dodania to dodaje nie to siedzę w ciszy bo ważne jest bym ja był w porządku bo każdy kowalem swojego losu. :D
to pa :P
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 05 sty 2013, 17:33

Nazwa forum jest the beest! :lol: :lol:

Komu się nie podoba niech założy swoje i chrzci je jak tylko chce! Kto szuka czegoś to znajdzie to wedle spisu tematów.

Kiara :) :)
0 x


Miłość jest szczęściem!

Janneth
Posty: 47
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 21:43
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 9 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: Janneth » sobota 05 sty 2013, 23:36

Domeny (http://www.cheops4.org.pl) zmienić się nie da, ale nazwę w logo jak najbardziej.
Przychylam się do zdania Ewy i wielu z was, że nieustanne łączenie się z projektem nie jest zbyt fortunne. I nawet nie to mam na względzie, jak my jesteśmy przez "nowych" postrzegani, ale fakt, który nam ciągle umyka, a mianowicie, że przez powielanie nazwy projektu przyczyniamy się bezpośrednio do ciągłego jego reklamowania.
Proponuję, by zostało samo Cheops (sentymentalna nić Ariadny), a cała reszta do wykreślenia.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 06 sty 2013, 00:04

Myślę, że możemy wprowadzić trochę demokracji i zagłosować po raz kolejny, ale nieco później, gdy to forum "okrzepnie".
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kapłan 718
Posty: 67
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 15:20
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: Kapłan 718 » poniedziałek 07 sty 2013, 00:25

prawda to, peszer.pl ma się dobrze mimo, że przestałem doglądać to forum, dobrze sobie Kiara radzi i na pewno nigdzie nie odchodzi :)

EDIT:

nazwa Niezależne Forum Projektu Cheops jest od samego początku gdy adminem był Stolo, później t1mek, a teraz Dariusz, to nasza historia, nie chodzi o nazwę, ale o zżycie się z tym wszystkim, z klimatem, z ludźmi, ja dzięki forum Projektu Cheops poznałem Kiarę i przegadaliśmy setki godzin na gg, to już kilka lat, jest sentyment, a nazwa się kojarzy dobrze, z czymś dziwnym, nie zrozumiałem, nie zidentyfikowanym, tajemniczym, ale przede wszystkim z czymś POLSKIM, gdzieś w Egipcie są pręty ze szczerego złota na których jest wygrawerowane po POLSKU i hebrajsku "nie tylko chlebem żyje człowiek", to jest piękne, wręcz pewna część szczególnego dziedzictwa narodowego, tak wiem, że to mocne słowa, ale taka jest prawda, teraz znają Projekt Cheops na świecie, a my tutaj na forum sobie o tym kilka lat pisaliśmy.

tako rzekłem,
Kapłan 718
0 x


Kapłan 718, Analityk Liczbowy Projektu Cheops 2005-2013

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 07 sty 2013, 11:06

Kapłanie, wiemy że jesteś związany z PCh, nie tylko emocjonalnie.
Jednak fakty są takie, że PCh krótko mówiąc olał to forum, co nie racjonalnie nie spotkało się z taką samą reakcją ze strony forum.
Jednak jest tu dużo nowych użytkowników, którzy z PCh absolutnie się nie identyfikują, lub są wręcz przeciwnikami.
Wiem, że pan Wójcikiewicz napisał nowy, rozsądny program na 2013, ale jak Dariusz gdzieś napisał, to forum jest dla wszystkich, a obecnie zapisy w dziale PCh to śladowa ilość w stosunku co całości.
Dlatego, moim zdaniem nie możemy już być sztandarem PCh i nie zamierzamy nim być.
Nie odcinamy się od tej tematyki - dział pozostał i wszyscy będą zapewne z zaciekawieniem obserwowali dyskusje zwolenników i przeciwników.
Wiesz, że zrobiliśmy chyba wszystko (regulamin), aby utrzymać te dyskusje w kulturalnych granicach, więc moim zdaniem sytuacje, z poprzedniego forum się nie powtórzą.
Wracając do nazwy, oczywiście sentyment istnieje, nie odcinamy się od korzeni, ale nie powinniśmy być też jednoznacznie identyfikowani z PCh.
Dlatego po raz kolejny powtarzam moją (i nie tylko) propozycję nazwy:
"Niezależne Forum Cheops"
Dla mnie to "wilk syty i owca cała", czyli kompromis. Na pewno docekamy sie bardziej radykalnych propozycji też.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kapłan 718
Posty: 67
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 15:20
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: Kapłan 718 » poniedziałek 07 sty 2013, 11:13

ja już od dzisiaj zajmuję się rozbujaniem działu "O Projekcie Cheops", będę tam pisać, innym zostawiam dyskusję offtopowe w innych działach, że tak to nazwę, PCh się nie identyfikuje z tym forum, ale czy Jezus się identyfikuje z Kościołem Katolickim? nie o to w tym chodzi chyba :)

trochę mnie poniosło z tym przykładem :twisted:
0 x


Kapłan 718, Analityk Liczbowy Projektu Cheops 2005-2013

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 07 sty 2013, 11:33

Identyfikację Jezusa traktuję, jako podwójny żart, dobre.
PCh, to nie religia, dla mnie też nie sekta, choć niektórzy tak uważają.
Dlatego oprócz sentymentu i racjonalnych przesłanek związanych z pamięcią ludzką, nie widzę powodów do powielania w całości tej nazwy tutaj.
Prawdę mówiąc dla wielu ona teraz byłaby większym "odstraszaczem" niż "przeciągaczem", choć twoja opinia może być inna, ale sporo czasu upłynęło i postrzeganie ludzkie też się zmieniło.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
ewa
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:28
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: ewa » poniedziałek 07 sty 2013, 13:32

Proponuję, by zostało samo Cheops (sentymentalna nić Ariadny), a cała reszta do wykreślenia.


to brzmi o wiele lepiej, wiem że długoletni forumowicze przyzwyczaili się do nazwy
ale uważam że jeśli, nie identyfikują się z projektem, to po co go dalej reklamować i podpisywać się pod nim, jak dla mnie bez sensu

przychylam się do zadania Janneth
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 07 sty 2013, 15:20

A dlaczego mamy się odcinać od korzeni naszej historii? bo ktoś ma jakieś fanaberie , lub fobie? to się leczy. albo jest ze względu na nazwę albo na tematykę. Dla większości nazwa łączy się z tematyką tu poruszaną , a nie z tym co robi P. Lucyna albo P. Wójcikiewicz.
Dlaczego mamy zginąć w morzu podobnych for, jest ich mnóstwo, my mamy juz swoją renomę i szyld , który nas doskonale identyfikuje od dawna.
Tylko idioci wyzbywają się domen , które ich łatwo identyfikują , a wypracowali sobie je w ciągu kilku lat swojej pracy.

Ta nazwa doskonale brzmi i jest medialna, o co więc chodzi? Czy ktoś ma kompleksy z nią związane?

A dlaczego jakaś tam ewa , która nie ma związku z naszym forum ma mieć decydujący głos w temacie nazwa forum? Sama zdeklarowała że nie była na tym forum od kliku lat.


Kiara :) :)
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
ewa
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:28
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: ewa » poniedziałek 07 sty 2013, 15:39

a zapomniałam,ze tylko niektórzy mogą się wypowiadać i to tylko ci którzy sieją na około miłość

przepasam Kiaro, że jakąś tam zaprzątasz sobie czas :oops:


ach jaki ten post zgodny z nowym regulaminem :lol: :lol: :lol:
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 07 sty 2013, 15:49

Ewo, a kto mówi, że niektórzy mogą się wypowiadać? Regulamin zastępujecie sobie wyobrażeniami.
Miłe wasze posty nie są, ale nie nazwałbym ich jeszcze obraźliwymi.
Więc proszę o merytoryczne argumenty na temat nazwy.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 07 sty 2013, 19:43

Człowiek który nie brał udziału w budowie domu nie jest zatem jego gospodarzem ( forum) zajrzał tu po kilku latach powinien mieć na tyle własnej godności iż nie usiłuje wyrzucać z tego domu tego co inni stworzyli, z powodu swojego widzimisię. Trzeba mieć trochę taktu i szacunku dla gospodarzy , a nie wejść i od pierwszej bytności przestawiać meble w cudzym wnętrzu. Trzeba stać się domownikiem by z gospodarzami współdecydować, a jeszcze o tak istotnej sprawie jak stworzona przez nich nazwa forum , która reprezentuje wypracowane latami treści i wartości.

Nie przepraszaj że jesteś nikomu to nie przeszkadza, mnie rownież ale uszanuj gościnność tych progów i nie wymuszaj niczego na gospodarzach przy pierwszym klapnięciu drzwiami.
Albo bywamy bo nam się podoba miejsce i dobrze się w nim czujemy , albo je opuszczamy , my miejsce a, nie wywalamy dekoracje z cudzych własności. Chyba coś nie halo w takim postępowaniu?

Kiara :) :)
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kapłan 718
Posty: 67
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 15:20
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: Kapłan 718 » poniedziałek 07 sty 2013, 20:03

tylko w filmie wpada Gandalf do Bilba na chatę i mu robi imprezę i zwołuję drużynę w jego własnym domu wbrew jego woli :P
0 x


Kapłan 718, Analityk Liczbowy Projektu Cheops 2005-2013

Awatar użytkownika
ewa
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:28
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: ewa » poniedziałek 07 sty 2013, 20:06

Człowiek który nie brał udziału w budowie domu nie jest zatem jego gospodarzem

a ty jesteś gospodarzem ? ups


Kiaro nie krzycz nie miotaj sie, nie pouczaj, daj innym też wyrażać swoje zdanie, twoje kochanie znamy, więc dziękuję zrozumiałam nie musisz jak katarykna powtarzać :P
0 x



Janneth
Posty: 47
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 21:43
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 9 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: Janneth » poniedziałek 07 sty 2013, 20:10

Kapłan 718 pisze:tylko w filmie wpada Gandalf do Bilba na chatę i mu robi imprezę i zwołuję drużynę w jego własnym domu wbrew jego woli :P


Takie spontaniczne i niezaplanowane imprezy są niekiedy najlepsze :D Wiem z własnego doświadczenia :D

ewa pisze:
Człowiek który nie brał udziału w budowie domu nie jest zatem jego gospodarzem

a ty jesteś gospodarzem ? ups


Wszyscy jesteśmy. I każdego głos będzie tyle samo ważny, gdy zbierzemy już propozycje i utworzymy z nich ankietę.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 07 sty 2013, 20:13

Masz do mnie jakiś wyjątkowy "sentyment" ewa?

Każdy kto uczestniczy w tym i poprzednich forach aktywnie jest ich współtwórcą , a co za tym idzie współgospodarzem, chyba nie masz wątpliwości co do tego?

Kiara :) :)


ps. "znamy".... czy to dowód na wielojażń wieloosobowość w jednej ewa?
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kapłan 718
Posty: 67
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 15:20
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: Kapłan 718 » poniedziałek 07 sty 2013, 20:20

KIara, jak wiemy EWA to nie nazwa jednej kobiety, to nazwa hmmm funkcji jaką jest dawanie życia i tak dalej.... nie wiem jak to inaczej nazwać... Forum Cheops brzmi jakoś tak pretensjonalnie, wiele takich ZWYKŁYCH for w sieci, NASZE jest wyjątkowe od zawsze, może niech tak zostanie :)
0 x


Kapłan 718, Analityk Liczbowy Projektu Cheops 2005-2013

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 07 sty 2013, 22:03

Ejjjj.. nie przesadzasz z tą dawczynią życia.... , Ewa? Przecież to Adam dał jej życie jest więc wasalską i własnością Adama, a nie żadną pramatką życia, a kto dał życie Adamowi? To tak na marginesie.


Forum Cheops to logo naszej pracy , symbol "odkopywania" Króla/Faraona w sobie, sposób dojścia do wiedzy i to wcale nie małej wiedzy, wspólnej wysiłkiem nas wszystkich.
Zatem ceńmy to i cieszmy się z naszego sukcesu.
Tu jest miejsce dla nowych rownież, wszyscy maja prawo zarówno bywać jak i wypowiadać się w tym miejscu, ale po co, od razu żądać zmiany adresu gdy wszyscy go znają i pod nim nas łatwo odnajdują?

Mam nadzieję że nie chodzi ewie o sabotaż?

Kiara :) :)
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Enigma
Posty: 115
Rejestracja: czwartek 03 sty 2013, 19:50
x 3
x 18
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowanie: 176 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: Enigma » wtorek 08 sty 2013, 00:45

ex-east pisze:Słówko "PROJEKT" faktycznie tkwi tu jakoś nienaturalnie. Sam Cheops w nazwie strony załatwia temat ;)


Zgadzam się, po za tym nawiązywanie do projektu, który gdzież utknął może zniechęcić nowych dyskutantów. Tematy na forum są przecież omawiane dużo szerzej, niż samo Pch.
Nawiązałabym raczej do tematyki, która była omawiana w ostatnim czasie, czyli nadejście Nowej Ery.
Rzućmy kilka propozycji, w tym poprzednią nazwę i głosujmy przyzwoicie w ankiecie, miast się spierać.

Chodzi mi po głowie Nowa Era, albo cuś.
0 x



Awatar użytkownika
Kapłan 718
Posty: 67
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 15:20
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Nazwa tego forum

Nieprzeczytany post autor: Kapłan 718 » wtorek 08 sty 2013, 01:33

jest FORUM NOWEJ ERY już! wierzę, że NIC się nie zmieni w kwestii nazwy forum, każda zmiana będzie tylko na gorsze...
0 x


Kapłan 718, Analityk Liczbowy Projektu Cheops 2005-2013

ODPOWIEDZ