Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Zmiana właściciela serwera

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 15 maja 2015, 12:16

Jeśli pozostajesz, to chyba minęło już dostatecznie dużo czasu, abyś zajęła stanowisko w sprawie powyżej wypisanych insynuacji i pomówień na mój temat.
W przypadku braku reakcji będę znów musiał prosić admina, aby coś z tym zrobił - nie dajesz mi innej szansy.


Oj grubo przesadzasz. Insynuacjami nazywasz to, ze napisalam iz udzielasz porad? Zastanow sie powaznie, bo byc moze masz jakis problem z czyms.

W wielu watkach zajmujesz jakies konkretne stanowisko co do porady w celu uzdrowienia, wczoraj czytalam sama. Sprawdz sobie. Np. w watku o boreliozie, o ktorej pisal Hall9000 wyraznie udzielales sie aktywnie - niech kazdy sobie sam czyta. I niech kazdy wyciaga wnioski.

Napisalam i jeszcze raz podkreslam, ze zycze ci powodzenia w prowadzeniu dzialalnnosci prywatnej. Trafilam tym w jakis nerw? Jesli tych zyczen nie przyjmujesz to je cofam.

Czlowiek, ktory chce pomagac innym wcale nie musi tego czynic za darmo, ale musi byc to czlowiek prawy, przepelniony dobrocia, ktos kto jest zawistny, pelen checi zemsty i szukajacy zadoscuczynienia przekazuje taka energie dalej, mnozy negatywny rezonans.

Zegnam.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 15 maja 2015, 12:22

Czyli jak rozumiem z twojego mataczenia tutaj swoich insynuacji nie wycofujesz, a wręcz powielasz.
Nie wiem, co twoje "żegnam" oznacza, dobre życzenia zawsze przyjmuję, jeżeli są ze szczerego serca i dotyczą rzeczywistej sytuacji. Tu brak sytuacji, o jakiej wspominasz, ale dziękuję.
Niestety kolejny raz wnioskuję do admina, bo tkwisz w błędzie, którego nie chcesz uznać i się doń przyznać.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 20 maja 2015, 19:29

Ponieważ obecnie zamiast czerwonej płachty mamy czasami brak serwera "brain", albo coś jeszcze - chciałbym uczulić wszystkich piszących posty - abyście przed wysłaniem ich kopiowali je sobie przynajmniej do schowka. Prosta operacja najpierw CTRL + A i potem CTRL + C.
Można potem zapisać post w notatniku przez CTRL + V.
Bo w przypadku "nieodnalezienia" serwera brain stracicie post bezpowrotnie. W pasku adresów pojawi się adres "braina" i podręczna historia zostanie skasowana, więc przycisk "cofnij" nie będzie działał.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

greta
Posty: 51
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 19:15
x 1
Podziękował: 122 razy
Otrzymał podziękowanie: 121 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: greta » czwartek 04 cze 2015, 09:17

Witam,

grzadam naisal,ze ma zablokowane forum 5 razy dziennie.To nic!
Ja od dobrych kilku dni! pierwszy raz sie polaczylam!

Co sie dzieje!

Pozdrawiam Greta
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 04 cze 2015, 13:36

greta pisze:Witam,

grzadam naisal,ze ma zablokowane forum 5 razy dziennie.To nic!
Ja od dobrych kilku dni! pierwszy raz sie polaczylam!

Co sie dzieje!

Pozdrawiam Greta



Ach... :lol: moja miła, bo to teraz elitarne forum służb specjalnych wszelakiej maści!
Jest tu ich więcej niż 50% aktywnych userów ... sami swoi.. 8-) :lol:

No to byle kogo z zewnątrz nie będą tu wpuszczać!

Zatem blokują wejście przed "plebsem" co by zbyt dużo nie wiedział, co by info się nie roznosiło tu i tam...

To ich nowomodne sposoby, nimi zastąpili dawne awantury, zmieniając profil forum na szpital i pogotowie pierwszej pomocy, teraz tu sami chorzy, chyba już na wszystko!

Oj biedni, biedni, bo to tworzysz dla siebie gdzie myśl koncentrujesz i utrzymujesz... no ale jak zawsze kasa na już zakrywa im mózgi i logikę myślenia.
Nie widzą że walczą z samymi sobą.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: KULISY WIELKIEJ POLITYKI.......

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 04 cze 2015, 13:59

Bardzo współczuję Ci >Kiara<. :o
Dostrzegałem, że boli Cię fakt rozwoju części o różnych dolegliwościach ale, że aż do tego stopnia!
Ważnym jest, że sukcesywnie tworzysz swoje własne egregory i ... w najmniejszym stopniu nie wnikam w to czy pomagają Ci one czerpać jakąś kasę z tego, bo z tego forum na pewno nie ma mozliwości jej wygenerowania.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 04 cze 2015, 16:50

Niestety znowu zaczęła się pojawiać czerwona płachta. Czyżby komunizm wracał?
A bardziej poważnie to jak widać tym, co mogą, sytuacji opanować się nie udaje. I mamy nadal płachty, braki "brain"-a (mózgu z angielskiego), więc efekty są jakie są.
Przy nieznalezieniu "brain"-a wpiszcie ponownie adres na pasku, bo skrypt kasuje historię i ne da się użyć klawisza "cofnij". Zwykle potrzeba 1 -2 minut aby forum wróciło.

@Kiaro, ja też jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale bez przesady, żeby na jedno malutkie forum ładować tylu agentów. Służby mają ważniejsze sprawy teraz, jak zawsze zresztą. Jak widzisz dla działania szpitala ja sam tu prawie wystarczam, niezły smok ze mnie, co? Zresztą nawet koleżanka @filiżanka też zaczęła zgodnie z tobą, w temacie zdrowia, czyli anty-chemizacji pisać, co jest ciekawe.
Chyba bierzemy przykład z mass-mendiów, tam na każdej stacji masz jakiś szpital.

Tym nie mniej jednak oprócz rzeczonych wyżej niedogodności wszystkie ezoteryczne materiały ostatecznie dawały się ulokować, choć trzeba je sobie zapisywać - bo czerwona płachta czyha, na szpital też, niestety. Więc nie widzę przeszkód w publikowaniu ezoteryki, oprócz rzeczonych upierdliwości, widzę natomiast brak totalny dyskutantów.
Problem w tym że ezoteryka po 12.12 się nie podniosła jeszcze i ludzie są zniechęceni. Choć w świecie energii trwa burza to na świat fizyczny się to przekłada wolno lub wcale i jak widać wszystkie zapowiedzi pozostają zapowiedziami, mimo że terminy umknęły niegdyś.
Jeżeli masz jakieś materiały to publikuj, wiesz dokładnie co robić, aby nie zostały "skasowane", w tym masz duże doświadczenie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: sandra » czwartek 04 cze 2015, 20:31

A'propos "doswiadczenia" 8-) :lol:
W wielu miejscach na Forum userzy, nawet ci bardzo zasłużeni/doświadczeni nie wiedzą, że naprawdę nie ma potrzeby cytować postu poprzedzającego.... ( w całości ) jeśli do niego odnoszą łaskawą wypowiedz z wyżyn swego iluminatu :lol:
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 04 cze 2015, 20:50

"Ale to już było" tylko userzy nie raczą zauważać takich drobiazgów. Samo życie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: sandra » czwartek 04 cze 2015, 21:16

Tnij Waćpan.... i wstydu oszczędż 8-)
Błądzić maluczkim to rzecz zwyczajna, ale iluminatom nie uchodzi :lol:
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 04 cze 2015, 21:23

Jakeśmy maluczcy, tak się potykamy i cięcia widać.
Kim zacz są iluminaci, wg Ciebie?
Pytam, bo wyczuwam jakiś podtekst - obym się mylił. ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 04 cze 2015, 21:25

Ale Illuminaty są wrażliwe, będę odsądzony od czci i wiary (może słusznie), ale trudno, trzeba im trochę przypominać, bo nowi czytając to, będą się zniechęcać.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: sandra » czwartek 04 cze 2015, 21:49

@abcd, podtekstu brak. Jest wprost co widać.
Troche juz czytam Forum i zdanie powoli mi sie kształtuje, a definicja ? ...znalazłam w necie 8-)
Termin Iluminaci jest terminem niejednoznacznym, ale mi blizszy jest ten
Oświecenie jest również pojęciem dla osób, które mają dostęp do specjalnej wiedzy z pułapu Boskości, czyli głębokie duchowe objawienie, głęboki wgląd do sensu i celu wszystkich rzeczy poprzez komunikowanie się z czystą Świadomością.
Z umysłu takiego człowieka zostają usunięte wszystkie ograniczenia, a sam człowiek charakteryzuje się nieskończonym współczuciem, mądrością i mistycznymi umiejętnościami.

Przepraszam za OT. Juz nie będę albo bardzo rzadko.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 04 cze 2015, 22:21

To nie żaden OT, a może początek nowego i interesującego tematu.
Może administracja to wydzieli. :)
Osobiście uważam, ze musimy zachować daleko idącą ostrożność pomiędzy Iluminatami, którzy uzurpują sobie prawo do dominacji nad światem, a tymi, którzy zaczynają dostrzegać swoje mozliwości, bez jakichkolwiek skrzywień kulturowych, religijnych, politycznych czy jeszcze jakichś. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 04 cze 2015, 22:25

dzisiaj nie moglam wejść od rana ,dopiero teraz zniknęła "czerwona płachta "
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 04 cze 2015, 22:43

Obrazek Forum jest dostępne dla wszystkich, a chwilowe kłopoty niedługo miną.
Istniejemy już od 2004 roku i nie jedno tu widzieliśmy i odczuliśmy. Tematyka jest u nas różnorodna i każdy może wybrać sobie to, co go interesuje.
Żadne służby nad nami nie panują, a siewców kłamstwa i jakiekolwiek ''spiski'' potrafimy tutaj sami opanować oraz powstrzymać ich ''szkodliwe'' działanie.
Mimo trudności zachęcam do pisania i udostępniania nowych wiadomości. :idea:
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 04 cze 2015, 22:45

chanell pisze:dzisiaj nie moglam wejść od rana ,dopiero teraz zniknęła "czerwona płachta "

A mnie wchodzi się bez problemu i za każdym razem.
O czym więc może to świadczyć? ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 04 cze 2015, 23:33

Może jesteś blisko serwera, a może twoje DNS obsługuje inna sieć szkieletowa niż dla większości.
Coś tu jest na rzeczy, że nie wszystkie adresy DNS są tłumaczone na IP poprawnie. Ale czekaliśmy tyle, to poczekamy jeszcze, zresztą wyboru nie ma, chyba że ktoś chce się odzwyczaić, to dość dobra okazja.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13133
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 678
Podziękował: 30183 razy
Otrzymał podziękowanie: 19675 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 05 cze 2015, 08:58

Dzisiaj wszedlem na Forum za pierwaszym strzałem - a na Akademii Witalności:

404
Not Found

The resource requested could not be found on this server!
:lol:
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 05 cze 2015, 21:23

abcd pisze:
chanell pisze:dzisiaj nie moglam wejść od rana ,dopiero teraz zniknęła "czerwona płachta "

A mnie wchodzi się bez problemu i za każdym razem.
O czym więc może to świadczyć? ;)

dobrze, że użytkownicy piszą o swoich problemach z wejściem na forum,-
bo każdy z osobna, tj. jak ja mógłby uważać, że to dotyczy tylko niego ze względu np. na lokalizacje lub dostawcę usługi.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 05 cze 2015, 21:33

Przejście do Nowej Ery nie jest łatwe ,ale przetrwamy ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7355
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 247
Podziękował: 5968 razy
Otrzymał podziękowanie: 11576 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 05 cze 2015, 22:33

Dzisiaj kilkanaście razy wejście na stronę było zatkane czerwoną płachtą... :(
Zróbcie coś z tym, przecież są jakieś rozwiązania tego problemu.




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



baba
x 129

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: baba » sobota 06 cze 2015, 13:14

ABCD: Bardzo współczuję Ci >Kiara<. :o
Dostrzegałem, że boli Cię fakt rozwoju części o różnych dolegliwościach ale, że aż do tego stopnia!

"W zdrowym ciele zdrowy duch"!! :D

To i nic dziwnego że różne nasze egregory mają na stan naszego zdrowia i inne "przyziemne sprawy" ostrego focha. Nie byłoby dla nich miejsca w takim zdrowym człowieku. Ale Kiara jest tym z czym się identyfikuje i ma wolny wybór, jak każdy z nas. Więc zdrowia jej życzę i niech go osiągnie dowolnym sposobem. 8-)

A co do teorii spiskowych w sprawach tego forum to ja też je posiadowuję niestety. Cały czas jakieś tu fruwają z tego co widzę i słyszę, nie ja jedna tak mam. Jednak albowiemponieważbo nigdy do końca nie jestem pewna co moje, a co nie - bo mi się zlało z czymś podobnym kupionym genetycznie czy tam wibracyjnie od paranoicznej mamy, zakładam optymistycznie że to tylko takie "moje paranoje". Reaguję na konkrety i czekam szczęśliwego wyjaśnienia lub wygaśnięcia swoich paranoi. Paranoiczność bardzo się przydaje bo odwraca obraz sytuacji do góry nogami i wszystko to, co najmniej prawdopodobne jest spostrzegane i odczuwane jako najbardziej, to pozwala znaleźć rzeczy normalnie ukryte poza naszą percepcją. Ale trzeba to umieć zrównoważyć rozsądkiem a to bardzo trudna sztuka. 8-)

Ja zakładam, że kiedy mi czerwona płachta wyskakuje to znaczy: real mi daje znak że nie powinnam pisać tego co akurat chciałam napisać. Podobnie kiedy post mi się nie zapisze. I luz blus, po prostu odpuszczam i zajmuję się czymś innym. :D
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13133
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 678
Podziękował: 30183 razy
Otrzymał podziękowanie: 19675 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 06 cze 2015, 20:05

Ja zakładam, że kiedy mi czerwona płachta wyskakuje to znaczy: real mi daje znak że nie powinnam pisać tego co akurat chciałam napisać.

Cześć @Ba :)
Nieee no chyba nie tak - od wczoraj od 20-tej cały czas czerwona płachta, a chciałem tylko o soli cós popisać.. ;)
Niechże ten 'real' zastanowi sie co robi!
Nie ma zgody na to ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 06 cze 2015, 20:24

..wydaje mi się, że ktoś przy tym majstruje,-
ale nie wpadam w teorie spiskowe tak łatwo, więc może to tylko problemy techniczne..
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ