Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Zmiana właściciela serwera

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 21 kwie 2015, 20:58

sandra -

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze......


Kiedys "mowiono" tu, ze jak nie wiadomo o co chodzi zawsze chodzi o ... energie :idea:

Ale potem pouciekali na fejsa i tyle ich widac ;)
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 21 kwie 2015, 21:36

Piękna FL :)
Pieniądze są jedynie przepływem energii ....więc .....ci co pouciekali nie mylą się.
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 22 kwie 2015, 19:58

Widac kazdemu trzeba wyruszyc w droge.
Bylo mi milo poznac Ciebie Sandra.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16884
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1083
x 540
Podziękował: 17141 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 25 kwie 2015, 14:50

..cóż dodać "Panta Rhei" nikt nikogo nie trzyma na siłę ;)

PS. teraz w "Subway" wcześniej też nie miałem tu dostępu, a teraz się pojawił.. :D
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 25 kwie 2015, 15:46

Czas odświeżania serwerów nazw hoseo, które jeszcze tkwią w przypisach naszej domeny jest 2 minuty - i zwykle tyle trwa przerwa w dostępie do witryny.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16884
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1083
x 540
Podziękował: 17141 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 25 kwie 2015, 16:04

blueray21 pisze:Czas odświeżania serwerów nazw hoseo, które jeszcze tkwią w przypisach naszej domeny jest 2 minuty - i zwykle tyle trwa przerwa w dostępie do witryny.

miejmy nadzieję, że odświeżą się w końcu na dobre.. ;)

pozdrówka :D
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 25 kwie 2015, 20:12

bluray21 -

Czas odświeżania serwerów nazw hoseo, które jeszcze tkwią w przypisach naszej domeny jest 2 minuty - i zwykle tyle trwa przerwa w dostępie do witryny.


Nie masz racji.

Domena jest niedostepna w roznych interwalach czasowych. Osobiscie sprawdzilam, ze nie o domene chodzi i jej dostepnosc, lecz miejsce logowania sie do niej, wiec niech kazdy uzna, czy jemu to jeszcze jest do czegokolwiek potrzebne.

Uzytkownicy maja swoje dzialy i wpisy, ktore pielegnowali miesiacami, aby moc korzystac z wlasnego wysilku wg uznania o kazdej porze.

Ale jesli jest to WASZA domena, to nie wiedzialam. Myslalam naiwnie, ze kazdego uzytkownika, pomylilam sie.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 25 kwie 2015, 20:32

@Lady - znowu piszesz na temat, o którym masz niestety blade pojęcie. Sprawdź sobie co to jest domena w sieci internet. Jeżeli chcesz to wiązać z miejscem logowania - twoja sprawa, twój pomysł i teoria.
Jeżeli forum u ciebie działa inaczej, to twoja strata. Używam przydomka nasza, ponieważ forum jest do niej przypisane. Kropka.
Gdy nazwy serwerów nazw zostaną w domenie efektywnie zmienione, wszystko wróci do normy, niezależnie od miejsca logowania.
Sam lubię teorie spiskowe, ale to nie ten przypadek.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 26 kwie 2015, 20:36

bluray21


@Lady - znowu piszesz na temat, o którym masz niestety blade pojęcie. Sprawdź sobie co to jest domena w sieci internet. Jeżeli chcesz to wiązać z miejscem logowania - twoja sprawa, twój pomysł i teoria.
Jeżeli forum u ciebie działa inaczej, to twoja strata. Używam przydomka nasza, ponieważ forum jest do niej przypisane. Kropka.
Gdy nazwy serwerów nazw zostaną w domenie efektywnie zmienione, wszystko wróci do normy, niezależnie od miejsca logowania.
Sam lubię teorie spiskowe, ale to nie ten przypadek.


Nie na TEN temat to ty piszesz.
Nie jest to zadna teoria spiskowa, lecz brak orientacji, celowo kierowanej w strone nieswiadomego uzytkownika.
Cieszy mnie, ze u ciebie forum dziala tak jak ci pasuje.

I wiesz co? Zycze Tobie na koncowce, abys mial jak najlepsze zyski z dzialalnosci prywatnej.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 26 kwie 2015, 20:41

@Lady, a o jakiej działalności prywatnej piszesz, bo jakoś żadnych zysków z takowej u mnie na horyzoncie nie widać.
Byłbym wdzięczny, gdybyś mi podpowiedziała jak takie zyski generować, bardzo wdzięczny.
A na razie pozdrawiam wiosennie.
I nie "podkładaj" się w tak prosty sposób. Będę miał mniej do stukania w klawiaturę.
Jak to było? Papatki.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 26 kwie 2015, 21:25

bluray21 -

Jestes biegly w tresciach forum, wiec pamietasz chyba w ktorym poscie sam piszesz o oplacie " skromnej" bodajze 150 zl, ale tylko za pierwsza wizyte, czy porade.
Tresci tego forum wg jakichs "praw" sa dla zwyklasa niemozliwe do wykasowania, i o tym rowniez piszesz zupelnie smialo i otwarcie.
Skoro az tak sie to tobie podoba to prosze bardzo.
Bo jak na razie to ty "podlozyles" sie i to na calej linii. ;)
Nie zywie do ciebie urazy. Ale nie rob szkody nieswiadomym, taka malutka prosba.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 26 kwie 2015, 21:39

@Lady, nie udzielam porad i nie przyjmuję żadnych wizyt, coś ci się z lekka pokręciło.
Jeśli już to dotyczyło kogoś innego, pamięć ludzka bywa bardzo zawodna, ja nie pamiętam.
Więc proszę wskaż to miejsce, bo po raz kolejny pachnie to mocno pomówieniem.
Będę wdzięczny za wskazanie takiego zapisu, bo znowu wyczuwam twoją nadinterpretację.
I proszę nie pisz, co można, a czego nie można, bo to nie zależy od punktu widzenia.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 27 kwie 2015, 15:52

bluray 21 -

@Lady, nie udzielam porad i nie przyjmuję żadnych wizyt, coś ci się z lekka pokręciło.
Jeśli już to dotyczyło kogoś innego, pamięć ludzka bywa bardzo zawodna, ja nie pamiętam.


Z mnogosci postow, ktore wciaz wklejasz i to glownie dotyczacych uzdrawiania, czy medycyny niekonwencjonalnej wywnioskowalam (na podstawie twych wlasnych slow), ze jednak prowdzisz pewna dzialalnosc wysylkowa, ale wybacz, ze ad hoc nie wyszukam cytatu.
Chyba sie nie myle?
Wiele jest watkow, w ktorych o roznych preparatach wypisujesz. Co tak nagle sie dziwisz?
Nie jestem z urzedu skarbowego :lol:
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 27 kwie 2015, 16:38

Widzisz @Lady, mylisz się, w tym przypadku jak zresztą i w wielu innych.
Piszesz konkretnie i jest to forma pomówienia.
Więc proszę znajdź cytat, albo przyznaj, że się pomyliłaś, żeby po prostu żadne pomówienia, ani niedomówienia na mnie nie wisiały.
Tego od ciebie oczekuję.
Myśleć możesz sobie co chcesz, ale pisać coś o kimś, tylko jeśli masz twarde dowody.
Nie interesują mnie twoje domysły, interesują mnie konkrety.
Moje posty i porady w medycynie niekonwencjonalnej wynikają z chęci pomocy, często niezbyt świadomym sytuacji ludziom. Nie pobieram opłat, ani nie umawiam "wizyt". Nikogo nie leczę. To wszystko.
Oczekuję szybkiego zajęcia stanowiska przez ciebie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 27 kwie 2015, 22:10

bluray 21 -

Myśleć możesz sobie co chcesz, ale pisać coś o kimś, tylko jeśli masz twarde dowody.


Caly czas prowadzisz walke ze mna niczym z wiatrakami ow rycerz ...

Z checia wypiasze tobie cytaty, ale Forum nie otwiera sie, wiec jak?

Więc proszę znajdź cytat, albo przyznaj, że się pomyliłaś, żeby po prostu żadne pomówienia, ani niedomówienia na mnie nie wisiały.


Cytaty moze znalezs kazdy, a wogole o zadne pomowienia nie chodzi. Dzialasz na zasadzie "uderz w stol nozyce sie odezwa".
Mnie nie obchodzi co robisz. I jak WIELOKROTNIE powtarzalam i powtarzam, spelniaj swa misje, ale abys krzywdy nikomu nieswiadomie nie robil.

I na tym pozostaje. Przeciez uczciwie zycze tobie powodzenia. Tak tez napisalam, ale napelniony jestesc zlem i pycha, ktora kierujesz od dawna juz wylacznie w moja strone.

Forum nie dziala porzadnie i nie jest to zaden przypadek. Bo uzytkownikom nie zostaly uczciwie wytlumaczone prawdziwe przyczyny blokowania.

Jedyne co moge wywnioskowac to to, ze Forum chce zmienic profil z forum z ezoterycznego na ... lecznicze, czy cos w tym stylu.

Ot, wszystko co mam w tej kwestii do powiedzenia.

P.S. Niepokoja mnie niektore ... zalecenia i nie tylko twoje, ale zupelnie medycyny konwencjonalnej wyrugowac sie nie da.
Choc i ty wypisywales bez zadnych DOWODOW, ze ja jestem zwolennikiem antybiotykow i inne ble, ble, ble... jasne, ze jestem, jesli zajdzie prawdziwa potrzeba.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 27 kwie 2015, 22:28

@Lady, dla mnie to jest pomówienie i nie zasłaniaj się czymkolwiek, jak działaniem forum teraz, bo poprzednio też swojego błędu uznać nie chciałaś.
Dziękuję ci za kolejna ocenę mnie, ale to do niczego nie prowadzi. Dla ciebie jestem zły, ok. niech tak będzie, ale ja nie mogę sobie pozwolić na tego typu sytuacje i oczernianie mnie.
Oczywiście wiesz, że takiego posta nie znajdziesz, bo go nie było.
Zrozum w końcu, że nie możesz pisać na forum o konkretnych ludziach nieprawdziwych informacji.
A twoje domysły, czy wymysły po raz kolejny nie pokrywają się z prawdą. A jeżeli to są interpretacje - to zbyt daleko idące.
Jak zwykle masz ode mnie trochę czasu do namysłu i refleksji.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 27 kwie 2015, 22:43

Jeszcze raz powtarzam rob co chcesz, abys tylko nieswiadomie nie zalecal innym publicznie byc moze szkodliwych metod.
To tylko tyle.
Czyli apel do rozsadku uzytkownikow czytajacych porady wypisywane szeroko w mediach.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 27 kwie 2015, 22:57

Nie odwracaj kota ogonem. Gdybyś taką szkodliwą metodę znalazła, to tu huczałoby, jak w szkole podstawowej.
W przeciwieństwie do ciebie ja uważam na to, co piszę, mogę sie pomylić, co się zdarzało i zdarza każdemu, ale prostuję i przyznaję się do pomyłki, czy błędu w obliczeniach.
Zresztą nieważne, szukasz przedmiotowego postu albo przyznajesz, że to twoja własna interpretacja.
Inne wyjścia nie będą ciekawe.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 28 kwie 2015, 20:28

Gdzieś kilka razy spotkałem się z zaproszeniem, jakie kierowała >FL< do forumowiczów na jakieś porady, konsultacje czy coś w tym stylu i tu dopatrywałbym się jej zgorzknienia.
Widocznie odzew na zaproszenie jest ... niezadowalający, a na forum >blu< jest wciąż zasypywany pytaniami.
Więc trzeba mu życie "umilić" i jedną z najlepszych form jest atak, który sukcesywnie choć bezpodstawnie przypuszcza >FL<.
Paskudna postawa. :(
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 404
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13791 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 28 kwie 2015, 21:31

Zycze Tobie na koncowce, abys mial jak najlepsze zyski z dzialalnosci prywatnej.


O jakiej końcówce piszesz ? Czyżbyś coś wiedziała ? a może to ty jesteś nowym właścicielem serwera i to twoje działania ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 28 kwie 2015, 21:59

Niesmaczne to wszystko....i przynosi ujmę i obniża rangę.
Smuci mnie to i zabiera energię.
Tego typu wycieczki są bardzo osobiste i moim skromnym zdaniem nie powinny odbywać się na Forum lecz na PW.

Przepraszam za moje słowa, bo prawa nikt mi nie dał aby się wtrącać, ale jeśli tego typu sprawy odbywają się przy otwartej przyłbicy, to znaczy, że publiczność może klaskać lub gwizdać ?
Na to wychodzi, że tak.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16884
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1083
x 540
Podziękował: 17141 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 29 kwie 2015, 18:50

sandra pisze:Niesmaczne to wszystko....i przynosi ujmę i obniża rangę.
Smuci mnie to i zabiera energię.
Tego typu wycieczki są bardzo osobiste i moim skromnym zdaniem nie powinny odbywać się na Forum lecz na PW.

Przepraszam za moje słowa, bo prawa nikt mi nie dał aby się wtrącać, ale jeśli tego typu sprawy odbywają się przy otwartej przyłbicy, to znaczy, że publiczność może klaskać lub gwizdać ?
Na to wychodzi, że tak.

no widzisz @sandra to już było grane tyle, że w innych tematach, właściwie lepiej nic nie pisać,-
ale nic, niektórzy rozumieją jako akceptacje, więc...?
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 404
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13791 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 29 kwie 2015, 19:54

sandra pisze:Niesmaczne to wszystko....i przynosi ujmę i obniża rangę.
Smuci mnie to i zabiera energię.
Tego typu wycieczki są bardzo osobiste i moim skromnym zdaniem nie powinny odbywać się na Forum lecz na PW.

Przepraszam za moje słowa, bo prawa nikt mi nie dał aby się wtrącać, ale jeśli tego typu sprawy odbywają się przy otwartej przyłbicy, to znaczy, że publiczność może klaskać lub gwizdać ?
Na to wychodzi, że tak.


Jeśli ktoś jest atakowany publicznie ,to musi się bronic publicznie . Ile mozna znosić ataków na swoją osobę ?
Czasem człowiek musi ,inaczej się udusi ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 14 maja 2015, 20:43

chanell -

Jeśli ktoś jest atakowany publicznie ,to musi się bronic publicznie . Ile mozna znosić ataków na swoją osobę ?


Wiec bron sie... publicznie.

P.S. Konta nie kasuje ze wzgledu na tresci, ktore wstawialam. Po wykasowaniu nie ma sie do tego dostepu.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 14 maja 2015, 21:23

@lady, konta tutaj sama skasować nie możesz, nie wiesz o tym? Jeżeli uczyni to admin na twoją prośbę, to i tak wszystkie twoje posty pozostają dostępne.

Jeśli pozostajesz, to chyba minęło już dostatecznie dużo czasu, abyś zajęła stanowisko w sprawie powyżej wypisanych insynuacji i pomówień na mój temat.
W przypadku braku reakcji będę znów musiał prosić admina, aby coś z tym zrobił - nie dajesz mi innej szansy.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ODPOWIEDZ