Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Zmiana właściciela serwera

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 09 kwie 2015, 22:33

Przepraszamy za chwilowe kłopoty techniczne ,wynikające ze zmiany właściciela domeny .Administracja pracuje nad poprawą dostępności forum.
pozdrawiam i przepraszam w imieniu administracji - channell


edit:

Przepraszam tekście wyżej wkradł nam się błąd, bo zmienił się właściciel serwera który obsługuje domeny, natomiast sama domena wciąż jest w "rękach" tej samej osoby.
Błąd który się wkradł wynika z mojej nieznajomości zagadnień informatyczno - technicznych.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
belfanior
Posty: 392
Rejestracja: niedziela 28 wrz 2014, 19:58
x 11
x 24
Podziękował: 1358 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: belfanior » piątek 10 kwie 2015, 07:08

Dzieki za info Channel...wlasnie sie zastanawialem czy nie nadepnelismy komus na odcisk... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
0 x



baba
x 129

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: baba » piątek 10 kwie 2015, 08:33

Ja też! :mrgreen:
A teraz się zastanawiam, kto jest tym "nowym właścicielem" domeny? Można podejrzewać, że w świecie "własności" to jakby nasze forumowe istnienie zależy od niego?
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 10 kwie 2015, 22:44

Wstawiłam małe sprostowanie.Wszyscy powinni już mieć dostępną stronę ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Etznab
Posty: 112
Rejestracja: piątek 21 lis 2014, 13:32
Podziękował: 657 razy
Otrzymał podziękowanie: 187 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: Etznab » sobota 11 kwie 2015, 10:39

U mnie nadal pojawia się niedostępność strony (dziś tez tak było), tzn pojawia się komunikat, że takiej domeny na serwerze nie ma. Napisałam tam kolejny raz i taką to wczoraj otrzymałam odpowiedź:
INDATA Software Division Sp. z o.o. 2 S.K.A.

Witam,

domena cheops4.org.pl posiada ustawione nieprawidłowe serwery DNS. Proszę u rejestratora domeny pozostawić w ustawieniach domeny jedynie nasze serwery DNS ns1.domenomania.pl i ns2.domenomania.pl. Aktualnie podany jest jeden nasz serwer, oraz dwa serwery nazw firmy hoseo, przez co raz wskazuje domena poprawnie, a raz na błędny serwer.

--
Z pozdrowieniami,
Jarosław Karsznia

Dział Techniczny Domenomania.pl
http://domenomania.pl
e-mail: pomoc@domenomania.pl

Pozdrawiam :)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 11 kwie 2015, 11:21

To tylko z uprawnieniami admina można zrobić, wiedząc co się robi.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 11 kwie 2015, 12:56

to dobrze, że wróciło.. :D
u mnie było tak:
Obrazek
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 11 kwie 2015, 20:45

Kazdy UCZCIWY Administrator wyslalby wiadomosc do uzytkownikow via priv.
Same przeprosiny channel nie zalatwiaja sprawy.
...
Amatorszczyzna.

A kto jest teraz WLASCICIELEM? :?
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 12 kwie 2015, 12:10

Fair Lady pisze:Kazdy UCZCIWY Administrator wyslalby wiadomosc do uzytkownikow via priv.
Same przeprosiny channel nie zalatwiaja sprawy.
...
Amatorszczyzna.

A kto jest teraz WLASCICIELEM? :?


Lady ,próbowaliśmy ,ale niestety na tym forum nie ma takiej opcji,nie rób więc niepotrzebnego szumu :twisted:
Na forum zarejestrowanych jest ponad 450 użytkowników ,czy wyobrażasz sobie ile czasu zajęłoby pisanie wiadomości do każdego ?? :?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 12 kwie 2015, 12:16

Witam wszystkich serdecznie :)

W poniedziałek 13 kwietnia, będzie dokonane prawidłowe ustawienie naszego forum na DNS i w związku z tym ponownie mogą wystąpić pewne przerwy w dostępie do forum.
Oczywiście przepraszamy za to ale dzięki temu zabiegowi nie będziemy oglądać więcej tej czerwonej płachty, która co jakiś czas wyskakuje i drażni ludzi.

Jeszcze raz przepraszam w imieniu całej administracji


Obrazek
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 12 kwie 2015, 13:04

Fair Lady pisze:Kazdy UCZCIWY Administrator wyslalby wiadomosc do uzytkownikow via priv.
Same przeprosiny channel nie zalatwiaja sprawy.
...
Amatorszczyzna.

Czepiasz się!

A kto jest teraz WLASCICIELEM? :?

Odpowiedź masz w tym poście: viewtopic.php?f=38&p=36489#p36422
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 12 kwie 2015, 21:54

Czepiasz się!


abcd
-

wiesz, taka odp. mnie nie zadowala...
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 12 kwie 2015, 22:14

@Lady, napisałem, że będę cię kontrował, gdy się "podłożysz". Po prostu, po raz kolejny wykazałaś się brakiem znajomości tego, o czym napisałaś. I nawet nie robię tego ze złośliwości, tylko po to, aby Cię zachęcić do sprawdzania tego o czym piszesz, zanim nam to zaserwujesz.
Rozumiem, że administracji forum nie lubisz i próbujesz przypiąć łatkę komu się da, przy każdej okazji, twoje prawo. Ale spróbuj analizować sytuację i wyciągać wnioski, a nie rzucać z góry negatywne teksty w różnej formie. W działaniu forum nie wszystko i nie zawsze zależy tylko od administracji i miewamy takie czy inne problemy techniczne, które są rozwiązywane wolno, z takich czy innych powodów.
Nikt tu nie ma sztywnych zadań, czy obowiązków, robi to w miarę możliwości. Kropka.
Organizacja i sposób działania jest tu taki, a nie inny i jak widziałaś wiele razy nikogo nie zmuszamy do pozostawania z nami, jeśli mu się tu nie podoba.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 13 kwie 2015, 09:06

Organizacja i sposób działania jest tu taki, a nie inny i jak widziałaś wiele razy nikogo nie zmuszamy do pozostawania z nami, jeśli mu się tu nie podoba.


Oczywiscie, ze mi sie nie wszystko podoba, i na pewno znudze sie kiedys odwiedzaniem tej platformy. Wszystko ma swoj poczatek i wszystko ma swoj koniec.

@Lady, napisałem, że będę cię kontrował, gdy się "podłożysz". Po prostu, po raz kolejny wykazałaś się brakiem znajomości tego, o czym napisałaś. I nawet nie robię tego ze złośliwości, tylko po to, aby Cię zachęcić do sprawdzania tego o czym piszesz, zanim nam to zaserwujesz.


Niestety jestes ponadprzecietnie zlosliwy. Ale mozna nad tym pracowac. Wciaz piszesz w liczbie "my", tak o ile mi wiadomo odzywali sie o sobie wladcy - np. My krol.

Budowanie spolecznosci internetowej powinno opierac sie na doskonaleniu form przekazu, a nie na stawianiu hierarchicznych piramid.

Zycze jak najlepiej, a najbardziej przewietrzenia w celu dopuszczenia swiezego powiewu wiatru niosacego nowe pomysly na lepsza przyszlosc.
0 x



baba
x 129

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: baba » poniedziałek 13 kwie 2015, 09:57

Budowanie spolecznosci internetowej powinno opierac sie na doskonaleniu form przekazu,

"Nooo, niech rzuca kamieniem, kto bez winy". ;)
Przyznam, że upór jaki FL prezentujesz w dostrzeganiu tylko jednego aspektu i w tych swoich ciągłych atakach na administrację, pod byle jakim pretekstem, faktycznie wskazuje na jakieś uprzedzenia albo tzw przeniesienia - moim skromnym zdaniem oczywiście. ;)

Ale też muszę przyznać, że z dwojga złego wolę ludzi, którzy nawet nieumiejętnie sygnalizują innym, że mają do nich jakieś "ale", od tych którzy "kulturalnie" tego nie robią. Takie "nie podoba mi się, ale Ci tego nie powiem" to jest zwyczajny sąd kapturowy, wyrok zaocznie wydany, bez prawa do wyjaśnienia sytuacji czy możliwości obrony, przedstawienia swoich racji, rozwiązania konfliktu i dojścia do porozumienia. I wcale nie jest świadectwem tolerancji, wręcz przeciwnie jest świadectwem słabości i tego, że taki człowiek swoją opinię o kimś traktuje jako pewnik, którego nic nie jest w stanie zmienić. Zakłada więc własną nieomylność. Niestety niewielu ludzi potrafi się konstruktywnie kłócić. To może kilka informacji z dziedziny asertywności:

1. MÓW ZAWSZE O SOBIE NIE O KIMŚ. JA się z tym czy tamtym co robisz, mówisz tak i tak czuję. JA mam domysł, wątpliwość, podejrzenie takie czy takie. Weź pod uwagę, że może być błędne.
2. Nie krytykuj/oceniaj kogoś za to co myśli lub czuje, bo ma do tego prawo.
3. Powtórz własnymi słowami, to co słyszysz, żeby upewnić się czy dobrze odbierasz sens, lub dopytaj o to. Zwłaszcza wtedy kiedy czujesz się zraniony/a czyjąś wypowiedzią.
4. Wyjaśnij i odpowiedz, nie atakuj, nie oskarżaj i nie zakładaj z góry, że to jest próba dowalenia, powiedz jak Ty się czujesz/myślisz z tym co słyszysz.
5. Otwarcie odmów odpowiedzi jeśli narusza Twoją prywatność.
6. Zawsze mów prawdę pozostając jednocześnie w zgodzie z sobą, bo nie musisz nikomu mówić o sobie wszystkiego.


Panował kiedyś pogląd, do tej pory przez niektórych propagowany, że asertywności trzeba się uczyć. Fachowcy od moich treningów twierdzili jednak, że nauczyć się wystarczy poprawnej formy, żeby nie mylić asertywności z agresją. Natomiast sama asertywność jest cechą, z którą się rodzimy, naszą naturalną szczerością, prawdomównością i otwartością. Wszystkie dzieci takie są dopóki im nie zabronimy. Wystarczy więc po prostu sobie to przypomnieć i dołożyć odpowiedzialność dorosłego. Podstawowe prawa asertywności:

1. Prawo domagania się tego, czego chcemy (wraz ze zrozumieniem, że partner/partnerka ma prawo powiedzieć nie).
2. Prawo do własnego zdania, uczuć, emocji i do odpowiedniego ich wyrażania.
3. Prawo wypowiadania opinii, które nie mają logicznej podstawy i których nie musimy uzasadniać (na przykład intuicyjne myśli i uwagi).
4. Prawo do podejmowania własnych decyzji i radzenia sobie z ich skutkami.
5. Prawo do dokonania wyboru, czy chcemy być zaangażowani w czyjeś problemy.
6. Prawo nie wiedzieć i nie rozumieć czegokolwiek.
7. Prawo do popełniania błędów i ponoszenia ich skutków.
8. Prawo do odnoszenia sukcesów.
9. Prawo do zmiany zdania.
10. Prawo do prywatności.
11. Prawo do bycia w samotności i niezależności.
12. Prawo do zmieniania się i bycia asertywnym.
13. Prawo do mówienia "nie" bez poczucia winy.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 13 kwie 2015, 14:00

Tyle tych praw, to JA już wolę bezludną wyspę!
Nie @Lady, złośliwy nie jestem - gdybym był to pewnie miałabyś mój post pod każdym swoim, a już z pewnością pod "co drugim". Robię to świadomie, możesz powiedzieć z premedytacją, ale z dłuższej perspektywy prawdopodobnie docenisz, że to jednak było dla twojego dobra, bo zmuszało cię do tego, czy tamtego, co tylko poszerzało twoją wiedzę.
Oczywiście różnimy się i każdy robi coś na swój sposób, ale nie ma żadnego powodu żeby udawać wszystko "wiedzącego".
Często "zacinam się" w połowie np. pisania postu i coś sprawdzam, niestety strata czasu, ale muszę mieć pewność - i ciebie do tego zachęcam.
To tylko pozorna strata czasu, ale się opłaca w w dłuższej perspektywie, przynajmniej dla mnie.
Ale jak widać nie wszyscy maja takie podejście.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

baba
x 129

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: baba » poniedziałek 13 kwie 2015, 14:24

Tyle tych praw, to JA już wolę bezludną wyspę!
:lol:
Też tak nader często mam. :D
Trzeba zacząć od tego, żeby dać takie prawa sobie, potem dawanie ich innym już samo wychodzi. O ile człowiek w miarę rozumny i nie przeinacza. ;) :D

A to właśnie dlatego nam tak ciężko jest się dogadywać, bo relacje społeczne są trudne jeśli się takie prawa innych ludzi i swoje łamie. To jak chcemy tą w zgodzie żyjącą wspólnotę choćby i Słowiańską stworzyć, dobrze jest się oprzeć na czymś na początek. Zasady poruszania się, komunikowania, współżycia z innymi ludźmi. Kiedyś tam lekcje, a później książki na temat savoir-vivre były obowiązkową lekturą.

A teraz totalna samowolka, większość ludzi kompletnie nie ma pojęcia, że są jakieś określone zasady, którymi można sobie i innym ułatwić życie. Młodym się wydaje np że jak są zakochani to już wszystko im się samo ułoży. I kicha bo każdy chce czegoś innego, a dogadać się nie potrafią. Samo nic się nie robi, trzeba mieć wiedzę i nauczyć się podstaw bezkonfliktowego funkcjonowania w społeczeństwie. Najpierw wzajemnego szacunku w parze, potem w rodzinie a potem w coraz większych grupach. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16883
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1082
x 540
Podziękował: 17140 razy
Otrzymał podziękowanie: 24190 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 13 kwie 2015, 19:05

dajcie spokoj, to jeszcze nie koniec swiata,-
jak to mowia Irlandczycy..
:lol: ;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
belfanior
Posty: 392
Rejestracja: niedziela 28 wrz 2014, 19:58
x 11
x 24
Podziękował: 1358 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: belfanior » poniedziałek 13 kwie 2015, 19:51

...mieszkam w Irlandii...nie slyszalem ze tak mowia...dodam tylko od siebie:"Qrwa...dom wariatow!!!"


(Odnosi sie to do Waszej ugryzliwosci i walki...jak zwal,tak zwal...Cholerka...a taki jestem zmeczony...jakbym mial kaca,,,a pije regularnie...3 razy do roku...
...czy to koszmar???.czy ...Onet...?
0 x



baba
x 129

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: baba » poniedziałek 13 kwie 2015, 20:37

Koniec Świata to najbardziej ruchome święto w dziejach świata. :D

A tak serio. Fajne jest to co mówicie i ok, wszyscy macie rację. Tylko mam takie pytanie. Ile lat już trwa ta szarpanina pomiędzy FL i ADM?
Przy poprawnym zastosowaniu przez obie strony (bo do tanga trzeba dwojga) zasad asertywności można konflikt rozwiązać i dogadać się w pół godziny a resztę czasu poświęcić na wspólne omawianie konkretnych tematów merytorycznych które nas wszystkich tu interesują najbardziej. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 13 kwie 2015, 20:54

Niektórzy tańczą w rytm muzyki, a inni nie. Dopóki nie przeszkadzają pozostałym tańczącym, czy orkiestrze problemu nie widzę.
"Dogadać się" zawsze można, ale to pewien wysiłek, no i "do tanga...". A fizyka jest nieubłagana "akcja = reakcja". Takie życie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7355
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 247
Podziękował: 5968 razy
Otrzymał podziękowanie: 11576 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 13 kwie 2015, 20:58

Pozwólmy jednak na dogadanie się FL samej ze sobą, z całą pozostałą resztą pójdzie znacznie szybciej... :D



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 13 kwie 2015, 21:50

bluray21 -

Tyle tych praw, to JA już wolę bezludną wyspę!


Niech Twoje zyczenie bedzie rozkazem. Ciesze sie, ze znalazles wlasciwa odpowiedz.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 13 kwie 2015, 22:36

belfanior pisze:...mieszkam w Irlandii...nie slyszalem ze tak mowia...dodam tylko od siebie:"Qrwa...dom wariatow!!!"


(Odnosi sie to do Waszej ugryzliwosci i walki...jak zwal,tak zwal...Cholerka...a taki jestem zmeczony...jakbym mial kaca,,,a pije regularnie...3 razy do roku...
...czy to koszmar???.czy ...Onet...?


bel to tylko wymiana zdań ;) na poprzednim forum ,to dopiero był "dom wariatów " ,tu to jest "pikus ". Nie przejmuj się to kosmiczne forum pełne jest "wariatów " :D ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Zmiana właściciela serwera

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 13 kwie 2015, 22:56

Oh, dziękuję, wiem @Lady, że nie tylko mnie byś tam chętnie zesłała, żeby "świeża" krew mogła się burzyć.
Cierpliwości, ponoć to cnota, nie mająca równych sobie. Na razie inni "mają wszystko pod kontrolą" i jak to się w wojsku mówi "są poza zasięgiem".
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ODPOWIEDZ