Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Szczere Podziękowania Dla Cheops.org.pl

Myśliciel
x 129

Szczere Podziękowania Dla Cheops.org.pl

Nieprzeczytany post autor: Myśliciel » czwartek 06 lis 2014, 22:54

Cześć Wszystkim :)

Dawno tutaj nie zaglądałem, a zjawiam się, żeby zwrócić honor. Przyznaję się, że kiedyś nie darzyłem sympatią co niektóre osoby i stosowałem złośliwe chwyty. To ja starałem się wam zaszkodzić i dążyłem do skompromitowania was i PCH.

Dzisiaj zjawiam się z wyrzutami sumienia, bo jednak prawda jest taka, że należy się wam szacunek i podziękowania za co tutaj robicie i że w ogóle jesteście w tym miejscu. Prawda jest taka, że jesteście odważnymi ludźmi i nawet jeśli popełniacie jakieś błędy to macie do tego święte prawo, bo każdy się myli. Od samego początku sprowadziła was tutaj Lucyna Łobos i tak czy siak łączy wszystkich wspólna historia. Jednak sami wiecie, że po czasie wyszło kilka sprzecznych argumentów, które spowodowały brak zaufania wobec PCH, oburzenie i rozczarowanie, no bo taka jest prawda. Mimo wszystko po części jest w tym wiele racji teoria o tym, że po 2012 nastąpią zmiany w przemianie mentalnej u ludzi mogę osobiście potwierdzić. Byłem do samego końca niewierzącym i nie ufnym sceptykiem, a dzisiaj sam na własnej skórze doświadczam zmian, które mnie całkowicie zaskakują. Nie istotne jest to w jaki sposób to się wszystko dzieje czy faktycznie jakieś piramidy zostały uruchomione lub coś w ten deseń ;) Mówię wam to szczerze od siebie, że cała moja rzeczywistość uległa pozytywnej zmianie. Teraz rozumiem, że na pewne sprawy byłem ślepy albo zbyt obojętny i rozumiem też czemu trafiłem do waszego grona około 8 lat temu. Pisałem wtedy pod różnymi nickami na starym forum.

Mam teraz na sumieniu to, że wielu stąd ludzi, których podziwiam za cierpliwość i determinacje zwyczajnie w świecie obrażałem. Jeżeli piłka ma się odbić w drugą stronę no to z pokorą należy mi się to przyjąć na siebie. Należą się wszystkim stąd ludzi podziękowania, bo jednak wasz wysiłek, który wkładacie poświęcając się temu co robicie nie idzie na daremno. Pomagacie w ten sposób ludziom, wskazujecie ważne szlaki, stawiacie pytania i dajecie do myślenia co przydaję się wszystkim.

Nie jestem stałym bywalcem tego forum, bo nie mam już na to czasu. Mam obowiązki życiowe tak jak każdy i te czasy kiedy sobie siedziało się na forum i pisało to i owo znacznie się ograniczyły. Najbardziej w pamięci utkwiła mi Kiara, Dariusz, Kapłan 718, Channel, Arteq, Janusz i jeśli nie wymieniłem pozostałych nicków to proszę się nie gniewać. Znaczne przerwy w czasie zamazują pewne imiona, a założę się, że wielu bym sobie jeszcze przypomniał.

Wiem, że jest to dział "Ezoteryka" i pewnie łamię regulamin ;) najwyżej się z tym jakoś pogodzicie o ile się wam uda. Mówię "wam" chociaż równie dobrze mogę siebie do tego grona zaliczyć i powiedzieć o całej naszej wspólnocie jako "o nas" :). Jesteście dobrymi ludźmi, którzy wiem, że na środku ulicy drugiemu człowiekowi chleba by nie pożałowali. Przez internet możemy sprawiać wobec siebie chłodne wrażenie, ale założę się, że w realnym świecie jesteście dobrymi ludźmi na których można polegać i przede wszystkim zaufać. Każdy ma jakieś obciążenia, problemy wiadomo to się odbija, nie każdy jest wytrzymały więc reaguje gniewem i odbija się to na innych. Także wybaczam wasze wszelkie troski, krytykę bo z czysto ludzkiego punktu widzenia jest to rzecz jasna obowiązkowe do wyrozumiałości.

Najchętniej to uścisnąłbym wam dłonie, ukłonił się, uśmiechnął powiedział dziękuję i najwyżej poszedł sobie dalej :) Zwracam wam należny honor i szacunek, bo to ja byłem kiedyś złośliwy, umyślnie podjudzałem spór i taka jest prawda. Przyznaję się.

Życzę wam jak najwięcej spokojnie spędzonych tutaj chwil, ciekawych znajomości i miłych wrażeń. Chętnie bym porozmawiał na różne tematy, dosypał swoje 3 grosze i poszczypał się o mądrzejszą rację :) - oczywiście żartuję :)

Jesteście pożytecznymi ludźmi i mogę to śmiało powiedzieć każdemu kto nawet dzisiaj po raz pierwszy się tutaj zarejestrował, bo jak ja przyszedłem tu wiele lat temu to wszedłem zupełnie zielony do nieznanego mi kompletnie środowiska i tematyki. A dzisiaj doceniam to wszystko tak jakbym zatęsknił za czymś co utraciłem, a czego nie szanowałem kiedy to miałem :)

Taka jest prawda i należy się ją w tym miejscu pozostawić. I życzę wam wszystkim, żeby płynęła przez was prawda, szczerość i odważna gotowość do bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi.

Kłaniam się
Piotr Lewandowski

Cześć Wszystkim : o)
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Szczere Podziękowania Dla Cheops.org.pl

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 06 lis 2014, 23:05

Witaj >Myślicielu/Piotrze<.
Jestem dość nowy forumowiczem ale też doceniłem wartość tego forum i pozwolę sobie w pełni ci przyklasnąć.
Napisz co nieco od czasu do czasu. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Szczere Podziękowania Dla Cheops.org.pl

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 06 lis 2014, 23:38

Piotrze ściskamy Twoje dłonie i zapraszamy do częstszego odwiedzania oraz umieszczania tutaj swoich przemyśleń :D
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Szczere Podziękowania Dla Cheops.org.pl

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 07 lis 2014, 05:35

Myśliciel pisze:Cześć Wszystkim :)

Życzę wam jak najwięcej spokojnie spędzonych tutaj chwil, ciekawych znajomości i miłych wrażeń. Chętnie bym porozmawiał na różne tematy, dosypał swoje 3 grosze i poszczypał się o mądrzejszą rację :) - oczywiście żartuję :)

Jesteście pożytecznymi ludźmi i mogę to śmiało powiedzieć każdemu kto nawet dzisiaj po raz pierwszy się tutaj zarejestrował, bo jak ja przyszedłem tu wiele lat temu to wszedłem zupełnie zielony do nieznanego mi kompletnie środowiska i tematyki. A dzisiaj doceniam to wszystko tak jakbym zatęsknił za czymś co utraciłem, a czego nie szanowałem kiedy to miałem :)

Taka jest prawda i należy się ją w tym miejscu pozostawić. I życzę wam wszystkim, żeby płynęła przez was prawda, szczerość i odważna gotowość do bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi.

Kłaniam się
Piotr Lewandowski

Cześć Wszystkim : o)

:) ostatnio gdzieś było, że dualizm jest jak rozhuśtane wahadło,-
ale już coraz b.zwalnia, i można to obserwować na co dzień w życiu.
;)

pozdrówka :D

edit:
PS. L.Ł./2012/projekt Ch.- to był tylko przyczynek do "potrząśnięcia" Świadomością w ludziach na świecie!
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Szczere Podziękowania Dla Cheops.org.pl

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 07 lis 2014, 18:14

Witaj Piotrze,
oczywiście wcześniej twoje opinie tutaj różniły się od tych u wielu naszych użytkowników, łącznie ze mną i nie pamiętam, abyśmy siebie i ciebie oszczędzali dając ci o tym znać w różny sposób. Przeszłość.
Jednak jest dla mnie absolutnym zaskoczeniem twój osobisty post i podziękowanie. I nie traktuję tego jako formę miłego gestu, bo widzę przemyślenia. Gratulacje, bo jakby nie patrzeć pewne zagadnienia, uzyskały nowe spojrzenie w twojej świadomości, nawet nie ważne, czy lepsze, czy gorsze, bo wszystko jest względne, po prostu inne. Kiedyś mawiałem: "tylko krowa nie zmienia poglądów...".
Również dziękuję ci za otwartość, w tych czasach to rzadkość.
Wpadaj czasami, jeśli znajdziesz czas.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Szczere Podziękowania Dla Cheops.org.pl

Nieprzeczytany post autor: abcd » sobota 08 lis 2014, 21:36

Najistotniejsze, że idzie do przodu i to zauważa. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Szczere Podziękowania Dla Cheops.org.pl

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 09 lis 2014, 01:58

Dziękuję za szczerość Piotrze-Myślicielu ,no i oczywiście za pamięć o mnie ;) Właśnie uświadomiłeś mi że to już 8 lat ,jak ten czas leci......
Oczywiście nie zachowuję do ciebie żadnej urazy ,żalu i pretensji .Nawet nie pamiętam czy były z twojej strony jakieś złośliwości co do mojej osoby .Co było ,minęło.Teraz jest już inaczej.Czytaj ,pisz i zostań w naszym gronie.
Pozdrawia serdecznie :)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Szczere Podziękowania Dla Cheops.org.pl

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 09 lis 2014, 12:29

Bardzo odwazne slowa Myslicielu, czytalam Twoje wpisy na tym juz nowym Forum i podobaly mi sie, miales nawet niezle pomysly, nawet zastanawialam sie dlaczego nie piszesz wiecej.

Ja jestem zawsze za otwarta dyskusja, nawet jesli ktos z czyimis opiniami nie zawsze zgadza sie, oby zachowac kulture wypowiedzi i prywatnosc uzytkownikow.
0 x



ODPOWIEDZ