Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

''Opinie o naszym forum

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: ''Opinie o naszym forum

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 22 wrz 2014, 10:43

@Lady, dalej lecisz po bandzie. Zdecydowanie celem różnych tu publikacji nie jest "przesadne dbanie o zdrowie", szczerze, to wątpię, czy coś takiego w ogóle może zaistnieć. Oczywiście istnieli i istnieją hipochondrycy, którzy będą u siebie chorób wyszukiwali.
Zamiarem i celem moich publikacji jest zwrócenie uwagi na alternatywne sposoby przywracania zdrowia, bo leczeniem tego nazwać nie można. I inni też w podobnym tonie publikują, często jako ciekawostki.
Zauważ, że wielu użytkowników, jak wspomniany przez ciebie, znalazło się tutaj z potrzeby, a nie "przesadnego dbania", bo klasyczna medycyna im pomóc już nie mogła.
Co do "kolorowych pism", zwłaszcza dla kobiet (i TV) - pełna zgoda - tak działa biznes. Kropka.
Jednak to forum takowym nie jest i nie namawia do brania czegokolwiek na wszelki wypadek, ja się z tym przynajmniej nie spotkałem, natomiast informuje, że w razie określonej potrzeby są inne możliwości.
I pełna zgoda, że ważny jest stan świadomości, a to automatycznie u nas oznacza ( wszak forum z założenia ezoteryczne), że jak kolega @Przebiśnieg twierdzi nie jesteś ciałem (tylko).
Każda przesada zbyt zdrowa nie jest, ale też próg czułości tego, co można przesadą nazwać, jest drastycznie różny dla różnych użytkowników.
Przesada, przesadą, ale nie oznacza to, że powinniśmy rezygnować z czegoś, na co jednak jest zapotrzebowanie - inaczej te tematy miałyby po jednym wpisie. Zresztą sama w tym brałaś wcześniej udział.
Ale w kwestii odpowiedzialności za nasze zdrowie, pozwolę sobie nie zgodzić się z twoim twierdzeniem. Nie można zwalać troski o własne zdrowie na UFO, aniołów, czy inne (wpisz co chcesz) instancje. Albo żyjesz świadomie, albo nie. Każdy ma wolny wybór (przynajmniej teraz, bo już bywało i np. w USA, bywa różnie).
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: ''Opinie o naszym forum

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 22 wrz 2014, 11:12

bluray21 -

Ale w kwestii odpowiedzialności za nasze zdrowie, pozwolę sobie nie zgodzić się z twoim twierdzeniem. Nie można zwalać troski o własne zdrowie na UFO, aniołów, czy inne (wpisz co chcesz) instancje. Albo żyjesz świadomie, albo nie. Każdy ma wolny wybór


Odwroce znane powiedzenie : "w zdrowym DUCHU zdrowe cialo".
Kiedys tez patrzylam na swiat pragmatycznie. Ale dzieki moim OPIEKUNOM DUCHOWYM (nie wiem, czy jest ich wiecej, ale WIEM ze jest sila wyzsza od tej, tej ziemskiej) dowiedzielam sie, co to sa egregory, demony, zaswiaty, etc. i oczywiscie jaka role pelnia. Wiec ruszylam na poszukiwanie w celu zglebienia o tym wiedzy (o czym publicznie sie nie mowi, bo sprytnie wymyslono, ze gdy ktos zacznie opowiadac o kontaktach z innymi wymiarami to sie go wyeliminuje poprzez usadowienie na oddziale psychiatrycznym).
Ktos kto posiadl dostep do tej wiedzy nosi w sobie rowniez pewna odpowiedzialnosc, staje sie jednym z "innych" (tych obcych)...

Po tylu latach zycia w ciemnocie takie olsnienie bylo dla mnie jak grom z jasnego niebia, ujrzalam zycie moje zupelnie innymi oczami, i rowniez zrozumialam kto tak faktycznie mnie z tej "gliny" ulepil.

blu - piszesz, ze kiedys udzielalam sie rowniez w tematach o medycynie niekonwencjonalnej, ale sam zauwazyles, ze moje wypowiedzi i wiedza powodowala konflikty. Bo INNI byli widac wiecej wiarygodni... przestalam wyklocac sie, wiem swoje.
Ale na Forum zagladam glownie pod katem ezoteryki.
0 x



baba
x 129

Re: ''Opinie o naszym forum

Nieprzeczytany post autor: baba » poniedziałek 22 wrz 2014, 11:29

Wszak to Duch /Energia włada materia

No nie wiem ale dla mnie to jakoś pokrewnie brzmi do tych haseł o czynieniu Ziemi sobie poddaną.
W moim odczuciu to jest/powinna być wzajemna pełna szacunku relacja a nie "władanie".
I poza tym ja akurat uważam, że największa energia, największy jej potencjał jest zmagazynowany właśnie w materii. Dlatego mnie ten kierunek uzdrawiania materii ciągnie, coś w rodzaju "droga do ojca jest możliwa tylko przez matkę". ;)
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: ''Opinie o naszym forum

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 22 wrz 2014, 13:09

baba -

W moim odczuciu to jest/powinna być wzajemna pełna szacunku relacja a nie "władanie".


Powinno, ale niestety nie jest, bo dziela nas eony w rozwoju, to tak jakbys chciala, aby slimak winniczek gral z toba w szachy :lol: albo jezdzil na rowerze. I stad ten ziemski poligon, abysmy dojrzewali duchowo-cielesnie.
Zwroc uwage, ze Niebianscy zawsze przedstawiani sa jako osoby urodziwe o niezwyklej emanacji duchowej. Oni sami uformowali taki Image poprzez doskonalenie swiadomosci.

A tu na ziemi trwa walka. Walka o te postepowe dusze, by za wszelka cene nie pozwolic na to, aby wiedza przedostala sie do mas. Aby ludzie nie uwierzyli nigdy we wlasne sily, aby nigdy nie nawiazali kontaktu ze zrodlem itp. itd.

Zwroc uwage, ze czesto opowiadasz o swoich znajomych z czasow leczenia. Zauwazylas, ze znalazlas sie w pewnym kregu ustalonej hierarchii.
I niektore dusze z tego kregu pragnely "zawladnac" innymi. I wykorzystaly w tym celu takie narzedzia, jakie mialy pod reka.
Niebianscy zas pracuja inaczej. Przeprogramowuja nas, ucza, pokazuja - zaczynamy budzic sie, nie ma nic na sile, pojawia sie zrozumienie, przychodzi zdrowie, pozytywne myslenie i glebia.
0 x



baba
x 129

Re: ''Opinie o naszym forum

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 23 wrz 2014, 07:53

Na pracę Niebiańskich w swoim życiu nie narzekam raczej, taktowni są, humor i cierpliwość do mnie mają ogromną ale kiedy trzeba reagują i zawsze skutecznie ale z mocą adekwatną do sytuacji. Szwędałam się po różnych "ciemnych" zaułkach i nikt mnie nigdy nie skrzywdził, nawet samej siebie w żaden skuteczny sposób nie uszkodziłam choćby chorobą nieuleczalną. Tak że niby lękowa jestem ale mam jednocześnie ogromne poczucie bezpieczeństwa i niczego się nie boję (nawet bać :lol: ). 8-)

A tak serio to się czasem zastanawiam, mądra dziewczyna jesteś, a w tej sprawie uparta okropnie. Albo masz w tym interes z którego nie zdajesz sobie sprawy, ten tzw zbiór luszu to nie tylko emocje, energia mentalna też ma swoich "smakoszy", którzy stymulują intensywne "myślenie o", produkowanie wielu teorii, zgłębianie ich itd, myśli są obszarem nieskończonym, można to robić do śmierci z przymiotnikiem i zawsze coś jeszcze będzie do ogarnięcia. ;)

Tyle lat siedzisz w ezoteryce, wykształcenie masz zdaje się ścisłe, nie kumasz że "walki" w energii nie można wygrać? Jak zwiększysz plus to i minus się powiększa bo większy plus przyciąga z obszaru "nieprzejawionego" większy minus tylko. We Wszechświecie równowaga rządzi i nic jej nie może zakłócić. I taka rzecz idzie w kierunku polaryzacji co do podziału prowadzi jak każda polaryzacja. Też czasem mam dość i chętnie bym się np "ślimaków" pozbyła (odesłała do miejsca najlepszego dla ich dalszego rozwoju :mrgreen: ) bo się szkodników namnożyło, wszystkie zioła mi do gołej ziemi w ogródku wyżarły, nie mam ochoty się bujać jak moja poprzedniczka, żeby kilka razy dziennie chodzić je zbierać, mam ważniejsze sprawy na głowie i szkoda czasu na to. Jeśli jakaś ostra zima je trochę przetrzebi i gdzie indziej "wyśle" nie będę za nimi tęskniła. :roll:

Więc podział, OK to też rozwiązanie jakieś tylko ma pewną słabość. To jest właśnie to koło zamknięte bo po podziale wszystko zaczyna się od początku, to coś w rodzaju resetu rozwoju, nigdy nie przekracza bariery zamkniętego koła. Żeby je przekroczyć trzeba właśnie wyjść ponad poziom walki. Rozwiązaniem jest współpraca, współtworzenie, uczciwe bezinteresowne dzielenie się owocami itdp. Ciężka sprawa, wszelkie pacyfikatorskie metody wydają się dużo łatwiejsze i skuteczniejsze niż negocjacje i dogadywanie się, które wymagają dużego wysiłku na początku i przekraczania własnych ograniczeń i uprzedzeń. Ale to jest pierwszy krok w kierunku Harmonii czyli tego Najważniejszego prawa Wszechświata. 8-)

Droga jest prosta, to my ją tylko komplikujemy swoimi prywatnymi wkrętami. Jeśli chcesz żeby świat się zmienił najprostszą metodą na to jest - zachowuj się, czuj się, myśl jakby rzeczywistość której pragniesz doświadczyć JUŻ istniała. To nie jest taki "pstryk" i już, tabletka cud. Może na jakimś głębszym poziomie ale do niego najpierw trzeba jakoś dotrzeć, prawda? Na tym, na którym jesteśmy nie można odwrócić o 180 stopni bo to by było tylko iluzyjnym, życzeniowym zaprzeczaniem istniejącej obiektywnie rzeczywistości. Więc małymi kroczkami na początku. Jest nas 7,5 miliarda. Pomyśl, gdyby każdy człowiek zrobił nawet raz w miesiącu jakiś mały krok w kierunku tej rzeczywistości, której wszyscy tak naprawdę pragniemy to po prostu mózg się lasuje jaki to potencjał. Rozejrzyj się dookoła w realu i zobacz choć jedną rzecz, którą można po prostu zrobić. Bez walki. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: ''Opinie o naszym forum

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 23 wrz 2014, 10:08

@baba, na ślimaki - siarczan magnezu - gorzka sól - posyp delikatnie wokół roślinek.
A co do ezoterycznej dyskusji, "o wyższości..." to nie mam wątpliwości, że duch kieruje materią i używam słowa "kieruje" z braku lepszego określenia. Bo to nie ma nic z zarządzaniem wspólnego, zwykle otrzymujesz często nawet niezbyt jasne wskazówki, które z czasem powinny się klarować.
Duch nie rządzi, nie walczy, po naszemu "ma to gdzieś", krótko mówiąc ma czas, którego ciało jest niewolnikiem, przynajmniej jeszcze.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: ''Opinie o naszym forum

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 23 wrz 2014, 10:53

baba -

Jest nas 7,5 miliarda.


Czyli kogo? ;) Jeszcze uwazasz, ze "wszyscy" jestesmy sobie rowni? "Nas" jest max 1 % od liczby, ktora wskazalas.
//Nie czuj sie przeciazona tym zadaniem matematycznym ;) , wszak w istocie mam techniczne wykszatlcenie i swiat liczb jest moim swiatem//.

Więc małymi kroczkami na początku.


Czyli wg oczekiwan "hodowcow". Zaobserwuj swiat, ktory Ciebie otacza i wskaz ludzi ... szczesliwych tak na prawde, spelnionych, tryskajacych pozytywna energia, itp. itd. i nie mam tych na mysli, ktorzy juz zaprzestali brac sie z losem za bary, lecz tych autentycznych (swiadomych, wybranych, przebudzonych).
A nawet dla ulatwienia wskaz mi trzech uzytkownikow tego Forum, ktorzy by te warunkie wg Ciebie spelniali.

Ja nie znalazlam ... nikogo, niestety...
0 x



baba
x 129

Re: ''Opinie o naszym forum

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 23 wrz 2014, 11:22

@baba, na ślimaki - siarczan magnezu - gorzka sól - posyp delikatnie wokół roślinek.

Ale jak długo to działa? Do pierwszego deszczu, czy dalej też? I jak będę systematycznie posypywać to roślinkom szkody nie zrobi?
Na razie po prostu zrezygnowałam z tego ogródka, mam inny na oku i "szkolę się" na balkonie bo jakaś kiepska ze mnie ogrodniczka to umiejętności muszę trochę nabyć. Mama była w tym świetna, nawet jak suchy patyk byle gdzie, byle jak wetknęła też jej bujnie wyrastał, ale widocznie jeszcze tego fragmentu od niej nie uruchomiłam w sobie. :mrgreen:

Ja tam nie wiem jak z tym kierownictwem. Na teraz jestem na etapie że wszystkie relacje mnie interesują wyłącznie na poziomie partnerskim, żadne kierowanie, opieka aninicpodobnego. W życiu nie robi mi różnicy czy to terapeuta, dziecko, staruszek, profesor, cieć, milioner czy pijak pod sklepem, wszystkich staram się (jak mi cierpliwości wystarczy) jednakowo z szacunkiem traktować choć oczywiście nie identycznie rozmawiam, rozróżniam. I z duchamy też tylko taka relacja mnie interesuje, jak chcą kierować bo "wiedzą lepiej" to niech spadają. Też mi filozofia, kiedy sama mam większą wiedzę też lepsze decyzje podejmuję, to może niech tak tą swoją uprzywilejowaną pozycją nie kupczą tylko się podzielą co? Zapraszam "na dół" zobaczymy czy takie to mundre będzie jak wątroba zaboli. :mrgreen: Jestem tak samo ważnym "elementem" jak ta cała nieśmiertelna "banda". Co z tego że nieśmiertelna skoro bez tej tutaj śmiertelnej obejść się nie może i żadnej nauki rozwojowej odbyć, a? :D

Miałam dawno temu (te buddyjskie wpływy :roll: ) okres zwiedzania pytania - kto ja jestem? I tak mnie w kosmos na miesiące albo lata wycięło aż gdzieś daleko poczułam (zrozumieniem) to co tam ględzą stworzył/a siebie żeby siebie doświadczyć. I tak się nagle okropnie wkurzyłam, no szlag mnie nagły trafił po prostu aż się wydarłam na cały głos (dobrze że sama w domu byłam :mrgreen: ) A KTO PYTA?!! BO Z OBCYMI NIE GADAM!!! :lol: :lol:

Co mnie obchodzi kim jestem TAM? Jestem tutaj i ważne jest kim jestem TUTAJ i TERAZ. Czego chcę, na czym mi zależy, co jest dla mnie ważne, do czego dążę itd. 8-)
Ja sobie "swój" świat doskonale wyobrażam i go "czuję i widzę" i na żadne kompromisy nie pójdę nawet gdybym tam sama miała "mieszkać". Uda się/nie uda to bez znaczenia ale przynajmniej nie będę żałowała, że nie próbowałam ze wszystkich sił. 8-)

Chyba offa robię bo to forum raczej nie dotyczy, sorek. :oops: Można gdzieś wyrzucić albo połączyć jeśli gdzieś pasuje. :mrgreen:

Sorek Lady, nadajemy na różnych falach więc chyba się nie dogadamy na ten moment. Prawo przyciągania - przyrasta to co zauważasz i na co zwracasz uwagę. 8-)
0 x



ODPOWIEDZ