Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Udzielać się w dyskusjach czy nie?

Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 08 sty 2013, 20:35
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podziękowanie: 21 razy

Udzielać się w dyskusjach czy nie?

Nieprzeczytany post autor: Tomasz » środa 09 sty 2013, 10:25

Witaj Chanell,
zawsze pora jest odpowiednia.
Ja jednak uczestniczyłem, uczestniczę z Wami często, ale nie udzielałem się zanadto ze względu na formy w jakich odbywają się tu niektóre rozmowy. Jednak duchem jestem z Wami i rozwijam się bacznie czytając i ucząc się od bardziej aktywnych. Uczę się również jak się nie odnosić do innych, mając na uwadze niektóre zachowania, niektórych ludzi :)
Po co się trudzić w wyciąganiu wniosków, analiz skoro tak bardzo zdania są podzielone. Tylko w głębi każde z nas zna prawdę jaka w Nas jest.
Pozdrawiam serdecznie,
Tomasz
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: WITAMY

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 09 sty 2013, 10:35

Uczę się również jak się nie odnosić do innych, mając na uwadze niektóre zachowania, niektórych ludzi :)
Po co się trudzić w wyciąganiu wniosków, analiz skoro tak bardzo zdania są podzielone. Tylko w głębi każde z nas zna prawdę jaka w Nas jest.


Tak ,masz rację :)

Ja jednak uczestniczyłem, uczestniczę z Wami często, ale nie udzielałem się zanadto ze względu na formy w jakich odbywają się tu niektóre rozmowy.


Podobnie jak ja ,wolę czytac i obserwować ,ale czasem moje gadulstwo bierze górę :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: WITAMY

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 09 sty 2013, 10:47

Witaj Tomaszu!

Mili moi gdyby tak wszyscy podchodzili z wielką rezerwą do wypowiadania się na forum nie było by żadnej dyskusji i naprawdę nie było by co czytać.
Dobrze jest gdy istnieją sprzeczne zdania i dobrze gdy ludzie potrafią bronić swoich poglądów. Inną sprawą jest kultura dyskusji, ono ona zależy od osobistej kultury, a z tą bywa rożnie.

Tak każdy ma swoje zdanie na poziomie swoich obecnych możliwości, to prawda, ale nic nie stoi w miejscu wszystko się zmienia i poglądy na dany temat rownież gdy wzbogacamy się o kolejne elementy odczytu rzeczywistości. Zatem takie skostniałe stanie w przy jednym twierdzeniu zazwyczaj nie jest właściwe, ja też stwierdzam iż moja wiedza z przed roku w wielu tematach jest już nieco inna , wzbogacona , rozszerzona i bardziej wszechstronna.

Jedyne co powinno być stałe ( moim zdaniem) to system wartości,ten najwyższy prezentowany nam przez Stwórcę jako najbardziej doskonały wzorzec rozwojowy nas wszystkich.

Kiara :) :)
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: WITAMY

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 09 sty 2013, 10:48

Witaj Tomaszu!

Mili moi gdyby tak wszyscy podchodzili z wielką rezerwą do wypowiadania się na forum nie było by żadnej dyskusji i naprawdę nie było by co czytać.
Dobrze jest gdy istnieją sprzeczne zdania i dobrze gdy ludzie potrafią bronić swoich poglądów. Inną sprawą jest kultura dyskusji, ono ona zależy od osobistej kultury, a z tą bywa rożnie.

Tak każdy ma swoje zdanie na poziomie swoich obecnych możliwości, to prawda, ale nic nie stoi w miejscu wszystko się zmienia i poglądy na dany temat rownież gdy wzbogacamy się o kolejne elementy odczytu rzeczywistości. Zatem takie skostniałe stanie w przy jednym twierdzeniu zazwyczaj nie jest właściwe, ja też stwierdzam iż moja wiedza z przed roku w wielu tematach jest już nieco inna , wzbogacona , rozszerzona i bardziej wszechstronna.

Jedyne co powinno być stałe ( moim zdaniem) to system wartości,ten najwyższy prezentowany nam przez Stwórcę jako najbardziej doskonały wzorzec rozwojowy nas wszystkich.

Kiara :) :)
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Szmer
Administrator
Posty: 92
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 17:46
x 3
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy

Re: WITAMY

Nieprzeczytany post autor: Szmer » środa 09 sty 2013, 11:27

Ja jednak uczestniczyłem, uczestniczę z Wami często, ale nie udzielałem się zanadto ze względu na formy w jakich odbywają się tu niektóre rozmowy. Jednak duchem jestem z Wami i rozwijam się bacznie czytając i ucząc się od bardziej aktywnych. Uczę się również jak się nie odnosić do innych, mając na uwadze niektóre zachowania, niektórych ludzi :)


Jakże bliska mi ta metoda :)

Mili moi gdyby tak wszyscy podchodzili z wielką rezerwą do wypowiadania się na forum nie było by żadnej dyskusji i naprawdę nie było by co czytać.


Tylko że niektórzy źle to rozumieją i rozrzucają bezsensowne posty na lewo i prawo :> To że ktoś dużo pisze nie znaczy że ma wiele do powiedzenia :)
0 x


Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: WITAMY

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 09 sty 2013, 13:09

Ależ o wartości materiału decyduje każdy sam, dla siebie.
Każde inne ograniczenie będzie cenzurą.
Jest nią też regulamin w pewnym zakresie, ale koniecznym wobec naszych doświadczeń 2-go forum.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: WITAMY

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 09 sty 2013, 13:14

Nie ważne ile kto pisze, ważne jaka jest wartość tego co napisał , ile dobra dzięki temu rozkwitło w nim i w czytelnikach.

Jednak żeby podzielić się tym co się ma do powiedzenia , trzeba to wyrazić , a na forum tym sposobem jest napisanie.
Zatem piszmy i piszmy tak by teksty sprawiały nam i czytającym radość, a nie smutek.


Kiara :) :)

ps. Ja wyzerowałam wszystkie ślady po scysjach na starym forum, nie chcę przenosić tu pamięci o nich. Chciał bym zbudować nowe piękne relacje z dawnymi znajomymi, zatem proszę poznajmy się na nowo ale patrzmy na siebie przez pryzmat dobra.
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Szmer
Administrator
Posty: 92
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 17:46
x 3
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy

Re: Udzielać się w dyskusjach czy nie?

Nieprzeczytany post autor: Szmer » środa 09 sty 2013, 14:13

Jedno nie wyklucza drugiego, można dużo pisać i wiele wnosić.

Jednak żeby podzielić się tym co się ma do powiedzenia , trzeba to wyrazić , a na forum tym sposobem jest napisanie.
Zatem piszmy i piszmy tak by teksty sprawiały nam i czytającym radość, a nie smutek.

Pamiętaj tylko że wyrażając siebie musisz mieć pewność że inni Cię rozumieją. Komunikujesz się z ludźmi nie po to aby wyrzucać z siebie informacje ale po to aby te informacje docierały do innych. Jeżeli ktoś Cie nie rozumie, nie ignoruj - tłumacz. Inaczej pozostawiasz ocenę swoich wartości ślepemu losowi. Ocena Twoich wypowiedzi wtedy to ruletka, każdy może to zrozumieć inaczej, a przecież nie taka jest Twoja intencja :)

ps. Ja wyzerowałam wszystkie ślady po scysjach na starym forum, nie chcę przenosić tu pamięci o nich. Chciał bym zbudować nowe piękne relacje z dawnymi znajomymi, zatem proszę poznajmy się na nowo ale patrzmy na siebie przez pryzmat dobra.


mądrze... chociaż nie zapominaj że w tym celu potrzebna jest obustronna inicjatywa, w przypadku braku większego zainteresowania z drugiej strony trzeba wykonać podwójną robotę aby te nowe, piękne relacje zbudować :)
0 x


Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą!

Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 08 sty 2013, 20:35
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podziękowanie: 21 razy

Re: Udzielać się w dyskusjach czy nie?

Nieprzeczytany post autor: Tomasz » środa 09 sty 2013, 17:33

Moi drodzy, wszystko co mówicie ma sens. Jednak nie chciałem się nigdy udzielać ponieważ do niczego mi nie jest potrzebna opinia innych na temat moich poglądów. Owszem, mogę się mylić w ocenie jednego czy drugiego co nie znaczy, że ten ktoś ma rację :)
Szanuję sobie każdy pogląd, jednak rozliczanie kogoś z wypowiedzianych słów jest jawną inkwizycją a nie po to się udzielam by byc oskarżanym o cokolwiek.
Każdy ma jakieś spojrzenie na świat, ale to nie znaczy że moje spojrzenie jest bardziej słuszne.
Nauczyłem się już na tym forum, że nie zawsze popłaca wyrażanie swoich poglądów.
Prawd jest tyle ilu ludzi na świecie. W zasadzie można podważyć czy może poddać wątpliwości każde wypowiedziane zdanie.
Nie znaczy to, że nie należy prowadzić dyskusji, wymieniać poglądów bo to pomaga wspólnie dojść do jakiegoś konsensusu. Jednak poziom tych dyskusji niejednokrotnie odbiega od tego czego chcę doświadczyć w życiu.
Nieomylność i 'nadklarowność' co poniektórych wyklucza wszelką dysputę w moim poczuciu.
Wiele się od Was nauczyłem, wiele mądrego przeczytałem, nawet Wasze przepychanki mnie czegoś nauczyły - Nie wychylaj nosa bo zawsze znajdzie się ktoś kto podda wątpliwości Twoje rozumowanie :) Nie ma uniwersalnej prawdy o człowieku bo ilu nas po ziemi chodzi to tyle istnieje poglądów i spojrzeń na świat. Jedne zbliżają się do siebie, drugie daleko do siebie się mają.
Ja mogę jedynie wyrażać co we mnie gra a do tego nic nikomu :) Bez urazy :) I vice versa oczywiście. Nie czuję się upoważniony by podważać zdobytą przez kogoś wiedzę czy doświadczenie. Jeśli ktoś potrafi wędrować w snach i tak mówi, nie powiem nigdy już, że na pewno tak nie jest. Każdy odbiera Swój wszechświat na swój sposób. Nie ma wg mnie rzeczy niemożliwych, są tylko takie w które trudno uwierzyć z puntku widzenia innych. Ponieważ wiara (nie katolicka czy inna), potrafi czynić cuda, wierzę że można uczynić, doświadczyć Wszystko. Ktoś kto poddaje temu wątpliwość sam niestety skazuje się na ograniczenia, które zamykają go w klatce rzeczywistości, którą sam sobie Wyczarował.

Pozdrawiam Was serdecznie.
Mam nadzieję, że nie nazbyt chaotycznie ;)
0 x



Awatar użytkownika
Szmer
Administrator
Posty: 92
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 17:46
x 3
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy

Re: Udzielać się w dyskusjach czy nie?

Nieprzeczytany post autor: Szmer » środa 09 sty 2013, 18:12

Nie wychylaj nosa bo zawsze znajdzie się ktoś kto podda wątpliwości Twoje rozumowanie

To źle? :) Nie tego się obawiasz... (o! właśnie to robię :P)
Biorąc pod uwagę tematykę tego forum nie trudno o różne, nawet kontrowersyjne poglądy. Często też, ze względu na to że wiele naszych słów przelanych na to forum dotyczy naszych ideologii życiowych podchodzimy do dyskusji emocjonalnie ale... mimo wszystko na tym polega dyskusja, nie ważne czego dotyczy. Obawiasz się tego że zostaniesz zlinczowany za swoje poglądy... troszkę Ci się nie dziwię bo jak każdy wie, nie raz na forum do takich sytuacji dochodziło. Ja sam nie raz wstrząsałem tematem wrzucając jakieś kontrowersyjne, prowokacyjne zdania czy pytania. Wprawdzie w moim przypadku intencje były inne niż te, o których zaraz powiem, inna też była forma - staram się jednak trzymać pewnych granic i mieć na uwadze chociażby uczucia innych. Ale człowiekiem tylko jestem (Androidem? :P przepraszam Kiara - musiałem :D) i kilka razy się też zagalopowałem... nie raz zostałem upomniany za to, co oczywiście uszanowałem i jak sami zainteresowani wiedzą - nie robiłem żadnego problemu aby sytuacją załagodzić.
Niestety na forum (żadnym, nie tylko mowa o Cheopsie) zawsze trafią się jacyś "napinacze", którzy albo mają na celu obrażenie innych użytkowników albo po prostu ich ogólny poziom intelektualny/kulturalny/duchowy/logiczny etc. (niepotrzebne skreślić) nie pozwala na prowadzenie dyskusji na normalnym poziomie. Na pocieszenie mogę powiedzieć tylko tyle że jednak 90% użytkowników jest normalna i zachęcam do dyskusji na każdy temat, a te 10% po prostu trzeba ignorować ;)
Gwarantuję Ci że jeśli założysz temat z bardzo kontrowersyjną treścią w formie "Uważam/Wydaję mi się że jest tak i tak, bo to i to" nikt głowy nie urwie. Albo zostaniesz wyprowadzony z błędu albo wniesiesz cenne informacje lub podstawę do głębszych przemyśleń. A tych co temat zaczynają od "jesteście idiotami, jak w ogóle można tak myśleć" można najzwyczajniej w świecie - OLAĆ! Szkoda nerwów ;)

Także bez obaw, nie widziałem aby komuś się oberwało za prowadzenie normalnej dyskusji za nawet kontrowersyjny temat. a jak znajdzie się jakiś napinacz to gwarantuję Ci że w Twojej obronie stanie nie tylko Administracja forum ale większość społeczności forum :)
0 x


Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą!

Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 08 sty 2013, 20:35
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podziękowanie: 21 razy

Re: Udzielać się w dyskusjach czy nie?

Nieprzeczytany post autor: Tomasz » środa 09 sty 2013, 19:49

Dziękuję Ci Szmer, całkiem niezłe podejście. :)
Jednak trudno czasem pozostawać obojętnym, jeśli Ktoś mówi o Tobie różne wymysły, nakierowując innych a w zasadzie wpływając poniekąd na ocenę danej osoby przez większość forum. (To tylko moja obawa)
Choć rzeczywiście tylko ja mam w sobie prawdę i kogoś osąd jest tylko jego poglądem, nie jest prawdą. Każdy będzie miał inny osąd na temat tej samej osoby. Hehe zagmatwałem ? :)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Udzielać się w dyskusjach czy nie?

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 09 sty 2013, 20:20

Świetnie, że przywołujecie tyle pozytywnych atrybutów dyskusji.
Merytorycznie w zasadzie nie mam nic do dodania, co do "napinaczy" natomiast sadzę, że to zjawisko nie wystąpi w taki sposób jak na 2-im forum. To gwarantują możliwości regulaminowe.
Z drugiej strony istotna jest też reakcja dyskutanta, a najlepiej jej brak, na "atak". Ignorowanie takiej wypowiedzi powoduje na ogół wyhamowanie atakującego i daje moderatorom możliwość interwencji i sprawa zostaje rozwiązana na "niskim poziomie" praktycznie bez strat.
Są to oczywiście uwagi techniczne, bo z założenia nie ograniczamy tematyki i treści, jak Dariusz we wstępie "wyłożył". Tak, że nie ma czego się bać, praktycznie czym bardziej "zwariowany" temat, tym więcej uczestników przyciąga do dyskusji, a że zdania bywają różne - muszą takie być - tak samo, jak różne są nasze doświadczenia życiowe.
Zresztą prawdziwa dyskusja nie polega na przekonaniu kogoś, do swojego punktu widzenia, tylko na zrozumieniu i akceptacji różnych punktów widzenia.
Ja ze swojej strony zapraszam do zabierania merytorycznego głosu każdego z uczestników.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 08 sty 2013, 20:35
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podziękowanie: 21 razy

Re: Udzielać się w dyskusjach czy nie?

Nieprzeczytany post autor: Tomasz » środa 09 sty 2013, 22:24

Dobrze powiedziane Blueray. Postaram się śmielej uczestniczyć w wymianie poglądów ;)
W sumie to sam sobie tę barierę postawiłem, jeśli będę akceptował odmienność poglądów to również Ci 'napinacze' staną się innym spojrzeniem na świat. A na zaczepki odpowiadać nie muszę. ;)
0 x



Awatar użytkownika
Kapłan 718
Posty: 67
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 15:20
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Udzielać się w dyskusjach czy nie?

Nieprzeczytany post autor: Kapłan 718 » środa 09 sty 2013, 22:47

Tomasz,
po mnie jechali jak po burej suce od 2006 roku, a zobacz, jest 2013 i jestem tutaj, na starym-nowym forum, na przemian z innymi użytkownikami miałem bany do 2 tygodni ale zawsze się wracało - WIĘC WARTO DYSKUTOWAĆ, nawet jeśli jest ciężko a rozmówca czasem jest jakiś mało ogarnięty, delikatnie mówiąc, mówi to weteran, który wiele bitw wygrał, a teraz wierzę, że będzie czas pokoju i nie ma już wojny...
0 x


Kapłan 718, Analityk Liczbowy Projektu Cheops 2005-2013

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Udzielać się w dyskusjach czy nie?

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 09 sty 2013, 23:53

Kapłanie, jeśli dyskusję traktuje się w kategorii bitew, no to mamy pełny dualizm - wygrasz przegrasz.
Dałem wyraz temu jak dyskusja może być wygraną obydwu stron, mimo różnicy zdań.
Trzeba chcieć zrozumieć stanowisko i sposób myślenia adwersarza i nie musisz walczyć, ani nawet przekonywać.
To był stary paradygmat. Od nowego specjalistką jest Kiara.
Kochamy .... wszystko, ale nie kłócenie się.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
koliberek333
Posty: 441
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:18
Podziękował: 61 razy
Otrzymał podziękowanie: 146 razy

Re: Udzielać się w dyskusjach czy nie?

Nieprzeczytany post autor: koliberek333 » środa 09 sty 2013, 23:55

Tomasz jest wspaniałym przykładem jak wiele daje stać z boku, obserwować i uczyć się, a nie mieć non stop naprężone, czyli gotowe do skoku, mięśnie. efektem takiej postawy jest nadzwyczaj interesujący i głęboko mądry głos. osobiście także jestem za jakością, a nie ilością pisania. :|

i chociaż niektóre z najbardziej anielsko-anielskich :lol: przekazów są interesujące, to je pomijam nierzadko, bowiem, jeśli chce się pociągnąć energię, to pisze się ogromne ilości tekstu, tak naprawdę w kółko mówiącego o tym samym, tylko w różnych odmianach.

a zatem nadmierne ilości literek w treści winny zapalać w nas odpowiednie sygnalizacyjne światełko:

uwaga!
wampirek na drodze (czyt: "spirali rozwojowoduchowej" :lol: )!!!
nieważne w jakiej skąpany szacie: siermiędze, czy też najdostojniejszej todze ...:twisted:

;) ;) ;)
0 x



ODPOWIEDZ