Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Zastrzeżenia do pracy administracji

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 14 cze 2014, 21:44

dziękuję :oops: nie skorzystam ;) jednak czasami funkcja rzecznika prasowego bywa bardzo męcząca ,bo musisz czuwać 24 h :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 14 cze 2014, 21:55

No właśnie @chanell, trzeba czuwać na okrągło 24 godziny i nie masz czasu na nic innego. Jak widzę nie dajesz się nabrać na "funkcję", gratulacje. Wbrew pozorom dla niektórych funkcja to zwiększenie obowiązków, a także (czasami) odpowiedzialności, ale mnie osobiście nie przeszkadzałoby, gdybyś administratorką została.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 15 cze 2014, 10:58

Fair Lady pisze:chanell-

Lady ,jak widzisz p.Zofia chcę bez udziału Joanny Rajskiej .Prawdę mówiąc po ostatniej aferze z panią Joanna w roli głównej wcale się nie dziwię,choć nie wiem na ile jest w tym całym zamieszaniu prawdy. Sama książka podobno bardzo ciekawa,ale nie czytałam ,tylko słyszalam.
Jeśli nadal bedziesz chciała zorganizowac event ,to mogę posredniczyć.


I tym wpisem proponuje chanell wyniesc na stanowisko-funkcje ADMINISTRATORA z opcjami rzecznika prasowgo FORUM.

@FL to nie jest praca- tylko miejsce spotkań,-
bynajmniej dla mnie, teraz mam trochę mniej czasu, co widać, ale jest nas tyle, że zawsze ktoś jest w sieci.
;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 15 cze 2014, 11:29

@FL to nie jest praca- tylko miejsce spotkań,-
bynajmniej dla mnie, teraz mam trochę mniej czasu, co widać, ale jest nas tyle, że zawsze ktoś jest w sieci.


Mnie glownie chodzilo o kogos w rodzaju oficjalnego reprezentanta na szerszym polu, np. w wywiadach do gazet etc. i innych komunikatorow.
Bo skoro w regulaminie powoluje sie na przepisy prawne, to jak najbardziej przydalaby sie funkcja (spoleczna) rzecznika prasowego, dla dobra forumowiczow oczywiscie. Wszystko jedno kto to mialby byc. Polecilam chanell, bo zdawalo mi sie, ze ma duzo znajomosci w roznych kregach.
To byl taki moj pomysl.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 15 cze 2014, 11:32

Fair Lady pisze:
@FL to nie jest praca- tylko miejsce spotkań,-
bynajmniej dla mnie, teraz mam trochę mniej czasu, co widać, ale jest nas tyle, że zawsze ktoś jest w sieci.


Mnie glownie chodzilo o kogos w rodzaju oficjalnego reprezentanta na szerszym polu, np. w wywiadach do gazet etc. i innych komunikatorow.
Bo skoro w regulaminie powoluje sie na przepisy prawne, to jak najbardziej przydalaby sie funkcja (spoleczna) rzecznika prasowego, dla dobra forumowiczow oczywiscie. Wszystko jedno kto to mialby byc. Polecilam chanell, bo zdawalo mi sie, ze ma duzo znajomosci w roznych kregach.
To byl taki moj pomysl.

chanell pisze:dziękuję :oops: nie skorzystam ;) jednak czasami funkcja rzecznika prasowego bywa bardzo męcząca ,bo musisz czuwać 24 h :D

myślisz, że na prawdę jesteśmy tak popularni,-
jako forum..?
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 15 cze 2014, 19:50

songo -

myślisz, że na prawdę jesteśmy tak popularni,-
jako forum..?


Tak. I chce,aby KARATOWI, ktory jest konikiem tylko biednym z Przystani "Ocalenie" w Tychach krzywda sie nie dziala. A kontrole moglby nad tym przejac oficjalny rzecznik prasowy, ktory w imie zasad prasy mialby dostep do zwierzat...
Aby zbadac co i jak. Bo konik jest wszak nasza wspolna maskotka FORUM.

To tylko jeden z przykladow.

P.S. A jak rzecznik sprawdzi, to wtedy NASZE FORUM musi byc umieszczone na liscie sponsorow.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 15 cze 2014, 20:32

Pani Lady tak se myslim, że to se ne da.
Forum nie jest Instytucją, nie ma żadnej osobowości prawnej.
Do tego należałoby zawiązać Fundację, może Stowarzyszenie z osobami funkcyjnymi - rejestrować itd., a to czas i dodatkowe koszty.
Owszem, możesz indywidualnie sponsorować Karata, zrobić go maskotką Forum - tu cały czas poruszamy się tylko w dziedzinie informacji.
Natomiast sponsorzy w tym przypadku chyba też fundacji muszą mieć osobowość prawną w jakiejś formie. Przyjęcie pieniędzy "od nikogo" (poza oficjalną formą np. zbiórki ulicznej" byłoby traktowane jako "pranie brudnych pieniędzy" i podlegało pod odpowiedni paragraf.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 15 cze 2014, 21:36

blu -

Pani Lady tak se myslim, że to se ne da.
Forum nie jest Instytucją, nie ma żadnej osobowości prawnej.


... ale w regulaminie sa paragrafy, ktorymi straszy sie uzytkownikow, a ja chcialam zrobic reklame Forum, aby przyciagnac zainteresowanych, bo tych kilkoro osob tu piszacych od czasow pochowku starego Forum juz chyba znam.
Ale jak se nie da to se ne da i tez git! ;)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 15 cze 2014, 22:35

Paragrafy w regulaminie są konieczne, bo niestety zdarzają się nieprzyjemne sytuacje, ludzie uważają się czasami na forum, za anonimowych, a tak nie jest, choć używają pseudonimów.
Jednak namówić użytkowników do pisania skoro nie czują takiej potrzeby, za pomocą paragrafów się nie da, jak również bardziej wyrafinowanymi środkami, bo to już interwencja w czyjeś życie osobiste.
Fakt, że mało tu piszących, ale jest tak generalnie na forach utrzymujących jakiś poziom, że poziom aktywnych uczestników to ok. 10%, a sporadycznych to góra następne 20%.
Tak się zastanawiam, czy reklama nam w ogóle potrzebna i czy jest w stanie cokolwiek zmienić i mam mieszane uczucia, oczywiście byłoby ciekawiej w większym gronie dyskutantów, ale nie ma nic za darmo - więcej mieliśmy na starym forum i wiemy co to oznacza. Cóż jakość nie idzie tu w parze z ilością i nie widzę sposobu, aby to zmienić.
@Lady podchodzisz do tego komercjalnie, ale chyba nie tylko ja jestem przekonany, że komercjalim na forum się nie sprawdza, choć tego nie próbowaliśmy.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 16 cze 2014, 14:33

Proponuję na oficjalnego przedstawiciela informacyjnego poza forum LADY.....
jest operatywna , dobrze zorientowana w naszych zagadnieniach i profilu myślowym, sądzę że bez problemu wyegzekwuje nasze wspólne dobro i pokaże nasz pozytyw.

Moim zdaniem jest odpowiednia ma właściwe cechy i talenty do tej funkcji.

M.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 16 cze 2014, 14:44

Dziekuje Kiara! za votum zaufania, ale ja nie nadaje sie na taka funkcje... nie udzielam sie na FB i w roznych sympozjach, tudziez zjazdach, czy zlotach. Nie mam nerwow do tego.
Kazdy nasz wpis umiejetnie umieszczony, czyli zareklamowany, ukazuje sie natychmiast w googlu i to za friko ;) , choc nie wierze, ze cos wogole jest darmowe, wiec naszymi wpisami (via czas spedzony na mysleniu i wklikiwaniu zasilamy neta).
Moja propozycja co do powolania rzecznika prasowego bylaby pewna karta wstepu na szersze wody, bo cytowanka z Forum musialyby byc autoryzowane.
A ja niestety WIEM na 100%, ze oficjalna prasa (media) korzystaja z wpisow forum, czyli wyszukuja ciekawe tematy do swoich artykulow, ktore pozniej publikuja i na pewno nie za darmo.
Tak blu mysle rowniez komercjalnie ;)
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » wtorek 17 cze 2014, 20:56

hm propozycja wielce szacownej Kiary wydaje mi się no hm zastanawiająca :D
zgadzam się co do zaangażowania i operatywności szacownej FL :D
co do dalszych spraw z braku doświadczenia pozwolę sobie zamilknąć :D
i wypić pifko za zdrowie szacownych :D
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 17 cze 2014, 21:15

Wiem @Lady, to widać, słychać i czuć, ale żarty na bok. Twoja propozycja zmusiła mnie do zastanowienia się, czy w rzeczywistości jest to możliwe. I w sumie powiem, że masz rację, bo prawnie ma tu zastosowanie prawo autorskie. Wiec docelowo czekałoby nas administracyjne ograniczenie w takiej mniej więcej postaci: cytowanie na zewnątrz postów lub (szczególnie) ich fragmentów nie będących cytatami innych źródeł wymaga zgody / autoryzacji (wspomnianego) rzecznika (prasowego).
Rzecznik przestaje być anonimowy, o tyle, że publicznie muszą być dostępne sposoby komunikacji z nim, tzn. mail i zapewne telefon, czy inne komunikatory.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 17 cze 2014, 21:40

a .... powiadam wam na Forum Króla robi się gorąco.... :o ;) :D zatem KTO?


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 17 cze 2014, 21:55

Kiara pisze:a .... powiadam wam na Forum Króla robi się gorąco.... :o ;) :D zatem KTO?


Obrazek

Tzn, że zdążamy w dobrym kierunku. :D :lol:
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 17 cze 2014, 22:12

Blu -

Rzecznik przestaje być anonimowy, o tyle, że publicznie muszą być dostępne sposoby komunikacji z nim, tzn. mail i zapewne telefon, czy inne komunikatory.


... a czy ktos z "nas" tu jest wogole anonimowy? :lol: ;)

P.S. Tak, slicznie to ujales P. :?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 17 cze 2014, 22:22

@Kiaro, a gdzie to forum króla, bo na naszym raczej spokój. FB nie wszyscy używają.
Chanell robiła tu za "donosicielkę", ale wzięła wolne. Może ktoś inny się podejmie, bo myślę, że po takim "wejściu" jak tu zaprezentowała p. Zofia się nie zdecyduje.

edit, poprawka interpunkcji
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 17 cze 2014, 23:02

blueray21 pisze:@Kiaro, a gdzie to forum króla, bo na naszym raczej spokój. FB nie wszyscy używają.

@Blu, wg twierdzenia, które @Kiara zamieściła w jednym z postów, chyba w temacie dotyczącym p. Zofii >>, Cheops to król, a więc rzecz o naszym forum. :D
@Kiara, chyba się nie mylę?
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 17 cze 2014, 23:27

@ blueray21 no nasze forum, przecież Cheops = król przecież po coś to forum istnieje, po coś zbieramy i analizujemy te informacje. Po w jakimś celu ma tak wielki zasięg i swojego rodzaju unikalność.

Te dwa kręgi opisywane przez Zosię to MY wszyscy z niższych wymiarów, nasza świadomość tamtych czasów.nie ma co się doszukiwać konkretnej osoby rzucającej nożem..... w tym momencie to nie istotne. Ważna jest obecna "świta Króla"/ nasza świadomość w wymiarze indywidualnym i globalnym.
Król wraca, czyli gdzieś tam postać fizyczna ( nie wątpię że tak się stanie, bo jest określony cel ku temu) ale też w nas nasz najwyższy aspekt "wiedzy królewskiej".

Nawet nie macie pojęcia jak dużo zrobiliśmy dla siebie i innych ludzi i jak wiele pięknego przed nami.... :)
Część odeszła i odchodzi z "kapłanem" , część zostaje by na TYM poziomie kontynuować prekursorskie zadanie.

13 czerwca był znaczącym dniem dla ziemi i ludzkości, rozpocząć ( przez maksymalne zbliżenie księżyca do ziemi) kolejny etap , kolejne 3 miesiące najbardziej energetyczne ze skumulowaniem nowych wzorców aktywacji kobiecości zarowno w kobietach , jak i w mężczyznach. Tym razem chodzi o MOC.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 18 cze 2014, 00:07

Dzięki, za interpretacje, choć osobiście uważam, że jako forum w tym zakresie spektakularnych osiągnięć raczej nie mamy. Prawda, że mamy olbrzymi przekrój tematyczny, jak na króla przystało.
Więc poczekamy jeszcze na rozwój sytuacji.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » środa 18 cze 2014, 19:41

Hej no szacowni, raz na jakiś czas można przecież dać sąsiadce buzi lub klapsa.
Ostatecznie jak się zaliczy policzek od kądzieli to nie rankor no więc co nam zaszkodzi.
Temperament ma ? ma.
Dokopać potrafi ? potrafi
Operatywna? operatywna
Zaangażowana ? tiaa
Zauroczył ja jeden admin? no jasne :lol:
Dajmy jej szanse co nam szkodzi 8-)
Lepiej zrobić coś źle niż nie robić wcale jak to twierdzi szacowna baba :D
to moze wischacz za zdrowie wielce szacownych :D

ps
ja osobiście daje wsparcie i jestem za co tam chyba i czas po temu :D
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 18 cze 2014, 20:24

Nie jestem bywalcem, ale chyba inne Forum'y rzeczników nie mają, wiec należy spróbować, popieram kandydaturę. Zawsze mamy w odwodzie te klapsy, o których @Przebiśnieg wspominał, ale nie sadzę, żeby zaistniała potrzeba, bo nawet Karat wie, że z obciążonym wozem się nie kombinuje.

Król - Cheops miał w/g p. Zofii węża na czole, więc my to automatycznie pokolenie wężowe. Stąd chyba delikatnie mówiąc taka niechęć p. Zofii do nas, ale stoi na rozdrożu, a czas jak twierdzi ucieka. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 18 cze 2014, 20:28

Moja propozycja dla Przebisniega jest krotka i rzeczowa.
Zauwazylam, ze "montuje sie" zebranie w Gdyni. Nie wiem o co chodzi, oprocz chyba osobistego kontaktu etc. ale w tym widze CIEBIE Przebisniegu, dolacz do grupy p. Zofii, , i zrob sobie raz URLOP nad morzem.
Ja na razie nie moge... ale moze moglbys poklon "slowianski" w pas rowniez w moim imieniu zlozyc. A za przejazd w obie strony place ja!
Bardzo Prosze!!!!!

I z gory dziekuje za pozytywne rozwazenie mojego postulatu.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 18 cze 2014, 20:45

Szkoda że nie możesz Lady.... jak na razie jest tylko jedna poważna oferta na wyjazd.
Nie wiem co z blu..... i Darkiem są przecież z tamtych stron, odezwał się Koliberek.

Zawsze uważałam i nadal uważam iż będzie, kto ma być.... ;) :D


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » środa 18 cze 2014, 21:17

Szacowna FL :D
Jestem czuciowcem :D
Wieki całe tacy jak ja byli poniewierani uważani za gorszych itd itp... :D
Nie spotykam się z formą tylko z Człowiekiem. 8-)
Jeżeli nie ma co do Drugiego dodać nie spotykam się bo nie umawiam się już na przysłowiową kawę :lol:
Szkoda mi czasu :D
Jeżeli widzę, czuję, że ktoś wie więcej niż ja to proszę jaka jest zasadność by sie z nim spotkać :mrgreen:
Jestem gruby więc nie zbajeruje laski na moja hm otyłość :mrgreen:
Spotykam się tylko wtedy jeżeli zaistnieje taka potrzeba zasadność :mrgreen:
To jest kiedy Drugi słucha siebie :D
To jest jedyny warunek który musi być spełniony by do spotkania - kontaktu doszło 8-)
Nie raz tak się zdarza że Kubuś prosi o ochronę Krysię
Wtedy też dochodzi do spotkania ale wtedy Krysia zabezpiecza to Całą Sobą i to Ona ponosi energetyczne skutki kontaktu ;)
to moze pozdrawiam :lol:
0 x



ODPOWIEDZ