Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Zastrzeżenia do pracy administracji

Chlebo
Posty: 136
Rejestracja: niedziela 10 lut 2013, 20:29
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 28 razy

Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Chlebo » niedziela 25 maja 2014, 18:50

Chciałbym na wstęp podzielić się bardzo bolesnym kolejnym już targnięciem się na moją bezgraniczną miłości do tego forum aczkolwiek.. skrupulatność i małostkowość co niektórych moderatorów budzi we mnie ciekawość czy aby zbliżający 21 czerwca znany jako pierwszy dzień lata nie byłby dla tych przepracowanych umysłowo postaci niezbędnym odsapnięciem dla dalszego obsługiwania nas. Prosto z serca życzę im pięknych wakacji i polecam nalanie zimnej wody do wiadra codziennie przyjęcie pozycji z twarzą do słońca i głową zanurzoną głęboko w wiadrze. Codziennie o poranku. Mam nadzieję że skorzystasz janusz chociaż moja miłość do Ciebie jest ogromna jak to mówią od pierwszego ujrzenia dlatego polecam Ci powtarzanie jej jak długo potrafisz. Wierzę w Ciebie.

Ze względu na ponowne wykasowanie mojego wpisu mierzącego wiele wiele linijek z tak dziecinnego powodu pozwalam sobie zamieścić wpis tego jak zakładam pełnoletniego rodaka. Moja cierpliwość duża ale ma granicę i powiem tak czy Ci się pozakręcało w głowie? Nie dość że obrażasz mnie i podważasz moją kulturę osobistą kasując ten wpis to zmusiłeś mnie do czytania regulaminu.. Czy Ty myślisz że ja jestem jakąś krową którą można sobie oznaczyć i posłać kiedy się ma ochotę na rzeż? Absolutnie nie zgadzam się na traktowanie które jest uwłaczające

Zamieszczam tutaj prywatną wiadomość ponieważ poczułem się nie sprawiedliwie osądzony ba do tego zastraszony niestety jestem niemal zmuszony by to zrobić i jest to dla mnie poniżające abym musiał kapować mojego brata i jego nie prawe zachowanie no ale trudno tylko tym sposobem mogę bronić swych praw. W normalnych okolicznościach nie zamieściłbym prywatnej wiadomości na forum publicznym lecz ten uważam za zwykłe chamstwo pogróżkę i nie sprawiedliwość gdzie nie ma mowy o prywatności.
Szanowny Panie
Nie obchodzą mnie pana ''bolączki''. Pisanie w takim stylu jak cytuję poniżej jest nie dopuszczalne na żadnym forum. ;
''W drugą stronę gdy wyobrażam sobie stadko owieczek liżące mojego falusa albo wykonujące moje rozkazy z wyczuwalną energią podniecenia w dolnych partiach ciała nie pozostawia mnie bez twardych dowodów na naturę stadną.
... też zauważyłem u siebie większe podniecenie przy wyżej postawionej albo ładniejszej pani czy po prostu za pieniądze.''


Post z 22 maja 2014, napisany o godz 16:50 (kopiuję) oczywiście usuwam i radzę więcej nie powtarzać takich bzdur. Jeśli nadal będzie prowadzone takie ordynarne pisanie przez Pana na tym forum, dostanie Pan Bana i to na dłuższy czas aby ochłonąć.

Bacząc na okoliczność użytkownik o nazwie janusz powinien być ukarany ze względu na punkt regulaminu: 2. Zakaz zamieszczania pogróżek wobec innych osób (art. 190 KK).
Nie ma nic innego do zrobienia jak zbanowanie janusza ze względu na moje zgłoszenie działania wbrew regulaminu oraz moje poczucie bycia zastraszanym przez janusza i nawołuje pokornego blue i rozsądnego dariusza o zbanowania janusza na okres 7 dni.
Chciałbym również zwrócić uwagę cyt. "jest nie dopuszczalne na żadnym forum" otóż jest i nie tylko na forum internetowym ale również w telewizji radiu, wszelakiego rodzaju forach i również wśród przyjaciół. W tym wypadku takie argumenty są żałosną próbą usankcjonowania tego bezpranego działania czyli skasowanie mojego wpisu. Powiem więcej nie ma nic złego w tym małym skrawku mojego postu, mówienie o genitaliach nie jest czymś nagannym zachowaniem ani nie łamie żadnego punktu regulaminu.
Moim zdaniem jest to wręcz przyjemne dla płci przeciwnej.

Poza tym seks z kobietami nie uważam za bzdurę i mam wątpliwość czy janusz to Twoje imię a może zazdrosna janina? Właściwie z etycznej punktu widzenia stosowne byłyby publiczne przeprosiny z Twojej strony janusz lecz moje serce przystanie na ponownym zamieszczeniu całego mojego wpisu na swoje miejsce.
Czepliwy januszu mam w sercu głęboką nadzieje że przemyślisz swoje postępowanie w te wakacje.
Serdecznie pozdrawiam
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Dyskusje z Chlebo

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 25 maja 2014, 20:17

Chlebo -

o seksie juz wczesniej pisales i nawet z pewnymi kulturalnie sformulowanymi zdaniami.

A teraz dziwisz sie, ze admini niespecjalnie chca robic cyrk z Forum?

''W drugą stronę gdy wyobrażam sobie stadko owieczek liżące mojego falusa albo wykonujące moje rozkazy z wyczuwalną energią podniecenia w dolnych partiach ciała nie pozostawia mnie bez twardych dowodów na naturę stadną.


Nie cytuje, ale przeciez opisywales na poczatku ze szczegolami, gdy uczestniczyles w grach /w ktorych Twoje rozkazy byly wykonywane/... "milosnych" nawet z dwoma kobietami, ale to nie dawalo Tobie zadowolenia... bo lales je po tylkach, ale dalej nie byles zadowolony.

---------------------------------

Bardzo prosze uzytkownika Chlebo traktowac, jako uzytkownika wolajacego o pomoc. Bo sprawy seksu sa dla niego tabu.
Chlebo sprobuj ... zakochac sie! A wtedy zauwazysz, ze mozna zyc dla innych a nie tylko dla siebie,

Bo i Janusz mogl tutaj ( w ramach terapii zapytac o Twoje reakcje np. codzien rano - taka faza miedzy snem, a dniem ;)

Dajcie mu szanse. Ostatecznie poto jestesmy!
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 25 maja 2014, 20:54

chlebo pisze:... zmusiłeś mnie do czytania regulaminu..
...


Skoro zmusił Cie do jego lektury to zapewne zauważyłeś, że kolejny raz złamałeś tenże regulamin, a mianowicie:

Regulamin pisze:...
B. ZAKAZY OGÓLNE
...
2. Zakaz publikowania treści przekazywanych poprzez wiadomości prywatne bez uprzedniej zgody na to ich
autora bądź administratora forum, jeśli autor jest niedostępny (przez 24h).
...


Próbujesz się żalić, a jednocześnie pomstujesz na osobie, która stara się pilnował klaru na naszym forum.
Pomyśl logicznie nim sklecisz kolejny taki tekst. Nie bez kozery odwołujemy się do regulaminu. Przez lata istnienia tego forum mieliśmy najróżniejsze przypadki, które dość często były wymierzone w rozwalenie naszej społeczności forumowej. Oczywiście nie posądzam Cię o takie zamiary, niemniej jednak praktyka uczy nas, że należy reagować dość szybko, by ogień się nie rozniósł.
@janusz w najmniejszym stopniu nie zasługuje na zwrócenie mu uwagi, bo swoją pracę wykonuje bardzo dobrze, nie wspominając o jakiejkolwiek naganie, natomiast Tobie należałoby się troszkę odpoczynku, byś ochłonął.

FL pisze:...
Dajcie mu szanse. Ostatecznie poto jestesmy!


Oczywiście damy taką.
Jednak proszę byś pamiętał @chlebo, ze wszystko ma swoje granice.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 25 maja 2014, 22:48

Szanowny Panie
Nie obchodzą mnie pana ''bolączki''. Pisanie w takim stylu jak cytuję poniżej jest nie dopuszczalne na żadnym forum. ;
''W drugą stronę gdy wyobrażam sobie stadko owieczek liżące mojego falusa albo wykonujące moje rozkazy z wyczuwalną energią podniecenia w dolnych partiach ciała nie pozostawia mnie bez twardych dowodów na naturę stadną.
... też zauważyłem u siebie większe podniecenie przy wyżej postawionej albo ładniejszej pani czy po prostu za pieniądze.''


Post z 22 maja 2014, napisany o godz 16:50 (kopiuję) oczywiście usuwam i radzę więcej nie powtarzać takich bzdur. Jeśli nadal będzie prowadzone takie ordynarne pisanie przez Pana na tym forum, dostanie Pan Bana i to na dłuższy czas aby ochłonąć.


popieram ,Janusz miał w 100% rację .Chlebo byłeś ostrzegany wielokrotnie przez adminów i moderatorow i jeszcze masz czelność pisać protest ??? Sam nam wielokrotnie groziłeś ,że przytocze tylko jeden przykład :
Chyba sobie jaja robisz dariuszku nie przekroczyłem żadnego punktu regulaminu myślisz że nie znam swoich praw właśnie skasowałeś post którego nie miałeś prawa skasować. Komletne dno i tyle należysz do tego samego rodzaju ludzi co blue i zjem Cię tak samo. To jest jakiś żart nie dość że skasowałeś wpis mój to też ten wpis blue. Zwykły manipulator. Jakim prawem kasujesz wpisy bez wytłumaczenia? Jakim prawem blue sobie tyczy posty do mnie a nie do tematu? Nie przyszedłem tutaj walczyć z jakimś burackim nasieniem tylko porozmawiać na temat. I skasowałeś te posty bo mam cholerną rację i jedyne co możesz zrobić to zakneblować mnie człowieku bez polotu.


myslę że komentarza nie trzeba
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 25 maja 2014, 23:29

Rolą administracji jest pilnownie przestrzegania regulaminu, który obowiązuje wszystkich użytkowników forum.

Dlatego według punktów w/w.....

11. Zakaz zamieszczania materiałów i treści zawierających słowa powszechnie uznane za niecenzuralne
(art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999 r.).

12. Zakaz zamieszczania materiałów i treści mających na celu poniżenie, ośmieszenie, upodlenie
innej osoby.

13. Zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników oraz naruszania ich prywatności.

14. Tak zwane ''procesy interpersonalne'' czyli informacje dotyczące tego co kto o innych myśli i wie,
możliwe będą do realizowania tylko w prywatnych wiadomościach, o ile ich odbiorca wyrazi zgodę na ich
przyjęcie. Brak takiej zgody na PW lub Chat jest równoważny z naruszeniem czyjejś prywatności lub
godności osobistej.

15. Stosowanie formy bezosobowej w znanym kontekście lub sytuacji, stosowanie przenośni, aluzji w celu
ośmieszenia lub poniżenia kogokolwiek lub naruszenia czyjejś prywatności lub godności osobistej jest
zakazane.

Wszystkie powyższe punkty naruszył forumowicz Chlebo, szczególnie pisząc o mnie, czy do mnie jakieś farmazony w pierwszym umieszczonym tutaj poście.

KARY
1. Usunięcie posta.
2. Ostrzeżenie ( Moje było na PW)

Dalsze konsewentne podważanie w/w punktów będzie potraktowane udzieleniem....
5. Ban według uznania administratora lub moderatora.
6. Ban 7 dni
7. Ban 31 dni.
8. Ban „dożywotni” – dotyczy również „klonów”, czyli tej samej osoby pod innym nickiem.

Tak dla przypomnienia....
Każdy Użytkownik, aby się zarejestrować, musi zaakceptować Regulamin.
Jeśli Użytkownik nie zgadza się z Regulaminem, jaki zaakceptował podczas rejestracji, zobowiązany jest skasować swoje konto.
W wypadku, gdy tego nie zrobi, a jego działalność na Forum będzie sprzeczna z treścią Regulaminu, Administrator lub Moderator może go ostrzec i zbanować.
W związku z tym, że Forum jest własnością prywatną, najwyższym i niepodważalnym jest głos
administratora forum.
0 x



baba
x 129

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 25 maja 2014, 23:33

Bardzo prosze uzytkownika Chlebo traktowac, jako uzytkownika wolajacego o pomoc. Bo sprawy seksu sa dla niego tabu.
(...)
Bo i Janusz mogl tutaj ( w ramach terapii zapytac o Twoje reakcje np. codzien rano - taka faza miedzy snem, a dniem ;)
Dajcie mu szanse. Ostatecznie po to jestesmy!

To ja kolejny raz bardzo proszę użytkownika Chlebo, żeby wreszcie to zauważył że jego pisanie jest wołaniem o pomoc i sam się o tą pomoc zwrócił do odpowiednich osób w realu, bo forum nie jest miejscem odpowiednim do terapeutyzowania a my nie jesteśmy terapeutami.

Miałam wątpliwą przyjemność przeczytać tego całego posta zanim Janusz go usunął. Słusznie moim zdaniem. Chlebo, mnie nic nie rusza, ani nie zniesmacza, czy obraża. Jestem dorosła ale to jest otwarte forum i nie tylko dorośli mogą je czytać. Twoje pisanie to było tzw "rzyganko". Bardzo dobrze, trzeba czasem swój gniew czy inne rzeczy wyrzygać, tylko to się robi w gabinecie z terapeutą/ką a nie na forum. Bo samo rzyganko nie wystarcza. Trzeba jeszcze coś z tym dalej zrobić. I od tego "dalej" są fachowcy, ponieważ znają odpowiednie narzędzia które mogą Ci zaproponować użyć w celach naprawy. Człowiek jest bardzo skomplikowanym urządzeniem, ale zdecydowana większość ludzi ma tak, że do naprawy mniej skomplikowanych woła specjalistów a siebie samego traktuje najgorzej i włóczy po różnych pseudoznawcach i doradcach, którym się wydaje, że wiedzą co zrobić chociaż żadnego przygotowania ani odpowiedniej wiedzy nie posiadają.

Tylko, że jest i taka opcja, iż Chlebo wcale nie jest zainteresowany tym, żeby naprawdę swój problem jaki by nie był rozwiązać. W bardzo dużym uproszczeniu tak bym to opisała. Każdy z nas ma swojego wewnętrznego agresora i ofiarę. Drugi człowiek może mówić do ofiary i starać się jej pomóc, ale odpowiada mu agresor, który nie jest zainteresowany tym żeby się zmienić bo woli "nadawać" czyli siać dalej agresję w sobie i innych. Dlatego właśnie pomaganie drugiemu człowiekowi jest takie trudne i wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. Zawodowców po prostu.

Więc ja się podpisuję pod tym, żeby Chlebo dać szansę, ale jeśli nie zmieni sposobu rozmowy to czasem okresowe zawieszenie też jest taką szansą. Bo Ty Chlebo zwyczajnie odwracasz kota ogonem. W Twoim cytacie Janusz Ci nie groził, tylko po prostu uprzedził Cię o możliwych konsekwencjach Twojego własnego postępowania, jeśli go nie zmienisz. To jego obowiązek uświadomić użytkownika o grożących mu konsekwencjach. Pogróżki i to wielokrotne padają z Twojej strony, tylko że Ty chyba nie słyszysz tego co sam mówisz.

I ten Twój cytat siebie też jest dla mnie oczywisty. To jest otwarte forum, istnieją normy prawne, do których administracja musi się stosować tak samo jak my wszyscy, bo po prostu im podlegamy bez względu na to czy znamy prawo czy nie. Publikowanie treści obscenicznych jest na otwartych stronach internetowych zabronione. A admini odpowiadają, również prawnie za treści publikowane na forum. To sformułowanie regulaminowe że się z tymi treściami nie identyfikują odnosi się wyłącznie do prezentowanych przez forumowiczów przekonań. Że nie ze wszystkimi się zgadzają. Ale nie zwalnia z odpowiedzialności za treści niecenzuralne itp. Wiem to na pewno bo sama byłam adminem i dowiadywałam się u prawnika jak to jest. Chyba że coś się od tamtego czasu zmieniło ale nie sądzę żeby w tym akurat kierunku. W internecie można publikować wszystko jednak niektóre treści muszą być poprzedzone ostrzeżeniem że dotyczą drastycznych tematów i osobnym wejściem, w którym user potwierdza że jest pełnoletni i robi to na własną odpowiedzialność. A tutaj takiego wejścia nie ma bo nie jest potrzebne, to forum do wymiany informacji i pogadania sobie a nie szokowania swoimi tematami.
0 x



Chlebo
Posty: 136
Rejestracja: niedziela 10 lut 2013, 20:29
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 28 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Chlebo » poniedziałek 26 maja 2014, 07:55

Kto z was widział Boga?
0 x



Chlebo
Posty: 136
Rejestracja: niedziela 10 lut 2013, 20:29
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 28 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Chlebo » poniedziałek 26 maja 2014, 23:31

Skoro już ochłonełyście
Nie złamałem żadnego punktu regulaminu w tamtym wpisie. Złamany został punkt regulaminu w prywatnej wiadomości do mnie koniec kropka. BASTA myślisz że się urwałem z choinki?!
N I E Z L A M A L E M Z A D N E G O P U N K T U R E G U L A M I N U
wiec wypraszam sobie te farmazony i tycze to do kazdego bez wyjatku z was
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 26 maja 2014, 23:52

pitu ,pitu ,własnie że zlamałes :P a twoje pisanie to tylko nabijanie postów :P
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Chlebo
Posty: 136
Rejestracja: niedziela 10 lut 2013, 20:29
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 28 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Chlebo » wtorek 27 maja 2014, 00:33

Nie nie zlamalem a mam na mysli urywek przeslany do mnie przez moderatora. Jedyne co zlamalem to moze wasze wygórowane poczucie smaku. Tak wiec twierdzac inaczej jest sie w bledzie. basta
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7733
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 403
Podziękował: 14152 razy
Otrzymał podziękowanie: 13790 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 27 maja 2014, 00:39

pitu,pitu ,.....jak wyżej ,ale nic to :P My maluczcy moderatorzy jesteśmy w błędzie :P
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

baba
x 129

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 27 maja 2014, 07:20

Podejrzewam, że sugestia Fair Lady iż Chlebo pisze będąc pod wpływem "prochów" ma sporą dozę prawdopodobieństwa. Wobec czego wszelkie dyskusje z nim nie mają sensu bo nie można przemówić do rozumu, który jest na urlopie. Po prostu się nie da. Mózg alkoholika np wraca do równowagi biochemicznej dopiero po około roku całkowitej abstynencji. Nie wiem jak jest z prochami ale podejrzewam że podobnie. Więc wszelkie próby dotarcia do zdrowego rozsądku są zwyczajną stratą czasu i energii. Groch o ścianę co widać, słychać i czuć. Żeby myśleć i rozumieć trzeba mieć czym. Tutaj może pomóc tylko ktoś z realnego świata i to też musi wiedzieć jak bo nie jest to proste. Przy okazji to tłumaczy te wszystkie doświadczenia "paranormalne" które są po prostu przedwczesne bo "substancje" niszczą naturalne blokady energetyczne, które są nam bardzo potrzebne a znikają samoistnie dopiero kiedy człowiek osiąga odpowiedni poziom dojrzałości.
Możemy po prostu ignorować wszystkie wpisy co chyba będzie trudne bo wydaje mi się, że Chlebo będzie coraz silniej prowokował coraz bardziej drastycznymi tekstami. Wzmacnianie go w tym momencie odniosło tylko taki skutek, że zrobił się agresywny i ewidentnie "szturcha" różne osoby próbując wywołać wybuch gniewu.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 27 maja 2014, 10:05

Jak widać to szturchanie też mu kiepsko wychodzi, bo większość traktuje go raczej z politowaniem.
Swoją szansę dostał, jak ją wykorzystuje - widać.
Swoją drogą odważne stwierdzenie @Lady, nie jest może pozbawione sensu, bo efekty pasują do tego, jak ulał.
Na tym forum ilość postów nie ma znaczenia, bo nie udało nam się wprowadzić systemu promowania aktywnych użytkowników, mimo, że taki zamiar istniał. Istniał też w bardziej prymitywnej formie na poprzednim forum i mimo negatywnych głosów o punkty walczyli głównie, ci negujący.
Wracając do tematu, administracja tutaj bardzo łagodnie do tej pory traktowała użytkownika @Chlebo, mimo, że idzie on w "zaparte" i atakuje każdego po kolei. To pomoc ze strony administracji dla Chlebo, jednak nie może on dalej na nią liczyć, jeżeli z niej nie korzysta.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 27 maja 2014, 10:09

Ciekawe jest, ze na starym forum bylo wiecej takich sprzeczek miedzy uzytkownikami, a administracja. Byl tam system punktowania wypowiedzi, czyli mozna bylo zbierac dodatnie, lub obrywac za kare minusowe. Czyli metoda kija i marchewki. Tutaj jest wylacznie kciuk do gory, a tego bata karalnego juz nie ma.

Osobiscie nie czytalam calego postu Chlebo, tylko fragment i na dobra sprawe nie wiem o co mu chodzilo, bo klotnia zaczela sie dopiero potem, gdy juz tekst byl wykasowany.
Bo gdyby niestosowne byly te dwa slowa o "lizaku", a reszta jakos trzymala sie kupy, to wzielabym to na karb mlodego wieku i zargonu, ktorym pewne srodowiska wladaja. Sama niejednokrotnie przysluchiwalam sie "rozmowom" mlodych ludzi (z niskich warstw spolecznych) plci obojga, ktorzy uzywali wylacznie wulgaryzmow i jakos rozumieli sie. A tutaj pelna kultura ... fallus! :lol:
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9729
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14636 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 27 maja 2014, 10:47

Młodzież zawsze z wulgaryzmami wychodziła przed szereg, ale obecnie to już tragedia i nawet dzieci tak się zachowują.
Ale to wcale nie znaczy, że mamy to tolerować na ogólnie dostępnym forum, gdzie zaglądają dzieci, a wyszukiwarki indeksują większość rzeczowników i wyrażeń.
Mimo tej wspomnianej "kultury" post miał dla mnie charakter obsceniczny i jako taki na tym forum nie mógł pozostać, nawet w wydzielonym i nie czytanym masowo temacie.
Są inne fora, gdzie zarówno wulgaryzmy, jak i inne odchyłki są dopuszczalne. Ale są państwa, gdzie to jest już karalne, np. w Rosji teraz za użycie wulgaryzmu w internecie można słono zapłacić, w zależności od ilości odczytów, a nawet trafić do aresztu.
Czytając tamten temat i tak należy stwierdzić, że próg wrażliwości administracji był ustawiony bardzo wysoko, ale to jak widać prowadzi do przesady. Więc następnym razem, jeśli się zdarzy, będziemy reagowali znacznie szybciej.
Na starym forum problemem były odniesienia personalne, dlatego tutaj mamy doprecyzowany regulamin, nawet jeżeli nie zawsze reagujemy ostro, dając użytkownikowi szansę, to nie znaczy, że on tego regulaminu nie łamie.
I gdyby w postach Chlebo w dyskusjach z administracją i nie tylko wyróżnić na czerwono miejsca, gdzie regulamin został złamany, to byłoby mocno czerwono i @janusz te punkty wskazał, choć nikt nie liczył ile razy zostały złamane.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Chlebo
Posty: 136
Rejestracja: niedziela 10 lut 2013, 20:29
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 28 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Chlebo » wtorek 27 maja 2014, 18:41

'W drugą stronę gdy wyobrażam sobie stadko owieczek liżące mojego falusa albo wykonujące moje rozkazy z wyczuwalną energią podniecenia w dolnych partiach ciała nie pozostawia mnie bez twardych dowodów na naturę stadną.
... też zauważyłem u siebie większe podniecenie przy wyżej postawionej albo ładniejszej pani czy po prostu za pieniądze.''
W innym słowach kobiety ssące mojego stojącego członka/penisa/kutasa spełniające mą wolę, seksualnie nas podniecało.

Zacznijmy od tego że jest mechaniczny przykład na tle całego postu w którym tłumaczyłem mechanizm czakr/przyjemności i jak wykorzystywany jest owe skomplikowane ciało do tworzenia niewolniczych związków międzyludzkich.
Tym samym wypraszam sobie obsceniczny charakter wypowiedzi a przyporządkowanie go to naukowego.
Dodam że dzieci może nie w ten sposób powinny być uczone w stosownym wieku o zagrożeniu tym bardziej dziewczynki w wieku 14 które uprawiają już seks i mogą być z łatwością zmanipulowane do poziomu dysfunkcjonalnego gdzie oddają wolę swym mistrzom. Tak takie sytuacje są na porządku dziennym gdzie brak wychowania rodziców nawet wychowane dziewczyny ba nawet w wieku 25-60 lat potrafią tkwić w zboczonych wyłudzających związkach.
Tak jak napisałem w owym skasowanym przez was poscie na koniec ja bym był wdzięczny przeczytać go w wieku 14 i uścisnąłbym sobie rękę ponieważ to co tam napisałem jest wyjaśnieniem naukowym jak od psychologiczno-mechanicznej strony powstają i pogłębiają się toksyczne relacje. Wracając byłbym wdzięczny bo przez okres szkolny byłem wykorzystywany przez ludzi i tylko dlatego że nie umiejętnie czytałem sytuacje to jest postawa ofiary nie potrafiłem nawet dać sobie prawo do zmiany sytuacji w moim życiu a nawet negowałem subtelne toksyczne związki.
Słowa takie jak falus ssący przez kobietę to jest porządek dzienny ludzi w wieku 12 lat już naprawdę wasza perfidność nie zna granić.. niewiem gdzie wychowaliście dzieci może w warszawie czy okolicach a moze płock i okolice bez znaczenia dzieci znają i posługują się takim językiem na miłość boską. Jesteśmy wolnymi ludzmi a ponieważ nie złamałem żadnego punktu regulaminu proszę o ponowne wklejenie mojego wpisu! Sam używałem gorszych słów w tym wieku i nie były one dla mnie powodem do wstydu do agresji jak dobrze pamiętam byłem rozsądnym człowiekiem i wiedziałem co te słowa znaczą.

Karać za użycie wulgaryzmu czy masz pojęcie człowieku do czego to prowadzi? To się zaczyna od wulgaryzmów a kończy na użyciu słowa wolność ignorancie.


Mało tego w regulaminie nie masz punktu mówiącego o zakazie używania obscenicznych zdań, sprawdziłem dokładnie znów w takim wypadku bezprawnie został wykasowany mój wpis. Nie pierwszy już raz.

Mało tego znalazłem punkt regulaminu który łamiecie cały czas wciąż sugerując że jestem dzieckiem albo że biorę prochy. Proszę o egzekucję punktu regulaminu.
Stosowanie formy bezosobowej w znanym kontekście lub sytuacji, stosowanie przenośni, aluzji w celu
ośmieszenia lub poniżenia kogokolwiek lub naruszenia czyjejś prywatności lub godności osobistej jest
zakazane.
Dziecko to oznacza człowiek niepełnoletni nie mający pełnych praw, użycie w stosunku do kogoś ma na celu poniżenie i zdeprecjonowanie danej osoby. To samo tyczy się sugerowanie brania prochów.
Przykłady złamania regulaminu:
bo większość traktuje go raczej z politowaniem.
- administor upadlający moją osobę
Sugerowanie użycia prochów a także wszyscy którzy przystanęli na to przecież to jest beszczelne! Nie macie prawo tak rozmawiać na kogokolwiek temat.. skupcie się na powodzie dla którego napisałem protest wobec nie sprawiedliwego wukasowania mojego absolutnie zgodnego z regulaminem wpisu!

Post usuwam ze względu na ignorowanie poleceń administratora i ponawianie wulgaryzmów pod pozorem wyjaśnień naukowych. Adminstrator Janusz.
0 x



Chlebo
Posty: 136
Rejestracja: niedziela 10 lut 2013, 20:29
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 28 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Chlebo » wtorek 27 maja 2014, 18:52

I proszę nie traktować mnie jak dziecka i sugerować moją nie dojrzałość jestem istotą która ma te same prawa jak każdy. Jestem użytkownikiem publicznego forum na terenie polski i jako obywatel polski nie złamałem żadnego prawa polskiego oraz nie złamałem ani jednego punktu regulaminu. Domagam się powrotu mojego wpisu na miejsce i przeprosiny ze strony administracji oraz kiedy to się stanie wskażę z przyjemnością i będę się domagał egzekucji ich. p.s Jeżeli ktoś z was uważa że ja sobie żartuje to grubo się myli w tym co piszę nie ma miłosierdzia dla waszych błędów i ignorancji.
0 x



baba
x 129

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 27 maja 2014, 18:59

Czy ja mogłabym jako użytkownik grzecznie poprosić o usunięcie całego tego tematu razem z jego autorem? :D
Bo jak widzę będzie w nieskończoność rysował ten apetyczny obrazek w każdym swoim poście, żeby uzasadnić niezmiernie ważną i pouczającą okoliczność dla której go tu umieścił... :roll: :lol:
0 x



Chlebo
Posty: 136
Rejestracja: niedziela 10 lut 2013, 20:29
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 28 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Chlebo » wtorek 27 maja 2014, 19:15

Chciałbym jeszcze dodać że wychowanie dzieci powinno zawierać wręcz elementy wychowania gdzie dzieci mają prawo do interakcji grupowej na golasa w wieku 12 lat. Dziewczynki i chłopcy w tym wieku powinni poznawać się nawzajem w ten sposób wszelkie zboczenia seksualne przestałyby automatycznie istnień. Wliczając w to eliminację przymusowej nauki w tym wieku. To nie jest nowy pomysł a przeczytałem go w książce Osho i zgadzam się z nim pełną gębą.

Nadal uważacie że mój wpis jest obsceniczny? :lol: Ja mam nadzieje że ludzie w wieku 12 lat będą mieli prawo bez bycia naganianym i straszonym przez tych mających ich w ręku karmicieli, uzywać absolutnie pozytywnego słowa fallus jak i ssanie pocieranie się o penisa cipkę... seks w trójkącie.. i inne rzeczy i nie będzie to tabu a wolność. Dziwię się że na tak zacnym forum tak prymitywne myślenie ma jeszcze miejsce i najbardziej mnie śmieszą te liczniki dziękowania po kiego grzyba cokolwiek takiego tu zamieściliście? Mam pomysł zróbcie tak żeby nikt nie mógł widzieć pod avatarem ile kto ma podziękowań i ile razy podziękował tylko każdy sam sobie mógł sprawdzić. Niczym się to nie różni od znakowania krów na polu przed rzezią aboslutnie prywitywne.

Zastanówcie się nad tym co robicie i powtórzę ponownie jeżeli nie przedstawisz mi adminie kontruktywnego uzasadnie a przedewszystkim punktu regulaminu który złamałem życzę sobie przeprosin i przywrócenia mojego wpisu.

Post usuwam tak jak i poprzedni ze względu na ignorowanie poleceń administratora i ponawianie wulgaryzmów pod pozorem wyjaśnień naukowych. Adminstrator Janusz.
0 x



Chlebo
Posty: 136
Rejestracja: niedziela 10 lut 2013, 20:29
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 28 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Chlebo » wtorek 27 maja 2014, 19:17

Nie bój się baba zapisałem wszystkie wpisy. Wasze chamstwo i manipulacja nie ujdzie wam. Myślisz że upodlanie mnie i ośmieszanie na forum sprowadzanie do pozycji dziecka insynuowanie zażywania prochów nie bój się to wszystko łamie zasady nie tylko zdrowej interakcji ale tego regulaminu tu panującego.

Również zapisałem Pana wszystkie wpisy w tym temacie. Administrator Janusz.
Ostatnio zmieniony wtorek 27 maja 2014, 19:22 przez Chlebo, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x



baba
x 129

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 27 maja 2014, 19:20

JA niczego i nikogo się nie boję. No, może siebie czasem. :D
Wydrukuj to w prasie i wnieś pozew sądowy. :lol:
0 x



Chlebo
Posty: 136
Rejestracja: niedziela 10 lut 2013, 20:29
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 28 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Chlebo » wtorek 27 maja 2014, 19:24

To tylko pokazuje twój stosunek do mnie zmiataj odemnie i nie wtrącaj się w nie swoje sprawy
A od administracji domagam się przywrócenia mojego wpisu bowiem nie złamał żadnego punktu regulaminu
0 x



baba
x 129

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 27 maja 2014, 19:41

Obrazek
0 x



Chlebo
Posty: 136
Rejestracja: niedziela 10 lut 2013, 20:29
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 28 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Chlebo » wtorek 27 maja 2014, 22:02

13. Zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników oraz naruszania ich prywatności.
12. Zakaz zamieszczania materiałów i treści mających na celu poniżenie, ośmieszenie, upodlenie
innej osoby.
15. Stosowanie formy bezosobowej w znanym kontekście lub sytuacji, stosowanie przenośni, aluzji w celu
ośmieszenia lub poniżenia kogokolwiek lub naruszenia czyjejś prywatności lub godności osobistej jest
zakazane.
To są punkty łamane w stosunku do mojej osoby domagam się ukarania wszystkich tych ludzi którzy mnie upadlają tutaj.
0 x



Awatar użytkownika
goratha
Posty: 1097
Rejestracja: środa 16 sty 2013, 20:03
x 21
Podziękował: 1117 razy
Otrzymał podziękowanie: 2667 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: goratha » wtorek 27 maja 2014, 22:14

Obrazek

Chlebo, jestes pewien, ze karmisz wlasciwego wilka w swoim sercu ??
0 x


nie bierz zycia zbyt powaznie. I tak nie wyjdziesz z niego z zyciem:-))

ODPOWIEDZ