Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Zastrzeżenia do pracy administracji

chlebo99
x 129

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: chlebo99 » czwartek 29 maja 2014, 18:00

Janusz i spółka czatują żeby szybko zbanować kolejne konto
.... kto o zdrowych zmysłach jeszcze by sobie nie dał spokoju..
...poza tym tworzenie kolejnych kont z różnych adresów ip nie jest zabronione ponieważ nie masz dowodu że to ja piszę. W tym wypadku adminie banujesz niewinne osoby jak tam można! Januszu uspokój się! Bo przesole Ci zupę!
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 30 maja 2014, 21:30

Mam wrażenie iż to forum zmienia całkowicie swój pierwotny celi tematykę , pomału staje się płotkarsko , awanturniczym miejscem do jątrzenia.

Może bardzo rozbudowane osobiste wątki należy przenieść na pw. i dyskutować z zainteresowanymi nimi osobami , mogącymi pomóc.
Moim zdaniem wszelakie barwy na forum są pozytywne jako przerywnik, ale zastępowanie nimi tematycznych dyskusji znacznie zubaża przekaz informacji.
Coraz bardziej obniżamy nasze "loty".... czy o to nam chodzi?

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

baba
x 129

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: baba » piątek 30 maja 2014, 21:44

Myślę Kiaro, że energia rośnie i to co musi być oczyszczone i załatwione wypływa na wierzch, nie ma się czym przejmować, burza w szklance wody szybko się uspokoi i będzie można wrócić do spraw merytorycznych na lepszym poziomie komunikacji. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 30 maja 2014, 21:50

Oczywiście, nie warto wskazywać palcami, ale "obniżanie lotów" forum i innych ludzi bywa celem niektórych, w ramach zrównywania poziomu.
Fakt mamy już kilkadziesiąt postów z powodu niesubordynowanego użytkownika. Biorąc pod uwagę czas i ilość kliknięć w klawisze sporo energii poszło w tzw. gwizdek, czyli do zainteresowanych.
Też jestem za tym, aby zakończyć to energetyczne dojenie.
@baba, ciekawy punkt widzenia, ale szkoda miejsca i czasu na tą burzę, bo to tylko odwraca uwagę od rzeczy istotnych.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

baba
x 129

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: baba » piątek 30 maja 2014, 22:51

Wszystko może być istotne jeśli przy okazji wyciągamy dla siebie jakieś wnioski i uczymy się albo dowiadujemy nowych rzeczy o sobie, znajdujemy nowe rozwiązania dla siebie też. 8-)
Mnie tam wszystko się do czegoś przydaje, choćby i śmieci. :D
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 31 maja 2014, 12:20

Ciesze sie chanell, ze nie obrazilas sie, a nawet obrocilas w zart.
Moze powinnam ujac moja krytyke do Ciebie inaczej np. tak - czy moglabys na przyszlosc oprocz wrzucania ciekawych tematow cos od siebie na ten temat napisac? Aby mozna bylo taki post odebrac jako proby zainteresowania rowniez innych tematyka, a nie tylko kolejna ..."wrzutka" ... i cisza.

Jak widac wiele tematow juz jest rozwiazanych, sprawy ezoteryki tez nie naleza do tabu, darmowe energie i technologie z tym zwiazane zyskuja coraz wiecej poplecznikow, tylko pozostaly sprawy miedzyludzkie, stad byc moze rodza sie konflikty, bo brakuje w spoleczenstwie tolerancji.

Prosba do janusza, aby uzyl innych metod perswazji, a nie tylko walenie piescia w stol i straszenie, bo na pewno potrafi!

To tyle moich zastrzezen.

P.S. Co do obaw baby o rzekome podkradanie luszu od uzytkownikow forum, to spiesze z wyjasnieniem, ze gdy dobrze wyglodnieje to podjadam gdzie indziej, tylko tam trzeba miec ukonczone 18-lat i troche fantazji /no i tolerancji/ ;)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 31 maja 2014, 12:47

Tu @Lady, pozwolę sobie po raz kolejny nie zgodzić się z tobą w sprawie "wrzutek".
Jeżeli są to cytaty to zawierają stanowisko autora. Każdy własny tekst i komentarz postera, będzie niestety zakłóceniem odbioru dla czytelników, bo oni zwrócą uwagę na sugestie, a nie na materiał.
Dlatego jestem przeciwnikiem "naprowadzania" dla cytatów i jak widać @chanell też. Nawet @Kiara, która ma zastrzeżenia do 90% materiałów robi to sporadycznie, chyba że coś jest tak ewidentne, że nie można inaczej.
Krótko mówiąc: interpretację zostawiamy czytelnikowi, nie ingerujemy w odbiór oryginalnego materiału.
Swoje opinie autor posta może prezentować, jeśli są komentarze, nikt i nic mu nie zabrania bez nich też, ale jak widzisz większość sama z siebie tego nie robi, a komentarze czytelników są rzadkością na tym forum.
Chociaż rozumiem twoje ciągoty do poznawania ludzi przez ich opinie, to jednak obstaję przy swoim:
brak ingerencji i sugerowania odbioru.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 31 maja 2014, 13:20

bluray21

Swoje opinie autor posta może prezentować, jeśli są komentarze, nikt i nic mu nie zabrania bez nich też, ale jak widzisz większość sama z siebie tego nie robi, a komentarze czytelników są rzadkością na tym forum.


Tu juz prawie nikogo nie ma... czego komentowac chyba nie musze. A co do Twych slow, to niestety z reguly piszacy post nie wyraza woli, aby mu zasmiecac pytaniami, czy innymi dygresjami. Co sprawia na mnie wrazenie bardziej ... kolekcjonowania materialow, niz ich "obrabiania". A wiadomo, ze w necie jest cala masa klamstw, niesprawdzonych danych, zwykle sensacje.

Chociaż rozumiem twoje ciągoty do poznawania ludzi przez ich opinie, to jednak obstaję przy swoim:
brak ingerencji i sugerowania odbioru.


Chce poprostu wiedziec, jak ktos "prywatny" nie zadne media itp. widza dany temat. A na przyklad dam te posty o Ksiezycu i Marsie...choc jest tego wiecej. Bo akurat tu jest prawdziwa arena popisowa dla wszelkiej masci hochsztaplerow.

Ale akceptuje wole nieingerowania.

Ja gdy wynajde cos ciekawego (oczywiscie subiektywna ocena) to pedze, lece do ludzi, aby sie tym z nimi podzielic, i wstawiajac jakis kawalek rowna sie to dla mnie z pytaniem "co Wy na ten temat sadzicie?" a dopiero gdy jest jakas reakcja, to ja odpowiadam swoje zdanie.
Tak mi sie zawsze wydawalo za sluszne.
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » sobota 31 maja 2014, 14:43

Fair Lady pisze:Ja gdy wynajde cos ciekawego (oczywiscie subiektywna ocena) to pedze, lece do ludzi, aby sie tym z nimi podzielic, i wstawiajac jakis kawalek rowna sie to dla mnie z pytaniem "co Wy na ten temat sadzicie?" a dopiero gdy jest jakas reakcja, to ja odpowiadam swoje zdanie.
Tak mi sie zawsze wydawalo za sluszne.


To zrozumiałe, dla każdego, kto dzieli się wiedzą i informacją, dziwne było by inne działanie, które by skutkowało tylko i wyłącznie blokadą przestrzeni poznawczej. :)
to moze pozdrawiam :D
0 x



baba
x 129

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: baba » sobota 31 maja 2014, 14:46

Blu: Krótko mówiąc: interpretację zostawiamy czytelnikowi, nie ingerujemy w odbiór oryginalnego materiału.

Powiem szczerze że też mam wątpliwości. Skoro coś wklejam to mam do tego jakiś stosunek i to jest kawałek "ode mnie" co o tym myślę. Też forma dzielenia się, prawda? Może nawet najważniejsza bo to co ktoś myśli można przeczytać u źródła a najcenniejsze co mam i mogę się tym podzielić jest moje doświadczenie, wnioski przemyślenia, to jest niepowtarzalne i choćby było najmniejszym okruszkiem może komuś pomóc coś dodać do swojej całości. 8-)

Fair Lady: Co do obaw baby o rzekome podkradanie luszu od uzytkownikow forum, to spiesze z wyjasnieniem, ze gdy dobrze wyglodnieje to podjadam gdzie indzie
:lol:
Cieszę się, że tak to z humorem potraktowałaś. Ja nie mam obaw, po prostu zasygnalizowałam iż istnieje i taka możliwość podtrzymywania konfliktu, którą warto wziąć pod uwagę i nie odpowiadać złością. :D

Bo faktycznie sporo piszesz o dojeniu energetycznym więc możesz mieć z tym jakiś problem. Ja nie mam bo już wiem, że tak naprawdę wszyscy jesteśmy "pasożytami" i wymieniamy się wzajemnie energią. Tyle tylko, że istnieją różne formy tej wymiany, albo takie przyjacielskie z obustronną korzyścią albo różne kradzieże, wyłudzenia, wymuszenia po których czujemy się źle. I z reguły mamy swoje ulubione sposoby na jej pozyskiwanie, jak upodobania smakowe. :D

I tak po prostu jest i będzie dopóki nie przejdziemy całkowicie na zasilanie wewnętrzne co jest możliwe dopiero po podniesieniu wibracji do jakiejś określonej częstotliwości. Niestety jest wciąż dużo ludzi, którzy boją się puścić stare sposoby niejako w nieświadomej obawie że "padną z głodu". 8-)
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 31 maja 2014, 21:12

baba -

Bo faktycznie sporo piszesz o dojeniu energetycznym więc możesz mieć z tym jakiś problem.


Jasne, ze mam! I dlatego przeszlam do tych, ktorzy walcza o uswiadomianie.
I stad te moje moze nie piekne slowa do chanell, bo odnioslam wrazenie, ze w wielu przypadkach nie ma pojecia o tym o czym zaklada watki i wypisuje. Sorry!

A od tegu tu mamy super mozgi np. bluray21, ktory tlumaczy takie wlasnie sprawy, a ja sama niejednokrotnie siegalam do zbiorow jego WIEDZY!
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 31 maja 2014, 22:55

Nie Fer Lady :(
Prosba do janusza, aby uzyl innych metod perswazji, a nie tylko walenie piescia w stol i straszenie, bo na pewno potrafi!

Inaczej z panią nie można. Nadal nie widać pani chęci w temacie współpracy na forum. A symptomy niechęci są jednoznaczne.
Ja i tylko Ja, inni to..... Obrażanie mnie to be.... wara ode mnie
:o
Coś się z panią dzieje niedobrego. Zalecam wypoczynek.

Dlatego to co pani powyżej wypisuje nadaje się na bana co najmniej 7-dniowego. Obraża pani wspóforumowiczkę nie mając do tego żadnych podstaw (chyba, że chodzi o odwieczną pani nienawiść do administracji).
Punkt regulaminu mówi wyraźnie, że .....
14. Tak zwane ''procesy interpersonalne'' czyli informacje dotyczące tego co kto o innych myśli i wie,
możliwe będą do realizowania tylko w prywatnych wiadomościach, o ile ich odbiorca wyrazi zgodę na ich
przyjęcie. Brak takiej zgody na PW lub Chat jest równoważny z naruszeniem czyjejś prywatności lub
godności osobistej.

Nie zalecam także dalszego przez panią zaczepiania kogokolwiek według poniższego punktu...
1. Zakaz nagabywania - natrętnego nakłaniania do rozmowy / dyskusji osób, które sobie tego nie życzą.
(Dotyczy także PW i Chat.)


Teraz pani ''urlop'' zależy oczywiście od forumowiczki, którą pani obraziła.

Administrator Janusz
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 31 maja 2014, 23:49

Dziękuję Janusz ,myślę że poradzę sobie sama .

Lady ,nie dam się sprowokować ,nie znasz mnie wcale .Uważasz mnie za niewykształconą idiotkę i niech tak zostanie.Nie zależy mi na twojej opinii,nie jesteś dla mnie guru. Właściwie to śmiać mi się chce gdy widzę jak się miotasz.Nie mam zamiaru tłumaczyc ci się z moich postów.Wielokrotnie zadawałam pytania w różnych tematach ,ale jakoś nie pamiętam żebyś sprowokowała mnie do dyskusji w temacie Marsa czy Księżyca ,teraz już wiem dlaczego ,ponieważ nie dyskutujesz z nieukami.
ps;tak na marginesie ,jakie kwalifikacje powinien mieć moderator żeby sprawować tę funkcję ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 01 cze 2014, 09:29

chanell pisze:Lady ,nie dam się sprowokować ,nie znasz mnie wcale .Uważasz mnie za niewykształconą idiotkę i niech tak zostanie.Nie zależy mi na twojej opinii,nie jesteś dla mnie guru


Najmocniej przepraszam szacowna, ale chyba nie ten kaliber 8-)
Chodzi tak przynajmniej ja odbieram z tego co czytam w odróżnieniu, zauważeniu różnicy po między wklejaniem, a pisaniem od hm Siebie znaczy to co się odbiera czy to co się doświadcza.
Cóż wojownik nie musi być dobrym dyplomatą u niego ciach i już.
Ważne jest akceptować inność - moim skromnym zdaniem.
Zgodzę tez się z szacownymi że nie warto obniżać lotów tego forum.
W takich działaniach upatruje role administracji forum, choć jeżeli mogę coś zauważyć to tzw kneblowanie komuś ust sprawy nie załatwi.
Mi osobiście bardzo zaimponowała akcja szacownego Dariusze i szacownego blu, którzy po prostu wykropkowali tzw ,,miącho" z tekstów Chlebo.
Treść zostawili więc można było umożliwić ,,forumowiczowi Chlebo" :lol: jak to pisze administrator janusz :D nawiązanie kontaktu ze sobą.
Więc moim skromnym zdaniem akcja wielce szacownych Dariusza i blu była fajnym przykładem akceptacji Drugiego też, kłaniam im się po słowiańsku w pas za to :)
Temat jest Zastrzeżenia do pracy administracji
,,Ryba od głowy śmierdzi"
Proszę zauważyć czy to na starym forum czy to na tym który z administratorów wzbudza, że tak pozwolę sobie wyrazić niechęć.
Nikt kto Słucha nie wzbudza niechęci tak długi czas.
Oczywiście nie mam zamiaru bawić się w kogoś kim nie jestem znaczy w jakiegoś sprawiedliwego, ale moim skromnym zdaniem naprawianie czy zmienianie watro zacząć od siebie.
Zmieniając siebie zmieniam wszystko. :mrgreen:
to może pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 01 cze 2014, 10:26

Przebiśniegu, masz rację moim zdaniem, jeśli chodzi o akceptację, ale... (zawsze jakieś "ale" musi być.)
Zauważ, że niezbędna jest akceptacja z obydwu stron, inaczej jak to mówią - z tej mąki chleba nie będzie i tutaj mamy taki przykład.
Nawet jeśli administracja akceptowała jeszcze postępowanie forumowicza, była atakowana w coraz większym stopniu. Zresztą sam atak zaczął się w/g mnie bez powodu, a może z braku zrozumienia powszechnie znanego cytatu, który forumowicz odebrał jako atak personalny w błahej sytuacji. Potem to już tylko rozkręcanie sytuacji dalej na bazie personalnej, dużo pomieszania i brak odbioru niektórych informacji.
Jak napisałem wyżej forumowicz nie pozostawił wyboru, nie dał sobie szansy i innym też.
Nie tolerowaliśmy i nie będziemy tolerować personalnych negatywnych odniesień, przynajmniej ja, dopóki jestem tu moderatorem, choć może mój próg czułości jest nieco wyższy. Ta ścieżka prowadzi na manowce, a chcielibyśmy jakiś "poziom" tego forum utrzymać.
Każdy konflikt przyciąga zainteresowanie i zaangażowanie innych podmiotów, oprócz pierwotnie zaangażowanych i robi się totalne zamieszanie. Tego chcemy unikać i dlatego tak "ostro" sformułowaliśmy regulamin w porównaniu z innymi forami.
Forumowicze maja wybór - uszanować panujące tu zasady - lub nas opuścić. I jednego nie bardzo mogę zrozumieć - co zmusza ich do pobytu w miejscu, którego zasad nie tolerują.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 01 cze 2014, 12:02

Przebisnieg -

Ważne jest akceptować inność - moim skromnym zdaniem.
Zgodzę tez się z szacownymi że nie warto obniżać lotów tego forum.
W takich działaniach upatruje role administracji forum, choć jeżeli mogę coś zauważyć to tzw kneblowanie komuś ust sprawy nie załatwi.
Mi osobiście bardzo zaimponowała akcja szacownego Dariusze i szacownego blu, którzy po prostu wykropkowali tzw ,,miącho" z tekstów Chlebo.
Treść zostawili więc można było umożliwić ,,forumowiczowi Chlebo" :lol: jak to pisze administrator janusz :D nawiązanie kontaktu ze sobą.
Więc moim skromnym zdaniem akcja wielce szacownych Dariusza i blu była fajnym przykładem akceptacji Drugiego też, kłaniam im się po słowiańsku w pas za to :)


I ja podpisuje sie pod tym.
A z innej strony to, czy panstwa nie dziwi, ze wlasnie takie sytuacje (z reguly blahe i bez wiekszej wartosci) budza takie emocje? Czy to jakies atawizmy w nas budza sie na znak syreny alarmowej, czy zwykla ludzka ciekawosc, czy rzadza "krwi", bo w koncu ktos zwyciezy, a ktos padnie ofiara... jak w normalnej podworkowej bijatyce ;)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 01 cze 2014, 13:19

Mnie nie dziwi sam start sytuacji, zwykle jest to niezrozumienie, nieporozumienie albo wyzwolenie jakiejś ukrytej podświadomej emocji, gdy emocje wymykają się z pod kontroli świadomości.
Bardziej mnie dziwią stanowiska kibiców, ale to osobna bajka.
W/g mnie jest to zakodowane przekonanie, ze walką można osiągnąć cel, ale ta wiara nie ma zakodowanego przekonania, że cel może nie zostać osiągnięty, lub okupiony olbrzymimi stratami własnymi. Po prostu "wyzywający do walki" nie ma wkalkulowanych strat ani ryzyka związanego z walką.
Powiedziałbym, że to brak trzeźwej oceny sytuacji, czy wręcz rzeczywistości.
Tych zakodowanych przekonań, jest zresztą wiele więcej i w przeszłości ludzie ginęli za przekonania, które nie miały potwierdzenia w rzeczywistości. Najbardziej rażącym tego przykładem są wojny religijne.
Nie mówię w tym miejscu o przywódcach. Coś w tym jest.
Moim zdaniem dział tu też brak umiejętności obserwacji i wciągania logicznych wniosków, zwłaszcza wtedy, gdy zostanie obudzone, czy pobudzone ego. To już najtrudniejsze przypadki.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 01 cze 2014, 17:18

Szacowny blu ja generalnie nie wtrącam się w takie sprawy bo śmiem twierdzić, że każdy pije pifko które sam naważył 8-)
Co do Chlebo to przecież wiesz, że sam tez kilka razy prosiłem go by ,,mięcha" nie było w jego tekstach więc to nawet nie ma o czym pisać, ani z czego się tłumaczyć.
Oczywiście sa wśród nas terapeuci, którzy niosą pomoc każdemu i każdego im szkoda jeżeli ktoś lubi pić pifko, które drugi naważył i ma za dużo energii własnej to jego sprawa.
Zasadność mojego pisanka w tym temacie wynika z bytności na tzw Nieziemskim Forum, które juz nie istnieje.
Wiesz tam tez było fajnie fajna energia....
Do momentu w którym do administracji tego forum z nieznanego mi powodu dołączył koleś, który wpompował taką energię, że rence łopadły.
Wyszedłem z niego nie tylko ja - forum jak już powiedziałem rozpadło się.
Zgodzę się więc z Tobą wielce szacowny, że zawsze jest jakieś ale i dlatego moim skromnym zdaniem warto jest czasem zwrócić uwagę komuś kto jest adminem tego forum.
Podkreślam zwrócić uwagę nie napadać na niego bo zgodzę się też i w tym z Tobą szacowny, że walką nic się nie wskóra :D
Dodam też, że moim skromnym zdaniem nie jest to sygnał tylko i wyłącznie dla niego ale i dla reszty administracji by z danym adminem ,,pogada"
Nie jest moją intencją piętnowanie kogoś, ani wywieranie wpływu czy odpływu czy wreszcie zasugerowanie zmiany członka rady nadzorczej :D
Idąc tym tropem trzeba by było co jakiś czas wymieniać wszystkich bo nigdy nie ma tak, że jak to się rzecze ,,każdemu się dogodzi"
Chodzi o sygnał - nie umiesz kolego adminie dogadywać się z ludźmi zostaw to innym, ucz się bo widocznie pracowałeś nad innym obszarem Całości i w kontaktach z Drugim nie sprawdzasz się więc skoncentruj się na wielu innych rzeczach w obszarze poruszania się administratora, bo funkcję pełnisz w miarę dobrze.
Pozwolę sobie przypomnieć że forum jest ezoteryczne więc co by nie gadał na sygnały od Drugiego warto zwrócić uwagę oczywiście moim skromnym zdaniem 8-)
Zresztą m/n Ty szacowny masz dobry odbiór więc sam stwierdzisz, czy to jest jakieś czyjeś widzimisię czy sygnał na który warto zwrócić uwagę.
Co do opuszczenia forum to czy aby tylko po stronie zwykłego forumowicza będzie strata ? 8-)
to może pifko :D
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 01 cze 2014, 17:59

przebiśnieg pisze:...
Chodzi o sygnał - nie umiesz kolego adminie dogadywać się z ludźmi zostaw to innym, ucz się bo widocznie pracowałeś nad innym obszarem Całości i w kontaktach z Drugim nie sprawdzasz się więc skoncentruj się na wielu innych rzeczach w obszarze poruszania się administratora, bo funkcję pełnisz w miarę dobrze.
...


Mam nieodparte wrażenie, że nawiązujesz do konkretnych osób i chyba domyślam się, których.
Uważam, że nie ma sensu powracać do przebrzmiałych spraw.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 01 cze 2014, 18:26

Tylko jedna osoba :D
Nawiązuje do tylko jednej osoby :D
to moze pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 01 cze 2014, 18:41

Tak myślałem i dobrze, że nie wskazujesz palcem.
Osobiście mam bardzo dobre zdanie na temat tej osoby i wywiązywania się przez nią ze swej funkcji.
Oczywiście, inni mogą to widzieć inaczej, ale to nic złego.
A dzięki inności istnieje przynajmniej stabilna równowaga. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 01 cze 2014, 19:47

Inność zbliża i łączy :lol:
to może pozdrawiam :D
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 01 cze 2014, 20:35

Otwarte pytania do ADMINISTRACJI tego Forum.

Czy banujac kogos w oddzielnym watku, z komentarzami w stylu:
chanell
Popieram cię Janusz ,własnie miałam dać bana ulserowi Chlebo ,żeby trochę ochłonął.Wiecie co ? kojarzy mi się ktos ze starego forum ,kto tak się zachowywał ,ale nie będe wskazywac palcem kto :evil:

a pozniej zamykajac watek dla innych ewentualnych opinii jest w porzadku?

No wiec skoro tam nie mozna to pozwole sobie tutaj, aby juz nie bylo zadnych watpliwosci.

------------------------------------

chanell
nie chcialas uznac mojego zdania na temat niekompetencji, to moze zobacz fakty:


viewtopic.php?f=11&t=220

drugi

viewtopic.php?f=11&t=238

A teraz odpowiedz mi UCZCIWIE czym te dwa watki (o nie samowitej wartosci informacyjnej) roznia sie?

Nawet nie bylas w stanie odpowiedziec prawidlowo na moje skromne pytanie... i wstawilas zupelnie inny material nie konsultujac tego z nikim.
"Wrzutka" jest "wrzutka".

----------------------------------
Aby nie wykazywac zadnych stronnictw, wyszukalam sobie takie cytaty. I mysle, ze kazdy sie w tym rozpozna.

1.
W/g mnie jest to zakodowane przekonanie, ze walką można osiągnąć cel


A ja komentuje wg nauk Shaolin - "Prawdziwym prawem walki jest ... nie walczyc".

2.
Co do opuszczenia forum to czy aby tylko po stronie zwykłego forumowicza będzie strata ?
to może pifko
Uważam, że nie ma sensu powracać do przebrzmiałych spraw.


Mozna opuscic wg wlasnej woli, nie trzeba czekac na "wyrzutke" tudziez banicje (sredniowieczna)

3.
Sam pomysł platformy pomocy typu "Mam problem..." jest bardzo dobry i proponuję, żebyś taki temat założyła.
Jednak musisz pamiętać, że wirtualnie niezbyt wiele problemów da się rozwiązać. Normalnie taka "pomoc" kończy się na kontaktach osobistych w różnej formie i dopiero to ma szanse zadziałać.


Kontakty osobiste juz dawno uzytkownicy zawiazali, od dawna... niektorzy.

---------------------

A teraz patrze na zegarek i kalendarz. Jest Dzien Dziecka Roku Panskiego 2014 godzina dobiega w pol do dziewiatej, wiec opuszczam w tym przedziale czasowym i przestrzennym Forum. (nie czekajac na wyrok.. co poniektorych).

Aby dac zadosc uczynienie i satysfakcje, a moze poprostu uznac wyzszosc Shaolinu ponad wszystko.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 01 cze 2014, 21:24

Krótko i zwięźle
Nigdy nikogo na forum nie obraziłem.....
Skoro ostrzeżenie na PW czyli nie nagłośnione ogólnie, zostaje publicznie opublikowane przez pouczonego forumowicza z dodanym przez niego opisem, co mu może administrator i kim on jest dla niego, to trudno jest w tym wypadku o jakiekolwiek porozumienie. Jeśli mimo usunięcia wulgarnych wpisów pojawia się ich ponowienie oraz poniższa informacja .....to ręce opadają.
Janusz jedyne co możesz zrobić to mi naskoczyć fikaj dalej... dobrze że mam leniwą naturę... ciesz się
A po zablokowaniu konta mamy następne takie kwiatuszki
..
Blue admin w sytuacji kłótni z nim wykasował mój wpis zamiast poczekać na drugiego admina to oddaje prawdziwy hitlerowski charakter tego forum. Powiedz szczerze czy takie kneblowanie komuś ust siłą może mieć miejsze w równouprawnionym kraju/forum? Toć to czysta manipulacja i chamstwo i domagam się od Blue przeprosin za ten czyn. Blue jako admin reprezentuje to forum i bardzo żle to wygląda. I ten dzieciak janusz będzie teraz polował na moje kolejne konta jak dzika małpa za kawałkiem lizaka co tu się dzieje do cholery
.

Ano właśnie co tu się dzieje
.. :o
Skoro samo ostrzeżenie wobec forumowicza staje się nie wybaczalnym błędem administracji, to po co wchodzimy na te forum . Bądźmy konsekwentni i dokładnie poznajmy to co zawarte jest w regulaminie a unikniemy niepotrzebnych zatargów.

Blu napisał
.
Forumowicze maja wybór - uszanować panujące tu zasady - lub nas opuścić. I jednego nie bardzo mogę zrozumieć - co zmusza ich do pobytu w miejscu, którego zasad nie tolerują.

Też tak uważam jak powyżej :D

Ważne jest akceptować inność - moim skromnym zdaniem.

I tu jest też problem co u poniektórych
..

Lady - marzenie o średniowieczu to tylko jednak marzenie. ;)
Żadnych wyższości Shaolinu tutaj nie widzę tylko brak szacunku wobec wymienionej wyżej inności. Chanell pisze na forum od dawna i szanuję ją za pracowitość oraz wiedzę którą tutaj rozpowszechnia. Z niczego nie musi się też tłumaczyć.To, że jako moderator popiera administratora, jest też jej wielką zasługą.

Wątek został zamknięty bo user Chlebo został zbanowany i dalsze pisanie w tym temacie zostało jak na razie zatrzymane.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Zastrzeżenia do pracy administracji

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 01 cze 2014, 21:39

Ale , o co właściwie chodzi? Są zasady i należy je przestrzegać, można podyskutować czymś jednak nie robi się z ogrodu chlewu nawet gdy do zasilania ziemi używa się odpady z chlewni.

Można podyskutować o swoich problemach jednak w sposób akceptowany przez zasady i regulamin forum. Zmiana profilu na osobiste jazdy jest wyeliminowana regulaminem.
Albo akceptujemy tematykę i profil albo odchodzimy do miejsc w których można sobie ulżyć do woli zmieniając forum.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ