Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

czy projekt cheops nadal istnieje

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: ex-east » poniedziałek 07 sty 2013, 21:12

W nawiązaniu do wątku ... pojawiło się pytanie, czy Projekt Cheops w ogóle istniał ?
Trochę dziwne pytanie, no bo wszak ma stronę, były sesje na żywo , zbieranie datków, jest fundacja itd, ale to wcale nie świadczy o ISTNIENIU PCh .

Istnienie to konkret. Ono działa , przejawia się poprzez realizację celów, a jak do tej pory , mimo szumnych zapowiedzi, przez PCh nie zaistniało w rzeczywistości NIC.
I tutaj potrzebny byłby nieoceniony Arteq :D

Jakie są bowiem cechy tego, co istnieje ?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 07 sty 2013, 22:18

Widzę ex, że tu jakoś zaprezentowałeś bardzo materialistyczne podejście.
Mniemam, że dostaniesz odpowiedź na temat ogromnych sukcesów na płaszczyźnie niematerialnej.
A tu o ocenę trudno. Zresztą zależy ona od puntu widzenia.
Projekt uważa za sukces otwarcie np. jakiegoś portalu, podczas, gdy inna, była część tego projektu uważa to za porażkę.
Żeby nie było, że robię za wspomnianego kolegę, napiszę, że w/g mnie pan Wójcikiewicz napisał wspaniały program na bieżący rok. Więc może dajmy mu szansę i mniej zajmujmy się przeszłością, a bardziej przyszłością.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kapłan 718
Posty: 67
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 15:20
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: Kapłan 718 » poniedziałek 07 sty 2013, 22:43

krótko, rdzeń PCh istnieje w świecie ducha, nie materii...

dziękuję za uwagę :)
0 x


Kapłan 718, Analityk Liczbowy Projektu Cheops 2005-2013

Awatar użytkownika
Amira
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 14 lut 2013, 10:07

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: Amira » czwartek 14 lut 2013, 10:13

Jestem nową osoba na forum i postanowiłam napisać a raczej zapytać..właśnie- no co z tym końcem świata zapowiadanym przez Lucynę ? miało sie tyle dziać, miał się świat walic a jak w porę nie podkopią wykopalisk spod piramid to zagłada świata murowana. Mial być klucz w podziemiach,wytyczne co robic dalej. Wszystko runęlo w gruzach.
Ma ktoś jakieś informacje odnośnie tewgo, co teraz robi p.Lucyna skoro jej odwieczna teoria dosłownie padła w gruzach?
Czy wymyśli znowu jakąs teorię?
Czy nie będą przekopywac piramid skoro projekt sz... trafił?
A co z tym odkryciem, przez profesora Kairskiego, że jednak są jakieś tunele -bo odkryto je georadarem...?
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 14 lut 2013, 10:56

Tam już nie kopią, teraz kopią się po kostkach :D
0 x



Awatar użytkownika
Amira
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 14 lut 2013, 10:07

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: Amira » czwartek 14 lut 2013, 11:04

No widzisz... a mnie tak ciekawość zżerała, co tam będzie pod piramidami jak sie dokopią, bo mnie interesują takie różne wykopaliska geologiczne... ehh szkoda, że nie będą kopać :D :)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 14 lut 2013, 11:26

bractwo muzułmańskie to im pozwoli kopać,-
ale chyba w swoim ogródku :lol:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Amira
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 14 lut 2013, 10:07

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: Amira » czwartek 14 lut 2013, 12:41

No tak,szczerze powiedziawszy, to bractwo doprowadzi do upadku tego kraju...
Jest tam coraz gorzej. Co kilka dni koktajle mołotowa lecą. Z pewnością zaostrzą szariat oraz kobiety będą mieć mniej do powiedzenia niż miały. Ludzie zaczynają żałować, że obalili Mubaraka...z dwojga złego juz Mubarak był lepszy niz to całe BM...
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 14 lut 2013, 14:41

Amira pisze:No tak,szczerze powiedziawszy, to bractwo doprowadzi do upadku tego kraju...
Jest tam coraz gorzej. Co kilka dni koktajle mołotowa lecą. Z pewnością zaostrzą szariat oraz kobiety będą mieć mniej do powiedzenia niż miały. Ludzie zaczynają żałować, że obalili Mubaraka...z dwojga złego juz Mubarak był lepszy niz to całe BM...


masz racje, teraz dopiero zobaczą co to dyktat rel. :(
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Myśliciel
x 129

Ezoteryka - czym jest

Nieprzeczytany post autor: Myśliciel » niedziela 14 kwie 2013, 18:34

songo70 pisze:to raczej nie oburzony, ale szczerze wierzący w świątynie nauki,-
tak trudno być racjonalistą na forum "ezoteryków"- pewnie tak, więc trzeba ich szybko zmienić/przefarbować na jedyny słuszny kolor
;)


Ezoteryka to szkodliwa radioaktywna dawka energii dla ludzi, którzy za mocno zostali nią napromieniowani. Ogólnie mówiąc wszystko jest dla człowieka ale w ograniczonych ilościach. W przypadku ezoteryki tą granice wyznacza rozum. Nie neguję wszystkiego co głosi Ezoteryka ale należy być ostrożnym raczej na tych, którzy umiejętnie ją potrafią wykorzystać. Tak na prawdę zrozumienie sedna sprawy najlepiej preferuje psychologia, a nie ezoteryka. Zrozumienie Boga i tego kim się jest preferuje głównie psychologia. Wiedzę Enkiego w znacznej mierze wyznacza psychologia, a nie ezoteryka. Dlaczego psychologia? bo widać jak dyskretnie i prawie niezauważalnie wkupił się we względy i zaufanie ludzi, a wykonał to dzięki znajomości ludzkiej psychologii. Zna naturę człowieka jego oczekiwania i słabe punkty i to jest tak na prawdę element w który on uderzył. Wszystko inne co nakręcił to jedynie zasłona dymna pod którą ukrywa się manipulacja. Do takich osiągnięć prowadzi psychologia i to jest tak na prawdę wiedza, która pozwala zrozumieć wszelkie mechanizmy i prawa na jakich opiera się świat i ludzie. We wiedzy psychologicznej tkwi potencjał rozwoju duchowego.

Rozwój Duchowy, który stał się jednym z głównych haseł Ezoterycznych, także główną myślą przewodnią obecnego forum to w rzeczywistości nic innego jak czysta... Psychologia. Ezoteryka jako ideologia podążania za głosem serca, ścieżką miłości pod kryptonimem: Rozwój Duchowy to nic innego jak wykorzystana psychologia dopasowana pod potrzeby Ezoteryki. Ludzie mający problemy z nałogami, samoakceptacją, samooceną, poczuciem własnej wartości uciekają w preferowane przez Ezoterykę - kursy medytacyjne, magie, wróżby i usługi sekt obiecujących świat pełen miłości i wyzwolenia dla człowieka, bo to jest jedyna nadzieja dla kogoś kto dystansuje się od życia nie radząc sobie z jej narzuconymi kłodami i obarczonymi trudnościami. Ten szlak trafił na ludzi nadwrażliwych, tych silniej uczuciowych i odbierających bodźce mediumiczne, mających kontakt z istniejącym życiem po życiu stąd ich nadzieje pokrywane w Ezoteryce, która objaśnia ich zdolności, dary i ułatwia ich kontrolowanie. Ale jest jeszcze jeden szczegół na który warto tutaj zwrócić uwagę - nadwrażliwość tych ludzi, która stanowi również słaby punkt do przełamania ich psychiki, a co za tym stoi - manipulowania nimi. Właśnie tego typu ludzie stanowią główne źródło zasilania Ezoteryki i propagand z nią związanych. Na ich naiwności łatwo żerować i to jest to co mnie boli, że zatraca się ich potencjał i niszczy z każdej strony.

Tym czym umiejętnie władał Enki to wiedza psychologiczna. Wiedział jak podbić serca ludzi, a wystarczyła jedynie metoda tak zwanego bombardowania miłością. Jaskółeczki, kocham was i tym podobnym. To jest główny element stosowanej przez niego taktyki. Inaczej mówiąc dostosowywał prawdę do swoich własnych potrzeb.

Uwierzcie mi, że do bardzo wielu odpowiedzi na temat tak zwanego świata ducha i tego kim się jest dojdziecie za pomocą wiedzy psychologicznej, a nie ezoterycznej. Właśnie taka moja rola na forum, żeby przybliżyć wam psychologię, a odeprzeć ezoterykę i pozostawić ją przy życiu w umiarkowanych granicach. Jeżeli stanowicie społeczność ludzi, którzy posiadają problemy emocjonalne, którzy kierują się z sercem do świata i chcą pomagać innym, jeżeli brakuje wam miłości i poczucia akceptacji i pragniecie zaspokoić swoje potrzeby duchowe uwierzcie mi proszę.... że Ezoteryka nie jest dla was rozwiązaniem! Rozwiązaniem na to jest psychologia. Mało tego jeżeli interesuje was świat Ducha, poznawanie siebie samego, odnalezienie sensu istnienia i zrozumienia tego kim się jest... sięgnijcie po Psychologię. Ezoteryka co prawda po części korzysta z psychologii ale to nie jest to o co w tym chodzi. Darujcie sobie medytacje, modlitwy i pokładanie wiary w nadzieje, bo to niczego wam nie wyjaśni, ani w niczym nie pomoże.

Przyznaję się - to ja jestem Racjonalistą i ja zbombardowałem was na poprzednim forum ale zupełnie od innej strony. Zrobiłem to po to, żeby przywrócić wasz rozum, żeby ukazać wam iluzje w jaką wpadliście wy dobrzy ludzie. Od dawna dręczy mnie niewiedza i niekiedy głupota ludzi, ale można się z tym pogodzić, a nawet wyleczyć to.

Zamierzam na nowo przeprowadzić tutaj swoją działalność i słusznie zrealizować nasze powołanie. Piszę nasze, bo z pewnymi ludźmi od niedawna prowadzę ruch psychologiczno ideologiczny w ramach rozwoju duchowego głównie mający na celu przybliżyć człowiekowi wiedzę filozoficzną i uświadomić sens swojego własnego rozumu. Rozum jest kluczem do osiągnięcia swojego uduchowienia i zrozumienia tego kim się jest. To wiedza pozwalająca przejrzeć iluzję rzeczywistości i zburzyć zaprogramowane w niej stereotypy w znacznej mierze wypływających ze źródeł religijnych.

Wkrótce pozwolę się bliżej poznać i ujawnić przed wami sens mojego pobytu tutaj. W niektórych kwestiach mogę brzmieć krytycznie, bo należy krytykować to co nieuczciwe i szkodliwe dla wiedzy ludzi. Moja krytyka, którą zarzuciłem na wcześniejszym forum miała dotrzeć do ludzi co wiedzieli jak czynią wbrew własnemu sumieniu i rozumu.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 14 kwie 2013, 20:49

Przyznaję się - to ja jestem Racjonalistą


My to wiemy Racjonalisto - Myślicielu ,od początku twojego pobytu na nowym forum ;) :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 14 kwie 2013, 22:21

Posty dotyczące ezoteryki wydzieliłem jako niezależny wątek: Ezoteryka - czym jest >>.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Myśliciel
x 129

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: Myśliciel » niedziela 14 kwie 2013, 22:55

Dariusz pisze:Posty dotyczące ezoteryki wydzieliłem jako nizależny wątek: Ezoteryka - czym jest >>.


To o czym piszę nie jest ezoteryką Dariusz na prawdę. To taki szczegół, który liczę, że zrozumiesz.
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » poniedziałek 15 kwie 2013, 21:08

Tak więc masz na miejscu owe posty..
Jednak pomysł utworzenia wątku o tym czym dla kogo jest ezoteryka nie jest głupi.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Ezoteryka - czym jest

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » środa 17 kwie 2013, 20:06

Myśliciel pisze:
songo70 pisze:to raczej nie oburzony, ale szczerze wierzący w świątynie nauki,-
tak trudno być racjonalistą na forum "ezoteryków"- pewnie tak, więc trzeba ich szybko zmienić/przefarbować na jedyny słuszny kolor
;)


Ezoteryka to szkodliwa radioaktywna dawka energii dla ludzi, którzy za mocno zostali nią napromieniowani. Ogólnie mówiąc wszystko jest dla człowieka ale w ograniczonych ilościach. W przypadku ezoteryki tą granice wyznacza rozum. Nie neguję wszystkiego co głosi Ezoteryka ale należy być ostrożnym raczej na tych, którzy umiejętnie ją potrafią wykorzystać. Tak na prawdę zrozumienie sedna sprawy najlepiej preferuje psychologia, a nie ezoteryka. Zrozumienie Boga i tego kim się jest preferuje głównie psychologia. Wiedzę Enkiego w znacznej mierze wyznacza psychologia, a nie ezoteryka. Dlaczego psychologia? bo widać jak dyskretnie i prawie niezauważalnie wkupił się we względy i zaufanie ludzi, a wykonał to dzięki znajomości ludzkiej psychologii. Zna naturę człowieka jego oczekiwania i słabe punkty i to jest tak na prawdę element w który on uderzył. Wszystko inne co nakręcił to jedynie zasłona dymna pod którą ukrywa się manipulacja. Do takich osiągnięć prowadzi psychologia i to jest tak na prawdę wiedza, która pozwala zrozumieć wszelkie mechanizmy i prawa na jakich opiera się świat i ludzie. We wiedzy psychologicznej tkwi potencjał rozwoju duchowego.

Rozwój Duchowy, który stał się jednym z głównych haseł Ezoterycznych, także główną myślą przewodnią obecnego forum to w rzeczywistości nic innego jak czysta... Psychologia. Ezoteryka jako ideologia podążania za głosem serca, ścieżką miłości pod kryptonimem: Rozwój Duchowy to nic innego jak wykorzystana psychologia dopasowana pod potrzeby Ezoteryki. Ludzie mający problemy z nałogami, samoakceptacją, samooceną, poczuciem własnej wartości uciekają w preferowane przez Ezoterykę - kursy medytacyjne, magie, wróżby i usługi sekt obiecujących świat pełen miłości i wyzwolenia dla człowieka, bo to jest jedyna nadzieja dla kogoś kto dystansuje się od życia nie radząc sobie z jej narzuconymi kłodami i obarczonymi trudnościami. Ten szlak trafił na ludzi nadwrażliwych, tych silniej uczuciowych i odbierających bodźce mediumiczne, mających kontakt z istniejącym życiem po życiu stąd ich nadzieje pokrywane w Ezoteryce, która objaśnia ich zdolności, dary i ułatwia ich kontrolowanie. Ale jest jeszcze jeden szczegół na który warto tutaj zwrócić uwagę - nadwrażliwość tych ludzi, która stanowi również słaby punkt do przełamania ich psychiki, a co za tym stoi - manipulowania nimi. Właśnie tego typu ludzie stanowią główne źródło zasilania Ezoteryki i propagand z nią związanych. Na ich naiwności łatwo żerować i to jest to co mnie boli, że zatraca się ich potencjał i niszczy z każdej strony.

Tym czym umiejętnie władał Enki to wiedza psychologiczna. Wiedział jak podbić serca ludzi, a wystarczyła jedynie metoda tak zwanego bombardowania miłością. Jaskółeczki, kocham was i tym podobnym. To jest główny element stosowanej przez niego taktyki. Inaczej mówiąc dostosowywał prawdę do swoich własnych potrzeb.

Uwierzcie mi, że do bardzo wielu odpowiedzi na temat tak zwanego świata ducha i tego kim się jest dojdziecie za pomocą wiedzy psychologicznej, a nie ezoterycznej. Właśnie taka moja rola na forum, żeby przybliżyć wam psychologię, a odeprzeć ezoterykę i pozostawić ją przy życiu w umiarkowanych granicach. Jeżeli stanowicie społeczność ludzi, którzy posiadają problemy emocjonalne, którzy kierują się z sercem do świata i chcą pomagać innym, jeżeli brakuje wam miłości i poczucia akceptacji i pragniecie zaspokoić swoje potrzeby duchowe uwierzcie mi proszę.... że Ezoteryka nie jest dla was rozwiązaniem! Rozwiązaniem na to jest psychologia. Mało tego jeżeli interesuje was świat Ducha, poznawanie siebie samego, odnalezienie sensu istnienia i zrozumienia tego kim się jest... sięgnijcie po Psychologię. Ezoteryka co prawda po części korzysta z psychologii ale to nie jest to o co w tym chodzi. Darujcie sobie medytacje, modlitwy i pokładanie wiary w nadzieje, bo to niczego wam nie wyjaśni, ani w niczym nie pomoże.

Przyznaję się - to ja jestem Racjonalistą i ja zbombardowałem was na poprzednim forum ale zupełnie od innej strony. Zrobiłem to po to, żeby przywrócić wasz rozum, żeby ukazać wam iluzje w jaką wpadliście wy dobrzy ludzie. Od dawna dręczy mnie niewiedza i niekiedy głupota ludzi, ale można się z tym pogodzić, a nawet wyleczyć to.

Zamierzam na nowo przeprowadzić tutaj swoją działalność i słusznie zrealizować nasze powołanie. Piszę nasze, bo z pewnymi ludźmi od niedawna prowadzę ruch psychologiczno ideologiczny w ramach rozwoju duchowego głównie mający na celu przybliżyć człowiekowi wiedzę filozoficzną i uświadomić sens swojego własnego rozumu. Rozum jest kluczem do osiągnięcia swojego uduchowienia i zrozumienia tego kim się jest. To wiedza pozwalająca przejrzeć iluzję rzeczywistości i zburzyć zaprogramowane w niej stereotypy w znacznej mierze wypływających ze źródeł religijnych.

Wkrótce pozwolę się bliżej poznać i ujawnić przed wami sens mojego pobytu tutaj. W niektórych kwestiach mogę brzmieć krytycznie, bo należy krytykować to co nieuczciwe i szkodliwe dla wiedzy ludzi. Moja krytyka, którą zarzuciłem na wcześniejszym forum miała dotrzeć do ludzi co wiedzieli jak czynią wbrew własnemu sumieniu i rozumu.

Uważam drogi Myślicielu - Racjonalisto, że lepiej by było dla Ciebie samego gdybyś odpuścił sobie tematy o których nie masz zielonego pojęcia. Jak do tej pory sporo pisałeś o wyższości psychologii nad tzw. ezoteryką co trochę przypomina spór o wyższość Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy ale nie przedstawiłeś żadnego argumentu na poparcie swoich słów. Posiadasz rozległą wiedzę z zakresu psychologii? Załóż w takim razie temat który wyjdzie bliźnim na pożytek a przy okazji na zdrowie np. "techniki psychomanipulacji" których skutki widoczne są na każdym kroku naszego życia począwszy od marketingu poprzez gabinety psychologów a na polityce kończąc. Znanego powszechnie powiedzenia "poznaj psychikę debila a wygrasz wybory" z pewnością nie wymyślili ezoterycy na potrzeby polityków.
No i tak na zakończenie. Cóż Waść poczniesz jeżeli Twoja misja zrobi klapę? Może wzorem pewnego dowcipnisia bodajże z Wrocławia napiszesz sprayem na płocie "już Was k...a więcej nie zbawie"? :lol:
0 x



Awatar użytkownika
Kapłan 718
Posty: 67
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 15:20
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: Kapłan 718 » piątek 31 maja 2013, 23:41

dawno mnie tu nie było, a tu taki post hahahahaha, zmień nicka drogi Myślicielu, bo chyba nie pasuje do Ciebie... sugeruję Wymyśliciel
0 x


Kapłan 718, Analityk Liczbowy Projektu Cheops 2005-2013

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 05 cze 2013, 21:23

Cześć 718 :) faktycznie dawno cię tu nie było ,a co u ciebie ? jak postępy w PCH ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kapłan 718
Posty: 67
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 15:20
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: Kapłan 718 » poniedziałek 10 cze 2013, 13:53

PCH jako taki przestał istnieć 21 grudnia 2012 roku, tamta misja została wypełniona już, jest to informacja jawna, podana na stronie :)
0 x


Kapłan 718, Analityk Liczbowy Projektu Cheops 2005-2013

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 12 cze 2013, 09:26

Kapłan 718 pisze:PCH jako taki przestał istnieć 21 grudnia 2012 roku, tamta misja została wypełniona już, jest to informacja jawna, podana na stronie :)

Cześć 718 :)
Sprawiłeś że z ciekawości zajrzałam na stronę PCH ,dawno tam nie zaglądałam.Faktycznie trochę się zmieniło :shock:
Znalazłam tam ciekawy artykuł o silniku wiatrowym ,który pewnie zainteresuje naszego Ryszarda.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 12 sie 2013, 12:17

chanell -
Znalazłam tam ciekawy artykuł o silniku wiatrowym ,który pewnie zainteresuje naszego Ryszarda.


czy moglabys przedstawic ten silnik wiatrowy? Zaoszczedzi to czasu w szukaniu adekwatnych tresci.
Dzieki!

Niekoniecznie musi byc tu, ale tak, aby zauwazyc, ze dotyczy tych "maszyn Ryszarda" :roll:
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 12 sie 2013, 13:02

Fair Lady pisze:chanell -
Znalazłam tam ciekawy artykuł o silniku wiatrowym ,który pewnie zainteresuje naszego Ryszarda.


czy moglabys przedstawic ten silnik wiatrowy? Zaoszczedzi to czasu w szukaniu adekwatnych tresci.
Dzieki!

Niekoniecznie musi byc tu, ale tak, aby zauwazyc, ze dotyczy tych "maszyn Ryszarda" :roll:


to chyba odnosiło się do postu chanell
viewtopic.php?f=49&t=618&p=7486&hilit=silnik+wiatrowy#p7486
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 12 paź 2013, 16:30

Kolejne bajania..... wiemy już dobrze, o... tam jesteśmy MY, gdzie jest nasza myśl....( a, ona jak wiadomo tworzy przez skupianie uwagi i energii, na... temacie!), zatem znowu usiłowania zatrzymania naszej uwagi energii na odchodzącej przeszłości!

Marduk ( inaczej ENKI) to opiekun trzeciowymiarowej ziemi ( WSZYSTKICH religii bez wyjątku!) która nie jest w okresie ponownego rozkwitu, a absolutnego i ostatecznego UPADKU!
"Sercem ziemie" jest 7 czakramów, wirów pierwotnie tworzących jej system energetycznego istnienia , czyli utrzymania w określonej wibracji odpowiadającej umownym nazwom wymiarów, podzielonych ( każdy z nich na 3 poziomy energetyczne) , czakramy , wiry ziemi , jak i wszystkie inne czakry , mają 2 "tarcze wirowe " przednią i tylną , czyli magnetyczną i elektryczną.

Tarcze, wiry magnetyczne odpowiedzialne za przekaz i otwieranie dostępu do wszystkiego nowego... są zlokalizowane w EUROPIE! na półkuli północnej. Ich tylne odpowiedniki, tarcze wirowe elektryczne są zlokalizowane na półkoli południowej.

Wirowanie harmonijne obydwu tarcz ma za zadanie połączyć się w wir tworzący złotą kule! , Dopiero wówczas czakram, czakra osiąga pełną moc i jest w stanie przez połączenie się 7 materialnych wirów w kule obracające się w płaszczyźnie poziomej i dwóch tarcz 8-go wiru ponad materialnego ( jedna tarcza pod stopami , druga nad głową) obracającego się w płaszczyźnie pionowej ) stworzyć MER KA BA czwartowymiarową, której wynosząca moc wirowania powoduje przejście do wyższego IV wymiaru. Ona uniezależnia materię od wszystkich materialnych parametrów , bo to ona siłą wirowania swoich wirów materializuje energię , i dematerializuje materię w energie, w poziomach energetycznych MER KA BA są zapisane WSZYSTKIE WZORCE życia z wymiaru z którego ona wychodzi i wymiaru do którego wchodzi. Zapis istnieje w postaci pola morfogenetycznego otaczającego każdą MER KA BA.

Zatem wiemy już o co, chodzi, co i jak staje się przyczyną materializacji , dematerializacji , oraz WSZYSTKICH materialnych zmian i gdzie są 'punkty" stymulujące , lub blokujące te zmiany....
Dla obecnego ustawienia Ziemi z jej obecną osią magnetyczną W TYM MOMENCIE , punktami najważniejszymi jest lokalizacja dwóch tarcz czakramu PONADMATERIALNEGO !

1. Pierwszą tarczą / wiru górnego ,niematerialnego 8- mego czakramu, jest Warszawa , punktem centralnym jego osi,jest Pałac Kultury!

2.Drugą tarczą / wiru jej dolnym odpowiednikiem jest KONGO w Afryce! A, Kongo jest dużżże..... Mrugnięcie Buziak

Obydwie te tarcze tworzące dwie półkule wirujące w pionie zamykają w sobie łącząc się ze sobą w jedną kulę ( jak rosyjskie matrioszki) 7 wirów materialnych , również osiągających uprzednio swoją doskonałość w postaci złotych kul.

Jak to się dzieje technicznie? Kulą pierwszą osiągającą swoja doskonałość jest CZAKRA SERCA, ona jako pierwsza osiąga najwyższą wibrację i to ona wyznacza / stymuluje wibracje pozostałych czakr , które kolejno ( od najbliższej jej do najdalszej zamykają się na niej , czakra serca jest wewnątrz jako jadro dowodzące procesem) , na czakrę serca nachodzi czakra mocy, następnie , czakra seksualna i czakra życia, dopiero po 3 dolnych czakrach nakładają się te ponad czakrą serca. Czyli , czakra kreacji , gardła, , czakra trzeciego oka i czakra korony. One wszystkie razem tworzą jedną wirującą kule w poziomie .
Gdy ona jest już gotowa i nabiera mocy wirowania do uzyskania złotej barwy, w takim samym procesie rozwirowania są dwie tarcze czakry ponad materialnej, które fizycznie są zlokalizowane ponad dwoma półkulami ziemi,europejskiej północnej i afrykańskiej południowej.U Ludzi 8 czakra , jej tarcze wirowe zlokalizowane są , jedna ponad głowa, druga, od stopami.

Teraz przyszła pora na aktywizację maksymalną tych 2 tarcz ponad materialnych , które tworząc dwie wirujące złote półkule zamkną w sobie już tylko jedną ,złotą kulę materialną, powstałą z 7 kul, wirów ,czakr materialnych. I to jest wiedza o całym procesie uaktywniającym przejście między wymiarowe..... proste? Bardzo proste.

A jak ma się to wszystko do powyższej informacji o lądowaniu Marduka w Afryce..... i koncentracji tam politycznych sił elity światowej?
Półkula południowa , wir elektryczny wspiera całą swoją mocą aktywację wirowania, wiru półkoli północnej,wiru magnetycznego. One są ze sobą połączone i WSPÓLNIE uzyskują pełnię mocy umożliwiającą przeistoczenie się tarcz wirowych 8 czakry w dwie złote półkule, która zamkną w sobie kule materialnych wirów tworząc MER KA BA.

Oczywiście TWÓRCA, a raczej STWÓRCA Ziemi i całego systemu życia na niej, zarówno wzorca energetycznego , jak i jego materialnego odbicia, miał i ma cały czas decydujący wpływ na wszystkie procesy i całokształt istnienia życia oraz przejaw ewolucyjny całego stworzenia przez WSZYSTKIE JEGO FORMY ISTNIENIA!!!!

Ponad ziemią są i były zawsze " 2 statki matki " odpowiedniki energetyczne depozytu wiedzy aspektu żeńskiego, półkula północna i męskiego, półkula południowa.
Można je lokalizować , używając technologii wykraczającej poza naszą dotychczas znaną publicznie wiedzę , oraz zdolności wyszkolonych w technikach poza materialnych ludzi.
Te dwa "statki , matki i ojca... Stwórcy" są cały czas w przestrzeni okołoziemskiej, zawsze w tych samych miejscach pomimo czasowej zmiany magnetycznej osi ziemi i całego przygotowania amerykańskiego w L.A. (to, tak w przybliżeniu) związanego z przesunięciem magnetycznej osi ziemi, a tym samym jej głównych punktów energetycznych. Dla po raz piąty wgrywania życia Ludzi w TRZECI WYMIAR! Do czego pomimo usilnych starań pewnych elit na szczęście nie doszło!

O co, wiec chodziło? O "zmianę lokalizacji " EUROPY w świadomości Ludzkiej , o zamianę miejscami ras ludzkich i przebiegunowanie kolejne biegunów ziemi oraz półkul mózgowych Ludzi z całkowitym zatarciem informacji o tym, kto jest kim i co jest czym..... :shock: :evil:oraz jaka jest lokalizacja stron w przestrzeni.

"Europa" .... była by w Afryce , ( aspekt męski przejął by rolę ,aspektu żeńskiego i jego znak, wprowadzając zarówno zatarcie wiedzy , jak i niemożliwość uzyskania na długo... powrotu do pierwotnego wzorca), było to przygotowywane kompleksowo , na wielką skalę!
Prowadzono systematyczną degradację Europy ( od odstaw życia społeczno, rodzinnego , kultury,historii,wzorców sztuki , do technologii i ekonomi , wprowadzając totalnie dezinformacyjną wiedzę.... i na wielką skalę emigrację afrykańską i azjatycką do Europy), niszczono w Europie istniejące systemy życia , od rolnictwa do przemysłu , przez filozofię , medycynę i naturalne dawne istniejące zwyczaje kulturowe,zastrugując je wymyślonymi bezwartościowymi tradycjami, blokując w ten sposób duchowo , intelektualny rozwój Czlowieka, uwikłanego w strach o przetrwanie . Ale o tym wiedzą ci, którzy od wielu lat interesują się tematami związanymi z tzw. "rozwój duchowym" i nie tylko nim...

Taki był cel blokad i deprawacji ludzkości, które niszczyły wszystko co stało na drodze realizacji ich globalnego planu. Bowiem , naprawdę nie jest ważne dla 'systemu" kto z kim walczy i o co.... ważna jest tylko walka, która przynosi oczekiwany efekt, uzyskania obranego celu,dla niego trzeba było uaktywnić i wykorzystać wszystkie ludzkie słabości, dawne animozje doprowadzić do maksimum strach , który napędza wszystkie walki! Jedynym naszym wyjściem z systemu jest zrozumienie tego mechanizmu, wyjście z pól strachu i zaprzestanie WSZELKICH WALK!!!

A co, z tym MARDUKIEM? To był męski wzorzec dla III Wymiaru,On,jako opiekun ziemi otrzymał czasowe zwierzchnictwo nad nią, inaczej , Ziemię do dyspozycji na czas rozwoju wszystkich wcielających się na niej DUSZ / ENERGII na okres trwania procesu rozwojowego związanego z III Wymiarem.
Obecnie jest to czas przeszły, którego nie da się reanimować pomimo zapędu i chęci odchodzącego systemu, polityków oraz przywódców religijnych związanych z wzorcami III wymiaru, to już koniec definitywny i bezpowrotny!

Zatem nic nie da się zatrzymać, ani cofnąć, pomimo wielkich chęci i zgrupowania w Afryce zarządzających państwami elit, które ,to teoretycznie mogą tworzyć politykę (w swoich państwach], wywołującą wojny, głód i strach ( inaczej nisko wibrującą energię , potrzebną systemowi do zablokowania procesu globalnej ewolucji), ale nic z tego już nie wyjdzie , bo przebudzona Ludzkość nie chce już żyć w takich warunkach i nie podda się presji strachu, znajdzie inne rozwiązania , zjednoczy się w pokojowej pomocy sobie!

Nikt i nic nie zablokuje wirów ponad materialnych 8,go czakramu nad półkulami ziemi , bo zwyczajnie nie ma do nich dostępu, i nie jest w stanie stworzyć mocy energetycznej większej niż moc tych wirów!

Zatem, tym razem wygrali LUDZIE i Ludzkie przeznaczenie się wypełni w całości i przyrzeczeniu danym nam przez Stwórcę, ono zrealizuje w 100%. Dwa rozdzielone dawno temu aspekty Stwórcy ponownie się połączą..... Mrugnięcie Uśmiech, powstanie NOWA IV ŚWIĄTYNIA, żaden człowiek i nie człowiek nie może zatrzymać tego procesu, można podjąć decyzję i nie uczestniczyć w nim, tu i teraz... to można , bo można dokonać swojego rozwoju później, lub zatrzymać go na obecnym poziomie i nie kontynuować dalej.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » poniedziałek 14 paź 2013, 13:23

Posty dotyczące Marduka wydzieliłem jako nowy temat >>
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Etznab
Posty: 112
Rejestracja: piątek 21 lis 2014, 13:32
Podziękował: 657 razy
Otrzymał podziękowanie: 187 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: Etznab » wtorek 28 kwie 2015, 12:28

Kiara pisze:
Dla obecnego ustawienia Ziemi z jej obecną osią magnetyczną W TYM MOMENCIE , punktami najważniejszymi jest lokalizacja dwóch tarcz czakramu PONADMATERIALNEGO !

1. Pierwszą tarczą / wiru górnego ,niematerialnego 8- mego czakramu, jest Warszawa , punktem centralnym jego osi,jest Pałac Kultury!

2.Drugą tarczą / wiru jej dolnym odpowiednikiem jest KONGO w Afryce! A, Kongo jest dużżże..... Mrugnięcie Buziak


Zastanawiałam się jakie to może być miejsce w Kongo ;) i tak przeglądając net i różne strony z informacjami o Kongo, natknęłam się na stronę ,na której widnieje opis budowli katedry Notre-Dame w Pointe-Noire z wieloma zdjęciami. Interesujący projekt budowli z 33 metrową wieżą i ciekawymi witrażami.
http://translate.google.pl/translate?hl ... rev=search
Poniżej link do strony diecezji z ciekawym herbem :)
http://www.diocese-pointe-noire-congo.o ... jumelages/
Oczywiście nie mam pojęcia czy t.j to miejsce ;) :D , ale tak czy inaczej, wydało mi się ciekawe i stąd kilka zdań na ten temat :)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 09 maja 2015, 01:06

Projekt istnieje i dalej działa......

Pierwsze odczucia i korzyści korzystania z terapii w dwudziestostanie w Chicago.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

LUCYNA ŁOBOS-BROWN: Przebywam obecnie w Chicago, zajmuję się terapią, masażami, szczególnie terapią czaszkowo-krzyżową. W tej chwili jako nowość przy masażu, przy terapii pomaga mi takie urządzenie zwane piramidą (dwudziestościan), gdzie jest ogromna, ogromna energia. W tym urządzeniu wykonuję masaże, dlatego chciałabym przeprowadzić kilka wywiadów z osobami, które już chodzą na takie zabiegi i co oni mają do powiedzenia po kilku takich masażach wykonanych w tej bryle-piramidzie. Teraz zapraszam Panią, która jest na zabiegu, masażu czaszkowo-krzyżowego jak i leżenia w tej bryle-piramidzie, żeby kilka słów powiedziała na ten temat co czuje, jak się czuje, jak odbiera tę energię, jakie są wrażenia? Proszę.

ODPOWIEDŹ: Pierwsze moje wrażenie to lekkość, odprężenie. Odchodzi stres, nie ma jakiejś bojaźni, człowiek jest bardzo rozluźniony, swobodny, nie myśli o niczym, nie denerwuje się. To są moje pierwsze odczucia. Po kolejnym już masażu czuję się bardzo, bardzo dobrze i nie chodzę codziennie, bo mi sytuacja na to nie pozwala. Chodzę kiedy mam tylko czas, ale brakuje mi tego jak rybie wody......

Jeżeli chcecie Państwo więcej informacji, wiedzieć na ten temat, bo to nie jest żadne „czary mary”, jest to matematyka połączona z fizyką. Tutaj mogę Państwa odesłać na stronę internetową – to jest fizyk, który zajmuje się fizyką molekularną, czyli jest to sprzężenie wyższej fizyki w tej bryle i oddziaływanie, nazywa się Dan Winter. Jak wpiszecie Państwo bez problemu wyskoczą strony, proszę napisać polskie tłumaczenie i pojawi się bardzo dużo linków ponieważ w Europie, w Polsce również miał wykłady i są one tłumaczone na język polski, więc kto chce naukowego wyjaśnienia działania tej bryły można wejść na daną stronę internetową i sobie poczytać, pooglądać filmiki na ten temat i dokładnie poobserwować.

Więcej.......http://misjafaraon.com/

Przekazy En-Ki
Sesja publiczna przekazu telepatycznego z Lucyną Łobos-Brown nr 229.
Chicago, dnia 3-go maja 2015 roku.

Na zadane pytania odpowiada Istota Duchowa – Opiekun Ziemi EN-KI oraz MARDUK, Jego Syn za pośrednictwem Lucyny Łobos-Brown.


GŁOS: Witam, witam Was zgromadzonych tutaj w Chicago. Będę odpowiadać na pytania te, które zostaną zadane tu na sali.

Lucyna: Kim jesteś? Nie jesteś EN-KI, inny głos
Kim jesteś? Proszę Cię, przedstaw się.

GŁOS: Ja jestem
Marduk. To Ja będę na wasze pytania odpowiadać. Mam dwa punkty. Pierwszy to pytania. Drugi
, oznajmię po zakończeniu pytań. Tak zostało zdecydowane. Na drugą część będzie odpowiadać Mój Ojciec, EN-KI. Ale teraz Ja, Marduk, słucham pierwszego pytania.

Barbara: Witamy Cię bardzo serdecznie Marduku. Witamy Twojego Ojca, Pana Ziemi EN-KI, naszego Nauczyciela, Przyjaciela. Przybywamy dzisiaj jak zwykle, aby dziękować za wiele lat nauk, bez których nie wyobrażamy sobie naszego życia w czasie obecnym. Dziękujemy z całego serca za przygotowanie do tych czasów dzięki czemu możemy ze zrozumieniem, z wdzięcznością i spokojem, mimo wszystko co się dzieje wokół istnieć, egzystować i spokojnie żyć w dzisiejszych czasach. Natomiast Tobie – skoro mamy taką okazję – z całego serca dziękujemy bardzo, bardzo serdecznie za opiekę nad miastem Chicago, nad nami. Odczuwamy to bardzo wyraźnie i przyjmij od nas największe wyrazy ogromnej wdzięczności.

MARDUK: Ale dlaczego taka mała grupa tutaj jest na sali? Przecież Ja się opiekuję całym Chicago. A co w zamian otrzymaliśmy? Słucham pierwszego pytania.

Ryszard: Jak leczyć włókniaki na płucach? Dziękuję. Maria.

MARDUK: Ojciec Mój zajmuje się medycyną, bo taką też rolę przyjął. Z tego co Ja już obserwuje, a niejednego już od ludzi się nauczyłem, zwłaszcza od tych tutaj w Chicago – a mieliście być wzorem, a mieliście być wzorcowym miastem na cały świat!!! Dlatego to przyjąłem tę funkcję, ten obowiązek opiekowania się, pokazania, że można uniknąć wielu rzeczy, kiedy jest taka pomoc! Pokazaliście tutaj w Chicago na co Was stać! Nazwać Fundację, nazwać Misję Mojego Ojca – stajnią?!!! Oj, istoto ludzka, która to uczyniłaś – biada ci będzie! Oj, biada! Jeśli rozumiem się na medycynie, a trochę się rozumiem, to włókniaki przy mocnym organizmie same się wchłaniają. Zadbaj o właściwe odżywienie, o pobieranie Energii, bo nią się można leczyć. Odpowiednie witaminy i wtedy pozbędziesz się tego problemu. Słucham dalej.

Ryszard: Kochany EN-KI. Lucyna jest już na miejscu i co dalej? Kiedyś chciałam zadać pytanie –jakie są dla nas dalsze zadania? – ale obecnie nie wiem czy to jest w ogóle aktualne. Nasza grupa się rozpadła, zresztą to widać po frekwencji. Każdy poszedł w swoją stronę. Czy jesteśmy w stanie odbudować to co straciliśmy? Czy jest w ogóle sens odbudowywać to co było? Agnieszka.

MARDUK: Ciebie też znam Agnieszko. Masz szczere serce, ale trochę bojaźni jeśli chodzi o ludzi. Co dalej, Agnieszko? Zobaczysz, zobaczysz już niebawem, bardziej niż niebawem! Dalej będzie już zależało od Was ludzi. Tak
, co dalej i co dalej? Dlaczego to ludzie widzą wszystko inne, ale nie widzą jutra! Bawią się, udają szczęśliwych, huczne parady – to wszystko. Urodziny są ważniejsze niż przyjście na spotkanie do Mego Ojca. Zobaczysz Agnieszko już dzisiaj
, już po moim wystąpieniu i oznajmieniu w drugim punkcie – co dalej. Słucham Ja dalej.

Ryszard: A może teraz jest właśnie czas na coś nowego? Czy to ma sens z tymi samymi ludźmi, jeżeli nawet nie potrafimy normalnie ze sobą rozmawiać i osiągnąć celu, który chcieliśmy osiągnąć od samego początku?

MARDUK: Tak, Agnieszko, coś nowego. Tak Agnieszko, to coś nowego będzie od jutra! Słucham dalej.

Ryszard: I trzecie pytanie od Agnieszki. Co niektórzy uważają, że nasze życie jest już z góry zaplanowane i wszystkie wydarzenia i sytuacje, które się nam zdarzają, mają właśnie takie być i już nic się nie da z tym zrobić. Proszę o komentarz. Agnieszka.

MARDUK: A jakiż tu komentarz, Agnieszko, do tego dołączyć? Dostaliście, istoty ludzkie, na Całym Świecie w darze od Boga wolną wolę i rozum. Z tego co się widzi nie korzystacie ani z rozumu, ani z wolnej woli. Nowe – tak, zacznie się Nowe od 2016 roku, ale teraz jeszcze w tym roku jest czas na podjęcie ważnych decyzji i taką to też ważną decyzję Ja też dzisiaj podejmę dopiero na zakończenie odpowiedzi na wasze pytania. Słucham.

Barbara: Kolejne pytanie nadesłane do EN-KI, pozwolę sobie Tobie zadać Marduku. Czy przyszedł już czas poszukiwania farmy na przetrwanie? Dziękuję z odpowiedź. Barbara.

MARDUK: Znam ten temat Barbaro i niekoniecznie to pytanie zadałaś dzisiaj. To co usłyszysz za chwilę zmobilizuje Ciebie do rozglądania się za takim cichym kątem, czy też zamkniesz się w swoich czterech ścianach. To było pytanie do EN-KI, ale nie tylko, więc Barbaro rozwinięcie pytania będzie na sesji osobistej. Słucham dalej.

Barbara: Z serca dziękuję Tobie Boże oraz Wam, Synowie Boży – EN-KI i ENLILU za miłość, pomoc i ochronę dla mnie i mojej rodziny. Jestem wdzięczny za to, że mogę tu z Wami zawsze być. Dziękuję. Robert Fedrowski.

MARDUK: Wszystko ma swoje granice i miłość także. Bezgraniczna miłość to tylko jest u Boga, ale My, którzy dostąpiliśmy tego życia na Ziemi będąc w ciele, wiemy kiedy ta granica miłości się kończy. W większości to są puste słowa, bo powiedzieć miłość to do czegoś zobowiązuje. Pamiętam przysięgę tu na tej sali. Pytam się Ja – Marduk dzisiaj, gdzie są ci ludzie, którzy stali i przysięgali, gdzie są?! – pytam się! Słucham.

Ryszard: Witaj Kochany EN-KI. Jestem, aby podziękować Bogu za Jego Miłość i Miłosierdzie każdego dnia i każdej chwili mego życia. Pierwsze pytanie. NASA stwierdziła, że znajdzie życie w Kosmosie do 2025 roku. Miejsce, że człowiek mógłby wykorzystać do dalszego rozwoju. Co prawda idea NASA o istnieniu są zawsze rozgraniczane poprzez ludzkie kryteria. Ludzki sposób myślenia, który jest tak bardzo ograniczony. Do czego nauka tym sposobem nas prowadzi? Przemysław.

MARDUK: A do niczego Przemysławie. Ta wasza dzisiejsza nauka nie prowadzi. Obserwujesz, śledzisz i pomyśl – jaka Cywilizacja wpuści na swoją Planetę takie istoty jakimi są ludzie?! Z tym sposobem rozumowania, postępowania? To fakt, że do 2025 roku Ziemia będzie już w dużym stopniu oczyszczona i nie trzeba będzie szukać miejsca w Kosmosie, a zatroszczyć się o tę Ziemię, na której jesteś. Odbudować, zregenerować, zrehabilitować – tu będzie Raj, a nie w Kosmosie! Słucham.

Ryszard: W ostatnim zwiastunie przyszłości jaki oglądałem, czyli filmie, ludzkość dąży do rozwijania sztucznej inteligencji traktując to jako coś nieuniknionego. Ale przestroga jaką oglądałem jest, że rozwój tej sztucznej inteligencji prowadzi do naszej zguby i całkowity brak szacunku do nas ludzi. Jak ludzkość powinna się rozwijać, aby tego uniknąć? Przemysław.

MARDUK: To takie proste Przemysławie. Wreszcie zacznijcie używać rozumu, bo po to dał Bóg Wam rozum, żeby się nim kierować, właściwie używać wolnej woli, a przede wszystkim Przemysławie, tak jak mówi punkt, jeden punkt przekazany przez Boga – szanować się wzajemnie. Szanować drugiego człowieka tak jak siebie samego i to już wystarczy. Słucham.

Ryszard: Była awaria statku kosmicznego wysłanego przez Rosję. Co to było? Czy mogę uzyskać odpowiedź?

MARDUK: I to jest Joanno najważniejsze co można dzisiaj mi dać do odpowiedzi? EN-KI, EN-KI już może na takie pytania, nazwijmy to, już polityczne odpowiadać, ale Ja na to pytanie nie odpowiem, bo to nie była awaria. Słucham.

Barbara: Witaj Panie EN-KI, nasz Opiekunie i Nauczycielu, pozdrawiam Ciebie oraz Opiekuna miasta Chicago, Twego Syna Marduka i Jaskółki. Bardzo dziękuję za prowadzenie, opiekę i wskazówki jakie otrzymuję. Z całego serca dziękuję. Co stało się z pokorą u ludzi? Dostajemy coraz więcej znaków mówiących o Wielkim Oczyszczaniu, tragiczne katastrofy i groźne konflikty zbrojne mnożą się na całym świecie. Wygląda na to, że im więcej znaków tym mniej w ludziach pokory, cechy, która jest tak miła naszemu Bogu Stwórcy i całemu Światu Duchowemu. Pociąg, którego Maszynistą jest Sam Jezus, o którym to pociągu mówiłeś w Swoim Orędziu, zamiast się napełniać ludźmi, pustoszeje. Czy ten proces można odwrócić? Przecież nie może zwyciężyć brak wiary i głupota ludzka.

MARDUK: Małgorzato, pytanie zwróciłaś do mojego Ojca – EN-KI. Ja – Marduk odpowiem też takim pytaniem. Gdzie jest pokora, gdzie? Czy ludzie w swej zarozumiałości, owładnięci pychą rozumieją co to jest pokora? Swego czasu w przemowie w Egipcie, kiedy to Lucyna miała wywiad powiedziała słowa takie: „Jeśli w ludziach nie obudzi się pokora to nic z tego nie będzie, dojdzie do ogromnego Oczyszczania”. i to idzie Małgorzato! I dojdzie Małgorzato, dojdzie! Słucham dalej.

Barbara: Czy możesz powiedzieć Panie, jaki los chcą nam zgotować przywódcy dwóch największych mocarstw – USA i Rosji? Czy wykorzystają terytorium Polski do otwartej wojny, jak mają to w zwyczaju robić? Małgorzata Markiewicz.

MARDUK: O ile Ja znam się na geografii – a znam się, to miasto twoje leży pośrodku. Polskę w krótkim czasie będą chcieli doprowadzić do rozbioru. Czy będzie wojna nuklearna? Nie. Nuklearna nie, ale dążą do użycia bomby jądrowej. Kto jest temu winien? – pytam się – kto jest temu winien?! Czy nie przypadkiem istoty ludzkie, wszyscy? Bo kiedy był czas na dotarcie do informacji, które by zatrzymały wszystkie rozruchy, to ludzie walczyli o władzę tam w Egipcie – kto będzie lepszy, kto będzie szybszy, zaczęła się pogoń za złotem. I teraz niech każdy zada sobie pytanie do kogo są pretensje, że dzisiaj macie to co macie. Do kogo! Słucham.

Ryszard: Czy zapowiadane trzy dni ciemności mają coś wspólnego z wydarzeniami jakie mają nastąpić jeszcze w tym roku? I czy w związku z tymi wydarzeniami mogę odwiedzić moją siostrę w Rzymie? Dziękuję. Joanna z Polski.

MARDUK: O ile geografię znam, to Rzym znajduję się w Europie, tam gdzie zaczyna być największe skupisko zła i Oczyszczania. Wrzesień może być gorącym miesiącem dla Europy, więc takie pytanie zadać do EN-KI?! Czy Ty w ogóle pomyślałaś jaki to Duch, jaka to Potęga? I takie pytania kierować do takiego Ducha?! Jedź, twoja wola Joanno. Słucham.

Barbara: I jeszcze jedno pytanie od Małgorzaty Markiewicz. Czy uda się zorganizować wyjazd Lucyny do Egiptu w tym roku?

MARDUK: Już wcześniej było powiedziane, że w roku 2015 tych dwoje poleci do Egiptu. Czas najwyższy otworzyć Egipt, czas najwyższy poruszyć tamtejszych naukowców – czas najwyższy. Słucham.

Ryszard: Kochany EN-KI i cały Świecie Duchowy. Dziękuję za opiekę nad moją rodziną, przyjaciółmi i nade mną. Dziękuję za prowadzenie nas w tych ciekawych czasach. Mam pytanie. Czy dolegliwość „lichen sklerosus” jest uleczalna i jak to leczyć? Lekarze amerykańscy mówią, że jest to nieuleczalne, ale żeby złagodzić ból przepisują maść sterydową. Maria.

MARDUK: Powiedziałem wcześniej, że medykiem nie jestem, ale mogę doradzić. Energia, dużo silnej Energii. To Ci pomoże Mario, to złagodzi ból, cofnie chorobę. Słucham.

Ryszard: Witaj Drogi EN-KI. Czy możesz powiedzieć coś na temat tego znaku podawanego, że jest to znak Reiki? (Załącznik). Jak sprawdzałem go wahadełkiem to zaczęło mi się kręcić w lewo – czy to znaczy, że ten znak nie jest dobry? Proszę także podpowiedz, jak sprawdzać różnego rodzaju znaki, symbole wahadełkiem? Załączam zdjęcie znaku. Dziękuję. Piotr z Wrocławia.

MARDUK: I kto takie bzdury wypisuje i przesyła? Nic nie znaczy ten znak, nic. Wahadełko powiedziało Ci prawdę, że ten znak nic nie oznacza, a ponadto wahadełkiem nie należy się bawić. Nie róbcie sobie z wahadełka zabawy, bo więcej szkody można mieć niż pożytku. Słucham.

Ryszard: Witaj Duchu Święty, znany z Biblii jako EA. Proszę o odpowiedź na moje pytanie dotyczące statku, który jest na zdjęciu. Na Księżycu podczas pobytu astronautów najprawdopodobniej z misji Apollo sfotografowano statek kosmiczny. Statek ten wygląda na zestrzelony lub uderzony jakimś dużym kamieniem. Czy możesz Opiekunie Ziemi opowiedzieć historię tego statku? Jaka Cywilizacja nim przyleciała i co się faktycznie stało, że on pozostał na Księżycu wraz z załogą? Dziękuję. Rafał.

MARDUK: No cóż Rafale, można było się spodziewać takiego pytania. Tylko, że Ja nie jestem EN-KI, jestem Marduk. Wstrzymaj się z tym pytaniem do momentu, kiedy tych dwoje będzie w Polsce. Wtedy to też będzie sesja osobista. Ja dzisiaj takiej odpowiedzi nie udzielę! Słucham.

Ryszard: Drogi EN-KI. Chcę Ci podziękować za przybycie do mnie. Całemu Światu Duchowemu, że przybyli do mnie tutaj ponieważ zaprosiłem Was do siebie. Czułem Waszą obecność i przekonało mnie pewne zdarzenie, że jesteście ze mną w moim domu. To zdarzenie opisałem Pani Lucynie. Jeszcze raz dziękuję. Damian.

MARDUK: Czasami robimy wyjątek i przyjmujemy zaproszenie. EN-KI jest tutaj i za chwilę, kiedy Ja zakończę, będzie odpowiadał na dalsze pytania, a że Mój czas dobiega końca, a jeszcze muszę oznajmić punkt drugi, więc pozostało mi tylko jedno pytanie. Słucham.

Barbara: Drogi Marduku, skoro mamy taką możliwość z Tobą rozmawiać, nie jest tak, że się rozpadliśmy, bo jesteśmy. Ile nas jest tyle jest, ale jesteśmy ciągle i chcieliśmy wykorzystać sytuację, tę możliwość, żeby z Tobą porozmawiać, abyś przekazał tej grupie, która przyszła na dzisiejsze spotkanie co masz do przekazania, jak Ty patrzysz na dalszy rozwój grupy prowadzonej przez Twojego Ojca. Jest nam bardzo miło, że w ogóle możemy rozmawiać z Tobą.

MARDUK: To znaczy, że mam już przekazać Moją decyzję. Słuchaj grupo, która tutaj jesteś. Tak obserwuję – ciągle ta sama liczba przychodzi. Jesteście zaangażowani, ale pytam się raz jeszcze, gdzie jest reszta?! Czy bazują na tym, że mają ochronę, mają Bransolety, mają zapewnioną od EN-KI opiekę, bo Ja tu jestem? Więc oznajmiam z bólem serca, ale oznajmiam z dniem dzisiejszym: Odchodzę z Chicago, zostawiam Chicago, zostawiam to całe domostwo. Dla większości z Chicago Plejadanie są ważniejsi, to oni zawładnęli sercami ludzi, więc zostawiam swoje domostwo tutaj dla tych Istot, Plejadanie. Odchodzę – to miałem przekazać i przekazuję na tym właśnie dzisiejszym spotkaniu!

EN-KI: To Ja, EN-KI. Teraz Ja wysłuchałem wszystkiego i ostatnich słów Mego Syna Marduka. Nie mogę wpłynąć na zmianę decyzji jaką podjął, ale to się zbierało. Teraz Ja oznajmię tak, (to nie będzie się tyczyć tylko tego miasta Chicago, ale wszystkich, którzy Mi ufają, którzy wierzą we mnie) – na Moim podwórku nie będę używał słowa „stajnia” , ale na Moim podwórku miejsca jest dosyć. Jeśli ktoś będzie chciał mieć to schronienie na Moim podwórku – zapraszam, zapraszam. Chicago miało ogromną ochronę. Zewsząd, tych wierzących i niewierzących była kpina. Syn Mój jest bardzo porywczy – taki był i taki jest chociaż Duchem jest. I tak wytrzymywał i znosił obelgi i opiekował się waszym miastem. Teraz zostałem Wam Ja, EN-KI. Barbaro, jeśli masz pytanie, to Ja, EN-KI, słucham.

Barbara: W takim razie jeszcze raz witam Cię serdecznie EN-KI w imieniu wszystkich osób, które przybyły jak zwykle z podziękowaniem za opiekę, za nauki, które dają nam możliwość spokojnego życia i rozumienia sytuacji, która nas otacza. Większość pytań została zadana Twojemu Synowi, ponieważ tak się ułożyła rozmowa dzisiejsza, więc przyjmij wszelkie serdeczności, które były do Ciebie kierowane. Kolejne mam przed sobą. W Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego
Dziękuję całym sercem i ufam gorąco za opiekę dla mnie i mojej rodziny. Dziękuję jeszcze raz. Kocham Was i ufam Wam. Zawsze wdzięczna Bronisława.

EN-KI: Witaj Bronisławo. Tak jak powiedziałem przed chwilą – to, że już nie ma Mego Syna w tym mieście nie znaczy, że grupo zostaniesz pozbawiona opieki. Będę z Wami i z tymi, którzy się zwrócą do Mnie z prośbą, z otwartym sercem. Lubię podziękowania i Tobie Bronisławo dziękuję. Słucham.

Ryszard: Niebawem na Waszą Stronę przejdzie moja teściowa. Każdemu kto miał z nią do czynienia dała się ostro we znaki. To Twoje nauki i Jezusa pozwoliły mi zrozumieć, a na końcu wybaczyć. Pokornie proszę zaopiekujcie się nią w trakcie przejścia, bo tu na Ziemi bardzo się zagubiła. Dziękuję. Grażyna z Karczewa.

EN-KI: Znam tę sytuację i znam twoją rodzinę. Pytanie jest zasadnicze, czy jej duch będzie chciał dobrowolnie opuścić Ziemię, czy też trzeba będzie użyć perswazji? Ale to później zobaczymy, kiedy to tych dwoje przyjedzie do Polski. Słucham dalej.

Barbara: Pytanie od Kamila z Krakowa. Drogi EN-KI. Dlaczego ostatnio odczuwam wszystkie moje czakry i co jest tego powodem? Jakie jest moje zadanie wobec świata i ludzi?

EN-KI: Jesteś Kamilu uciążliwym młodym człowiekiem. Kiedyś już wcześniej miałeś mówione – cierpliwości i nauki. Jesteś jeszcze na zasadzie takiego małego oseska, który co dopiero stawia pierwsze kroki. Jest to początek transformacji to co odczuwasz, a że nie będę Tobie wyjaśniał bardzo dokładnie wszystkiego, bo i tak nie zrozumiesz. Przyjmuj ze spokojem to, co do Ciebie w tej chwili dociera. Słucham.

Barbara: Nie mogę się doliczyć tych dni szczęśliwych, u których będzie stał dwudziestościan Billa, ta bryła. Chciałem się spytać jak to jest u tych, u których stoi, na przykład u Lucyny? – bo ludzie mają dawać od siebie darowizny za taką sesję. Czy ludzie tak naprawdę coś od siebie dają, czy raczej nie? Ciekawi mnie to. Tak jak ja to rozumiem, to ten dwudziestościan również jest testem dla ludzi, ukazując, czy są gotowi na współpracę i na wyższe wymiary, czy nie. Jest to testem dla tych, którzy korzystają i dla tych, u których taka bryła stoi. Dziękuję. Artur.

EN-KI: Gdybyś był bliżej, Arturze, to bym Cię poprosił na sesję osobistą, ale i tak Ciebie poproszę na sesję, ale telefoniczną. Na to pytanie, tu na sali, po tym wydarzeniu jakie tutaj dzisiaj zaistniało nie odpowiem. Słucham.

Barbara: Kochany EN-KI. Wiem o tym, że w Internecie jest wiele złych informacji, że jest wiele przekazów telepatycznych przeróżnych Istot, które przekręcają i tak dalej. Jak stoi o grupę w Chicago? Przypominam sobie jak kiedyś wspominałeś, że niektórzy na tej sali będą jeszcze przeklinać Ciebie, Drogi EN-KI. Jak stoi o lojalność naszej grupy, do której wstąpiliśmy pełni zapału? Czy te bzdury z Internetu zakaziły umysły naszych Jaskółek? Kiedy się szuka Prawdy i się odnajduje ją, po co wtedy szukać dalej i tak się poniewierać? Mamy tutaj czyste źródło, Syna Bożego – EN-KI. Czego chcecie od życia ludzie?

EN-KI: Aleś rozwlekle Arturze to pytanie swoje zadał. To właśnie jest odpowiedź dzisiaj, Arturze, na to co właściwie działo się w Chicago. Jakie było poszanowanie, jaka wiara, jakie zaufanie Jaskółek, których tutaj nie ma. Tak więc już masz odpowiedź w postanowieniu Mojego Syna Marduka. Słucham.

Barbara: Witaj EN-KI. Moja mama leczy się na tarczycę. Lekarze zdecydowali, że potrzebna jest operacja. Zabieg został wykonany. Niestety, po operacji lekarze twierdzą, że nadal powinna brać leki przeciwtarczycowe, po których nie czuje się dobrze. Czy jod, o którym tak często mówisz pomoże w wyleczeniu i uniknięciu brania leków? Dziękuję. Magdalena z Anglii.

EN-KI: To już jest po wszystkim. Najpierw się ufa medykom, bo i tak trzeba, a potem pochopnie podejmuje decyzję operacji. Skoro poddała się operacji i część tarczycy została usunięta to niestety leki będzie już brać aż do momentu, kiedy medycyna pójdzie na wyższy poziom, bo już można dokonać transformacji, przeszczepu takiego organu jak tarczyca, ale teraz póki co niech bierze jod, bo przynajmniej zahamuje dalszy rozwój.

Ryszard: Pierwsze pytanie od Silke z Niemiec, która przechodzi obecnie trudne chwile. Chciałaby się dowiedzieć, co się z nią dzieje? Dlaczego nie może spać i jej ciało dziwnie reaguje?

EN-KI: Żeby trochę cierpliwości jeszcze było zachowane i spokoju wewnętrznego, to osoba ta by zrozumiała, że jest to transformacja, a coraz więcej ludzi będzie przechodzić ten proces. Słucham.

Ryszard: Jak pomagać ludziom, którzy przechodzą obecnie przez to Oczyszczanie, które objawia się załamaniami, wewnętrznym lękiem, niepokojem? Czy należy ich wspierać wyłącznie duchowo poprzez swoją obecność z nimi, czy szukać jakiegoś leku, który złagodzi najtrudniejsze momenty? Czekolada, póki co, sprawdza się dobrze. Michał Fiedorczuk.

EN-KI: Nic nie zachowa dobrego samopoczucia jak wiara – wiara, która właśnie pomoże. Przed chwilą powiedziałem – T R A N S F O R M A C J A. Na całym świecie ludzie będą przechodzić transformację, nie wszyscy, ale będą. Słucham.

Ryszard: Panie EN-KI, czy można z jaskółczego ziela zrobić wyciąg, czy prościej korzystać z mleczka lub zaparzonego suszonego ziela? Z wielkimi ukłonami do Świata Duchowego i z najserdeczniejszymi pozdrowieniami dla Pana EN-KI, EN-LI i Marduka. Przesyłam moc serdecznych pozdrowień. Elżbieta.

EN-KI: Pod każdą postacią można spożywać jaskółcze ziele. Od korzenia po same kwiatuszki. Tylko z umiarem (tak jak to dałem w przepisie) możesz spożywać. Słucham.

Barbara: I jeszcze jedno pytanie od Kamila z Krakowa. Drogi EN-KI, czy możesz mi coś przekazać ze swojej mądrości, a zwłaszcza na temat mojego życia i rozwoju duchowego?

EN-KI: Przed chwilą Kamilu powiedziałem – raczkujesz, dopiero zaczynasz stawać na nogi, więc nie mogę dyskutować na temat twojego rozwoju duchowego. Wytrzymaj ten rok cierpliwie i zaufanie, i nie wymądrzaj się tak jak to czynisz teraz. Jak to zaakceptujesz i wytrzymasz to obiecuje Tobie – będą z Ciebie ludzie. Słucham.

Barbara: EN-KI, to wszystkie pytania jakie mieliśmy dzisiaj.

EN-KI: Myślę, myślę Ja, EN-KI, że ta sesja była bardzo wyczerpująca dla Was wszystkich – dla Mnie zaskoczeniem, które musiałem przełknąć, zaakceptować. Każdy może pracować nad swoim rozwojem i uporządkowaniem swojego życia. Raz jeszcze powiadam tu na tej Sali: Moje obejście, Mój Ogród stoi otworem dla wszystkich tych, którzy mają serca otwarte. W bramce będzie taki czujnik, to tak to się nazywa, który będzie wyłapywał nieszczere serce i nikt się nie przemknie. Taka też jest moja decyzja. Ja, EN-KI, za to spotkanie dzisiejsze, za tę sesję dziękuję.

Barbara: I my bardzo dziękujemy.

http://misjafaraon.com/sesje/
0 x



ODPOWIEDZ