Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Wątek oftopowy

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: ex-east » czwartek 23 lut 2017, 23:16

Do tego, co napisaliscie wczesniej jeszcze sprobuje sie odniesc w osobnym poscie szerzej, gdy wroce z roboty, a na teraz tylko uwaga co do tego zdania Kiary
"Powinnaś zrozumieć podstawową zasadę... KAŻDY Z NAS TO INDYWIDUALNY ŚWIAT"
To nie jest calkowita prawda. To jest prawda na miare zrozumuenia Kiary. Czlowiek jest na wiele sposobow polaczony ze Swiatem, na przyklad w sposob w jaki opisuje to Oska, ze widzi jakies bryly tanczace na stole ;) - a jest tych polaczen znacznie wiecej, tylko, ze my ich nie postrzegamy zwykle (na przyklad wizualizacja z filmu Avatar moglaby przyblizyc jak to moze wygladac). Jednakze skomplikowana konstrukcja Czlowieka nie limituje go do 5 zmyslow. Bycbmoze u Ciebie, Osia, aktywizuja sie dodatkowe zmysly, szyszynka, czy jakies polaczenia DNA, (jak zwal tak zwal) i mozg probuje te doznania przetworzyc na znany umyslowi jezyk. Moze po prostu obserwuj, daj temu czas i ucz sie nowego jezyka rozmowy z Wszechswiatem. Do tegilo, jak mniemam po sobie, potrzeba zadziwienia i ufnosci oseska, ktory chlonie zupelnie dla niego nowy swiat po narodzeniu - osesek w ten sposob uczy sie komunikowac z otoczeniem. Mnie rowniez spotykaja dziwne przygody, ktore kiedys nazwalbym przypadkowymi zdarzeniami, ale nie ma przypadkow, gdyz sa to bardzo zlozone zdarzenia, zbyt zlizone, aby mogly byc przypadkami. Sa wkomponowane w logike przyczynowo skutkowa mojego zycia, ale zachodzac, zmieniaja jego jakosc nieodwracalnie. Az zadziwia mnie to, bo to wyglada tak, jakby Swiat nawiazywal ze mna polaczenia, uczyl mnie na nowo komunikacji z Nim na innym poziomie. Nie przeraza mnie to jednak. Nie czuje wobec tych zdarzen strachu. Raczej bezbrzerzne zdumienie i cos jak zachwyt. Dzieki ksiazkom z pogranicza nauki zrozumialem, ze Swiat jest caly sprzezony energetyczna siecia komunikacyjna do tego stopnia, ze trudno woasciwie znalezc granice pomiedzy soba, a Swiatem. Jedyna granica to byly moje przekonania wpojone mi na temat tego jak powinienem rozumiec i odrozniac siebie od Calosci, ale to byly tylko uwarunkowane przekonania. Czlowiek nie jest wcale granica, ani nie jest oddzielonym , wrogim wirusem, choc w umysle rezydujacebJA usiluje takie granice stwarzac na podstawie programu SI. Przyjrzalem sie temu, czyli sobie i nie widze powodu dla ktorego mialbym zamykac sie w wyimaginowanym swiecie wlasnych przekonan, chociaz jak kazdy z Was , takie przekonania mam.
0 x



Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Oska » czwartek 23 lut 2017, 23:28

No po prostu exik, przywracasz wiarę w ludzi myślących że tak nawiążę :
Cogito ergo sum.
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: ex-east » piątek 24 lut 2017, 06:33

blueray21 pisze:@Oska jesteś na forum. Kropka. Ja nie mam prawa nigdzie wychodzić i komukolwiek poza obrazem czegokolwiek wytyczać, ale Ty albo jesteś w tych ramach i spełniasz wymagania, albo nie - masz wybór. Ja nie przychodzę do twojego domu i nie mówię, że masz siebie albo coś zmienić. To ty przychodzisz na forum i to twoja sprawa po co, ale nie możesz wymagać zmian od gospodarza,


Madrosc kobiety polega na tym, ze nie wdaje sie w takie pyskowki. Blue, tak sie zastanow, o co Tobie na dobra sprawe chodzi ?- czujesz sie zajefajnym Panem Adminem ? W porzadku, pilnuj porzadku, ale odpusc sobie takie wycieczki, bo srio ... jAKIE WYMAGANIA ? I CZYJE ? mamy tu spelniac. W jakie RAMY chcesz Wasc zakuc niepokorne dusze ? I najwazniejsze - CZY FORUM TO TWOJ DOM ? Pytam poniewaz czujesz sie tu gospodarzem, jak widac. To forum jest przestrzenia publiczna, a to oznacza, ze kazdy moze tu sie wypowiadac co do tresci adwersarza tak jak czuje. I WZAJEMNIE Blue, nie kaz sie zmieniac komus dla swojego widzimisie, bo przeciez Oska w zaden sposob ( WEDLUG MNIE ) NIE NARUSZYLA ANI REGULAMINU, ANI DOBREGO SMAKU, ANI CZYJEJKOLWIEK GODNOSCI NIE UBLIZYLA. Zatem ... spokojnie. Gasmy negatywne emocje. Jesli nawet ktos wyraza sie w nieco prowokacyjny sposob, to jest to tylko i wylacznie srodek wyrazu majacy na celu pobudzic do myslenia , do czucia, do reakcji, a nie ( wedlug mnie ) do obrazania kogokolwiek zwlaszcza na tym forum na ktrorym ludzie maja do siebie dystans.
Troche luzu Panie Adminie , troche wiecej wyczucia, bo wg mnie probujesz trzepotac piorkami "gospodarz- gosc" co jest mocno przesadzona reakcja, uwazam. Dziekuje za uwage.
2 x



Awatar użytkownika
ważka
Posty: 105
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2016, 15:55
x 17
x 21
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowanie: 176 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: ważka » piątek 24 lut 2017, 10:31

a ja rozumiem obie strony. Blue jako administrator ma tu swoje zasługi, a Oska traktuje go tak jakby wcale ich nie miał. Ale z drugiej strony Oska nie ma chyba złych intencji...
0 x


Łączę światy...

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: abcd » piątek 24 lut 2017, 10:47

Osobiście uważam, ze w tym przypadku nie chodzi o zasługi czy ich brak, a o spełnianie swojego obowiązku.
>blu< podjął się ciężkiego i wcale nie lukratywnego obowiązku administratora, a nauczon wcześniejszymi odsłonami tego forum dmucha na zimne, i w zupełności go rozumiem i popieram, nawet, jeśli niekiedy wydaje się nam, ze przesadza.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Oska » piątek 24 lut 2017, 12:26

Ja tu się z nikim spierać nie chcę..
w ogóle nie chodzi mi o nieprzestrzeganie jakiś zasad regulaminu forum,
chodziło mi o współpracę, współistnienie... co zresztą napisałam, a blu zrozumiał jak zwykle na opak.
ale kogo to obchodzi...

I to widać też i blu po Tobie, że piszesz o rzeczach których nie rozumiesz.
Przeczytaj jeszcze raz mój post tam gdzie Cię zacytowałam, na Twoich własnych słowach którymi tłumaczyłeś czym jest współistnienie że wiąże się ze współpracą, i zobacz co ja tam napisałam.

więc jak chcesz blu to sobie smacznie śpij, ale chociaż nie przeszkadzaj.
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 24 lut 2017, 20:45

Zaskoczyłeś mnie @east. Ty weteran tego forum, wchodzisz w tony personalne? Przerabialiśmy to wieki temu i zapewne pamiętasz, że nigdy nic dobrego z tego nie wyszło. Owszem przestrzeń tego forum jest publiczna, nie dyskredytujemy nikogo, kto chce się zapisać. Ale zapomniałeś, że forum jest prywatne i ma swoje zasady. I ma swoich adminów, aby to egzekwowali. Kropka.
Zawsze znajdzie się jednak ktoś, kto chce tu zrobić jakąś rewolucję, zbudować coś nowego, najlepiej na gruzach "starego". A tak się nie da. Chcesz nowego - buduj obok naszej chatki na kurzej nóżce, swój pałac, miejsca jest w necie dość. Wtedy ona sobie umrze śmiercią naturalną, bez przemocy. Założenie bloga to kilkanaście minut, forum - pojedyncze godziny. Internet pojemny. Po co wchodzić komuś w to obejście? Zrób człowieku wszystko od nowa, będziesz miał to, czego dokładnie chcesz. Na starych fundamentach, nic trwałego nie zbudujesz.
Wracając do @Oski, ani to forum, ani cały świat wokół @Oski się nie kręci, choć ty może uważasz inaczej, ale nie kręci się też wokół mnie, czy ciebie. Na większości forów, gdy ktoś "pojedzie po adminie" otrzymuje urlop, na niektórych bezterminowy i wykasowanie postów, jak widzisz (albo nie) moja tolerancja powoduje ewolucję, ale w niewłaściwą stronę, nakręca. Kwestie techniczne kończą się osobistymi osądami. Będę musiał to zmienić, nie mam wyjścia.
Jak każdy z administratorów mam prawo czuć się tu gospodarzem i obserwować gości. Owszem nie ma tego "podziału" jeśli ktoś nie stosuje owych niekonwencjonalnych "środków wyrazu", zauważ, że potencjalne konflikty w rzeczywistości dotyczą bardzo nielicznych, płeć nie ma znaczenia. Normalnie nawet przy odmiennych poglądach dyskutujemy sobie tutaj, bez ocen i osądów adwersarzy - i dokładnie o to chodzi, nawet nie o przerzucanie się racjami, choć tego też pod dostatkiem. Jesteś żeglarzem i wiesz, że tylko harmonia ze środowiskiem pozwala ci pływać tam, gdzie chcesz.
I o harmonię tu chodzi, o spokój, o uśmiech, a nie o licytacje, kto szybszy, czy lepszy. Zycie to nie zawody sportowe.
A wiedzę przyswajasz tylko wtedy, jeśli potrafisz słuchać innych, lecz czasami nie da się nawet słuchać, jeśli ktoś "trąbi cały dzień", zamiast coś powiedzieć. Forum jest dla wszystkich, którzy potrafią się wzajemnie uszanować, owszem mamy tutaj swoje role, w których działamy, nawet specjalizacje. I komu to przeszkadza?

@Oska, jak wyżej wspomniałem, proszę od tej pory bez wycieczek personalnych, obojętne kogo by one dotyczyły, mnie, czy kogokolwiek innego. Oceny i osądy użytkowników, zostawiamy za progiem tego forum. Nawet jeżeli uważasz, że to ci w czymkolwiek przeszkadza. Weź też po uwagę, że innym też coś może przeszkadzać, ale nie widzę, aby cię personalnie atakowano.

Do koleżanek i kolegów moderatorów i adminów. Bardzo proszę o przeniesienie tego i innych nie związanych z tematami postów do wątku oftopowego, żebym nie był posądzany o jakieś złośliwości.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » piątek 24 lut 2017, 23:06

blueray21 pisze:Zawsze znajdzie się jednak ktoś, kto chce tu zrobić jakąś rewolucję, zbudować coś nowego, najlepiej na gruzach "starego". A tak się nie da. Chcesz nowego


Co do tej "rewolucji" to tak jakoś przypomniało mi się dawno już nie cytowane hasło Karola Marksa: "walka i ścieranie się przeciwieństw stanowią warunek rozwoju..."
Odnośnie kwestii stare - nowe pozwolę sobie przytoczyć fragment utworu naszego wieszcza narodowego Adama Asnyka: "...ale nie depczcie przeszłości ołtarzy choć macie nowe jeszcze piękniejsze wznieść..."
I jak mawiał mój nauczyciel fizyki z czasów liceum: "wszystko można co nie można byle z wolna i z ostrożna" ;)
0 x



ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: ex-east » sobota 25 lut 2017, 20:02

blueray21 pisze:Zaskoczyłeś mnie @east. Ty weteran tego forum, wchodzisz w tony personalne? Przerabialiśmy to wieki temu i zapewne pamiętasz, że nigdy nic dobrego z tego nie wyszło.

Owszem , zaskocze Ciebie jeszcze nie raz. Nie bylo potrzeby z mojej strony wchodzenia w tony personalne, jak to ujales ( poczules sie dotkniety ? ), ale tym razem uznalem, ze to juz przesada. Niemalze po kazdym poscie Oski masz jej cos do zarzucenia, cos irracjonalnego, czego nie dostrzegam ( ani ja , ani wielu innych ) w jej postach.
Moze zbyt gorliwie sie przejales swoja rola gospodarza ?
O tym swiadczyloby to, co napisales ponizej
Owszem przestrzeń tego forum jest publiczna, nie dyskredytujemy nikogo, kto chce się zapisać. Ale zapomniałeś, że forum jest prywatne i ma swoje zasady. I ma swoich adminów, aby to egzekwowali. Kropka.
Zawsze znajdzie się jednak ktoś, kto chce tu zrobić jakąś rewolucję, zbudować coś nowego, najlepiej na gruzach "starego". A tak się nie da. Chcesz nowego - buduj obok naszej chatki na kurzej nóżce, swój pałac, miejsca jest w necie dość. Wtedy ona sobie umrze śmiercią naturalną, bez przemocy.

Forum ma swoj urok i wiele wartosciowych tematow wlasciwie "endemicznych", ktorych lekture sobie cenie. Niezrozumialym jest dla mnie Twoj tok rozumowania sugerujacy, ze mam sie wynosic z tego forum. Swiadczy to wedlug mnie o tym, ze sie strasznie wkreciles w swoja role i traktujesz ja BARDZO emocjonalnie.
Swiezy powiew w stare tresci jest cenny, ale jak widac, nie podoba sie nawet i to. Nie widze tu zadnej rewolucji, czy proby zamachu stanu, kolego Adminie. Bez przesady. Te porownania o umieraniu ...pompatyczne tony ... to jakby strzelac do mrowki z armaty.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 25 lut 2017, 21:12

Ależ @east, nikt nie każe ci się wynosić! Robiłeś to wcześniej, ale z tego co wiem, bez sugestii ze strony adminów.
Sugestią jest tu tylko stworzenie nowego bloga, nowego forum, dla tych, którzy w "ramy" naszego obrazu wpasować się nie chcą, niezależnie od tego jakie są ich zamiary. To nic nie kosztuje, oprócz czasu, który wymieniłem.
Niezależnie od tego, co @Oska widzi i robi nie będziemy dopasowywali forum do jej potrzeb, zresztą ostatnie uwagi były czysto techniczne, aby nie duplikować tych samych treści koło siebie i też od razu jestem po stronie "zła".

Nie będę oceniał co dostrzegasz, a czego nie, nie mój biznes, moim zadaniem jest właśnie zapobiec rewolucji, aby wszyscy mogli spokojnie pisać swoje i utrzymać to forum w takim stanie technicznym, abym sam nie musiał tu w bliskim czasie robić owej rewolucji, np. dzieląc forum na mniejsze kawałki, bo to byłby początek jego końca. To nie są żarty, już pewien limit forum przekroczyło. Stąd nasze apele o nie cytowanie całych postów poprzedników i nie tylko.

@Oski też oceniał nie będę, mogę się odnieść do prezentowanych treści, jak to nazywasz "świeżego powiewu". Wbrew pozorom i prezentowanym przez ciebie mniemaniom, ja ją doskonale rozumiem, nawet jej emocje, co nie oznacza, że zgadzam się z jej wyrażanymi tu reakcjami. Co do treści, ilościowo, prawie połowa to cytaty, potem dyskusje o złym adminie, parę skrótowych zrzutów tego, co "widziała", prośby o pomoc, do których nikt się nie odnosi, bo nie wie o co chodzi, a gdy próbuje, otrzymuje odpowiedź, że nieważne i jeszcze trochę informacji z życia osobistego. Więc delikatnie mówiąc treści są chaotyczne, poza dyskusjami na poziomie personalnym. Osobiście tego "powiewu" nie dostrzegam, jedynie bardzo emocjonalne podejście i skupianie uwagi.

To nie są pompatyczne tony, kiedyś to forum odejdzie w niebyt i ta olbrzymia zgromadzona tu wiedza nie będzie już dostępna. Więc proszę szanujmy siebie nawzajem, szanujmy to miejsce, aby ta wiedza dotrwała do czasu, gdy już nikomu potrzebna nie będzie, bo będzie sam(a) "widział i wiedział". Tak takie czasy przed nami, "widzących" jest już sporo, ale bardzo niewielu takich, co wiedzą, co z tym zrobić. To forum może pomagać, bo jest tu oprócz zgromadzonej wiedzy większe zagęszczenie tych, co więcej "wiedzą", przy czym więcej to bardzo względne określenie, ale jakoś to trzeba wyrazić. Kto chce korzysta, ale żaden "guru" u nas się nie sprawdził.
Dlatego apeluję do wszystkich o odejście od personalnej oceny innych. Dlaczego warto to robić, jest dostatecznie dużo napisane na tym forum.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 06 maja 2017, 13:28

Ale Romek jako talmudczyk to chyba słaby merytorycznie dyskutant, czy się mylę? :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 06 maja 2017, 23:38

grzegorzadam pisze:Ale Romek jako talmudczyk to chyba słaby merytorycznie dyskutant, czy się mylę? :D


nie chcę być niegrzeczna ,ale na pewno się mylisz ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 07 maja 2017, 05:53

Mogę się mylić. ;)
viewtopic.php?f=23&t=919&p=62074&hilit=nacht#p62074

Taki dobrotliwy dziadziuś ezoterro?.. Czyżby?
Jakaś biografia? Ciemna dziurka..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 07 maja 2017, 10:43

Nie wiem ,nie znam ,nie słyszałam .Nie dajmy się zwariować inaczej okaże się że wszyscy jesteśmy Żydami,Ruskami czy innymi ami ..... .Jesteśmy ludźmi i tego się trzymajmy.Nie upatrujmy wszędzie spisków . Zaczynam się obawiać o nasze forum ,ostatnio za dużo tu nacjonalizmu żeby nie powiedzieć innego izmu.....
To ja już może zamilczę i zacytuję Przebiśniega :
" to może pozdrawiam " :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 07 maja 2017, 11:03

chanell pisze:Nie upatrujmy wszędzie spisków .

Od początku coś mi nie pasowało w tym gościu, nic nie poradzę.
Same fakty, niestety.
KrK walczy z nacjonalizmem, będzie dobrze ... ;)
Nie zgrzyta tu coś?
W Polsce klechy przeciwko nacjonalizmowi?
Kiedy to się zmieniło?...
To świadczy tylko o tym , że sukienkowi idą rączka w rąsię z NWO.
Od II soboru..

Na końcu będzie NWO...
Nie będzie nacjonalizmów i innych izmów.
Keshe:
„jedna planeta – jedna rasa – jeden naród”

Wątpliwości, duże, to się dzieje tu i teraz.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 07 maja 2017, 11:21

grzegorzadam pisze:Keshe:
„jedna planeta – jedna rasa – jeden naród”
Mam wątpliwości, duże, to się dzieje tu i teraz.


oczywiście- to się b.źle kojarzy:
Hitler speech Ein Volk, Ein Reich, Ein Fuehrer

https://www.youtube.com/watch?v=Xtdqp30dJlE
wiele rzeycz wygląda na wprost kontynuacje, ale pytanie o intencje, i sposób,-
siłowy nie dał rady, na ziemi stworzono gigantyczny system podziałów na różnych,-
płaszczyznach:

Dziel i rządź (łac. divide et impera) – stara i praktyczna zasada rządzenia polegająca na wzniecaniu wewnętrznych konfliktów na podbitych terenach i występowaniu jako rozjemca zwaśnionych stron.

tym razem nikt nikogo nie zmusza pod lufami karabinów, ale sam też nie kupuje tego w ciemno,-
trzeba bez ustanku patrzeć na ręce ofiarodawców:

Timeo Danaos et dona ferentes – Wikipedia, wolna encyklopedia
https://pl.wikipedia.org/wiki/Timeo_Dan ... a_ferentes
„Obawiam się Greków, nawet gdy niosą dary”) – łacińska fraza
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 07 maja 2017, 13:18

Szanowni, temat dotyczy objawień Maryjnych, a nie tego kto jest kim w Polsce.
Szanowna Chanell ma rację, potwierdza to również post Songo 70... :D
Choroba pewnego ''pana z wąsikiem'', który zaraził nią cały naród niemieckich ''aryjczyków'' wraca jak bumerang. ''Zabawa'' w ''jeden naród, jedną rasę, jedną planetę'' doprowadziła do wojny, w której zginęły miliony ludzi. Historia jak widać niczego tak naprawdę nie uczy. :(

Aryjczyków rozpowszechniła sławna pani Bławatska. Natomiast pojęcia rasy aryjskiej używali rasiści niemieccy.

Obrazek
Ariowie (albo Indo-Irańczycy)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Helena_B%C5%82awatska
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ariowie

P.S Uprzejmnie proszę o powrót do tematu...nie aryjskiego oczywiście ;)
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE.......

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 09 maja 2017, 11:17

janusz pisze:
Szanowna Chanell ma rację, potwierdza to również post Songo 70... :D
Choroba pewnego ''pana z wąsikiem'', który zaraził nią cały naród niemieckich ''aryjczyków'' wraca jak bumerang. ''Zabawa'' w ''jeden naród, jedną rasę, jedną planetę'' doprowadziła do wojny, w której zginęły miliony ludzi.

Ktoś mu tą zabawę zfinansował, zza oceanu krasnale w takich smiesznych oponach z futra
zamiast czapek :D

https://youtu.be/s5qZhovPFyQ
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 09 maja 2017, 11:56

Krok 30.

W latach 1939 – 1945, Adolf Hitler sowicie sponsorowany przez Wielką Lichwę amerykańsko- europejską tworzy militarną i gospodarczą potęgę Niemiec rozbitych zaledwie 19 lat przedtem (zob. rozdz. o “I.G. Farben”), zajmuje Austrię, Czechosłowację i we wrześniu 1939 roku wraz z Sowietami uderza na Polskę.

W 1943 roku Stalin i Roosevelt porozumiewają się co do powojennej dekompozycji Europy: Środkowa Europa ma przypaść żydobolszewickim współbraciom, a w przyszłości ma dojść do ekonomicznego i politycznego zjednoczenia USA i ZSRR w jedno mocarstwo światowe, dające początek globalnemu zniewoleniu ludzkości. Już w 1942 roku w miejscach publicznych w USA, zwłaszcza na dworcach kolejowych, rozplakatowano wielką mapę powojennej Europy, na której z zadziwiającą dokładnością ustala się ten tajny spisek żydostwa amerykańskiego i sowieckiego.

viewtopic.php?f=23&p=69056#p69056
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Leczenie PŁYNEM LUGOLA

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 13 sty 2019, 22:01

Kupfer,w ktorym landzie mieszkasz?
0 x



kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 34
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 609 razy

Re: Leczenie PŁYNEM LUGOLA

Nieprzeczytany post autor: kupfer » poniedziałek 14 sty 2019, 07:39

beadnorsi,Poland 8-)
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Leczenie PŁYNEM LUGOLA

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » poniedziałek 14 sty 2019, 07:58

Cos tam kiedys pisales,ze w Niemczech jestes,wpadlbym na kawe "pogadac" :D
0 x



kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 34
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 609 razy

Re: Leczenie PŁYNEM LUGOLA

Nieprzeczytany post autor: kupfer » poniedziałek 14 sty 2019, 20:03

nie ma sprawy,mieszkam na wsi 15 km od Opola do połowy marca,potem muszę do Reichu za chlebem,może niektórym teraz gul skoczy,ale nie mam zamiaru robić w tym kraju za niewolniczą płacę 3 ojro/godz.,mamy takie samo prawo jak Niemcy do godziwego wynagrodzenia a że mamy taki a nie inny rząd i gospodarkę nic nie poradzę,każdy ma wybór,ja mam ułatwiony, przeżyłem tam 20 lat i znam doskonale język,ale swoje też przeżyłem,dzisiaj bym tak nie zrobił,ale za komuny było jeszcze gorzej z wynagrodzeniem, przynajmniej w moim fachu,dlatego tak wyszło. :D
Teraz prośba do zarządu trzeba tu posprzątać,zrobiłbym to ale nie wiem jak,komputery to nie mój świat. ;)
pozdrawiam.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 18 gru 2019, 09:01

no nie wiem gdzie to dać- taki prezencik na święta z Italii :oops:
winahitlera.jpg
winahitlera.jpg (50.43 KiB) Przejrzano 7922 razy
https://youtu.be/kxWaPw_O9Ms
1 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

mecz
Posty: 238
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2018, 20:54
x 3
x 12
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 254 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: mecz » poniedziałek 10 sie 2020, 23:24

Nie chciałem tamtego tematu zamulać więc:
songo70 pisze:
poniedziałek 10 sie 2020, 22:51
cytat z o.Klimuszko:

NIE CHCĄ O TYM ROZMAWIAĆ.
Wyrwałem to z kontekstu, bo mam wrażenie, że ktoś chciał aby to tak zabrzmiało. Niekonicznie, Ty.

^^ a co tu tylko kościółek?, myślenie poza katolickie jest błędne ? Myślenie tego debila, który wszystko odrzucił...
Jak mi przykro, że przestałem odwiedzać pewne miejsca, odrzuciłem pewnych ludzi (albo bardziej to możliwe, że oni mnie odrzucili, i reakcją mojego organizmu jest na to wszystko choroba psychiczna)

EPOKA ODRODZENIA ? szkoda, że EPOKA UMIERANIA już też się skończyła.
0 x



ODPOWIEDZ