Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Wątek oftopowy

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 22 mar 2015, 20:03

Hm....co wy tak z tymi liczbami ? Jeśli o liczbach mowa to ja 17 lutego 2015 roku napisałam na forum post nr 33333 :D
Jakoś tak wtedy spojrzałam na licznik postów przez przypadek :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 22 mar 2015, 20:56

Janusz -

Jesteś tutaj od dawna i nadal nie rozumiesz zasad u nas panujących.


I nawet nie mam zamiaru "tych zasad rozumiec", gdyz sa tylko i wylacznie manipulacja.

:oops:

Ale skoro duszyczki tego potrzebuja niech same rozbijaja sie o sciany. Pa!
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 22 mar 2015, 23:21

Lady pisze.....
I nawet nie mam zamiaru "tych zasad rozumiec", gdyz sa tylko i wylacznie manipulacja.

Mamy to cały czas na uwadze. :D
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 23 mar 2015, 13:02

Lucifer -

nudno się zrobiło na tym forum moje kochane Gadziorki ;)


Bo to jest Forum 3-ciej generacji, powaga i ogolne milczenie.

Co do 666, czesto wykorzystywana przez nowoczesny satanizm. I w Objawieniu sw. Jana pojawia sie o tej liczbie wers, jakoby byl to symbol zwierzecia, czyli czlowieka (humanoida).

A gdyby spojrzec od strony technicznej, to jest to liczba utworzona przez sume kwadratow 7 liczb pierwszych:

666 = 2² + 3² + 5² + 7² + 11² + 13² + 17²

Idac dalej tym tropem wchodzimy prosto w swiat informatyki (dla ciemnoty bedzie to zapewne krolestwo Szatana :lol: )

Polecam zajecie sie doglebnie kodami kreskowymi i kombinatoryka liczb.

Matematyka jest Krolowa Nauk! ;)
0 x



Lucifer
x 129

Re: Wątek oftopowy

Nieprzeczytany post autor: Lucifer » środa 17 cze 2015, 12:20

0 x



baba
x 129

Re: WINGMAKERS

Nieprzeczytany post autor: baba » środa 17 cze 2015, 14:02

Kiara: Za przetrzymywanie nas bez potrzeby w tym stanie odpowiedzialny jest Enki ze swoją astralną ekipą i bioroboty ,które podają się z rozwinięte cywilizacje.

Miałam już z Tobą nie dyskutować w tej kwestii. Jednak naprawdę trudno mi się powstrzymać. Kiaro, odpowiedz mi proszę albo nie odpowiadaj tylko pomyśl czy to ma sens.

Podobnie jak ja wierzysz w Stwórcę, który jest Miłością i kocha jednakowo wszystkie swoje "stworzenia". Przypuśćmy, że ten konkretny Stwórca posługuje się innymi stwórcami, którzy też posługują się kolejnymi stwórcami. Coś na zasadzie "człowiek rzeźbi ale natchnienie jest od stwórcy". Jeśli tak na to spojrzeć to wszelkie bogi typu Enkich, Enlilów, Anu czy innych, nie znam się bo nie miałam potrzeby zwiedzania tych obszarów mogą działać tylko i wyłącznie za zgodą "Głównego". Który dba o wszystkie swoje stworzenia i żadnego nie wyróżnia niezależnie od tego czy jest "biorobotem" czy "człowiekiem". W sensie faworyzowania czy ważności, prawa do życia i rozwoju. Więc. Pytanie brzmi. Jak chcesz się swoją świadomością i miłością zbliżyć do tego Stwórcy Wszechrzeczy? I czy na pewno chcesz? 8-)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: WINGMAKERS

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 17 cze 2015, 14:27

@baba, niezależnie od wszystkiego, chyba zapominasz o darze Stwórcy, czyli tzw. wolnej woli, która tu akurat się przekłada na tzw. "wolną amerykankę".
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

baba
x 129

Re: WINGMAKERS

Nieprzeczytany post autor: baba » środa 17 cze 2015, 17:50

Nie zapominam. 8-)
Wszystkie pojęcia zależą od naszego ich pojmowania. Jak komuś się wydaje, że wolna wola = wolna amerykanka to tak działa. Ja uważam że wolna wola to nasze prawo wyboru, ale konsekwencji tego wyboru nie da się uniknąć w żaden sposób. Będą owoce albo zgniłe jaja. :mrgreen:
I to dotyczy wszelkiego "stworzenia" z bogami i egregorami włącznie. 8-)
Być może patrząc tutaj na to co się dzieje można zwątpić w tą "boską sprawiedliwość" ale skąd wiemy czy widzimy całość tego procesu? I nie chodzi mi wcale o to że konkretni ludzie "poniosą karę w piekle" czy coś tam w tym guście a my im "pobożnie" wybaczmy. Ludzie dokonujący wyborów tu powinni również tu ponosić konsekwencje swoich działań. Ale też nie wiemy co się z nimi dalej dzieje, jeśli uda im się od tych konsekwencji wymigać. Może właśnie muszą się z powrotem inkarnować w coraz gorszej rzeczywistości tak długo dopóki nie naprawią swoich błędów w rozpoznawaniu. 8-)

A poza tym zastanawiałam się dzisiaj nad taką rzeczą. Gdybym była takim stwórcą wszystkich istnień, kochała wszystkie i starała się każdemu z nich pomóc w jego rozwoju w najlepszy możliwie dla niego sposób. To gdzie bym samą siebie umieściła? Kto zgadnie? :P
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: WINGMAKERS

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 17 cze 2015, 18:25

Stwórca póki co jest tylko jeden,reszta wcielonych i nie wcielonych, to TWÓRCY,inaczej kopiści sprawdzający siebie na ile są doskonali etycznie,moralnie i uczuciowo, by zdać egzamin na STWÓRCĘ.

Pokazują to materializując swoje pomysły na miarę swojej etyki poszanowania cudzej wolnej woli.Co z tego wychodzi widać aż nadto dobrze, skonstruowano bioroboty,które są samo replikującymi się programami, niewolnikami, służącymi do niewolenia innych.

Nikt ich nie zabija, nie stawia niżej w realnych warunkach życia, ale jeżeli chcą zajmować pozycję równą Człowiekowi,to MUSZĄ SPROSTAĆ WSZYSTKIM ELEMENTOM WARUNKÓW ŻYCIA I ROZWOJU.

Zatem nie blokować LUDZIOM EWOLUCJI,NIE TWORZYĆ Z NAS SWOICH NIEWOLNIKÓW, ŻYĆ UCZUCIAMI JAK CZŁOWIEK.

Jeżeli coś nie dokonuje ewolucji,nie przystosowuje się do jej nowych warunków, w sposób naturalny znika z planu życia. Tak też stanie się z biorobotami, nie będą mogły zasilać się energią kradzioną LUDZIOM ,zatem samoistnie bezpowrotnie będą znikali z planu życia na ziemi.

Czy to jest jakaś kara lub brak uczuć ? Nie to proces rozwojowy, nieuchronność,która była wiadoma.

Sprawiedliwość Boska jest wspaniała,wiadomo było bowiem iż LUDZIE kiedyś.... dorosną emocjonalnie do wyjścia z próg obecnego przedszkola... i nie zabiorą tam ze sobą swoich lalek i misiów. To KIEDYŚ..... JEST TERAZ, te zabawki na naszą miarę, to bioroboty, syntetyki. Wiem iż nie wszyscy już to rozumieją i nie wszyscy chcą opuścić przedszkole, dostaną prolongatę, nastąpi rozdzielenie przestrzeni i to jest właśnie miłość bezwarunkowa, akceptacja ,woli i odmienności.

Dla jednych to... dla drugich tamto...


Bioroboty nie są STWORZENIEM, tak samo jak stworzeniem nie są roboty, zatem nie podlegają prawom stworzenia.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

baba
x 129

Re: WINGMAKERS

Nieprzeczytany post autor: baba » środa 17 cze 2015, 20:43

Fuj. :(
To niech to rozdzielenie przestrzeni jak najszybciej już nastąpi bo, sorek niewygodnie mi z Tobą w tej samej. Chociaż naprawdę się staram. Nie mieścisz się w granicach mojej tolerancji. Może pochodzisz od tych bogów, którzy potopy urządzali kiedy im się "dzieło" nie spodobało? ;)

Tak mi to troszkę brzmi "lalki blokujące rozwój ludzi". (Tacy Ci ludzie słabi i głupi? ;) ) Faktycznie, każdy stwórca sam zasila swoją energią i odpowiada za swoje dzieło i musi je rozwinąć do swojego własnego poziomu jeśli chce sam iść dalej w swoim rozwoju. Więc tacy jacyś nieodpowiedzialni mogli myśleć że da się toto niedoskonałe stworzenie po prostu unicestwić. NIE DA SIĘ. Życie raz stworzone trwa już wiecznie. Żaden Stwórca nie ucieknie od odpowiedzialności za to co stworzył. ;) 8-)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: WINGMAKERS

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 17 cze 2015, 20:54

Ależ @baba, przestrzeni jest tu na razie dość dla wszystkich, nawet biorobotów, a wy jesteście połączone tylko internetem, to żadna więź, w każdym razie łatwo o przerwy, choćby z czerwoną płachtą.
A problem wolnej woli tu jednak istnieje, bo dlaczego czyjaś wolna wola ma być silniejsza od mojej i mnie doić, choć tego nie chcę? Tylko nie tłumaczcie mi, że moja dusza wybrała takie doświadczenie, bo gdy mówię NIE, to powinno znaczyć nie i konsekwencje tego ponoszę sam, ale doić się nie pozwalam.

Trochę odjechaliśmy od Wingmakers, zastanówcie się gdzie to przenieść.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: WINGMAKERS

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 17 cze 2015, 23:42

Do tematu o oftopie.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

baba
x 129

Re: WINGMAKERS

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 18 cze 2015, 07:14

abcd pisze:Do tematu o oftopie.

Popieram, to się wyłącznie do śmietnika nadaje. :D

Sorek, znowu mam fazę trochę schizofreniczną i jakby to ująć... Widzę ludzi w wielu płaszczyznach. I w takim stanie będąc wiem, że to z czym rozmawiam przez internet nie jest prawdziwą Kiarą. Ani nawet nie ta osoba, którą poznałam. Tam gdzie ją również widzę jest po prostu piękna. Czysta Esenscja. 8-)
Więc Kiara może się identyfikować z tym co pisze tutaj ale ja nie muszę jej z tym identyfikować. Takie moje "rozdzielenie światów". ;) 8-)
0 x



Awatar użytkownika
goratha
Posty: 1097
Rejestracja: środa 16 sty 2013, 20:03
x 21
Podziękował: 1117 razy
Otrzymał podziękowanie: 2667 razy

Re: WINGMAKERS

Nieprzeczytany post autor: goratha » czwartek 18 cze 2015, 17:20

Era Wodnika

" Spoglądać z uwagą na istoty i rzeczy,
Widzieć je takimi jakimi są,
Nie zniekształcajac ich przez własny punkt widzenia
ani poprzez osobiste kategorie.
Uważność powinna być czysta i wolna
od naszych własnych poglądów."

Mistrz Kaisen

dobrze powiedziane i jakze trudne do zastosowania ;)
0 x


nie bierz zycia zbyt powaznie. I tak nie wyjdziesz z niego z zyciem:-))

vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowanie: 360 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: vic88 » środa 02 wrz 2015, 22:43

Właśnie miałem się pytać, bo mija miesiąc. Czy ciągle "jesteście nad morzem" i Wam szumi, czy poprawiło się co nieco :D

Aluminiowych czapek i smug nad Nebraską radziłbym do tego nie mieszać. Ludzie, ktorzy tu wchodzą po raz pierwszy, widzą takie kwiatki i wychodzą szybciej niż wyniki wyszukiwania w Google ;) Do dzisiaj jestem uczulony na takie sensacje, choć może trochę bardziej tolerancyjny ;)
0 x



Awatar użytkownika
analityczka
Posty: 443
Rejestracja: wtorek 21 kwie 2015, 16:16
x 1
x 12
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podziękowanie: 584 razy

panaceum

Nieprzeczytany post autor: analityczka » czwartek 03 wrz 2015, 10:18

vic88 pisze:Aluminiowych czapek i smug nad Nebraską radziłbym do tego nie mieszać. Ludzie, ktorzy tu wchodzą po raz pierwszy, widzą takie kwiatki i wychodzą szybciej niż wyniki wyszukiwania w Google ;) Do dzisiaj jestem uczulony na takie sensacje

Cieszę się, że nie jestem sama Obrazek
Cholery dostaję czytając kolejne doniesienia o cudownym, stuprocentowym (koniecznie naturalnym) środku na raka i czyraka.
0 x


* Informacja bez sprawdzenia wiarygodności źródeł jest tylko hipotezą.
* Ja mogę być nieobiektywna, dowody – nie.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 03 wrz 2015, 11:35

@nalityczka, nie ma prostszej metody niż nie czytać tego, co ci się nie podoba.
Tak, czy owak twoje frustracje nie pozbawią inwencji innych ludzi, nawet jeżeli uważasz je za głupie, czy bezużyteczne. A ten kto jest zainteresowany - przekona się na własnej skórze i chyba o to chodzi.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
analityczka
Posty: 443
Rejestracja: wtorek 21 kwie 2015, 16:16
x 1
x 12
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podziękowanie: 584 razy

żart na niedzielę

Nieprzeczytany post autor: analityczka » czwartek 03 wrz 2015, 19:23

blueray21 pisze:@nalityczka, nie ma prostszej metody niż nie czytać tego, co ci się nie podoba

Bez czytania osądzić/ocenić czy mi się podoba? To ciekawa metoda :D

Fakt, czasem mam wrażenie, że niektóre teksty są na tym forum wklejane bez uprzedniego przeczytania. Ja tak nie umiem. ;)
Rady na raka i czyraka "głupie, czy bezużyteczne" ignoruję. Na ewidentne kłamstwa tylko czasem reaguję.
0 x


* Informacja bez sprawdzenia wiarygodności źródeł jest tylko hipotezą.
* Ja mogę być nieobiektywna, dowody – nie.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 03 wrz 2015, 19:44

@analityczka, jak dziecku: przestajesz czytać, gdy ci się przestaje podobać - zaoszczędzisz sobie trochę czasu.
Jeżeli wstawiamy jakiś tekst, cytujemy, to z reguły bez zmian w nim, czyli jak to określasz bez czytania - niekoniecznie. Jeśli wstawiałem takie teksty, z którymi nie w całości się zgadzałem to raczej komentowałem to pod spodem, lub w odrębnym poście.
Niezwykle rzadko stosuję metody interwencji w obcy tekst, nawet z dobrym i widocznym opisem.
Powodem jest to, że taki tekst może zostać zacytowany po raz kolejny i moje "poprawki" nie będą już należycie widoczne i interpretowane.
Myślę, że inni robią podobnie, ale mogą nie mieć ochoty na komentarze, co wcale nie oznacza, że tekstu nie przeczytali. A interpretacje też bywają absolutnie różne więc użytkownicy nie zawsze, a nawet rzadko odnoszą się do prezentowanych materiałów, nie chcąc się "wychylać" na początku.
To wszystko nie jest takie proste, jak czarne na białym, więc twoje stwierdzenie o "nie czytaniu" odbieram jako krzywdzące.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: dama » piątek 04 wrz 2015, 13:12

analityczka masz racje jak sie syszy ze chemia leczy raka to cholery mozna dostac .
a na czyraka to cebula ugotowana i przyłozona na noc dobrze zawięte i wyciągnie .

Nad morzem jeszcze bywam ale faktem jest ze coraz czesciej przyłapuje sie ze nie szumi
albo szumi delikatnie zwłaszcza w lewym uchu .
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: sandra » piątek 04 wrz 2015, 13:47

@blue, @analityczka...
To kolejny wątek gdzie ujawnia się miedzy wami delikatnie mówiąc pewien rodzaj "niezgodności" i to niekoniecznie w temacie wątku w którym jesteście, co łamie ewidentnie reguły Forum.
Są takie miejsca (na Forum lub PW), gdzie możecie sobie poodbijać piłeczkę i udowadniać wyższość świąt Wielkiej Nocy nad świętami Bożego Narodzenia.
Oboje jesteście bardzo wartościowi i Forum potrzebuje właśnie takich istot.
Bardzo cenię was oboje i lubię czytać wasze wpisy

Bądzcie ponad TO...cokolwiek TO jest, ale nie pozwólcie temu sie rozrosnąć w potwora.
Potrafi się TO wymknąć się z umysłu zeżreć energię, dołożyć frustracji i stresu, a bywa, że potrafi rządzić niskimi instynktami.
Bądzmy wspaniałomyślni 8-) dla drugich o co osobiście proszę ja czyli maluczki user Sandra.., która zaznała mocy tego potwora w swoim życiu.
O porzedniej utarczce @GA napisał
viewtopic.php?f=17&t=789&hilit=analityczka&start=25#p42142
Załóż filtr, masz ciekawe wpisy, szkoda ich na takie jałowe utarczki.. ;)
....w czym popieram w 100%.
@blue, wiesz, że na tobie jako adminie leży zawsze wieksza odpowiedzialność za to co piszesz.
Taka juz rola władzy.
Odnoszenie się we wszelakoch dysputach ad rem jest wyrazem kultury i dojrzałości i co tu duzo mówiąc doswiadczenia.
Odnoszenie się ad personam to zawsze ryzyko i zarzewie wojny... wiem co piszę.

PROSZĘ PO PRZECZYTANIU przez zainteresowanyc USUNĄĆ MÓJ POST lub przenieść w inne miejsce.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Szum w uszach - reaktywacja 14'

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 04 wrz 2015, 16:22

@sandra, to nie jest personalne, absolutnie, cenię rzeczowe wpisy @analityczki.
Mnie chodzi o podejście. Na tym forum gwarantowaliśmy swobodę wpisów, jeśli nie naruszają regulaminu i skutecznie ją egzekwowaliśmy, nawet za cenę utraty użytkowników, w tym o znanym nazwisku.
Dlatego preferuję merytoryczną krytykę poszczególnych postów (tej też nie zabraniamy), zamiast krytyki ogólnej, że ktoś nie przeczytał tego, co wstawił. Powinien, ale to jego sprawa, czy wstawia i wypisuje bzdury, ma prawo. Jeżeli będą to bzdury, to posty są bezwartościowe, może w dobrym układzie administracja je gdzieś przeniesie, jeśli nie wywali do kosza. Jeśli pozostaną, to ludzi teraz trudno nabrać i zapewne ktoś to skrytykuje. Więc następni czytelnicy będą mieli już 2 punkty widzenia. Jest wybór.
Jednak ogólna krytyka, że mamy 10 a może 100 receptur na raka i czyraka, po mojemu nie jest na miejscu, bo receptur nigdy dość, byle byłyby skuteczne. Miejsca na forum jest dość. Wymyślamy tematy zbiorcze itd., aby to jakoś skanalizować, choć idzie opornie.
Naszym celem jest pozyskiwanie wpisów, a nie ich zabranianie, czy kasowanie i nic nie wskazuje na to, abyśmy mieli zmieniać regulamin w tym zakresie.
Inny problem to używanie w małych sprawach wielkich słów, jak przykładowe "kłamstwo". Moim zdaniem w absolutnej większości przypadków nie mamy wystarczającej ilości danych, aby poprawnie ocenić sytuację i staram się to wykazać.

Oczywiście te posty docelowo trafią pewnie do wątku offtopowego.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: śmieszności z internetu :)

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 31 gru 2015, 12:05

To jest od wczoraj w nocy w necie..... nie wiem czy to śmieszne... ale ja nie kupuję takiego programu !!!!!

""CHILDHOOD'S END" to nowy serial.. inwazja obcych... powrót zmarłych i ujawnienie się "szefa".. "

UJAWNIENIE...... :o :o :o 8-) :twisted: :twisted:


STOP! STOP! STOP! BASTA!


https://www.facebook.com/mrmandeep/vide ... cation=ufi

This is from last night`s TV show Childhood's End Part 1:Who think`s this has to do with the fallen angels ? or what are there trying to tell us lol



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
belfanior
Posty: 392
Rejestracja: niedziela 28 wrz 2014, 19:58
x 11
x 24
Podziękował: 1358 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: śmieszności z internetu :)

Nieprzeczytany post autor: belfanior » czwartek 31 gru 2015, 14:16

[quote="Kiara"]To jest od wczoraj w nocy w necie..... nie wiem czy to śmieszne... ale ja nie kupuję takiego programu !!!!!

""CHILDHOOD'S END" to nowy serial.. inwazja obcych... powrót zmarłych i ujawnienie się "szefa".. "

Dokladnie!!!
Kto to Goowno umiescil???
0 x



Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: śmieszności z internetu :)

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » czwartek 31 gru 2015, 14:26

Kiara,
...no faktycznie, śmieszne to raczej nie jest.....dla mnie przerażające!!!
ale samo STOP!BASTA! nic tu nie da.
To jest zaplanowana inwazja na umysły dzieci i młodzieży, tak myślę.
0 x



ODPOWIEDZ