Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

FUNDACJA KESHE

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 22 paź 2016, 17:05

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 25 paź 2016, 23:00

https://www.youtube.com/watch?v=fJ0XFgbq_FY

Opublikowany 25.10.2016

Paweł Braszka, jak sam o sobie mówi, student i wykładowca KESHE UNIVERSITY. Na Powitaniu Jesieni 2016 przedstawił założenia i metody działania KESHE FOUNDATION, a także co nieco o MAGRAV'ach, plazmie i duchowych aspektach tej technologii w budowie reaktorów wolnej energii.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 01 lis 2016, 10:26

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 15 lis 2016, 10:35

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 23 lis 2016, 23:21

https://www.youtube.com/watch?v=uv_3McfilCM

Opublikowany 22.11.2016

Technologia Keshe budzi wiele emocji, są jej zagorzali zwolennicy, jak i zdeklarowani przeciwnicy. NTV będzie pokazywać ten dwugłos, pozostawiając widzom wybór co do słuszności jednej czy drugiej opcji. W tym materiale zarejestrowanym podczas I Forum Wynalazczości Alternatywnej, które odbyło się we Wrocławiu w listopadzie 2016 r. ze swoją prezentacją wystąpił pan Marcin z Poznania. Na początku był wielkim orędownikiem tej technologii, spotykał się z samym Keshe... jednak analityczny umysł pana Marcina wyłapywał wiele niespójności w tej narracji, co na przestrzeni lat zweryfikowało podejście do tematu zarówno samej fundacji jak i technologi.
1 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 26 lis 2016, 23:32

Technologia Keshe - Prezentacja Systemu Balansującego

https://www.youtube.com/watch?v=D_VpgO97b4U

Opublikowany 25.11.2016

I Forum Wynalazczości Alternatywnej i prezentacja przez kolegów Mateusza i Marcina Systemu Balansującego zbudowanego wg technologii Keshe. Choć współczesny paradygmat naukowy nie ogarnia tej technologii to najbardziej przekonywująca może być tu skuteczność w zakresie radzenia sobie z dolegliwościami zdrowotnymi, na które uskarża się wiele osób. Sporo osób potwierdza poprawę stanu zdrowia bądź ustąpienia dolegliwości po poddaniu się działaniu konstrukcji urządzeń z technologią Keshe.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 30 lis 2016, 21:31

https://www.youtube.com/watch?v=AmMHvkAoQkE

Opublikowany 29.11.2016

Zapis panelu dyskusyjnego poświęconego technologii Keshe, który się odbył na I Forum Wynalazczości Alternatywnej w listopadzie 2016 r. we Wrocławiu. I tak jak w prelekcjach poprzedzających panel zarysował się dwugłos, tak i w dyskusji dalej był obecny podział. Dla jednej strony ta technologia działa, dla drugiej ta technologia to zwyczajna ściema. Wnioski z zaprezentowanych materiałów pozostawiamy do samodzielnego wyciągnięcia widzom.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 30 lis 2016, 21:49

Wniosek jest prosty:
przedstawiają coś czego nikomu nie udało się odtworzyć.
Jeśli chcą poklasku niech podadzą budowę dowolnego, choćby najprostszego ich urządzenia/wynalazku w wersji dla laików, czyli tu nawiń tyle zwojów, tam połącz to z tamtym i jeśli to się sprawdzi to możemy dyskutować dalej.

Na tę chwilę to ściema szyta grubymi polityczno - newagowsko - enwuowskimi nićmi.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 14 gru 2016, 22:31

Moje spojrzenie na technologię M. Keshe - dr Krzysztof Michalik - 13.12.2016

https://www.youtube.com/watch?v=v-pNpiJb3BU

Opublikowany 13 gru 2016

Dawno nie goszczący na antenie NTV dr Krzysztof Michalik i jego próba spojrzenia "oczami nauki" na technologię Keshe.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 23 gru 2016, 21:07

Mehran Tavakoli Keshe dla Steinzeit - Czas bandytów się skończył. Mehran Tavakoli Keshe dla „Steinzeit”: „Czas bandytów się skończył” mehran-keshePoniższy tekst otrzymałem od jednego z członków Instytutu Kosmicznego Fundacji Keshe. Niestety, tekst był w wersji tymczasowej, ale z uwagi na wartość merytoryczną, zdecydowałem się na jego opublikowanie jeszcze przed Świętami. Aby wprowadzić Was w dobry nastrój. Wybaczcie, jeśli są pomyłki, starałem się jednak zachować istotę treści. – Witam wszystkich w telewizji Stein Zeit. Dzisiaj mamy zaszczyt rozmawiać o specyficznym temacie technologii wolnej energii. Mamy możliwość porozmawiania poprzez Skype z Panem Keshe z Fundacji Keshe. Bardzo dziękuje i zaczynamy rozmowę z Panem Keshe. Panie Keshe, na początku chcę podziękować Panu za możliwość rozmowy z Panem dzisiaj. Moje pierwsze pytanie jest: jakie są cele Keshe Fundation i dlaczego Pan robi sobie taką pracę? Nasz cel jest bardzo wyraźny: my chcemy wysłać ludzi w kosmos i to w prawidłowy sposób ale nie w ten sposób, który nazywamy fantomową drogą. My jesteśmy tutaj żeby rozwinąć technologię z prawdziwym paliwem Wszechświata, i w sposób w którym układ wszechświata pracuje. Osiągnęliśmy to i teraz ta technologia zamiast być w rękach rządu jest w rękach normalnych ludzi. I to jest główna rzecz, że tym razem ta technologia nie może być ukryta, gdzie kilku może okraść wielu. Tym razem wielu nie pozwoli tym paru okraść się. I to jest w tym piękne. – Panie Keshe ja chciałbym się dowiedzieć skąd Pan ma tą wiedzę? Czy to był proces prób i błędów albo była to EUREKA, że pewnego dnia pod pryszynicem doznał Pan oświecenia? Czy może Pan nam ten proces wyjaśnić? To się zaczęło jak byłem jeszcze bardzo młody. Krok po kroku, krok po kroku, krok po kroku. Rok po roku. – Może nam Pan dać krótkie wytłumaczenie głównej zasady jak, działa Magrav? w krótkim podsumowaniu jeśli to jest możliwe. Jestem naukowcem nuklearnym. Nie znajdziecie żadnej jednostki we Wszechświecie, czy to atom
czy rdzeń atomu i jego części jak protony i neutrony, planeta, albo obojętnie co jeszcze we Wszechświecie co nie ma tych dwóch rzeczy: magnetyzmu i grawitacji. Dotąd Ludzkość zajmowała się głównie jednym kierunkiem: magnetyzmem. Jak możemy zeskoczyć, ale nigdy nie patrzyliśmy jak do tego dochodzi że możemy zeskoczyć. Wszystko, co odkryliśmy, to jest to czego nam brakowało. Esencję grawitacji, która jest absorbcją pól. Która w czasie może wydać, i to jest tym, czym jest. Esencją jest w
zrozumieniu czego brakowało, a jest Świętym Graalem nauki. Teraz wiemy czym jest grawitacja i reszta już jest prosta. – Rozwinął Pan tą technologię w ostatnich latach i teraz chce Pan ją wprowadzić na międzynarodowy rynek. Jak pan myśli, jak długo będzie trwało, aż ta technologia będzie swobodnie osiągalna na rynku, gdzie każdy będzie mógł kupić urządzenia tej technologii? O jakim czasie tu mówimy? Edison żył około 100 lat temu. Tesla około tego samego czasu. A mamy jeszcze części świata, które nigdy nie słyszały o świetle. I jak tam pokaże się latarkę, to ludzie tam żyjący będą pytali się co to jest i do czego służy. Jeśli to zajmuje 100 lat z całą nowoczesną komunikacją, to Bóg wie jak długo nam to zajmie, ale to będzie o wiele krócej tym razem. I piękne jest to, że tym razem nie zależy to od kilku osób, lecz od całej ludzkości. Są już miliony ludzi, miliony które robią, testują, od gospodyni domowej do
ostatnio słyszałem, że nawet jeden ze światowych prezydentów testuje niektóre z naszych systemów. My znamy ludzi, którzy nas znają i naszą pracę doceniają. A więc zaczęło to mieć sens dla kilku prezydentów, mamy kilku światowych przywódców którzy, znają naszą prace
. to co robimy. Kilku z nich właściwie samemu zaczyna brudzić swoje ręce robiąc te rzeczy, co jest bardzo niezwykłe. A więc my rośniemy. Podam wam jeszcze jeden przykład. Jezus jest od 2000 lat, a do tej pory jest tylko 1/3 ludzkości to chrześcijanie. A więc to będzie ciężka praca. 2000 lat, a my jesteśmy dopiero od 5-10 lat. – Więc jeśli porównasz Twoja fizykę z normalną fizyką jaką znamy – jaka jest główna różnica? Lub zapytam w ten sposób: jak jest główny błąd w normalnej Newton’owskiej fizyce ??? Nie ma błędu. Jest to ewolucja, rozumienia więcej. Ludzie którzy tego nie rozumieją widzą to jako problem. Ale jako naukowcy, zobaczcie że Newton nie wyszedł ze swoimi odkryciami ze snów. Zrozumiał pracę innych naukowców i dodał do niej. To jest to samo co my robimy. Rozumiemy pracę innych naukowców i dodajemy do niej. I teraz dodajemy kawałek który brakował, którym jest grawitacja. Więc to jest różnica, nie wiedzieliśmy czym jest grawitacja. Jak jest stworzona, teraz to wiemy. Staramy się to zreplikować i w niektórych systemach zreplikowaliśmy to, w aplikacjach medycznych to działa i ludzie mogą to zobaczyć. W systemach energetycznych też zauważyliśmy to. Teraz pozostał tylko lot. Ale muszę ostrzec, że nawet kiedy publicznie pokażemy lot, ludzie powiedzą: o jeszcze nie byłeś na Saturnie! Kiedy polecisz na Saturna uwierzymy, ponieważ byliśmy na Księżycu i Marsie. A niektórzy będą się upierać, że człowiek nigdy nie był na Księżycu, wszystko zostało nakręcone w studio filmowym. I komu mamy wierzyć? Mamy zabrać całą ludzkość na Saturna, aby im pokazać że mogą to zrobić??? Ignorujcie to co mówią ludzie, róbcie to co jest prawidłowe, a reszta podąży. – Jaka jest reakcja Pana kolegów po fachu? Czy są przeciwko Pana wynalazkom? Tak, ludzie z tytułem doktora i profesora, ludzie, którzy robią patenty i zarabiają pieniądze na patentach – oni są przeciwko mnie bo to grozi ich zarobkom. Ale opozycja nie ma znaczenia. Wiedza musi być zaakceptowana przez ogół społeczeństwa, a nie przez tych paru ludzi bojących się o swoje tytuły. Kilka lat temu pojechałem do jednego z głównych niemieckich szpitali. Byłem zaproszony, zarezerwowałem lot, przyleciałem . I profesor powiedział do mnie: Panie Keshe to co Pan robi z tymi chorobami jest niemożliwe. I obserwuję Pana pracę
Powiedział do mnie: Proszę za mną pójść, poszedłem z nim, poszliśmy na parter, jak to nazywacie -1 nie parter ale
piętro poniżej wspomnianego. Gdzie miał olbrzymią klinikę i mnóstwo ludzi czekających na niego. Powiedział: widzisz tych wszystkich ludzi, oni przychodzą aby przywrócić ich do funkcjonalności na parę sekund może parę dni. I są szczęśliwi. A Ty doprowadziłeś człowieka na wózku do całkowitej funkcjonalności. Pokazał mi piękne umeblowanie i powiedział: „to jest pokój, który oferujemy ci, abyś pracował dla szpitala”. Ten lekarz już 6 lat temu zrozumiał. Jeden z poważnych, najważniejszych szpitali w Niemczech. I powiedział: „cokolwiek zdecydujesz, masz miejsce w tym uniwersyteckim szpitalu. Abyś kontynuował swoją prace, ponieważ nie możemy osiągnąć tego co ty robisz”. Ci naukowcy którzy zrozumieli, w szczególności wielu niemieckich naukowców, zrozumieli prace, wielu niemieckich fizyków, którzy wcześniej pracowali i mają podstawową wiedzę, są bardzo komfortowi z tą technologią, ponieważ ją rozumieją. Największy opór przeciw naszej technologii pochodzi od tych, którzy zarabiają pieniądze z obecną technologią na świecie. Więc oni są opłacani aby się nam sprzeciwiali. Jeśli ktoś jest opłacany, to jego pępowina pochodzi od ludzi, którzy mówią mu co robić. I musi to robić. Ale nie zauważyliśmy by jakikolwiek z czołowych naukowców na całym świecie, przeciwstawiał się otwarcie tej technologii, ponieważ wiedzą że ona istnieje, i z nią pracują. Nie zauważamy żadnych głównych naukowców przodujących w świecie fizyki przeciwstawiających się jakiejkolwiek pracy Fundacji Keshe. Żaden z fizyków, ponieważ jest to logiczny system i oni go doskonale rozumieją. Ci, którzy oponują, są tymi których przychody zagrożone, a także wszystkie ich tytuły doktorskie i profesorskie. – A więc Pańscy koledzy pracują przeciwko Panu? Moimi kolegami jest ludzka rasa. Moi koledzy są kobietami w kuchni, które budują systemy MaGrav, aby płacić mniejsze rachunki za prąd aby wykarmić dzieci. Nie należę do żadnej organizacji. Nie mam również nikogo, kto płaci za moją pracę. Moja praca jest całkowicie niezależna i tak to zbudowałem. Wszyscy naukowcy, którzy chcą z niej skorzystać czynią to. Widzą w tym korzyść. Doktorzy, fizycy i cała reszta. O Fundacji Keshe nie znajdziesz niczego w internecie czy telewizji, ponieważ oni wszyscy to bojkotują. Nie pokazują nic, bo stracili by wszystkie źródła informacji, a telewizja informacyjna nie może bez nich pracować. Włoska telewizja nakręciła o nas 8 godzin materiału. Mam to na dysku twardym. Odpowiedzialna za to osoba pracowała dla włoskiej telewizji i do dziś nic nie opublikowano. To samo widzimy w Belgii i w reszcie świata. Żadna publiczna telewizja nie może nadawać cokolwiek co ma coś wspólnego z Fundacją Keshe. To jest niezwykłe, gdyż jesteśmy jedną z największych
nie
jesteśmy największą naukową organizacją na świecie. Z milionami sprzymierzeńców i brakiem upublicznienia. Przynajmniej mnie nie są znane artykuły ani audycje o nas. My nie mamy z tym problemu, nie widzimy tego jako problem, ponieważ wkrótce ludzie nie będą potrzebować paliw, szpitali wszystkich tych szczepionek i tego wszystkiego,co promują, aby zabić więcej dzieci. Więc muszą to przemilczać, ponieważ są zdani na ignorancję tych, którzy jeszcze o nas nic nie słyszeli. cały tekst na stronie Monitor Polski .. cały wywiad daje ogrom informacji i odpowiedzi na wiele ciekawych pytań. dziękujemy z tłumaczenie...


PS. mi się strona nie chce otworzyć, może jestem za daleko :?:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 29 gru 2016, 22:59

Moje spojrzenie na technologię M. Keshe, cz. 2 - Prof. dr hab. Krzysztof Michalik - 28.12.2016

https://www.youtube.com/watch?v=9WyYDajywIg

Opublikowany 28 gru 2016

Na antenie NTV ponownie prof. dr hab. Krzysztof Michalik i druga część jego spojrzenia "oczami nauki" na technologię Keshe. Rozmowę poprowadził Janusz Zagórski.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 06 sty 2017, 15:41

Moje spojrzenie na technologię M. Keshe, cz. 3 - Prof. dr hab. Krzysztof Michalik - 5.01.2017

https://www.youtube.com/watch?v=6CQp3vLT6E4
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 11 sty 2017, 23:26

Moje spojrzenie na technologię M. Keshe, cz. 4 - Prof. dr hab. Krzysztof Michalik - 10.01.2017

https://www.youtube.com/watch?v=1Q61hOIRDUc

Opublikowany 10 sty 2017

Janusz Zagórski w kolejnej rozmowie z prof. dr hab. Krzysztofem Michalikiem o technologii Keshe. Pan profesor nie pozostawia przysłowiowej suchej nitki na magravach i "drucianej technologii", która z pozycji obecnej wiedzy (np. fizyki) nie ma prawa działać. Nie mniej jednak wydaje się, że być może mamy do czynienia z czymś nie znanym obecnej nauce, jakimś rodzajem pola, które tworzy magrav w oparciu o "drucianą technologię". Pole to w dłuższym procesie oddziaływania "uszlachetnia prąd" w instalacji, a tego już żaden znany wspólcześnie nauce system pomiarowy nie obmierzy, zwłaszcza przyrządy typu woltomierz czy amperomierz. Z punktu widzenia - takiej techniki pomiarowej, magrav to zwykły przedłużacz, który nie ma prawa nic zmienić w obwodzie zasilania. Do tematu będziemy wracać na antenie NTV.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 12 sty 2017, 10:45

songo pisze:PS. mi się strona nie chce otworzyć, może jestem za daleko :?:
viewtopic.php?f=26&p=61991#p60980

monitor-polski.pl pisze:Mehran Tavakoli Keshe dla „Steinzeit”: „Czas bandytów się skończył”
23 grudnia , 2016

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, a także nadchodzącego Nowego Roku 2017 życzę Wam wszystkim Spokoju i Pokoju.

Poniższy tekst otrzymałem od jednego z członków Instytutu Kosmicznego Fundacji Keshe. Niestety, tekst był w wersji tymczasowej, ale z uwagi na wartość merytoryczną, zdecydowałem się na jego opublikowanie jeszcze przed Świętami. Aby wprowadzić Was w dobry nastrój. Wybaczcie, jeśli są pomyłki, starałem się jednak zachować istotę treści.

Obrazek

– Witam wszystkich w telewizji Stein Zeit. Dzisiaj mamy zaszczyt rozmawiać o specyficznym temacie technologii wolnej energii. Mamy możliwość porozmawiania poprzez Skype z Panem Keshe z Fundacji Keshe. Bardzo dziękuje i zaczynamy rozmowę z Panem Keshe. Panie Keshe, na początku chcę podziękować Panu za możliwość rozmowy z Panem dzisiaj. Moje pierwsze pytanie jest: jakie są cele Keshe Fundation i dlaczego Pan robi sobie taką pracę?

Nasz cel jest bardzo wyraźny: my chcemy wysłać ludzi w kosmos i to w prawidłowy sposób ale nie w ten sposób, który
nazywamy fantomową drogą. My jesteśmy tutaj żeby rozwinąć technologię z prawdziwym paliwem Wszechświata, i w sposób w którym układ wszechświata pracuje. Osiągnęliśmy to i teraz ta technologia zamiast być w rękach rządu jest w rękach normalnych ludzi. I to jest główna rzecz, że tym razem ta technologia nie może być ukryta, gdzie kilku może okraść wielu. Tym razem wielu nie pozwoli tym paru okraść się. I to jest w tym piękne.

– Panie Keshe ja chciałbym się dowiedzieć skąd Pan ma tą wiedzę? Czy to był proces prób i błędów albo była to EUREKA, że pewnego dnia pod pryszynicem doznał Pan oświecenia? Czy może Pan nam ten proces wyjaśnić?

To się zaczęło jak byłem jeszcze bardzo młody. Krok po kroku, krok po kroku, krok po kroku. Rok po roku.

– Może nam Pan dać krótkie wytłumaczenie głównej zasady jak, działa Magrav? w krótkim podsumowaniu jeśli to jest możliwe.

Jestem naukowcem nuklearnym. Nie znajdziecie żadnej jednostki we Wszechświecie, czy to atom
czy rdzeń atomu i jego części jak protony i neutrony, planeta, albo obojętnie co jeszcze we Wszechświecie co nie ma tych dwóch rzeczy: magnetyzmu i grawitacji. Dotąd Ludzkość zajmowała się głównie jednym kierunkiem: magnetyzmem. Jak możemy zeskoczyć, ale nigdy nie patrzyliśmy jak do tego dochodzi że możemy zeskoczyć. Wszystko, co odkryliśmy, to jest to czego nam brakowało. Esencję grawitacji, która jest absorbcją pól. Która w czasie może wydać, i to jest tym, czym jest. Esencją jest w
zrozumieniu czego brakowało, a jest Świętym Graalem nauki. Teraz wiemy czym jest grawitacja i reszta już jest prosta.

– Rozwinął Pan tą technologię w ostatnich latach i teraz chce Pan ją wprowadzić na międzynarodowy rynek. Jak pan myśli, jak długo będzie trwało, aż ta technologia będzie swobodnie osiągalna na rynku, gdzie każdy będzie mógł kupić urządzenia tej technologii? O jakim czasie tu mówimy?

Edison żył około 100 lat temu. Tesla około tego samego czasu. A mamy jeszcze części świata, które nigdy nie słyszały o świetle. I jak tam pokaże się latarkę, to ludzie tam żyjący będą pytali się co to jest i do czego służy. Jeśli to zajmuje 100 lat z całą nowoczesną komunikacją, to Bóg wie jak długo nam to zajmie, ale to będzie o wiele krócej tym razem. I piękne jest to, że tym razem nie zależy to od kilku osób, lecz od całej ludzkości. Są już miliony ludzi, miliony które robią, testują, od gospodyni domowej do
ostatnio słyszałem, że nawet jeden ze światowych prezydentów testuje niektóre z naszych systemów.

My znamy ludzi, którzy nas znają i naszą pracę doceniają. A więc zaczęło to mieć sens dla kilku prezydentów, mamy kilku światowych przywódców którzy, znają naszą prace
. to co robimy. Kilku z nich właściwie samemu zaczyna brudzić swoje ręce robiąc te rzeczy, co jest bardzo niezwykłe. A więc my rośniemy.
Podam wam jeszcze jeden przykład. Jezus jest od 2000 lat, a do tej pory jest tylko 1/3 ludzkości to chrześcijanie. A więc to będzie ciężka praca. 2000 lat, a my jesteśmy dopiero od 5-10 lat.

– Więc jeśli porównasz Twoja fizykę z normalną fizyką jaką znamy – jaka jest główna różnica? Lub zapytam w ten sposób: jak jest główny błąd w normalnej Newton’owskiej fizyce ???

Nie ma błędu. Jest to ewolucja, rozumienia więcej. Ludzie którzy tego nie rozumieją widzą to jako problem. Ale jako naukowcy, zobaczcie że Newton nie wyszedł ze swoimi odkryciami ze snów. Zrozumiał pracę innych naukowców i dodał do niej. To jest to samo co my robimy. Rozumiemy pracę innych naukowców i dodajemy do niej. I teraz dodajemy kawałek który brakował, którym jest grawitacja.
Więc to jest różnica, nie wiedzieliśmy czym jest grawitacja. Jak jest stworzona, teraz to wiemy. Staramy się to zreplikować i w niektórych systemach zreplikowaliśmy to, w aplikacjach medycznych to działa i ludzie mogą to zobaczyć. W systemach energetycznych też zauważyliśmy to. Teraz pozostał tylko lot.
Ale muszę ostrzec, że nawet kiedy publicznie pokażemy lot, ludzie powiedzą: o jeszcze nie byłeś na Saturnie! Kiedy polecisz na Saturna uwierzymy, ponieważ byliśmy na Księżycu i Marsie. A niektórzy będą się upierać, że człowiek nigdy nie był na Księżycu, wszystko zostało nakręcone w studio filmowym. I komu mamy wierzyć? Mamy zabrać całą ludzkość na Saturna, aby im pokazać że mogą to zrobić??? Ignorujcie to co mówią ludzie, róbcie to co jest prawidłowe, a reszta podąży.

– Jaka jest reakcja Pana kolegów po fachu? Czy są przeciwko Pana wynalazkom?

Tak, ludzie z tytułem doktora i profesora, ludzie, którzy robią patenty i zarabiają pieniądze na patentach – oni są przeciwko mnie bo to grozi ich zarobkom. Ale opozycja nie ma znaczenia. Wiedza musi być zaakceptowana przez ogół społeczeństwa, a nie przez tych paru ludzi bojących się o swoje tytuły.
Kilka lat temu pojechałem do jednego z głównych niemieckich szpitali. Byłem zaproszony, zarezerwowałem lot, przyleciałem . I profesor powiedział do mnie: Panie Keshe to co Pan robi z tymi chorobami jest niemożliwe. I obserwuję Pana pracę
Powiedział do mnie: Proszę za mną pójść, poszedłem z nim, poszliśmy na parter, jak to nazywacie -1 nie parter ale
piętro poniżej wspomnianego. Gdzie miał olbrzymią klinikę i mnóstwo ludzi czekających na niego. Powiedział: widzisz tych wszystkich ludzi, oni przychodzą aby przywrócić ich do funkcjonalności na parę sekund może parę dni. I są szczęśliwi. A Ty doprowadziłeś człowieka na wózku do całkowitej funkcjonalności. Pokazał mi piękne umeblowanie i powiedział: „to jest pokój, który oferujemy ci, abyś pracował dla szpitala”.
Ten lekarz już 6 lat temu zrozumiał. Jeden z poważnych, najważniejszych szpitali w Niemczech. I powiedział: „cokolwiek zdecydujesz, masz miejsce w tym uniwersyteckim szpitalu. Abyś kontynuował swoją prace, ponieważ nie możemy osiągnąć tego co ty robisz”.

Ci naukowcy którzy zrozumieli, w szczególności wielu niemieckich naukowców, zrozumieli prace, wielu niemieckich fizyków, którzy wcześniej pracowali i mają podstawową wiedzę, są bardzo komfortowi z tą technologią, ponieważ ją rozumieją. Największy opór przeciw naszej technologii pochodzi od tych, którzy zarabiają pieniądze z obecną technologią na świecie. Więc oni są opłacani aby się nam sprzeciwiali. Jeśli ktoś jest opłacany, to jego pępowina pochodzi od ludzi, którzy mówią mu co robić. I musi to robić.

Ale nie zauważyliśmy by jakikolwiek z czołowych naukowców na całym świecie, przeciwstawiał się otwarcie tej technologii, ponieważ wiedzą że ona istnieje, i z nią pracują. Nie zauważamy żadnych głównych naukowców przodujących w świecie fizyki przeciwstawiających się jakiejkolwiek pracy Fundacji Keshe. Żaden z fizyków, ponieważ jest to logiczny system i oni go doskonale rozumieją. Ci, którzy oponują, są tymi których przychody zagrożone, a także wszystkie ich tytuły doktorskie i profesorskie.

– A więc Pańscy koledzy pracują przeciwko Panu?

Moimi kolegami jest ludzka rasa. Moi koledzy są kobietami w kuchni, które budują systemy MaGrav, aby płacić mniejsze rachunki za prąd aby wykarmić dzieci. Nie należę do żadnej organizacji. Nie mam również nikogo, kto płaci za moją pracę. Moja praca jest całkowicie niezależna i tak to zbudowałem. Wszyscy naukowcy, którzy chcą z niej skorzystać czynią to. Widzą w tym korzyść. Doktorzy, fizycy i cała reszta. O Fundacji Keshe nie znajdziesz niczego w internecie czy telewizji, ponieważ oni wszyscy to bojkotują. Nie pokazują nic, bo stracili by wszystkie źródła informacji, a telewizja informacyjna nie może bez nich pracować.

Włoska telewizja nakręciła o nas 8 godzin materiału. Mam to na dysku twardym. Odpowiedzialna za to osoba pracowała dla włoskiej telewizji i do dziś nic nie opublikowano. To samo widzimy w Belgii i w reszcie świata. Żadna publiczna telewizja nie może nadawać cokolwiek co ma coś wspólnego z Fundacją Keshe. To jest niezwykłe, gdyż jesteśmy jedną z
największych
nie
jesteśmy największą naukową organizacją na świecie. Z milionami sprzymierzeńców i brakiem upublicznienia. Przynajmniej mnie nie są znane artykuły ani audycje o nas. My nie mamy z tym problemu, nie widzimy tego jako problem, ponieważ wkrótce ludzie nie będą potrzebować paliw, szpitali wszystkich tych szczepionek i tego
wszystkiego,co promują, aby zabić więcej dzieci. Więc muszą to przemilczać, ponieważ są zdani na ignorancję tych, którzy jeszcze o nas nic nie słyszeli.

– Więc jeśli jest taka silna opozycja do Pana technologii Panie Keshe, to czy nie obawia się Pan, że może się pojawić fizyczne zagrożenie wobec Pana?

To byłoby nie pierwszy raz, kiedy takie rzeczy się zdarzają. Ooo, zrobili już wystarczająco, próbowali wszystkiego. Mamy
macie 3-cią Rzeszę w Niemczech. Podchodzili nas wiele razy, wiele razy, wiele gróźb. Większość absurdów o Fundacji Keshe pochodzi z Niemiec od ludzi z 3 Rzeszy.
Wiem kim są, przyszli do mojego biura w mundurach 3 Rzeszy !!! Mówiąc: technologia należy do Nas, należała do Nas, została wzięta od Nas !!! Musisz ją nam oddać. Śmieszne było to, że przebrali się po opuszczeniu mojego biura w korytarzu i wyszli na ulice. To było w Belgii. Otrzymujemy wiele gróźb, 80% pochodzi z Niemiec.
Ale to są
wiesz kim oni są, są oni częścią narodu i ciągle wierzą, że wrócą do tego z przed 70 lat i dostaną to co zostało stracone. I myślą że mamy rozwiązanie, więc należymy do nich. Nie ma to znaczenia.

Strach zatrzymał wielu naukowców, ale my nie mamy nic do stracenia, a więc strach nie jest problemem. Problemem jaki jest teraz, to że informacja jest kompletna, technologia jest kompletna i w pełni przelana. Więc zależy to od ludzi, którzy rozwiną ją jutro, za rok, za 6 miesięcy a może za 10 lat. Teraz jest to całkowicie ujawnione, totalnie wydane w rękach narodów, rządów i ludzi.

– OK, rozumiem, Pan jest mężczyzną wolnym od strachu, ale chętnie bym się dowiedział, co głównie motywuje Pana w tej pracy. Co Panem kieruje? Co za tym stoi?

Co było motywacją Chrystusa? Jaka była motywacja Tesli? Dzielić się wiedzą, dzielić się tym co przynosi komfort człowiekowi. Więc nie doszedłem do tej technologii aby się wzbogacić. Byłem bogatym biznesmenem, kiedy odszedłem, aby zacząć moja technologię. Więc nie ma to znaczenia, to jest całkowicie nieistotne. Jesteśmy tutaj aby szerzyć wiedzę i zmieniać życie. I to jest to co robimy. Powoli, powoli, to co było zrobione głównie aby nas zdyskredytować – przez Niemców i Belgów odwraca się przeciwko nim. Kiedy spotkałem się z królem Belgii w ustronnej kawiarni, powiedział mi abym przekazał mu moją technologię jemu, królestwu Belgijskiemu, dla niego. Powiedziałem mu bardzo bezpośrednio aby odszedł. Moja technologia należy do Ludzkości, która jej potrzebuje. I w pewien sposób, zaczął mi bezpośrednio grozić. Odpowiedziałem: opuszczę ten kraj
a ty w przeciągu 3 miesięcy nie będziesz już na tronie. Opuściłem kraj i w parę miesięcy abdykował.

Problemem jest, że są tak bardzo przyzwyczajeni wykorzystywać ludzkość że myślą że to ich prawo. A to kładzie koniec temu. Koniec wykorzystywania naszej planety, ludzkości, ludzi dla korzyści paru osób, którzy lubią być nazywani królami, twórcami królów i władzą. Więc to jest ich problem. Ich strach rośnie i rośnie z dnia na dzień, ponieważ tym razem wiedza nie jest w jednym patencie, i w jednym pomieszczeniu kontrolowana przez jednego człowieka. Wiedza należy do milionów i będzie również przez nich dzielona.

Ostatniego tygodnia mieliśmy prezentację przed ponad 10 000 ludzi, co następnie obejrzało około 20-30 milionów ludzi. Śledzimy, monitorujemy, wiemy że jesteśmy największą naukową organizacją.
Kiedy mówię „MY” jest to chodzi o Ludzkość ponieważ jest to otwarte – ludzie przychodzą i następnie uczą to co odkryli. Nie ja albo ktoś, kto otrzymuje zapłatę. Widzimy lekarzy, naukowców, rolników, ludzi z Afryki, Chin i całego Świata. Przychodzą i dzielą się wiedzą. I Ci co się nią dzielą natychmiast są zastraszani przez Niemców. Znajdują ich numery telefonów, numery ich dzieci i grożą im.
Największym narodowościowo wrogiem Fundacji Keshe jest garść ludzi z Niemiec. My wiemy kim oni są i jak postępują. Głównie są to ludzie z 3-ciej Rzeszy i grupy pedofilów. Oni są wszyscy pedofilami. Jeśli posłuchacie seminarium Fundacji Keshe w czwartek, zrozumiecie jak kolaborują i współpracują. Zdołaliśmy zamknąć w więzieniu szefa jednej z największych sieci wykorzystujących dzieci, gdzie się w końcu w tym tygodniu przyznał do swoich czynów [chodzi o Sterlinga Allena, który pod przykrywką promocji wolnej energii zajmował się handlem dziećmi i pedofilią, przyp. M.P.]. Jego kara jest szacowana na 25-50 lat. Były w pełni wspierany przez Niemców. I od kiedy jest w wiezieniu i nie mogą położyć swoich łap na dzieciach, dostajemy dostajemy mnóstwo różnych gróźb. I tak to działa, ponieważ nowa technologia umożliwia dzieciom własną, niezależną edukację. A ludzie siedzący w Niemczech i Belgii żerowali na nich. I teraz widzimy Allana Sterlinga idącego do więzienia na 25 lat. Tak jak zapowiedzieliśmy w zeszłym czerwcu
kiedy on mówił, że to Sandor i reszta. I to samo z Niemcami. Pomału, pomału technologia sama się otworzy, a Ci ludzie znikną ponieważ, nawet królowie i przywódcy światowi nie będą w stanie powstrzymać ewolucji nauki i komfortu człowieka. Nieistotne jak bardzo będą chcieli być określani jako Pan król lub Pan prezydent.

– OK, proszę nam pozwolić spojrzeć na bliską przyszłość, powiedzmy na kilka lat. Zakładając, że Pańska technologia jest ogólnie dostępna. Środki transportu na tym działają, każdy może używać tego w gospodarstwie domowym. Jak Pan sądzi, jaka będzie największa zmiana w społeczeństwie, jeśli Pańska technologia będzie ogólnie dostępna?

Największą zmianą nadchodzącą dla ludzkości będzie możliwość opuszczenia Ziemi. Kiedy każdy człowiek staje się astronautą. To jest zmiana która nadchodzi. Ci którzy są technokratami zbudują systemy, Ci którzy rozumieją ewolucję
emocji i duszy, zbudują to poprzez różne kanały. Dlatego w pewien sposób jest to otwarte dla obu stron, aby ruszyć, jaki i kosmos.

Dlatego jesteśmy programem kosmicznym [Keshe Foundation Space Instytute, przyp. M.P.], jesteśmy tu aby zabrać człowieka w Kosmos w pełnym znaczeniu tego. Należy jednak wiedzieć ważną rzecz, niedawno to wyjaśniałem. NASA skoncentrowała tysiące naukowców, którzy budują i rozwijają i to z miliardowym budżetem. Fundacja Keshe ma miliony zwolenników, którzy przy tym pracują i bardzo mały budżet. Zbudowanie „długopisu zdrowia” kosztuje tylko kilka centów, aby zredukować ból, albo zrobić GaNS, który jest gazem w stanie nano, który można dodać do kąpieli, aby np. uwolnić swego małżonka od raka lub Alzheimer’a i całej reszty innych chorób.

Problemem jest, jak zawsze mówię, jeżeli możemy choć jedno dziecko uratować, to osiągnęliśmy już nasz cel. Jesteśmy naturalnie już daleko ponad to. To jest efektywne, ale my stoimy jeszcze na początku. Jak zawsze mówię, rządy będą przychodzić i naszą technologię, nie z powodu jej piękna, jak tego uczymy, lecz ze strachu przed nią. Zobaczymy to w nadchodzącym czasie. Obecnie możemy tylko czekać.

W następnych kilku miesiącach nie będzie kanału, gdzie technologia Fundacji Keshe nie będzie głoszona jak się żywić, jak się chronić, jak się dekontaminować ponieważ, Z tego co ma się wydarzyć na tej planecie – z katastrofami, a są to trzęsienia ziemi, erupcje wulkanów i reaktorów nuklearnych i cała reszta. To nie jest naszym życzeniem, to jest to co widzimy i co jest w wiadomościach. Zbliżamy się do tego punktu, a po wtóre światowa populacja nie jest do tego przeznaczona aby 50 tygodni w roku pracować i mieć dwa tygodnie wakacji podczas gdy inni ludzie nigdy nie pracowali, a okradali ich w dzień i w nocy. To powoduje zmartwienia i cierpienia w ich życiu.

– Śledzę Pańską pracę już od pewnego czasu Panie Keshe i kiedy ogłosił Pan 2015 w październiku że Pana plany i technologia będzie teraz ogólnie dostępna wszyscy byli podnieceni i zachwyceni. Czy w ciągu tych 9-ciu miesięcy, które od wtedy minęły, pojawiły się jakieś zmiany?

Różnicą jest to, że wszystko jest już dostępne i każdy kto chce z tym pracować może to uczynić. W Niemczech próbuje się właśnie uruchomić fabrykę. Również w Ameryce, w Arizonie rozpoczyna się produkcja. Również kilka innych krajów jest gotowa do produkcji ale wszystkie czekają aby być absolutnie wolne. Jak zapowiedzieliśmy, dziś już mamy redukcję rachunków za energię, a teraz widzimy możliwości z nową technologią, że niedługo będzie dostępny generator energii. I wtedy chce zobaczyć kto kopnie kogo ??? I kto będzie krzyczeć na kogo, że nie zrobiliśmy tego poprawnie.

Wiedza jest dostępna. Możesz to robić w domu. A jeżeli nie, możesz to kupić u Fundacji. Nie wiemy ilu ludzi zbudowało jednostki MaGravów. Nie wiemy ilu ludzi zrobiło peny, które uśmierzają ból. Za to istnieje wiele dowodów w internecie, a musi to być o wiele większa liczba ludzi, ponieważ większość się tym nie chwali, gdyż są sparaliżowani strachem tracenia. Jeśli komuś opowiem, że zrobiłem Magrav’a w moim domu i nie płacę za prąd, może on pójść do władz i zabiorą mi jednostkę, a nawet pójdę do więzienia. To jest strach, który jest tworzony. Istnieją tysiące jednostek, które zostały zbudowane i są używane przez ludzi. Ci ludzie nie są głupi lecz ekstremalnie mądrzy.

– OK, Panie Keshe, mam zakańczające pytanie. Jest to mniej więcej rodzaj filozoficznego pytania. Jeśli spojrzymy na świat jaki mamy obecnie z całą tą nędzą, kryzysami strumieniem uchodźców, szczególnie na wydarzenia od 11 września, jeśli ludzie z przyszłości, powiedzmy za 50 lub 70 lat spojrzą na te czasy, jak pomyślą o nas? O naszych szansach, które wykorzystaliśmy lub nie? Jak Pan myśli ?

Nie sądzę aby ta planeta wyglądała teraz jak przewidywaliśmy 50-60 lat temu, lub wcześniej w ostatnich wiekach. To co mamy dziś było marzeniem, niemożliwością nawet w kolejnych 10 czy 20 latach. A sposób w jaki ta technologia zaczyna odgrywać rolę w innych technologiach świadczy o tym, że życie w przyszłości nie jest do przewidzenia – tak wysoce daleko to będzie odbiegać od tego co widzimy dzisiaj.
To co się dotąd działo było dziełem bandytów. Była to absolutna banda bandytów, którzy znaleźli sposób, aby obrabować świat ze wszystkiego dla ich bogactwa. Teraz czas tych bandytów minął. Złodzieje muszą znaleźć inną drogę rabowania, ponieważ ludzie nie muszą już płacić aby mieć energię. Ludzie wkrótce odkryją, że nie będą już musieli płacić za samochody aby się poruszać, mogą wybudować coś za 10 centów, 2 dolary w domu. Ludzie nie będą już musieli głodować, nieistotne gdzie mieszkają, ponieważ będą mogli pobierać energię dla siebie z jednego systemu który jest rozwinięty.

Jak powiedziałem do kogoś wczoraj czy przedwczoraj przy stole. Czy będziemy iść do restauracji mówiąc: „poproszę GANS ze steku i wodę” które postawią przed nami ? Poczujesz, posmakujesz to. Czy musimy zabijać zwierzęta? Czy osiągniemy moment, w którym ludzie poświęcą 2 tygodnie w roku aby służyć innym. Albo będą robić rzeczy dla innych i spędzą 50 tygodni w roku na wakacjach? To jest kierunek, w którym dążymy. Ten wzorzec nadejdzie bardzo szybko i się przyjmie, kiedy społeczeństwo masowo zrozumie jak rzeczy są zrobione. W najbliższych tygodniach będziemy widzieć te przemiany. To wymaga czasu. To wymagało czasu aby wszystko wystartować. Wymagało czasu aby napisać książki i wymagało czasu aby wyprodukować pierwsze jednostki. Teraz widzimy jak wszystko się otwiera, i mam nadzieję zobaczyć jak wielu ludzie będą się cieszyć tego przyjemnością.

– Jest to nadzieja, którą słyszę w Pańskich słowach?

To nie jest nadzieja, jest to tylko, że ludzie muszą to zrobić. Jak to mówimy: zakasaj rękawy i zacznij to robić. Człowiek budujący jednostkę w Afryce i główny inżynier Afrykańskiej Agencji Atomistycznej. Podłączy ją i zapłaci 10%, nie
tylko 1% kosztów energii, które były opłacane miesięcznie. Tylko przez połączenie kawałków drutów w domu!
To jest ta przemiana. To jest to co nadchodzi. Ludzie na wysokich stanowiskach nikomu nie opowiadają, ponieważ straciliby stanowisko i możliwości wykorzystywania innych. Nadejdzie dobry czas kiedy nie będzie się zabijać zwierząt. Będzie to czas gdzie nawet pojedyncza dziura nie będzie wywiercona w ziemi, aby tworzyć nieład który zrobiliśmy. Nie będzie miejsca dla ludzi, którzy się sami zwą „wodzami”, ponieważ każdy będzie miał wszystko i nie będzie chciał mieć przywódców. To jest bardzo piękny czas, być może to jest czas dorośnięcie ludzkiej rasy.

– To jest dobre zakończenie, Panie Keshe dziękuje za Pana Czas i powodzenia w przyszłości. Mam nadzieję, że wszystkie Pana wynalazki wyjdą na światło dzienne. Wielkie dzięki ! Szanowni Państwo, dziękuję bardzo, że Państwo nas oglądali i do zobaczenia w następnym „Steinzeit”.
https://www.monitor-polski.pl/mehran-ta ... more-13414
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 12 sty 2017, 23:27

0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 12 sty 2017, 23:36

Już najwięksi niegdysiejsi entuzjaści wycofują się z poparcia dla tych eks-perymentów
nigdy nie potwierdzonych..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: abcd » piątek 13 sty 2017, 00:39

Wycofują się ci, którzy liczą na szybkie i spektakularne efekty, a tu ponoć nie o to chodzi.
Tak wnioskuję z powyższego filmiku i z artykułu.
To nie działa na zasadzie "pstryk i mamy światło" ale daje też dodatkowe korzyści.
Czas pokaże.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 13 sty 2017, 00:50

Wycofują się ludzie, którzy od początku byli w to zaangażowani..
ściema.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: abcd » piątek 13 sty 2017, 01:11

Od początku jak tylko zetknąłem się z tym tematem twierdziłem, że tu jest coś nie ten tego i przychylam się do twej opinii, że to ściema.
Jednak w filmiku gostek twierdzi, że coś uzyskał i działa ale z opóźnionym zapłonem.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 13 sty 2017, 01:42

Coś im działa, tak jakby... Trawniki, kocyki..
„jedna planeta – jedna rasa – jeden naród”...

„Ein Volk, ein Reich, ein Führer” mawiał już Adolf H.

Jakieś godziny filmików, opowiastki o plazmach, a d. z tyłu jak zawsze.
Kiedy później dowiedział się, że Keshe twierdził publicznie, że potrafi leczyć pacjentów śpiączki i że te informacje umieścić w filmach promocyjnych oraz na jego stronie internetowej, stałem się bardzo zły, bo wiedzieli, że to oczywistym kłamstwem. Ponadto Keshe poprosił o 750.000 euro (!) Za leczenie, które nigdy nie były w stanie zapewnić pomyślnie. Co za straszne oszustwo! Umysł nastawione na zysk Keshe został próbuje skorzystać z rozpaczliwym stanie fizycznym bezbronnych ludzi!

https://keshefacts.wordpress.com/2016/0 ... -solution/

??
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 18 sty 2017, 16:17

https://youtu.be/D1M5sYb7X9Y

Trzeba włączyć polskie napisy

Marek Podlecki na swoim profilu FB pisze :
Polskie tłumaczenie 152 seminarium "Poszukiwaczy Wiedzy" Fundacji Keshe 29 grudnia 2016.
Paweł Braszka z zespołem skończyli tłumaczenie ważnego, 152 odcinka. Polecam go szczególnie tym, którzy piszą dużo na temat pracy Fundacji, nie wiedząc o co chodzi.
Oczywiście wiele podanych tu informacji może być niejasnych dla początkujących, jednak warto to wysłuchać, gdyż każdy coś wniesie dla siebie z tego wykładu.
Zespół tłumaczy nadal będzie pracować nad innymi odcinkami, tak więc wiedza Mehrana Keshe i jego zespołu stanie się dostępna także dla nie znających języka angielskiego.
Bardzo ważną informacją, jest to, że badania Uniwersytetu w Tokio na szczurach wykazały, że tzw. "gansy" są całkowicie bezpieczne i żaden Sanepid czy FDA nie może zablokować ich domowej czy przemysłowej produkcji. Oczywiście nie należy spożywać samych gansów, używa się jedynie wodę z odstałych gansów, tzw. "płynną plazmę". 10 ml wody gansu CO2 doskonale oczyszcza z pasożytów nawet 25 ton wody! Zastrzyki z różnego rodzaju płynnej plazmy bardzo szybko leczą z raka. Systematyczne smarowanie głowy płynną plazmą CO2 przywraca włosy do naturalnego stanu.
Proszę włączyć napisy zakładką CC, wcześniej wybierając w ustawieniach język polski.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 19 sty 2017, 13:44

Powtórzę się, będę to powtarzał do usranej śmierci:
Urządzenie wolnej energii jest to mechanizm, który bardzo łatwo sprawdzić, udowodnić, że jest tym za co podają. Po prostu ma działać bez kabla podłączonego do gniazdka qrw. - to takie proste. Działać znaczy dawać prąd, zasilać inne urządzenie, żarówkę, czy jakikolwiek odbiornik prądu.
Ma generować energię, a nie przetwarzać energię z sieci, albo spalać paliwo - bo to jest gówno, a nie urządzenie wolnej energii!

I żadna ezoteryczna Paulina ani miszczu od słoików nie powie mi, że jest inaczej, że czarne jest białe, a białe jest czarne.

Ps. Wybaczcie jak możecie, że się powtarzam.

:D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 21 sty 2017, 20:39

Moje spojrzenie na technologię M. Keshe, cz. 5 - Prof. dr hab. Krzysztof Michalik - 20.01.2017

https://www.youtube.com/watch?v=LsZ5t0lYrM0

Opublikowany 20 sty 2017
Janusz Zagórski w kolejnej rozmowie z prof. dr hab. Krzysztofem Michalikiem o technologii Keshe.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 09 lut 2017, 16:13

Andrzej Nikodemowicz: niesamowita analiza gansów Keshe.


https://www.youtube.com/watch?v=wJqJxHHuxRY
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: FUNDACJA KESHE

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 09 lut 2017, 16:44

Kolejny byznesman..
Płynną plazmę CO2, a także inną płynną plazmę, którą wykonałem – CuO, badał Andrzej Nikodemowiczjedna z najbardziej „czujących” osób jakie znam, trudno go nawet nazwać bioeneroterapeutą, gdyż dostaje bezsprzecznie prawdziwe informacje „z góry”, co wielokrotnie dane mi było potwierdzić. Jego opinia uzupełnia to co wykrył Quantec i generalnie zgadza się z badaniami samej Fundacji Keshe. Nagranie z Andrzejem opublikuję niedługo w specjalnym filmiku na YouTube.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

ODPOWIEDZ