Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 19 sty 2013, 01:50

Wiedza na temat manipulacji pogodą nie jest już sekretem na ziemi ale jest tajną bronią wielu państw. Ukrywa się przed ludźmi ten fakt oraz konsekwencje tych nie zawsze przewidywalnych do końca działań.

Kto odpowiada za burze, powodzie i śnieżyce, jak i dlaczego się je wywołuje, warto o tym wiedzieć .

http://maycom.pl/orgon/ETERYCZNA_IN%C5% ... GODOWA.pdf

Naprawdę warto przeczytać , polecam.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ex-east
Posty: 1051
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 82
Podziękował: 356 razy
Otrzymał podziękowanie: 1303 razy

Re: MANIPULACJA POGODĄ....

Nieprzeczytany post autor: ex-east » czwartek 28 mar 2013, 14:57

W artykule podanym przez Kiarę piszą o zwiększeniu pułapu chmur jak o skutku geoinżynierii , natomiast gdzie indziej mówi się o globalnym obniżeniu pułapu jak o zagrożeniu , albo wybawieniu (zależy dla kogo ) z globalnego ocieplenia . A nawet jak o zapowiedzi globalnego ochłodzenia.

Np tutaj :
Wyniki badań opublikowano niedawno w Geophysical Research Letters i potwierdzają że średnia globalna wysokość chmur w ciągu dekady spadła o około jeden procent, czyli około 100-130 stóp (30-40 metrów). Większość zmniejszenia spowodowana jest mniejszą ilością chmur znajdujących się na dużych wysokościach.
(..) wyraźnie widać, że coś bardzo ważnego dzieje się w atmosferze a te wyniki stanowią jasną wskazówkę.

Uważa się, że zmniejszenie wysokości chmur mogłoby prowadzić do skutecznego chłodzenia, co byłoby w stanie przeciwdziałać globalnemu ociepleniu a nawet odwrócić trend. Kilka dni temu wspominali o tym rosyjscy naukowcy przewidujący epokę lodowcową w ciągu kilku następnych lat

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/znacz ... iomu-chmur

A to oznacza, że albo ktoś/coś sie bawi w geoinżynierie i już obniżyli pułap chmur - bo logiczne, że akademiccy naukowcy nie mogliby wiedzieć czemu nagle się pułap obniżył - aby zablokować wzrost świadomosci, albo, że nikt nad tym nie panuje tak na prawdę i jest to samoregulujący się mechanizm.

Lub też ustawiony w ten sposób, aby się samoregulował czego wykluczyć nie mozna jeśli w końcu przyznamy, że Księżyc jest sztucznym, pustym w środku , zbudowanym (przyholowanym ?) satelitą przez ... no właśnie, przez KOGO ?

Czy nie przez tych samych kolesi, których mamy w głowach ?
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11515 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 03 kwie 2013, 19:22

kontynuacja tematu ze starego forum


Teoria chemtrails została potwierdzona! Jesteśmy zatruwani z powietrza!

Obrazek

Sprawa chemtrails, czyli teorii spiskowej zakładającej, ze jesteśmy zatruwani przez smugi kondensacyjne, wzbudza nieustannie mnóstwo kontrowersji. Co ciekawe, jest to jedna z tych spiskowych teorii dziejów, która powoli zyskuje potwierdzenie w faktach. Czy jesteśmy gotowi na poznanie prawdy?

Jest jedną z wielu teorii spiskowych, które zrobiły karierę na przełomie XX i XXI w. I jedną z tych, na którą ludzie coraz częściej zaczynają spoglądać zupełnie innym okiem. Zgodnie z hipotezą, uznawaną dotąd w wielu kręgach za absurd, w smugach kondensacyjnych, pochodzących z silników samolotów odrzutowych, miałyby się znajdować substancje służące np. do zatruwania ludzkości. Nie, to nie żart! Środki toksyczne miałyby być rozpylane przy pomocy białych pasów, które ciągną się za samolotami, a które idealnie widać w pogodny dzień - zazwyczaj na błękitnym niebie zauważyć można swoistą siatkę utworzoną z niezwykłych, generowanych przez przelatujące samoloty, pasm.

Obrazek
Czy jesteśmy gotowi na poznanie prawdy? (fot. NASA)

Przez wiele osób teoria ta - często łączona z projektem NWO (skrót od: New World Order - Nowy Porządek Świata) - była przez długi czas wyśmiewana. Część ludzi nazywało ją niedorzeczną. Teraz, za sprawą naukowców związanych bezpośrednio z Waszyngtonem, okazuje się, że naprawdę coś jest na rzeczy.Wielkie poruszenie wywołały w ostatnich miesiącach słowa doradcy prezydenta Stanów Zjednoczonych - Johna Holdrena. Konsultant ds. nauki i technologii, w czasie oficjalnego wystąpienia, potwierdził poniekąd słynną teorię spiskową. Dlaczego "poniekąd"? Człowiek Obamy nie przyznał się - co zrozumiałe - do zatruwania ludzi z powietrza. Ujawnił jednak, że w ramach tzw. geo-inżynierii prowadzone są opryski. Wytłumaczył, że celem podobnych zabiegów jest... walka z globalnym ociepleniem.

Komentatorzy nie mają wątpliwości - prominentny naukowiec i prawa ręka najważniejszego człowieka na świecie przyznał w dość zawoalowany sposób, że zjawisko chemtrails to nie mit. John Holdren wyznał, że prowadzone są eksperymenty, w czasie których do powietrza uwalniane są cząsteczki baru, magnezu, aluminium, nano-włókien oraz innych substancji. Naukowiec uważa, dzięki takim zabiegom ograniczane jest oddziaływanie promieni słonecznych na naszą planetę. W ten sposób władze rzekomo prowadzą walkę ze zjawiskiem globalnego ocieplenia.
Aby lepiej zrozumieć znaczenie słów prezydenckiego doradcy, należy zapoznać się z raportem Narodowego Instytutu Zdrowia, w którym można przeczytać, że tzw. geo-inżynieria jest bezpośrednio odpowiedzialna za pojawiające się w organizmach ludzi neurotoksyny. Przedostają się one do ludzkiej krwi oraz płuc. Mogą też prowadzić do wystąpienia stwardniania rozsianego.

Słowa Johna Holdrena wprawiły wiele osób w osłupienie. W jednej chwili okazało się, że głupcami byli nie ci, którzy głosili absurdalną - wydawałoby się - teorię na temat rozpylania do atmosfery tajemniczej substancji, ale ci, którzy się z niej naśmiewali i określali ją mianem absurdu.Rewelacje zaprezentowane przez amerykańskiego naukowca dziwią tym bardziej, że w ostatnim czasie przeprowadzono szereg badań, które pokazują, że walka z globalnym ociepleniem nie ma większego sensu. Dlaczego? Niezależni eksperci uważają, że obecnie nie obserwujemy zjawiska globalnego ocieplenia, a za zachodzące zmiany klimatyczne z pewnością nie odpowiada człowiek. Specjaliści z Syracuse University, na podstawie dokonanych analiz, poinformowali niedawno, że proces podwyższania się temperatury na Ziemi zachodzi cyklicznie, ale obecnie nic takiego nie obserwujemy. Mało tego, naukowcy uważają, że w tej chwili: temperatury na Ziemi się obniżają, a pokrywy lodowe w rejonie biegunów wcale się nie kurczą. W żadnym razie nie można też twierdzić, że to emisja CO2 odpowiada za ekstremalne zjawiska pogodowe.

Po co zatem naukowcy związani z Białym Domem, potwierdzając hipotezę chemtrails, która przez lata była obiektem drwin, tłumaczą to walką z globalnym ociepleniem, które - jak wskazuje coraz więcej badań - nie istnieje?

To jest wszędzie!

Szerokim echem odbiły się w ostatnim czasie zdjęcia, które zostały wykonane przez satelitę meteorologicznego. Opublikowane przez NASA fotografie przedstawiały obraz zmian pogodowych, które zaszły w ciągu kilku godzin od pojawienia się smug kondensacyjnych. Okazało się, że chmury, które powstają po przelocie samolotu, utrzymując się przez wiele godzin, mogą doprowadzić do całkowitej zmiany pogody.


Niesamowite zdjęcia przedstawiają sytuację nad Oceanem Atlantyckim, w rejonie Nowej Fundlandii. Obserwacja wykazała, że smugi powstałe w wyniku przelotu samolotów, utrzymywały się nawet przez 14 godzin, prowadząc do pojawienia się rozległych, pierzastych chmur, które określane są mianem cirrus - poinformował dziennik "Daily Mail".

"Ogólnie rzecz biorąc, smugi tworzą dodatkową pokrywę w postaci chmury cirrus" - powiedział Patrick Minnis z NASA.

(ao/ace)
http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,pag ... omosc.html
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: MANIPULACJA POGODĄ....

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 03 kwie 2013, 21:28

Jakie to proste, wprost banalne, obniżyć tylko wystarczy pułap chmur , a już powoduje to oziębienie klimatu... a oziębienie to również obniżenie wibracji, co przekłada się na blokowanie procesów transformacji komórkowej i przemiany subatomowej ciała fizycznego. uf... i co dalej?
ano tyle i tylko tyle , ze taki proces może zaistnieć czasowo , ale nie może być trwały i zablokować naturalny rozwój.
To identycznie jak z przeziębieniem , które powstało na wskutek wychłodzenia organizmu, ono mija , my mamy kolejne doświadczenie, organizm wyzwala procesy uzdrawiające, a one zwiększają moc energetyczną w naszych komórkach , co w efekcie wyzwala w nas większą energię biorącą udział w transformacji.
To mniej wiece jak z uderzeniem i siłą zwrotu zwiększoną o energię odbicia, nic w przyrodzie nie ginie, następuje tylko przemiana jednej energii w drugą lub jej kumulacja.

Zatem... poczekajmy jeszcze mały moment ,siła transformacji nas zaskoczy!


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11515 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 19 kwie 2013, 21:51

Geoinżynieria nad Polską.

Smugi chemiczne, zwane w literaturze anglojęzycznej chemtrails, są obecne niemalże we wszystkich krajach na świecie. Polska nie jest wyjątkiem na tej niechlubnej liście. Widoczne gołym okiem zjawisko charakteryzuje się pozostawianymi przez samoloty długimi na kilometry smugami kondensacyjnymi, które nie tak jak przed laty znikały w przeciągu minut ale pozostają na niebie przez godziny tworząc chmury. Ten globalny program geoinżynieryjny jak podają oficjalne komunikaty ma na celu kontrolę pogody, tj m.in. wywoływanie lub zatrzymywanie opadów, odbijanie promieniowania słonecznego itp.

Szwedzcy politycy podejmują temat chemtrails.
Te długie, białe pióropusze tworzące mgliste i pochmurne niebo, tworzone przez nieoznakowane samoloty nie są typowymi smugami kondensacyjnymi, powiedział lider Partii Zielonych Szwecji Pernilla Hagberg. Jak donosi szwedzka gazeta Katrineholms Kuriren, Hagberg jest pierwszym przywódcą politycznym który publicznie wystąpił w tej sprawie, otwarcie przyznając, że te niezwykłe chmury zwane "smugami kondensacyjnymi", które nie rozpraszają się jak normalne smugi, są toksyczną mieszanką chemii, wirusów oraz metali. Według Hagberga, opryski są wspólnym przedsięwzięciem US Central Intelligence Agency (CIA) oraz amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (NSA), jak również szwedzkiego rządu. Mają one na celu zmianę warunków atmosferycznych poprzez celowe rozpylanie aerozoli. Areozole te zawierają "niebezpieczne" mieszanki różnych składników chemicznych, wirusów i innych elementów oraz metali, takich jak glin i bar. Te składniki, co zostało udowodnione, gromadzą się w wodzie i glebie na całym świecie.

Kongres USA podejmuje problematykę chemtrails.

W dniu 2 października 2001 r., reprezentant Dennis Kucinich (D-OH) przedstawił ustawę "Space Preservation Act of 2001" (HR 2977), w której wezwał do eliminacji z przestrzeni kosmicznej "egzotycznych broni". Wśród zakazanych broni były bronie modyfikujące pogodę, takie jak HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program) i chemtrails/smugi chemiczne. Choć ustawa HR 3616 została później zmieniona tak aby usunąć punkt, który mógłby zakazać chemtrails, to oryginalny tekst ustawy przyznał istnienie technologii chemtrail co zostało zapisane na stronach kongresu USA.

Chemtrails w Polsce:
Choć w Polsce niewiele się mówi o temacie chemtrails, i jedynie pojawiło się w mediach kilka wzmianek na ten temat to jesteśmy jednym z krajów w pełni realizujących ten globalny program geoinżynieryjny. Przykładem jest poniżej zamieszczony film dokumentujący zjawisko na przestrzeni 2012 roku. Materiały do tego filmu zostały przysłane do naszej redakcji z całej Polski, za co serdecznie dziękujemy.Chemtrails- zjawisko globalne.

Obserwowane dziwnie, zalegające na niebie pióropusze, czasami przypominające chmury kondensacyjne pozostawione przez samoloty nie są jedynie polskim fenomenem. Jest to globalny program co dokumentuje poniżej zamieszczony film pt "Geoinżynieria- Co oni rozpylają?".Susze a chemtrails.

Według National Center for Atmospheric Research w Boulder, Co, jedynym sposobem, aby stworzyć sztuczne chmury w ciepłym, suchym powietrzu jest wprowadzenie wystarczającej ilości cząsteczek do atmosfery, aby przyciągnąć i nagromadzić całą dostępną wilgoć w widoczne opary. Jeśli powtarza się to dość często, to wytwarzanie bezdeszczowej mgiełki może doprowadzić do suszy.

Patrick Minnis, naukowiec zajmujący się atmosferą z California Environmental Resources Evaluation System (CERES) i żarliwy krytyk rozpylanych smug chemicznych/chemtrails z Langley NASA Research Center, podał iż cirrusy zbierające się nad USA zwiększyły się aż o 5 procent, ponieważ cząstki stałe w spalinach silników działają jako elementy formujące chmury. Ponieważ liczba lotów obecnie przekracza, na całym świecie, 15 mln rocznie, sztuczne chmury będą się intensyfikowały wraz z tym jak podróże samolotami nadal będą się zwiększały.
Renomowana gazeta New Scientist podejmuje temat chemtrails.
Artykuł New Scientist porusza temat blokowania światła słonecznego w celu walki z wywołanym przez człowieka zjawiskiem globalnego ocieplenia.

Jak zwykle, wymienione w artykule rozwiązania obejmują masowe rozpylanie cząsteczek siarki do atmosfery. Artykuł nawet przyznaje, iż "to już ma miejsce". Oto kilka fragmentów artykułu:
“Ups. Naprawdę nie chciałem, ale wydaje się, że zniszczyłem planetę. Czy możemy coś zrobić, aby to naprawić? Zmiany klimatu są już między nami, topniejące lodowce, umierające lasy powodują iż powodzie i fale upałów są coraz bardziej intensywne. Tymczasem globalna emisja dwutlenku węgla i innych gazów cieplarnianych nadal wzrasta, obiecując o wiele gorsze wydarzenia.Nawet jeśli jutro zatrzymamy wszystkie emisje, temperatury będą nadal rosły przez dziesięciolecia, wraz z potencjalnie katastrofalnymi skutkami głodu i szybkiego wzrostu poziomu mórz. Więc może już naszedł czas, aby poważnie podejść do idei geoinżynierii. Jest nadzieja, iż poprzez celowe majstrowanie przy klimacie naszej planety, być może będziemy w stanie naprawić naszą gigantyczną gafę, albo przynajmniej uniknąć pewnych, najbardziej poważnych konsekwencji, lub po prostu kupić sobie trochę więcej czasu, na zmniejszenie emisji.
...] Inny wiodący kandydat to stary pomysł: wypełnienia atmosfery mgłą drobnych cząstek. W rzeczywistości, już to robimy. Zanieczyszczenie dwutlenkiem siarki tworzy drobne kropelki kwasu siarkowego, który już odbijają szacunkowo 0,4 watów na metr kwadratowy. Ale SO2 wydobywający się z zakładów przemysłowych nie pozostaje w atmosferze przez długi czas, więc jego skutki są ograniczone. Jeśli natomiast siarczan dostanie się aż do stratosfery, to będzie mógł tam pozostawać przez lata, więc jego efekt chłodzenia będzie o wiele większy.

[...] Nie jest jasne, czy inny rodzaj odbijających elementów, np. stałych cząstek metalicznych lub małych, błyszczących balonów nie byłby lepszy. Wypompowywanie gazu jest dużo prostsze i tańsze, więc większość badań skoncentrowało się na siarczanach.

Jak działają chemtrails- Patent Welsbacha.

W 1994 roku, firmie Hughes aerospace company został wydany niezwykły patent. Patent Welsbacha "Redukcji Globalnego Ocieplenia" zaproponował przeciwdziałanie globalnemu ociepleniu poprzez rozpylanie mikroskopijnych cząsteczek tlenku glinu i innych materiałów refleksyjnych do górnych warstw atmosfery. Ta "tarcza nieba" będzie odbijać jeden lub dwa procent przychodzącego światła słonecznego. Patent sugeruje, że małe cząsteczki metalu mogą być "dodane się do paliwa w samolotach odrzutowych, tak, że cząstki są emitowane z wydechu silnika odrzutowego, podczas gdy samolot jest na odpowiedniej wysokości lotu."

Symulacje komputerowe autorstwa Ken Caldeira w California's Lawrence Livermore National Laboratory (LLNL) wskazały, iż wykorzystując technologię Welsbacha, chemicznej ochrony przeciwsłonecznej, można zatrzymać ocieplenie ponad 85 procent planety, pomimo przewidywanego podwojenia atmosferycznego dwutlenku węgla w ciągu najbliższych 50 lat. LLNL szacuje koszty tworzenia tarczy nieba na $ 1 mld dolarów rocznie.
Podczas międzynarodowego seminarium w 1998 roku “International Seminar on Planetary Emergencies”, Edward Teller, "ojciec bomby wodorowej", przedstawił swoją kolejną wielką ideę. Teller wezwał do rozpylania odbijających światło środków chemicznych nad całą ziemią, które będą działały jak lustro. Gdyby to było niemożliwe, aby chronić całą planetę, ta chemiczna tarcza nieba mogłaby przynajmniej zostać rozpylona nad sojusznikami, którzy potajemnie zgodzili by się aby na ich terytorium przeprowadzić ten bezprecedensowy geo-inżynieryjny eksperyment.

W lipcu-sierpniu 1998 w gazecie Science and Technology Review, Teller stwierdził, że tarcza nieba jest bardziej "realistyczną" opcją odpowiedzi na globalne ocieplenie niż radykalna redukcja emisji CO2. Na pytanie, czy technologia została wprowadzona w życie, Teller odparł: "Według mojej wiedzy odpowiedź jest negatywna ... Moja rekomendacja była niepewną w zależności od dalszych dowodów, czy spodziewane globalne ocieplenie jest realne."

Chemtrails i problemy zdrowotne.

Zespół Harvard School of Public Health ustalił, że cząstki o średnicy mniejszej niż 10 mikrometrów (jednej dziesiątej grubości ludzkiego włosa) stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego. W dniu 21 kwietnia 2001 roku, New York Times ostrzegł: "Te mikroskopijne pyłki są w stanie przeniknąć najmniejsze przedziały w płucach i przejść szybko do krwiobiegu, co wiąże się z chorobami i wczesną śmiercią, w szczególności u osób, które są już podatne na choroby układu oddechowego." W dniu 14 grudnia 2000 roku, New England Journal of Medicine poinformował, że wdychanie cząstek stałych o wielkości 10 mikronów lub mniejszych prowadzi do "5 procentowego wzrostu umieralności w ciągu 24 godzin."

Przeciwsłoneczna tarcza Tellera zakładała rozpylanie 10 mln ton drobnych cząsteczek odbijających światło słoneczne o rozmiarach od 10 do 100 mikronów.

Polska a globalny problem.
Jak napisaliśmy Polska nie jest wyjątkiem na niechlubnej liście krajów zajmujących się geoinżynierią.
Mimo, iż żaden urzędnik państwowy czy też redaktor gazety nie poruszył tego zagadnienia to nie oznacza, iż problemu, widocznego gołym okiem, nie ma. Najlepszym przykładem jest powyżej zamieszczony film dokumentujący to zjawisko na terenie Polski, do którego pozostaje nam odsyłać każdego kto wątpi w istnienie tego zjawiska. Bez względu na wiarę lub nie w to zjawisko, jego skutki będziemy odczuwali wszyscy, poprzez anormalne zmiany pogodowe, susze (takie jak tegoroczna), zanieczyszczenie ekosystemów aluminium obecnym w składzie smug chemicznych czy też choroby układu oddechowego.

http://www.prisonplanet.pl/multimedia/g ... p987247770
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11515 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 10 maja 2013, 10:21

Nano chemtrails w Niemczech potwierdzone i zbadane!
bez komentarza.......hm ,może jedn .......truciciele :evil:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11515 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 08 cze 2013, 23:42

Globalne zaciemnienie za pomocą smug kondensacyjnych zagraża naszemu klimatowi

Obrazek

Smugi nad USA

Kilka dni temu wspominaliśmy o badaniu, które wskazywało, że rośnie ilość docierającego do Ziemi promieniowania słonecznego. Zwrócono w nim uwagę na to, że są obszary naszej planety, w których następuje rozjaśnianie i takie, w których wręcz przeciwnie Słońca jest mniej niż wcześniej. Pojawia się coraz więcej opinii wskazujących na to, że mogą za to odpowiadać rozpylane w atmosferze aerozole dające podstawę długo utrzymujących się chmur.
Jak wiadomo zanieczyszczenie powietrza może znacznie zmniejszyć ilość światła słonecznego docierającego do Ziemi. Taki efekt wywołała na przykład erupcja wulkanu Pinatubo na początku lat dziewięćdziesiątych. Klimatolodzy odkryli, że następuje zjawisko globalnego zaciemnienia niektórych obszarów poprzez emisje aerozoli pozostających w atmosferze po przelotach odrzutowców oraz na trasach statków oceanicznych.
Uczeni sugerują, że może to być bardzo niebezpieczne dla naszego klimatu. Efektem zasiewania chmur może być występowanie suszy w niektórych częściach świata, co może prowadzić do głodu i śmierci tysięcy ludzi. Klimatolog James Hansen uważa, że "globalne zaciemnienie" wywoływane przez człowieka jest faktem i planeta jest przez to wychładzana mniej więcej o 1 stopień Celsjusza. Ilość zanieczyszczeń bynajmniej się nie zmniejsza, więc należy oczekiwać, że proces ten nie ulegnie wyhamowaniu, lecz raczej eskalacji. W rezultacie klimat może dojść do swoistego "punktu bez powrotu”, co zapoczątkuje globalne zmiany.
Bez względu na to czy ktoś wierzy w teorię o smugach chemicznych ( chemtrails), czy też nie, nie można nie dostrzegać równych wzorów smug na niebie układających się w szachownice. To może być przypadek, że trasy samolotów układają się w takie wzory geometryczne, ale nawet, jeśli tak to nie można tego ignorować, że ktoś swoim działaniem odcina duże obszary globu od działania Słońca.

Aerozole tworzą zasłonę porównywalną do tej, jaka utrzymywałaby się po wybuchu dużego wulkanu. Ich wpływ na globalną temperaturę jest ewidentny, a fakt, że się o tym nie dyskutuje publicznie można uznać za podejrzane. Jeśli uznamy, że to nie przypadek tylko tajna geoinżynieria realizowana za pomocą samolotów poprzez odpowiedni skład paliwa, to należy zapytać, czy przykrywanie nieba chmurami ma nas przed czymś chronić, czy wręcz przeciwnie?

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/globa ... -klimatowi
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11515 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 22 lip 2013, 11:06

CIA daje pieniądze na badania nad inżynierią klimatyczną. Chce kontrolować pogodę?

Obrazek

CIA wsparło kwotą 630 tys. dolarów badania nad inżynierią klimatu - informuje "Independent". Program badawczy wdrażany przez Narodową Akademię Nauk USA (NAS) ma na celu badanie wpływu sztucznych zmian pogody na dużą skalę na zatrzymanie zmian klimatu - a pośrednio wpływu tych czynników na bezpieczeństwo narodowe USA
Według amerykańskiego magazynu "Mother Jones" Centralna Agencja Wywiadowcza (CIA) współfinansuje badania nad możliwościami przeciwdziałania zmianom klimatycznym.

Prowadzony przez Narodową Akademię Nauk program ma zbadać niektóre proponowane przez naukowców techniki inżynierii klimatu, m.in. regulowanie ilości światła słonecznego dopływającego do Ziemi i sposoby usuwania nadmiaru dwutlenku węgla. Ma też spróbować przewidzieć ich potencjalne skutki dla środowiska, gospodarki i bezpieczeństwa narodowego.

Czym jest inżynieria klimatu?

Inżynierii klimatu, z angielska "geoengineering", nie wolno mylić z polską geoinżynierią, czyli sposobami planowania i organizacji realizacji robót ziemnych i górniczych oraz metodami i technologiami poprawy właściwości gruntów.

Geoengineering to proponowane w nauce wielkoskalowe modyfikacje pogody, w szczególności zmiany pokrywy lub jasności chmur, w celu wywołania zmian klimatycznych - podkreśla "Independent".

CIA, teorie spiskowe i zmiana klimatu

Pozostałymi sponsorami programu oprócz CIA są NAS, NOAA (Amerykańska Narodowa Służba Oceaniczna i Meteorologiczna) i NASA. Według cytowanego przez "Independent" rzecznika Narodowej Akademii Nauk odnośnik "środowisko wywiadu USA" na stronie programu odnosi się właśnie do CIA.

Udział służb specjalnych w finansowaniu programu już wywołuje teorie spiskowe, a amerykański rząd już w czasie wojny w Wietnamie był oskarżany o wypuszczanie w powietrze różnych substancji wywołujących deszcz. Były też domysły, że na pogodę próbował wpływać chiński rząd przed ceremonią otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2008 r.

Rzecznik CIA odmówił komentarza ws. badań NAS. - To naturalne, że Agencja w takich sprawach jak zmiana klimatu chce współpracować z naukowcami, by lepiej zrozumieć to zjawisko i jego skutki dla bezpieczeństwa narodowego - cytuje go "Independent".http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... czna_.html


No to teraz się rozpędzą i to wszystko na mocy prawa i pod przykrywką zatrzymania zmian klimatycznych na Ziemi .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12949
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 900
x 319
Podziękował: 12879 razy
Otrzymał podziękowanie: 19586 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 03 sie 2013, 10:09

Edward Snowden ujawnia prawdę kryjącą się za smugami chemicznymi

02 sie 2013


by krystal28 in Edward Snowden

.
Edwar Snowden, swoje tu oświadczenia uformował TYLKO na podstawie dokumentacji zebranej w amerykańskiej NSA (Agencja Narodowego Bezpieczeństwa). W Internecie jest o wiele więcej informacji i opinii na temat tej działalności na skalę światową i o “globalnym ociepleniu” w różnych źródłach, łącznie w tych z wyższych wymiarów. kr
.

.

MOSKWA, 11.7.2013

Edward Snowden, haker, który uzyskał dostęp do wszystkich tajnych zakątków Internetu w czasie jego kadencji w NSA, zgłosił szczegóły klasyfikowanego projektu zmiany klimatu na świecie. Szokującą prawdą, jak mówi, jest to, że smugi chemiczne są częścią programu mającego na celu dobroczynne przeciwdziałanie globalnemu ociepleniu. Poprzez współpracę w tajemnicy z producentami paliw odrzutowych, agenci rządowi starannie utrzymują masywną działalność smug chemicznych całkowicie w tajemnicy. Snowden dodał: “Ujawniam ten program tylko dlatego, ponieważ nie ma nadzoru w środowisku naukowym, nie ma publicznej dyskusji i niewiele jest troski o skutki uboczne, które są dobrze znane tylko dla kilku uprzywilejowanym osób zainteresowanych kontynuowaniem w tajemnicy tego wieloletniego Programu Chemtrails.

Ponieważ zmiana klimatu jest zagrożeniem dla amerykańskiego rolnictwa, ten program został oznaczony jako kwestia krajowego bezpieczeństwa. Z wpływami i współpracą Monsanto, tajne laboratorium geoinżynierii nazwane Muad’Dib działa od końca lat 60-tych, a Program Chemtrail jest często określany przez insiderów jako jego “klejnot”. Muad’Dib ma na celu ochronę klimatu w Ameryce Północnej za wszelką cenę - nawet jeśli oznacza to przyspieszenie pustynnienia w Afryce Subsaharyjskiej lub rozprzestrzenianie śladowych ilości substancji rakotwórczych na obszarach słabo zaludnionych. Inne działania uboczne, które naukowcy z tajnego laboratorium Muad’dib Geoinżynierii przewidzieli to susze w Amazonii i potężne huragany wzdłuż wschodniego wybrzeża USA.

Snowden podzielił się z Internet Chronicle konkretnymi dokumentami, ale poprzez troskę o narodowe bezpieczeństwo, tylko jego oświadczenia mogą być opublikowane. Dokumenty te zawierają odniesienia do naukowców, którzy z pewnością byliby celem kontrwywiadu zagranicznego, a ich wiedza ma zasadnicze znaczenie dla krótkoterminowego przetrwania Stanów Zjednoczonych.

Snowden powiedział: “Jeżeli ten program byłby zatrzymany, naukowcy za nim stojący, są przekonani, że w ciągu zaledwie jednego roku, klimat w Ameryce Północnej byłby poza kontrolą, a porażki w uprawach doprowadziłyby do serii niszczycielskich klęsk głodu, które szybko wyludniłyby miasta”.

Ponieważ ten program jest realizowany na tak masową skalę, sceptycy mogą uznać historię Snowdena za niewiarygodną. Jednak Snowden wyjaśnił, że program smug chemicznych jest niesłychanie łatwy do ukrycia, zwłaszcza przy współpracy z firmami paliw odrzutowych, które są kluczową częścią kompleksu przemysłu militarnego. Snowden powiedział: “Substancje chemiczne, które są uwalniane przez samoloty pasażerskie zostały potajemnie wprowadzone jako “dodatki “, rzekomo w celu poprawy wydajności. Dopiero, gdy samolot osiągnie prędkość przelotową, wtedy ciepło i atmosferyczne ciśnienie powodują reakcję chemiczną, która syntetyzuje ściśle tajne wychwytywanie cząsteczek węgla. Proces ten jest niedoskonały i wiele produktów ubocznych jest niezwykle niebezpieczne, nawet w ilościach śladowych. Najbardziej niebezpieczne jest to, że chociaż smugi chemiczne utrzymują klimat USA stosunkowo stabilnie, obywatele są codziennie bombardowani niewidzialnym deszczem naładowanym cząsteczkami węgla, a wpływ na zdrowie jest całkowicie nieznany.

Przetłumaczyła Krystal

http://www.chronicle.su/news/snowden-un ... hemtrails/

http://krystal28.wordpress.com/2013/08/ ... emicznymi/
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 03 sie 2013, 10:45

Ujawnił tylko małą cząstkę tego problemu. Rozumiem choć tego nie popieram, że amerykańce chcą za wszelką cenę utrzymać u siebie stabilny klimat, ale jak wyjaśnić ten problem na pozostałej części globu. Też utrzymaniem klimatu w stabilności, czy może depopulacją? ;)
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9311
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 399
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13443 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 03 sie 2013, 22:13

Chyba jednak Chemtrails wychodzą już USA bokiem, bo mają już coś około 5 lat niewiarygodnej suszy w wielu niegdyś wysoko produkcyjnych regionach. Dodatkowo występują wspomniane zjawiska pogodowe i ilość wody, która spadała przez miesiąc spada w pojedynczych godzinach powodując gwałtowne powodzie.
W każdym razie nie idzie to w zgodzie z powyżej prezentowanym planem, więc wydaje mi się, że są dwa poziomy wiedzy i sterowania - jeden ci "naukowcy", ale może nie są informowani, że oprócz ich "dodatków" są jeszcze dodatkowe "dodatki", których celem jest to, o czym Darek pisze. Czyli pierwszy "szczytny" cel robi za zasłonę dymną tego drugiego. W chemtrailsach jest dużo aluminium, boru i jeszcze wielu innych pierwiastków i sztucznych związków. Węgiel i wiele jego związków są produktami naturalnymi, a wiele jego związków ma małą toksyczność, więc mogą robić za parawan.
Snowden nie jest specjalistą od chemii i pogody, więc "kupuje" to co znalazł. Tym bardziej, że druga struktura na prawdę musiałaby być mocno utajniona.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11515 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 04 sie 2013, 19:16

Akcja Monitoringu CHEMTRAILS 14 – 16 sierpnia 2013

Od wielu lat prawie całym świecie trwa proceder rozsiewania na niebie smug chemicznych. Bez wiedzy narodów, w tajemnicy przed organami ustawodawczymi państw systematycznie wpływa się na pogodę tworząc na niebie sztuczne i toksyczne chmury. Dotyczy to także Polski. Ta niebezpieczna dla zdrowia praktyka realizowana jest przez międzynarodowe kręgi władzy tylko dlatego, że ludzie kompletnie nie zauważają tego co dzieje się na niebie. Sztuczne wstęgi kojarzone są powszechnie ze smugami kondensacyjnymi jakie zostawiają normalnie odrzutowe samoloty a kiedy stopniowo kratownice tych smug rozlewające się na niebie wyglądają jak zwykłe chmury. Istnieje wielka potrzeba zwrócenia uwagi opinii publicznej na ten niebezpieczny proceder.

Jedną z form takiego działania jest ogłaszana tutaj w dniach 21 – 23 sierpnia 2013 AKCJA MONITORINGU CHEMTRAILS. Wzywamy wszystkich świadomych Polaków w kraju i zagranicą, by w tych dniach wyszli z kamerami, aparatami fotograficznymi w dogodne punkty miast i miejsc zamieszkania. Nagrywajcie wszystko co ważne w tej kwestii i prześlijcie info na nasz adres info@niezaleznatelewizja.pl z tytułem Chemtrails. Zachęcamy też do zdawania relacji na antenie NTV ze swoich działań. Dodatkowy kontakt w tej sprawie tel.: 533 885 883

(Uwaga – Podawany wcześniej przez nas termin uległ zmianie ze względu na okres świąteczny na obecnie obowiązyjący 21 – 23 sierpnia)


http://niezaleznatelewizja.pl/2013/08/a ... pnia-2013/
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11515 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 29 sie 2013, 21:58

Przyznali się! Świat narażony na śmiertelne niebezpieczeństwo

Obrazek

Jeśli ktoś do niedawna jeszcze miał wątpliwości, czy naukowcy albo wojsko dysponują mechanizmami, które pozwalają na zmienianie pogody, powinien się wyzbyć wszelkich złudzeń. Ci, którzy odpowiedzialni są za powstawanie takich rozwiązań, sami odsłaniają przed nami następne karty. Przysłuchując się kolejnym rewelacjom, jednego możemy być pewni - manipulowanie pogodą staje się codziennością. Na nadchodzącej konferencji naukowcy zaprezentują założenia dotyczące funkcjonowania specjalnego lasera, który będzie służył np. do generowania opadów deszczu albo frontów burzowych.
O tym, że istnieją instrumenty, które pozwalają naukowcom wpływać na pogodę, wiadomo nie od dziś. O stosowanie broni, za pomocą której można modyfikować sytuację meteorologiczną, niejednokrotnie oskarżane było wojsko. Ale dziś kwestia stosowania narzędzi do zasiewania chmur czy wywoływania burz przestała pozostawać wyłącznie w sferze domysłów. Naukowcy sami przyznają, że na bieżąco rozwijają technologię, która pozwala jeszcze wydajniej oddziaływać na sytuację pogodową. W ten sposób kolejna wyśmiewana przez lata teoria spiskowa została potwierdzona.

Już w przyszłym miesiącu w Genewie odbędzie się konferencja naukowa, podczas której spotkają się eksperci z różnych ośrodków badawczych. Jednym z głównym tematów, jaki poruszony zostanie w czasie debaty Laser Pogoda i Klimat 2013 (LWC 2013), będzie zastosowanie narzędzia w postaci lasera, który wysyłając krótkie impulsy w kierunku atmosfery, pozwoli na zasiewanie chmur w dowolnym miejscu albo wywoływanie burz.

Coraz bardziej udoskonalona aparatura, o której tak chętnie opowiadają naukowcy, umożliwia indukowanie formacji składających się z kryształków lodu oraz na kondensację wody, która przekształca się w chmury. Wszystko odbywa się przy zastosowaniu intensywnych impulsów świetlnych. Naukowcy przyznali, że przeprowadzone zostały już pierwsze testy z użyciem tego typu urządzenia.

"Ultrakrótkie impulsy laserowe skierowane do atmosfery stworzyły obiecującą perspektywę związaną z narzędziem, które pozwoli na modulację pogody i badanie klimatu" - przyznali cytowani przez dziennik "The Daily Telegraph" naukowcy z Uniwersytetu Genewskiego.

Na razie badacze opowiadają tylko o pozytywnych aspektach zastosowania rozwiązań w postaci nowoczesnych laserów pogodowych. Eksperci nie mają wątpliwości, że dzięki takim urządzeniom będzie można sprawić, że silne opady deszczu albo gwałtowna burza zostanie wywołana, gdy chmura albo front atmosferyczny znajdować się będą z dala od dużych siedlisk ludzkich albo miejsc, gdzie wielka woda mogłaby spowodować znaczne straty materialne. Specjaliści wierzą, że w ten sposób będzie można uniknąć np. powodzi. Laser ma też pozwolić na dokładniejsze śledzenie zmian klimatu.
Przedstawiciele środowisk naukowych, którzy nie mogą się nachwalić nowej metody, twierdzą, że już wkrótce będzie można stosować mechanizm, który nie tylko będzie niezawodny, ale też będzie mógł zmieniać pogodę na żądanie w dowolnej sytuacji - i to bez zastosowania środków chemicznych.

W przeszłości próby sterowania pogodą przeprowadzane były wielokrotnie. W latach 60. XX w. starania takie realizowały Stany Zjednoczone, które próbowały "pobudzić" huragan zanim ten uderzy w ląd. Odbywało się to przy użyciu jodku srebra. Podobne działania stały się udziałem Związku Radzieckiego, który po katastrofie w Czarnobylu starał się zasiać chmury nad Moskwą, by w ten sposób ochronić mieszkańców stolicy przed radioaktywnym opadem. Ostatnie, przeprowadzone na dużą skalę manewry, związane z próbą wpływania na pogodę, zrealizowały Chiny w przededniu igrzysk olimpijskich w Pekinie.
Konferencja Laser Pogoda i Klimat, która odbędzie się we wrześniu w Szwajcarii, będzie już drugim tego typu sympozjum. Pierwsze odbyło się w 2011 r. Jej organizatorem będzie działająca przy ONZ Światowa Organizacja Meteorologiczna.

(rc/ac/niewiarygodne.pl)
http://niewiarygodne.pl/kat,1031991,tit ... omosc.html
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11515 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 03 wrz 2013, 20:10

Chemtrails: skutki toksycznych metali i chemicznych aerozoli na zdrowie człowieka

Od dziesięcioleci wiemy, że metale ciężkie i substancje chemiczne mogą spowodować poważne szkody fizyczne. Nawiązując do książki Rachel Carson’s ” Silent Spring” w której zostały zawarte, obszerne ostrzeżenia przed poważnymi konsekwencjami, użycia metali ciężkich i substancji chemicznych oraz narażenie na nie w naszym codziennym życiu. Są tysiące badań dokumentujących, rakotwórczy wpływ tych substancji na organizm człowieka.
Obrazek

Opierając się na badania R.Carson’s (próbki ziemi, testy ludzi i zwierząt) stwierdzono iż środki zakłócają i osłabiają układ odpornościowy ludzi i zwierząt. W latach 30-tych, naukowcy przeprowadzili badania nad wpływem środków chemicznych na gospodarkę hormonalną zwierząt. Stwierdzono wówczas, że środki chemiczne powodują zaburzenia endokrynologiczne. W testach tych zauważono również, że konsekwencje zetknięcia się z środkami chemicznymi, powodowało anomalie genetyczne (np. żaby miały po pięć odnóży, obojnacze cechy). Badania te były kroplą w morzu potrzeb jakie należało wykonać. W kolejnej pionierskiej książce ” Our Stolen Future”, autorów Dr.Theo Colburn, Dianne Dumanoski, i John Peterson Myers, badania wyraźnie pokazują zaburzenia hormonalne. Wykazano, że suma działania dwóch substancji chemicznych, które uszkadzają hormony nie jest równa 2, Raczej są to najbardziej pesymistyczne matematyczne proporcje, te trucizny działają synergicznie, suma działań tych trucizn może stanowić 1600 krotne działanie pojedynczej dawki. Jesteśmy narażeni na więcej niż 100 000 chemikaliów regularnie. Większość z nich nigdy nie została przetestowana pod kątem bezpieczeństwa ludzi. Tak prawie nic nie zostało zrobione w celu zmniejszenia narażenia na mnóstwo niebezpiecznych substancji chemicznych. W rzeczywistości w ciągu jednej dekady administracja Busha pod wpływem lobby korporacyjnego, zlikwidowała wiele przepisów ochrony środowiska, istniejących od lat 30-tych. (Wystarczy spojrzeć na to, co wydarzyło się w Zatoce Meksykańskiej – wyciek ropy, który spowodowało BP).

Mimo tych wszystkich badań prowadzonych przez naukowców i informacji o zagrożeniach związanych z zaburzeniem gospodarki hormonalnej i osłabieniem układu odpornościowego, informacje te nie są ogólnie dostępne dla przeciętnego człowieka. W głównym nurcie wiadomości nie pokazuje się tego typu problemów. Publikacje te znajdują się w pracach naukowych, wydaniach książkowych i internetowych. Mainstreamowe media (1) pomijają ten temat, ulegają lobby koncernowemu i reklamowemu. Nie informuje się o bardzo wysokiej toksyczności tych związków, pomija fakty, dezinformuje ludzi oraz odwraca uwagę na inne tematy i nieistotne sprawy. Priorytetowe zdrowotne schodzą na dalszy plan lub są przekłamywane. Razem z wysokim poziomem stresu spowodowanym przez zaaranżowany kryzys finansowy – (gdzie miliony ludzi straciło pracę i domy), zdegradowano środowisko. Ten katastroficzny scenariusz jest częścią większego obrazu tego co Naomi Klein pisze w swojej książce „The Shock Doctrine”. Mamy bardzo dużo kryzysów jeden po drugim, że trudno jest za tym wszystkim nadążyć przy codziennych rutynowych obowiązkach, nie mamy czasu na przeczytanie i rozważenie o konsekwencjach toksykologicznych dla naszego zdrowia. Tej ogromnej ilości tysięcy metali ciężkich i substancji, które przedostały się już do naszego łańcucha pokarmowego i które rzekomo miały nie pogarszać naszego zdrowia. Jesteśmy na górze tego zniszczonego łańcucha pokarmowego.

Obrazek


Jednakże teraz istnieje groźniejszy poziom toksyczności i ten temat nie jest nagłaśniany w głównym nurcie wiadomości. Temat ten jest poruszany w coraz szerszym kręgu niezależnych naukowców, którzy dostarczają dowody i umieszczają swoje raporty w Internecie. Przez ponad dziesięć lat, obywatele w USA i Kanady poddawani byli 24/7/365 (24 godz. na dobę przez cały rok) na atak aerozolowy nad swoimi głowami w postaci toksycznych oparów trujących, metali ciężkich, chemikaliów i innych składników niebezpiecznych. Nie wspomniano o tym w żadnych mediach. Wojskowy Amerykański Wydział Ochrony „US Department of Defense [DOD]” systematycznie rozprowadza na niebie chemtrails, także zwany jako (Stratospheric Aerosol Geoengineering).(2) Contrails, to zwykłe smugi, które dość szybko wyparowują na niebie. Natomiast Chemtrails się nie rozpraszają i nie znikają, długo utrzymują się na niebie. Samoloty (zaopatrzone w specjalne dysze) uwalniają te aerozolowe linie, krzyże i szachownice na niebie, które nie wyparowują. Do tego typu operacji jest używana, bardzo duża ilość samolotów. Początkowo te linie są cienkie, ale po pewnym czasie rozszerzają się i łączą ze sobą. Nasze piękne błękitne niebo znika, zastąpione szaro-białą toksyczną mgłą, która zasłania i znacznie zmniejsza blask słońca.

Samoloty wojskowe i komercyjne zaangażowane są w ponad 60 tajnych operacji. W ubiegłym roku, kiedy leciałam samolotem nad naszym krajem widziałam United Airlines lecący pod nami (na wysokości ok 37 000 stóp) rozpylał aerozol, pozostawiając na kilometr brudną smugę. To jeden z tajnych projektów rozpylania aerozoli w Ameryce Północnej, Europie, Australii i Nowej Zelandii (wszystkie kraje NATO). Setki jeśli nie tysiące ludzi pisało zawiadomienia do urzędników, policji i innych instytucji rządowych, aby uzyskać odpowiedzi. Wszyscy ci urzędnicy w USA i Kanadzie nie są przygotowani lub nie wiedzą co mają odpowiedzieć, a te instytucje, które wiedzą, odpowiedzi nie udzielają. Pozostaje to cały czas celowo ukrywane. Nikt nie jest pociągany do odpowiedzialności, a my nadal jesteśmy truci każdego dnia. To nie pierwszy przypadek, kiedy to obywatele są używani jako eksperymentalny przedmiot badań laboratoryjnych. Plugawe eksperymenty wojskowych i Rządu USA bez świadomej zgody obywateli mają bardzo długą historię.

Armia USA używała broni chemicznej i biologicznej w postaci oprysków na nieświadomej ludności cywilnej od 1940 roku. Noszącą nazwę “vulnerability tests” (test śmiertelności). To nie jest stwierdzenie kontrowersyjne (nazwa mówi sama za siebie). Wojskowi przyznali się do stosowania tych praktyk kilkakrotnie. Jest mnóstwo dokumentacji rządowych potwierdzających tą działalność. Istnieje również dokumentacja, opublikowana, potwierdzająca celowe eksperymenty polegające na napromieniowaniu ludności cywilnej. Niestety te informacje wyszły na światło dzienne długo potem, zanim zdążyły by uratować czyjeś życie, albo ulżyć w cierpieniu.(3)

W ciągu ostatnich 10 lat, niezależne testy Chemtrails w całym kraju wykazały niebezpieczną, niezwykle trującą mieszankę: bar, szklane włókna powlekane nano-aluminium (CHAFF), promieniotwórczy tor, kadm, chrom, nikiel, suszona krew, zarodniki pleśni, żółte mykotoksyny grzybni, dwubarek etylenu i włókna polimerowe. Toksyczny, bar jest podobny do arsenu [4]. Znany jest jego negatywny wpływ na serce. Aluminium [glin] uszkadza mózg. Liczne testy (gleby, wody, i powietrza) wykonane przez niezależnych naukowców pokazały obecność tych związków, które wykraczają poza skalę dopuszczalnych poziomów. (5)

Od ponad 10 lat naukowiec Clifford Carnicom systematycznie bada i składa raporty o wpływie tych aerozoli na środowisko i na układ immunologiczny. (6) Różne grupy, które obserwują niebo “sky watch” dokładnie dokumentują i donoszą o tych codziennych atakach szkodliwych aerozoli, robią to dla nas i naszego całego środowiska. (7)

Te wszystkie trucizny wchłaniamy przez układ oddechowy. Ostatnio dało się zauważyć dramatyczny wzrost zachorowań. Istnieją liczne doniesienia o wzroście liczby zgonów sercowych i górnych dróg oddechowych (astma, przewlekłe zapalenie oskrzeli, rak płuc, i wiele chorób przewlekłych) Toksyczność Chemtrails wpłynęła znacznie na pogorszenie „zbiorowe zdrowia”. Znaczący wzrost chorób serca i różnych górnych dróg oddechowych jest związana ze wzrostem zapylenia naszego powietrza. Pokazują to niektóre statystyki zachorowań:

1. Choroba niedokrwienna serca jest główną przyczyną śmierci w USA. Według CDC w 2006r. 631.636 zmarło z powodu chorób serca. Oznacza to, że dotyczy to 1 na 5 Amerykanów (8). W Kanadzie, co asiedem minut ktoś umiera na chorobę serca (9).
2. Astma i choroby górnych dróg oddechowych. W ostatnich latach 100-150 milionów ludzi na świecie cierpi na astmę. W Stanach Zjednoczonych 16,4 mln dorosłych cierpi na astmę i 7 milionów dzieci ma przewlekłe zapalenie oskrzeli i rozedmę płuc, u 9.8mln Amerykanów w zeszłym roku, rozpoznano przewlekłe zapalenie oskrzeli, z tego na rozedmę płuc cierpi 3.800.000(10) Razem 31 milionów Amerykanów. W kandzie 2 400 000 u których rozpoznano astmę.
3. Powietrze zanieczyszczone jest drobinkami pyłu. Jedna cząstka pyłu (PM) ma wielkość 10 mikrometrów lub mniejszej (1 mikron to około 1/70 grubości ludzkiego włosa). Cząstki te mogą odkładać się w najgłębszej części płuc, a przez pewien czas, może to spowodować uszkodzenie płuc. Ten rodzaj zanieczyszczeń, którym oddychamy przez całą dobę, może i jest przyczyną różnych chorób górnych dróg oddechowych, choroby niedokrwiennej serca i przedwczesne starzenie się i śmierć. Pył może zaostrzyć istniejące choroby.(11) Pytania bez odpowiedzi: Czy niebezpieczne cząstki materii mogą działać w sposób synergiczny w ludzkim ciele (jak to czynią związki chemiczne powodując zaburzenia endokrynologiczne)? Jak PM wpłynie na miliony ludzi, którzy mają już wiele chorób przewlekłych?

Obrazek

Brain Injury

Nawet ze wzrostem wyleczalnych chorób, temat nie został powiązany z tym co Clifford Carnicom trafnie określił “aerosol crimes”–„aerozolowe zbrodnie”, które powodują cofanie się funkcji poznawczych (uszkodzenie mózgu). Nasz układ odpornościowy jest w stanie oblężenia przez całą dobę i to doprowadziło w milionach (prawdopodobnie miliardy) ludzi nie tylko do jednej choroby, ale często do wielu chorób. Skóra to największy organ naszego ciała, jest przepuszczalną membraną. Oznacza to, że pochłania wszystkie toksyny z naszego powietrza, w tym Chemtrails i inne niebezpieczne substancje chemiczne, wchłania się prosto przez skórę do naszego ciała. Zatruta deszczówka, (śnieg który dotyka naszej skóry) wchłania się tak samo. Gdy powietrze, którym oddychamy jest wypełnione szerokim asortymentem niebezpiecznych toksyn, to z każdym oddechem zatruwamy nasz układ immunologiczny i osłabiamy cały system odpornościowy. Te trucizny mają również wpływ na nasz mózg, a tym samym na nasze funkcje poznawcze.

Aluminium jest głównym składnikiem tych aerozoli. Mimo iż występuje na naszej planecie to nasze organizmy z biologicznego punktu widzenia go nie potrzebują. Pesticide Action Network North America [PANNA] wymienia aluminium jako „toksyczny” dla ludzi, powodujący rakotwórczość, jego toksyczność wpływa destrukcyjnie na reprodukcję i na rozwój, posiada właściwości neurotoksyczne.(12) Mimo to aluminium jest powszechnie stosowane (to nie jest krótka lista) w szczepionkach, dezodorantach – środki przeciw poceniu, over-the-counter medications (wyroby używane w medycynie), napoje bezalkoholowe do wyrobu puszek piwa (aluminum leeches from the cans), proszek do pieczenia, ciasto mix, sery topione, opakowania z aluminum i dodawane do innych produktów spożywczych. Przez lata, aluminium gromadzi się w tkance mózgowej oraz w mniejszej ilości tkankach kostnych . To powoduje zwyrodnienie mózgu, zaburzenia i uszkodzenia ze względu na zablokowanie i zmniejszenie przepływu krwi i tlenu w tętnicach mózgu. Kurczy się mózg i komórki mózgu umierają. To powoduje otępienie. Objawy obejmują: wybuchy emocjonalne, paranoje, zapomnienia, utratę pamięci, niespójność wypowiedzi, drażliwość, zmniejszona czujność, zmiany osobowości. Przeprowadzane badania wykazały, że statystyki rosną, ponieważ ponad 4 miliony Amerykanów cierpi na pogorszenie pracy mózgu i demencję. A przecież wiadomo, że demencja prowadzi do śmierci. Choroba Alzheimera jest obecnie rozpoznawana niepoprawnie jako catch-all termin dla wszystkich rodzajów demencji. Kilka dni temu New York Times had a headline: “More with Dementia Wander from Home.” (więcej z otępieniem Wander z domu)(13) z ludźmi, którzy zostali dotknięci Alzheimerem został przeprowadzony wywiad. Jedna z osób przyznała, że postawiono jej diagnozę, że ma Alzheimera. Jest to oczywiście nieprawda, choroba ta może być poprawnie rozpoznana tylko po śmierci. W czasie autopsji. Natomiast zatrucie ciężkimi metalami może być zdiagnozowane poprzez testy laboratoryjne, ale nie jest to wykonywane przy rutynowych badaniach kontrolnych.

Nie powiązuje się problemu wzrostu demencji z ponad 10 letnim wdychaniem Chemtrails z nano-szklanych włókien powlekanych aluminium. Miliardy ton zostały rozpylone na nas. Z tych wszystkich źródeł w/w i jeszcze aluminium rozpylone w powietrzu, którym oddychamy skumulowanie toksyczności jest bardzo wysokie.

W codziennym życiu obserwujemy nie raz, że zachowanie niektórych ludzi jest dziwne, mimo iż nie prowadzi się statystyki, to są już to miliony ludzi. Zdarzało mi się wiele razy, gdy na zadane pytanie przypadkowej osobie, otrzymywałam odpowiedź nie związaną z pytaniem. Obserwuje się również niekontrolowane wybuchy wściekłości w miejscach publicznych. Wzrost przemocy, strzelaniny na uczelniach i szkołach. Wypadków samochodowych, które nie powinny się wydarzyć. W mediach pełno jest takich informacji.

Związki toksyczne obciążają odporność organizmu, mimo to mają zastosowanie w Amerykańskim wojsku stosowane jako aluminium w aerozolu . Jest on używany ze względu na przewodnictwo elektryczne (ma dużą wytrzymałość i lekkość) . US Air Force w 1997 r przedstawił obszerny raport o uwolnieniu aluminium w powietrzu na obszarze 15-50 mil (14). Następnym pytaniem bez odpowiedzi jest: Dlaczego USAF obecnie nie wykazuje aktualnych raportów? Są to dane ukrywane przez USAF. Dlaczego te dane są utajnione?

Sprawozdanie z 2002 roku wykazuje, że US Navy w ostanich 25–latach (rozpyliła z samolotów) kilkaset tysięcy funtów aluminum podczas szkoleniowych lotów operacyjnych nad obszarem zatoki Chesapeake Bay”(15). Jeżeli Navy uwalnia setki tysięcy funtów aluminium, tylko na tak małym obszarze USA, to w takim razie prawdopodobnie (abstrahując) wszystkie wojska na całym obszarze USA i Kanady uwalniają miliardy ton nano-aluminum po roku 2002. Informacje te ukrywane są przed nami. Nie dowiemy się ile zostało rozpylone tych środków bez naszej wiedzy, ze szkodą dla nas wszystkich.

W innym raporcie Dr Hildegarde Staninger pisze: wystawienie na emisje nano-kompozytów prowadzi do zahamowania esterazów cholinowych [16]. Ciało ludzkie ma trzy rodzaje cholinesterazy, które wydzielane są przez mózg, wątrobę, komórki krwinek czerwonych. Przewlekłe hamowanie tego enzymu (zwykle krążącego w krwinkach czerwonych) wskutek rozpylania aerozoli w chemośladach (celem zmiany pogody, lecz także do tępienia komarów i innych owadów) powoduje przewlekłe zatrucia. Dwubarek etylenu to silnie trujący rolniczy pestycyd. Taka ekspozycja powoduje poważne zaburzenia neurologiczne w tym paraliże u ludzi.

W przełomowym eseju z 2003 Dr. Kaye Kilburn, asks: “Why is Chemical Brain Injury Ignored?”(17) pyta: „Dlaczego Chemical Brain Injury są ignorowane?” Ten artykuł wymienia 13 skutków, które dają podstawę aby wierzyć, że niebezpieczne chemtrails wpływają na ludzki mózg.
Wybrane skutki:

1. „To wszystko w głowie” (to znaczy, prawdziwe symptomy, które są ignorowane przez medycynę konwencjonalną)
2. Odporność na usterki – opór na krytykę (zbiorowe jednostki społeczeństwa nie mogą uwierzyć, że mózg jest zagrożony.
3. Przyjęcie odurzających leków na receptę (np.Paxil), które mogą wpływać na mózg (miliony długoterminowo są na antydepresantach, co prowadzi do
trwałego uszkodzenia reakcji poznawczych mózgu).
4. Chemiczne uszkodzenie mózgu nie jest uznane za „bezpośrednie zagrożenie”
5. Konkurencja ze strony innych poważnych zagrożeń (powoduje obojętność lub odmowę).
6. Opóźnienie w uznaniu zagrożenia dla zdrowia.
7. Interes gospodarczy (taktyki opóźniania przez wielkie korporacje są dobrze znane, ignorowanie brania odpowiedzialności, gwarantem dochodu)
8. Dziedzina neurologii jest opieszała w uznaniu tych skutków w przeciwieństwie do niezależnych naukowców, którzy nie są powiązani z firmami
farmaceutycznymi i chemicznymi.

Wszystkie te czynniki i powody, które wymieniła wyżej Dr. Kaye Kilburn są przyczyną, że przez 10 lat wdychamy niepotrzebnie substancje chemiczne. Ekstremalnie niebezpieczna kombinacja, która stawia nas w ogromnym zagrożeniu, jest to zmowa milczenia na szczytach rządowej władzy oraz odmowa udzielania odpowiedzi przez media sponsorowane przez korporacje. Każda populacja jest łatwiejsza do kontrolowania gdy temat funkcjonowania mózgu jest pomijany i mówi się, że inne czynniki powodują jego uszkodzenie.

Dr. Kaye Kilburn w swych badaniach wyraźnie pokazuje, że chemikalia poważnie uszkadzają mózg (i tym samym wpływają na funkcje poznawcze mózgu). Codzienny atak toksycznych związków chemicznych przez wiele lat, może zniszczyć naszą zdolność do jasnego myślenia. Nawet jeśli trudno w to uwierzyć, to żeby to udowodnić Dr. Kilburn, rozszerzyła ten esej do wydania ksiązki “Chemical Brain Injury” (published in 1998). W której to Dr. Kilburn zauważa:

Zachowanie dobrych funkcji mózgu, stanowi możliwość przeżycia dla ludzkości. W wielu częściach kraju u wielu pacjentów zaobserwowano, że funkcje mózgu są poważnie zagrożone przez leki, które zostały wprowadzone do środowiska przez ostatnie 50 lat.(18)

Obrazek

Wydaje się niemal nieprawdopodobne, że miliony/miliardy ludzi może patrzeć w niebo i nie zauważyć dramatycznych zmian, jakie zaszły od tego, co było, na przykład w połowie lat 1990. Wtedy nasze niebo było przepiękne, granatowe. Chmury miały piękny asortyment barw i kształtów. Słońce było wspaniałe. Ludzie, którzy mają mniej niż 30 lat, nie mają takich wspomnień nigdy nie obserwowali na żywo pięknego panoramicznego nieba i nie robią tego obecnie. Większość z nich jest zbyt zajęta, wysyłaniem SMS lub czatem przez swoje telefony komórkowe. Są jeszcze inne kwestie do rozważenia, mianowicie: ludzie żyjący w swoich strefach komfortu, a zaprzeczanie jest najsilniejszą ludzką emocją, w codziennym zgiełku jest bardzo nie na rękę spoglądanie i ocenianie nieba oraz zajmowanie się tym problemem. Ludzie lubiący swoje czynności rutynowe, aby przeegzaminować to, co myślimy, że wiemy, czy znamy, musimy wyjść poza przysłowiowe klapki na oczach, aby dojść do prawdy, żeby przestać żyć w Orwellowskim świecie. Jeśli wszystko w naszej codziennej rutynie zaćmiewa to co naprawdę się dzieje, to potrzebujemy dużo odwagi aby zadawać serię pytań. Potrzeba także wielkiej odwagi, głębokiej wewnętrznej siły, aby zmotywować siatkę politycznych mediów, aby uzyskać prawdziwe odpowiedzi na zadawane pytania.

Kolejny odważny człowiek to Dr. Michael Castle, który kontynuuje badania nad toksycznością Chemtrails. Jest to znany chemik w dziedzinie polimerów, który często udziela wywiadu i jest autorem artykułów na temat zagrożeń związanych z bardzo toksycznymi Chemtrails. Dr Castle napisał również przełomowy dokument, Ustawę Ochrony Atmosfery (UAPA). Dokument ten znajduje się w kongresie od 2008 roku, ale jest zablokowany przez komisję. Jedynym sposobem na przejście tego ważnego dokumentu (ustawy), jest poparcie prawdziwych kongresmanów (zamiast korporacyjnych lobbystów). Link do ustawy:

http://anticorruptionsociety.files.word ... on-act.pdf

Biorąc pod uwagę te wszystkie problemy takie jak: upadki finansowe, kłamstwa, oszustwa rządu, obwinianie społeczeństwa za ogromne zadłużenie, wyłaniające się państwo policyjne, katastrofy ekologiczne, to wszystko powoduje, że jest nam ciężko utrzymać swoją codzienną rutynę (praca, dom, praca) by przetrwać depresję tego codziennego oddziaływania. Mainstreamowe media wspomagają rządy w oszukiwaniu nas. Jak przysłowiowe lemingi, miliony przyłączają się do grupy i pędzą ku przepaści. Istnieje niezliczona liczba przykładów historycznych tego zbiorowego szaleństwa. My Homo sapiens (ponoć ludzie rozumni) nie nauczyliśmy się przez 5 000 lat wiele z lekcji, naszej historii. Dzieje się tak dlatego, że nowe pokolenia przywódców, często powiązanych z poprzednimi, nigdy nie wykazują zainteresowania wyborcami, którzy stanowią podstawę polityki. I nie ma żadnych środków zaradczych na ten stan rzeczy.(19) Wszystko jest grą polityczną, a ludzie są naiwni i wierzą w oszustwa Orwellowskie.

Dodając do tego już ciężkiego brzemienia jeszcze fakt, że trzeba dużo ogromnej wewnętrznej siły, aby przekonać pozornie dobrze wyedukowanych ludzi (wykształconych, którzy ponoć wiedzą dużo o otaczającym ich świecie) do ponownego rozważenia, by uaktualnić ich sposób myślenia na temat tego co się naprawdę dzieje (a co to znaczy być dobrze wyedukowanym – pamiętając o fakcie, że edukacja wyższa pomija wszystko to co prof. Peter Dale Scott nazywa „głębokim politycznym zdarzeniem”, które nie trafia do książek historycznych?). Podstawą tej „odwagi” jest wytworzenie nowych ścieżek synaptycznych w mózgu, bez nich czujemy się wystraszeni i nerwowi ponieważ te połączenia nie zostały jeszcze stworzone. Ten proces wymaga powtarzającego się wysiłku aby wytworzyć te nowe połączenia. (przypis autora eh. podstawową jednostką strukturalną w mózgu jest synapsa, czyli połączenie dwóch komórek nerwowych. Aktywność naszego mózgu i efektywność jego pracy zależy od zmian w przewodnictwie w tych właśnie synapsach, krótko mówiąc – od ich sprawności. Jeżeli uczymy się czegoś nowego, niektóre z nich ulegają tzw. wzmocnieniu. Określane jest to jako ślad pamięciowy, a cały proces – plastycznością synaptyczną).

Jeżeli jednak miliony ludzi są już na lekach uspokajających, (mają długoterminowo wypisywane leki na receptę). A ponadto są zatruwani przez powietrze drogą oddechową substancjami chemicznymi, to jak to wpływa na ich zdolność jasnego myślenia? To w jaki sposób (jeśli w ogóle) jest ktoś w stanie myśleć? Jak ktoś może czuć się dobrze i bezpiecznie, jeśli powietrze, którym oddychamy jest celowo zatruwane i ma wpływ na naszą zdolność do logicznego myślenia. Udowodnione jest, że nikt oficjalnie nie jest skłonny do mówienia prawdy, to tak jak z Diogenesem ze starożytnej Grecji poszukującym prawdomównego człowieka. (przypis autora eh. Diogenes, mędrzec żyjący w starożytnej Grecji, szedł pewnego dnia ulicami Aten z latarnią w ręce. Zdumionym ludziom pytającym go o przyczynę takiego zachowania odpowiedział:”Szukam człowieka”) Nikt nie wykazuje pragnienia albo odwagi, żaden organ aby zatrzymać ten sekretny plan zatruwania, wymyślony przez elity wewnętrzne, które zamierzają zniszczyć wszystko.

Nasze podstawowe prawa konstytucyjne i międzynarodowe są tylko papierkami, te wszystkie prawa i ustawy zostały złamane potajemnie przez tych u władzy, którzy odpowiedzialni są za ich respektowanie. Priorytetem naszym jest, żebyśmy wszyscy zorganizowali się pokojowo, aby powstrzymać to bezprawne rozpylanie strasznych toksyn przez samoloty wojskowe i komercyjne. „Musimy działać pokojowo” tak uważa Peter Dale Scott i Jason Bermas w nowym filmie DVD „Invisible Empire”: musimy korzystać z Internetu i naszych pokojowych sił intelektualnych, informować, organizować spotkania, dyskutować, by zakończyć ten koszmar. Jest to możliwe do wykonania.

Dr Ilya Sandra Perlingieri jest autorem wysoko cenionych książek „The Uterine Crisis” (przypis autora eh. tłum. problemy przekwitania)

Notes

1. See: http://www.ourstolenfuture.org
2. See Michael J. Murphy. “What in the World Are They Spraying?” March 3, 2010: http://www.countercurrents.org/murphy030310.htm ; and G. Edward Griffin. “Chemtrail vs. Contrail” April 14, 2010: http://www.youtube.com/watch?v=rsWpSPBwA-w
3. Carole Pellatt. Connections. “What’s going on in the air? Yes, we are being sprayed.” Aug. 8m 2007: http://homepage.mac.com/carolepellatt/y ... ingsprayed ; and http://homepage.mac.com/carolepellatt/M ... RAILS.html
4. See Pesticide Action Network North America [PANNA]: http://www.pesticideinfo.org/Detail_Che ... Id=PC41174
5. March 12, 2010: http://www.lightwatcher.com/chemtrails/ ... Chemtrails. An interesting conference at the University of California, San Diego [UCSD], “Atmospheric Aerosols: Health, Environment, and Climate Effects” addresses some of the cardio-vascular increases due to “atmospheric aerosols” but these academics never use the word Chemtrails. Yet, satellite photos they show clearly indicate the atmospheric impact of Chemtrails. See: Jan. 31, 2008: UCSD: http://www.youtube.com/watch?v=ztHV5RF-xyw
6. For numerous detailed reports, see: http://www.carnicom.com; http://www.carnicominstitute.org; http://www.bariumblues.com; and Dr. Marijah McCain. “Chemtrails and Barium Toxicity.” April 6, 2002: http://www.rense.com/general21/tox.htm ; Material Safety Data Sheet, University of Utah: http://www.chemtrails911.com/docs/bariumhealth.htm. This last cited website is very outdated. It does not address the increased amounts of barium now found in our air. Additional info: “Local News Station Confirms Barium in Chemtrails.” Nov. 10, 2007: http://www.youtube.com/watch?v=okB-489l6MI
7. See: http://www.newyorkskywatch.com; http://www.californiaskywatch.com ; http://www.arizonaskywatch.com
8. Heart Disease Facts. CDC; http://www.cdc.gov/heartdisease/facts.htm
9. http://www.heartandstroke.com/site/c.ik ... artdisease
10. Asthma. CDC: http://www.cdc.gov/nchs/fastats/asthma.htm; and chronic bronchitis and emphysema: CDC: http://www.cdc.gov/nchs/fastats/copd.htm
11. Rosalind Peterson’s report: “The impacts of air pollution on health.” http://www.californiaskywatch.com/health_issues.htm
12. PANNA: http://www.pesticideinfo.org/Detail_Che ... Id=PC33881
13. May 4, 2010: http://www.nytimes.com/2010/05/05/us/05search.html?hpw
14. [14. See: Rosalind Peterson. “Public and federal agencies concerned about the potentially harmful or undesirable effects of chaff on the environment.” http://www.californiaskywatch.com/docum ... oa_dod.htm]
15. “Effects of Navy chaff release on aluminum levels in an area of the Chesapeake Bay.” PubMed. US National Library of Medicine. June 2002: http://www.ncbi.nl.nih.gov/pubmed/12061831
16. Sept. 7, 2009: http://www.hildegarde-staninger.com/exp ... sions-html
17. Kaye H. Kilburn. “Why is Chemical Brain Injury Ignored. Pondering Causes and Risks.” Editorial. Archives of Environmental Health. March 1, 2003: http://www.mindfully.org/Health/2003/Ch ... 1mar03.htm
18. http://www.neuro-test.com/aboutKilburn/ ... lburn.html
19. Dr. Ilya Sandra Perlingieri. “Worldwide Environmental Crisis. Gone Missing: The Precautionary Principle.” Global Research. Feb. 11, 2009: http://www.globalresearch.ca/index.php? ... &aid=12268

Global Research Articles by Ilya Sandra Perlingieri

©Tłumaczenie: ehovara

Źródło polskie: http://chemtrailswielun.blogspot.com/20 ... ali-i.html
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/chemt ... ka-2013-09

No tak , nie dajemy się zachipować ,to podadzą nam chipy - nanoroboty we wdychanym powietrzu :twisted: :twisted:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 21 wrz 2013, 18:07

najnowsze doniesienia o smugach na niebie, juz nie są groźne, przemieniają się samoistnie w serca pod wpływem coraz większej energii miłości emanowanej przez Ludzi! ;) :DObrazek


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11515 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 03 gru 2013, 10:33

W jednym z programów NTV -Janusza Zagórskiego pt; " Ufo oni już tu są " pani Gracjana mówi o smugach chemicznych.Podobno niedawno dostała przekaz odnośnie tych smug.Opowiadała o tym ze szczegółami w jednym z programów i prosiła wszystkich o potwierdzenie tego co przekazali jej nasi bracia z kosmosu.
Otóż powiedzieli oni żebyśmy się już nie obawiali tych smug ,że oni będą je likwidować i kazali p.Gracjanie obserwować niebo.Nie będę się rozpisywać ,proponuje wysłuchać tej audycji.

http://www.youtube.com/watch?v=4VvqVb6yyJw#t=396

Od lat dokumentuję na bieżąco poczynania nieoznakowanych samolotów na naszym niebie ,mam dużo zdjęć i stale je robię ,jak zapewne wiecie nie tylko dla tego ;)
Wczoraj ( 02.12.2013 ) od rana nad Krakowem latały samoloty,koło godziny 13.30 ,a dokładnie ,między 13.25 a 13.45 w drodze do pracy,obserwowałam niezwykłe zjawisko i postanowiłam zrobić kilka zdjęć. Wszystko wskazuje na to że pani Gracjana mówiła prawdę .Chmury były biało-szare,nad nimi błękitne niebo poprzeplatane smugami chemicznymi ,ale co najdziwniejsze w jednej części nieba zgromadziła się granatowa gęsta chmura,którą od razu skojarzyłam ze słowami pani Gracjany.
Zdjęcia może nie są najwyższej jakości ,ponieważ robiłam je telefonem (Nokia6303 classic) ,ale i tak robią niesamowite wrażenie.Wstawiam je wszystkie ,żebyście mieli porównanie.Oczywiście wysłałam je do NTV.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ps:to nie jest reklama biedronki :P
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 03 gru 2013, 12:09

To jest reklama Nowej Huty :DPozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11515 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 03 gru 2013, 12:23

Thotal pisze:To jest reklama Nowej Huty :DPozdrawiam - Thotal :)

absolutnie nie ,to jest Rondo Grzegórzeckie :P :D :D czyli centrum Krakowa a wcześniej ul. Lipska która z N.Hutą też nie ma nic wspólnego :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9311
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 399
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13443 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 03 gru 2013, 14:37

Ale Thotal chciał chyba powiedzieć, że chmury są z Nowej Huty - one zneutralizują wszystko - na amen.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 03 gru 2013, 14:56

Cała sceneria przypomina Nową Hutę i budynki i czarne chmury :D


Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 03 gru 2013, 20:24

blueray21 pisze:Ale Thotal chciał chyba powiedzieć, że chmury są z Nowej Huty - one zneutralizują wszystko - na amen.


Takie chmury nie zneutralizują niczego. To typowe dorowe chmury, czyli takie, które występują nad wszystkimi skupiskami miejskimi i nad elektrowniami atomowymi.
To przykład zdrowych chmur:

Obrazek

mają piękne, kalafiorowate kształty natomiast te na powyższych fotkach są już przesiąknięte wszelakimi brudami wielkomiejskimi.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6439
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11515 razy
Otrzymał podziękowanie: 11987 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 03 gru 2013, 20:43

Darek ty chyba nie zrozumiałeś tego co napisałam. Były chmury białe i szare ,ale taj jedna skupiała się w jednej konkretnej stronie nieba i to nie od strony Nowej Huty i elektrociepłowni.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9311
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 399
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13443 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 03 gru 2013, 21:20

Mnie chyba też, te chmury z huty i elektrociepłowni same zżerają wszystko na ziemi - na amen.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 03 gru 2013, 21:47

A, to przepraszam, ze się wtrącam. :roll:
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 03 gru 2013, 22:41

Zrobiło się zamieszanie :oops:
Ulica na zdjęciu bardzo przypomina tę w Nowej Hucie, jak się jedzie w kierunku M1, a chmury...?Pozdrawiam przepraszająco - Thotal :)
0 xODPOWIEDZ