Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Australia -szokujące wieści

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6555
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1149
x 330
Podziękował: 11855 razy
Otrzymał podziękowanie: 12220 razy

Australia -szokujące wieści

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 08 wrz 2020, 14:37

Melbourne the second Wuhan - shocking news

https://youtu.be/tVjMyX-T2cYAustralia budzi się ze snu

https://youtu.be/XppZcVRxILw

Zaaresztowanie Australijki za post na Facebooku-prawda czy fałsz?


https://youtu.be/CutrBd8VdZw

FAB NewsKomentujemy na gorąco wydarzenia w Australii 5 września i porównujemy do sytuacji w Polsce i w Tokio.
Melbourne drugim Wuhanem-szokujące wieści z Australii.
Wywiad przeprowadzony 3 września z mieszkańcem Melbourne - Andrew Tran- który jest pisarzem i filmowcem na temat wprowadzonego lockdown i drakońskich restrykcji w stanie Wiktoria. Rozmawiamy m.in. o braku deklaracji praw człowieka w Australii, zagrożeniu związanym z przymusowymi szczepieniami i proteście planowanym na 5 września, 2020.
Link do filmu Andrew o Covidzie https://www.bitchute.com/video/KcOGbM...


Mam przyjaciół którzy mieszkają w Melbourne ,rozmawiałam z nimi 4 września i potwierdzam wszystkie te niepokojące wieści z Australii . Buntują się przeważnie imigranci ale tyko ci którzy przybyli do Australii przed 30 i 20 laty .Rdzenni Aborygeni już są dawno zniewoleni a biali Australijczycy potomkowie skazańców ,są tak nauczeni słuchać rządu, że w ogóle się nie sprzeciwiają restrykcjom .Tylko nieliczni się buntują. Smutne to bardzo .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ