Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Informacje różne

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 20 maja 2019, 23:26

Eurowizja 2019:
Islandia zostanie wyrzucona z Eurowizji? Oświadczenie EBU po incydencie z Hatari


a co w tej euro-wizji robi Israhell?

Z tego co mówi geografia to jest chyba Afryka !? :lol:

Po incydencie w green roomie, swoje oświadczenie wystosowała Europejska Unia Nadawców (EBU) organizująca konkurs.
raczej euro- PEJSKA :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 20 maja 2019, 23:41

nową stolicą UE będzie Jerusalem ;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 20 maja 2019, 23:45

A co z resztą Afrykanerczyków?
Co uny gorsze?
Ani to prawe ani sprawiedliwe :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 25 maja 2019, 19:12

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 25 maja 2019, 19:33

jak lemingi :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D


Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 27 maja 2019, 12:16

U mnie w podstawówce wszyscy bali się jednej ze sprzątaczek bo jak coś nabrudziłeś to prała ścierą :D :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: azo » poniedziałek 27 maja 2019, 17:53

Sprzątaczka może być dla Dzieci gorsza od dyrektora.
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 27 maja 2019, 19:55

grzegorzadam pisze:
poniedziałek 20 maja 2019, 23:26
Eurowizja 2019:
Islandia zostanie wyrzucona z Eurowizji? Oświadczenie EBU po incydencie z Hatari


a co w tej euro-wizji robi Israhell?

Z tego co mówi geografia to jest chyba Afryka !? :lol:

Po incydencie w green roomie, swoje oświadczenie wystosowała Europejska Unia Nadawców (EBU) organizująca konkurs.
raczej euro- PEJSKA :D
Też się dziwię ,ale jest jeszcze śmieszniej ,bo do Eurowizji wprowadzili też Australię :D :shock: Może dlatego że jest kolonią UK ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 27 maja 2019, 23:27

do Eurowizji wprowadzili też Australię :D :shock: Może dlatego że jest kolonią UK ?
Australia to kolejny stan izraelsko-amerykański z irytującą polit-poprawnością
Zaślubiny z Australią
Felieton • tygodnik „Najwyższy Czas!” • 6 lutego 2019

„Wszędzie mięsiste węszą nosy, w powietrzu kłębią się donosy” - pisał poeta w niezapomnianym poemacie „Towarzysz Szmaciak”.

Musiały wspierać go proroctwa, bo skoro obóz zdrady i zaprzaństwa wypowiedział wojnę nienawiści, to i nosy i donosy muszą nie tylko się pojawić, ale i nasilić.
To zresztą tradycja, bo obóz zdrady i zaprzaństwa, reprezentowany oczywiście przez antenatów rozmaitych dzisiejszych bojowników z nienawiścią, zawsze posługiwał się donosami.

W ten sposób, rękami gestapo („Szanowny Panie Gestapo!”) likwidowano AK-wców, żeby zrobić miejsce dla nowej elity, a jak już nowa elita zajęła miejsca, to gwoli utrzymywania szerokich mas w stanie permanentnej mobilizacji, co i rusz wywoływała jakieś wojny.

A to z ziemniaczaną stonką, co to Amerykanie zrzucali ją na spadochronach z samolotów na kartofliska spółdzielni produkcyjnych i PGR-ów, a to „z sówką chojnówką” , „żukiem polnym” i innymi wrogami ludu pracującego miast i wsi, ukrywającymi się pod postaciami owadów i niewielkich ssaków – a to z „kułakami”, co to, niczym zmora, dusili „biedniaków” i „średniaków”, aż władza ludowa zdjęła im z nóg kajdany razem z butami – i tak dalej i tak dalej.

Tych wszystkich zwycięstw nie byłyby w stanie opisać nie tylko „usta stu Homerów”, ani pióra „paryskich dzienników” - chyba, żeby rolę Ksenofontów najnowszej wojny z nienawiścią przejęła resortowa „Stokrotka”, czy pani red. Justyna Pochanke. Ale incipiam.

Na lotnisku w Abu Dhabi, gdzie oczekiwaliśmy na samolot do Melbourne, ze zdumieniem usłyszałem swoje nazwisko z lotniskowego megafonu.

Podszedłem tedy do biurka urzędników, ale żaden z nich niczego nie wiedział – aż wreszcie wśród pasażerów znalazł mnie funkcjonariusz.

Okazało się, że to tylko postillon d’amour, który telefonicznie łączył mnie z ukrytym w czeluściach lotniska australijskim oficerem imigracyjnym.

Zadawał mi on rozmaite pytania, a gdzie, a co, a po co, a dlaczego, a jak – i tak dalej – a tymczasem godzina odlotu samolotu zbliżała się nieubłaganie, niczym ostateczna klęska znienawidzonej nienawiści.

Tedy za pośrednictwem owego funkcjonariusza pozwolił nam wsiąść do samolotu, zapowiadając, że na lotnisku w Melbourne zajmie się mną inny funkcjonariusz, który albo jednym ruchem ręki da mi z Australią zaślubiny, albo nie da i ciupasem odeśle do Warszawy.

Można się domyślić, że w tej sytuacji 13-godzinny lot z Abu Dhabi do Melbourne minął, jak z bicza strzelił, dowodząc w ten sposób, że cytowane przez Aleksandra Sołżenicyna powiedzenie, iż „z władzą radziecką nie będziesz się nudził”, ma zastosowanie nie tylko do władzy radzieckiej.

I rzeczywiście – na lotnisku w Melbourne zajęła się mną Przemiła Pani, która zaprowadziła mnie do ustronnego pomieszczenia i poinformowała, że wcale nie jestem aresztowany, jak mi się zdawało, a tylko pragnie przeprowadzić ze mną rozmowę.

Kiedy przez telefon połączyła się szczęśliwie z francuskim tłumaczem, poprosiłem go, by zapytał o co chodzi i czemu zawdzięczam to wyróżnienie.
Uczynił to – ale Przemiła Pani nie odpowiedziała, tylko zaczęła zadawać mi pytania, po co właściwie przyjechałem do Australii.

Wyjaśniłem, że w podwójnym celu; po pierwsze, spotkać się z przyjaciółmi oraz obejrzeć sobie to i owo, a po drugie – żeby wygłosić cykl prelekcji w polskich klubach, rozsianych po różnych tutejszych miejscowościach.

Wyjaśniłem też, że zaprosiło mnie polonijne stowarzyszenie Nasza Polonia, które nie tylko opłaciło nam przeloty, ale też zapewni utrzymanie w Australii.
Bo już w Abu Dhabi mój anonimowy rozmówca dowiadywał się, ile mam pieniędzy przy sobie i na koncie.

Przemiła Pani zapytała, dlaczego stowarzyszenie podjęło się opłacenia przelotów również mojej żonie. Odpowiedziałem, że dlatego, bo „są grzeczni”. Wyjaśnienie to zostało przyjęte ze zrozumieniem, ale nie był to bynajmniej koniec „wywiadu”, bo po części organizacyjnej nastąpiła część merytoryczna.

Odpowiadając na pytanie, o czym będą te prelekcje wyjaśniłem, że o sytuacji politycznej w Polsce w roku wyborczym oraz o jej międzynarodowych uwarunkowaniach.
Wtedy Przemiła Pani zapytała, czy moje wypowiedzi nie będą aby „kontrowersyjne”.

Odparłem, że może będą, bo to nie zależy ode mnie, ale od tego, kto mnie słucha. Ta sama wypowiedź przez jednych będzie uważana za oczywistą, a przez innych – za „kontrowersyjną” - cokolwiek miałoby to znaczyć.
Potem zaproponowała, bym jej to opowiedział – ale wyjaśniłem, że taka prelekcja trwa co najmniej półtorej godziny, więc przyjęła to do wiadomości i po zanotowaniu moich odpowiedzi wyszła do sąsiedniego pomieszczenia, w którym musiał przebywać Ktoś Ważniejszy. Oczekiwanie na jej powrót trwało dość długo, ale nawet i w takiej sytuacji można liczyć na rozrywkę, bo oto grupa funkcjonariuszy tamtejszej Straży Granicznej właśnie wprowadziła na korytarz, a potem do innego pokoju jegomościa z kajdanami na rękach i nogach.

Na ten widok zrozumiałem, że jestem szczęściarzem, nawet, a może nawet zwłaszcza, gdybyśmy zostali deportowani. Nigdy bowiem nie jest tak dobrze, by nie mogło być jeszcze lepiej, jako że lepsze jest wrogiem dobrego.
Po długim oczekiwaniu Przemiła Pani pojawiła się z nową serią pytań, przekładanych z francuskiego na angielski już przez innego tłumacza, bo pierwszy był mężczyzną, a teraz Przemiła Pani dodzwoniła się do kobiety.
Wspominam o tej podmiance, bo pierwsze pytanie z nowej serii dotyczyło mego stosunku do aborcji – czy jestem za, czy może przeciw.
Odparłem, że jestem przeciw, a wtedy Przemiła Pani zapytała – dlaczego. Wyjaśniłem, że uważam, iż nie powinno się mordować ani ludzi bardzo małych, ani ludzi dużych.

Potem poprosiła o informację, jak ta sprawa wygląda w Polsce, tedy wyjaśniłem, że pod pewnymi warunkami aborcja jest legalna, ale w innych warunkach – nie.
Na koniec przestrzegła mnie, bym nie mówił źle o „mniejszościach” - już bez precyzowania, o jakie mniejszości chodzi, więc być może – o wszystkie.
Pomyślałem sobie, że to ciężkie zadanie, zwłaszcza gdyby się okazało, że na przykład złodzieje, bandyci czy idioci są jednak w mniejszości – no ale skoro taki jest rozkaz, to trudno.

Na tym procedura się skończyła i Przemiła Pani jednym ruchem ręki dała mi z Australią zaślubiny, przybijając pieczątkę na druczku, który wypełniliśmy jeszcze w samolocie.

Opisuję ten przypadek nie dla jakiegoś samochwalstwa, w myśl wskazówki Poety: „Niechaj tam inni księgi piszą i nawet niechaj im sława dźwięczy jak wieża studzwonna. Ja ksiąg pisać nie umiem, a nie dbam o sławę” - no bo i po co dbać, skoro w naszym nieszczęśliwym kraju sława, podobnie jak za komuny „woł-ciel z kością” przyznawana jest według rozdzielnika?
Zatem nie dla sławy, bo wiadomo, że sława, zwłaszcza wielka, „to żart”, a „książę błazna jest wart” - tylko gwoli pokazania, że nieubłagana wojna z nienawiścią przekracza granice państw i nie ma takiego miejsca na świecie, w którym nienawistnik mógłby się schronić. „Wszędzie mięsiste węszą nosy, w powietrzu kłębią się donosy” - nawet na drugiej półkuli, o której jeszcze całkiem niedawno myślano, że tam ludzie chodzą do góry nogami. Może kiedyś tak i było, ale teraz chyba wszyscy zostali już postawieni do pionu.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4403
Rajskie i infernalne oblicze Antypodów
Felieton • tygodnik „Najwyższy Czas!” • 12 marca 2019

Ksiądz Wiesław Pawłowski jest proboszczem parafii rzymsko-katolickiej w Auckland, na północnej wyspie Nowej Zelandii. Ten Auckland zapadł mi w pamięć jeszcze w dzieciństwie, kiedy to czytałem wypożyczoną z bibliotekigłuo książkę Juliusza Verne’a „Dwa lata wakacji”. Grupa uczniów z Auckland miała wypłynąć na morską wycieczkę, ale zanim załoga przyszła na statek, jeden z nich odczepił cumę i w rezultacie statek wypłynął na ocean bez załogi, a nawet żadnej osoby dorosłej. Burza wyrzuciła dryfujący statek na bezludną wyspę na Pacyfiku i w rezultacie chłopcy musieli się tam urządzić, żeby przetrwać. Jest to opowieść o budowaniu imperium brytyjskiego, tyle, że w bardzo małej skali, bo chłopcy nie tylko zagospodarowali wyspę, ale nawet pokonali w walce bandytów, którzy tam wylądowali: „Nagle rozległ się straszliwy huk. Grad kartaczy smagnął rzekę” - czytałem z wypiekami na twarzy, jak to szalupa z bandytami została zniszczona celnym strzałem armatnim – bo chłopcom udało się nawet zdobyć armatkę i baryłkę prochu. „Dwa lata wakacji”, to poemat o zaradności, dyscyplinie i – co tu ukrywać – organizatorskich umiejętnościach ludzi białych. Ale „Dwa lata wakacji” były napisane w latach 80-tych XIX wieku, kiedy pisarze „jeszcze się przed cenzorskim nie trzęśli obliczem” i kiedy na rozmaitych Michników patrzono z góry. Minęły lata i samozwańcze guwernantki wzięły górę, krok po kroku zaszczepiając mężczyznom białej rasy cechy niewieście, wskutek czego coraz więcej mężczyzn zaczęło zachowywać się niczym Herakles u Omfali. Jak wiadomo, używała ona tego herosa w charakterze prawidła do trzymania motka wełny. Toteż w 1954 roku William Golding, korzystając z tego samego motywu, napisał „Władcę much”, będącą opowieścią o tym, jak chłopcy na bezludnej wyspie dziczeją. Rzeczywiście dziczeją, co trafnie uchwycił Antoni Słonimski w wierszu „Gołąb ostatni”: „Porwały mnie plemiona zdziczałych tubylców, zbrojnych w maczugi światła, strzały laserowe, ponaddźwiękowe dzidy, kobaltowe proce, paraboliczne bębny, flety bioplazmy, wtórujace podskokom sztucznych serc, lub krwawych, wydartych z piersi trupów jeszcze nie ostygłych”.

Obecnie Auckland jest sporym miastem, takim samym, jak każde inne. A jakie są, te „każde inne”? Ano dominuje w nich tak zwana „polityczna poprawność”, czyli marksizm kulturowy, którym postępactwo zainfekowało zachodnią cywilizację, coraz częściej przypominającą dom wariatów. Ksiądz Wiesław Pawłowski – jak mi opowiadał – padł właśnie ofiarą tej infekcji.

Ormowcy politycznej poprawności

Jeszcze będąc w Australii, po rozległych przeszczepach skóry na plecach i po bokach tułowia, kiedy to kolorem przypominał gotowanego homara, lekarze zalecili mu umiarkowane korzystanie z kąpieli słonecznych. Zażywać takich kąpieli w ubraniu się nie da, więc ksiądz Pawłowski w tym celu ubranie zdejmował. Traf chciał, że jakiś jegomość przez lornetę go zauważył i zawiadomił policję, że „ w pobliżu szkoły” jakiś osobnik się „obnaża”. Policji oczywiście w to graj i – jak to policjanci – sporządzili protokół. Informacje z protokołu w jakiś sposób przedostały się do niezależnych mediów głównego nurtu, które podjeły temat z żarłocznością hien, pryncypialnie demonstrując święte oburzenie, które sięgnęło zenitu, gdy się okazało, że schwytany przez policję osobnik jest księdzem katolickim. Może gdyby nie był księdzem, ale – dajmy na to – sodomitą, czy gomorytą - to niezależne media głównego nurtu nie tylko by go nie potępiły, ale solidarnie stanęłyby w jego obronie przed „wykluczeniem” i „stygmatyzacją”, które są wszak objawem zakazanej „dyskryminacji” - no ale Wiesław Pawłowski jest księdzem, a więc osobą podejrzaną niejako z natury rzeczy – bo marksizm kulturowy, w zależności od etapu, nieubłaganym palcem wskazuje coraz to nowych wrogów całej postępowej ludzkości, a na tym etapie piętnuje właśnie księży. Tej tendencji posłusznie ulegają niezawisłe sądy, bo wiedzą, że w przeciwnym razie michniki zrobiłyby z nich marmoladę. Toteż w pierwszej instancji ksiądz Pawowski został za „nieobyczajny wybryk” skazany. Nie poddał się jednak, tylko apelował i wyższa instancja oczyściła go z zarzutów. Ale nieżależne media głównego nurtu już o tym się nie rozpisywały, bo cóż to za sensacja, kiedy ktoś zostaje uniewinniony? Nie tylko nie jest to żaden temat podnoszący nakłady, ale w dodatku, informując o tym, trzeba by było odszczekać poprzednie jazgoty, a wiadomo nie od dzisiaj, że nic tak nie gorszy, jak prawda. Toteż o uniewinnieniu mało kto wiedział i wie do tej pory, za to wszyscy pamiętają tamte oskarżenia. Tak w każdym razie z goryczą opowiadał mi ksiądz Pawłowski, który od tamtej pory chyba nie może wrócić do równowagi. Może krzywdzę go tą opinią, ale wydaje mi się, że cechuje go rezerwa wobec swoich parafian, wśród których dominują katolicy z wyspy Tonga. Ta sytuacja przypomina opowieść dobrego wojaka Szwejka o pewnym człowieku, który został zamordowany przez bandytów. Pozostawił on syna, który od tej pory miał życie zrujnowane, bo każdy, kto dowiedział się, czyim on jest synem, z mściwą satysfakcją mówił: „a, to syn tego zamordowanego, to dopiero musi być gagatek!”

Takie to infernalne znamiona dają się odczuć w atmosferze nie tylko rajskiej wyspy, jaką jest Nowa Zelandia, ale i Australii. Pracujący tam księża potwierdzają, że żyją w ciągłym strachu przed oskarżeniami o „molestowanie” i inne obrzydliwości, w związku z czym nie ma mowy o nauczaniu przez nich religii w szkole, z czego, nawiasem mówiąc, się cieszą, bo przynajmniej jeden pretekst odpada.

Okazuje się, że komuna bez terroru długo wytrzymać nie może, czy to w Europie, czy to w Północnej Ameryce, czy też na Antypodach, gdzie, akurat w stanie Queensland tamtejszy parlament przeforsował ustawę zezwalającą na aborcję również w 9 miesiącu ciąży.

Teraz lepiej rozumiem, dlaczego Przemiła Pani na lotnisku w Melbourne tak wnikliwie przypytywała mnie o stosunek do aborcji i polskie regulacje w tym zakresie. Nawiasem mówiąc, dowiedziałem się, że wyróżnienie na lotnisku w Abu Dhabi, Melbourne i Sydney, dokąd przylecieliśmy z Nowej Zelandii, zawdzięczam panu Aleksandrowi M. Gancarzowi, piastującemu jakąś wysoką godność w Australijskim Instytucie Spraw Polskich, który poinformował australijskie władze o moich sprośnych błędach Niebu obrzydłych, od których oczywiście się „odciął”. Ale niezależnie od intencji, jakie mu przyświecały, jestem mu wdzięczny za reklamę, której własnymi siłami nie byłbym w stanie sobie zapewnić. Dzięki niemu bowiem trafiłem do australijskich gazet, w których publikacjach była tylko jedna nieścisłość – że mianowicie potępia mnie „australijska Polonia”. Tymczasem wśród Polaków, którzy na spotkania ze mną przybyli w Melbourne, Wellington, Auckland i Sydney, nie zauważyłem żadnych oznak potępienia, tylko życzliwe zainteresowanie, dzięki któremu każde spotkanie trwało mniej więcej 3,5 godziny.

Nie jest tedy wykluczone, że potępił mnie tylko pan Gancarz – a dlaczego to robi i co z tego ma – tego oczywiście nie wiem.

Wracając tedy do owej nieszczęsnej aborcji, to przypuszczam, że nie jest to jeszcze ostatnie słowo, bo skoro można abortować dziecko w 9 miesiącu ciąży, to dlaczego nie w dziesiątym, czy nawet dwudziestym pierwszym roku, jaki upłynie od tego dziewiątego miesiąca?
Najwyraźniej wkraczamy w ciekawe czasy.

Oblicze rajskie

Ale to infernalne oblicze to jednak tylko margines, co zilustruję przykładem z życia. Na pewnym spotkaniu w Polsce jedna z uczestniczek powiedziała: panie Michalkiewicz, ale nas pan zdołował! Niech no na koniec powie pan coś pokrzepiającego. Zaproponowałem jej tedy, by wyjrzała przez okno, za którym widać było piękny, letni dzień. - Ładnie jest na świecie? - zapytałem. - Ładnie – odpowiedziała.

A ja na to: widzi pani; w lecie jest ciepło, w zimie jest zimno, w dzień jest jasno, w nocy jest ciemno, pory roku następują po sobie z zadziwiającą regularnością – a dlaczego tak jest?

Sala zastygła w oczekiwaniu, więc powiedziałem: a dlatego, że to wszystko nie zależy od rządu!

Toteż w Rotorua na północnej wyspie Nowej Zelandii gejzery buchają gorącą wodą, a przy wodospadzie można się nawet nieźle podgotować. Są też jeziora wrzącego błota, w które można by wrzucić apokaliptyczną Bestię – i nie wiadomo, czy tak właśnie nie będzie, ale oczywiście jeszcze nie teraz, a dopiero wtedy, gdy polityczna poprawność ukaże się światu w całej swojej straszliwej postaci. Na razie jednak to, co dostarcza niezależna od rządów przyroda, pozwala choć na chwilę zapomnieć o społecznych inżynieriach michnikowskich. Wydaje się że nawet głuptaki, których całą kolonię obserwowaliśmy w okolicach Rotorua tuż przed zachodem słońca, żadnymi społecznymi inżynieriami się nie przejmowały, chociaż choćby z racji nazwy – chyba trochę powinny.
Czy w takim razie ludzie nie powinni wyciągać wniosków z zachowania się głuptaków? Myślę, że nic złego by się nie stało, ale oczywiście nic z tego nie będzie, bo „kto w szpony dostał się hipostaz, rzeczywistości już nie sprosta” - przestrzega poeta. Tym bardziej nie sprosta, im bardziej jest przekonany, że zjadł wszystkie rozumy – co postępakom przytrafia się nawet częściej, niż przewiduje ustawa.

Nie jest to zresztą jedyne rajskie oblicze, bo inną jego odsłoną jest Gold Coast.Jest to miejscowość wypoczynkowa, bardziej podobna do Miami na Florydzie, niż, dajmy na to – do Sopotu, podobnie jak Bałtyk nie wytrzymuje konkurencji z Oceanem Spokojnym, który w pełni zasługuje na swoją nazwę, chociaż w okolicach wysp Vanuatu szaleje zbrodniczy cyklon, przesuwając się w kierunku wybrzeży Australii. Rząd podobno ostrzegał mieszkańców, by w obawie przed zbrodniczym cyklonem nie wychodzili bez potrzeby z domów, ale zbrodniczy cyklon dlaczegoś nie tylko nie nadchodził, a słoneczna pogoda utrzymywała się mimo wiatru. To świetnie się składa, bo już wkrótce mam mieć spotkanie z tutejszą Polonią, a następnego dnia – w leżącym około 80 kilometrów Brisbane. Stamtąd odlatujemy 2 tysiące kilometrów dalej na północ, gdzie można obejrzeć Wielką Rafę Koralową. Ona podobno też nie zależy od rządu, a widać ją nawet z Kosmosu. W obliczu takich perspektyw nawet nie chce mi się irytować postępowaniem rządu „dobrej zmiany”, który podejrzewam o ustawkę z izraelskim premierem Netanjahu i jego ministrem spraw zagranicznych Izraelem Kacem, by stworzyli panu premierowi Morawieckiemu okazję zademonstrowania szaleńczej brawury w obronie Polski, dzięki czemu „kompleksowe ustawodawstwo”, które stworzyłoby dla żydowskich roszczeń wobec Polski pozory legalności, a którego przeforsowania 14 lutego domagał się od naszych Umiłowanych Przywódców sekretarz stanu Naszego Największego Sojusznika, pan Pompeo, zostanie uchwalone „w skupieniu cnotliwem”, a zarówno telewizja rządowa, jak i telewizje nierządne powitają to zgodnym milczeniem.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4427
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 28 maja 2019, 07:17

zupełnie off-topem, przy okazji wyborów do PE co UK też zowu- usłyszałem od lokalnych kolegów,-
że w takiej właśnie Australi i nie tylko nadal istnieje obowiązek głosowania i jak sam się nie udasz,-
to cię demokratyczna Policja dowiezie :mrgreen:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 28 lip 2019, 20:01

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 24 lis 2019, 23:07

W Chinach powróciła dżuma, jedna z najniebezpieczniejszych chorób w historii!

https://www.youtube.com/watch?v=i0IZswWUIsc

Data premiery: 19 lis 2019
W dzisiejszym odcinku usłyszycie na temat nowego wykorzystania technologii SI przez redakcję agencji AP. Poznacie mało znane statystyki odnośnie wskaźnika depresji u starszych osób. Przybliżymy wam nowe informacje dotyczące zarejestrowanych w Chinach przypadkach dżumy. Natomiast na zakończenie zajmiemy się kwestią interesującego rodzaju planet składających się z niemal w całości z metali szlachetnych.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 18 gru 2019, 22:35

songo70 pisze:
czwartek 13 wrz 2018, 17:56
płoty i mury to konstrukcje z b.długą tradycją i wciąż nie wychodzą z mody :mrgreen:
https://pl.sputniknews.com/swiat/201808 ... a-mur-ASF/
kabaretu ciąg dalszy i nieustający :D
Według mediów chińscy przestępcy rozprzestrzeniają ASF

Według chińskich mediów przestępcy w Chinach skorzystali z kryzysu afrykańskiego pomoru świń (ASF) celowo rozprzestrzeniając tę chorobę zwierząt. Następnie zmusili rolników do sprzedaży świń po niskich cenach. Przemycali także mięso zarażonych zwierząt i sprzedawali je jako mięso z rejonów wolnych od ASF.
http://www.farmer.pl/klik/nlt/farmer_12 ... 90609.html

a to kombinatorzy chińscy :lol:
Nasi bohaterscy urzędnicy położą temu tamę, na razie kolejne płotki:
Niemcy stawiają płot pod napięciem na granicy z Polską. Panicznie boją się epidemii

Niemcy stawiają na granicy z Polską płot pod napięciem. Konstrukcja stanie wzdłuż Odry i Nysy Łużyckiej. Wszystko przez epidemię ASF, która opanowała Lubuskie. Niemcy panicznie boją się, że polskie dziki przedostaną się do Brandenburgii i zarażą niemieckie świnie.

Płot pod napięciem, który Niemcy stawiają na granicy z Polską, ma mieć aż 120 km długości.

Pomysłodawcom wzniesienia konstrukcji na granicy jest brandenburskie Ministerstwo Zdrowia.
W Lubuskiem obocnie „szaleje” epidemia ASF wśród dzików. Niemcy nie chcą, aby choćby jeden odyniec przedostał się na ich stronę, ponieważ grozi to przeniesieniem choroby do Niemiec.
https://nczas.com/2019/12/18/niemcy-sta ... -epidemii/
Zakaz wstępu do lasu w większości nadlesnictw lubuskiego ze wzgl. na #ASF nadal obowiązuje.
Wkrótce Święta; ciekawe jak władze zamierzają powstrzymać tysiące mieszkańców od wchodzenia do lasu?
#dziki https://gazetalubuska.pl/asf-w-lubuskie ... 1-14627227
można się czegoś nauczyć, choćby tego że wirusy nie przełażą przez płoty !
A jeszcze pod napięciem, ho ho :lol: :D
1 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 08 sty 2020, 23:39

SIGNUM temporis- rodzina królewska rozpada się:
https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Ks ... rolewskiej
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 10 sty 2020, 09:51

kto podpala Australię .. :?:

https://youtu.be/ig-sl0ANsis
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 04 lut 2020, 23:51

Zasada dwóch sekund - prewencja wirusowa u dzieci i dorosłych - Agnieszka Zell

https://www.youtube.com/watch?v=7ofZADp0O-o

Opublikowany 4 lut 2020

„Zasada dwóch sekund!” Krzyczą nasze dzieci, gdy porywają jedzenie z podłogi i wkładają je do buzi.
- Pisze New Scientist.
Praktycznie po każdej zarazie w historii ludzkości odkrywano, że nie były dochowane zasady higieny lubcałkiem je lekceważono.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 17 lut 2020, 19:52

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

mecz
Posty: 238
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2018, 20:54
x 3
x 12
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 254 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: mecz » środa 18 mar 2020, 22:54

Polecam czytać posty użytkownika Xellos na forum nowaziemia.com.pl

Ostatnio wytłumaczył kwestię związaną z Bogami Słowian i siłami okupującymi Ziemię:

http://nowaziemia.com.pl/viewtopic.php? ... 631#18044
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 18 mar 2020, 23:17

Dzięki @mecz ,jesteśmy w temacie ;) Przynajmniej niektórzy z nas ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

mecz
Posty: 238
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2018, 20:54
x 3
x 12
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 254 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: mecz » sobota 21 mar 2020, 14:24

Jak przetrwać trzy dni ciemności i jak mówić prawdę - Aleksander Berdowicz

https://www.youtube.com/watch?v=uYdaDNmUmm8
0 x



Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: Devana » czwartek 26 mar 2020, 18:09

Fragmenty dyskusji nt. obecnej sytuacji na świecie pod wpisem zatytułowanym "Donald Trump: kwarantanna zabije więcej ludzi niż koronawirus" - więcej tu:
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... ment-86754
DEVINGO pisze:
26 marca 2020 o 03:51
Donald jest czescia tych problemow,niesety przejal dziedzictwo po destukcyjnym Obamie ,ktory juz wtedy byl rozwiazaniem na bolaczki korpobankierow.Moim zdaniem Trump byl takim ventylem bezpieczenstwa ale z opoznionym zaplonem zapalnikiem w imie korpow.. ale niestey czas dobiegl konca..dluzej juz nie dalo sie ciulac obywateli na rozne sposoby.

Ludzkie zasoby odkladane na rozne sposoby zostaly wydojone do dna i co mozna bylo powiedziec obywatelom? najlepiej ich wystraszyc i zastraszyc po przez 9/11,2008 rok,czy pandemie ..no i kto tam bedzie protestowal?
W USA iles tam procent obywateli cukrzykow,autystykow uzaleznionych od medykamentow,duza ilosc mlodziezy i doroslych uzalezniona od narkotykow a po nafaszerowaniu mlekiem sojowym mlodszej generacji obywateli bedacych w wieku noworodkowym wyrasta nam nowa fala obywateli z gupy LGBT Q i plus ,ktorzy promowani przez rzady poprawnosci i korporacji rozwijaja swe zainteresowania ku chwale adminsitracji i poprawnosci politycznej.
Czy ktos tu chce protestowa jeszcze???Po co ?przeciez rzady tych ludzi obronia i ochronia,nakarmia i wybawia z ciemnej dupy …
Nie ludzmy sie oni elity nie sa od uszczesliwiana nas ..tylko siebie i swoich bliskich .Nie zawahaja sie nas zdepopulowac o polowe i to bezczelnie komunikujac nam o tym w mediach ..tak prosto w twarz,na zimno i bez skrupul..gloszac nam; „zostancie w domach,nie wychodzic,nie rozmawiac,trzymac odstep,nie zblizac sie ,nie przyjmowac rodziny i bliskich ..odizolujcie sie jak chcecie zyc ,bo jak nie to umra Wasze dzieci i bliscy”…. no to sie kurwa doczekalismy zastraszania w sposob taki jak to robil Niemcy na ulicach Polskich miast po 1939 roku.

Czy widac juz podobienstwo w taktykach pomiedzy tymi i teraz a tymi wtedy??? wszystko dla Was drodzy obywatele, w imie lepszej eugenicznej i zdrowej ludzkosci …zutylizujemy tych ktorzy moga nam zagrazac ,ktorzy moga na przeszkodzic i zatrzymac. Wiemy przeciez ze srodki to oni maja i mozliwosci tez …zrobili nam Katyn ,Powstanie Warszawskie ,mozna utrzymywac obozy koncentracyjen na oczach swiata,robic rzezie jak ta Wolynska czy wielki glod na Ukrainie ,zrobic wojne jak w Jugoslawi czy na Ukrainie,zestrzelic samolot pasazerski czy rzadowy albo wbic taki samolot w wiezowiec ..nie koniecznie na zywo ale tak w telewizji albo jak kolwiek.. wyburzyc pare budynkow i odparowac 4 tys ludzi na oczach calego swiata…maja elity jednak fantazje i upor aby tak ciagle mordowac w imie swoich pierdolnietych planow i spelniania przepowiedni. Paraliz jednak calego globu i ujebac kilka miliardow ludzi zaleznych od ich finansow,kredytow,zarcia i opieki spolecznej oraz mediow to jednak mistrzostwo swiata.

Jak My ludzie swiata zareagujemy na to wszystko?

Odpowiedz
Krysia z lasu pisze:
26 marca 2020 o 12:02
,,Jak My ludzie swiata zareagujemy na to wszystko?”

A no tak, jak podczas wojny, w obozie.
Kilka tysięcy Ludzi zastraszonych przez kilkunastu esesmanów przygląda się pokazowym egzekucjom i nie jest w stanie nic z tym zrobić.

Kiedyś oglądałam taki program o działaniu ludzkiej psychiki, tam przytoczono powyższy przykład obozu.
Gdyby te kilka tysięcy Ludzi rzuciło się na kilkunastu oprawców, zginęłoby stu, dwustu więźniów, a reszta byłaby wolna.
Ludzie tego nie zrobią, ponieważ jako jednostki mają bardzo głęboko wszczepiony strach przed śmiercią.

W tym celu na rynkach miast i miasteczek stawiano szubienice, szafoty, aby Ludzie umieli sobie wyobrazić siebie na miejscu skazańca. W razie nieposłuszeństwa.
Śmierć na pokaz.

Co się dziś zmieniło?
W zasadzie tylko oprawa.
Przez ostatnie kilkanaście lat ,,wiadomości” medialne kreowały w umysłach Ludzi poczucie strachu, zagrożenia, lęków.
Morderstwa, gwałty, kradzieże, wypadki, kataklizmy – celowe sceny z horroru.
Zawsze podkreślano ilość ofiar w dzieciach, bo taka informacja najbardziej rozstraja i porusza.
Czemu od kilku tygodni nie ma ,,newsów” o przestępstwach i kataklizmach?
Chuligani dostosowali się do zaleceń kwarantanny?
Nawet w więzieniach otworzono bramy i nikt nie wychodzi?

Spokojnie, łagodna ,,edukacja” strachu zakończona.

Gra toczy się dalej, wejście na wyższy lewel.
Ale to wejście poprzedzone jest sprawdzianem.
Jesteśmy właśnie w jego trakcie.
Jak daleko kilkunastu bandytów może się posunąć wobec Ludzkości przy zwiększonej dawce strachu.

Okazuje się, że ,,zdajemy” ten egzamin na piątkę, no na czwórkę z plusem.
,,Zamknijmy się w domach, a potem w szafie” -dał do myślenia Jackowski.
A potem wejdźmy pod podłogę…, a potem poprośmy o zamknięcie w bezpiecznym rezerwacie…

(właśnie spojrzałam na zegarek : 11.11 miałam wątpliwości, że to piszę; teraz ich nie mam)

,,wymyśl dla ludzi wroga, stań się ich wybawicielem, a zrobisz z nimi co tylko zechcesz” – stare jak świat.

W ostatnich dniach odnoszę wrażenie, że jestem statystką w odrealnionym filmie.
Ale to się dzieje faktycznie.
Sen we śnie i to do tego stopnia wpojony jako prawdziwy, że nikt nie pomyśli o kontrolerach snów.

Mówiliśmy o przebudzeniu się ze snu.
Teraz mówimy o przebudzeniu się ze snu we śnie.

Jedni będą na to patrzeć z punktu realnych wydarzeń, drudzy dopatrywać się będą pozytywnych zakończeń wojen światów, jeszcze inni mowę o faktach nazywać będą negatywnym myśleniem, stworzą promieniujące kule serc okalających świat miłością wysyłaną z ciepłego fotela.
A wszyscy my; i ci cisi, i ci krzyczący póki co nosić będą na ustach słowo kwarantanna, co by nie złamać ,,prawa”.

Póki co, bo to pęknie.
Pytanie wciąż otwarte:
,,Jak My ludzie swiata zareagujemy na to wszystko?”

Czy kilkunastu zarządzających siedmioma miliardami(jak w obozie) ma również w swoim, realizującym się scenariuszu plan na wypadek zareagowania Ludzi świata?
A jaki plan mają Ludzie świata?

Na razie zaglądamy otaczającej nas prawdzie w oczy.
Na razie wszystko zadziewa się o wiele szybciej, niż realizują się nasze życzenia i marzenia.

Serdecznie pozdrawiam.
PS. Wiem, że mój wpis odbiega od duchowej radości, ale bez próby przyjrzenia się faktom, chcemy po części oszukać siebie, uciec. To zacny, pomocny sposób. Na czas, nim dopadnie nas rzeczywistość.
0 x



Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: Devana » wtorek 31 mar 2020, 09:55

Informacje z Indii - od osoby tam zamieszkującej:
Anamika pisze:
30 marca 2020 o 21:30
A tymczasem w Indiach ludzie umierają z głodu, odkąd ogłoszono blokadę całkowitą. Rozumiecie, Kochani, z głodu. Ludzie zamknięci w slumsach😯Premier Indii, który kiedyś sprzedawał herbatę, jak się dowiedział, że ludzie umarli z głodu, stwierdził, że mu przykro i przeprasza… O tym, że ktoś zmarł na koronawirusa w Indiach, jeszcze nie słyszałam, ale ze z głodu to tak.
Bez komentarza.
Źródło:
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... ment-87307
0 x



Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: Devana » poniedziałek 13 kwie 2020, 14:39

Demokracja po brytyjsku
Pod osłoną walki z koronawirusem w Wielkiej Brytanii od. 1.04.2020 po cichu zmienione zostało prawo dotyczące leczenia w państwowej służbie zdrowia NHS (odpowiednik naszego NFZ). Według nowego prawa jeśli „pacjent będzie przejawiać zachowania homofobiczne, rasistowskie czy seksistowskie” może zostać pozbawiony pomocy medycznej i prawa do leczenia. (...)
Więcej tu:
https://wolnislowianie.wordpress.com/20 ... brytyjsku/
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Informacje różne

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 13 kwie 2020, 15:06

Julian ponoć zrobił 2 małe Julianki w Bryt. Okrutnym więźniu.
sorki, w Ambasadzie:
https://www.theguardian.com/media/2020/ ... in-embassy

https://www.tvp.info/47545288/zycie-jul ... narzeczona
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ