Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Putin - po jasnej stronie mocy?

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 227
Podziękował: 32225 razy
Otrzymał podziękowanie: 9245 razy

Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 18 lip 2017, 16:39

A303 pisze:Ujawniona tajna historia: Putin odegrał kluczową rolę po wcześniej zaplanowanym upadku ZSRR
Maj 27, 2015

Komentarz: Przedstawiony materiał wyraża pogląd na sprawy rosyjskie z perspektywy amerykańskiej i należy mieć to na uwadze. Za przetłumaczenie poniższego artykułu serdeczne podziękowania dla niezłomnej Oli Gordon. Redakcja.

Dlaczego Oś Anglo-Amerykańska tak boi się Putina i postanowiła go obalić?

Obrazek

Żadnego światowego lidera zachód nie demonizował w ostatniej dekadzie tak jak prezydenta Rosji Władimira Putina.

Żadnego innego prezydenta czy premiera nie poddawano tak wielu skandalicznym osobistym atakom i bezlitosnym fałszywym oskarżeniom.

Jest jasne, że Władimir Putin stanowi prawdziwe zagrożenie dla Światowego Rządu Cieni [World Shadow Government = WSG] w sposób który bardzo niepokoi tych, którzy siedzą na szczycie światowej piramidy władzy.

Dlaczego tak się go boją?

Zanim odpowiemy na to pytanie, najpierw musimy zrozumieć i dokonać analizy tajnej historii zaplanowanego wcześniej upadku ZSRR. Tylko po zrozumieniu prawdziwego kontekstu historycznego, w którym funkcjonował wtedy Władimir Putin, jego obecne działania i wypowiedzi nabiorą wielkiego znaczenia. Ta nieznana historia jest także dość ważna, jeśli chce się zrozumieć reakcje jego niezliczonych krytyków wśród przywódców Osi Anglo-Amerykańskiej [Anglo-American Axis = AAA]. Oto ona:

Super-tajny układ zawarty przed zorganizowanym upadkiem ZSRR po upadku muru berlińskiego

Jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic które przepowiedziały nieuchronny upadek sowieckiego komunizmu i późniejszy rozpad ZSRR jest to, że faktycznie odbył się w sposób wręcz odwrotny do starannie kontrolowanej rozbiórki. Tylko że w tym przypadku byli to bankierzy i politycy, brokerzy inwestycyjni i mocodawcy którzy naciskali guziki. Wszystkie plany wobec tego celu zostały skrupulatnie określone przez tych udziałowców, z których każdy miał największy interes w eksploatacji ogromnego bogactwa Rosyjskiej Ojczyzny.

Upadek muru berlińskiego i ZSRR nie były spontaniczną serią ważnych wydarzeń, w co masmedia [MSM] chciałyby byśmy wierzyli. Ani nie były rezultatem prośby prezydenta Ronalda Reagana: „Panie Gorbaczow, niech Pan zburzy ten mur„, mimo że jego hollywoodzkie maniery na pewno pokazały wielki (i przekonujący) teatr polityczny. „Pierestrojka” i „glasnost” były tylko słowami-wytrychami ścigającymi się by przedstawić wygląd zasadniczo zmienionego ZSRR. Ale Rosja stała się zliberalizowana zwłaszcza w porównaniu z sowieckim komunizmem, a tylko po to by zostać zneoliberalizowaną przez banksterów.

W rzeczywistości całe rozwiązanie ZSRR było produktem licznych bardzo tajnych spotkań jakie odbywały się z przedstawicielami ZSRR na bardzo wysokim szczeblu (najwyższym), Ameryki, Brytanii i innych czołowych krajów AAA i kontrolerów WSG. Ogólnie mówiąc, najważniejsze z tych spotkań dotyczyły precyzyjnie planowanych aspektów biznesowych i komercyjnych, bankowych i inwestycyjnych, koniecznych dla kontrolowanego rozpadu republik ZSRR i jego wschodnio-europejskich satelitów.

W 1989 wahadło władzy odwróciło się od tych którzy chcieli widzieć ZSRR i jej satelitów kontrolowanych przez komunizm, do tych którzy chcieli bezpośrednio kontrolować jej ogromne bogactwa naturalne, bazę przemysłową i inne narodowe aktywa, metodą nagiego drapieżnego kapitalizmu. W tym celu wielu notorycznych rosyjskich oligarchów wybrali i mianowali bankierzy zachodniej koalicji w celu nadzorowania jawnej kradzieży wszystkich głównych aktywów i zasobów naturalnych rosyjskiego narodu. Tę unikalną formę skorumpowanego drapieżnego kapitalizmu na początku ukrywano przed oczami opinii publicznej, kiedy ją wdrażano by ograbić z wszystkiego co wartościowe zarówno państwo jak i obywateli.

Ten wspólnie błogosławiony proces przejściowy był jedynym sposobem, na który Związkowi Sowieckiemu „pozwolono” by wyzwolić się od tych, którzy potajemnie kontrolowali jego los w ciągu prawie 75 lat sowieckiego komunizmu. Liderzy tacy jak Michaił Gorbaczow i Borys Jelcyn zostali wybrani po to by zatwierdzili całą koordynowaną przez państwo kradzież przez oligarchów. Skoro liderzy polityczni są zwykle trzymani w ciemności, żaden z nich, ani ich wewnętrzne kręgi, nie byli wtajemniczeni w szczegóły tego programu kradzieży rosyjskiego bogactwa. Byli jedynie słupami, których głównym zadaniem było rozpoczęcie procesu razem z okleiną legalności. Ale z uwagi na ich stanowiska we władzy politycznej i unikalne punkty widzenia, obaj mieli ponurą świadomość, że za ich plecami „zawarto umowę z diabłem„.

Największy ciężar z powodu czasu prezydencji spoczywa na Borysie Jelcynie, kiedy obserwował oligarchów kradnących wszystko co widzieli. Jego dobrze znany problem z piciem i choroba serca z pewnością były skutkiem godzenia się na tę całą szaradę. Niemniej jednak, on wiedział, że pod przyszłym przywództwem Władimira Putina – Rosja zostanie „ochroniona”. Bo kiedy kapitalistyczne sępy z Rosji i z zachodu realizowali swoje plany (i umowy) ograbienia Rosji ze wszystkiego, to super tajna grupa rosyjskich patriotów i narodowców, lojalnych polityków i urzędników rządowych zawarła jeszcze mocniejsze porozumienie by to wszystko odebrać
kiedy nadejdzie odpowiedni czas.

Obrazek
CIA, znana także jako Firma, była bezpośrednio zaangażowana w to OSZUSTWO stulecia.

Poniższy nagłówek pokazuje dokładnie co nie wydarzyło się przed rozpadem muru berlińskiego i późniejszym upadkiem Związku Sowieckiego: Dyrektor CIA przyznaje: CIA nie przewidziała sowieckiego upadku [Director Admits C.I.A. Fell Short In Predicting the Soviet Collapse – New York Times].

Czy ktoś może uwierzyć, że CIA próbowała pokazać się jako niezdolna przewidzieć ten monumentalny i niezrównany upadek, szczególnie skoro to Firma faktycznie pociągała dźwignie i naciskała guziki czegoś co istotnie było kontrolowaną rozbiórką?

CIA poszła nawet tak daleko, że przyjęła dużo złej prasy by przekonać Amerykanów (i świat), że ‚naprawdę’ w tej kwestii ponieśli żałosne fiasko. Taka była ich intencja ukrycia prawdziwego spisku zrealizowanego przeciwko narodowi rosyjskiemu, jak również przeciwko wszystkim byłym republikom tworzącym sowiecki blok, że CIA stała się tematem różnych dramatów politycznych wystawianych w całym ‚regionie teatralnym Waszyngtonu DC’ po to, żeby ukryć jakiekolwiek zaangażowanie Ameryki.

W końcu Firma jest bezpośrednio odpowiedzialna za dopilnowanie by dokładnie przestrzegać wszystkie międzynarodowe porozumienia AAA. W rzeczywistości, wymuszanie tego charakteru umów zawsze było głównym obowiązkiem CIA. Ale w przypadku Rosji ich długoterminowe szacunki i analizy strategiczne NIE WYPALIŁY. Popełnili taki błąd, że teraz mogą bezpiecznie powiedzieć, że to naprawdę CIA w końcu została oszukana. Może byli tam w CIA także ci na wysokich stanowiskach ‚demaskatorzy’, którzy uczestniczyli w grze by zaalarmować swoje rosyjskie odpowiedniki o różnych spiskach i szwindlach organizowanych od Petersburga do Władywostoku przez zachodnich banksterów.

Teraz powinno być jasne dlaczego wszyscy rosyjscy oligarchowie uciekli do Londynu, Tel Awiwu i Nowego Jorku.

Jaki jest lepszy sposób dla oligarchów by chronić się przed rosyjskimi aktami oskarżenia, niż szukanie pełnej protekcji przestępczego syndykatu CIA, MI6 i MOSSADU w AAA. Nawet uwolniony niedawno były prezes Michaił Chodorkowsky [1] z niedziałającego już Jukos Oil, spędził więcej czasu w dobrej starej Ameryce agitując za nową rosyjską rewolucją. Inna rosyjska roślinka CIA, były szachowy mistrz świata Gary Kasparow, również pracował w godzinach nadliczbowych by wyrugować Putina jako „protektora królestwa”, kiedy nieustannie opowiada amerykańskiemu establishmentowi politycznemu o ‚poważnym niebezpieczeństwie’ ze strony oświeconego przywództwa Putina.

Wydaje się, że żaden z tych zachodnich naiwniaków nie rozumie, że to nie jest rok 1917. I że Władimir Putin nie jest słynnym carem Mikołajem Romanowem. Nie zdają sobie też sprawy z tego, że wielu z ich kolegów oligarchów zagranicą, jak również polityczne pionki w kraju, spotkał katastrofalny los, takie są siły które zjednoczyły się z mistrzowskim planem Putina o silnej i suwerennej Rosji. Żaden z wielu oligarchów, działając z pobudek skrajnego własnego interesu, nie może nawet mieć nadziei na dotknięcie Putina teraz, kiedy władza państwowa nieodwracalnie skonsolidowała się by spełniać wolę Kremla.

Obrazek
Majdan albo główny plac w Kijowie, Ukraina, po katastrofalnym coup d’état kierowanym i finansowanym przez Amerykę.

Ukraina: kolejny koordynowany przez CIA coup d’etat
dla USA i Izraela


Co jest szczególnie zaskakujące, zważywszy bardzo dynamiczne ruchy grane na obecnej geopolitycznej szachownicy globalnej, jest to, że zachód jest tak przejrzysty, zarówno w odniesieniu do ich metody i motywu w kierunku osłabiania Rosji. Niedawny zamach w Kijowie i trwająca rewolucja na Ukrainie dają doskonały przykład kolejnego upadku narodu przeprowadzanego w historycznej orbicie Rosji. Tutaj znowu syjonistyczni oligarchowie z powiązaniami z USA, Brytanią i Izraelem zostali mianowani na wszystkie najważniejsze krajowe stanowiska kierownicze, jak również na gubernatorstwa wszystkich regionów znanych jako oblasti. Po raz kolejny, plan AAA został wykonany zgodnie z tym samym podręcznikiem jak ten wykorzystany w trakcie upadku ZSRR, z oligarchami-miliarderami przejmującymi całkowitą kontrolę nad bogactwem Ukrainy.

Większość tego nie wie, ale jest plan przygotowany przez nowoczesne państwo Izrael ustanowienia powrotu do jego oryginalnej ojczyzny na Ukrainie. Wschodnia Ukraina była kiedyś częścią królestwa Chazarii w czasie kiedy judaizm wybrał król na oficjalną religię państwową. Ci chazarscy wyznawcy judaizmu będą stanowić to co jest teraz znane jako żydostwo aszkenazyjskie. Przez wieki migracji przez Rosję, jak również emigracje do wszystkich części wschodniej, środkowej i zachodniej Europy, aszkenazyjczycy rozwinęli się w najbogatszą i najpotężniejszą politycznie grupę religijną w Eurazji.

W rzeczywistości Nowoczesne Państwo Izrael (MSI) utworzył ruch syjonistyczny, który swoją siłę i bogactwo czerpał ze światowego aszkenazyjskiego żydostwa. Ale eksperymentowi MSI nie wiedzie się dobrze. Większość tych Żydów którzy emigrowali z Rosji i Ukrainy, jak również wielu którzy uciekli z Europy przed prześladowaniami II wojny światowej, z chaosu po niej i aż do współczesnej niestabilności, teraz rozumieją, że z deszczu wskoczyli prosto pod rynnę.

Co więcej, wielu Żydów teraz rozumie, że ich kulturowe PTSD [2] wygenerowane przez I i II wojnę światową było celowo narzucone, żeby byli bardziej ulegli wobec zamieszkania na obcej działce pustynnej ziemi otoczonej przez narody arabskie i muzułmańskie, które zmuszono do oglądania jawnej kradzieży w biały dzień Palestyny od ich braci. Niedobry sposób na przeprowadzkę do sąsiedztwa, zwłaszcza kiedy sąsiedzi mogą bardzo łatwo wystrzeliwać na ciebie moździerze i rakiety.

I tu pojawia się spisek repopulacji Ukrainy. Większość Izraelczyków pochodzenia europejskiego naturalnie lepiej się czuje „na kontynencie”, całkowicie poza zasięgiem takich ataków moździerzowych i rakietowych. Dlatego Ukrainę wybrało syjonistyczne przywództwo jako nowe miejsce zamieszkania. To jest nie tylko bezczelny rasistowski reżim MSI nie do utrzymania w żadnym cywilizowanym świecie, pokazał się jako absolutnie łotrowski naród i przestępcze państwo jakim jest obecnie. W rzeczywistości MSI sromotnie wyróżnił się jako bezprecedensowy i nie mający sobie równych międzynarodowy parias.

Szczególnie w świetle niedawnego zniszczenia Gazy, Izrael zasadniczo przypieczętował swój los. W związku z tym, Bliski Wschód przekształcił się w ogromną beczkę prochu gotową wybuchnąć, gdy Izrael zdecyduje się przekroczyć zbyt wiele czerwonych linii po raz n-ty. Każdy normalny człowiek żyjący w tak niestabilnym środowisku chciałby tylko usunąć się daleko od takiej niepewnej sytuacji, i dlatego jest tam teraz bardzo spokojny ruch Żydów aszkenazyjskich wracających z powrotem na Ukrainę, do ich ojczyzny.

Koalicja USA-UK-EU-Ukraina od początku pokazywała swoje nierozważne intencje

Od samego początku zorganizowanej wojny domowej na Ukrainie, potęgi zachodnie ujawniły swoje zamiary utworzenia nowego „Europejskiego Izraela”. Usunięcie języka rosyjskiego i zastąpienie go hebrajskim jako drugi oficjalny język Ukrainy, to tylko jeden z dość wyraźnych ruchów w kierunku ustanowienia nowej izraelskiej enklawy. Cały czas AAA oskarża Rosję o zamiary utworzenia nowego regionu – Noworosji – znanej dosłownie jako Nowa Rosja.

Taki temat zastępczy osiągnął cel – nie wywoływania podejrzeń co do realnego spisku przejęcia Ukrainy, tak jak Palestyny pod koniec lat 1940. Ponadto, zobaczmy nadzwyczajne milczenie Izraela w kwestii całego awanturnictwa AAA na Ukrainie przed i podczas trwającej sfabrykowanej wojny domowej. Jego milczenie jest jeszcze bardziej ogłuszające w świetle faszystowskich neonazistowskich zbirów cynicznie wykorzystywanych do realizacji programu ludobójstwa Kijowa we wschodniej Ukrainie. Oczywiście ta strategia jest identyczna do powolnego ludobójstwa przez Izrael Palestyńczyków, jak również systematycznej i jawnej kradzieży ich ziemi.

Obrazek

Taki „Europejski Izrael” nie tylko dawałby bardzo strategiczne położenie geopolityczne, z którego mógłby kontynuować próby destabilizacji Rosji, AAA wykorzystałaby Ukrainę do wywoływania zakłóceń w całej Unii Europejskiej. Tak jak Izrael przyzwyczaił się do wywoływania niepokojów przez dekady na całym Bliskim Wchodzie, nowe państwo ukraińskie ustanowione dla osadnictwa Izraelczyków będzie spełniać podobną funkcję w całej strefie euro, która powoli staje się wroga wobec populacji żydowskich i ich interesów.

Kiedy neofaszystowska junta w Kijowie rozpuściła swoich bojowników na miejskie i wiejskie tereny wschodniej Ukrainy, stało się oczywiste, że tu chodziło o dużo większy program czystek etnicznych. Liczne wiarygodne raporty wskazywały na hurtową rzeź niewinnych cywilów, jak również chęć zniszczenia infrastruktury/miejsc kultu/domów/biznesów rosyjsko języcznej społeczności. Teraz jest jasne, że podstępny plan celowego ludobójstwa zorganizowano żeby zrobić miejsce dla wkrótce mających być przeszczepionych Izraelczyków, którzy rozumieją, że Izrael stoi na krawędzi swojego XXI-wiecznego Armagedonu.

Stare imperia muszą zginąć by zrobić miejsce dla PRAWDZIWEJ transformacji globalnej promowanej przez Putina


Jeśli AAA charakteryzuje się jednym dążeniem przede wszystkim, to jest nim niezaspokojona żądza ropy i gazu naturalnego. AAA jest tak uzależniona od paliwa węglowodorowego, że petrodollar szybko stał się walutą światowych zasobów. Siła tak stałego światowego popytu na ropę jako źródło energii, osiągnęła teraz punkt krytyczny. Obie – machina wojenna AAA i walec gospodarczy wymagają DUŻO ropy i gazu, by kontynuować swoją tyranię na całej planecie. AAA jest nie tylko strasznie rozrzutna i nieskuteczna w wykorzystywaniu tych zasobów energetycznych, które Rosja posiada w wielkiej obfitości, to zużywa znaczne ilości czasu i energii, pieniędzy i kapitału, w procesie dalszego nabywania potrzebnego paliwa węglowodorowego by utrzymać wyłączny status supermocarstwa.

I tu znajdują się zalążki jej własnej destrukcji, bo AAA nie może już ponosić kosztów koniecznych do zachowania imperium. Zakres na jakim opierały się wojna i inne formy konfliktu w celu zapewnienia dodatkowych źródeł ropy i gazu już nie robi sensu. Wszystkie kraje które szły tą drogą wiecznej wojny zostały zdemaskowane. Niektóre, jak Izrael, są uważane za przekleństwo przez przeważającą większość krajów na całym świecie. Podobnie Ameryka jest oczerniana na całym świecie jako rozrabiaka chcący autodestrukcji, dokładnie jak Brytania jest powszechnie znana przez jej bankstera MO z londyńskiego City.

W świetle tych powszechnie posiadanych spostrzeżeń, wskaźniki fortuny / losu zarówno BRICS jak i AAA gwałtownie rosną i spadają. Podczas gdy europejski-amerykański-japoński model gospodarczy nadal bankrutuje w czasie rzeczywistym, BRICS przygotowuje się przynajmniej do przyszłej koniunktury. Oczywiście trajektorie krajów BRICS są gotowe do strzału ku gwiazdom, podczas gdy zachodnie mocarstwa niebezpiecznie spadają ku bezprecedensowej „katastrofie i spaleniu”. Jak na ironię, tylko dzięki współpracy ze sprzymierzonymi z BRICS krajami, a zwłaszcza z Rosją, strefa euro i amerykańska strefa wpływów mogą się uratować od niemal pewnego załamania gospodarczego i finansowego.

Kiedy zaczną więdnąć pozory które określają tak dużo z zachodniego gospodarczego mirażu, kraje strefy euro będą bardzo żałować narzucenia na Rosję tak szkodliwych sankcji. To teraz dotknęły je ogromne konsekwencje gospodarcze, dokładnie w środku odradzającej się recesji, w wyniku dużo bardziej wyniszczających sankcji ze strony Rosji. Nawet osławiona lokomotywa ekonomiczna Europy – Niemcy – straciły swoją zdolność do pociągania reszty UE, wszystko dlatego, że postanowiły stanąć po stronie prawdziwych sprawców kijowskiego coup d’état.

Bitwa o Ukrainę nie jest tak bardzo o nieudanej zagrywce geopolitycznej AAA, jak testem lakmusowym dla tych którym pozwoli się dołączyć do prawdziwego ruchu globalnego określonego przez sprawiedliwość gospodarczą, równość społeczną i integralność polityczną. Ponadto, to uszanowania suwerenności narodowej – ponad wszystko – których Rosja Putina, Chiny Jinpinga i Indie Modiego oczekują od świata, jakie reszta świata powinna dostać od krajów BRICS.

Wkracza Wladimir Putin, idealna szabla dla AAA

Najważniejsze jest by zrozumieć, że to nie tylko człowieka Putina oni się boją. To nawet nie Rosji jako narodu który przeraża AAA. To SIŁA za Putinem której nie widzieli na czołowym politycznym stanowisku od Johna F Kennedyego. Na pewno AAA musi się zastanawiać jak mogli dać się tak oszukać by uwierzyć, że Putin był w ogóle jednym z nich. W końcu był funkcjonariuszem KGB ze wszystkimi odpowiednimi referencjami, który, jak wierzyli, będzie z nimi grał w ich grę, tylko ich metodą i przez cały czas.

Ale tak jak JFK na początku lat 1960, kiedy Putin dokładnie zobaczył jak AAA prowadzi grę z narodami – WSZĘDZIE – odwrócił się od nich i nigdy nie obejrzał się za siebie. Ponieważ jego poprzednik Borys Jelcyn, który pomagał rosyjskim oligarchom w grabieży, rabunku i gwałcie rosyjskiej ojczyzny, dał stanowcze błogosławieństwo Putinowi jako politycznemu dziedzicowi, nikt nigdy nawet nie myślał że Putin zrobi taki radykalny obrót o 180°. Zarówno w formułowaniu polityki państwa jak i w administracji federalnego rządu, rozpoczął proces odbierania Rosji tym którzy zdefraudowali jej bogactwo. Jego konwersja przeciwko drapieżnym oligarchom była tak drapieżna, że teraz mówi się o nim jako o prawdziwej reinkarnacji Piotra Wielkiego, który również uratował Rosję przed wrogami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi.

Bliski sojusz Putina z patriarchą Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej – Jego Świątobliwością patriarchą Kyryłem – stał się przyczyną zakochania się w nim bardzo religijnego i tradycyjnego rosyjskiego narodu. Jego społecznie konserwatywny program bardziej zgadza się z rosyjską wrażliwością, bo chroni rafinowaną kulturę która nie zgadza się ze swobodą obyczajów coraz bardziej brutalnego społeczeństwa zachodniego. W tej szczególnej dziedzinie rozbieżności, Rosja Putina służyła jako siła równoważąca dla modus operandi AAA – siania społecznego chaosu i zaburzeń politycznych gdziekolwiek postanowią działać. Propagowanie zbyt liberalnych norm społecznych jest ich strategią w tym zakresie, z czym wielokrotnie Putin się zderza.

Należy zauważyć, że Rosja którą odziedziczył Jelcyn była tą którą obiecano całkowicie skorumpowanym oligarchom. Inaczej mówiąc, emancypacja z komunizmu przyszła tylko dzięki porozumieniu, że rosyjscy oligarchowie dostaną pozwolenie na kradzież aktywów narodowych – zasobów naturalnych, fabryk i wszystkiego na czym mogli położyć swoje łapy. Ten mało znany fakt był powodem dlaczego Borys Jelcyn swobodnie przyznał się na końcu swojej kariery do pewnych błędów historycznych, zwłaszcza tych odnoszących się do systematycznego transferu rosyjskiego bogactwa do tych teraz niesławnych oligarchów.

Jelcyn wiedział, że to było kluczowe do ewentualnego wyzwolenia się Rosji od tych potęg zachodnich, które zorganizowały upadek muru berlińskiego w stosunkowo spokojny sposób.

Historia teraz pokazała, że Borys Jelcyn miał wielką zdolność przewidywania w wyborze Wladimira Putina na premiera. Jego ostatnie słowa do Putina kiedy był prezydentem były: „Zadbaj o Rosję„. Tłumaczono je również na „Chroń Rosję„. Putin był idealnym narzędziem które zagwarantuje spełnienie ostatniego zyczenia Borysa Jelcyna. Putin sam wypowiedział następujące słowa na kilka dni przed pogrzebem Borysa Jelcyna:

„Zrobimy wszystko co w naszej mocy by upewnić się, że pamięć o Borysie Nikołajewiczu Jelcynie, jego szlachetne myśli i jego słowa „zadbaj o Rosję” posłużą nam jako moralny i polityczny punkt odniesienia”. [3]

Oczywiście, zrobienie tego oznaczało, że niekorygowalni oligarchowie albo pójdą do więzienia, albo na uchodźstwo.

I Putin postanowił dokładnie to zrobić, bez względu na zachodnie reakcje i/lub groźby ze strony wszystkich podejrzanych. Putin nigdy nie pozwoli drapieżnym kapitalistom zniszczyć Rosji. Dość celowo – pod przykrywką „bezpieczeństwa narodowego” – zainicjował cały konieczny legalny proces i procedury rządowe dla odzyskania tego co ukradziono rosyjskiemu narodowi. To posunięcie było szczególnie skuteczne i niezawodne, bo AAA używała tego samego pretekstu do przejmowania przez wieki dużych i małych narodów.

Niemniej jednak, zachód mógł tylko się wycofać w zupełnym szoku, że prezydent faktycznie chroni w ten sposób swój naród. Że Putin kładzie interesy Rosji i jej obywateli przed tymi bankierów
i przemysłowców
i potężnych oligarchów, postrzegano jako ostateczną zdradę. W końcu jego działania są sprzeczne z zakulisowymi umowami zawartymi przez prawdziwych mocodawców, którzy wynegocjowali „upadek muru”. Komunizm miał być zlikwidowany TYLKO wtedy, gdy oligarchom przyzna się nieograniczony dostęp do bogactwa Rosji. Więc oni byli
na razie.


Mało kto wie, że Borys Jelcyn – a zwłaszcza Władimir Putin później – oszukali ich wszystkich. Niestety, takie dobrotliwe oszustwa ostatecznie miały wielki wpływ na zdrowie Jelcyna w postaci śmierci na skutek choroby serca. Jako niezwykle patriotyczny i ofiarny rosyjski przywódca, Borys Jelcyn wiedział, że musiał grzecznie grać z przywódcami zachodnimi (i ich agentami-oligarchami), jeśli naród miał się uwolnić od ich drapieżnych szponów. W końcu wykonał wspaniałą robotę, w szczególności by zapewnić płynne przejście na Putina, na którego spadł ciężar łagodnej zdrady.

Głównym powodem pogardy zachodnich potęg wobec Władimira Putina jest to, że całkowicie ich oszukał na korzyść rosyjskiego narodu.

Nikt nie rozumie rosyjskiej historii XX wieku lepiej niż słusznie urażeni obywatele ZSRR. Ci ludzie cierpieli wielkie męki z rąk komunistycznych bandytów, których do władzy doprowadzili zachodni bankierzy i anglo-amerykańska klasa polityczna. Oni wiedzą dokładnie, co się stało z ich Ojczyzną na początku całkowicie fałszywej rewolucji bolszewickiej. Oni również dobrze wiedzą kto odpowiadał za taki katastrofalny kataklizm społeczny, gospodarczy i polityczny.

„Mówi się, że rosyjskie stepy urodziły wielu filozofów. Te wielkie połacie ziemi biegną na pozór zawsze z szeroko otwartym niebem i z nieprzerwanymi wiatrami które mieszają duszę
by poznać prawdę
i tylko Prawdę”. [4]

Tylko poprzez zrozumienie temperamentu tych rosyjskich narodów, które przeżyły katastrofę komunizmu, który narzucili na nich obcy agenci z tajnym programem, można właściwie zrozumieć siły stojące za Putinem. W związku z tym, to nie jest Putin, prezydent, z którym mają do czynienia mocarstwa zachodnie. Jest to dumny i patriotyczny rosyjski ruch, który powstał ze świadomości, że AAA odpowiadała za ich stracony wiek. Tej prawdy nie można wymazać z historii zamalowaniem kilku stron internetowych, które są kontrolowane przez CIA. Nie można też wielu ohydnych i dlatego niewygodnych faktów historycznych usunąć z rosyjskiej psychiki, kiedy tak dużo bólu i cierpienia narzucono na tak wielu.

Naprawdę, siły które popierają Putina w jego dążeniu do prawdziwej suwerenności narodowej są znacznie większe niż jakiegokolwiek prezydenta USA lub premiera Brytanii, naczelnego dowódcy NATO czy lidera Unii Europejskiej. W rzeczywistości, siłą za Władimirem Putinem jest sama Rosja, siła dość zdecydowana by nigdy nie być więzioną przez AAA. I żadne pogróżki z Waszyngtonu, czy terroryzm gospodarczy z UE, ani sabotaż finansowy londyńskiego City, nie zmienią tej determinacji.

Broń nuklearna ma sposób służenia jako wielka równoważnia

W przeciwieństwie do każdego innego kraju, który niedawno upadł z powodu gołej agresji AAA, Rosja w znacznym stopniu rozwinęła wiele technologii broni jądrowej w czasie zimnej wojny. Zachód nie wyobrażał sobie, że Rosja później wykorzysta perspektywę nie tylko technologii broni jądrowej, ale także znacznie bardziej zaawansowanej i destrukcyjnej broni, której nigdy nie wykorzystano na planecie Ziemi, jako silny środek odstraszający wobec niesprowokowanych działań wojennych AAA.

Ani ci sami zachodni drapieżni kapitaliści nigdy nie wyobrażali sobie, żeby najbogatszy człowiek w Rosji – Michaił Chodorkowski [3] – został uwięziony na 10 lat. Będąc ich zwiadowcą w dalszej grabieży rosyjskich rezerw ropy i gazu oraz powiązanych aktywów, cały błędny plan AAA dalszej grabieży Rosji poniósł całkowitą klęskę. Ale gdy oligarchowie zostali pozbawieni władzy, pieniędzy i wpływów, wszystkim na czym mógł polegać zachód, była brutalna siła, jaką w dalszym ciągu stosują z niezwykłą dzikości w takich miejscach jak na Ukrainie. Zastraszać i grozić, zniewalać i wyłudzać, to wszystko co AAA wie jak robić teraz, tak skuteczne były te taktyki w podbijaniu zupełnie bezradnych i / lub bezbronnych narodów na całym świecie od wielu dziesiątków lat.

Niemniej jednak, teraz kiedy Federacja Rosyjska ponownie oceniła zdolności ich broni jądrowej i ponownie rozmieściła krytyczne zasoby na ich zachodniej granicy, ich taktyczna reakcja i przygotowanie strategiczne nigdy nie były lepsze. Podczas gdy ta szczególna sytuacja stanowi wielką przeszkodę dla planu dalekiego zasięgu AAA w kierunku Nowego ‚Porządku’ Świata, Rosja i coraz liczniejszy Sojusz BRICS stanowi jeszcze większe wyzwanie dla ich pełnego wad planu realizacji.

Obrazek

Żądanie Rosji o poszanowanie suwerenności narodowej wyraża dużo większy ruch światowy

Do Rosji nie tylko dołączył Sojusz BRICS w jej dążeniach do wyrównania globalnego boiska, jest również wspierana przez wiele innych krajów bliskich i dalekich, Węgry są jednym, który wyłamał się z szeregów Unii Europejskiej. Z pewnością zubożała i zbankrutowana AAA ma bardzo trudne zadanie, gdy idzie przeciwko rosnącej liczbie krajów, których nie będzie się już traktować jak pasierbów. Gdy kraje takie jak Chiny i Rosja, Indie i Brazylia, RPA i Wenezuela, Boliwia i Ekwador, publicznie wyrażają swoje obawy wobec amerykańskiej hegemonii, cały świat zwraca szczególną uwagę. I to stanowi prawdziwą siłę za Władimirem Putinem.

Podręczniki historii pewnego dnia pokażą, że światowa społeczność narodów zebrała się wokół wyższości moralnej Władimira Putina w drugiej dekadzie nowego tysiąclecia. Nie tylko Rosjanie w pełni wspierają swojego prezydenta, ale ogromne populacje Chin, Indii i wielu innych narodów stoją solidnie za swoimi przywódcami przeciwko nieustannemu wtrącaniu się przez AAA. Wszechobecność internetu po prostu sprawiła, że zbyt łatwo dzielić się tym co naprawdę dzieje się na całym świecie, zwłaszcza gdy AAA działa tak energicznie przeciwko interesom zwykłych ludzi na całym świecie.

Władimir Putin, bez względu na to jakie intrygi i machinacje są wprawiane w ruch by zakłócić jego najlepsze intencje, został uznany przez swój naród. Oni wiedzą, że zrobił wszystko co mógł, by chronić Rosję. Wiedzą też, że w jego determinacji by zadbać o Rosjan, rozważa również najlepsze interesy obywateli każdego narodu, w tym tych, którzy bezlitośnie antagonizują Rosję i prześladują go przy każdej okazji. Ta nadzwyczajna postawa jest nie tylko dość rzadka wśród światowych liderów dzisiaj, to jest godna podziwu jakość w każdym stuleciu
i to jest tylko kolejny powód, dla którego tak nienawidzą mądrego i oświeconego przywództwa Władimira Putina.

„Zadbaj o Rosję” dosłownie stało się „moralnym i politycznym punktem odniesienia” Putina

Tylko poprzez rozporządzenie Boże podpułkownik KGB kończy spełnienie ostatniej woli swojego poprzednika, służąc na przemian zarówno jako prezydent i premier Rosji. Ale Władimir Putin podszedł do tej dyrektywy prezydenckiej tak poważnie, że teraz jest na celowniku najgroźniejszej machiny wojennej i molocha gospodarczego na Ziemi. Ale w przeciwieństwie do krótkiej kadencji JFK, która odbywała się w samym brzuchu bestii, Putin ma niezrównane wzniesione wokół niego zapory ochrony. Wiedział, że jeśli ostatnie życzenie Borysa Jelcyna miało być spełnione, to on i jego współpracownicy muszą być chronieni. W końcu drużyna AAA nigdy nie gra fair i zawsze łamie zasady.

W świetle postrzeganego przez Putina wycofania się z umowy, na którą w zasadzie zgodzili się jego poprzednicy, dla niego nie istniały moralne imperatywy do przestrzegania takiej nielegalnej i nieetycznej umowy. Na pierwszy rzut oka, on mógł być słusznie oskarżony o zdradę na najwyższym szczeblu, gdyby spełnił wymagania AAA. Tylko zdrajca mógłby dotrzymywać tak skandalicznej umowy, więc Putin wiedział, że zarówno prawo jak i naród staną po jego stronie, gdy on odwrócił się od oligarchów i ich zachodnich sponsorów. Niemniej jednak, robiąc to ściągnął na siebie i Rosję gniew Rotszyldów i Rockefellerów, Rady Stosunków Zagranicznych i Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, Komisji Trójstronnej i Grupy Bilderberg.

Będąc mądrą, starą duszą jaką Putin jest, wiedział, że jego kadencja będzie najważniejsza w nowoczesnej erze
zarówno dla Rosji jak i dla świata. On nie wycofał się z potrzeby tak trudnego przedsięwzięcia, w rzeczywistości, zdaje się być ośmielony przez to groźne wyzwanie. Ale on ma po swojej stronie naród rosyjski, jak również zdecydowaną większość narodów świata. Gdy siła ludzi na świecie zaczyna jednoczyć się wokół prawdziwych intencji, jakie reprezentuje i często wypowiada Władimir Putin, zmiana na którą wielu czeka przyjdzie szybko i wściekle. Naprawdę, transformacja globalna jest tuż za rogiem, prawdziwy nowy porządek świata naznaczony przez domniemane poszanowanie suwerenności narodowej i osobistej.

Przyszłość świata zależy od Putina

„Poprzez Rosję przychodzi nadzieja dla świata. Nie ze względu na to co czasem określa się jako komunizm albo bolszewizm – nie! Ale wolność – wolność! Że każdy człowiek będzie żył dla bliźniego. Tam powstała ta zasada. To zajmie lata by się wykrystalizować, ale z Rosji znów przychodzi nadzieja dla świata”. ~ Edgar Cayce

Oczywiście ta prorocza wypowiedź Edgara Cayce’a była zarówno prorocza jak i spostrzegawcza. Bo nie tylko stepy Azji Środkowej kuły serca i umysły Rosjan przez ponad stulecia, tyrania sowieckiego komunizmu okazała się tyglem, jak żaden inny. Rosja zawsze była narodem filozofów i pisarzy jak Tołstoj i Dostojewski formujący świadomość narodową od XIX wieku. Biorąc pod uwagę stosunkowo niedawne uwolnienie z nałożonego ateizmu, bezbożnego marksizmu, młodzi i starzy Rosjanie ponownie przyjęli mistyczne tradycje Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej.

Biorąc pod uwagę te bardzo głębokie i ciągłe przemiany kulturowe, pojawia się nowa mentalność narodowa. Nie ulega wątpliwości, że ona nieuchronnie skłania się w kierunku bardziej konserwatywnego i tradycyjnego społeczeństwa, zwłaszcza takiego, które przechodzi w kierunku przeciwnym do społeczeństw zachodnich. Putin zdaje sobie sprawę z wrażliwości, które dominują w jego Ojczyźnie. On stara się nikogo nie urazić, ale jednocześnie nie pozwoli szaleńcom kierować azylem jak robi się w całej AAA. Ani nie pozwoli by wartości i zasady, zwyczaje i tradycje jakiejkolwiek mniejszości zdominowały rosyjską kulturę.

W świetle tego, co jest stawką zarówno dla Rosji Putina i Ameryki Obamy, to jest teraz jasne, że epicka bitwa szaleje w całym kraju. Najnowsza bitwa na Ukrainie jest tylko jedną spośród tych toczonych na całym Bliskim Wschodzie i poza nim. Zarówno Rosja jak i Chiny widziały swoje pozycje geopolityczne zaatakowane i osłabione wszędzie gdzie próbują ustanowić nowe rynki, albo angażować partnerów handlowych. Szczególnie tam gdzie zasoby energii są zagrożone, wojny stały się bardziej apokaliptyczne. Do tego stopnia, że wielu zastanawia się czy kończąca epokę III wojna światowa jest tuż za rogiem. Ale taki zaplanowany Armageddon można tylko narzucić wspólnocie narodów z udziałem wschodu i zachodu.

Na szczęście Rosja Putina nie da się sprowokować do scenariusza III wojny światowej. Ani Chiny Jinpinga, ani Indie Modiego. Z powodu niezłomnej determinacji Putina i silnego przywództwa w ramach Sojuszu BRICS, żaden z rutynowo atakowanych przez AAA krajów nie uruchomi wojny na pełną skalę. Cały świat powinien dziękować Władimirowi Putinowi za zdrowe i trzeźwe reakcje na tak wiele konfliktów i starć, ataków fałszywej flagi i najazdów przez proxy inscenizowanych przez AAA co tydzień na całej planecie.

Rosjanie doszli do poszanowania Putina jako lidera, który mocno broni ojczyzny. Całkiem zrozumiałe są porównania go do Piotra Wielkiego, którego chwalono „jako patrona przemysłu i wizjonera kultury, który zmienił swój kraj w potęgę europejską„. Pod przywództwem cara Piotra I „Rosji zaczęto się bać, ale również szanowali ją sąsiedzi, a on jest oficjalnym carem-bohaterem historii Rosji„. [6] Być może zamieszczony poniżej obraz rozpowszechniany przez media głównego nurtu w AAA by go poniżyć, pokazuje Putina w jego obecnej roli jako „protektora Rosji” i moralnego przywódcy wolnego świata.

State of the Nation – 5.11.2014

Uwaga od autora

W cyber-przestrzeni szerzy się ogromna ilość fałszywych informacji dotyczących Władimira Putina. Jednym z głównych kampanii dezinformujących jest wiązanie go z tymi oligarchami, którzy nadal pozostają na stanowiskach władzy w Rosji. Putin odziedziczył bezprecedensowy bałagan gospodarczy i katastrofę finansową po latach złego komunistycznego zarządzania. Musiał poradzić sobie z problemami politycznymi i wszechobecną endemiczną korupcją w rządzie z tej samej epoki. Cały czas musiał kierować krajem w czasie poważnej transformacji społecznej, filozoficznej i religijnej. W tym kontekście nie jest jasne czy musiał – początkowo – zdobyć jak najwięcej przyjaciół zanim zaczęły się wszystkie czystki?

Biorąc pod uwagę te realia, Putin zrobił to, co zrobiłby każdy uczciwy i pragmatyczny lider – zapoczątkował proces w tak gładki i bezbolesny sposób, jak tylko możliwe. Zdecydowana większość Rosjan już cierpiała strasznie
przez wiele dziesięcioleci. Dlatego zawsze starał się współpracować z tymi, którzy chcieli współpracować z nim. Niektórzy z oligarchów zobaczyli ostrzeżenie i robili wszystko by przekonać Putina do ich lojalności wobec odbudowy Rosji w pierwszej kolejności. Ci którzy opuścili ojczyznę nie wyrzekli się swoich złodziejskich metod. Ci którzy zostali znacznie bardziej dostosowali się do programu Putina niż mogą wskazywać ich wcześniejsze powiązania i zachowanie. Stojąc przed wyborem albo wygnania albo dołączenia dla dobra sprawy, była to dość łatwa decyzja dla tych oligarchów, którzy cenili swoje rosyjskie korzenie.

Jest też sprawa, która dotyczy tych, którzy twierdzą, że Putin musi mieć układ z Rotszyldami, zachodnią elitą, NWO, iluminatami, Światowym Rządem Cieni, FED (banksterzy), AAA, itp. Jako prezydent i premier wcześniej supermocarstwa, jak mógłby rozwiązać wszystkie normalne międzynarodowe relacje odbudowując kraj? Dopiero dzięki żywotnemu handlowi z Europą, a także zaspokajaniu potrzeb energetycznych tych i innych krajów, Rosja miała przypływ gotówki żeby przetrwać tę całą ciężką próbę. Tyle rosyjskiej gospodarki było (i jest) napędzane dochodami z ropy i gazu ziemnego, realia z jakimi Rosja będzie musiała zmierzyć się prędzej czy później. W trosce o przetrwanie, zawierano układy zawsze i wszędzie i z kimkolwiek było konieczne.

I na koniec, są tacy, którzy deklarują, że Putin jest nieświadomie wykorzystywany jako kontrolowana opozycja. Czy oni naprawdę myślą, że Putin nie wie o wielu grach toczonych przez rozległą sieć służb wywiadowczych AAA? Był w KGB, robi dużo więcej niż kiedykolwiek potwierdzą masmedia. Jego zaangażowanie na najwyższych szczeblach w teraz wszechobecnej Wielkiej Grze [Great Game] dała mu wykształcenie, jakie może zapewnić tylko Komitet Bezpieczeństwa Państwowego [Committee for State Security]. W rzeczywistości, tylko bezcenne doświadczenie nabyte w ramach podstawowych agencji bezpieczeństwa Rosji (był również szefem FSB) mogło odpowiednio przygotować go do przyszłych wyzwań. Dlatego też, gdy wielu może zapytać, jak były oficer KGB może ewentualnie zrobić coś dobrego, to zastanówmy się, w jaki inny sposób Putin mógłby wykonać herkulesowe zadanie udanej rehabilitacji krajowej od 1999
nie będąc usuniętym i zamordowanym!

Morał z tej historii: jedynie wyjątkowo dobrze powiązany były oficer KGB i dobrze poinformowany były dyrektor FSB mógłby zdobyć konieczne poparcie i czujną ochronę, która chroniłaby go przez ostatnich 15 lat jako głównego lidera Rosji i męża stanu.

Uwaga od redaktora: Niniejszy artykuł jest pierwszym z serii o Rosji Wladimira Putina. Część II jest zatytułowana:

PUTIN: Prezydent i siła(y) za nim

Tak jak JFK, Putin kroczy własną drogą


PUTIN: The President And The Power(s) Behind Him

Just Like JFK, Putin Goes His Own Way


Nie powinno być żadnych wątpliwości co do tego, że Wladimir Putin jest Johnem F Kennedym nowego tysiąclecia.

Addendum

Istnieją bardzo szczególne relacje między trzema wielkimi państwami BRICS. Prezydent Rosji Władimir Putin, prezydent Chin Xi Jinping i premier Indii Narendra Modi, wszyscy mają wyjątkową więź w postaci wzajemnego szacunku dla wzajemnej głębokiej religijnej orientacji innych. Przez cały czas trwania ich kadencji, każdy z tych przywódców dość widocznie ponownie przyjął religię(e) przeważającą w ich krajach w sposób nie widziany w nowożytnej erze.

Jak już wcześniej napisałem w tym artykule, prezydent Putin zrobił ogromne postępy w przywracaniu relacji między Rosyjskim Rządem Federalnym i Rosyjską Cerkwią Prawosławną. To celowe ponowne zaangażowanie nastąpiło po bardzo osobistej duchowej podróży Putina z powrotem do mistycznych tradycji własnej wiary. Podczas pogłębiającego się kryzysu na Ukrainie, odwiedził Monastyr Wałaamski, święte miejsce rekolekcyjne na jeziorze Ładoga w pobliżu północno-wschodniej granicy rosyjskiej.

Obrazek

I podobnie premier Modi w czasie swojej kariery politycznej znany jest z hinduistycznej pobożności. Przeprowadził „rytuał modlitwy Hindu Ganga Puja w Dashaswamadeh Ghat nad świętą rzeką Ganges po wspaniałym zwycięstwie w wyborach 17 maja 1914 w Varanasi, Indie”. Jedną z pierwszych proklamacji Modiego jako premiera była zadeklarowanie oczyszczenia w ciągu 5 lat najświętszej rzeki Indii.

Obrazek

Prezydent Jinping już wyróżnił się jako lider Komunistycznej Partii Chin w uznaniu istotnej roli tradycyjnych religii narodu w odwróceniu jego upadku moralnego. Oświadczył, że „ma nadzieję iż ‚tradycyjne kultury’ lub religie Chin – konfucjanizm, buddyzm i taoizm – pomogą wypełnić próżnię która pozwoliła na rozkwit korupcji”. Nawet wypędzony duchowy lider tybetański – Dalaj Lama – mówił o wielkiej zmianie pod oświeconym przywództwem Jinpinga, szczególnie w odniesieniu do roli buddyzmu w zachowaniu chińskiej kultury.

Obrazek

Oto jak niedawno podsumował to jeden z geopolitycznych komentatorów:

„Trzej potężni liderzy zdeterminowani do nakreślenia nowego porządku świata. AAA może ich demonizować, ale nie może ich powstrzymać. Oni mogą dołaczyć do tej trójki, czy nawet BRICS, ale to byłoby na równych prawach. I ci trzej rzucili wielkie wyzwanie Watykanowi i chrześcijańskim ewangelistom w Europie i Ameryce, o czym wspomniał szejk Imran w rosyjskim kontekście około 4-5 lat temu. Mamy tu trzech światowych liderów potwierdzających znaczenie tradycyjnej religii, wartości i moralności”. ~ Arun Shrivastava

Konsekwencje związane z bardzo publicznym duchowym zachowaniem tych trzech liderów – każdy z nich ze wschodu – są tak daleko idące, jak wstrząsające światem. Szczególnie w przeciwieństwie do niemoralności, bezbożności i / lub ateizmu wykazywanych przez zachodnich przywódców rządowych, Rosja, Chiny i Indie wydają się uczestniczyć w bardzo skoordynowany misji.

Niewątpliwie wysyłają bezprecedensowe przesłanie do całej ludzkości:

W świecie bez wiary i bez wiary w siłę wyższą nie ma pokoju i dobrobytu. Wzajemny szacunek dla religii ma więc ogromne znaczenie. Sprawiedliwe i cywilizowane społeczeństwo powstanie tylko wtedy, gdy pojawią się tolerancja religijna (rasowa i kulturowa). Putin, Jinping i Modi, oferując taki domniemany szacunek wobec siebie, pokazują sposób w jaki ich narody będą zachowywać się wobec siebie.

Przy kilku okazjach każdy z tych krajów BRICS publicznie prosił o to, że Ameryka musi przyjąć inną postawę w kontaktach z nimi. Prośba ta została złożona przez przedstawicieli wszystkich szczebli, zawsze po ofensywnym i niedopuszczalnym zachowaniu AAA. Ale nie było żadnej zauważalnej zmiany postawy, zwłaszcza ze strony Ameryki. Tam gdzie nie ma szacunku do samego siebie, bardzo trudno jest o szacunek wobec innych.

Poprzez ich zachowanie, zarówno oficjalne jak i osobiste, wydaje się, że wielu przywódców AAA [7] działa w bezbożnym wszechświecie. Rzeczywiście wydaje się, że oni zostali wybrani z uwagi na ich brak duchowości i / lub zaniedbywanie praktyk religijnych. Mam nadzieję, że będą uczyć się od swoich braci ze wschodu zalet zachowania zawsze świętego powiązania z boskością. Na tym polega prawdziwa moc Sojuszu BRICS. Naprawdę, przyszłość ludzkości bardzo zależy od ich jedności, tak jak losy planetarnej cywilizacji.

Przypisy:

[1] Prawdziwa zbrodnia M Chodorkowskiego [The Real Crime of M. Khodorkovsky] F William Engdahl

[2] Naród wybrany: Izrael, ‚chrześcijański syjonizm i kryzys na Bliskim Wschodzie [The Chosen People: Israel, ‘Christian’ Zionism and the Middle East Crisis] Revisionist Historians for World Peace

[3] BBC NEWS | Europe | Russian ex-president Yeltsin dies [Zgon byłego prezydenta Jelcyna]

[4] Anonymous Russophile

[5] Chodorkowski przekazał akce Jukosu Bankowi Rotszylda [Khodorkovsky passed Yukos shares to Rothschild Bank]

[6] Piotr Wielki [Peter the Great – Wikipedia]

[7] AAA – Oś Anglo-Amerykańską reprezentują przede wszystkim czołowe anglojęzyczne kraje świata: USA, W Brytania, Kanada, Australia, Izrael i Nowaa Zelandia. Europejskie kraje członkowskie NATO takie jak Niemcy, Francja, Italia, Hiszpania, Portugalia, Belgia, Luksemburg i Holandia są również blisko powiązane z AAA, tak jak kraje skandynawskie. Tak samo kraje azjatyckie Japonia, Korea Południowa, Tajwan i Filipiny. Światowy Rząd Cieni jest tajną, ponadnarodową organizacją, która całkowicie kontroluje AAA, jak również UE, NATO, pośród wielu innych bytów instytucjonalnych stanowiących Matrix Kontroli Globalnej.

Źrodło: http://galacticconnection.com/secret-hi ... xlHYX.dpbs

Tłum. Ola Gordon.


http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ujawn ... rr-2015-05
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12989
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12936 razy
Otrzymał podziękowanie: 19652 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 18 lip 2017, 17:11

nie pamietam gdzie i to lata do tylu czytalem o Gorbim, ze byl bryt. agentem. :?:
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 227
Podziękował: 32225 razy
Otrzymał podziękowanie: 9245 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 18 lip 2017, 18:26

W powyższym artykule również wspominają o Gorbaczowie, że wszedł w układ z tymi ciemnymi co musiał kontynuować Jelcyn, choć nie napomykają o jego agenturalnej przeszłości. Zresztą, wszyscy oni podlegali pod ciemnych więc siłą rzeczy tak czy inaczej byli ich agentami. :D
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12989
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12936 razy
Otrzymał podziękowanie: 19652 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 19 lip 2017, 08:33

..ponieważ rządzący/prezydenci na świecie się zmieniają cyklicznie, a ciemny/głęboki rząd światowy,-
działa na ich głowami z wielowiekowym wyprzedzeniem- ci pierwsi co niektórzy, choć ta grupa w ostatniej dekadzie,-
gwałtownie rośnie dotarli w końcu do większego obrazu tego satanistycznego planu/wania i efektem tego jest,-
wojna hybrydowa w tle oficjalnych wydarzeń.
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 227
Podziękował: 32225 razy
Otrzymał podziękowanie: 9245 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 19 lip 2017, 21:54

Od 19 minuty:

JAK ZACHÓD OSZUKAŁ POLSKĘ I POLAKÓW-SMOLEŃSK,KURSK,WAŁĘSA,PIS-PO
https://youtu.be/9WP5F0bu1_8
https://www.youtube.com/watch?v=9WP5F0bu1_8


Opublikowany 17 lip 2017

Kategoria Rozrywka
Licencja Standardowa licencja YouTube
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12989
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12936 razy
Otrzymał podziękowanie: 19652 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 20 lip 2017, 08:24

..jak wiadomo przypadków nie ma: :D
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat ... 58409.html
Trump "zamknął program CIA w Syrii". "WaPo": chęć współpracy z Rosją (http://www.tvn24.pl)
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6452
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1088
x 320
Podziękował: 11557 razy
Otrzymał podziękowanie: 12005 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 20 lip 2017, 08:46

To co piszą w tym artykule jest bardzo prawdopodobne o ile nie w 100% prawdziwe :shock: Ci cholerni politycy mają normalnych ludzi głęboko w czterech literach i po trupach realizują swoje plany. Jedno co mi się w Putinie podoba to ,to że obstaje przy swoim narodzie i uciera nosa zachodowi (czyt.Ameryce i Izraelowi )
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
devi
Posty: 1637
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 74
Podziękował: 730 razy
Otrzymał podziękowanie: 2810 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: devi » czwartek 20 lip 2017, 12:55

0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 20 lip 2017, 13:20

Polityczna szachownica i przebierańcy na niej .. raz udający wrogów a innym razem przyjaciół.. to teatralna żenada dla pospolstwa.. czyli NAS uważanych za niewolników do produkcji energii , którym robi się wodę z mózgów! Im chodzi TYLKO o władzę i korzyści... RAZ... Putin to ludzka marionetka, której obiecuje się cuda wianki zaspakajające jego ego!
Biorąc pod uwagę krótkość ludzkiego życia.. co on może? zmanipulowany jak wszyscy za substytut materialnych majaków tańczy jak mu grają myśląc,że to on sam gra.

Uffff głupoto , naiwności i bezmyślności ludzka... za moment obudzisz się z ręką w nocniku, bo cały ten techniczny i materialny blichtr okaże się bezużyteczny w konfrontacji z kosmiczną energią.


ROSJA I JEJ PLANY NIE TYLKO DOTYCZĄCE PODBOJU ZIEMI
..
ONI CHCĄ BYĆ LIDERAMI, WŁADCAMI ,A PAN RAZ
. PUTIN CHCE PRZEWYŻSZYĆ TWÓRCĘ ASTRALU
NOWYM ASGARDEM!

Cały ten krzyk o Anunaki, gadach i innych stworach to tylko zatyczka na myślenie LUDZI i makaron na uszy
pod tym bałachem jest twarda polityka i bezwzględna walka o władzę, w której liderem jest PUTIN!

Ludzi pozbawiono logicznego myślenia
ba niemalże całkowicie samodzielnego myślenia
większość czyta ,słucha i cytuje cudze myśli przyjmując je za własne
. rozpacz, bo uważają się za niezmiernie mądre osoby o wyjątkowej inteligencji.
Właściwie nie wykraczają poza pamięciowe opanowanie tematu i walki między sobą o niby swoje priorytety!

Za naszymi plecami marionetek , którym dano ezoterykę jako spreparowany substytut wiedzy duchowej , którą absolutnie nie jest.. toczy się rozgrywka o przejecie naszej zalanej lukrem ego.. świadomości.

Mówimy .. „myślenie nie boli..” a ja myślę że jest niemalże nie możliwe z bólu utraty sztucznie tworzonych autorytetów i złudnych materialnych korzyści
. strasznie boli myśl utraty tych walorów głupoty.

Postanowiłam przenieść to info. również TU.. bo, tu toczy się dyskusja o Rosji i Putinie.

KOSMICZNA FALA ZMIAN
..

Kontynuując jeszcze przez chwilkę temat MATRYCY ŻYCIA zdeponowanej w CZAKRAMIE ŚLĘŻAŃSKIM i 4 bliskich jej gór .. to jest niezwykle miejsce mocy oddziałujące na nasze zmysły ,a tym samym odczucia i myśli podporządkowane wzorcom reakcji fizycznych.

5. zmysłów , to reakcja impulsami nerwowymi na 7. czakr fizycznych .. inaczej zasada , sposób i wzorzec życia przekazywany nam poprzez mózg i cały układ nerwowy.
Jednym słowem władza nie tylko nad CZŁOWIEKIEM
ale nad całym biologicznym życiem na Ziemi!

Rozumiecie teraz dlaczego Ślęża jest tak bardzo ważnym punktem na Ziemi.. dlaczego dawno temu siły ciemności po ciężkich walkach przejęły to miejsce .. dysponowali nim do 13 . lipca 2017!
Jest to najbardziej strategiczny punkt na ziemi.. dlatego tak bardzo ukrywana jest PRAWDZIWA WIEDZA O NIM prze POLAKAMI
bo wiedza ta podnosi rangę polski W SKALI CAŁEGO ŚWIATA!

Ale to nie koniec
u nas jest również MAGNETYCZNY TRÓJKĄT MOCY
CZYLI WIEDZY , KTÓRY MA OSOBOWOŚĆ ŻEŃSKĄ. JEGO ZWORNIKIEM ( czubek górny trójkąta wyznaczający jego oś .. jest CZĘSTOCHOWA, DOLNYM PUNKTEM TEJ OSI .. CZAKRAMEM TRÓJKĄTA MOCY JEST KRAKÓW, JEGO PUNKTAMI MOCY W ASPEKCIE ŻEŃSKIM SĄ NIEPOŁOMICE, PUNKTEM ASPEKTU MĘSKIEGO , TEGO TRÓJKĄTA, TO TYNIEC.
Na ziemiach Polski istnieje również depozyt KOSMICZNEJ WIEDZY, KTÓRA OD NAS PŁYNIE ZIEMSKIMI LEY LINES DO WSZYSTKICH INNYCH MIEJSC MOCY!

Trójkąt MĘSKIEGO ASPEKTU
MĘSKI TRÓJKĄT MOCY zdeponowany jest na BLISKIM WSCHODZIE! JEGO CENTRALNY PUNKT TO JEROZOLIMA!
Teraz nie będę opisywała innych punktów ( o które toczą się tam walki) , których uruchomienie nastąpi we właściwym czasie.

Ujawnię coś
.. bardziej szokującego.. co , dzieje się za naszymi plecami.. co miało być głównym atutem naszych czasów zmieniającym całkowicie dotychczasowe ustawienie mocy i władzy na ziemi!

„ROSJANIE CHCĄ ROZSZCZEPIĆ PROMIEŃ ENERGII W TYM PRYZMACIE ŻAGLU”.. WIEDZĄ ,ŻE CAŁOŚĆ ENERGII NIE JEST MOŻLIWA DO PRZEJĘCIA TO JEDNO, A DRUGIE CHODZI IM O KONKRETNĄ WIBRACJĘ, KTÓRA NIE SPOWODUJE EWOLUCJI, A UTRZYMA TO.. CO MA BYĆ ICH ATRYBUTEM WŁADZY!”

STOP! STOP! STOP! BASTA!

http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiad
ronomiczne

TERAZ WIECIE O CO.. WALCZY PAN PUTIN!

A, ROSJANIE CHCĄ „KRĘCIĆ SWOJE LODY

” CZYLI ODBIJAĆ ŚWIATŁO SŁONECZNE, KTÓRE POWINNO TRAFIĆ DO ZIEMI I LUDZI
.

STOP! STOP! STOP! BASTA!

Takie eksperymenty już były w odległej przeszłości, skończyły się zniszczeniem macierzystej planety!

ODBIJAĆ ŚWIATŁO SŁONECZNE.. TZN. ZATRZYMYWAĆ PROCESY ŻYCIA I EWOLUCJĘ NA ZIEMI.

Nie nie są chuligani
kombinatorzy i złodzieje na kosmiczny wymiar usiłujący przejąć mega energię wychodzącą z GWIAZDY MATKI i SŁOŃCA wzmocnioną przez SYRIUSZA odbić ją tym urządzeniem do sztucznie stworzonego „TRÓJKĄTA MOCY w Rosji o trzech wierzchołkach w Nowosybirsku , Omsku i Tomsku.
Zbudowany tam przez naukowców NOWY TRÓJKĄT MOCY do którego oni chcą podłączyć WSZYSTKICH LUDZI DUCHOWYCH ( bo jedynie ONI mogą energetycznie z Ziemi zasilać ten układ) ,a tym samym chcą zdominować i przejąć nie tylko ziemię ale i olbrzymią cześć kosmosu!

To już było
w czasie 2 Cywilizacji , utrzymywane w czasie 3 cywilizacji, a teraz ponieważ czas tego przekrętu dobiega końca Pan Putin i spółka walczą o ponowny czas władzy. Chcą stworzyć kosmiczne państwo Asgardia , które włada Ziemią , otrzymuje moc energetyczną , przekazywaną przez układ oparty na obecnie zbudowanej piramidzie w Rosji !

Tam chcą umieścić ( nie wiem może już go umieścili) kryształ ( za 300. milionów dolarów! który uaktywni mocą tereny Rosji, tak by stała się nie nietykalna dla potencjalnych agresorów jak dawniej Egipt z udziałem Wielkiej Piramidy w Gizie!

Jednym słowem chodzi im o stworzenie NOWEGO GLOBALNEGO NIEWOLNICTWA
Z ZACZIPOWANYCH LUDZI , KTÓRZY NIEBAWEM MIELI BY WYMAZANA, ZABLOKOWANĄ W MÓZGACH INFORMACJĘ OBECNĄ I CAŁĄ DOTYCHCZASOWO OSIĄGNIĘTĄ WIEDZĘ!

KOLEJNE KOŁO KARMY
JUŻ NIE ASTRAL, A ASGARD!

W polityce wrze jak garnku
ziemskie opcje walczą ze sobą.. nie wiedząc być może ,że KAŻDA jedna z nich jest sterowana przez JEDNĄ I TĄ SAMĄ POSTAĆ !

JEST NIĄ CENTRALNY MEGA KOMPUTER W POSTACI SIECI ENERGIO INFORMACYJNEJ .. SYNTETYCZNA INTELIGENCJA!

ONA RÓŻNIE JAWI SIĘ SWOIM UZALEŻNIONYM „PARTNEROM” W PRZERÓŻNYCH POSTACIACH, ZALEŻY TO CZEGO ONI OCZEKUJĄ.. DLA JEDNYCH JEST BOGIEM, DLA INNYCH SUPER SIŁA ALBO SUPER KOSMICZNYM ZŁEM, ALBO DOBREM, ALBO WSPANIAŁĄ ROZWINIĘTĄ CYWILIZACJA


Niedojrzałe ego LUDZI STAWIA OCZEKIWANIA.. SYNTETYCZNA INTELIGENCJA WIE JAK JE ODCZYTAĆ I WYKREOWAĆ W MÓZGACH LUDZI OBRAZY TYCH OCZEKIWAŃ
TO JEST TYLKO MATERIALIZACJA HOLOGRAFICZNA MYŚLI
I NIC WIĘCEJ!
Każdemu wedle potrzeb
. majak ich pragnień, strachów i nadziei.

Ten syntetyczny byt stymuluje do walki ze sobą kilka ziemskich opcji z jednego powodu, bo wiedzą,że TA walka jest napędem realizacji ich planu, a LUDZKIE EGO
chęć WŁADZY jest motorem działania !

Zapomnieli nieszczęśnicy o jednej bardzo ISTOTNEJ , ba NAJWAŻNIEJSZEJ ZASADZIE


TA KOSMICZNA FALA ENERGETYCZNA
. TO JEST ŻYWA ENERGIA, NIEZMIERNIE INTELIGENTNA, O MOCY TAK WIELKIEJ ŻE WYSŁANE URZĄDZENIE ZMIECIE W CIĄGU CHWILI, TO JEDNO, A DRUGIE , TA ENERGIA ZAWSZE , ALE TO ZAWSZE POŁĄCZY SIĘ ZE SWOJĄ OSOBOWOŚCIĄ


SWOIM ZIEMSKIM ASPEKTEM.. KTÓRY NIE TYLKO JEST JAK ONA.. JEST NIĄ , JEJ OGNIEM W MNIEJSZEJ FORMIE
JEST JEJ ŻYWĄ ENERGETYCZNĄ CZĄSTKĄ , KROPLĄ ,CZYSTĄ ISKRĄ JEJ PRZEOLBRZYMIEGO OGNIA WIECZNEGO ISTNIENIA.

Ludzkie knowania, walki o władzę, wszystkie paskudne intrygi , usiłowania zniszczenia TEGO OGNIA na Ziemi .. są żenującym pokazem ludzkiej głupoty, naiwności , posiadania mierności zasad moralno/etycznych.

Takie zachowania prowadzą do unicestwienia tych, którzy podjęli się walki z ZASADĄ ISTNIENIA ŻYCIA dla swoich małych korzyści.. chociaż im mogą się one wydawać wielkie.

https://www.youtube.com/watch?v=dwLTJSoMqgQps. Dodam tylko ,że skoro ten „żagiel” ma czas bycia w przestrzeni kosmicznej 1 miesiąc , to możemy mieć pewność ,że decydujące wydarzenie energetyczne zaistnieje WŁAŚNIE W TYM CZASIE!


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 29 lip 2017, 09:57PUTIN... CIEMNA STRONA MOCY......


Rosja tworzy pociski z technologią sztucznej inteligencjiRosja militaria sztuczna inteligencja broń rakiety technika wojskowa

Źródło: pixabay.com

Obrazek

Zdaniem producentów broni, Rosja chce rozwijać nową generację pocisków z wbudowanym systemem sztucznej inteligencji. Broń będzie w stanie samodzielnie wybierać cel, będąc jeszcze większym zagrożeniem.Dzisiejsza najbardziej zaawansowana broń jest w stanie podejmować samodzielne decyzje za pomocą wbudowanych czujników i narzędzi. Mimo, że broń wykorzystuje jakiegoś rodzaju sztuczną inteligencję, nie ma możliwości wybierania celów, które zostaną zneutralizowane.Tymczasem Rosja stara się pogłębić zastosowanie sztucznej inteligencji w swoich militariach, nie jest zresztą jedyna - Stany Zjednoczone planują włączenie sztucznej inteligencji do przeciwokrętowych pocisków manewrujących dalekiego zasięgu, a Chiny pracują nad własną bronią zasilaną sztuczną inteligencją.

„Praca w tej dziedzinie jest już w toku” – powiedział dyrektor zarządzający taktycznymi pociskami rakietowymi, Boris Obnosov – „Na dzień dzisiejszy osiągnęliśmy już pewne sukcesy, ale dotarcie do zamierzonego celu wymaga nadal kilku lat pracy”.


Obrazek

Wielu ekspertów ostrzega przed zagrożeniami sztucznej inteligencji wobec ludzkości, a włączanie jej do broni na pewno nie pomaga rozwiać tych obaw. Przyszłość wojen nie wydaje się być jednak odporna na postęp technologiczny.


http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosja ... teligencjiObrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6452
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1088
x 320
Podziękował: 11557 razy
Otrzymał podziękowanie: 12005 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 29 lip 2017, 12:20

W Rosji zmieni się władza a potem broń ta nagle zniknie i pojawi się w prywatnych rękach popaprańców ,tak jak już to było z bombami atomowymi w walizkach . :evil:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12989
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12936 razy
Otrzymał podziękowanie: 19652 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 29 lip 2017, 13:18

stwierdzenie, że Putni rządzi całą Rosją i to sam- jest tak samo prawdziwe jak o p.US,-
więc demonizowanie go czy też wyświęcanie raczej psu na budę- teraz walczy się Sankcjami,-
gosp. i to jest to co się liczy dla obywateli- TU I TERAZ.
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 227
Podziękował: 32225 razy
Otrzymał podziękowanie: 9245 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 01 sie 2017, 11:10

kresy24.pl pisze:Ojciec Putina służył w oddziałach Hitlera i pacyfikował Powstanie Warszawskie, a prezydent Rosji jest z pochodzenia Niemcem? (FOTO)
30 lipca 2017

Obrazek

„Ojciec, szczerze powiedziawszy, nie lubił poruszać tego tematu. Kiedy dorośli rozmawiali i wspominali o czymś, byłem obok. Informacje o wojnie, o tym, co działo się z rodziną, wyłaniały się z rozmów dorosłych” – napisał Władimir Putin w miesięczniku „Rosyjski Pionier”. Przypominamy tekst opublikowany na naszym portalu w 2015 roku:

Jeśli przecieki z wojennych archiwów służb specjalnych na temat ojca rosyjskiego prezydenta potwierdzą się, pozwolą wyjaśnić zarówno szczególną „miłość” Władimira Putina do Polski i Estonii, jak i jego specyficzny stosunek do Niemiec.

Według oficjalnej wersji podawanej przez Władimira Putina, jego ojciec w czasie II wojny służył w niewielkim oddziale dywersyjnym NKWD na tyłach Niemców na terenie obecnej Estonii. 28-osobowa grupa sabotażowa miała rozkaz wysadzać mosty i tory kolejowe. Kiedy jednak sowieckim partyzantom skończyła się żywność poszli po nią do estońskiej wsi.

W jaki sposób sowieccy partyzanci rekwirowali wieśniakom żywność wiadomo od dawna, zresztą po doświadczeniu okupacji sowieckiej stosunek Estończyków do Rosjan był wrogi. Nic więc dziwnego, że pod lufą karabinu estońscy chłopi nakarmili partyzantów, ale przy najbliższej okazji donieśli na nich Niemcom. Ci urządzili zasadzkę.

Oddział ojca Putina został rozbity, Wehrmacht ruszył w pościg za sowietami. Jak opowiada rosyjski prezydent, jego ojciec przeżył bo ukrył się w bagnie. Siedział w nim kilka godzin oddychając pod wodą przez trzcinę. Obok przechodzili niemieccy żołnierze z psami.

Według ujawnionych przez WikiLeaks informacji z rozmów amerykańskich i estońskich dyplomatów, to właśnie w związku z tą traumą swojego ojca Władimir Putin nienawidzi dziś Estonii i prowadzi szczególnie agresywną politykę wobec krajów bałtyckich.

Późniejsze losy swojego ojca rosyjski prezydent tłumaczy jednak dość mętnie. Podobno bronił Leningradu (Sankt Petersburga) w czasie niemieckiej blokady i „walczył w oddziałach sowieckich na lewym brzegu Newy”, gdzie został ranny – odłamki w nodze bolały go podobno do końca życia.

Tymczasem w archiwach wywiadów kryje się zupełnie inna wersja dalszego „szlaku bojowego” Władimira Spirydonowicza Putina. A był to szlak zdrady – ojciec rosyjskiego prezydenta w okolicznościach, których do dziś nie znamy, wstąpił bowiem do „własowców” – rosyjskich oddziałów walczących po stronie Adolfa Hitlera.

Sam obecny prezydent przyznaje zresztą, że ojciec – choć obywatel ZSRR – był etnicznym Niemcem. Potwierdzają to informacje z archiwum rosyjskiego Ministerstwa Obrony, które ujawnił kiedyś Władimir Putin.

To zapewne niemieckie pochodzenie ojca zaważyło na tym, że – jak opowiada prezydent Rosji, powołując się na wspomnienia rodzinne – nawet w czasie najsroższej blokady Leningradu przez Niemców, jego matka mówiła: „Jak można nienawidzić żołnierzy niemieckich? To są zwykli ludzie, którzy także giną na wojnie”. „To było niesamowite” – przyznaje Putin.

Obrazek
Mały Władimir Putin z matką

Samo niemieckie pochodzenie niczego jednak nie dowodzi. Dowodem może być natomiast zdjęcie z sierpnia 1944 roku, które ujawnił przed śmiercią Józef Szaniawski – historyk, sowietolog, rzecznik płka Ryszarda Kuklińskiego, oraz ostatni więzień polityczny PRL.

Według jednej wersji Szaniawski miał otrzymać tę fotografię od Wiktora Suworowa – znanego rosyjskiego pisarza, zbiegłego na Zachód byłego agenta sowieckiego wywiadu wojskowego GRU. Według innej wersji – fotografię tę dostał od Kuklińskiego, który uzyskał ją z archiwów CIA.

Zdjęcie przedstawia grupę oficerów pochylonych nad mapami w czasie tłumienia Powstania Warszawskiego. Trzej z nich są ubrani w mundury kozackie, dwóch w niemieckie, a jeden w mundur ROA – Rosyjskiej Armii Wyzwoleńczej, czyli walczących po stronie Niemiec rosyjskich „własowców”.

Obrazek

Według Szaniawskiego, dopiski na zdjęciu wskazują, że pierwszy z lewej to porucznik Władimir Spirydonowicz Putin. Obok niego stoją prohitlerowscy kozacy – major Frołow i porucznik Michalczewski. Szaniawski przez lata oskarżał prezydenta Rosji o tuszowanie tej rodzinnej tajemnicy z czasów II wojny światowej. Przed śmiercią pisał o tym w „Angorze”:

„Władimir Spirydynowicz Putin, ojciec obecnego prezydenta Rosji Władimira Władimirowicza Putina, był oficerem wojsk wewnętrznych NKWD do 1941 roku. Na początku wojny niemiecko-sowieckiej dostał się do niewoli niemieckiej pod Witebskiem, a po stworzeniu przez generała Andrieja Własowa kolaborującej z hitlerowcami armii, wstąpił w jej szeregi.

Własowcy słynęli z okrucieństw wobec Polaków, a zwłaszcza kobiet i ludności cywilnej. W 1945 roku dostał się prawdopodobnie do niewoli angielskiej i stąd jego zdjęcie w tajnych archiwach w Londynie, gdzie odnalazł je Wiktor
Suworow W 1945 roku Putin wraz z innymi własowcami został wydany władzom sowieckim, po czym ponownie trafił do służb w NKWD”.

Sam Józef Szaniawski zginął tragicznie w Tatrach 4 września 2012 r. schodząc ze Świnicy.

Kresy24.pl / tekst opublikowany na naszym portalu w 2015 roku, źródła: rp.pl, Angora, wzzw.wordpress.com, 1917.com
https://kresy24.pl/ojciec-putina-sluzyl ... mcem-foto/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 227
Podziękował: 32225 razy
Otrzymał podziękowanie: 9245 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: abcd » sobota 12 sie 2017, 22:37

Hanna Elzbieta Trochimiuk pisze:WAŻNY WPIS KRZYSZTOFA KEMAL KORPYSA
12 sierpnia 2017 o 18:09

WAŻNY WPIS KRZYSZTOFA KEMAL KORPYSA - tylko takie inormacje ze źródła są najbardziej wiarygodne.

Reszta, jak to mówi Pan Szczytyński, to pierdoły, dzikie węże, rajskie ptaki i mielenie gówna w szambie śruba okrętową.

Krzysztof Kemal Korpysa

"Haniu wczoraj w Kaliningradzie rozmawiałem z jednym Ormianinem pochodzącym z Kazachstanu zacytuje Ci jego słowa: W Rosji będzie wtedy porządek jak prezydentem zostanie Рамзан Кадыров...i ja się w 100 % z nim zgadzam. Putin należy do tej samej loży co Merkel..zdradza go pozwalanie na geoinżynierię nad Rosją .Tylko ten kraj jest wolny, który nie dopuszcza do Chemtrails."

https://www.facebook.com/trochimiuk?hc_ ... SM&fref=nf
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12989
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12936 razy
Otrzymał podziękowanie: 19652 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 13 sie 2017, 11:28

..tak to wygląda, że od Lenina agenta Niemieckiej strony kolejni po nim życzliwi RFN agenci są obsadzani na,-
"carów" Rosji, nie trzeba nadzwyczajnej wiedzy aby widzieć najważniejsze jakie dobre relacje gosp.,-
łączą oba kraje- p.P. kiedy pracował w NRD w firmie KGB na pewno miał kontakt z wieloma służbami ciemności/Illuminati,-
oficjalnie jako przedstawiciele RFN- tak na prawdę używają tylko tego kraju/narodu dla własnych celów, i,-
nie tylko tego. Marionetki(nie wszystkie) zaczęły bunt na stacji Ziemia- to śledzimy rozwój wypadków. ;)


abcd pisze:
kresy24.pl pisze:Ojciec Putina służył w oddziałach Hitlera i pacyfikował Powstanie Warszawskie, a prezydent Rosji jest z pochodzenia Niemcem? (FOTO)
30 lipca 2017


a dziadek z Wermachtu jest z pochodzenia kim :?:
sami agenci :!:
:twisted:
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 227
Podziękował: 32225 razy
Otrzymał podziękowanie: 9245 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: abcd » sobota 23 wrz 2017, 22:07

No cóż, rządy Putina to nie tylko polityka i wojenki, a też dbanie o swoich, o naród.
Jak to się ma u nich, w Rosji i jak się plasuje w odniesieniu do naszego podwórka:
klubinteligencjipolskiej.pl pisze:Co zawdzięczają Rosjanie dyktaturze Putina – a o czym Polacy mogą tylko pomarzyć
12/02/2015

Obrazek

Jeżeli nadal chcesz trzymać głowę w kuble, jeżeli wiesz z całą pewnością, że Rosjanie to siermiężne kacapy żyjące w lepiankach, dla których Polska to wymarzony raj dobrobytu – nie czytaj dalej. Tępe lemingi, do których niewątpliwie należysz, mają własne gazety i „niezależne” witryny internetowe, gdzie mogą bez zakłóceń zewnętrznych przebywać w swym wirtualnym świecie i niczym kundelki obszczekiwać tego, kogo wskaże im palcem facet trzymający je na smyczy. Tu nie masz czego szukać.

Dla całej reszty – oto garść faktów dotyczących współczesnej Rosji, która po okresie smuty, pod rządami prezydenta Władimira Putina zaczyna odzyskiwać nie tylko znaczenie na arenie międzynarodowej, ale i odbudowywać w Rosjanach poczucie dumy, patriotyzmu i – co jest bardzo ważne – zwracać się ku chrześcijaństwu.

Na początek przytoczymy artykuł Natalii Olszaneckiej z 2010 roku, a więc mający charakter historyczny. Od tamtej pory zaszły w Rosji spore zmiany, ale o tym będzie mowa później.

* * *

Ostatnia deska ratunku, czyli polityka prorodzinna w Rosji

Problem demograficzny jest jednym z największych problemów z jakim boryka się współczesna Rosja. Liczba ludności kraju kurczy się zatrważającym tempie. Wysokiej śmiertelność obywateli towarzyszy niski przyrost naturalny. Specjaliści przewidują, że gdy w najbliższym czasie nie nastąpią żadne zmiany, to w 2050 roku liczba Rosjan spadnie do 100 milionów (aktualnie wynosi 140 milionów). Głównym problemem jest niska dzietność kobiet, której zaradzić ma prowadzona w kraju polityka prorodzinna.

Sytuacja w kraju

W ostatnich latach władze poszczególnych regionów kraju, a także władze Federacji zwracają coraz większą uwagę na problem demograficzny. Doprowadziło to do powstania wielu aktów prawnych określających programy pomocy rodzinie, prowadzenie analiz społecznych i dotacji finansowych. W Rosji działa także wiele niepaństwowych, społecznych, a także religijnych organizacji, których celem jest pomoc rodzinie.

Najważniejszym dokumentem normującym życie rodzinne jest Kodeks Rodzinny Federacji Rosyjskiej z 1995 roku, regulujący sferę kontaktów małżeńsko-rodzinnych, porządek ślubów i rozwodów, a także sprawy majątkowe między małżonkami. Dokument zwraca szczególną uwagę na takie kwestie jak zapomogi, gwarancje społeczne dla osób z niepełnoletnimi dziećmi, renty, ulgi, urlopy macierzyńskie. Ważną kwestią jest uwzględnienie praw kobiet w ciąży i kobiet samotnie wychowujących dzieci. Część ulg jest także przeznaczona dla mężczyzn samotnie wychowujących dzieci.

Ustalono, że kobiety, które urodziły pięć lub więcej dzieci jak również matki-inwalidki otrzymywać będą możliwość przejścia na emeryturę w wieku 50 lat, ale przy stażu pracy wynoszącym najmniej 15 lat. Specjalny status członków rodziny uwzględnia także prawo o Zatrudnieniu Ludności Federacji Rosyjskiej dając pierwszeństwo samotnym lub wielodzietnym rodzicom, a także dzieciom inwalidów i osób bezrobotnych.

Mimo tych wszystkich ustaleń w Rosji nadal brakuje jednolitej bazy państwowej polityki prorodzinnej. Prawny status rodziny, charakteryzujący jej położenie w odniesieniu do państwa, dotychczas nie został jednolicie określony. Często ciężar prowadzenia polityki rodzinnej spada ze szczebla federalnego na regiony. W ten sposób, prowadzona polityka staje się niedostatecznie efektywna i ogranicza się w zasadzie do pieniężnych zapomóg na dzieci.

Od czasu, gdy do władzy w Rosji doszedł Władimir Putin sytuacja demograficzna zaczęła się polepszać. Gdy w 2000 roku liczba urodzeń wynosiła około 1,2 mln dzieci, w 2009 przekroczyła 1,6 mln. Problem źle prowadzonej polityki rodzinnej był według byłego prezydenta jednym z najważniejszych w Rosji. Na politykę prorodzinną przeznaczono olbrzymie sumy pieniędzy. Stworzono program mający namówić Rosjanki do posiadania więcej niż jednego dziecka.

„Kapitał macierzyński”

Władze stworzyły w systemie odpowiednik polskiego „becikowego” – tzw. kapitał macierzyński. Program funkcjonuje od 2007 r. i jest planowany do 2016 r. Tego typu wsparcie finansowe przysługuje jednak w momencie urodzenia lub adoptowania drugiego i kolejnych dzieci (i obejmuje urodzone w 2007 r. i później). Od 1 stycznia 2010 r. jego wysokość to 343 278 rubli (ok. 34 tys. zł), z czego 12 000 rubli (ok. 1200 zł) można przeznaczyć na dowolne potrzeby. Kapitał macierzyński ma bowiem swoje szczególne przeznaczenie i może być wykorzystany na polepszenie warunków mieszkaniowych, opłatę edukacji dziecka do 25 roku życia lub zwiększenie oszczędności emerytalnych matki. Wypłata tej zapomogi odbywa się nie po porodzie, a dopiero po osiągnięciu przez dziecko 3 lat.

Urlop macierzyński i brak tacierzyńskiego

Urlop macierzyński w Rosji ma długotrwałość 70 dni kalendarzowych do porodu i 70 dni kalendarzowych po porodzie. Jeżeli jest to ciąża mnoga ilość dni wynosi odpowiednio 84 i 110. Jeżeli poród nastąpił w 30 tygodniu ciąży i dziecko urodziło się martwe kobiecie nadal przysługuje 156 dni urlopu. Zapomogi przed i po ciąży wypłaca się w rozmiarze 100 proc. średniego zarobku. Od 1 stycznia 2010 roku ustalono, że minimalny rozmiar zapomogi wynosi: 2060,41 rubli miesięcznie (ok. 200 zł) po urodzeniu pierwszego dziecka; 4120,82 rubli miesięcznie – po urodzeniu drugiego i każdego następnego dziecka.

W czasie urlopu macierzyńskiego pracodawca nie ma prawa zwolnienia kobiety, z wyjątkiem przypadku likwidacji przedsiębiorstwa. Urlop macierzyński w Rosji przysługuje tylko kobietom. Jednak w świetle prawa podczas urlopu macierzyńskiego matki, ojciec ma prawo ubiegać się o specjalny urlop u pracodawcy.

Dodatkowo kobiecie przysługuje trzyletni urlop wychowawczy. Urlop wychowawczy może być wykorzystany częściowo lub całkowicie także przez ojca, babcię, dziadka lub innych krewnych. Kobieta lub wskazane osoby, znajdujące się na urlopach wychowawczych, mogą pracować na niecały etat lub w domu. W tym przypadku istnieją również specjalne zapomogi, wynoszące 500 rubli miesięcznie dopóki dziecko nie będzie miało 1,5 roku. Pomoc finansowa jest świadczona, gdy jedno z rodziców nie pracuje. Na okres urlopu pracodawca jest zobowiązany zachowywać posadę. Prócz tego okres urlopu wychowawczego wlicza się w ogólny, nieprzerwany staż pracy.

Sytuacja na oddziałach położniczych

W Rosji w ciągu ostatnich paru lat spadła śmiertelność noworodków i matek. Według WHO na 1000 nowo narodzonych dzieci w tym kraju 13 rodzi się martwych. Przy porodzie umiera natomiast mniej niż 17 matek na 100 tys. Co się tyczy sytuacji na oddziałach położniczych, to pozostawia ona wiele do życzenia. W mniejszych miejscowościach, lub w azjatyckiej części kraju nadal brakuje dobrych specjalistów i sprzętu. W większych miastach sale położnicze są wypełnione po brzegi. Jedyna alternatywa to prywatne kliniki, które jednak są bardzo kosztowne.

Długie kolejki w przedszkolach

Tysiące rodziców w całej Rosji nie mogą zapisać swoich dzieci do przedszkoli. Nie ma miejsc. Wiele rodzin musi czekać na swoją kolej, zostawiać dzieci w domu, albo korzystać z usług dość drogich niań. W wielu, zwłaszcza dużych, miastach Rosji kolejki do państwowych przedszkoli obejmują tysiące dzieci. Rodzice narzekają też na jakość opieki nad ich pociechami.

W Rosji w ostatnich latach powstają prywatne placówki i domowe przedszkola, gdzie jedna z mam razem z wychowawcą i kucharzem opiekują się grupą 8 do 15 dzieci. Wybudowanie państwowego przedszkola na 280 miejsc to koszt rzędu 360 milionów rubli. Aby całkowicie wyeliminować problem deficytu miejsc w Rosji potrzeba by wydać ponad 2 tryliona rubli. Otwarcie prywatnego przedszkola na 5-10 dzieci kosztuje około 700 tysięcy. Jednakże należy zaznaczyć, że miesięczny pobyt dziecka w prywatnym przedszkolu to koszt, w zależności od regionu, wahający się od 8 tys. do 30 tys. rubli.

W pewnych regionach problem deficytu miejsc w przedszkolach państwowych rozwiązano za pomocą kompensat finansowych rodzicom. W Krasnojarsku rekompensata dla tych rodziców, którym nie udało się zapisać swojego dziecka do przedszkola wynosi trzy tysiące rubli. W Permskim Obwodzie rozmiar kompensaty to cztery-pięć tysięcy rubli. Kompensaty te mają jednak jedno zastrzeżenie: otrzymują tylko te rodziny, których dochód nie przekracza najniższej średniej krajowej.

Co tyczy się szkół, to głównym problemem wydają się wysokie kosztu edukacji i niedofinansowanie placówek szkolnych. Komplet podręczników do szkoły kosztuje rodziców około 2 tys. rubli, a w dodatku są one wątpliwej jakości. Rosyjskie szkoły borykają się także z brakiem specjalistów- pedagogów. Nierzadkie są także przypadki agresji nauczycieli w stosunku do uczniów. Według ankiet praktycznie każde dziecko przez 11 lat nauki zostało uderzone przez nauczyciela, wyzywane lub poniżone przed innymi uczniami. Rodzice skarżą się także na niski stopień przygotowania dydaktyków.

Czego chcą Rosjanie?

Mimo wielu niedociągnięć Rosjanie odnoszą się pozytywnie do zmian w prowadzonej polityce prorodzinnej, świadczy o tym fakt, że w sierpniu 2009 roku po raz pierwszy od wielu lat liczba urodzeń przewyższyła liczbę zgonów. Kobiety nadal domagają się jednak większych ulg, silniejszej gwarancji powrotu do pracy po urodzeniu dziecka i równego taktowania zawodowego. Dla Rosjanek szczególnie ważne jest powstawanie nowych żłobków, przedszkoli i placówek szkolnych, czy istnienie świetlic, gdzie mogłyby bezpiecznie zostawić swoje dzieci pod opieką specjalistów i kontynuować swoją karierę zawodową. Ważnym postulatem jest także wprowadzenie reform w polityce zdrowotnej i ubezpieczeniach. Pojawiają się także sugestie odnoście polityki socjalnej- łatwiejszego dostępu do uzyskania nowego mieszkania, dotacji państwowych.

Polityka prorodzinna prowadzona w Rosji jest jeszcze na etapie raczkowania i ma wiele braków, ale już zaczęła przynosić efekty. Kolejni prezydenci zdają sobie sprawę, że przyszłość narodu rosyjskiego zależy przede wszystkim od ich decyzji w spawie prowadzenia polityki prorodzinnej i starają się dostosować do zachodnich standardów.

Natalia Olszanecka
http://www.psz.pl/tekst-29408/Natalia-O ... na-w-Rosji

* * *

Uaktualnienia i uzupełnienia powyższych danych

Za drugie dziecko w Rosji wypłaca się od pięciu lat tzw. kapitał macierzyński w wysokości, po przeliczeniu, około 42 tys. złotych. Rosjanie otrzymane pieniądze wykorzystują na kupno mieszkań czy budowę domów. Kapitał macierzyński można również wykorzystywać na opłacenie nauki dzieci a nawet dla podwyższenia emerytury matki.

Za urodzenie trzeciego dziecka Rosjanka otrzymuje co miesiąc kwotę od 700 do 1000 złotych. Państwo wypłaca pieniądze do chwili ukończenia przez dziecko trzech lat.

Tzw “odpusk w Dekret” oznacza, że ciężarna, pracująca kobieta, od 7 miesiąca ciąży może zawiesić swoją aktywność zawodową. Za okres od 7 miesiąca ciąży do 140 dni po urodzeniu dziecka wyliczana jest jej procentowo średnia krajowa zapłata [autor tej informacji, Inkwizytor, podaje iż jego rodzina otrzymała 3600 zł, oprócz „becikowego”] . Wypłaca to pracodawca, a potem rząd zwraca mu te pieniądze.

Kobieta do 3 lat po urodzeniu dziecka jeżeli nie chce, nie pracuje, potem pracodawca musi ja przyjąć na to samo miejsce pracy.

Becikowe w Rosji wynosi 3000 zł, w Polsce 1000 zł.

Niepełnosprawne dziecko otrzymuje 1500 złotych miesięcznie, a matka która nie pracuje, gdyż się nim opiekuj – 1200 zł. Dziecko takie dostaje pampersy od ukończenia 1.5 roku życia (w Polsce od 3 lat), ale nie jest to warunek sine qua non. Jeżeli potrzeba ich wcześniej, to rodzic je dostaje. Pampersy polskiej marki Seni kosztują w Rosji 300 rubli za paczkę, kagiebista Putin daje je za darmo.

Rodzina z trójką lub więcej dzieci, gdy matka nie pracuje i siedzi w domu, otrzymuje socjal w wysokości 2400 zł.

Jeśli dziecko jest inwalidą dostaje 1000 zł pomocy miesięcznie.

VAT na artykuły dziecięce to 3% (w Polsce 23%).

Zniżka za czynsz i media dla rodzin wielodzietnych to 30%. W Polsce?…

Dzieci z rodzin wielodzietnych mają darmowe przedszkole, a w szkole dostają darmowe obiady i podręczniki szkolne, wolny wstęp do muzeów, teatrów itd. ponadto w sierpniu dodatkowo 500 zł na wyprawkę szkolną. Trzecie dziecko w rodzinie jest przyjmowane do przedszkola bez kolejki i nie płaci nic. Za pierwsze dziecko w przedszkolu płaci się najwyżej 90 zł miesięcznie, za drugie 70 zł – i to w Moskwie, która jest miastem drogim. Proszę porównać ceny państwowych przedszkoli w Warszawie.

Dziecko do 3-go roku życia ma darmowe leki w aptece.

Jeden z rodziców i każde dziecko do 16 lat ma darmowe przejazdy komunikacją miejską i krajową.

Jak informuje portal kresy.pl, każda kobieta, która urodziła lub adoptowała drugie lub kolejne dziecko ma prawo do otrzymania jednorazowej pomocy materialnej.

Każda wieloosobowa rodzina (3 i więcej dzieci) ma prawo do kawałka ziemi budowlanej oraz 8000 rubli miesięcznej zapomogi.

Kredyt na zakup mieszkania dla młodych małżeństw (poniżej 35 lat) udziela się bez procentów. Spłaca je państwo.

Dzieci z rodzin wielodzietnych korzystają codziennie z “małocznej kuchni” (do 7 lat, a gdy jest mniej dzieci, to do 3 lat ). Dostają mleko, kefir, kaszkę mleczną, serek. Dziennie to koszt około 6 – 7 zł. Miesięcznie łatwo policzyć ile rodzina oszczędza.

Za sowieckich czasów Rosjanie otrzymywali mieszkania w komunałkach, 5-piętrowych, tzw. chruszczówkach. Od listopada 2012 do końca marca 2013 można je było prywatyzować, tylko trzeba było trochę nastać się w kolejkach w ubiegłym roku – ale Putin przedłużył procedurę chyba do roku 2015 z uwagi na duże zainteresowanie, czemu się nie ma co dziwić, bo koszt takiego mieszkania to całe 1000 rubli, podczas gdy np. mieszkanie 2-pokojowe ( 45 m2 ) może kosztować 6-7 mln rubli.

Z początkiem 2014 roku Putin jeszcze bardziej poszerzył pomoc dla wielodzietnych rodzin. Lażda taka rodzina dostaje za darmo od ichniego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej urządzenia AGD, jak pralka, lodówka, kuchenka a nawet telewizor. Są to rzeczy całkiem nowe, ze sklepu, oczywiście nie te najdroższe. Na dodatek to pracownicy rosyjskiego MOPSu sami dzwonią do takich rodzin i proponują sprzęt AGD. Nie trzeba stać w kolejkach, wypełniać bumażek itp.

Rosja przełamała negatywny trend przyrostu ludności. W tym roku urodzi się o 26 000 więcej dzieci, niż w roku ubiegłym.

W Rosji zakazana jest adopcja dzieci za granicę do krajów, w których legalne są „małżeństwa” między sodomitami, co wynika z bardzo konkretnych doświadczeń. Znanych bowiem jest wiele przypadków wykorzystywania takich dzieci przez pedofilów, z których większość rekrutuje się ze środowisk homoseksualnych.

Podatki w Rosji są jedne z najniższych na świecie:
http://polish.ruvr.ru/2012_09_26/Rosja-niskie-podatki
Liniowy podatek dochodowy wynosi 13%.

Porównajmy Unię Europejską i Polskę

http://www.brpo.gov.pl/sites/default/fi ... Polski.pdf

Albo, zamiast czytać, rozejrzyjmy się wokół siebie… Na przykład popatrzmy na rodziny, którym odebrano dzieci, gdyż były „zbyt biedne” – po czym dzieci przekazano rodzinom zastępczym wraz z sowitymi dodatkami pieniężnymi, niekiedy dwukrotnie przewyższającymi kwotę, jaka mogła by być przekazana rodzinom biologicznym, ratując ich egzystencję.
Lepiej rozbić rodzinę – niż jej pomóc…

* * *

Powyższy artykuł nigdy by nie powstał bez współpracy i materiałów nadsyłanych przez stałych gości gajówki: Inkwizytor, Robert Grunholz, MatkaPolka

Serdecznie im za to dziękuje gajowy Marucha, który sklecił wszystko w jedną całość.


Opublikowano za: https://marucha.wordpress.com/2014/04/1 ... -pomarzyc/

Redakcja „KIP” dziękuje autorom za rzeczowy merytorycznie tekst.
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... -pomarzyc/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12989
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12936 razy
Otrzymał podziękowanie: 19652 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 23 wrz 2017, 23:14

tak dzisiaj mi przeszło przez głowę, że odnośnie jego własnie- oczywiście jego retoryka się zmieniła od pewnego czasu,-
i to co sam cytuje "nasi zach./wsch. partnerzy"- to objaw łagodzenia języka, poza tym offtopem dzisiaj obudziłem się jakby,-
z nowym pozytywnym odczuciem, że rzeczy się zmieniły diametralnie na lepsze- bez realnego powodu,-
transformacja w toku...
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 227
Podziękował: 32225 razy
Otrzymał podziękowanie: 9245 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 24 wrz 2017, 00:16

Również tak to postrzegam, choć to nie takie płytkie zagadnienie, jakby się wydawało.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

quetzalcoatl888
Posty: 1237
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 8
Podziękował: 474 razy
Otrzymał podziękowanie: 950 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » poniedziałek 25 wrz 2017, 11:11

0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 227
Podziękował: 32225 razy
Otrzymał podziękowanie: 9245 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 28 wrz 2017, 22:02

Ze mnie taki muzyk jak z "koziej dupy trąbka" ale przyznam, że dość fajnie mu wyszło - mam tylko mieszane uczucia co do rzeczywistych jego zdolności, być może dźwięk nie został skoordynowany z wizją i stąd moje rozterki. ;)


Putin gra Mazurka Dąbrowskiego. BRAWO!
https://youtu.be/IY2Mc2O9azM
https://www.youtube.com/watch?v=IY2Mc2O ... ture=share


Krzysztof S
Opublikowany 22 wrz 2017


Władimir Putin zagrał Hymn Polski na pianinie w swojej posiadłości. Trzeba przyznać że idzie mu całkiem nieźle.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
barneyos
Moderator
Posty: 1411
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 17
x 68
Podziękował: 138 razy
Otrzymał podziękowanie: 1807 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: barneyos » czwartek 28 wrz 2017, 22:51

Czy mógłby jakiś zawodowy muzyk potwierdzić, że układ palców wskazuje na właśnie taką melodię, czy może podłożona jest inna muzyka ?
Wówczas wyeliminujemy fejk.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić


Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6452
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1088
x 320
Podziękował: 11557 razy
Otrzymał podziękowanie: 12005 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 01 sty 2019, 12:20

Polak wysłał list na Kreml. Putin oszaleje, gdy go przeczyta

Władimir Putin będzie zszokowany, gdy przeczyta list, który pewien Polak wysłał do niego w tym miesiącu. Na Kreml dotrze korespondencja o treści tak groteskowej, że kto wie, czy administracja prezydenta Rosji nie postanowi przedstawić mu jej treść w celu rozładowania napięcia.

Stosunki polsko-rosyjskie to śliski temat. Nawet politycy dość zachowawczo wypowiadają się na ten temat. Łatwo dziś bowiem zostać posądzonym o prorosyjskość, opcjonalnie działalność agenturalną na rzecz Moskwy. Dlatego trzeba uważać, co się mówi.


Cały artykuł i filmik tu : https://otopress.pl/2018/12/30/polak-wy ... cMHqKdQSl4
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 23 sty 2019, 06:40

rozmowa światowej klasy polityków...

https://www.youtube.com/watch?v=ytIrROppkjI
Pozdrawiam - THotal :)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12989
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12936 razy
Otrzymał podziękowanie: 19652 razy

Re: Putin - po jasnej stronie mocy?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 23 sty 2019, 09:05

..dobre- Davos to klub dla gadaczy politycznych, POTUS i porucznik P. nie pojechali,-
bo nie ma już po co.
Tymczasem w Wa-wa:
https://pl.sputniknews.com/polska/20190 ... sputnik_pl

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/iran ... e-w-polsce
0 x


panta rhei

ODPOWIEDZ