Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

ziam
x 129

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: ziam » wtorek 09 maja 2017, 11:04

Prowokacje USA na Bałtyku

Trzy rosyjskie okręty wojenne wpłynęły na obszar łotewskiej wyłącznej strefy ekonomicznej na Bałtyku. Działania te miały być związane z przybyciem na Morze Bałtyckie okrętu wojennego USA, wyposażonego w pociski manewrujące.
Według doniesień medialnych, powołujących się na łotewskich wojskowych, trzy rosyjskie korwety zostały wykryte w niedzielę w odległości zaledwie 4 mil morskich od łotewskich wód terytorialnych. Działania te są wiązane z przybyciem na Morze Bałtyckie amerykańskiego niszczyciela klasy Arleigh Burke, USS Carney, wyposażonego w pociski manewrujące. Okręt ten podpłynął w niedzielę w pobliże rosyjskich wód terytorialnych.

http://kresy.pl/wydarzenia/rosjanie-rea ... izu-lotwy/

Dosyć ciekawe zestawienie- "wpłynęły" a jakby zostały "wykryte" ale gdzie indziej ...
Ostatnio zmieniony wtorek 09 maja 2017, 11:12 przez ziam, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x



ziam
x 129

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: ziam » wtorek 09 maja 2017, 11:06

Utopione miliardy za PO i co dalej ?

KGHM Polska Miedź nie widzi możliwości powrotu do planu realizacji drugiej fazy kopalni Sierra Gorda w Chile. W tym roku chce podjąć decyzje w sprawie optymalizacji procesów pierwszej fazy, poinformował prezes Radosław Domagalski-Łabędzki.

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 13784.html

Dlaczego chazary nie "kopią" w polskiej ziemi ,a jest co. Czekają na przeprowadzkę całej hordy koczowniczej ?
0 x



miaow
Posty: 32
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 15:39
x 6
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: miaow » wtorek 09 maja 2017, 11:34

No i proszę - rosssmofy prowadzą z Kimem, a w Syrię walą bombami i rakietami. Bo Syria nie ma atomówki.
Południowokoreańska agencja Yonhap podała, że delegacja dyplomatów Korei Północnej rozpoczęła w poniedziałek w Oslo rozmowy z amerykańskimi ekspertami.
http://kresy.pl/wydarzenia/rozpoczely-s ... na-w-oslo/
0 x


Gdy mędrzec pokazuje księżyc, głupiec patrzy na palec.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 09 maja 2017, 11:40

Witam wszystkich nowych forumowiczów :)
Przeglądnęłam pobieżnie ten temat na forum na którym został założony. Jestem oszołomiona bo pierwszy post jest z 2009 roku .Temat zapowiadał się ciekawie ale tylko na początku. Prawie 3000 tys stron o niczym.No może po za małymi wyjątkami. Kontynuujcie temat ,ale przypominam ,że forum to nie czat i wstawianie tekstów typu : " ok , masz rację,zgadzam się " lub tylko samych emotek ,jest na naszym forum zabronione. To forum jest NIEZALEŻNE ,ale prywatne i nie przestrzeganie naszych zasad może skończyć się usunięciem z forum .
Temat super ,ale proszę o merytoryczną dyskusję .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ziam
x 129

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: ziam » wtorek 09 maja 2017, 11:49

Sojusznik PO/PISraela dziękuję upa za "wygranie" II wojny...

Prezydent Ukrainy pochwalił Ukraińską Powstańczą Armię podczas uroczystości upamiętniających zwycięstwo nad III Rzeszą.

http://kresy.pl/wydarzenia/poroszenko-p ... upa-video/
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 09 maja 2017, 12:13

..do rozpoczęcia 3wś potrzebny jest poważny pretekst, tj zamach na księcia Ferdynanda 1wś, czy pomocniczo atak na stację radiową Gliwice przez Niemców przebranych za Polskich partyzantów i Pearl Harbor:


Français BENJAMIN FULFORD: 04: 05: 2017


BenjaminFulford 


Seria Benjamin Fulford DVD prawdy szoku jest zapchany - tutaj → SHOP



※ Weekly News i analizę geopolityczną



Ostrzeżenie zawodnika Stanów Zjednoczonych, aby być czujnym na temat izraelskich okrętów podwodnych w Azji.
Witam Benjamin
Istnieje podejrzenie , że lotniskowiec USA ma zostać zatopiony przez izraelski okręt podwodny produkcji niemieckiej , by uniknąć bankructwa Stanów Zjednoczonych, aby utrzymać przychody od niechętnej Japonii, ten ostatni mając nóż na gardle, aby wznowić kontrola wydarzeń na świecie.

Posiadający doskonałą znajomość ich konstrukcji i ich technologii, jestem przekonany, to żaden inny okręt podwodny nie jest w stanie osiągnąć taką misję bez wykrycia. Chciałbym Ci tę możliwość dać ,byś podał todo publicznej wiadomości tak, że odstraszy to dokonanie tego typu imprezy.

05/04/2017.


Źródło:

http://benjaminfulford.typepad.com/benj ... nk-by.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

miaow
Posty: 32
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 15:39
x 6
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: miaow » wtorek 09 maja 2017, 14:27

chanell pisze:Witam wszystkich nowych forumowiczów :)
Przeglądnęłam pobieżnie ten temat na forum na którym został założony. Jestem oszołomiona bo pierwszy post jest z 2009 roku .Temat zapowiadał się ciekawie ale tylko na początku. Prawie 3000 tys stron o niczym.No może po za małymi wyjątkami. Kontynuujcie temat ,ale przypominam ,że forum to nie czat i wstawianie tekstów typu : " ok , masz rację,zgadzam się " lub tylko samych emotek ,jest na naszym forum zabronione. To forum jest NIEZALEŻNE ,ale prywatne i nie przestrzeganie naszych zasad może skończyć się usunięciem z forum .
Temat super ,ale proszę o merytoryczną dyskusję .

Ktoś tu miał motto: "Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi". Czy to nadal obowiązuje?
Pobieżne przeglądanie może prowadzić do pobieżnych wniosków.
To forum jest niezależne? A to ciekawe stwierdzenie, sądząc po powyższym wpisie.
Ja proszę o merytoryczne uwagi, z cytatami włącznie. Nie wszyscy wszystko czytają i kojarzą. Regulamin jest długi i trzeba go powoli przyswoić. Staramy się reagować na uwagi adminów, co chyba widać, prawda?
Pozdrawiam czule. ;)
1 x


Gdy mędrzec pokazuje księżyc, głupiec patrzy na palec.

miaow
Posty: 32
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 15:39
x 6
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: miaow » wtorek 09 maja 2017, 14:57

[quote="songo70"]..do rozpoczęcia 3wś potrzebny jest poważny pretekst, tj zamach na księcia Ferdynanda 1wś, czy pomocniczo atak na stację radiową Gliwice przez Niemców przebranych za Polskich partyzantów i Pearl Harbor:

Moim zdaniem III wojna światowa już się rozpoczęła, z tym, że ma ona inne oblicze. Ogólnoświatowy konflikt z użyciem atomówek być może się komuś marzy, ale uważam, że to byłoby samobójstwo w każdym przypadku, także tych, którzy do tej wojny dążą. Byc może w końcowej fazie wydarzą się jakieś atomowe epizody, ja jednak stawiam na chemię.
Ta wojna zaczęła się wg mnie od WTC, to był ten pretekst, o którym wspominasz. Już chyba nikt nie ma wątpliwości, że nie było pretekstu napaści na Irak? Wcześniej ćwiczono wzniecanie lokalnych rewolucji (np. Polska'80) i konfliktów na tle religijnym (Jugosławia). Warto też wspomnieć o Iranie i Afganistanie - to doprowadziło do radykalizacji społeczeństw państw islamskich. Wyszkolono i uzbrojono terrorystów islamskich: al kaidę, a później ISIS i tzw. rewolucjonistów syryjskich. Kto to robił i za czyje pieniądze się to odbywało? Kto dał uzbrojenie?
Kolejne akcje typu false flag w Syrii: inscenizacje, malowanie samolotów itd. mają dać pretekst do ataku na ten kraj.
Po co to wszystko? Aby jeszcze bardziej zradykalizować społeczeństwa muzułmańskie, wywołać jeszcze większa falę uchodźców i ich napływ do Europy w celu wywołania wojen domowych w Europie. Pierwsza będzie zapewne Francja, zwłaszcza teraz, po wyborach prezydenckich. Potem stawiam na Italię, gdzie napływa coraz więcej imigrantów. Nikt nie poradzi sobie z taka falą nachodźców. To będzie jedna z ważniejszych faz tej dziwnej wojny. No i mamy ambitnego sułtana Erdogana, nieźle uzbrojonego, mamy Pakistan z bronią atomową, w którym w tym roku będą wybory.
Tak to widzę.
0 x


Gdy mędrzec pokazuje księżyc, głupiec patrzy na palec.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 09 maja 2017, 15:03

..wszystko zależy od punktu widzenia i siedzenia(jak to ktoś tam mawiał),-
ta inna wojna toczy się bez ustanku, a tam klasyczna/atomowa,-
to straszak i narzędzie do załatwiania innych spraw,-
tj ratowanie bankruta Korporacji US.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 09 maja 2017, 15:16

miaow
Proszę tylko żeby nie robić z forum czegoś w rodzaju czatu ,ponieważ to od razu rzuciło mi się w oczy,przeglądając tamto forum. Zdaję sobie sprawę że regulamin jest długi ale zapisując się na forum ,każdy powinien go przeczytać.Oczywiście że forum jest niezależne ,ja tylko "dmucham na zimne " ;)
Pozdrawiam
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

miaow
Posty: 32
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 15:39
x 6
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: miaow » wtorek 09 maja 2017, 15:22

Zastanawiam się teraz, czy z bazami i sztabem wojsk jesteśmy bezpieczniejsi, czy nie? Czy bardziej prawdopodobna jest prowokacja USA w stosunku do Rosji, czy odwrotnie? Poligon, jak to bywało w okresie zimnej wojny, ma być i tak na naszym terenie :)
A teraz mapki do przeanalizowania. Kto tu kogo osacza? :)

Obrazek

Obrazek
0 x


Gdy mędrzec pokazuje księżyc, głupiec patrzy na palec.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 09 maja 2017, 15:25

Przecież wiadomo że USA osacza Rosję ,tylko dlaczego naszym kosztem ? Znowu jesteśmy między młotem a kowadłem . Osobiście jestem dobrej mysli ,nie nakręcam się .Jesli nie będziemy skupiać naszych mysli na wojnie to jej nie będzie. Wiadomo przecież jaka jest potęga mysli . ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

miaow
Posty: 32
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 15:39
x 6
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: miaow » wtorek 09 maja 2017, 15:34

chanell pisze:miaow
Proszę tylko żeby nie robić z forum czegoś w rodzaju czatu ,ponieważ to od razu rzuciło mi się w oczy,przeglądając tamto forum. Zdaję sobie sprawę że regulamin jest długi ale zapisując się na forum ,każdy powinien go przeczytać.Oczywiście że forum jest niezależne ,ja tylko "dmucham na zimne " ;)
Pozdrawiam

Proszę się nie obawiać, po tylu interwencjach adminów, czujemy się pod dobrą opieka, a wręcz zaszczyceni i wyróżnieni. Gdy nam te zaszczyty zaczną ciążyć, damy znać. :)
Tamto forum nie było tak sprawnie administrowane, mieliśmy liczne ataki trolli, które zmuszeni byliśmy odpierać samodzielnie. Mam nadzieję, że tutaj takich prowokacji nie będzie, bo admini na bieżąco czuwają. Mam wielkie nadzieje na dobrą współpracę, choć przyznam, że drażnią mnie i moich znajomych z forum (dostaję na PW wiadomości) takie próby dmuchania na zimne pod wpływem wrażeń z innego forum. To trochę nie teges. Jest nas około 20 osób, jeżeli nie więcej. Jeszcze nie wszyscy tu dotarli i się zarejestrowali, ale będzie lepiej. Znamy się od lat. Jeżeli wam zależy na istnieniu fajnego wątku, to postarajcie się trochę bardziej i... może mniej tych kuksańców? Przenieśliśmy się raz, możemy to zrobić i kolejny raz.
Jeżeli naruszymy regulamin, proszę indywidualnie powiadamiać na PW, wtedy zapewne i reakcja będzie właściwsza.
Pięknie pozdrawiam :)
1 x


Gdy mędrzec pokazuje księżyc, głupiec patrzy na palec.

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 09 maja 2017, 15:42

miaow pisze:Moim zdaniem III wojna światowa już się rozpoczęła, z tym, że ma ona inne oblicze. Ogólnoświatowy konflikt z użyciem atomówek być może się komuś marzy, ale uważam, że to byłoby samobójstwo w każdym przypadku, także tych, którzy do tej wojny dążą. Byc może w końcowej fazie wydarzą się jakieś atomowe epizody, ja jednak stawiam na chemię.


Wiele proroctw i przepowiedni mówi o wojnie atomowej choć jedno z ostatnich proroctw jakie czytałem mówi o broni biologicznej jak dobrze zrozumiałem bo nie było po polsku, tłumaczyłem w google translate.

http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html

Moim zdaniem jeśli będzie wojna światowa to naprawdę różne rodzaje broni mogą być użyte w zależności od widzimisię dowódców.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 09 maja 2017, 15:55

Myśl tworzy rzeczywistość . Jak już pisałam ,ja się nie nakręcam .Już to przerabiałam z rokiem 2012 :?
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 09 maja 2017, 15:57

..po co ta cała gonitwa za kasą, lepszym życiem, skoro,-
ci sami ludzie niby planują zniszczenie tej planety,-
co oczywiście nie nastąpi z różnych względów nie zależnych od widzimisie,-
Illuminati, etc.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

miaow
Posty: 32
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 15:39
x 6
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: miaow » wtorek 09 maja 2017, 16:16

O co (i o kogo) tak naprawdę chodziło i zapewne będzie chodziło w kolejnych rewolucjach i wojnach? Jaka siła jest wciąż pretekstem do wywoływania tychże? Wystarczy przeanalizować liczbę ofiar i ich przynależność etniczną.
1917 - rewolucja w Rosji. Kto ginął? Rządy radzieckie - kogo mordowano, zsyłano itd?
1939 - II wojna swiatowa i... mapka poglądowa
Obrazek
1992 - wojna w Jugosławii

Czyje banki finansowały powyższe, chyba najbardziej krwawe przedsięwzięcia?
Dlaczego teraz miałoby być inaczej?
0 x


Gdy mędrzec pokazuje księżyc, głupiec patrzy na palec.

miaow
Posty: 32
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 15:39
x 6
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: miaow » wtorek 09 maja 2017, 16:22

chanell pisze:Myśl tworzy rzeczywistość . Jak już pisałam ,ja się nie nakręcam .Już to przerabiałam z rokiem 2012 :?

Wiele mówi, że tak może być w istocie. Jednak kreowane są zdarzenia, rozgłaszane są informacje (i prawdziwe i fałszywe) które akurat kanalizują myśli w określony sposób. W zasadzie w każdym zakątku świata dzieję się coś złego i wiele z tego jest celowo wykreowane. Być może właśnie w tym celu, aby myśli kreowały taki świat: świat strachu, fałszu, beznadziei.
Czy optymistów jest więcej?
1 x


Gdy mędrzec pokazuje księżyc, głupiec patrzy na palec.

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 09 maja 2017, 16:24

chanell pisze:Myśl tworzy rzeczywistość . Jak już pisałam ,ja się nie nakręcam .Już to przerabiałam z rokiem 2012 :?


Moim zdaniem to zwodnicza ideologia. Pachnie mi to New Age. Sam kiedyś myślałem podobnie, zafascynowany byłem książką i filmem "Sekret" bardzo chyba popularną w kręgach New Age. Moim zdaniem gloryfikowanie potęgi myśli pomniejsza rolę i pozycję Boga w życiu człowieka. Tak naprawdę to wszystko jest w rękach Boga a nie naszych myśli. Ja bardziej wierzę w moc modlitwy a nie medytacji. Ja jestem katolikiem, wierzę w proroctwa katolickie/chrześcijańskie w wiele z nich mówi że wojna jest nieunikniona. Do niedawna jeszcze mówiły że wojna jest możliwa do uniknięcia jeśli ludzie się nawrócą i będą się modlić a od niedawna mówią że wojna jest pewna. Bóg chciał aby episkopat i rząd w Polsce ogłosiły Jezusa królem Polski co zmieniłoby serca polaków i uchroniło Polskę przed wojną. Póki co to się nie stało bo jesienna intronizacja Jezusa to nie było to czego oczekiwał Bóg więc na dzień dzisiejszy jeśli wojna wybuchnie to Polski też nie ominie choć według proroctw Polska ma być stosunkowo spokojna w czasie wojny. Proroctwa mówią też że Polska w ostatniej chwili dokona intronizacji Jezusa co może uratuje nas w czasie wojny.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 09 maja 2017, 16:26

Lecz ludzi dobrej woli jest więcej
jak to śpiewał Cz.N.,-
nie znam aktualnych statystyk, ale Polaków poza Polską na świecie mieszka,-
>20mln. (oczywiście) oficjalnie..
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
devi
Posty: 1562
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 73
Podziękował: 711 razy
Otrzymał podziękowanie: 2662 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: devi » wtorek 09 maja 2017, 16:46

Bardzo dobre wywiady, jak ktoś jeszcze nie widział, to polecam!

ISIS, początek III wojny światowej - David Icke

https://www.youtube.com/watch?v=fhCPKH2W2tg

https://www.youtube.com/watch?v=EGhZxT4ciG0

David Icke - Trzecia wojna światowa

https://www.youtube.com/watch?v=QOiCi72ag1w
Ostatnio zmieniony wtorek 09 maja 2017, 17:04 przez devi, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 09 maja 2017, 17:01

..co do samego D.I.- to nie mam nic przeciwko niemu, mnie samego inspirował,-
lata temu, mieszkam teraz w Anglii i mam znajomego angola z podobnymi,-
zainteresowaniami, otóż p.D.I. zarabia rocznie >2mln $/£ na swoich książkach,-
filmach, itp.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 09 maja 2017, 17:12

pawelz pisze :

Bóg chciał aby episkopat i rząd w Polsce ogłosiły Jezusa królem Polski co zmieniłoby serca polaków i uchroniło Polskę przed wojną.

Skąd wiesz czego chce Bóg ? Moja wypowiedź pachnie New Age ? Nie mam nic wspólnego z tym ruchem ani z innym . Przestałam oglądać TV i to zmieniło moje spojrzenie na świat i tego co się na nim dzieje. Też znam film Sekret ale nie dlatego napisałam że mysl tworzy rzeczywistość ,po prostu sama tego codziennie doświadczam . Kiedyś bałam się własnego cienia ,zmieniłam sposób myślenia i wszystko się odwróciło na lepsze ,choć zawsze byłam i nadal będę optymistką. Po co się umartwiać na zapas ? Wolę sobie mysleć jak w tej piosence ........" Co ma być to będzie ,niebo znajdę wszędzie ".... ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

teri69
Posty: 20
Rejestracja: wtorek 09 maja 2017, 09:34
x 3
x 1
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: teri69 » wtorek 09 maja 2017, 17:20

0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 09 maja 2017, 17:24

miaow pisze:Jeżeli wam zależy na istnieniu fajnego wątku, to postarajcie się trochę bardziej

Mamy tu kilkaset bardzo fajnych wątków, nie licząc tego fajnego.
Można się rozejrzeć spokojnie.

pawelz pisze:Bóg chciał aby episkopat i rząd w Polsce ogłosiły Jezusa królem Polski co zmieniłoby serca polaków i uchroniło Polskę przed wojną.

Polaków piszemy ZAWSZE z wielkiej litery.
Piłeś ze swoim bogiem bruderszaft? Skąd masz pewność?
Można mieć inne zdanie na ten temat, wręcz odwrotne, i uzasadnione historycznie:
https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... ek-polski/
Ostatnio zmieniony wtorek 09 maja 2017, 17:40 przez grzegorzadam, łącznie zmieniany 2 razy.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

ODPOWIEDZ