Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Donald Trump - prezydent USA

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 22 sty 2021, 17:18

Nie sądzę, aby Trump zechciał z oszustem zawierać jakiekolwiek układy. Miał szansę zrezygnować / poddać się do 6-go stycznia, teraz musi zaakceptować to, co mu los przyniesie, sam chyba wspomniał, że będzie prezydentem 6 tygodni, choć pewnie myślał o Kamali.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 22 sty 2021, 22:18

Znaczenie mowy „pożegnalnej” Trumpa i inne info
22 STY 2021
Dodaj komentarz
by krystal28 in Inne kategorie

.

FRAGMENT OSTATNIEJ ROZMOWY MIĘDZY Charliem WARD, Simonem PARKES i Davidem RODRIQUEZ;

Ward: Dostałem wiadomość: Mowa pożegnalna miała potrójny cel. Trump przenosi administrację z Waszyngtonu, gdzie powstała Korporacja i gdzie jutrzejsze zdobycie władzy przez Bidena byłoby uznane za wrogi związek między państwem na okupowanym terytorium a okupantem, więc są tam wszystkie wojska. Zgodnie z klauzulą ​​11.3, następnie, zgodnie z wydanym w 2018 r. Poleceniem indosowym, Dystrykt Kolumbii został odgrodzony i jest teraz traktowany jako obce terytorium z zagranicznymi aktywami, co wynika z zagranicznej ingerencji w nasze wybory. Biden zostanie skutecznie zainaugurowany jako podmiot zagraniczny, a marszałkowie USA zakończą wszystko przed trybunałami stolicy. Będzie poza zasięgiem opinii publicznej i nie będzie żadnego związku z prezydentem, bo wojsko jest teraz u władzy na mocy Ustawy Powstańczej. Trump zostanie zaprzysiężony 4 marca na 19 -tego prezydenta zgodnie z konstytucją z 1776 r.

Najpierw otrzymałem film z inauguracji, który był transmitowany na żywo wczoraj o 7 rano czasu hiszpańskiego. Otrzymałem go 10 godzin przed publiczną emisją. Wszystkie stacje telewizyjne przekazały to jako transmisję na żywo. Wysłałem ten film do całego mojego zespołu, mówiąc: „Co się dzieje? Ja już to mam, inauguracja jest w Hiszpanii o 7 rano, a w Waszyngtonie dopiero o 1 w nocy ”. –

Parkes: Co tylko potwierdza, że ​​cała ceremonia była nielegalna. Ponieważ Biden złożył przysięgę w złym miejscu, została złożona przez osobę do tego nieupoważnioną i wszystko wydarzyło się w czasie niezgodnym z przepisami.

.
Obrazek

PREZYDENT TRUMP OGŁOSIŁ DZIEŃ 22 STYCZNIA PONOWNIE, JAK W POPRZEDNICH LATACH, DNIEM ŚWIĘTOŚCI LUDZKIEGO ŻYCIA.

W obliczu wszystkiego, co uczynił on by ratować życie dzieci, by uwolnić tysiące istot ze szponów światowej pedofilskiej mafii, by zwalczać handel ludźmi i sprzeniewierzanie się Boskiemu prawu świętości ludzkiego życia – ten dzień ma specjalną wymowę. Dla mnie jest to dzień Donalda Trumpa.
.
Obrazek
Armia wobec Bidena i Trumpa
.
Obrazek

Obrazek

Alicja B. Aschmann
https://krystal28.wordpress.com/2021/01 ... inne-info/
1 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 23 sty 2021, 07:22

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » sobota 23 sty 2021, 09:39

God bless President Donald Trump and his family 4 ever! I know, you come again! I love you!!


Prezydent Donald Trump nadchodzi............. :D
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 23 sty 2021, 09:44

Nadchodzi... nie od razu. Teraz ma "urlop", był zaplanowany.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
belfanior
Posty: 392
Rejestracja: niedziela 28 wrz 2014, 19:58
x 11
x 24
Podziękował: 1358 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: belfanior » sobota 23 sty 2021, 18:51

" Dlaczego prezydent Donald Trump i jego rodzina są w szampańskich humorach"
Sledze dosyc uwaznie sytuacje ale moze mi cos umknelo...Bo nie widzialem ich w szampanskich humorach...
Prosze podrzucic jesli ktus cus wie...
1 x



kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 34
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 609 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: kupfer » niedziela 24 sty 2021, 11:10

witam,widzę że niektórzy dalej wierzą w bajkę o cudownym przewrocie Donalda :?: .Nie znam przypadku kto po oddaniu władzy robi rewolucję,bo nie ma szans na powodzenie :( ,jeśli tak pozostanie to dla mnie Trump a nie "Józek" jest największym zdrajcą :evil: ,to on miliony swoich rodaków wywiózł w pole obiecując przewrót każąc siedzieć bezczynnie,teraz Józek ich rozbroi i są tak samo bezradni jak cała reszta Świata,o represjach jakie teraz czekają tych patriotów nie wspomnę :o .To przede wszystkim także on od początku wprowadził covidową herezje i dalej tak zaciekle propaguje depopulację poprze szczepienia,więc jest bez wątpienia masonem i to jest dla mnie jego największą wadą.Toteż uważam,że "nic się nie stało",wpadliśmy z deszczu pod rynnę :shock: ,cóż drogi blu chyba sam nie wierzysz w to że jeśli ktoś planuje taki przewrót najpierw robi sobie urlop.Beadnorsi taka jest rzeczywistość na dzień dzisiejszy i trzeba to przyjąć na klatę,przestać się łudzić i przejmować,myślę że prędzej czy później większość społeczeństwa w każdym kraju się obudzi i zjednoczy by rozwalić ten spisek. 8-) Chciałbym się bardzo mylić w stosunku do Trumpa,ale patrze na to trzeźwo, pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 24 sty 2021, 12:10

Tak, jak Trump właśnie obudził Amerykanów, tak nie zrobił tego nikt inny, a teraz przekonują się mocno na własnej skórze, co druga strona medalu potrafi.
Po mojemu Trump zrezygnował z rewolucji, bo przestraszył się autentycznej wojny domowej, uznał, że liczba prawdziwych ofiar w ludziach byłaby ogromna i to z obydwu stron barykady, to go zatrzymało.
Takie czy inne ofiary będą zawsze, ale mniej śmierci.
Nie można tego nazwać zdradą, powiedziałbym, że Trump wybrał dłuższą drogę. Nie wiem czy jeszcze zechce kandydować na prezydenta, po tych czterech latach lania go, ale nie opuści tego, co zaczął, przekonamy się.
Trzeba się też liczyć z sytuacją jego rodziny i ich stosunkiem do tej kwestii, nie jest sam.

Nadal sytuacja nie jest jasna, jeśli chodzi o wojsko, coś robią, oczywiście nie wiadomo co i odmówili Józkowi dostępu do informacji o prowadzonych działaniach, to jest stan, w którym wojsko nie uznało go za cywilnego szefa sił zbrojnych, choć dzwonił do 3-ch generałów z szantażem, że albo będą współpracowali, albo ich zwolni.
Z prawnego punktu widzenia, działają wszystkie pomysły Józka w kwestiach zewnętrznych jak WHO itp., natomiast jego EO jeszcze nawet nie ukazały się w rejestrze federalnym, choć normalnie zajmuje to godziny, coś tu nie gra.
Waszyngton DC jest odgrodzony, wiele z Gwardii Narodowej ma tam pozostać do połowy marca - dlaczego aż tak długo? Z ciekawostek: Nancy Pelosi zażądała wyposażenia GN w CKM (po co?), ale szef DOD odmówił, bo ciężkich karabinów maszynowych nie można używać wobec ludności cywilnej - konwencja Haska.
Następna ciekawostka: na bramkach do DC, GN kontroluje tylko wychodzących, wchodzący / wjeżdżający poruszają się swobodnie.

Jest faktem, że zwolennicy Trumpa będą teraz prześladowani i wiele niewinnych ludzi ucierpi i to się nie zmieni, gdy Kamala wkrótce "przejmie stery".

Jak dla mnie, obecnie to wojsko jest odpowiedzialne za dalszy rozwój sytuacji w USA i to oni zdecydują co zrobią dalej i jeśli ktoś myśli, że operację zaplanowali w pół roku to jest w dużym błędzie, zalążki tego były tworzone już dziesiątki lat temu. Co zrobią, to możemy tylko spekulować, a oni muszą skalkulować na nowo skutki tego, co nastąpiło do tej pory i podjąć decyzje.

"Przekazanie" władzy było mocno inne niż sobie Józek wyobrażał. Cierpliwości wszystkim życzę.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 24 sty 2021, 12:41

@Blue,@Kupfer wszyscy tutaj zgadzamy sie,ze WOJSKO dysponuje o wiele nowoczesniejsza technologia niz cywile.
Niewiem,czy wierzycie w "Q-anona",ja tak.Mysle,ze to zaawansowana operacja z "Q" na czele i na wszelkie zmiany tez byli przygotowani.
Wyprowadzenie armi na ulice i przejecie wladzy byloby zbyt proste i postawiloby Donalda Trumpa w zlym swietle takze u Patriotow,a Trump chce pokazac i tej "Demokratycznej"stronie,ze nie jest oblakany i jakis regul przestrzega.Po co by sie tak z tym chrzanil?
@Kupfer straciles wiare juz,jak wielu poniewaz wyglada to fatalnie na pierwszy rzut oka.Jesli przeczytasz link ktory podrzucilem z wikipedi o Q-anonie,zauwazysz,ze na koncu pisza tam,ze Q.anoni wierza tez,ze srodek wybielajacy zabija wirusy czy slynnego wirusa od wiadomo kogo,pytanie ,a nie zabija? :D
To nie wiara,to fakt,przeciez mamy KALIBRACJE WU?
Trzezwo myslac nie powinno Ciebie tu byc @Kupfer,a jednak jestes no nie?
Jestes,bo jak kazdy z nas "Obudziles"sie .Dzieki temu wniosles na forum tez kilka cegielek,jak wszyscy inni,za co Ci serdecznie dziekuje.
Nie trac wiary,Donald Trump nie pasuje do tego calego balaganu na swiecie.Jest jak "samotny wojownik",na przekor wszystkim robil swoje.
Hanna Kazahari ma dar przekonywania,pomijajac Ja,jej wiare itd,ja w to wierze,w WU tez,choc to przeciez "teoria spiskowa".
pozdrawiam.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 24 sty 2021, 14:15

https://www.youtube.com/watch?v=rf_GjjK5HGs



Piekne,ludzie go kochaja,dobro musi zwyciezyc.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 24 sty 2021, 14:57

0 x



kupfer
Posty: 342
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 321
x 34
Podziękował: 1075 razy
Otrzymał podziękowanie: 609 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: kupfer » niedziela 24 sty 2021, 15:50

beadnorsi,lubię czytać co piszesz,ale w tym temacie jesteś zbyt mocno wierzący,choć sam głęboko wierzę w Stwórcę Pana Naszego i nie wierz w wikipedię ,bo to żadne wiarygodne źródlo :o i gdyby Donald był zagorzałym przeciwnikiem szczepień to jak najbardziej bym dalej miał jakiś cień nadziei,ale jest wręcz odwrotnie i nie wiem czemu nikt z was tego do swojej układance nie weźmie pod uwagę :?: .Z tym Q to tak jak z Yeti,tak rozumiem was daje cały czas znaki że nadchodzi to czy tamto,ale nic nie nadeszło,to typowa manipulacja :o ,pomyślcie gdyby naprawdę taki numer miał być to nikt z nas zwykłych gojów nie ma praw nic wiedzieć.Zastanawiam się nawet czy Donek nie dogadał się z bestią i nie odwalił super aktorską robotę dla nich,jeśli by tak miało być to już pozamiatane=nowy porządek,bida z nędza i niewolnictwo zawładnie Światem :mrgreen: .Zrozumcie że bez użycia siły żadnego przewrotu nie będzie,a z tych pokojowych demonstracji to "oni" mają portki mokre ze śmiechu,oni to wykorzystują do robinia jeszcze większych zamieszek,onie nie grają fair dlatego wygrywają,można ich tylko pokonać tą samą bronią
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 24 sty 2021, 16:26

@Kupfer,zle mnie zrozumiales,ja nie wierze w wikipedie ;) Skopiowalem tylko ich tlumaczenie(wysmiewajace Q).Przytoczylem je na forum ot tak.
Pisza ,ze wybielacz wg wierzen Q-anonow ratuje zycie,walczy z wirusami itd,przytaczaja to wysmiewajac ta teorie.A jaka to teoria?Toz to zadna teoria,pije WU juz 30%-owa i zdrowieje i to zadna teoria tymbardziej spiskowa,dla nich tak.Wysmiewaja reorie Q w kazdy mozliwy sposob wiec cos w tym jest.
Ja przyjmuje do wiadomosci,ze moze sie stac tak a nie inaczej,nie zrozum mnie zle.
Ja tez bylem za wyprowadzeniem wojska i zeby to sie juz skonczylo no ale widocznie maja inny plan.
Donald Trump jest/byl dobrym przyjacielem rodziny Kennedy i to tez na plus.


Co do niezrozumialych decyzji Trumpa,ustawa 447,poparcie dla izraela,ambasada do jerozolimy i tak dalej,tez tego nie rozumiem,ale czekam i wierze.
Ruchow "za plecami"nie znamy przeciez.

Moge to porownac do samego siebie;
Jakis czas temu pewien "kolega" wstawial na forum kompletnie nie pasujace do naszych "wierzen"linki dyskredytujace to w co tu wierzymy/piszemy.Bardzo mnie to denerwowalo,bo niecierpliwy jestem wiec nie mogac zrozumiec braku reakcji administracji napisalem,zeby cos z tym zrobili.
Oczywiscie administracja "nie w goracej wodzie kapana"i dlugo goscia tolerowala,pomimo typowego dla takich ludzi szydzenia z nas.


do rzeczy;Cierpliwosc cnota jest,ja jej nie mam,dobrze,ze na tym forum inni ja maja,to dobre dla prawdziwej demokracji.
Moze Donald jest z tych "bardziej cierpliwych"niz Ty czy ja.

Obys nie mial racji.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 24 sty 2021, 18:54

Jakis czas temu pewien "kolega" wstawial na forum kompletnie nie pasujace do naszych "wierzen"linki dyskredytujace to w co tu wierzymy/piszemy.Bardzo mnie to denerwowalo,bo niecierpliwy jestem wiec nie mogac zrozumiec braku reakcji administracji napisalem,zeby cos z tym zrobili.
Oczywiscie administracja "nie w goracej wodzie kapana"i dlugo goscia tolerowala,pomimo typowego dla takich ludzi szydzenia z nas.
Dopóki nie obraża ,nie nawraca na siłę i nie atakuje personalnie innych użytkowników forum ,nie blokujemy. Tu się wymienia poglądy i dyskutuje dlatego nie stosujemy ostatecznych środków.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 24 sty 2021, 22:48

https://www.youtube.com/watch?v=8bafnjhcTzk


Trump i jego "usciski dloni" :D ;)
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » poniedziałek 25 sty 2021, 09:18

https://www.youtube.com/watch?v=cyqfzxyH9NU


Frank Sinatra dla Trumpa.

Film zablokowany .Usunę jak przeczytasz tą informację -chanell
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » poniedziałek 25 sty 2021, 09:43

https://www.youtube.com/watch?v=UiQAcqTA_4c


Andy Chonski na nartach o Trumpie i nie tylko.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » poniedziałek 25 sty 2021, 09:46

0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » poniedziałek 25 sty 2021, 09:46

0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 25 sty 2021, 09:59

Eksperyment z pudełkiem

https://youtu.be/3FT4Ai4dt80
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » poniedziałek 25 sty 2021, 10:35

@Songo to trafiles z tymi wiadomosciami od Hanny,akurat na sniadanie przyjechalem. :D
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » poniedziałek 25 sty 2021, 10:43

0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » poniedziałek 25 sty 2021, 18:28

0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » poniedziałek 25 sty 2021, 18:30

Domagam sie nie kasowania moich skopiowanych i nie na temat postow z innych tematow. ;)
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Donald Trump - prezydent USA

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » poniedziałek 25 sty 2021, 19:24

0 x



ODPOWIEDZ