Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

EUROKOŁCHOZ

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 13 lip 2018, 22:59

0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 13 lip 2018, 23:26

Angole też mają z niego niezłą polewe :mrgreen:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 13 lip 2018, 23:43

Jestem ciekawa kiedy Markelowa zmieni kreację ,bo ciągle ja widzę w tej samej :mrgreen: Zmieniłaby ,choc na szyczyt NATO
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 13 lip 2018, 23:49

Obrazek

Cała prawda :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: sandra » niedziela 15 lip 2018, 19:50

Bardzo to symboliczne :(
0 x



Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: św.anna » środa 15 sie 2018, 12:07

Niemiecki socjolog nawołuje do wspierania „demokratycznych enklaw” w Europie Środkowej


Wolf Lepenies, niemiecki socjolog i politolog, opublikował na łamach „Die Welt” esej pt. „Europa Środkowa jest martwa”. Lepenies dowodzi w nim, że „Europa Środkowa stanowi zagrożenie dla jedności Unii i jej konsensusu wartości”.

„W UE powstało jądro ‚nieliberalnych demokracji’ z Węgrem Viktorem Orbanem i Polakiem Jarosławem Kaczyńskim na czele. Za swoich wrogów uznali artystów i naukowców, którzy czują się związani nie z ideologią narodową, lecz z ideałami uniwersalistycznymi” – pisze Lepenies i stwierdza, że do Europy powróciło „widmo agresywnego nacjonalizmu”.

„Tak zwane Kraje Wyszehradzkie ignorują w agresywny sposób reguły i prawa UE, chociaż przedtem je zaakceptowały. I nie chodzi tutaj tylko o odmowę pomocy w rozwiązaniu kryzysu uchodźczego. Chodzi o długofalowe zabezpieczenie władzy ‚alla turca’ poprzez zmiany systemu prawnego i ustroju politycznego, a także ujednolicenie (zglajchszaltowanie) kultury” – czytamy w eseju niemieckiego socjologa.

Lepenies apeluje do UE, żeby skuteczniej wspierała „demokratyczne enklawy” w Europie Środkowej i Wschodniej. Proponuje, aby na polecenie UE znani naukowcy decydowali o tym, które instytucje otrzymają środki zapewniające im podstawową egzystencję, ponieważ w tych sprawach nie ma narodowego weta.

„Nadszedł czas na zastosowanie przez Brukselę taktyki partyzanckiej. Wsparcie możliwie wielu ‚demokratycznych enklaw’ na miejscu, może doprowadzić do skutecznego oporu przeciwko nieliberalnym reżymom” – konkluduje Lepenies.

Mój komentarz: Wolf Lepenies najwyraźniej martwi się, ze wojna o kulturę może zostać przez lewicę przegrana. Mam nadzieję, że tak się stanie. To, co serwują nam agresywne, neomarksistowskie „demokratyczne enklawy”, jest w rzeczywistości degeneracją kultury i nauki. Wystarczy przeczytać wywiad z tropiącym antysemityzm i mowę nienawiści dr hab. Michałem Bilewiczem, żeby zobaczyć, jaki poziom reprezentuję przedstawiciele „demokratycznych enklaw”. Ich celem nie jest dążenie do poznania prawdy, ale manipulacja faktami i podmiana pojęć mająca na celu zafałszowanie rzeczywistości – zarówno obecnej jak i minionej.

Na szczęście tyrady o unijnym konsensusie wartości (będących tak naprawdę antywartościami) nie robią już na normalnych ludziach wielkiego wrażenia. Parady sodomitów, pijany szef Komisji Europejskiej, rozhisteryzowani artyści i uchodźcy dewastujący europejskie miasta – to jest obrazek demoliberalnej Europy rzekomo wyznającej ideały uniwersalistyczne. Nic dziwnego, ze normalny człowiek mówi „stop”. Na szczęście, nie wszyscy jeszcze utracili zdrowy rozsądek.

Źródło informacji i cytatów: dw.com
https://wprawo.pl/2018/08/14/niemiecki- ... srodkowej/
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 01 wrz 2018, 17:58

https://youtu.be/MZJEByx5ATY
komentarza chyba nie trzeba :(
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 01 wrz 2018, 19:54

Ja jednak skomentuję. Kiedy to się rozpadnie ?
To jest dopiero cyrk..... :oops:
To jest dopiero demokracja.... i co mi zrobicie....nie mamy pana płaszcza.... :ugeek:
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 01 wrz 2018, 20:41

Kiedy się rozpadnie ? Oby jak najszybciej ! Czekam na filmik naręcony przez pana Sośnierza ,moze stanie się hitem internetu ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 06 wrz 2018, 23:22

NASZ WYWIAD. Sośnierz odsłania kulisy awantury w PE

Sośnierz odsłania kulisy awantury w PE: Krzyczeli do mnie "Zamknij się!", "Idź już!". Byli jak zaprogramowane robotyJak oni zaczęli się odwracać z tymi tabliczkami z napisem „Konstytucja” i patrzeć tymi szklanymi oczami, jak jakieś kukły albo roboty zaprogramowane na sztywną reakcję. Kiedy im tłumaczyłem, że pokazywali napis „Konstytucja” na tle tęczowej fladze ruchów LGBT, to oni z takim niezrozumieniem zareagowali. Jakby się mówiło do słupa i zaczynają ni z tego, ni z owego krzyczeć: „Konstytucja!”. To było groteskowe przedstawienie, odrealnione momentalnie
— powiedział w rozmowie z portalem wPolityce.pl Dobromir Sośnierz, europoseł partii „Wolność”, odsłaniając kulisy przebiegu debaty dotyczącej demokracji w PE, zorganizowanej przez środowiska opozycyjne.

wPolityce.pl: Uczestniczył pan w debacie w Parlamencie Europejskim, związaną z inauguracją wystawy „Poland’s Street Pulse”. Wśród prelegentów, którzy opowiadali o polskiej demokracji znaleźli się m.in. lider Obywateli RP Paweł Kasprzak, prawnik Marcin Matczak czy reżyser. Agnieszka Holland. Było ciekawie?

Dobromir Sośnierz: Było to dość smutne widowisko. Ogłaszają debatę, a nie są do niej w ogóle przygotowani, nie mają żadnych argumentów. Zaprosili sobie takich ekspertów, żeby siedzieć we własnym sosie. Nie wyszli poza slogany uliczne, które można usłyszeć w tej ich całej propagandzie. Postanowiłem przypomnieć, skąd wyrastają, jak to było tworzone, to zaczęła się awantura, krzyki. Straszny spektakl. Nie spodziewałem się, że będzie to wyglądać tak żenująco.

Przypomniał pan, że KOD powstał natychmiast po wygraniu przez PiS wyborów, gdy ta partia nie zdążyła jeszcze nic zrobić. Zaznaczył pan też, że to PO wybrała sędziów do TK „na zapas” na koniec swojej kadencji. W odpowiedzi usłyszał pan jedynie okrzyki „Konstytucja”.

Nie jestem żadnym entuzjastą rządu, uważam, że przy tym sporze jeden wart drugiego. Okazało się, że tym razem PiS odrobił lekcje i postanowił rozprawić się z nimi bezwzględnie. Oni czują, że grunt osuwa się im pod nogami. Z punktu widzenia wyborcy to jest dość obojętna walka, bo te partie niewiele się różnią. Teraz nawet 500 plus PO przejęła od PiS, czyli najgorszy socjalistyczny postulat. Są jak najbardziej szkodliwą opozycją. Odwracają uwagę od tego, o co powinniśmy się spierać. Wmawiają ludziom na przykład, że PiS jest partią eurosceptyczną, przez co napychają im na siłę wyborców eurosceptycznych i odbierają ich np. takim siłom jak my. Gdzie tam PiS eurosceptyczny?

„Wolność” to nie jest środowisko bliskie PiS, co wynika dobitnie chociażby z pana wypowiedzi. A jednak podczas wspomnianej debaty środowisk KOD-u i Obywateli RP nie chciano pana słuchać.

Wychowali sobie taki agresywny elektorat. To są ludzie, którzy mają 1-bitowy pogląd świata – albo jesteś z nami, albo przeciwko nam. Albo z PO, albo z PiS i tyle. Nie ma innych możliwości. Jak ktoś mówi coś przeciwko nim to znaczy, że to jest jakiś PiS-owski żołdak i trzeba do niego krzyczeć „Konstytucja!”. Adresowanie takich okrzyków do mnie jest idiotyczne, a ci ludzie wyglądali tam naprawdę mało przytomnie. Byłem tym zaskoczony.

Mówił pan, że ma wrażenie, iż w roli publiczności na krzesłach posadzono kukły.

Tak. Jak oni zaczęli się odwracać z tymi tabliczkami z napisem „Konstytucja” i patrzeć tymi szklanymi oczami, jak jakieś kukły albo roboty zaprogramowane na sztywną reakcję. Kiedy im tłumaczyłem, że pokazywali napis „Konstytucja” na tle tęczowej fladze ruchów LGBT, to oni z takim niezrozumieniem zareagowali. Jakby się mówiło do słupa i zaczynają ni z tego, ni z owego krzyczeć: „Konstytucja!”. To było groteskowe przedstawienie, odrealnione momentalnie.

Na wideo zamiesczonym w sieci widać, że zgromadzona na debacie publiczność była raczej dość agresywnie nastawiona do pana. Czy spotkał się pan z jakimiś okrzykami skierowanymi personalnie do pana?

Jakieś obelgi się posypały. Krzyczeli: „Zamknijcie się!”, „Idź już!”. „Wariaci!”. Łysy gość, który siedział przed nami, zwrócił się do mojego kolegi słowami: „Co ty bierzesz?”.

To dość szokująca sytuacja, bo przecież mowa o środowisku, które twierdzi, że broni demokracji, a zatem także wolności słowa.

To było kompletne „samozaoranie”. Trudno o głupszy występ, kiedy upominają się o wolności obywatelskie. Wszyscy prelegenci po kolei wycierali sobie usta wolnością, a jak tylko przyszło do dyskutowania z kimś, to chcieli mnie wyrzucić.

Czy jak rozglądał się pan po sali, to widać było, że na tę debatę przybyło wielu zagranicznych polityków i mediów?

To było takie przedstawienie. Zaczęli prowadzić dyskusję po angielsku, a tam byli prawie sami Polacy. Patrzyliśmy, ile osób zakłada słuchawki w momencie, gdy prelegenci mówią po polsku. Może było z 10 takich osób na sali. To była zdecydowana mniejszość.

Rozmawiał Adam Stankiewicz


https://wpolityce.pl/polityka/410932-so ... amknij-sie

Tak wygląda demokracja wg totalnej opozycji. Awantura w PE. Sośnierz odpowiada: "Potraficie tylko drzeć mordy, a nie dyskutować". WIDEO

W Parlamencie Europejskim odbyła się debata o polskiej demokracji. Wśród uczestników znalazły się takie tuzy „polskich elit” jak Agnieszka Holland, Paweł Kasprzak czy prof. Marcin Matczak. W pewnym momencie głos zabrał europoseł Dobromir Sośnierz. Tak gorzkich słów prawdy zwolennicy totalnej opozycji się nie spodziewali, dlatego zrobili to, co potrafią - wywołali awanturę.
Debata miała związek z inauguracją wystawy zdjęć autorstwa Chrisa Niedenthala i Wojciecha Kryńskiego „Poland’s Street Pulse”, która poświęcona jest ulicznym protestom w Polsce.
Kilka słów o działalności „obrońców demokracji” miał do powiedzenia europoseł Sośnierz.

KOD powstał dzień po przegranych wyborach. Jeszcze rząd palcem w bucie nie kiwnął, a już jacyś ludzie zaczęli bronić demokracji. Czemu? Bo wygrali nie ci, co trzeba. Dorabiacie do tego ideologię i jakieś groteskowe gesty z konstytucją na tęczowej fladze. Przypominam, że konstytucja mówi, iż małżeństwo jest związkiem kobiety i mężczyzny, więc akurat średnio wam to do tego pasuje. (…) Czym wy wymachujecie? Dzień po przegranych wyborach powołaliście KOD, który bronił demokracji. Czym zagrożonej? Tym, że przegraliście wybory. Potem dorabiacie do tego kolejne funkcje, których się czepiacie. Jeszcze kilka miesięcy przed wyborami próbowaliście ratować sytuację i robić skok na TK

— mówił Sośnierz.
https://twitter.com/_nazimno/status/1037076867503857669

Wówczas zwolennicy totalnej opozycji zrobili to, co potrafią najlepiej - wywołali awanturę i zaczęli krzyczeć: „Konstytucja”.

W odpowiedzi Sośnierz powiedział:

Proszę, to jest wasza demokracja, to jest wasza tolerancja. Potraficie tylko drzeć mordy, a nie dyskutować. To jest wasza odpowiedź

— punktował Sośnierz.

Sytuację próbował łagodzić Paweł Kasprzak, mówiąc, że konstytucja gwarantuje wolność słowa, jednak to nie pomogło.

Po debacie, europoseł Sośnierz napisał na Twitterze, że to, co się stało, to efekt „przyjmowania zaproszeń na debatę od ludzi, którzy debatować nie potrafią.

Mam wrażenie, że w roli publiczności posadzono na krzesłach kukły, które reagują mechanicznie na słowo kluczowe „Trybunał Konstytucyjny” i zaczynają się wydzierać bez żadnego sensu…

— ocenił Dobromir Sośnierz.
Dobromir Sośnierz
@D_Sosnierz
Tak się kończy przyjmowanie zaproszeń na debatę od ludzi, którzy debatować nie potrafią. Mam wrażenie, że w roli publiczności posadzono na krzesłach kukły, które reagują mechanicznie na słowo kluczowe „Trybunał Konstytucyjny” i zaczynają się wydzierać bez żadnego sensu...
https://wpolityce.pl/polityka/410850-ta ... w-pe-wideo
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 11 wrz 2018, 21:37

Ingerencja w pracę sądów, podważanie prawomocnych wyroków, czy szantaż. Sośnierz miażdży podwójne standardy Parlamentu Europejskiego
krótki cytat;
Rząd Mołdawii otrzymuje zalecenia dokładnie przeciwne niż rząd Polski. Polsce nakazuje się szanować wyroki sądów, zabrania politycznych nacisków na wymiar sprawiedliwości, a zwłaszcza wymiany lub usuwania sędziów ze względów politycznych. Tymczasem Mołdawia otrzymuje zalecenie, aby nie respektować wyroków sądowych (wspomniany p. 8), wymienić sędziów w celu wymuszenia zmiany orzecznictwa (p. 10) oraz za pomocą groźby wstrzymania pomocy finansowej stara się wywrzeć polityczną presję na sąd, z którego werdyktem Parlament Europejski się nie zgadza (p. 6 i 7)
— stwierdza polski eurodeputowany.
Czytaj więcej;https://wpolityce.pl/polityka/411522-so ... opejskiego
0 x



Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: Jancio » środa 12 wrz 2018, 08:50

Droga Sandro co to z brednie. Z mojej wiedzy Mołdawia nie należy do Unii Europejskiej. NIe podpisała traktatów takich jak Polska I Węgry. NIe jest samodzielna ,ponieważ paluchy moczy tam PUtin jak w Doniecku na wschodnie Ukrainie. Dlatego porównywanie jej do POlski o co chodzi autorowi przed dzisiejszym głosowaniem w Europarlamencie jest prób robienia ciemnemu ludowi wody w mózgu. Rezolucja w sprawie Mołdawii jest jedynie sygnałem poparcia i ma się tak jak rezolucja parlamentu RP by w USA nie bili czarnych. Zauważyłem ostatnio ze pisowscy politycy maja jakąś traumę na słowo Konstytucja. Stało się ono nawet obraźliwe dla pomników. Czyżby, aż tak ich sumienie dręczyło?
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 12 wrz 2018, 10:25

pisowskie sumienie jest zainstalowane na tym samym poziomie co brukselska praworządność, ot po prostu wojna kota z psem... :)
a TY Jancio jak, bardziej z kotami trzymasz ?



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 12 wrz 2018, 21:39

Mocne słowa Jerzego Grunwalda: Szwecja pali się! Minister spraw wewnętrznych to skończony kretyn

https://youtu.be/ayCvwS4bTzM


Telewizja wPolsce
Opublikowany 12 wrz 2018
- Szwecja pali się, niestety. Ostatnie wybory pokazały, że szanse na jakiekolwiek zmiany są bardzo nikłe - powiedział Jerzy Grunwald. - Żadnych pobytów, żadnych socjali, żadnych obywatelstw. Błagam polski rząd o to. Naprawdę wiem, co mówię, bo jestem praktykiem
- zaapelował Jerzy Grunwald, który proces islamizacji obserwował w Szwecji.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 12 wrz 2018, 23:34

Debata w Parlamencie Europejskim o sytuacji na Węgrzech


https://youtu.be/sCx1vT9BW2o

Polskie Radio
Nadawane na żywo 11 wrz 2018
Dziś w Parlamencie Europejskim w Strasburgu debata o sytuacji na Węgrzech, na zarzuty będzie odpowiadał premier Viktor Orban. Jutro natomiast głosowana ma być rezolucja krytykująca łamanie zasad praworządności i uruchamiająca procedurę związaną z artykułem 7 unijnego traktatu. Ten sam artykuł pod koniec ubiegłego roku przeciwko Polsce uruchomiła Komisja Europejska

Moim zdaniem ,skandaliczna debata i atak na suwerenne panstwo. Obejrzałam całośc ale niektórych europosłów nie dało się słuchac .Totalne lewactwo i towarzystwo wzajemniej adoracji z nielicznymi pozytywnymi wyjątkami .Momentami niedobrze mi się robiło .Tak w ogóle w tej wielkiej sali obrad ,posłów jak na lekarstwo .W koło hulał przeciąg ale to zapewne przez szparę przystojniaka Guya Verhofstadta :evil:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 13 wrz 2018, 06:28

eurokołchoz i sraczka prawna...

http://niezalezna.pl/235813-nagly-zwrot ... aja-powody




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: sandra » czwartek 13 wrz 2018, 09:59

.....a oklaski dla Junckera były z playbacku...owacje na stojąco pewnie też :lol:
Brawa po przemówieniu Junckera były tak słabe, że... aplauz został puszczony z nagrania
czytaj więcej https://wpolityce.pl/polityka/411856-sl ... a-nagrania

...i kolejna sprawa..interesem narodowym Niemiec jest wspieranie fundacji mającej na celu obalenie polskiego rządu.
Kozłowska w Berlinie. "Interes narodowy Niemiec"
Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/swiat/news-koz ... ign=chrome
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 13 wrz 2018, 11:03

..agent Lenin
agent Bandera
wypróbowane metody są kontynuowane :P
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 13 wrz 2018, 11:29

Co ona robi w Berlinie ? Podobno ma zakaz wjazdu do UE :evil:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 14 wrz 2018, 20:46

..Berlin wydał jej specjalną wizę,-
"das ist normal" :P
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 16 wrz 2018, 14:08

songo70 pisze:
piątek 14 wrz 2018, 20:46
..Berlin wydał jej specjalną wizę,-
"das ist normal" :P
Acha ,czyli widać kto rządzi w UE .Nieważne że ma zakaz wjazdu na teren całej UE .Jak widać są równi i równiejsi :evil: :evil: :evil:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 16 wrz 2018, 14:13

Orban obrażony przez dwóch posłów Eroparlamentu .

https://www.youtube.com/watch?v=gAEtK9X4YS8


SośnierzTV
Opublikowany 13 wrz 2018
Trudno nadążyć z raportowaniem wszystkich przykładów podwójnych standardów w sercu UE. Nie chcę epatować ciągle słowami „skandal” i „hipokryzja” — ale ciężko to inaczej komentować. Przewodniczący Tajani jeszcze dwa dni wcześniej grzmiał, że nie pozwoli, aby na tej sali kobiety były nazywane „gorszymi” — i chociaż nikt tak nie mówił, to będzie nakładał kary za samo podejrzenie, że mógłby chcieć... Ale nazwanie kogoś ŚMIECIEM, już nawet nie mówiąc, że premiera państwa członkowskiego, ale kogokolwiek — to już nie jest taka łatwa sprawa. Śmieć najwyraźniej niekoniecznie oznacza kogoś gorszego. No bo niby jak tu nazwać kogoś, kto się nie słucha Brukseli ?
Bo jak to inaczej rozumieć ? To on teraz będzie oglądał powtórkę i się zastanowiał, czy czasem nie doszło do naruszenia standardów ? Gość powiedział „you are dirt” do honorowego gościa, a on nawet nie przeprosił w imieniu izby za ten incydent ? Jak to komentować ?

Oczywiście bądźmy konsekwentni — nie uważam, żeby należało karać posła Flanagana. Niech ma prawo pokazać swoim wyborcom, że nie tylko wygląda jak menel. Ale jeśli karzemy Korwin-Mikkego czy Farage'a, a puszczamy mimo uszu wyzywanie od śmieciów i Goebbelsów (to też w padło w tej samej debacie !) — to jest gra do jednej bramki.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Strasburg, 11-12 IX AD 2018

Ten film można kopiować w całości lub we fragmentach i zamieszczać w serwisach internetowych

Z ciekawości sprawidziłam kim jest Luke Ming Flanagan, możecie przeczytać : https://pl.wikipedia.org/wiki/Luke_Flanagan
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: Jancio » niedziela 16 wrz 2018, 20:17

chanell pisze:
niedziela 16 wrz 2018, 14:08
songo70 pisze:
piątek 14 wrz 2018, 20:46
..Berlin wydał jej specjalną wizę,-
"das ist normal" :P
Acha ,czyli widać kto rządzi w UE .Nieważne że ma zakaz wjazdu na teren całej UE .Jak widać są równi i równiejsi :evil: :evil: :evil:
Trudno by Kaczyński z Dudą wybierał Merkel gości. Niemcy wydali wizę pozwalająca pojechać do Niemiec nie obowiązuje ona w Polsce. NIe pierwsza to taka wiza i Polska też ma prawo takie wystawić.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 16 wrz 2018, 20:46

Trudno by Kaczyński z Dudą wybierał Merkel gości.
No popatrz ! Wydaje mi się że Niemcy są w UE a zatem jak są, to chyba obowiązuje ich prawo UE, czy nie ?



prof. Legutko: mocne stanowisko w obronie naszych przyjaciół Węgier! Timmermans atakuje Orbana!

https://youtu.be/OG8-QefmLeo

PrawicowyInternet
Opublikowany 12 wrz 2018
Rząd Fideszu w ciągu ostatnich dziesięciu lat cieszy się gigantycznym poparciem. Powiedziano tutaj, że nie jest to atak na węgierskie społeczeństwo, lecz na węgierski rząd. Cóż, ktoś przecież wybrał ten rząd i nie była to królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków. Jeżeli ten rząd wam się nie podoba, obalcie go i powołajcie w to miejsce kogoś z zewnątrz. Myślę, że Pan Timmermans chętnie by się tego podjął. A gdy już to uczynicie, zróbcie to samo z Polską, to rozwiąże wszystkie problemy

W moim kraju po każdym tego typu spektaklu - czy też debacie choć spektakl to lepsze słowo w tym kontekście - okładania Polski na forum PE poparcie dla mojego rządu znacząco rośnie. Przypuszczam, że podobnie będzie w przypadku Węgier. Zatem Panie Premierze może się okazać, że autorzy tej rezolucji są najbardziej nieumyślnymi czy też może tajnymi zwolennikami Pańskiego Rządu

Za: europarl.europa.eu/news/pl

chociaż raz Pis nie stchórzył
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: EUROKOŁCHOZ

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 16 wrz 2018, 21:09

Jancio pisze:
niedziela 16 wrz 2018, 20:17
chanell pisze:
niedziela 16 wrz 2018, 14:08
songo70 pisze:
piątek 14 wrz 2018, 20:46
..Berlin wydał jej specjalną wizę,-
"das ist normal" :P
Acha ,czyli widać kto rządzi w UE .Nieważne że ma zakaz wjazdu na teren całej UE .Jak widać są równi i równiejsi :evil: :evil: :evil:
Trudno by Kaczyński z Dudą wybierał Merkel gości. Niemcy wydali wizę pozwalająca pojechać do Niemiec nie obowiązuje ona w Polsce. NIe pierwsza to taka wiza i Polska też ma prawo takie wystawić.
racja każdej strony, Belin gra już chyba w otwarte karty, to trochę paranoidalna sytuacja,-
to tak jak zakazać komuś wjazdu do Polski, ale prezydent np Wa-wa daję specjalne zaproszenie. :?:
W zasadzie niech robią co chcą Timermansy, Junckery i Makrele...
Pilnujmy swojego podwórka i tyle.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ