Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

SPALENIE PRZYMIERZA ZE STWÓRCĄ....TĘCZA z 11 11.......

ole
Posty: 24
Rejestracja: wtorek 23 wrz 2014, 16:15
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 42 razy

Re: SPALENIE PRZYMIERZA ZE STWÓRCĄ....TĘCZA z 11 11.......

Nieprzeczytany post autor: ole » piątek 03 paź 2014, 16:49

No cóż...
To ogromny temat i nie do tego działu.
Ale tak pokrótce, to nic się nie zmieniło i nie może zmienić.
Każdy człowiek przynależy do pewnej hierarchii Istot/Bogów, uściślając dusza, energia każdego z ludzi...
Jesteśmy czymś w rodzaju sondy badającej materialność Ziemi, poprzez doświadczanie życia tutaj.
Bardzo uogólniam...

Nad każdym z nas czuwają wysokie Istoty/Bogowie które w pewien sposób odbierają nas i podpowiadają. W ten sposób uczestniczą w tym eksperymencie, doświadczają.
Każdy z nas jest cząstką energii jakiejś Superistoty. Która jest faktycznym Ojcem/Matką naszą i poprzez nas doświadcza na Ziemi.
Uczy się w ten sposób, dążąc do Absolutu.

Ale... jeśli ktoś uznaje, że tak nie jest...
Spoko, spoko... :)
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: SPALENIE PRZYMIERZA ZE STWÓRCĄ....TĘCZA z 11 11.......

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » sobota 04 paź 2014, 12:44

ole pisze:Nad każdym z nas czuwają wysokie Istoty/Bogowie które w pewien sposób odbierają nas i podpowiadają. W ten sposób uczestniczą w tym eksperymencie, doświadczają.
Każdy z nas jest cząstką energii jakiejś Superistoty. Która jest faktycznym Ojcem/Matką naszą i poprzez nas doświadcza na Ziemi.
Uczy się w ten sposób, dążąc do Absolutu.


Normalnie przy założeniu, że nazwy tego samego bywają różne wypiłbym pifko ewentualnie wiskacza na przysłowiowe cztery palce pokiwałbym głową i przeszedł do zajmującej lektury wiadomości na tvn :D
W tym jednak przypadku szacowny ole przyznał się do nadwidzenia znaczy uruchomionej jednej z pięciu, a teraz sześciu nadzmysłów w swojej formie fizycznej zwanej popularnie ciałem więc wypada mi poprosić o wyjaśnienie terminu ,,jakiejś superistoty jakiegoś ojca i jakiejś matki 8-)
,,Poprzez nas doświadcza" hm no bo jakoś tak mi się wydaje, że to ja sam doświadczam znaczy pracuje uczę się rozwijam, a tym planie fizycznym doświadczam poprzez moje ciało fizyczne.
Oczywiście dzielę sie swoimi wnioskami z doświadczeń ale wybacz szacowny wchodzi na forum jakis nazwijmy to młody (nie mam na myśli wieku ciała) praktykant i dowiaduje się, że widzący jest wierzący bo pisze o bogach, których ma nad sobą 8-)
Ewentualnie jakiś inny widzący i stwierdza, że to forum religijne 8-)
Jeżeli przesadzam to bardzo przepraszam ale jak to się mawia ,,Widzącemu wolno mniej" 8-)
Dodałbym od siebie choć zwykle tego nie czynie zanim coś napiszesz, powiesz szacowny konfrantrze sprawdź samemu też 8-)
Dodam też że jeżeli ktoś robi błąd w kontaktu z Drugim Człowiekiem i nie wyciąga z tego wniosku mimo, że uruchomił w swoim ciele tą czy inną predyspozycję nie nawiąże kontaktu ze Sobą znaczy nie odkryje zobaczy prawdziwej budowy Człowieka i mimo uruchomionej predyspozycji tak w uproszczeniu mówiąc będzie spał dalej 8-)
to może pozdrawiam :)

PS
Jak znajdziesz czas między widzeniami to napisz proszę jak wyglądają aniołki i jakiego koloru maja piórka w ich skrzydełkach :D
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9757
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 498
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14669 razy

Re: SPALENIE PRZYMIERZA ZE STWÓRCĄ....TĘCZA z 11 11.......

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 04 paź 2014, 13:28

Może wrzucę tu pewną kość niezgody, być może na obydwie strony. Według powiedzenia szacownego - nazwy tego samego bywają różne.
To, co @ole jawi się wysoką Istotą, Matką / Ojcem może w istocie być nim samym. Wszak nie jesteśmy tylko ciałem lecz wielowymiarową istotą, żeby użyć tego popularnego wyrażenia. Stąd jakaś Świadomość, powiedzmy np. ole, która jest połączona z czymś jeszcze większym, samodzielnie wybiera sobie doświadczenia i kreuje sobie m. in. wcielenia, z naszego punktu widzenia po kolei.
Jednak jak wielu twierdzi nasz czas jest naszym wymysłem, dla realizacji tych wcieleń, a wszystko dzieje się w kontinuum, więc z takiego punktu widzenia te wcielenia będą równoległe, stąd każde z nich, ale nie tylko można nazwać aspektem jego Świadomości, którą inni będą nazywali np. Nadduszą i wiele innych nazw przytoczą.
Te podpowiedzi i "prowadzenie" najlepiej chyba wyjaśnia teoria Huny, która definiuje człowieka jako trzy rodzaje świadomości, a nawet je lokalizuje. Tym trzecim, gdzie indziej nazywanym Wyższą Jaźnią jest właśnie "przewodnik", który na różne sposoby usiłuje prowadzić osobę w doświadczenia duszy, które owa dusza sobie wybrała. Co do innego "matkowania" to tutaj obowiązuje wolna wola (na poziomie duszy), więc nie jest to raczej możliwe, a anioły i inni skrzydlaci pomocnicy są naszym zobrazowaniem sytuacji.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ole
Posty: 24
Rejestracja: wtorek 23 wrz 2014, 16:15
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 42 razy

Re: SPALENIE PRZYMIERZA ZE STWÓRCĄ....TĘCZA z 11 11.......

Nieprzeczytany post autor: ole » sobota 04 paź 2014, 14:43

blueray
To, co @ole jawi się wysoką Istotą, Matką / Ojcem może w istocie być nim samym. Wszak nie jesteśmy tylko ciałem lecz wielowymiarową istotą, żeby użyć tego popularnego wyrażenia. Stąd jakaś Świadomość, powiedzmy np. ole, która jest połączona z czymś jeszcze większym, samodzielnie wybiera sobie doświadczenia i kreuje sobie m. in. wcielenia, z naszego punktu widzenia po kolei.


Zgadza !
W dużym uproszczeniu.

Nie wiem, jak mam nazywać Wysokie Istoty, związane z nami energią, które potrafią wpływać na nas z wyższych wymiarów. Ludzie od zarania je widzą i powszechnie nazywają je Bogami. Modlą się do nich, myśląc, że to jest jeden i ten sam Bóg. A jest ich...

A Aniołki istnieją, oczywiście. Mają się bardzo dobrze.
W wymiarach bliskich Ziemi wyglądają jak upierzone, w wyższych są żywymi kryształami, w całkiem wysokich są jakby utkane ze światła...
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: SPALENIE PRZYMIERZA ZE STWÓRCĄ....TĘCZA z 11 11.......

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » sobota 04 paź 2014, 18:16

ole pisze:A Aniołki istnieją, oczywiście. Mają się bardzo dobrze.
W wymiarach bliskich Ziemi wyglądają jak upierzone, w wyższych są żywymi kryształami, w całkiem wysokich są jakby utkane ze światła...


8-)
Żarty owszem ale wtedy kiedy się to wyraźnie zaznaczy inaczej jest to kpina w tzw żywe oczy i jako taka kiedyś kierowana była tylko i wyłącznie dla tzw ,,owieczek" na tą jednak chwile moim skromnym zdaniem jest bez zasadna gdyż wywołuje skutek odwrotny do zamierzonego.
Skutki tego też ponosi dowcipniś ale przecie nie ja będę pił piwo które ktoś tam naważył więc mi to lotto

blueray21 pisze:Może wrzucę tu pewną kość niezgody,


Szacowny blu :D
Nie ma żadnej kości niezgody dlatego, że ja nie mam najmniejszego zamiaru przekonywać kogokolwiek nawet widzącego 8-)
Widzenie albo zostaje wypracowane więc wtedy jest to konsekwencja pracy nad własną świadomością jak zwał tak zwał chodzi o rozwój lub jest to tak ogólnie zwany dar.
O pierwszym pisał dużo nie będę bo i nie ma o czym bo zwykle jednostki te nie wychylają się nauczone czasami inkwizycji i nie tylko popisze o tym drugim czyli darze.
By Człowiek wiedział, że i na planie materii wszystko może od czasu do czasu pojawia się ciało fizyczne predysponowane dużo lepiej niż te standardowe, że tak pozwolę sobie nazwać.
Niestety w 9 na 10 przypadkach tym istotom, że tak się wyrażę woda sodowa do przysłowiowego łba uderzała.
No i zamiast wzorca pojawiał się jakiś tam że tak pozwolę sobie wyrazić z całym szacunkiem i z za przeproszeniem dupek obojga płci, który na domiar tego kazał się tytułować guru logos czy jakoś tam inaczej.
Zasilani przez naszych ,,braci" z kosmosu też potrafili rożne takie tam jak lewitowanie, wyginali myślą przysłowiową łyżeczkę, materializowali przedmioty ba z normalnej wody po przeciągnięciu dłońmi robili hm energetyczną :lol: itd itd :lol:
Z tym wszystkim przyszło się nam zmierzyć.
Cytując szacowną Kiarę powtórzę za nią ,,Nie docenili Polaków"
Karłowacieją na zasadzie odwróconej piramidy :D
Resztę myślę większość zna a jak nie to większość z nas na tym zacnym forum też zabawi się w wyjaśniaczy :lol:
to może pozdrawiam :D
0 x



baba
x 129

Re: SPALENIE PRZYMIERZA ZE STWÓRCĄ....TĘCZA z 11 11.......

Nieprzeczytany post autor: baba » sobota 04 paź 2014, 23:23

To karłowacenie o którym Przebiśnieg pisze jest wpisane w plan ewolucji. Najlepszym przykładem rekin. Jeden z najlepszych drapieżników a ma mózg wielkości groszku. Do masy ciała to ciut mało. :D

Biolodzy długo myśleli że mu się nie rozwinął bo nie było potrzeby ale potem odkryli że on mu się UWSTECZNIŁ. Miał dużo większy wcześniej. :D

Specjalizacja ukierunkowana wyłącznie na polowanie tak działa. Przeciwnie do niego "ofiary" rozwijają mózgi bo stan zagrożenia sprawia że potrzebują być wszechstronne, spostrzegawcze i pomysłowe. Ale to oznacza też że mają dużo większy potencjał przetrwania i przystosowania się do nowych warunków, jednostki i gatunki zbytnio wyspecjalizowane zawsze giną najpierw. :D

To przekładając to na naszą ludzką populację czasy milionerów materialnych i energetycznych jakby się kończą wraz ze wzrostem świadomości ludzi do tej pory wykorzystywanych. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: SPALENIE PRZYMIERZA ZE STWÓRCĄ....TĘCZA z 11 11.......

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 05 paź 2014, 08:10

Ba..... bo tym rekinom finansowym i innym mózgi zgroszkowaciały :lol: :lol: :lol: :o
a ich wykorzystywanym ofiarom zwyczajnie się rozwinęły.... :o :D :D :D
dali ciała... a nam się znowu udało !!! ;) :D


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: SPALENIE PRZYMIERZA ZE STWÓRCĄ....TĘCZA z 11 11.......

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 05 paź 2014, 09:26

Wiadomo od dawna, że do stawu trzeba wrzucić kilka szczupaków, żeby reszta nie skarłowaciała... :D



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



ODPOWIEDZ