Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

ALARM!!! Antypolskie prowokacje, sabotaż itp. akcje

Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

ALARM!!! Antypolskie prowokacje, sabotaż itp. akcje

Nieprzeczytany post autor: Devana » środa 12 lut 2020, 13:03

Program w obronie polskiej policji - określany przez red. Macieja Maciaka jako bardzo ważny.

Musisz to wiedzieć!(704) Pobłażliwość dla bandery przyczyną wymordowania setek tysięcy Polaków

https://www.youtube.com/watch?v=1dfw6Y2r3yk


11 lut 2020

Wybór z komentów pod filmem:

Od razu mi śmierdział mi materiał Stonogi .

Po obejrzeniu filmu pana Stonogi i przeczytaniu kilku komentarzy pod nim jeden wniosek - przekaz filmu: policja to zła siła, którą jeśli tylko możemy musimy zniszczyć.
A dziś (tak jak wcześniej coś cicho) już kilka nagłówków z mediów głównego nurtu z nazwiskiem Stonoga (aresztowania rodziny) widziałem; ciekawy człowiek zainteresowany tematem wpisze Stonoga w internet i cyk, kolejny po lekcji życia pt. "HWDP". Nie wiem, która wersja jest prawdziwa ale jak zwykle z panem Stonogą coś śmierdzi.

Zgadzam się z Panem. Ogłupienie na yt trwa. Tylko CW24 tv jest dla mnie wiarygodne za bardzo racjonalne i logiczne rozważania. Byle tak dalej👍💪
Przecież ktoś musi głosować na nich w wyborach by wygrali, stąd tylu "nowych polakow"

Nie, nie przesadza pan. Szkoda, że pan nie ma czasu, bo ciekawe bywają też komentarze na niektórych forach, czy też pod filmikami. Wyraźnie czuje się podpuszczanie Polaków i wielu naiwnych daje się podpuszczać. Oczywiście od długiego czasu na Rosjan. Wątpię żeby Rosjanie sami na siebie podpuszczali. Rozwiązanie tego zagrożenia jest bardzo proste. Deport dla wszystkich! Dlaczego kosztem własnego bezpieczeństwa mają na nas żerować, panoszyć się, oczerniać etc. i nie tylko Ukraińcy. Kto na dodatek pozwolił na to, żeby obcy pracowali w naszych służbach (mam na myśli policję). Jaka pewność, że nie uprawiają sabotażu, nie rozpracowują naszych służb itd? Nie mam zaufania do żadnego obcego, bo i na jakiej podstawie, mam go mieć?
O żadnym rasizmie nie może być mowy, bo nie zauważyłam innej rasy u tego ukraińskiego kłamczucha! Jak dla mnie, to ten kłamczuch prowadzi interesy w naszym kraju, ale wyglądają mi na mafijne... Dlaczego Ukraińcy czują się w naszym kraju panami i bezczelnie się zachowują, to trzeba też pytać pana Gowina, który stwierdził, że to nowa polska elita (mam nadzieję, że nie pomyliłam nazwiska).
Kto ma w tym interes żeby doszło w naszym kraju do wojny domowej? Kto skorzysta? No i mamy odpowiedź.

Co do drugiej tury wyborów, to mam nadzieję, że Pan Maciej Maciak wygra w pierwszej turze, jak i drugiej. Polska tego potrzebuje już, natychmiast! Jeśli stanie się inaczej to nic w naszym kraju się nie zmieni i Polacy będą coraz biedniejsi, w marazmie i obcy szybko dokonają złowrogiego przejęcia naszego kraju, bo to od dłuższego czasu do tego zmierza. Obca agentura nie śpi tak jak wielu Polaków niestety!... Też wiele razy studzę głupie wpisy... ale w tym stanie wrzenia, jaki widać po wielu wpisach może dojść do wojny domowej. Oby nie! ... Ale jak nic nie zrobią w kierunku deportu z naszego kraju, wielu obcych przestępców, którym bezrozumnie a może i rozumnie(??) przyznano na dodatek polskie obywatelstwo, to może być z nami źle... A nawet bardzo źle! Rozwalą nam kraj a nasze życie będzie wisiało na przysłowiowym włosku...
Pozdrawiam panów, jak i cały zespół redakcji i dziękuję za kolejny świetny program.

Niestety Panie Macieju,telewizornia dyktuje kierunek myślenia i co gorsze,ludzie bezmyślnie wszystko łykają.A tak na marginesie to z pyśiuni ten finansista bardzo podobny do Danielsa.Strach się bać ile ich już jest na terenie naszego kraju?Pozdrawiam Panów,jak zwykle bardzo dobra analiza

Mamy piąta kolumnę, szykują nam nowy Wołyń jasne że to prowokacja, swoją drogą to jest za duże pobłażanie, nie mam nic do ciężko pracujących Ukraińców ale nasi pracodawcy są prześwietlani przez piąta kolumnę, przy zatrudnianiu muszą używać rozumu bo wiedzą o pracodawcach wszystko

0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7775
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14228 razy
Otrzymał podziękowanie: 13837 razy

Re: ALARM!!! Antypolskie prowokacje, sabotaż itp. akcje

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 14 lut 2020, 10:02

Niestety pan Maciak nie wygra ,nie ma kampanii ,to znaczy jego kampania nie jest widoczna w mediach :( Ludzie wpatrują się w TV i widzą tylko PO ,PiS i Biedronia a i jeszcze kandydata TVN .Problemem jest brak dostępu do mediów dla takich niszowych kandydatów :(
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: ALARM!!! Antypolskie prowokacje, sabotaż itp. akcje

Nieprzeczytany post autor: Devana » piątek 14 lut 2020, 16:01

Wydaje mi się, że Pan Red. Maciej Maciak deklarując swą gotowość do kandydowania jednocześnie zdaje sobie sprawę z tego, jakie ma szanse... (powiedział w jednym z poprzednich swoich programów, że jeśli doszłoby do wyboru między Dudą i Kidawą-Błońską, to on zagłosowałby na tą ostatnią ;))
Ale może nic straconego, bystrzy, pracowici i uczciwi Polacy oddani sprawie swojego kraju potrzebni są i gdzie indziej, na wielu innych strategicznych stanowiskach, a sądzę, że Pan Maciej został zauważony przez wielu Rodaków. No i dzieje się, więc wszystko się może zdarzyć, dopóki piłka w grze... W końcu "iskra" ma wyjść od NAS :mrgreen:
1 x



Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: ALARM!!! Antypolskie prowokacje, sabotaż itp. akcje

Nieprzeczytany post autor: Devana » poniedziałek 17 lut 2020, 16:07

Kontynuacja tematu poruszanego w odcinku: "Musisz to wiedzieć!(704) Pobłażliwość dla bandery przyczyną wymordowania setek tysięcy Polaków"

Musisz to wiedzieć! (708) Gdyby nie "kozackie" komentarze, to byśmy odpuścili ten temat....

https://www.youtube.com/watch?v=EUy81EnpOsQ


Opublikowany 15 lut 2020

Czy to polska policja napada na kogoś czy też na nią napadają?
Oraz m.in. znowu trochę o Z. Stonodze, symbolice tryzuba i trzeciej świątyni Salomona...
0 x



Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: ALARM!!! Antypolskie prowokacje, sabotaż itp. akcje

Nieprzeczytany post autor: Devana » poniedziałek 24 lut 2020, 23:23

Musisz to wiedzieć (713) PiS myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem krzywdzi Polaków

https://www.youtube.com/watch?v=zOteB4pSRtc


22 lut 2020

Odcinek MTW m.in. o działalności w Polsce niejakiego Szeremety Panczaka, jak Ukraińcy stają się obywatelami polskimi, trochę o Stonodze, "czarnym koniu" i polewaniu się szampanem, ukraińskich intelektualistach, odszkodowaniach dla Ukraińców wypłacanych w Polsce, o widłach i grasującej bandzie ukraińskiej na Lubelszczyźnie, itp. "ciekawostkach".

Wybrane komenty:

Ukraińcy w naszym kraju bardzo się panoszą, ponieważ mają na to przyzwolenie żydowskiego pis-u. Zakładają swoje enklawy ,do których nawet Polska Policja ma utrudniony dostęp,

na kartę polaka więcej załatwi się w Polsce niż na dowód osobisty będąc obywatelem.
proszę sprawdzić w praktyce :)

Ciekawe jakie wyroki dostaną ukraińscy gangsterzy z widłami??? Pan Adolf Kudliński dostał pół roku więzienia za nazwanie rumuńskich bandytów... rumuńskimi bandytami !!!

to jakis gangster, robi majątek na swoich pobratymcach albo ma do wykonania specjalne zadanie ..wygryźć naszych w naszym ktaju ..a co na to nasze władze ? śpią w najlepsze , udają że nic nie widzą czyli popierają , popierają te działania

O napadach z widłami w TVP cisza.

Ukrywają włamania i napady na Polaków w Polin

Panie Maćku,nie wszyscy emeryci sa moherowymi pisiorami :P a jeszcze skleroza mnie tak nie ogarnela,co bym nie skumała,jakiej prowieniencji jest pan Zbysio S...aha,jestem fanka siersciuchów,ale nie przysłaniaja mi one obrazu prawdziwej rozgrywki politycznych sciemniaczy :) No i nadal jestem fanka CW24...Pozdrawiam i zycze zdrowia :)

Zastanawia mnie tylko fakt,ze nikt nic nie robi i nie wierze ,ze az tylu Polakow nie wie co sie dzieje.A Pana podziwiam za nerwy ze stali i chec dalszego uswiadamiania .
0 x



Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: ALARM!!! Antypolskie prowokacje, sabotaż itp. akcje

Nieprzeczytany post autor: Devana » niedziela 08 mar 2020, 16:23

Musisz to wiedzieć! (726) 2/2 Wirus odcina Izrael od świata, a w Polsce sukcesy pełną gębą...

https://www.youtube.com/watch?v=EVtJaScgBIg


7 mar 2020

Wybrane komenty spod powyższego filmu (warto jednak przeczytać wszystkie):
Sukcesy PiS pełną gębą. A to w takim razie już odpowiadam kto w Polsce ponosi koszta w kwestii koronowirusa i w ogóle chorobowego.Jeżeli jest to firma państwowa to dotowana przez państwo, a jeżeli prywatna to istnieje z wypracowanego zysku firmy. Załóżmy że w firmie 100 osobowej zajdzie podejrzenie na obecność koronowirusa, to zgodnie z uchwaloną kilka dni temu SPEC Ustawą wirusową, wszyscy w firmie podlegają kwarantannie. I teraz tak - jak państwowa firma to za chorobowe zapłaci ZUS, ale jak prywatna to do 33 dni ma zapłacić firma prywatna. Rozumiecie?. Firma zamknięta i nie wypracowuje zysków a właściciel musi zapłacić za ten okres składki do ZUS za pracowników i jednocześnie pracownikom chorobowe. Musi też zapłacić wszystkie inne koszta stałe, np. podatki lokalne .To tyle w kwestii co PiS myśli o polskich prywatnych firmach. Po prostu... bankructwo murowane.

Stonoga jest w czołówce elity kolaborantów,od samego początku od kiedy się pojawił ma docierać do ludzi reprezentujących poziom zachowania i myślenia który to pokazuje w swoich filmach.Sluzby które go wypuscily doskonale wiedzą że jest to świetny infiltrator.
Kiedyś wszystko się kończy...i zarazem zaczyna ponad 5 naszych pokoleń lało krew strumieniami inwestowalo potezne pieniadze i majątki żeby wkoncu Polska i nasz język pojawiły się na świecie.Teraz banda najemnych kolaborantów dokonuje kolejnego rozbioru Polskiej ziemi tak spragnionej przez wszystkie największe mocarstwa świata od wieków.
Rozliczen czas nadejdzie za zdradę...

Dla mnie ten cały spokój wokół tego koronawirusa jest spowodowany ćwiczeniami defender i wszystko nie jest ujawniane tylko dlatego żeby nikt nie naciskał o odwołaniu, a jak już wszystkie wojska amerykańskie będą na naszym terenie to wtedy może być zwrot o 180° i zaczną się masowe izolacje ludzi i wykorzystanie specustawy, a wojska amerykańskie będą w tym pomagać i się nie zdziwie jak tylko je będziemy mieć na swoim terenie. Dziwi mnie, że konfederacja i różne niezależne, jedyne takie itp. media właśnie nie wywierają nacisku żeby odwołać te ćwiczenia. Moją uwagę zwrócił jeszcze jeden nagłowek: PILNE! Ekipa w (jedyne takie, niezależne, patriotyczne media) ... leci do USA ! Dla mnie pierwsza myśl, która przyszła do głowy to ewakuacja, bo być może wiedzą coś czego jeszcze my nie wiemy, ale miłośnicy jedynych takich nawet nie próbują robić jakiejkolwiek analizy

Kiedyś za niszczenie zakładów nawet byli skazywani na karę śmierci.

Ukraińców uzbroił Chabad, który świętuje Chanukę w Sejmie. To Chabad planuje tu jakąś akcje, pewnie taką jak na wschodzie Ukrainy.

Poza tym olbrzymie ilosci sprzetu wojennego przerzucane jest do Polski

Do lat 80-tych za przestępstwa gospodarcze istniała kara śmierci i była zasadzana i wykonywana

Też się sam nabrałem z pół roku temu na stonoge, jak łapał pedofili. Teraz widzę, że po prostu chciał pozyskać poklask u grupy prawilniaków. Możliwe nawet, że w ramach rekrutacji do jakiś jego dziwnych działań

Szykują majdan na okolice 20 kwietnia . Bąkiewicz ma wyprowadzić narodowców na ulice pod pretekstem olania podpisów w sprawie 447.

stonoga jest agentem

oby nas nie rozpracowali na trzy fajerki..
defender.. prowokacja i ukraińcy z bronią.. za szybko za dużo się w jednym roku dzieje.

Faktycznie macie racje,na poczatku sie cieszyłem ze tak Polacy jadą policjantom ze ich nagrywaja ,pyskuja itd,teraz widze ze to doprowadzilo do tego ze policjanci zaczeli sie zwalniac poniewaz nie dawali rady psychicznie,nie mieli zadnych praw,bo zaraz wyladowali na dywaniku u komendanta i zawieszony odrazu itd !! teraz PIS ,ja tak czuje ze bedzie bral ukraincow na policje i ci będą mogli nas pałowac i tak syjonisci nas upodlą !! chyba ze bedziemy mysleli jak Maciak i sie obudzimy w pore i zatrzymamy to mądrze głosujac,na polaków a nie zdrajców,bezpartyjnych !! bo partie siedza w kieszeniach korporacji jak caly PIS !!

Panie Maciak ja mam taką teorie że ten korona wirus to odwrócenie uwagi od tego że amerykańskie wojska masowo przyjeżdżają do Polski i pokrywa się to z ustawą o korona wirusie którą rząd uchwalił i do tego zacznie obowiązywać ustawa 1066 wiec wydaje mi się że niedługo nasz rząd może ogłosić że jest stan wyjątkowy i zacznie się wojna z rosją. Może weźmie to pan pod uwagę
0 x



Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: ALARM!!! Antypolskie prowokacje, sabotaż itp. akcje

Nieprzeczytany post autor: Devana » sobota 25 kwie 2020, 17:59

Niecałe pół godziny, a ile bezcennej wiedzy... było już wiele na ten temat (np. dr Jaśkowski), ale tu jest w bardzo przystępny sposób wyjaśnione wszystko i puzzle się znakomicie układają...
KOMENTARZ NA CZAS KRYZYSU - ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ
https://www.youtube.com/watch?v=dI5TkqOTuUs
link do cytowanego w filmie dokumentu:
https://sec.report/Document/0001145236- ... 000003.txt  
0 x



Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: ALARM!!! Antypolskie prowokacje, sabotaż itp. akcje

Nieprzeczytany post autor: Devana » sobota 02 maja 2020, 20:51

Kolejny odcinek z serii "Komentarz na czas kryzysu".
W każdym - jak dla mnie - sporo dających do myślenia informacji.

KOMENTARZ NA CZAS KRYZYSU. BIOROBOTYKA W PRAKTYCE
https://www.youtube.com/watch?v=TiHuSHW8D0I
0 x



Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: ALARM!!! Antypolskie prowokacje, sabotaż itp. akcje

Nieprzeczytany post autor: Devana » czwartek 14 maja 2020, 19:03

Jak to jest z tą polską policją??? Jest jeszcze polska czy już nie??? Obejrzałam o niej wcześniej filmik Jacka Caleiba (o którym krążą różne opinie...) Może ktoś coś więcej wie???
KOMENTARZ NA CZAS KRYZYSU. Spytaj policjanta - on Ci prawdę powie (?) SORRY WE DON'T SPEAK POLISH !
https://www.youtube.com/watch?v=MSov94ftXg4&list=PLCVpAAZailg8PcUvY0u-MmRrsViXTH_ST&index=31
14.05.2020
LINKI DO FILMU:
-https://www.youtube.com/watch?v=x86gz...
-https://www.youtube.com/watch?v=rAKCT...
-http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/...
Wiedza dla Wszystkich.
Projekt edukacyjno-społeczny.
kontakt: wdwinfo.kanal@gmail.com
facebook: https://www.facebook.com/Wiedza-dla-w...
Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę:
- poprzez serwis PayPal https://paypal.me/wiedzadlawszystkich...
- lub wpłatą nr konta PL 23 88821032 2001 0027 1934 0002-PBS Kędzierzyn-Koźle tytułem: darowizna na WIEDZA DLA WSZYSTKICH
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: ALARM!!! Antypolskie prowokacje, sabotaż itp. akcje

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 15 maja 2020, 15:13

Pawłowicz po prostu rozniosła niemieckiego prezesa FTK! ZOBACZ

Wpis Krystyny Pawłowicz na Facebooku robi prawdziwą furorę. A wszystko przez to, jak odpowiedziała na krytykę Polski dokonaną przez niemieckiego prezesa FTK.

Krystyna Pawłowicz napisała:
Demokracja, to ustrój polityczny w którym o sprawach decyduje wola większości obywateli uprawnionych do decydowania.
Według prezesa niemieckiego Federalnego Trybunału Konstytucyjnego ,Polska zmierza do totalitaryzmu, bo "redukuje demokrację do zasady zwykłej większości".
No więc, panie prezesie FTK, pan, specjalista od baaardzo już wysublimowanej i wieloprzymiotnikowej, by nie powiedzieć - zdegenerowanej demokracji "europejskiej" i "niemieckiej", najwyraźniej zagubił w tym wszystkim sens zwykłej "demokracji" BEZ przymiotników. Bo, albo zwykła większość, albo "demokracja" mniejszości i jej agresywny dyktat.

Wszystkie dodatki "rozmywające" z czasem demokrację, tj. wolę większości są lewicowo- liberalnymi wynalazkami mającymi demokrację osłabiać, aż do sprowadzenia jej do zasady, że demokracja to w praktyce rządy różnych przegranych mniejszości żądających uprawnień blokujących demokrację, tj. wolę większości.
Takim wynalazkiem jest np. instytucja trybunałów konstytucyjnych, mających, mimo wygranej większości unieważniać jej decyzje, wyrokami kilku "mędrców" wiedzących lepiej co "demokracja miała na myśli".
Współcześnie, większość uwzględnia z reguły potrzeby słabszych mniejszości, np. osób niesprawnych, starszych, potrzeby religijne niektórych mniejszości, czy mniejszości narodowych.
Ale żądania zgłaszane przez przegrane mniejszości, by demokratycznie wskazana większość uwzględniała POLITYCZNE postulaty i żądania politycznych mniejszości, zmierzające do unicestwienia lub zablokowania zwycięskiego programu zmian większości, wskazanego w wyborach, jest oczywistym ZAMACHEM na demokrację.
Tak, jak to robią przegrane partie i środowiska w Polsce wzywające do obalenia demokratycznie wybranych polskich władz.
W Polsce, na szczęście szanujemy zwykłą demokrację, a nie europejsko-niemiecką jej wersję, czyli "demokrację, czytaj: terror mniejszości".
Więc, panie prezesie FTK, niech Niemcy wracają póki czas do zwykłej demokracji, szanują prawa dzieci i rodziców do naturalnego życia, przestaną cenzurować dziennikarzy,nie niszczą demokracji w Europie przez legalizowanie szariatu i antydemokratycznego islamu.
https://telewizjarepublika.pl/pawlowicz ... l5p-0GgEio
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: ALARM!!! Antypolskie prowokacje, sabotaż itp. akcje

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 25 cze 2020, 22:17

Bezwzględne więzienie dla Adolfa Kudlińskiego. Za co???
niezaleznatelewizja

https://www.youtube.com/watch?v=JCShPg7ovkk

Nadawane na żywo 7 godzin temu
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: ALARM!!! Antypolskie prowokacje, sabotaż itp. akcje

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 16 lip 2020, 17:59

Mosbacher obraża Polaków?! Polska kolonią USA!? K. Smuniewski o odwołaniu ambasador USA!
Nadawane na żywo 2 godziny temu

https://www.youtube.com/watch?v=D-E4yy712FI


wRealu24
0 x



Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: ALARM!!! Antypolskie prowokacje, sabotaż itp. akcje

Nieprzeczytany post autor: Devana » poniedziałek 24 sie 2020, 00:03

Trochę info nt. niejakiego Mateusza Jarosiewicza i jego NEOS; podobno jest pochodzenia ukraińskiego, a jego ojciec wykłada psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim...
Słowianin to??? (patrząc po urodzie...)
Wnioski trzeba wyciągnąć samemu...
Koment z bloga czytywanego przeze mnie:
Elaszka pisze:
23 sierpnia 2020 o 13:15
iw, opanuj się – klapki zdejmij i nie daj temu bolkowi zablokować TWOJEGO ŚWIADOMEGO MYŚLENIA!!!!!!!

Ktos, kto promuje SMART CITY, TO RZECZYWISCIE MUSI BYĆ „DOBRY”!!! Jezeli ktos promuje takiego imbecyla przebiegłego, to mówi samo za siebie! Tym bardziej, ze pokazywałam KIM JEST!

Irokez slava
1,92 tys. subskrypcji
Prawda zawsze wychodzi na jaw 🙂
to czas, w którym trzeba stać po właściwej stronie 🙂

.https://www.youtube.com/watch?v=jVGjTq9Uyy0

Irokez slava w końcu przejrzał na oczy! NEOS niszczy wszystkie zarodki przebudzenia swiadomości!

Justine Freedom
Justine Freedom
1 miesiąc temu

Złodziej profilu przeciwników 5G na fb… prawo do życia ⛔ w tym celu zmanipulował dwoje członków ❗kiedy reszta była przeciwna wstawianiu jego konceptów i jego osobie ❗Nigdy mu nie ufałam ❗Prywatnie dziwny człowiek… zimny i wyrafinowany ❗

Marcin Koperski
3 tygodnie temu

W końcu ktoś merytorycznie rozprawił się z tym cwaniakiem. Warto jeszcze dodać, że Jarosiewicz wprosił się do stowarzyszenia „Prawo do życia” i niweczy jego długoletnią pracę. W ostatnim czasie powstało dużo wątpiwości do jego szczerych intencji w walce z elektroskażeniem. Najpierw wyszło na jaw, że Jarosiewicz ze swoim SmartCity uczestniczył w pracach Ministerstwa Cyfryzacji w opracowywaniu raportu „IoT w polskiej gospodarce”, która w świetle dokumentu ma opierać się właśnie na sieci 5G i nawet się pod nim podpisał. Żeby nie być gołosłownym podaję link:

https://www.gov.pl/attachment/82ad18f8- ... 87b522e46b.

Później ktoś znalazł dokument, pod którym podpisał sie Jarosiwicz, jako dyrektor Centrum Rozwoju Stosunków Polsko-Chińskich przy Istytucie Północnym, w którym w Imieniu Instytutu sprzeciwia się nałożonym na chińczyków sankcjom, wychwalając przy tym chińską technologię 5G, którą określił mianem ważnej i drogiej. Dokument dalej jest dostępny na serwerach Instytutu:

http://www.ip.org.pl/wp-content/uploads ... ment-1.pdf.

Zwrot o 180 stopni w stanowisku Jarosiewicza w odniesieniu do sieci 5G nastąpił gdzieś na przełomie czerwca i lipca 2019 r., tj. kilka miesięcy po wprowadzeniu sankcji na Chiny, kiedy to już oczywisym było, że ewentyalna rozbudowa sieci 5G w Polsce odbędzie z wykluczeniem chińskich dostawców. Wtedy Jarosiewicz wprasza się do Stowarzyszenia „Prawo do życia” przy pomocy Tobiasza i Agaty, oferując prowadzenie profili stowarzyszenia w mediach społecznościowych. Wtedy też startuje z tym swoim całym „Neos’em”, którego oficjalnie pierwszym postulatem na stronie internetowej jest walka z 5G, choć w jego wypowiedziach ten temat schodzi na dalszy plan. Pod publikowanymi filmami jarosiewicz prosi o darowizny, podając numer swojego prywatnego konta. Patrząc na ilość publikowanych przez niego materiałów, i na jego tryb życia prezentowany w live’ach, stwierdzić można, że raczej nie ma on innych źródeł dochodów. Pytanie więc: kto w rzeczywistości finansuje to całe przedsięwzięcie? Odpowiedź, cytując klasyk: nie wiem, ale się domyślam.

.https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

LUDZIE ZACZYNAJA WIDZIEĆ, KIM JEST TEN CWANIAK I DLA KOGO PRACUJE!

W TYM KOMENTARZU CHODZI O BOSAKA:

Łukasz Łapa
1 miesiąc temu

To wszystko prawda.
Też spotkałem tą pijawke na swojej drodze.
Wraz z Krzyśkiem Tytko napisaliśmy interpelację poselską, która zapoczątkowała zespoły parlamentarne dot złóż.
Właśnie na tych zespołach Mateusz przykleił się do Krzyśka i do tej pory wypija z niego energię.
Nie dość że wybił się na plecach Krzysztofa to ostatnio gdy Krzysiek chciał kandydować na prezydenta aby móc wejść na antenę TV aby móc powiedzieć Polakom prawdę.
Ale gdy przyszedł do Mateusza aby tym razem to on mu pomógł ten stanowczo odmówił pomocy.
Nie dość tego, ze smutkiem patrzę jak ten karakan zdominował Krzyśka i potrafi zrugać go za byle co. Aż żal patrzeć.
A co do twórczości tej małej pijawy to mam nieodparte wrażenie, że metody działania do złudzenia przypominają sekte.

7
TerraPeuta
TerraPeuta
1 miesiąc temu
cała masa ludzi, która miała z nim styczność pisała do mnie o ich „nieprzyjemnych” doświadczeniach z nim.

NEOS Mateusz Jarosiewicz – NIE KRADNIJ i NIE KŁAM _______ | _______ SiP – czyli POLE GNOJU #16

https://www.youtube.com/watch?v=U3vvqao1eBg&t=1048s
z https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... ent-100233
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: ALARM!!! Antypolskie prowokacje, sabotaż itp. akcje

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 30 paź 2020, 19:22

Czy Polska ZAPŁONIE!? Antifa zjeżdża do Warszawy? Orędzie Kaczyńskiego! ZIEMKIEWICZ i Usiądek w MN
Nadawane na żywo 27 paź 2020

https://www.youtube.com/watch?v=2MJmtMz0UZU

Media Narodowe
0 x



cyberlight
Posty: 64
Rejestracja: niedziela 25 paź 2020, 19:26
x 7
x 5
Otrzymał podziękowanie: 40 razy

Re: ALARM!!! Antypolskie prowokacje, sabotaż itp. akcje

Nieprzeczytany post autor: cyberlight » niedziela 01 lis 2020, 16:46

Czy została wykluczona już korupcja Trybunału Konstytucyjnego?
Jeżeli nie to możemy się spodziewać, że prawica dołączy do protestów z hasłami: "Targowica"
0 x



Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: ALARM!!! Antypolskie prowokacje, sabotaż itp. akcje

Nieprzeczytany post autor: Devana » wtorek 09 lut 2021, 00:29

Artur Nowacki o Marcinie Vam
"Poniżej film z wypowiedzią Artura Nowackiego członka społeczności Ariów o Marcinie Vam vel Pol Lechicki (Marcin Kryniecki).

https://www.youtube.com/watch?v=MPvxqczAxkM

Na stronie https://ariowie.org/ pojawiły się też nowe informacje i komentarze."
cyt. z:
https://wolnislowianie.wordpress.com/20 ... cinie-vam/

https://ariowie.org/
vs.
https://ariowie.com
0 x



ODPOWIEDZ