Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4909 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: sandra » niedziela 22 lip 2018, 13:54

... jak to co dalej ?
Diagnozy Grabowski zgrabnie dokonał i pokazał jaka to szlachetna formacja Kukiz15, a jakie brzydkie i zepsute PO-PIS.
Coraz częściej trudno odróżnić, kabaret to czy debata sejmowa ??
Mnie, nasuwa się jeden konstruktywny wniosek po tej tyradzie;
....pOsły na rowery !!!

Obrazek
0 xAwatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4909 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: sandra » niedziela 29 lip 2018, 10:32

Posłom PO, którzy chcą ulicznego piekła, przypomnijmy słowa Donalda Tuska: „Każdy, kto podnosi rękę na polskiego policjanta, podnosi rękę na państwo polskie”
Dyskredytowanie rządu Zjednoczonej Prawicy, ośmieszanie jego zwolenników, podważanie wiarygodności policji i innych służb, pogłębianie konfliktów, napuszczanie bojówek, organizowanie agresywnych manifestacji to tylko część realizowanego precyzyjnie planu zniszczenia. Wielokrotnie pisałam już o dawno przećwiczonych metodach, które sprawdziły się nie tylko na Majdanie, ale podczas kilku udanych rewolucji.

Wszystko, co obserwujemy, wymyślił żyjący 25 wieków temu w Chinach wybitny strateg wojskowy Sun Tzu , który dowodził wojskami króla Wej, odnosząc same sukcesy. Wszyscy znamy chyba jego sławną księgę „Sztuka wojny”, z której japońscy władcy korzystali już w VIII stuleciu. Przypomnijmy jednak główne założenia, by łatwiej wyłapać współczesne analogie.
Waszym celem powinno być opanowanie w stanie nietkniętym wszystkiego, co jest pod słońcem. W ten sposób wasze wojska pozostaną nie zmęczone, a wasze zwycięstwo będzie całkowite. Oto sztuka ofensywnej strategii”

— pisał Sun Tzu, przedstawiając „13 złotych zasad”, którymi należy kierować się, by wygrać:

1. Dyskredytujcie wszystko co dobre w kraju przeciwnika
2. Wciągajcie przedstawicieli warstw rządzących przeciwnika w przestępcze przedsięwzięcia
3. Podrywajcie ich dobre imię. I w odpowiednim momencie rzućcie ich na pastwę pogardy rodaków
4. Korzystajcie ze współpracy istot najpodlejszych i najbardziej odrażających
5. Dezorganizujcie wszelkimi sposobami działalność rządu przeciwnika
6. Zasiewajcie waśnie i niezgodę między obywatelami wrogiego kraju
7. Buntujcie młodych przeciwko starym
8. Ośmieszajcie tradycje waszych przeciwników
9. Wszelkimi siłami wprowadzajcie zamieszanie na zapleczu, w zaopatrzeniu i wśród wojsk wroga
10. Osłabiajcie wolę walki nieprzyjacielskich żołnierzy za pomocą zmysłowych piosenek i muzyki
11. Podeślijcie im nierządnice, żeby dokończyły dzieła zniszczenia
12. Nie szczędźcie obietnic i podarunków, żeby zdobyć wiadomości. Nie żałujcie pieniędzy, bo pieniądz w ten sposób wydany zwróci się stukrotnie
13. Infiltrujcie wszędzie swoich szpiegów.

Jak przekonywał Sun Tzu, takie właśnie środki należy podjąć, żeby siejąc niezgodę i rozkład, doprowadzić do zwycięstwa. Wiedzieli o tym także Sowieci, szkoląc swoją czerwoną agenturę z wykorzystaniem spuścizny chińskiego stratega. Te same metody widzimy dzisiaj. Protestujący to tylko element potężnej i zaplanowanej rozgrywki.
Czytaj więcej;

https://wpolityce.pl/polityka/405704-dl ... slow-tuska
1 xAwatar użytkownika
Jancio
Posty: 915
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 666 razy
Otrzymał podziękowanie: 1113 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: Jancio » poniedziałek 30 lip 2018, 12:10

Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Autorka tekstu bardzo się wysiliła sięgając do tak odległej historii na udowodnienie swoich tez. a wystarczyło cofnąć sie 100 lat do tyłu i prześledzić jak do władzy dochodzili wodzowie na wschodzie i zachodzie Polski. Co do zachowania opozycji to polecam cofnąć się tylko 25 lat do tyłu i sprawdzić kto stał na czele tłumu który spalił kukłę Bolka, a kto go wcześniej wypromował. Dla opornych na wiedzę podpowiem, że to ten sam co dwadzieścia trzy lata potem krzyczał z trybuny sejmowej o "kanaliach zdradzieckich mordach" i to ten sam który dwadzieścia pięć lat potem dowodzi ugrupowaniem jawnie łamiącym Konstytucje. Której nie jest w stanie w demokratyczny sposób zmienić jak robi to jego przyjaciel Orban na Węgrzech. To ten sam który krzyczał o rozkradaniu majątku narodowym a który sam w sposób o wiele większy uwłaszcza się na nim. Wystarczy porównać wysokość przyznawanych nagród w ciągu ostatnich 5 lat. Ponoć pieniądze najlepiej przemawiają do wyobraźni suwerena.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12113 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 30 lip 2018, 18:42

jarki, olki, bolki siedzą w tej samej grabieżczej komitywie od ponad stu lat, kłócą (udają) się między sobą, a Janusze, Jancie i inne takie tam, cieszą się z powagi własnych wyborów, rópta co kceta...Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
św.anna
Posty: 1267
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 77
x 95
Podziękował: 2435 razy
Otrzymał podziękowanie: 2905 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: św.anna » sobota 04 sie 2018, 17:57

Leszek Miller:
Aleksander Kwaśniewski wraz z innymi osobistościami podpisał list otwarty, który zaczyna się od słów: „Pamiętamy ponure czasy PRL”. Czasy były ponure, ale młodzież radosna.
Obrazek
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12113 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 12 sie 2018, 14:35

kto rozwiązał marsz upamiętniający Powstanie Warszawskie...

https://www.facebook.com/marcin.rola.5/posts/2245763085495175

Obrazek


Pozdrawiam - THotal :)
0 xAwatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4909 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: sandra » piątek 17 sie 2018, 11:43

Opozycja totalna, czyli instynkt śmierci
Rafał Ziemkiewicz
wybrane cytaty;
Próbuję sobie wyobrazić kandydata na mera Paryża, który dystansuje się od corocznej defilady wojskowej 14 lipca, szydzi z jej uczestników i chwali się, że w tym czasie odwiedzał jakiś lokalny jarmark, smakując sprzedawany tam dżem i znajdując w tym "odtrutkę na patetyczny nastrój wielkiej defilady".
Albo jakiegoś lokalnego chairmana z hrabstwa Arlington, który odmawia przedstawicielom US Army prawa wstępu na rocznicowe uroczystości na sławnym cmentarzu wojskowym, leżącym w tymże hrabstwie.
Albo liderów SPD, FDP, czy nawet Zielonych, bojkotujących manifestacyjnie obchody Dnia Jedności Niemiec, żeby nie pojawić się obok Angeli Merkel, i zapowiadających, że prawdziwe obchody to będą dopiero za dwa lata, kiedy oni wygrają wybory i kiedy obecnych ministrów, prezesów, redaktorów naczelnych, czy nawet komentatorów politycznych, powsadzają do więzień.
Tymczasem opozycja obecna woli dumnie rzucać milionom Polaków w twarz, że są ciemnotą i motłochem, wyznającym wartości najgłębiej niesłuszne, i zapowiadać im: czekaj, hołoto, przyjdzie nam z pomocą Europa, i zrobimy z wami porządek!
Dokładnie w duchu stalinowskiego filozofa Krońskiego, patrona dzisiejszego wydziału filozofii UJ, który "sowieckimi kolbami" chciał wybijać Polakom z głów zacofanie.
Tyle tylko, że teraz kolby mają być europejskie i pomalowane na tęczowo.
To jest instynkt. Instynkt tak przemożny, że żgnięci nim platformersi nawet nie próbują uruchomić mózgu, zastanowić się nad swoją sytuacją. Grają "Mazurek Dąbrowskiego"? To wypinamy się, robimy miny i pierdzimy na wargach - bez chwili namysłu.
Defilada? Widowisko na Placu Piłsudskiego? Wyśmiewamy patos i patriotyczną grafomanię.
Święto narodowe? Bojkotujemy!
Marsz pod biało-czerwonymi sztandarami to odrażający "neonazizm".
Patriotyzm dopuszczalny jest tylko, jeśli polega na zbieraniu psich kup, a nie na "celebrowaniu klęsk". A tym bardziej zwycięstw, bo przecież te zwycięstwa tylko umacniały narodową megalomanię!
Za to jak ktokolwiek Polskę atakuje, choćby jej stawiał zarzuty najgłupsze i najbardziej niesprawiedliwe z możliwych - kiwamy z powaga głowami, cmokamy z zachwytem i obłudnie zbolałym tonem potwierdzamy, że "czas wreszcie uderzyć się w piersi i dokonać rozrachunku".
Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/opinie/ziemkie ... ign=chrome
0 xAwatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4909 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: sandra » niedziela 26 sie 2018, 17:40

Totalna opozycja głupsza niż policja zezwala - rozpowszechniając fake newsy "robi sobie na głowę"
tylko jeden krótki cytat;
Totalniacy, może przestalibyście kombinować I poszukali w swoim gronie ludzi rozumnych i kulturalnych, którzy mogliby obalić powszechne w narodzie przekonanie, że różne Grabce, Nitrasy i Siemoniaki są głupsze niż policja zezwala.
Myślę, że tacy są, ale się ukrywają, bo nie chcą wyjść na idiotów w oczach społeczeństwa.
czytaj więcej;
https://wpolityce.pl/polityka/409405-to ... ja-zezwala
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12113 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 01 wrz 2018, 07:00

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... ater&ifg=1Pozdrawiam - Thotal :)

Thotal ,treść tego linku jest niedostępna ,pewnie ma włączoną popcję znajomi z grupy ,lub znajomi i my go nie widzimy. Skopiuj go i wstaw lub prześlij mi na PW to wstawię
0 xAwatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4909 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 03 wrz 2018, 15:27

Prąd „drogi jak nigdy”? Sprawdziliśmy
Opozycja grzmi, że mamy „prąd drogi jak nigdy” i że będzie on „najdroższy w UE”. Portal WysokieNapiecie.pl postanowił sprawdzić ile w tym prawdy, a ile politycznej demagogii.
Czytaj więcej...

https://www.polska2041.pl/energia/news- ... Id,2626170
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12113 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 15 wrz 2018, 16:46

0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 13303
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 938
x 349
Podziękował: 13520 razy
Otrzymał podziękowanie: 20286 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 15 wrz 2018, 18:30

ceny prądu w UK są zróżnicowane i dużo zależy od lokalizacji i dostępności danego operatora,-
a jest z czego wybierać. Oczywiście reklamy reklamami, a nie wszystko na końcu jest tak pięknie.
Średnie ceny prądu wg statystyk UE:
https://ec.europa.eu/eurostat/statistic ... tistics/pl
ta przestroga o najwyższych cenach prądu w RP jest na 2020, więc to prognoza a nie stan fatyczny:
https://superbiz.se.pl/wiadomosci/ogrom ... -VgJa.html

Edit:
jest drożej niż w Czechach, ale nie tak jak w Belgi:
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 12849.html
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9337
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 401
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13532 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 15 wrz 2018, 20:06

To opozycja nie zna jeszcze cen prądu u Niemców, podrożało 47%, ekologiczne (?) wiatraki kosztują w eksploatacji krocie, kupa lasów dla nich wycięta, a zapewniają tylko 3,1% energii elektrycznej. W elektryczności Niemcy wsadzili rączkę do nocnika, a nasi ciemniacy próbują ich naśladować. Opozycja totalna, zwykle zapodaje totalne bzdury, jako hasła wyborczo-nośne, ot i to wszystko.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 915
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 666 razy
Otrzymał podziękowanie: 1113 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: Jancio » środa 19 wrz 2018, 13:09

Nie dajmy się zwariować z tymi Twoimi danymi to coś nie halo. Znalazłem taka stronę i nie znam jej wiarygodności, ale inne znane mi dane są zbliżone https://www.energy-charts.de/energy_pie.htm Co do cen energii to są one per saldo sztuczne zazwyczaj zatwierdzane przez krajowego regulatora z poprawka na lobby energetyczne. Przy podpieraniu się porównywaniu cen warto posiłkować uwzględnieniem siły nabywczej bo co z tego żeniemcy maja najdroższy prąt jak zarabiaja 2-3 razy tyle. to pachnie demagogia ;)
Obrazek

Patrząc na ten wykres i mając z tyłu głowy obecny wzrost cen węgla w Polsce to mam ogromne zaniepokojenie co do cen energii u nas w kraju. Rozwiązanie jest bardzo proste. Wystarczy uwolnić energie wodna na ciekach wodnych, gdzie przez pazerność miłościwie nam rządzących się to nie opłaca, a wystarczy tylko chcieć.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15997
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 869
Podziękował: 29855 razy
Otrzymał podziękowanie: 24075 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 21 wrz 2018, 23:31

0 xAwatar użytkownika
Jancio
Posty: 915
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 666 razy
Otrzymał podziękowanie: 1113 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: Jancio » sobota 22 wrz 2018, 09:42

To czysta socjotechnika i pranie mózgu dziś o pisie można by zbić duzo gorszy film. choćby porównać nagrody jakie sobie przyznała PO a obecnie PIS. Agencje PR za nasze pieniądze maja się dobrze.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4909 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 22 wrz 2018, 10:13

Przyzwoitość nakazuje być obiektywnym ... :lol:
Ale zawsze mogę się mylić.
0 xAwatar użytkownika
Jancio
Posty: 915
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 666 razy
Otrzymał podziękowanie: 1113 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: Jancio » sobota 22 wrz 2018, 15:04

Takiż tez staram się być, ale nikt nie jest idealnym. :D Czyż nie?
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4909 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 22 wrz 2018, 15:38

Ależ tak....Bywają i szczególne przypadki, nad którymi trzeba się z troską pochylić ... :lol:
0 xAwatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4909 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 24 wrz 2018, 20:03

Ojkofobia, czyli nienawiść do własnego narodu, celnie definiuje postawę totalnej opozycji
krótkie cytaty
Takiej toksycznej opozycji jak działa u nas nie ma chyba żadne inne państwo. Ludzie, którzy powołują się na wartości Europejskie, mają na sztandarach demokrację i konstytucję, w praktyce szkodzą państwu, w którym żyją, ile tylko dają radę.
Napuszczanie na Polskę instytucji Unii Europejskiej i czerpanie niesłychanej satysfakcji z każdego upomnienia nas przez persony miary Timmermansa czy Verhofstadta, świadczy o niezwykle złych intencjach wobec Polaków. A już doprowadzanie do wytaczania przez Unię przeciwko Polsce przeróżnych formalnych dział, to zwykła zdrada.
czytaj więcej;
https://wpolityce.pl/polityka/413683-oj ... j-opozycji
0 xAwatar użytkownika
św.anna
Posty: 1267
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 77
x 95
Podziękował: 2435 razy
Otrzymał podziękowanie: 2905 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: św.anna » poniedziałek 24 wrz 2018, 20:43

sandra pisze:
poniedziałek 24 wrz 2018, 20:03

Napuszczanie na Polskę instytucji Unii Europejskiej i czerpanie niesłychanej satysfakcji z każdego upomnienia nas przez persony miary Timmermansa czy Verhofstadta...
Raczej czerpią coś więcej.
0 xAwatar użytkownika
Jancio
Posty: 915
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 666 razy
Otrzymał podziękowanie: 1113 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: Jancio » poniedziałek 24 wrz 2018, 20:52

JA nie widziałem takiej toksycznej władzy, która tak potrafiła by skłócić naród poza przypadkami uzurpatorów rożnej maści. Przykład nagród dla swoich najlepiej to ilustruje, a wpisanie na liste wyborcza kolesia co palił kukle przeciwnika politycznego jest tego dowodem. Władzy która pod siebie układa prawo wyborcze i prawo sadownicze by zapewnić sobie utrzymanie przy korycie do końca świata
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1267
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 77
x 95
Podziękował: 2435 razy
Otrzymał podziękowanie: 2905 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: św.anna » poniedziałek 24 wrz 2018, 21:59

Maria Nurowska - polska powieściopisarka i nowelistka (za wiki) do aktora porno, u nas znanego jednak bardziej z roli "amerykańskiego generała Kufa Drahrepusa: "Generale! Wyjął mi to pan to z ust!"

Obrazek

także tak
:lol:
1 xAwatar użytkownika
Jancio
Posty: 915
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 666 razy
Otrzymał podziękowanie: 1113 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: Jancio » poniedziałek 24 wrz 2018, 22:48

blueray21 pisze:
sobota 15 wrz 2018, 20:06
To opozycja nie zna jeszcze cen prądu u Niemców,
Bez obrazy że wracam do tematu, ale jest niczym pieczony kartofel z ogniska. Wykrakałem
Jeszcze latem minister energii Krzysztof Tchórzewski naciskał na kontrolowane przez Skarb Państwa koncerny, by nie podnosiły cen prądu dla gospodarstw domowych, co nieprzypadkowo zbiegło się ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Jednocześnie, jak wyliczyła "DGP", brak podwyżek w taryfie G oznacza utratę 3 mld zł przychodów w skali roku
Za
To jest przykład bolszewizmu PRL-oskiego kiedy sekretarz kształtował ceny Czy ta " dobra zmiana" liczy na amnezje narodu. Czy jak za bolszewi po trupach do władzy absolutnej.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15997
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 869
Podziękował: 29855 razy
Otrzymał podziękowanie: 24075 razy

Re: OPOZYCJA totalna – dokąd zmierzacie ?!

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 25 wrz 2018, 23:17

Paweł Kukiz nie zostawia suchej nitki na Schetynie: Targowica! To obrzydliwe!

https://www.youtube.com/watch?v=HOynm1zacxA

Opublikowany 24 wrz 2018
- Wielokrotnie mówiłem, że skargi na Polskę przed międzynarodową społecznością to jest targowica (...) Byli przekonani, że będą rządzić wiecznie to teraz konsekwencje są takie, że z podkulonym ogonem biegają na skargę do Niemiec i Włochów. To obrzydliwe - powiedział Paweł Kukiz, odnosząc się do wizyty Grzegorza Schetyny, który pojechał do Berlina na spotkanie z kanclerz Angelą Merkel.
0 xODPOWIEDZ