Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

KOD

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12113 razy

KOD

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 29 sty 2016, 19:36

komitet opluwania demokracji w pełnej kraśce...


https://www.youtube.com/watch?v=TmCLLyv0fHg

Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12113 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 14 lut 2016, 09:47

KOD ma speców z USA

Pogłoski o polskim Majdanie, który Amerykanie mają nam urządzić na wiosnę, mają chyba coś na rzeczy. Polski spec od rozruchów hodowany w USA, Mac Bartkowski, który wcześniej doradzał Ukraińcom, zaczyna teraz aktywować się na odcinku polskim.Dwa lata po spontanicznym obywatelskim Majdanie w Kijowie Ukraina leży na łopatkach. Jeden klan oligarchów zastąpił drugi klan oligarchów, w imię strategii „bastards, but our bastards„, brakuje kasy bo Międzynarodowy Fundusz Walutowy zaczyna już umywać ręce a słynna „walka z korupcją” nawet nie ruszyła z miejsca. Zginęło za to kilka tysięcy osób a ciemny ukraiński lud wiąże koniec z końcem tak jak wiązał. Władze USA przyznały, że przez lata wydały 5 miliardów $ na budowanie demokracji na Ukrainie.

Jeżeli Polska ma wywalić teraz 5 miliardów $ na przestarzały system Patriot aby w zamian dostać w łeb drugim spontanicznym obywatelskim Majdanem, to lepiej chyba tych miliardów $ nie wydawać.

Pierwsze czerwone światło zapaliło się nam w głowie po wizycie Leszka Balcerowicza w amerykańskiej akademii wojskowej The Sentinel:

monsieurb.neon24.pl/post/126102,koniec-czkawki-z-lawki

Leszek Balcerowicz to ojciec chrzestny Nowoczesnej i mentor Ryszarda Petru, który już przebiera nogami do wyprowadzenia ludzi na ulice. A obok Petru stoi „oddolny” ruch KOD, w którym roi się od politykow opozycji i beneficjentów poprzedniego systemu (w tym także byłych esbeków).

Drugie czerwone światło zapaliło się nam po nominacji Paula Jonesa na ambasadora USA w Polsce. Ambasador Jones jest ekspertem od państw frontowych (Rosja, Bośnia, Macedonia, Afganistan, Pakistan) i jego ekspercki profil w Warszawie kontrastuje z ambasadorami USA np. na Węgrzech i Czechach, gdzie ambasadorami są dyplomatyczni dyletanci (prawnik i producentka serii telewizyjnych), którzy dostali fotel ambasadora za finansowanie wyborczej kampanii Baracka Obamy.

Ambasador Jones bardzo szybko skumał się z czerwoną palikociarnią:

monsieurb.neon24.pl/post/128248,sojusznik-od-tylu

Trzecie czerwone światło zapaliło się nam po bardzo agresywnej kampanii ataków na Polskę w amerykańskich lewicowych mediach, o czym pisaliśmy.

Polskę zaatakowali także lobbyści amerykańskich firm zbrojeniowych:

monsieurb.neon24.pl/post/126279,cepa-wszczyna-wojne

Teraz zaś obserwujemy uaktywnienie się na froncie polskim rezydującego w USA eksperta od tzw. „nonviolent conflict & civil resistance„, niejakiego Maca Bartkowskiego, który wcześniej doradzał Ukraińcom:

foreignpolicy.com/2016/02/08/polands-liberals-strike-back/

www.kyivpost.com/opinion/op-ed/maciej-b ... 54305.html

Bartkowski zasiada w zarządzie International Center for Nonviolent Conflict:

www.nonviolent-conflict.org/


Patrząc na te wszystkie ruchy i na precedensy w innych krajach, pachnie to nam wszystko przygotowaniami do kolejnego „spontanicznego oddolnego obywatelskiego ruchu bezbronnych cywili” czyli do Majdanu 2.0.

W takim kontekście, o ile postawa naszych amerykańskich sojuszników się nie zmieni, wydawanie 5 miliardów $ na Patrioty to kupowanie sobie za nasze własne pieniądze stryczka na szyję. Bo część tych pieniędzy może finansować nie tylko antypolskie kampanie znanego „filantropa” Sorosa ale i ludzi takich jak specjalista od strategii „nonviolent conflict” Mac Bartkowski.
Warszawa – czy zamiast drugiego Budapesztu będzie drugi Kijów ?

Stanislas Balcerac

Za: http://monsieurb.neon24.pl/post/129581, ... ecow-z-usa

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kod-m ... sa-2016-02
Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12113 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 17 lut 2016, 09:26

III Żydo-RP – żydowski przekładaniec
Tworzenie i promowanie organizacji takich jak np. KOD w IIIŻydo-RP ma na celu utrzymanie i podsycanie podziału na zwolenników dwóch, pozornie przeciwnych sobie politycznie, żydowskich, syjonistycznych obozów władzy – obozu PiS i obozu PO.Od KOR do KOD
Zygmunt Wrzodak o KOD

_________________________

Jednym z głównych celów polityki żydowskich reżimów Zachodu jest atomizacja społeczeństw, czyli dążenie do rozbijania jedności nie tylko całych narodów, ale tworzenie podziałów także wewnątrz poszczególnych grup społecznych, np. wewnątrz grup zawodowych itp.

Tworzenie przez żydo-reżimy i promowanie w powszechnych żydo-mediach organizacji takich jak np. KOD w IIIŻydo-RP ma na celu utrzymanie i podsycanie podziału na zwolenników dwóch, pozornie przeciwnych sobie politycznie, żydowskich, syjonistycznych obozów władzy – obozu PiS i obozu PO. Dzięki takiemu zabiegowi możliwe jest utrzymanie żydowskiego politycznego wahadła, wychylającego się od PO do PiS i odwrotnie.

Ogłuszane żydowską propagandą społeczeństwo nie jest w stanie zauważyć, że jeśli chce trwać jako naród i państwo, nie tylko mogłoby, ale wręcz musi samo zorganizować własną reprezentację i wyeliminować syjonistyczną zgniliznę degenerującą zarówno państwo jak i naród.

Innym przejawem społecznej atomizacji jest nakręcanie społecznych napięć i nienawiści związanych ze zjawiskiem masowego napływu do Europy obcych kulturowo i etnicznie imigrantów. Umozliwiło to żydo-reżimom i ich mediom odwrócenie społecznej uwagi od problemów ekonomicznych, od sterowanego upadku cywilizacyjnego Zachodu, od zbrodni światowego terroryzmu i wzniecania wojen, za które wyłączną odpowiedzialność ponosi światowa żydowska finansjera USA i Wlk.Brytanii i zainstalowane przez nią na Zachodzie kolonialne żydo-reżimy. Ta sama żydowska finansjera odpowiada za problem imigracji. Jednak przeciętny Europejczyk – w tym także Polak – za sprawą żydowskich mediów widzi jedynie zło w imigrantach, a nie w żydo-reżimach – nie odróżnia skutków od ich przyczyn.

Nie oznacza to, że należy przystać na żydowską, syjonistyczną politykę i manipulacje i otworzyć granice dla imigrantów – nie. Należy podjąć działania odwrotne, dążyć przede wszystkim do zniszczenia żydo-reżimów, czyli do wyeliminowania źródeł cywilizacyjnego regresu i światowego terroryzmu, co powstrzyma imigracyjne fale i uchroni białą rasę przed jej planowanym zniszczeniem.

Dariusz Kosiur


__________________________

Prezentowany tekst „Zygmunt Wrzodak o KOD” jest komentarzem autora do artykułu prof.A.Śliwińskiego „Czy Polskę czeka II „kolorowa rewolucja?” –http://votan9.neon24.pl/post/129536,czy-polske-czeka-ii-kolorowa-rewolucja

„(
) „Komitet Obrony Demokracji”. Nazwa ta sugeruje, że celem ruchu jest raczej obrona, podważanego przez Prawo i Sprawiedliwość, układu interesów politycznych i ekonomicznych, które wyłoniły się w latach 2007-2015. Nie ma to nic wspólnego z demokracją, co zostało łatwo wypomniane organizatorom ruchu. Drugi, być może jeszcze poważniejszy błąd polityczny polega na przejęciu inicjatywy politycznej przez skompromitowanych przywódców i aktywistów Platformy Obywatelskiej, PSL oraz ugrupowań lewicowych. Czym innym jest przecież ruch demokratyczny, a czym innym konglomerat polityków „przegranych” w ostatnich wyborach parlamentarnych; czym innym ulica, a czym innym gabinety poselskie.”– prof.A.Śliwiński

__________________________

„Zapewne opinię publiczną zastanawia, dlaczego skompromitowany komunista, wyjątkowy nieudacznik (Wojciech Jasiński), dostaje potężna firmę ze 100 mld zł. obrotów rocznie. Chcąc odpowiedzieć na to pytanie, trzeba sięgnąć do wczesnych lat 90 – tych, gdy L. Kaczyński zostaje szefem NIK. Jasiński zostaje szefem jego gabinetu, a później pełni inne ważne funkcje w NIK ( w NIK dostają wtedy intratne stanowiska Paweł Rabiej, dziś Nowoczesna.pl – przyjaciel J.Kaczyńskiego oraz przyjaciel śp. A.Szczygło.)” – „Sekretarz POP PZPR szefem PKN Orlen” –Z.Wrzodak – https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... pkn-orlen/

__________________________Śp. Lech Kaczyński, którego poznałem w latach 90. i który był jednym z moim mentorów, był państwowcem, człowiekiem odpowiedzialnym. Nigdy nie pozwoliłby sobie na nieodpowiedzialność i na składanie obietnic, które podkopują państwo, narażają obywateli na bezrobocie, na utratę oszczędności. Dlatego tu, pod jego pomnikiem w Radomiu, chcemy przypomnieć PiS-owi, że w życiu publicznym, a zwłaszcza w gospodarce, trzeba być odpowiedzialnym – powiedział Paweł Rabiej, członek zarządu .Nowoczesna, na konferencji prasowej z Katarzyną Kalinowską, liderką partii w Radomiu.

__________________________

Zygmunt Wrzodak o KOD

W zasadzie dobry tekst pod kątem rozpracowywania nas przez tzw. socjologów i pr-owców, ale analiza polityczna jest błędna, ponieważ ,,szefem” KOD-u jest J.Kaczynski, a zapleczem organizacyjnym pisuary (- zaraz młode hejtery pisowskie rzucą mi się do gardła).
Masoneria już się rozstawiła, przegrupowała i przygotowała swoją alternatywę dla pisuaru. Przecież nie będą czekać, żeby taki Wrzodak czy Zimiński przejęli kontrolę nad protestami. Bardzo wpływowy działacz Nowoczesnej.pl Paweł Rabiej to człowiek PC, bardzo bliski, a nawet przyjaciel J. Kaczynskiego i śp. A.Szczygło, to autor książki ,,kim jest M.Wachowski”.

PIS i KOD w sprawach zasadniczych są jak jedna cegła – stoją po tej samej stronie okupanta Polski. Chcą tego samego dla Polaków, a wiec niewolnictwa. Kłócą się publicznie tylko o to, kto ma być lepszym nadzorcą niewolników w interesie okupantów. Przecież zasadnicze kwestie w polityce nie są poruszane, spierają sie o „kości i okruchy” dla Polaków.W obecnych czasach okupant nie pokazuje się w mundurze, w ciemnych okularach, w długim czarnym płaszczu, nie siedzi na czołgu, nie trzyma karabinu w ręku, ani pały. Okupant siedzi i knuje w tajnych związkach, ma do dyspozycji nie wyczerpane ilości funduszy. Okupant ma do dyspozycji całą klasę dziennikarzy, polityków, służby specjalne, rządy, parlamenty, socjotechników, media.
Jeden przykład: wszystkie media w Polsce oczerniają Rosję, broniąc banderowców z UPAdłęj, wszystkie media prowadzą wojnę medialną z Rosją – PRZYPADEK???
W tych kwestiach nie ma różnicy między Michnikiem, Sakiewiczem, Rydzykiem – PRZYPADEK???
Jesteśmy medialnie, finansowo, socjotechnicznie, zniewolonym narodem, nie mamy pro-polskich mediów, funduszy i oni o tym wiedzą, dlatego zniszczyli LPR (oczywiście rola konia – R.Giertycha – była ohydna) oraz Samoobronę (zbrodniarze wykorzystali brak ideologii w partii).
Nawet prof. Śliwiński dał się nabrać na grę masonerii, dał się nabrać na grę okupantów Polski. To bardzo trudne aby zachować zimną krew w takich sprawach jak KOD – PIS, pewnie prof. nie ma dużego doświadczenia politycznego i stąd ten błąd.
Co do kontroli KODu przez JK, to przecież gdyby rzeczywiście zaczął od rozliczenia rozbiorów w Polsce, walki z lichwiarzami, uwłaszczania Narodu, obniżył podatki radykalnie, szczególnie VAT, zlikwidował biurokrację, itd., itp., to 90% ludzi w Polsce miałby za sobą, ale im chodzi o władzę dla siebie, dla okupantów, a nie dla Polaków o prawdziwą Niepodległość i suwerenność narodową.

Autor: Wrzodak Z.

http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/129 ... ekladaniec


http://wolna-polska.pl/wiadomosci/iii-z ... ec-2016-02

Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12113 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 29 lut 2016, 20:11

Przemijający krzyk rozpaczy po utracie przywilejów


CO TO JEST KOD

Nikomu nie odbiera się wolności słowa, wręcz odwrotnie – przywraca się wolność słowa większości narodu, który była tego pozbawiony w kontekście manifestacji organizowanych przez Komitet Obrony Demokracji w dniu 27.02.2016 r. To KOD, jako dawna część politycznych elit, przywłaszcza sobie Polskę jako kontynuację aparatu komunistycznego.

Ktoś wygrał te wybory w sposób demokratyczny, ktoś je przegrał. Ktoś jest większością, ktoś mniejszością. Oczywiście mniejszość ma swoje prawa. Nikt mniejszości praw ani nie odmawia, ani nie ma zamiaru odmawiać. Ale każdy kraj ma być rządzony z wolą większości, bo na tym polega demokracja, o to w tej demokracji chodzi, żeby wybierać i podejmować decyzje zgodnie z tym, co naród uznał za niezbędne do zrealizowania.

KOD TO CZĘŚĆ ELIT, KONTYNUACJA APARATU KOMUNISTYCZNEGO

Zdaniem wielu Polaków manifestujący w protestach KOD to „część dawnych elit, które przywłaszczyły sobie Polskę przez ostatnie 25 lat”. Zaznaczył, że część z nich „to kontynuacja aparatu komunistycznego – bezpośrednio są to właśnie ci ludzie, albo ich najbliżsi”.

Teraz krzyczą, że odbiera się Polsce wolność słowa. To nieprawda, nikomu nie odbiera się wolności słowa, wręcz przeciwnie – przywraca się wolność słowa większości narodu, która była tego pozbawiona. Mamy do czynienia z rodzajem buntu części dawnych elit przeciwko narodowi, przeciwko ludowi, który wygrał wybory.

Teraz, gdy lud i patrioci polscy wygrali, część tych elit zarzuca ludowi i patriotom, że bezprawnie korzysta z demokracji. Po prostu tym ludziom się coś pomyliło. Przypominają im się czasy okresu komunistycznego, kiedy powołując się na klasę robotniczą, rządzili przeciwko narodowi.

FRONT PATRIOTÓW

Wielki ogólnopolski front patriotyczny skupiony wokół PiS tworzą ludzie, którzy przez dziesięciolecia walczyli, których rodzice „gnili w więzieniach” i byli skazywani na kary śmierci. Demokracja została wywalczona dzięki wysiłkowi narodu, Kościoła i tych, którzy ginęli za Polskę wolną – żołnierzy wyklętych.

Nie damy się zakrzyczeć ani zaszantażować bez względu na to, czy robią to ci ludzie na ulicy, czy w Sejmie, czy też sięgają po „bratnią pomoc”. Nawiązuję do tych sformułowań, które teraz padły z ust polityków. Nawiązywanie do „bratniej pomocy” to nie jest w Polsce dobry kierunek myślenia, wręcz przeciwnie, czyżby KOD pragnął interwencji obcych na sił w Polsce? Czy tak mówią prawdziwi polscy patrioci na podobnych manifestacjach?

Komitet Obrony Demokracji to raczej Komitet Obrony utraconych przywilejów, afer, ośmiorniczek i poniżania polskiego narodu w każdej sytuacji, to krzykliwy zlot elit minionej ekipy rodem z resortowych dzieci i komunistycznej poprzedniej niechcianej epoki. Zjawisko pod nazwą KOD przeminie równie szybko, jak z krzykiem nastało.

Autorstwo: poznaniak
Źródło: WolneMedia.net
http://wolnemedia.net/polityka/kod-prze ... zywilejow/
Pozdrawiam - Thotal :)
0 xRamzes3
Posty: 598
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 69
Podziękował: 2773 razy
Otrzymał podziękowanie: 1299 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » poniedziałek 29 lut 2016, 22:47

Mateusz Kijowski od lat nie płacił alimentów. Jak tłumaczy się Lider KOD?
23.12.2015, godz. 20:23 / aktualizacja 24.12.2015, godz. 09:46
Mateusz Kijowski
foto: EAST NEWS

Jak ustalił „Super Express”, jeszcze do niedawna Mateusz Kijowski (47 l.), lider Komitetu Obrony Demokracji, pracował w Polskim Związku Piłki Nożnej jako informatyk. Z naszych informacji wynika, że zarabiał ok. 7 tys. zł miesięcznie. Oznacza to, że mógł płacić alimenty na trójkę dzieci w wysokości ponad 2 tys. zł. A przez lata tego nie robił, dlatego uzbierała się już astronomiczna kwota, ponad 80 tys. zł.

O tym, że Kijowski nie płacił alimentów na troje dzieci pisaliśmy wczoraj. Sprawa trafiła do komornika w Pruszkowie. W tym miesiącu zaległość Kijowskiego wyniosła 83,3 tys. zł, a razem z odsetkami i opłatami egzekucyjnymi lider KOD ma już do spłaty grubo ponad 100 tys. zł. Organizator wielotysięcznych marszów przeciw PiS w wywiadach wielokrotnie mówił, że obecnie nie pracuje i jest na utrzymaniu żony. Okazuje się jednak, że Kijowski jeszcze do niedawna pracował jako informatyk w piłkarskiej centrali, czyli PZPN. - Nie był etatowym pracownikiem, dostawał od nas zlecenia. Odszedł w listopadzie po półtora roku pracy. Zrezygnował sam, powiedział, że nie jest w stanie łączyć pracy z zaangażowaniem w Komitet Obrony Demokracji – mówi „Super Expressowi” rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski. Według naszych ustaleń, wcześniej pracował również jako informatyk w firmie Dajar oraz przez cztery lata w PZU.

Czy więc taka osoba jak Kijowski może być wiarygodnym organizatorem marszów w obronie demokracji? - Mieszanie spraw osobistych z Komitetem Obrony Demokracji uważam za niestosowne. Ale to moja opinia – napisał Kijowski na swoim profilu internetowym. A w wywiadzie z „Super Expressem” przekonywał nas, że płaci alimenty, „tyle ile może”. - Po prostu więcej nie byłem w stanie płacić. Nie będę tego ukrywał, bo takie są fakty – bronił się lider KOD.

Zobacz: Sławomir Jastrzębowski: Lider Komitetu Obrony Demokracji nie płaci alimentów
http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/ma ... 55357.html

I jak tu nie walczyć o taką demokrację? Facet zamiast siedzieć w pierdlu za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego organizuje antyrządowe zadymy. Państwo pewnie płaci za niego alimenty żonie czyli my wszyscy robimy zrzutę na jego pociechy a facet jak widać bawi się całkiem nieźle.
Wcale nie zdziwiłbym się gdyby złożył wniosek o przyznanie mu jako rodzicowi połowy kasy na dzieci w ramach programu 500+ :lol:
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12113 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 02 mar 2016, 21:54

Niemiecka niezależna telewizja: George Soros splądrował Polskę i inne kraje postkomunistyczne.


Bardzo ciekawy materiał dotyczący miliardera Georga Sorosa, pojawił się w niezależnej niemieckiej telewizji. Telewizja podaje, że Soros z pomocą swoich wielkich pieniędzy, wchodzi z butami w procesy demokratyczne krajów postkomunistycznych w tym w wielkim stopniu wpływał i wpływa na wydarzenia w Polsce.

– W tej sposób zbudował – zwłaszcza przez jego własny kartel medialny – obraz rzekomego filantropa i sponsora demokratycznego rozwoju – słyszymy.

Z drugiej strony działania Sorosa doprowadzają do sytuacji zbliżonej do wojny domowej. I spójrzmy co obecnie dzieje się w Polsce. Jak wiemy fundacje, które wspiera Soros, pomagają w działalności Komitetu Obrony Demokracji, co wywołuje wiele napięć i kłótni w społeczeństwie


Polecamy cały materiał!

HejtStop, Soros, Fundacja im. Stefana Batorego, Kopacz, Tusk


https://www.youtube.com/watch?v=_vUL0t1CW8Y


http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... nistyczne/

Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12113 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 15 mar 2016, 17:41

https://wirtualnapolonia.com/2016/03/15 ... stujacych/

KOD zalega z płatnościami dla protestujących?
Choć wiadomo (o zgrozo), że spora grupa “obrońców demokracji” na antyrządowe protesty wybiera się z własnej, nieprzymuszonej woli, to niejednokrotnie prawdą okazywała się być “pisowska teoria spiskowa” mówiąca o opłacanych demonstrantach. Głównie opłacani mieli być młodzi ludzie, których na tych protestach bywa niezwykle mało.
Nie szukając daleko sięgnijmy do pierwszej połowy grudnia ubiegłego roku. Nowo powstały “Komitet Obrony Demokracji” zarzekał się, że każdy z protestujących i każdy z koordynatorów regionalnych działa w szeregach KOD spontanicznie, za darmo, “dla dobra Polski”. Szybko okazało się, że to swoista bujda na resorach. Niedociągnięcia w płatnościach na tyle zirytowały zatroskanych o losy ojczyzny działaczy KOD, że postanowili obnażyć swoich szefów, mówiąc tu i ówdzie, że umówione kwoty za demonstracje albo nie były wypłacane, albo były obcinane. Wyciekła nawet
lista płac.

– Nikomu nic nie płaciliśmy – w grudniu odpierał zarzuty Mateusz Kijowski (lider KOD) w rozmowie z Super Expressem. – Ta sprawa jest już zgłoszona do prokuratury. To jest fałszerstwo dokumentów i podrobienie podpisu. Nigdy taki dokument nie istniał – mówił. Jednak nigdy później nie słyszeliśmy, by takie postępowanie się toczyło. Sprawa ucichła.

Był jeszcze incydent z człowiekiem, który przed telewizyjnymi kamerami zaczepił Ryszarda Petru, upominając się o “pieniądze za wyjście na ulicę”. KOD stwierdził oczywiście, że to człowiek nasłany przez PiS i prowokator.

Najbardziej szokujące było chyba to wideo, gdzie jeden z organizatorów antyrządowych protestów wprost mówi o kwotach wypłacanych demonstrantów. Jak widać i słychać, chętnych do łatwego zarobienia kilkudziesięciu złotych jest tak wielu, że ciężko “wstrzelić się” w wolny termin.

Zwykli demonstrujący inkasują mniejsze kwoty. Natomiast koordynatorzy, jak powszechnie wiadomo, otrzymują od 400 do nawet 900 zł. Skąd Komitet Obrony Demokracji ma tak ogromne fundusze, by płacić tysiącom demonstrujących?

Za: http://newsweb.pl/2016/03/14/kod-zalega ... stujacych/https://www.youtube.com/watch?time_cont ... FgS1P-5utg

Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 227
Podziękował: 32224 razy
Otrzymał podziękowanie: 9246 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 21 mar 2016, 16:02

Chyba właściwy temat, w razie czego proszę o przeniesienie od odpowiedniejszego:

Białczyński pisze:13 01 2015 – W szantażowaniu Polski „kontrolą” Komisji Europejskiej chodzi o setki miliardów złotych i kształt UE
14 Styczeń 2016

Doskonały artykuł, polecam – Jak również Skowyt Niemiec z powodu utraty niemieckiego monopolu mediów w Polsce (materiał o Lisie na You tube) – CB

Niemiecka telewizja rozpacza po utracie agenta Lisa

Tym draniom, tej banksterskiej sforze z Niemiec i reszty Europy mało, że mają 90% mediów w Polsce – chcieli mieć 100%, żeby siać tutaj swoją propagandę:

https://www.youtube.com/watch?v=dre2VQe ... e=youtu.be

Lisek Chytrusek – o Baranach Polakach! Czy na takich zdrajców-zaprzańców naprawdę nie ma w Polsce paragrafów? Za czasów PRLu po skardze do Berlina jemu i jego dzieciom nikt by nie podał w Polsce ręki. To reprezentant Banksterów z Niemiec – wprost agent ich interesów, najemnik, który organizuje antyrządowe zadymy, w dwa miesiące po wyborach!Oto co dzieje się kiedy Największa Dojna Krowa Europy przestaje dawać d
za darmo!

Hussardiesel Blog

...
https://bialczynski.wordpress.com/2016/ ... more-55928
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Ramzes3
Posty: 598
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 69
Podziękował: 2773 razy
Otrzymał podziękowanie: 1299 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » poniedziałek 21 mar 2016, 21:55

Też myślę, że właściwy temat jeżeli chodzi o komitet obłąkanych demonów :D
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12113 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 10 maja 2016, 09:54

Agnieszka Romaszewska: KOD i ślepa uliczka


Ważna choć przykra prawda
Kilka dni temu rozmawiałam z nieco młodszym przyjacielem mojego Ojca, (kolegą z Instytutu, potem długoletnim wspólpracownikiem moich Rodziców, także doktorem fizyki i skadinad bardzo bystrym, inteligentnym facetem).

Zastanawialiśmy się ile osób z Instytutu Fizyki PAN chodzi na marsze KOD i dlaczego. I uważam, że to co powiedział Mirek Hamera godne jest zacytowania, bo ma też głębszy sens.

Otóż powiedział tak:„Widzisz, żaden fizyk o zdrowych zmysłach, nie może uważać, że koncepcja wyjaśnienia katastrofy Smoleńskiej, przedstawiona przez komisję przy poprzednim rządzie, trzyma się kupy. Po prostu nie ma prawa! Może oczywiście nie mieć pojęcia jakie jest tego wydarzenia realne, ostateczne wyjaśnienie (to inna sprawa), ale nie może uważać, ze samolot TU -154 rozpadł się na kilkadziesiąt tysięcy części (zdaje się 40 tys.) po uderzeniu z 20 metrów w błotniste podłoże. (Podczas gdy samolot w Lockerby rozpadł się po wybuchu i spadnięciu z blisko 10 km na 20 tys.) I że nie wyżłobił przy tym żadnego rowu, czy krateru na ziemi. Są rzeczy absurdalne i ta do nich należy. By to uznać, albo choć zlekceważyć sprawę – trzeba się głęboko zakłamać, dokonać intelektualnego sprzeniewierzenia. W szczególności w przypadku fizyka to jasne.

No i potem już broni się, w pewnym sensie, szacunku do samego siebie. Bo jak tu się przyznać, że zabrnęło się w ślepą uliczkę kłamstwa i to dotyczącego spraw tak zasadniczych jak życie ludzi i podstawowe funkcjonowanie państwa (śmierć prezydenta)? Wikła się więc to w całą dalszą politykę – strasznego Kaczora, „łamanie Konstytucji” itd. Ale ta ślepa uliczka jest bardzo poważnym, pierwotnym problemem”.

Autor: Agnieszka Romaszewska

http://pressmania.pl/?p=30058
Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15997
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 869
Podziękował: 29855 razy
Otrzymał podziękowanie: 24075 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 14 maja 2016, 18:50

Obrazek
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12113 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 16 maja 2016, 17:38

0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12113 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 15 lip 2016, 11:39

Schyłek alimenciarza i propagandystów


Mateusz Kijowski przeżywa bardzo ciężkie chwile. Zapowiadane szumnie demonstracje nie przyniosły oczekiwanych efektów. Na zaplanowaną podczas szczytu NATO demonstrację, na którą miało się stawić 15 tys. osób, przyszło niecałe 200, podobnie było na 4 czerwca.

Wówczas demonstracje zamieniły się w pikniki. Przed Kancelarią Premiera w taborze KODu dyżuruje kilka smętnych osób. „Gazeta Wyborcza” ruszyła z pomocą, drukując deklaracje przystąpienia do KODu i licząc, że w ten sposób przyczyni się do popularności tego ruchu. Patrząc jednak na wyniki ludzi i ugrupowań, których popierał Adam Michnik, nikt o zdrowych zmysłach nie powinien korzystać z poparcia naczelnego „GW”. Wystarczy przypomnieć wspieranie przez niego Tadeusza Mazowieckiego w wyścigu prezydenckim w 1991 r., nieboszczkę Unię Wolności, Bronisława Komorowskiego czy Platformę Obywatelską. I nawet dawanie darmowej kawy za kupienie „GW” z deklaracją przystąpienia do KODu nie odwróci tej tendencji. Pisanie, że jest inaczej, to nic innego jak zaklinanie rzeczywistości.

Autor: Dorota KaniaŹródło:
Gazeta Polska Codziennie

http://niezalezna.pl/83281-schylek-alim ... agandystow
Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4909 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: sandra » środa 09 lis 2016, 17:31

Czas zrobić zaczeskę i KOD protestuje przed Białym Domem - czyli internauci komentują zwycięstwo Trumpa w wyborach prezydenckich w USA
Obrazek

Czy Andrzej Rzepliński uznał konstytucyjność wyborów w USA? - pytają internauci.
Polityczne lewicowe elity nie były przygotowane na sukces Donalda Trumpa i porażkę Hillary Clinton.
Tymczasem społeczeństwo nie przejmuje się ich interesami i wpływami tylko wybiera jak chce.
Internauci w swoim złośliwym i prześmiewczym stylu komentują wybory w USA.
Nie brakuje kpin z Matusza Kijowskiego, Unii Europejskiej, Tomasz Lisa i innych wielkich przegranych ostatnich miesięcy.
Użytkownicy Twittera ogłaszają koniec politycznej poprawności!
Obrazek
PIerwsi uchodzcy z USA :lol:

Obrazek
Obrazek....proroctwo ?
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 13303
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 938
x 349
Podziękował: 13520 razy
Otrzymał podziękowanie: 20286 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 09 lis 2016, 18:04

@gogo pisze, ze to tylko inna opcja tego samego, a w poprzednim poscie,-
Zamiescilem film ktory tez odnosi sie do Brexitu I wyborow US..

Obrazek
1 x


panta rhei

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 227
Podziękował: 32224 razy
Otrzymał podziękowanie: 9246 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: abcd » sobota 17 gru 2016, 21:14

Jarek Kefir pisze:Zbrojny zamach stanu w Polsce?! „To ostateczna rozgrywka z tymi którzy niszczyli kraj”
17 Grudzień 2016

Obrazek

Zadyma w sejmie, wokół sejmu i w wielu miastach. Posłowie PO i Nowoczesnej okupujący mównicę sejmową, skandują: „WOLNE MEDIA! WOLNE MEDIA!”. Te same hasła były powtarzane dziś, dnia 17 grudnia 2016. Nie no, drodzy państwo, ja wszystko rozumiem.. Ale takiego wsparcia dla portalu Jarek-Kefir.org naprawdę się nie spodziewałem! Bo przecież chyba nie mieli na myśli mediów typu TVN, krzycząc słowa o wolnych przecież mediach? :mrgreen:

A na serio


Sytuacja zagęszcza się coraz bardziej. Z tym że jestem dobrej myśli, choć wydarzenia które się rozgrywają – szokują. „Pokojowe przekazywanie władzy jest fundamentem wolności„. w Polsce i w USA są środowiska które mianowały się „niewybieralną szlachtą”i które mają z tym problem. Jest to najbogatsze 1% społeczeństwa, występują oni jako reprezentanci dalszych 10% zamożnych (klasa średnia, lemingi).

Siłą rzeczy, obie te grupy boją się, że stracą swoje kapitalistyczne przywileje. O losie biednych, pracujących na umowach śmieciowych czy głodujących polskich dzieci oni nie myślą. A wręcz wypowiadają się z pogardą, nazywając ich cebulakami. Dla nich ważniejszy jest trybunał konstytucyjny. Obecnie „niewidzialne ręce rynku” chcą wywołać zawieruchę w Polsce.

W poniższych felietonach pisałem, dlaczego tak się dzieje. Ci, którzy dostają większe ochłapy z kapitalistycznego stołu (lemingi), i żyją jako tako – siłą rzeczy nie chcą, by biedni mieli więcej. Ich np oburza to, że nad morze pojechało więcej ludzi ze swoimi dziećmi, bo mają z programu 500 plus. Gdy te dzieci głodowały, żyły w skrajnym ubóstwie – wtedy było dla nich ok. Ich nie interesują pensje 1850 zł brutto. A wręcz chełpią się tym, że cały kraj dziaduje, a oni mają te 5000 złotych (czyli tyle ile zarabia Turas w kebsie w Niemczech) i mogą zakładać swoje szaliczki i pić kawę w Starbucks.

Oto linki do tych felietonów:
- Transformacja ustrojowa i prywatyzacja – największa grabież XX wieku
- Orban, PiS, Trump: jaka jest prawdziwa przyczyna tych zjawisk? Co ukrywają i cenzurują media?!

Cytuję: „Od godzin rannych cała opozycja w Sejmie już wiedziała i była przygotowana do rozrób ulicznych. A całe ich zamierzenia ujawnił członek PSL – pan Kłopotek który oświadczył ,że po południu będą miały miejsce rozróby autorstwa PO i Nowoczesnej w Sejmie.”

Zwracam uwagę na to, że miały miejsce pewne niecodzienne wydarzenia. W zajściach pod sejmem brali udział tzw. „crisis actors„, zyli specjalnie szkoleni aktorzy (najczęściej ze służb specjalnych). Wynajęci zostali w celu destabilizowania sytuacji w kraju, robienia rewolucji, prowokowania. Na poniższym nagraniu video widać takiego aktora do zadań specjalnych. Chodzi on sobie spokojnie, szuka odpowiedniego miejsca, po czym powoli i spokojnie kładzie się na ulicy. Potem podbiega do nich trzech innych aktorów i niby mu „pomaga„. Celem tej prowokacji było puszczenie informacji w świat – „policja postrzeliła / zabiła człowieka na zlecenie PiS” i wywołanie ogromnych zamieszek. Zapraszam do obejrzenia tego nagrania:O crisis actors pisałem w felietonie poniżej. Czołową i medialną postacią wśród crisis actors, używaną kilka lat temu przed rząd PO, był Andrzej Hadacz:
- Estabilishment używa socjotechniki na ogromną skalę! A nam wmawia, że to „teoria spiskowa”

Ciekawą i szokującą informację podał serwis FlightRarad24 a potem serwis czasopisma Wprost: „Samoloty nie mogą wlecieć do Polski”. Nieprecyzyjne informacje wywołały zamieszanie. Serwis Flightradar24 podał tuż po północy, że samoloty „nie mogą wlecieć do Polski”. Przy okazji nocnych wydarzeń w Sejmie, niepokój ludzi dodatkowo wzbudziło zdanie „nie wiadomo, co jest tego przyczyną.”
Źródło: https://www.wprost.pl/kraj/10035233/Sam ... 3A+Kraj%29

Wiadomo, że podczas akcji zbrojnej na terenie jakiegoś kraju, pierwsze co się robi – to zamyka się przestrzeń powietrzną, ewakuuje dyplomatów, wyłącza telefonię, internet itp. Czyżby planowana była jakaś akcja zbrojna na terenie naszego kraju, więc dlatego wydano rozkaz zamknięcia przestrzeni powietrznej? Co podał ów serwis FlightRadar? No i „ktoś” odwołał tę akcję zaraz potem, w ostatniej chwili? FlightRadar to szanowany, międzynarodowy serwis specjalistyczny, zajmujący się przepływem ruchu lotniczego na całej Ziemi.

Wiele wskazuje na to, że ma miejsce próba ustanowienia majdanu w Polsce i przeprowadzenie zbrojnego zamachu stanu. Ci, którzy stracili władzę i wpływy, nie mogą się z tym pogodzić. Możliwe, że chcą oni to zrobić przed zaprzysiężeniem Donalda Trumpa na prezydenta USA, który jest gorącym sojusznikiem obecnego rządu Polski. Prawdą jest to, że elita rządząca po 1989 roku to ludzie źli. Zależy im na trzymaniu Polaków w biedzie. Wszystko co robili w latach 2007 – 2015, polegało na rozkradaniu kraju, dalszej dewastacji gospodarki, jak i na wszelkich działaniach antyspołecznych i antypracowniczych.

W sieci zaprezentowano osiem niezbędnych punktów, które muszą zostać spełnione, by na wzór ukraiński w stolicy powstał Majdan:

1. Nośny społecznie powód, który zmobilizuje młodzież. Starzy na mrozie nie wysiedzą. Wystarczy dwa-trzy tysiące gotowych zostać na noc, ale za to dziesiątki tysięcy gotowych wspierać ich na miejscu za dnia.
2. Duży plac w centrum miasta (plac Defilad się nie nadaje, bo nie ma go jak obronić), a w sąsiedztwie duży BUDYNEK PUBLICZNY, który można zająć (i obronić). To jest niezbędne ze względów logistycznych, sztabowych, centrum prasowego, toaletowych.
3. Początkowe drobne utarczki z milicją, powstrzymane (jak dzisiaj) przez posłów. Posłowie muszą być gotowi postawić własne namioty z wywieszką „Biuro poselskie”, żeby zapewnić immunitet.
4. Namioty należy stawiać jak obóz warowny. Plus przenośne toalety i zapas drewna.
5. Władza bezmyślnie i krwawo atakuje po kilku dniach (i nad ranem) obozującą młodzież. Na drugi dzień milion ludzi demonstruje na placu i w okolicach.
6. Rada Majdanu czyli przedstawiciele demonstrantów i liderzy zjednoczonej opozycji, którzy muszą jeszcze zorganizować fundusze na żywność, opał, wynajęcie sprzętu nagłaśniającego i zbudowanie trybuny, itp.
7. Oddziały samoobrony. Tu trzeba się mocno pilnować, żeby uniknąć prowokacji.
8. Stała obecność artystów na scenie i wsparcie duchownych.


Młodzieży na pewno nie uda im się zmobilizować, pokolenia poniżej 30 lat, zarabiającego 1850 zł brutto, też nie. Może przyjść grupka sytych lemingów po kawce w pobliskim Starbucks. Trochę esbeków, i co ciekawe – ludzi starszych, dla których woda w kranie i coś więcej niż ocet na półkach, jest szczytem szczęścia. Na demonstracjach KOD większość to ludzie starsi. Wg mnie jest to element dużo szerszego planu trzymania w ryzach, ciemnocie i biedzie krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Zagraniczne korporacje zamierzają mieć zasobnik taniej siły roboczej.

Pisałem w felietonie poniżej, dlaczego zarabiamy 4 razy mniej niż Niemcy, przy identycznych, a często wyższych cenach. Nie jest to mechanizm ekonomii, z którym „nie da się nic zrobić„, jak mówią Ci źli ludzie, tacy jak Tusk, Petru, Schetyna, Balcerowicz itp. Jest to szyta grubymi nićmi manipulacja mechanizmami ekonomii. NBP już od początku lat 90-tych XX wieku sztucznie zaniża kurs polskiej złotówki:

- Czemu zarabiamy 4 x mniej niż Niemcy przy identycznych cenach?! Odpowiedź jest zaskakująca!

Obrazek

Tak naprawdę zaczyna się „operacja ostateczna rozgrywka„. Ludzie, którzy doprowadzili świat do biedy, tracą swoje wpływy. Trump, Brexit, PiS, Orban, i inne tego typu zjawiska są tego objawem. Sytuacja na świecie zmienia się coraz bardziej. Wiele wskazuje na to, że zwycięża ta grupa, której zależy na lepszej sytuacji ludzkości. Stąd bierze się opór tych „niewybieralnych„.

Autor: Jarek Kefir
https://jarek-kefir.org/2016/12/17/zbro ... zyli-kraj/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15997
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 869
Podziękował: 29855 razy
Otrzymał podziękowanie: 24075 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 17 gru 2016, 23:48

POLSKI MAJDAN - Celowa Destabilizacja w Celu Przejęcia Władzy - Komentator #503

https://www.youtube.com/watch?v=_Yz2PzAUV-k
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 227
Podziękował: 32224 razy
Otrzymał podziękowanie: 9246 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 18 gru 2016, 10:45

To ciekawe i dziwne zarazem, czyżby ci imbecyle nie przeglądali netu, a bazują tylko na mendjach "głównego nurtu"?
Nikt o zdrowych zmysłach nie wykorzystałby już tego filmiku ( viewtopic.php?f=22&t=1602#p60721 ), a jednak wykorzystali:

niezlomni.com pisze:Niewiarygodne: Platforma Obywatelska wykorzystała ustawioną scenę z ,,rannym” do swojego najnowszego klipu uderzającego w PiS! [WIDEO]
2016/12/17

Obrazek

Wydawało się Wam, że ustawka z aktorem w roli martwego manifestanta zbyt prymitywna? No to jest już oficjalnie wykorzystana – informuje Michał Rachoń, dziennikarz TVP, na swoim profilu Twittera.

#państwoPiS tak naprawdę przemówiło wczoraj. Podajcie dalej! #WolneMedia #WolneMediawSejmie


– apeluje na swoim oficjalnym koncie Twitter Platforma Obywatelska do sympatyków, aby udostępniali poniższy klip.

(Tu filmik, którego oczywiście nie można wstawić, a który przedstawia - zobaczcie sami - >abcd<)

Tymczasem w 28 sekundzie widzimy tam manifestanta, który sam położył się na ziemi, a w relacjach telewizyjnych wyglądało, jakby rzeczywiście był ranny. Sytuacja została szybko wychwycona i stała się powodem licznych żartów.

(tu kolejny filmik nie możliwy do zamieszczenia na forum - >abcd<)
http://niezlomni.com/niewiarygodne-plat ... pis-wideo/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Ramzes3
Posty: 598
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 69
Podziękował: 2773 razy
Otrzymał podziękowanie: 1299 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » niedziela 18 gru 2016, 20:24

"Bohater" spotu PO zabiera głos: Cała historia z „udawaniem rannego” to cyniczna manipulacja prawicy 8/29
DoRzeczy

Oświadczam, że nie udawałem w nocy z 16 na 17 grudnia 2016 podczas demonstracji pod Sejmem ani zmarłego ani rannego - napisał na Facebooku Wojciech Diduszko, mężczyzna który stał się bohaterem ostatniego spotu Platformy Obywatelskiej.

W opublikowanym na portalu społecznościowym oświadczeniu mężczyzna stwierdza, że ani nie udawał zmarłego ani rannego. "Manipulacja rozpowszechniona przez TVP.INFO i inne prawicowe media służy tylko jednemu: odwróceniu uwagi publicznej od sedna sprawy to znaczy od faktu, że Prawo i Sprawiedliwość postanowiło podczas ostatniego tegorocznego posiedzenia Sejmu dokonać i przypieczętować kolejne zmiany w prawie, które niszczą polską demokrację" – pisze mężczyzna.

Bohater spotu Platformy Obywatelskiej przekonuje, że około trzeciej nad ranem poszedł zobaczyć jak wygląda protest przy głównym wejściu de Sejmu. "Samochody z posłami PiS wyjeżdżały właśnie z Sejmu głównym wyjściem, a policja spychała ludzi na boki, żeby im oczyścić drogę. Wraz z innymi osobami próbowałem zablokować wyjazd samochodów, uznaliśmy, że posłowie PiS nie powinni opuszczać Sejmu przed osiągnięciem rozwiązania konfliktu" – czytamy w oświadczeniu. Diduszko pisze dalej, że choć prezesowi PiS udało się odjechać, to postanowił położyć się na ulicy, żeby zablokować ewentualne kolejne auta. "Ponieważ następne auta nie wyjechały, po chwili wstałem. Gdy leżałem na ziemi, podbiegło do mnie kilka osób, pytając się, czy trzeba mi udzielić pomocy na co zgodnie z prawdą odpowiedziałem, że absolutnie nic mi nie jest" – wskazuje mężczyzna.

Diduszko podkreśla, że siadanie lub kładzenie się na ulicy to klasyczne narzędzia pokojowego protestu. "Takie działanie pozwala po prostu zablokować działania strony przeciwnej bez agresji i użycia przemocy" – tłumaczy.

"Cała historia z „udawaniem rannego” to cyniczna manipulacja prawicy, która tak jak nazywanie tysięcy protestujących „Ubekami” i informowanie opinii publicznej wbrew faktom, że opozycja protestuje przeciwko ustawie deubekizacyjnej – to wszystko ma skompromitować społeczeństwo obywatelskie, które nie zgadza się na niszczenie demokracji w Polsce przez PiS" – kończy Diduszko.
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/pol ... id=SK2MDHP
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9337
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 401
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13532 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 18 gru 2016, 21:26

Tia, prawica winna temu co TVN wypuścił!!! Logika małego dziecka. Tylko po co się kłaść skoro samochodów w zasięgu wzroku nie ma?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15997
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 869
Podziękował: 29855 razy
Otrzymał podziękowanie: 24075 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 18 gru 2016, 23:06

Liroy zdradza jak było: Tak spontanicznie protestowali, że dzień wcześniej sobie 1000 kanapek zamówili do Sejmu!!!

Obrazek

Poseł Kukiz'15 Piotr – Liroy – Marzec opublikował na Facebooku ciekawy materiał z piątkowych protestów, w którym pokazał jaką obłudą wykazała się „totalna opozycja”, rzekomo urządzająca „spontaniczne” protesty.
– Zdradzę wam ciekawą rzecz. Wczoraj zamówiono około 1000 kanapek, więc ktoś przeczuwał, że tu się będzie sporo działo. Dziś wydano ich około 500, więc ktoś to przeczuwał – mówi Liroy.


http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/ ... i-do-sejmu
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15997
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 869
Podziękował: 29855 razy
Otrzymał podziękowanie: 24075 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 19 gru 2016, 23:39

Szok! Szefernaker ujawnia: Z nieoficjalnych informacji wynika, że pod samochody przed Sejmem rzucali się... działacze Antify!

Obrazek

W trakcie dyskusji na antenie Radia Zet i Polsat News, Paweł Szefernaker (Prawo i Sprawiedliwość, minister w KPRM) ujawnił informacje, które rzucają nowe światło na piątkowy protest opozycji i przedstawicieli Komitetu Obrony Demokracji.

Szefernaker do PO i N: Mieliście być opozycją totalną, a jesteście totalitarną. „Wprowadzacie standardy Samoobrony”

Jak relacjonował Szefernaker, był wraz z premier Szydło w samochodzie, pod który rzucali się przed Sejmem manifestujący.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że osoby rzucające się pod samochody były przedstawicielami skrajnej organizacji - Antify

— powiedział poseł PiS, powołując się na policję jako źrodło informacji.

Przypomnijmy - Antifa to skrajna, radykalna organizacja lewicowa, która zakłócała wcześniej wiele innych manifestacji, w tym Marsz Niepodległości.

To była demonstracja po to, by polała się krew

— zaznaczył Szefernaker.
lw .

http://wpolityce.pl/polityka/319880-szo ... cze-antify
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12113 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 20 gru 2016, 07:15

KOD u bram – straszy nas wciąż duch „Okrągłego Stołu”

„Okrągły Stół” w roku 1989 był dla Polaków próbą wyjścia z impasu. Wszyscy oczekiwali, pełni optymizmu, że znienawidzona „komuna” zreformowała się na tyle, iż władzę odda i zaczniemy wszystko budować od nowa – na modłę kapitalistyczną. Zwolennicy „Okrągłego Stołu” są przekonani, że umożliwił on rozpoczęcie pokojowego i ewolucyjnego procesu demokratyzacji Polski. Często dają tu przykład krwawego scenariusza rumuńskiej rewolucji grudniowej z 1989 roku, nie chcąc słuchać argumentów o zasadniczej odmienności reżimów Jaruzelskiego i Ceausescu, który był faktycznym zbrodniarzem i nie wahał się użyć wojska oraz służb specjalnych do tłumienia protestów w Timisoarze. Niezadowolenie i wściekłość rozlały się wtedy na cały kraj. Cały tydzień pomiędzy 16. i 27. grudnia 1989 roku, lud walczył i protestował, obalając z bronią dyktatora, Nicolae Ceausescu.

Podczas gdy lud wykrwawiał się na barykadach, system opresji naprędce przepoczwarzał się, by już za moment stać się „demokratycznymi wybawcami”. Naprędce został zorganizowany zamach stanu, pozbyto się niedobitków, broniących starego reżimu a podczas pokazowego, wojskowego sądu dyktatora i jego żonę skazano na śmierć. Rumuni nie poczuli ani chwili wolności, stara władza sterów nie oddała.

Tymczasem dziś widać, że wiele przemawia za tym, iż model „Okrągłego Stołu” nie był alternatywą dla szykowanej naprędce krwawej łaźni – system gnił od środka i rozpadał się po kawałku. „Okrągły Stół” był zdradą, kroplówką dla stetryczałych towarzyszy partyjnych, którzy w ostatniej chwili dostali szansę na przeżycie. Opozycja powinna dać partyjnemu betonowi przetrwać trochę dłużej, ale ich ostateczne odejście pozbawione byłoby dwuznaczności, jaką stworzył „Okrągły Stół”. Piotr Wierzbicki opublikował w „Tygodniku Solidarność” artykuł pod tytułem „Familia, świta, dwór”, gdzie opisał istnienie trzech ośrodków w obozie solidarnościowym – grupy skupionej wokół Geremka, Kuronia i Michnika – intelektualistów z „familii”, „świty” premiera Mazowieckiego oraz „dworu” z najbliższego otoczenia Lecha Wałęsy. To oni rozgrywali karty i szykowali komunistom drugą szansę. Nie wszyscy klaskali. Była już wtedy silna opozycja wśród środowisk KPN, Solidarności Walczącej i PPS, które coraz częściej zaczęły mówić o tajnych obradach w Magdalence i używać „Okrągłego Stołu” jako symbolu zdrady narodowej. Również anarchiści brali udział w gorących protestach przeciwko tej „aksamitnej rewolucji”. 15. lutego 1989 roku „Pomarańczowa Alternatywa” w proteście anty-okrągłostołowym wyszła na ulice Łodzi. „Wszystko jest jasne” – pod takim hasłem odbyła się ta manifestacja. Happening pod hasłem „Wszystko jest jasne” przeprowadziło kilkunastu członków „Pomarańczowej Alternatywy” z Krzysztofem Skibą na czele. Ubrani na biało aktywiści szli główną ulicą Łodzi – Piotrkowską, trzymali w rękach białe transparenty bez napisów. Następnie uczestnicy happeningu zaczęli bandażować drzewa, budynki, a nawet przechodniów, wykrzykując przy tym hasło: „Rzeczywistość jest chora”. Nie był to jednak koniec akcji. Kolejnym elementem happeningu było dosłowne wybielanie – za pomocą białej farby – podręczników do historii. W ten sposób aktywiści realizowali swój postulat „Więcej białych plam”. „Wszystko w naszym kraju powoli staje się jasne. Im więcej konferencji prasowych i wywiadów z przedstawicielami rządu i opozycji, tym jaśniej. (
) Jest jasno, a będzie jeszcze jaśniej. Ilość białych plam w polskiej historii napawa optymizmem” – mówił Skiba z dachu kiosku „Ruchu”, by następnie rzucić w słuchający go tłum zgniłe jabłko – jak powiedział „zgniły owoc porozumienia narodowego”.

***

Jest rok 2016, 16. grudnia. Sejm odbywał ważne posiedzenie, gdzie większość parlamentarna „Prawa i Sprawiedliwości” miała zamiar przegłosować budżet na rok kolejny i przepchnąć ustawę dezubekizacyjną. Opozycja była bardzo zniecierpliwiona, do mównicy podchodzili kolejno parlamentarzyści „Platformy
”, nie wypowiadając się zupełnie na temat, a powtarzając wciąż slogany o łamaniu swobód mediów, które od nowego roku mają mieć ograniczony dostęp do posłów i senatorów (po postanowieniu marszałka Sejmu VIII kadencji). O tym, iż była to zorganizowana akcja, świadczą chociażby przygotowane wcześniej karki z napisami #wolneMedia. Kancelaria Sejmu chce, aby dostęp do głównego sejmowego holu miało tylko do dwóch dziennikarzy z jednej redakcji. Jak się dziś okazuje, problem ten został odsunięty przez mediacje z samymi zainteresowanymi, którą zaproponował Jarosław Kaczyński. Po zakłócaniu obrad poseł „Platformy Obywatelskiej” Michał Szczerba został wykluczony z posiedzenia. Był to sygnał do działania dla całej opozycji, jaka pod pozorem walki o wolność słowa chciała w Sejmie, jak i na ulicach, dokonać przymiarki pod „nocną zmianę”, jaka dokonała się w roku 1992, kiedy obalono rząd Olszewskiego. Również ten rząd ma być obalony, mimo że – o dziwo – jest to rząd, mający absolutną większość w parlamencie, a połączona opozycja nie osiąga progu poparcia dla „Prawa i Sprawiedliwości”. „Opozycja totalna” na ulicy chce rozegrać pokojowo – lub mniej pokojowo – swoje interesy i interesy grupy „trzymającej władzę” od roku 1989. Dziś strach padł na środowiska uprzywilejowane – od „Gazety Wyborczej”, stojącej na progu bankructwa, po byłych funkcjonariuszy WSI – na co dzień zajmujących się dziś działalnością przestępczą, przemytem czy handlem bronią. Komisja śledcza ws. „Amber Gold” pokazała, iż nie będzie litości dla sędziów na telefon, prokuratura zajęła się przestępcami w togach z Krakowa, wraca sprawa willi Kwaśniewskich – wszystkie te wydarzenia powodują panikę w obozie neoliberałów. Oni już zrozumieli, że to nie przelewki i że do odpowiedzialności zostaną pociągnięci ci, którym wydawało się, iż są panami życia i śmierci, że są nietykalni, bo za nimi stoi najwyższa kasta nietykalnych, potrafiących zamieść pod dywan każde śledztwo a nawet uciszyć wicepremiera Andrzeja Leppera.

Akcja w Sejmie była skoordynowana z działaniami Komitetu Obrony Demokracji na ulicy. Dziś już wiadomo, iż akurat na ten szczególny czas KOD uzyskał pozwolenie, by demonstrować 17.12.2016 przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. 15. grudnia, w czwartek, prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz wprowadziła w Warszawie dzień komunikacji miejskiej za darmo, z możliwością przedłużenia na następne dni (co uczyniono) – podobno z powodu smogu nad Warszawą. Smog pojawił się tego dnia dopiero późnym popołudniem a największy był w piątek wieczorem i w sobotę rano. Czy nie chodziło o to, aby możliwie jak największą ilość manifestantów ściągnąć w każdej możliwej chwili w dowolne miejsce Warszawy? I to „za darmo” (przecież ktoś zapłacił za te dni luzu komunikacyjnego), bez zbędnych kosztów i kłopotów w logistyce? A jak było w innych miastach? Media przekazały informacje, że była to akcja spontaniczna, zawiązana na komunikatorze FB. Czy wraz z nią „spontanicznie” udało się w kilka godzin zorganizować scenę, nagłośnienie, dziesiątki bannerów i obsługę logistyczną? Czy jednak „opozycja totalna” czeka na swój moment? (cdn.)

Roman Boryczko,

grudzień 2016Źródło: Się Myśli

http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-pub ... lego-stolu


Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
św.anna
Posty: 1267
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 77
x 95
Podziękował: 2435 razy
Otrzymał podziękowanie: 2905 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: św.anna » środa 21 gru 2016, 12:43

0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12113 razy

Re: KOD

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 22 gru 2016, 22:14

Soros przyznaje : „Popieram i finansuję KOD”


Węgierski Żyd, znany miliarder i znienawidzony przez wielu działacz rodziny Rothschild na rzecz Nowego Porządku Świata, przyznał się otwarcie do popierania Komitetu Obrony Demokracji. Jak powiedział George Soros, finansował KOD kwotą 150.000.000 złotych. Większość z nas wiedziała o tym od dawna, ale w końcu mamy NIEPODWAŻALNY dowód, że KOD żadną oddolną inicjatywą nie jest!


Podczas światowego szczytu ekonomistów, Żyd ten powiedział, że Polacy wybrali nielojalny rząd, który należy obalić. Bankier jest mocno zaangażowany w „walkę o demokracje” na terenie naszego kraju. Soros posiada tutaj wiele antyrządowych organizacji, które dążą jedynie do skłócenia społeczeństwa. Większość z nich (np. Obywatele dla Demokracji) jest zarządzana przez Fundację Batorego, która całkowicie leży w rękach Sorosa. Wiele jego organizacji wspiera także przyjmowanie imigrantów z Afryki północnej i Lewantu, wspiera środowiska LGBT, czy feminazizm.

Fundacja Batorego oczywiście kłamie do opinii publicznej, że ich 150 milionów nie bierze się od Sorosa, tylko z finansowania Unii Europejskiej. Ale jak wiadomo, w dobie internetu niczego nie da się ukryć, a fakty i dokumenty mówią same za siebie. Dlatego wypowiedź Sorosa ostatecznie burzy ten mit oddolnych ruchów i społecznego poruszenia. To ONI ruszają społeczeństwem, wywołują niepokoje i niszczą nasze spokojne, polskie życie.

W tym wszystkim nie wolno zapomnieć nam o jednym: ten człowiek odpowiada za Majdan. Nie ma żadnych przesłanek by uważać, że z Polską nie zrobi tego samego. Jego marionetki w postaci Ryszarda Petru, czy Mateusza Kijowskiego dbają o to, by społeczeństwo pozostawało skłócone. Nie dajmy się na to nabrać – oni tylko na to czekają.

George Soros jest na usługach rodziny Rothschild, która pozostaje od wielu lat najbogatszym i najbardziej wpływowym rodem świata. Przejęli oni większość banków centralnych świata, a kraje których podaż pieniądza nie zależy od tego żydowskiego rodu, można policzyć na palcach. Za pomocą Sorosa (i nie tylko) dążą oni do wywołania kryzysów, aby na nich ugrać sobie jeszcze więcej władzy. Ta żydowska „elita” nie cofnie się przed niczym, chcąc rozszerzać swoje wpływy.

Teraz, gdy George Soros oficjalnie przyznał się do finansowania KOD-u i innych antyrządowych organizacji, zostaje nam je zbojkotować i wyrzucić za nasze granice, podobnie jak zrobiła to Rosja. Wszystko co jest związane z Sorosem i jego przełożonymi jest zagrożeniem dla naszej wolności, szczęścia i pokoju.

Za: http://odbudowarp.pl/soros-przyznaje-po ... nsuje-kod/

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/soros ... od-2016-12
Pozdrawiam - Thotal :)
0 xODPOWIEDZ