Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

WYBORY W POLSCE

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 22 paź 2015, 21:49


https://www.youtube.com/watch?v=hgWKORdfPoA :shock:

Opublikowany 22.10.2015
O górnictwie, taśmach prawdy i medialnym hejcie

Po ostatniej konwencji Prawa i Sprawiedliwości reporterka vod.gazetapolska.pl rozmawiała z politykami prawicy o ujawnionych wczoraj na antenie TV Republika nowych nagraniach z afery taśmowej. Odnosząc się do ostatnich decyzji Ewy Kopacz oraz treści nagrań Jarosław Gowin ostro skrytykował działania rządu w sprawie kryzysu w górnictwie. Padły mocne słowa.
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 23 paź 2015, 07:53

Tuż przed wyborami Ewa Kopacz daje podwyżki funkcjonariuszom SB

Na kilka tygodni przed wyborami Ewa Kopacz postanowiła zadbać o "esbecki" elektorat. Jedną z ostatnich decyzji jaką podjęła będąc premierem jest wydanie rozporządzenia o zwiększeniu dodatku za wysługę lat dla osób, które zaczynały swoje kariery w Służbie Bezpieczeństwa PRL przed 1981 rokiem. Jeżeli nadal pracują w służbach III RP, to ich pensje urosną aż o 10 procent.

Jak donosi portal Niezalezna.pl - na chwilę przed usunięciem ze stanowiska szefa Rady Ministów, Ewa Kopacz zadbała o przywileje dla byłych esbeków i innych funkcjonariuszy organów bezpieczeństwa PRL, którzy do dziś pracują w służbach specjalnych. Z uwagi na wydane przez nią rozporządzenie o podwyżce tzw. dodatku za wysługę lat, pensje osób zatrudnionych w Służbie Bezpieczeństwa przed 1981 rokiem wzrosną o 10 procent.

W ślad za Ewą Kopacz poszedł także minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak. Wydał on podobne rozporządzenie dla osób pracujących w wojskowych służbach specjalnych (Służba Wywiadu Wojskowego oraz Służba Kontrwywiadu Wojskowego). Osoby zaczynające kariery ponad 35 lat temu w PRL-owskiej Wojskowej Służbie Wewnętrznej (kontrwywiad) oraz Zarządzie II Sztabu Generalnego WP (wywiad) również będą mogły liczyć na 10-procentowe podwyżki z tytułu wysługi lat.

http://niewygodne.info.pl/artykul6/0255 ... zom-SB.htm



Oto usunięty projekt konstytucji PiS.

SZOK SZOK SZOK nie głosujcie na tego karakana z metra ciętego.
Wedle PiS ktoś innego wyznania będzie mógł być przymusowo leczony psychiatrycznie.
Prezydent Duda będzie mógł rozwiązać parlament w każdym czasie i wiele wiele innych "praw" rodem z Norymbergi

https://www.wetransfer.com/downloads/19 ... 018/4b9b3d

https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 23 paź 2015, 21:57

PiS i Kukiz’15 biorą wszystko! Najbardziej wiarygodny sondaż przedwyborczy. PILNE!

Z uwagi na fakt, że moje dotychczasowe sondaże w co najmniej w 80% się sprawdzały, to nie mogłem poniechać trudu zapytania 100 moich znajomych na kogo będą głosować w niedzielę 25 października 2015 roku. Rozmawiałem albo telefonicznie, albo osobiście. Wszystko dokładnie notowałem, oprócz oczywiście nazwisk respondentek i respondentów.

Jestem zaskoczony wynikiem tego sondażu, ale
publikuję wyniki bez żadnych komentarzy. według kolejności wyników:

1. Prawo i Sprawiedliwość: 38%

2. Kukiz’ 15 : 25%

3. Platforma Obywatelska 13%

4. Partia KORWIN: 10%

5. Zjednoczona Lewica 7%

6. PSL 4%

7. Partia Razem 2%

8. Nowoczesna 1%

Możliwość błędu statystycznego: 1%

W sondażu wzięli udział wyborcy o różnych poglądach politycznych i nikt nie powiedział po dwóch debatach telewizyjnych, że nie wie na jaką partię będzie głosował.

Winien jestem czytelnikom informacji, co mnie tak zaskoczyło w tym badaniu opinii publicznej?

Otóż nie myślałem, że na PO zamierza głosować aż 13% respondentów, a na PSL aż 4% zapytanych wyborców.

Autor Rajmund Pollak|Październik 22nd, 2015

http://pressmania.pl/?p=20690

Obrazek :D
0 x



Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » niedziela 25 paź 2015, 21:14

Ale lipa, nie tak miało być....
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 25 paź 2015, 21:19

A jak miało być?
53% dla PIS?

Ciekawym jaką koalicje stworzą.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » niedziela 25 paź 2015, 21:26

Z taką przewagą mogą rządzić sami.
Nie mogę uwierzyć że ludzie im zaufali... aż 39%
a PO powinno zniknąć, a też nieźle wyszli.
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: sandra » niedziela 25 paź 2015, 21:41

Jesli wynik sie utrzyma, ale przekłada się jednak na 242 mandaty a wystarczy im 231 aby samodzielnie rządzić......
Nie bójcie sie .....szacowni :)
NIe taki diabeł straszny jak go malują.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 25 paź 2015, 21:44

Mogą próbować, ale tego co by chcieli nie dadzą rady zmienić.
Chyba wygrała frekwencja znowu, bo na oko 50% nie przekroczyła, wyborcy PIS są zdyscyplinowani, a połowa, która głosować nie poszła ma wszystko w ....
A teraz będzie miała jeszcze Szydło tamże, zobaczymy czy będzie im z tym wygodnie.
No to tylko rewolucja w świadomości pozostaje do zrobienia, ale mass mendia działają sprawnie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: sandra » niedziela 25 paź 2015, 21:57

Słusznie prawisz .
Do samodzielnego działania, a więc i zmiany konstytucji potrzebne jest 307 mandatów.
Nie będzie łatwo ale czy mu to potrzebne ?
Zwyczajna większość , którą ma mu wystarczy, bo ma i prezydenta.
http://fakty.interia.pl/slideshow/galer ... 7757,iSort,
Ostatnio zmieniony niedziela 25 paź 2015, 22:13 przez sandra, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 25 paź 2015, 22:12

Konstytucję już mieli napisaną, zobaczymy co jeszcze wymyślą, ale jestem pewien, że przynajmniej mnie zadziwią.
Masz rację, nie taki diabeł straszny... przy Jarku.
Widzę tylko jeden problem - kogo w/g teorii Wałęsy będą skłócali, jak wzięli wszystko?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: sandra » niedziela 25 paź 2015, 22:15

Sprytniejszy Jarek...:)
0 x



Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » niedziela 25 paź 2015, 22:28

Może on i sprytniejszy ale on już BYŁ i nic dobrego dla nas nie wyszło...myślę ze to będą zmarnowane kolejne 4 lata.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 25 paź 2015, 22:33

Obrazek
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 26 paź 2015, 08:25

Czy tu diabeł maczał palce ??

Obrazek

Tak Platforma Obywatelska straciła poparcie w ciągu 4 lat.
Portal TVP Info opisał "przepływ wśród wyborców PO":
Aż 13,3 proc. głosujących w 2011 roku na partię Ewy Kopacz tym razem poparło .Nowoczesną Ryszarda Petru. 10,9 proc. osób przeszło do PiS, 6,4 proc. zagłosowało na ugrupowanie Pawła Kukiza, a 6,3 proc. na Zjednoczoną Lewicę.

Platforma już nie będzie mogła chwalić się poparciem wśród "młodych wykształconych z wielkich miast"
Osoby z wyższym wykształceniem: PiS - 30,4 proc., PO - 26,7 proc., Nowoczesna - 12 proc, Kukiz'15 - 8,5 proc., Zjednoczona Lewica - 7,2 proc., Korwin - 5,2 proc., Razem - 5,1 proc., PSL - 4,2 proc.
Miasta powyżej 500 tys. mieszkańców: PiS - 31,3 proc., PO - 28,6 proc., Nowoczesna - 13,2 proc., Zjednoczona Lewica - 7,8 proc., Razem - 6,2 proc., Kukiz'15 - 6 proc., KORWiN - 5,2 proc. PSL - 1,4 proc.

Chyba "moherowe berety" pokończyły studia.... ;) i emigrowały do miast ...
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 26 paź 2015, 09:06

Widać uniwersytety 2-go czy 3-go wieku działają świetnie i masowo. Żeby tak inne szkolnictwo działało!
Ale kto twierdził, że mohery są ze wsi? Tam PSL-owcy by ich literalnie "wykosili".
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 26 paź 2015, 13:45

Obrazek ;)
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 27 paź 2015, 09:11

Obiecała wyjechać (córka p.Ewy Kopacz) do Kanady , obiecali tez inni....
Niektórzy popadli w stupor króliczy i głęboką frustrację.
Wielu schodzi do podziemia i popada w strach i depresję.
Eksperci juz tak jednoznacznie nie wypowiadaja sie o wyborcach Kukiza, no może jeszcze Michnik i jemu podobni pozwalają sobie na kompromitujące zdania.
Aż wstyd je przytaczać...Czy nie pora uznać, że jednak przychodzi czas na zmiany ?
Pojawijają sie kolejne formacjetakie takie jak Razem...to humbug ? To ci głupi na nich głosowali ?
Czy to, że wygrała "prawica", a nie PO, SLD, PSL oznacza, że coraz więcej polaków zgłupiało ?
Wyczytałam w sieci, ze nie jest obciachem głosować na PIS, ze obciachem jest przyznawać się do sympatii dla PO, ZL i Nowoczesnej, że o PSL nie wspomnę.
Jest tak wielu kreatorów negatywnych pojęć, tak wielu zasiedliło "mendia" i z swych mateczników sączą jad...mówią kogo lekceważyć i nienawidzić i kogo się bać.......
Jak dobrze, ze rosnie nowe pokolenie, które nie da się juz omamić ani jednym ani drugim (prawicy=lewicy).
Oni budują swoje struktury....nie mają programu i nic specjalnie nie obiecują.
Chcą zmienić SYSTEM i to mi się podoba najbardziej z tego wszystkiego.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 27 paź 2015, 10:09

Niestety mass mendia ogłupiają równo i ze wszystkich stron, nie tylko starych, wielu młodych też się załapuje, choć prawdą jest, że wolą przeszukiwać internet, ale i o to zadbano - trolli jest pod dostatkiem, albo jeszcze więcej.
Nawet jeśli chcą zmienić system, to samą chęć mogą mieć do końca życia albo dłużej i się nie da. Trzeba budować świadomość, a to jest niezmiernie trudne, co widać doskonale na Kukizie, ten już do młodych nie należy, zresztą młodym w politykę bawić się nie chce i to jest zrozumiałe, bo takie wzorce przychodzą z zachodu.
Jak historia uczy nasza świadomość narodowa porusza się skokami, niektórzy to nazywają zrywami. I wydaje mi się, że trzeba nam strasznie "dopiec", aby zryw mógł mieć miejsce.
Póki co takiej możliwości nie widzę, choć politycy obojętne jakiej frakcji, przy korycie, znacząco przekraczają umiar.
Jeśli chodzi o wybory myślę, że obrazek, który wyżej zamieściła @chanell definiuje wszystko.
Będzie zmiana, tylko oby jak najmniejszej ilości bokiem wyszła.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 27 paź 2015, 13:13

https://www.youtube.com/watch?v=AXVV_10KZ6s



Komentarz Maxa...




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 27 paź 2015, 15:56

blueray21 pisze:Jeśli chodzi o wybory myślę, że obrazek, który wyżej zamieściła @chanell definiuje wszystko.

Ten obrazek niczego nie definiuje, ten obrazek to kolejna manipulacja..., która uogólnia i deprecjonuje w sposób wulgarny nadzieje i oczekiwania tych...którym się jeszcze chce.
Ci co siedzą w tym g***** i zupełnie nie ważne jak geboko, to zawsze w nim siedzieli i niechaj tam zostaną, a ci co nigdy w nim nie byli tam się wepchnąc nie dadzą, bo czuja smród mediów i takich cichuteńkich zwolenników puszczajacych bąki pod kołdrą.
Przed wyborami prezydenckimi również chcieli zabić wiarę i nadzieję na lepsze. SYSTEM sie twardo trzyma , ale mam nadzieję, że za mojego zycia odbędzie się zmiana.
Wczoraj rozmawiałam z grupka młodych ludzi, którzy głosowali na Kukiza lub na Korwina.
Byli tak wkurzeni tym, ze Korwin nie wszedł do sejmu, ze nawoływali się , że potrzeba innej, bardziej drastycznej metody.
Krzyczeli, że to było kolejne oszustwo i że potrzebabędzie wziąć sprawy w swoje ręce, bo dość juz czekania i patrzenia jak w świetle prawa złodziejstwo i łajdactwo sie panoszy...
Nic nie pomogły moje uspokajania.. tam wystrczy "iskra" i zdeterminowany przywódca. Oni, młodzi bez programu chca rozwalić system i tylko to się liczy....
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 27 paź 2015, 16:46

Nie unoś się @sandra.
Problem w tym, że to my wszyscy w tym g... tkwimy, choć nie chcemy, a tylko nieliczni siedzą nad nim, gdzie mało smrodu dolatuje. I obojętne, tak jak w USA, która partia tu rządzi. System ma się dobrze.
Młodzi są porywczy, to ich atut, problem, że ich ciutkę mało, za dużo wyjechało.
Niewiele się pomyliłem, frekwencja nie całe 51%. PIS rządzi samodzielnie 235 mandatów!
Owszem młodzi chcą zmian, Kukiz che zmian we właściwym kierunku - dlaczego do cholery od maja do października stracił ponad połowę wyborców?
Manipulacja, zawsze w trakcie kampanii była, nic nowego, to element gry.
Żeby nie było zbyt długie. Osobiście przewiduję, że PIS nie dotrwa do końca kadencji, no chyba, że piorun z jasnego nieba trafi Jarka i go odmieni.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 27 paź 2015, 19:54

Na ile znam @sandrę, a wydaje mi się, że znam ją niezle, to unosi się jedynie w słusznej sprawie ;)
Ale i "słuszna sprawa" dla wielu oznacza zupełnie co innego.
Nie mam zamiaru nikogo przekonywać.
W mojej tradycji rodzinnej nigdy w taki sposób nie podchodziliśmy do tak ważnych spraw.
Zwycięzców się szanowało i dawało im szansę, oczekiwało się dobrych decyzji....
Nie znam malkontenctwa, bo było tępione w mej Rodzinie od zarania.
Zapewne znasz to powiedzenie?
DOSTAJESZ TO, CZEGO OCZEKUJESZ.
Ten efekt Pig­ma­lio­na, świet­nie po­ka­zu­je me­cha­nizm zwa­ny sa­mo­speł­nia­ją­cą się prze­po­wied­nią.
Za­tło­czo­ny au­to­bus, smut­ni lu­dzie ja­dą do pra­cy, każ­dy po­grą­żo­ny we wła­snych pro­ble­mach.
Je­den z męż­czyzn my­śli: żo­na ję­dza, cór­ka pusz­czal­ska, syn nie­udacz­nik, szef de­bil, pra­ca nędz­na, ży­cie do du­py...
Sto­ją­cy za nim Anioł Stróż no­tu­je skrzęt­nie i my­śli: dziw­ne ży­cze­nia, i to co­dzien­nie, ale cóż, ja je­stem od ich speł­nia­nia.


Tu o Jarka nie chodzi...chodzi o nas wszystkich.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 27 paź 2015, 22:11

Problem w tym, że zwycięzcy są nam doskonale znani, tak samo jak i pokonani. Z dobrych i złych stron.
Jestem przekonany, ale nie zamierzam ciebie przekonywać, że na szacunek po poprzednich 2 latach rządów w naszej Ojczyźnie, dla mnie nie zasługują.
Nie powiedziałbym tego o kimś nowym, sam głosowałem za nowym, ale obydwie największe partie dla mnie są spalone i zasługują w pełni na eksmisję, jak gdzieś @Thotal zauważył.
Mam tylko nadzieję, że zbyt długo na to czekał nie będę.
Co do słuszności sprawy dyskutował nie będę, bo chyba mamy duże różnice w preferencjach.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 27 paź 2015, 22:20

Wybory Polaków 2015

Wybory do Sejmu i Senatu październik 2015 to:

– zawłaszczenie systemu finansowego państwa i zadłużanie w światowych żydowskich instytucjach finansowych,
– likwidacja polskiej gospodarki na rzecz międzynarodowych firm i koncernów,
– narzucanie antynarodowego, antypolskiego, antypaństwowego ustawodawstwa,
– wymuszanie na Polakach zarobkowej emigracji,
– załamanie demograficzne,
– likwidacja bezpieczeństwa socjalnego,
– wspieranie i udział w agresji i światowym terroryzmie USA,
– zmuszanie do przyjmowania i finansowania uchodźców, których sytuacja jest skutkiem agresji i światowego terroryzmu syjonistycznych USA,
– eliminacja Polaków z życia politycznego w państwie,
– stałe dążenie do likwidacji Państwa Polaków.

Idąc na wybory nie możesz wybrać polskiej narodowej opcji, narodowego programu rozwoju Polski, a przede wszystkim likwidacji bezrobocia i biedy, zablokowania wyprzedaży polskiej ziemi i resztek narodowego majątku, bo takiej opcji nie ma i takiego programu nie ma żadna z partii.

Idąc na wybory udzielasz syjonistycznemu okupantowi politycznej legitymacji do niszczenia i likwidacji Twojej Ojczyzny.


https://www.youtube.com/watch?v=cCqDvUdwLzY


http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/126 ... -polskiego

https://rafzen.wordpress.com/2015/10/23 ... akow-2015/


Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: wybory

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » wtorek 27 paź 2015, 23:11

Brawo Sandro, żeby tak chociaż połowa Polaków chciała myśleć w podobny sposób ale póki co mamy to co mamy czyli "gdzie dwóch Polaków się zejdzie tam trzy głosy słychać".
W jakim g....e tkwimy okaże się gdy nowa ekipa zrobi audyt, jeżeli tego nie zrobi to faktycznie utonie w nim sama jeszcze przed końcem kadencji. Przy okazji kampanii wyborczej wspomniano o naszym zadłużeniu wewnętrznym, nikt jednak nie wspomniał o naszym zadłużeniu zagranicznym. Jakieś trzy lata wstecz była wzmianka, że rządy PO pomnożyły to zadłużenie do kwoty powyżej 120 miliardów dolarów, dzisiaj nieoficjalnie mówi się, że to zadłużenie wynosi grubo ponad 300 miliardów dolarów USA!!! Przypomnę tylko, że za czasów Gierka zwanego towarzyszem zadłużenie to wynosiło poniżej 40 miliardów dolarów łącznie z tzw. aferą FOZZ i w związku z jego spłatą cały naród musiał ostro "zaciskać pasa". Ciekawe co będziemy sobie zaciskać, jeżeli okaże się, że rządy PO - PSL zadłużyły nas powyżej uszu a wierzyciele zaczną upominać się o należną im kasę???? Czy to też będzie wina Jarka?
Na koniec przytoczę pewien dowcip jaki przeczytałem w jednej gazecie tuż przed wyborami:

Rozbił się pociąg wiozący polityków. Na miejsce katastrofy jedzie ekipa ratownicza tj. karetki, wozy straży pożarnej, helikoptery.
Po przybyciu na miejsce dowódca kierujący akcją ratowniczą nie widzi ani jednego ciała.
Pyta się w związku z tym jednego z miejscowych "co się stało z ludźmi którzy jechali tym pociągiem?"
Zakopalim odpowiada miejscowy.
Jak to wszyscy zginęli, nikt nie przeżył?
Noo niektórzy mówili, że jeszcze żyją ale kto by ta Panie politykom wierzył :lol:
0 x



ODPOWIEDZ