Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

UFO - NOL - ET

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6452
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1088
x 320
Podziękował: 11557 razy
Otrzymał podziękowanie: 12005 razy

UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 03 sty 2013, 17:51

Gordon Cooper amerykański astronauta wierzy że nie jesteśmy sami . Oto fragment jego wypowiedzi dla programu "History"

Zawsze wierzyłem że na innych planetach istnieje życie.Z taką ilością planet możliwych do zasiedlenia ,bylibyśmy głupcami myśląc że Bóg uczynił tak tylko na jednej z nich
Prawdziwe lądowanie UFO w Chinach, albo intrygująco dobre fałszerstwo

Co jakiś czas dochodzi do tego, że w sieci Internet pojawiają się filmy przedstawiające niezidentyfikowane obiekty, które bywają określane po angielsku, jako "to good to be truth”, czyli zbyt idealne, zbyt piękne, aby były prawdziwe. To nagranie przedstawiające rzekome lądowanie UFO w Chinach, należy właśnie do takiej kategorii.Na nagraniu widzimy biegnących Chińczyków, którzy potem chowają się za jakimś krzewem i obserwują coś, co wygląda na lądowanie pojazdu UFO. Po chwili ze spodu zjeżdża coś, co wygląda jak winda i pojawia się tam jakiś humanoid, który zdecydowanie nie wygląda na człowieka. Zdarzenie to rzekomo miało miejsce w 2012 roku w okolicy Fuxin w Chinach. Całe nagranie wygląda dość autentycznie, ale w epoce grafiki komputerowej jest to jak najbardziej możliwe, że zostało to sfabrykowane, aby nabijać wejścia na YouTube.

Obrazek

Internauta znany, jako Stephen Hannard ADGUK twierdzi, że nagranie to otrzymał od jednego z subskrybentów jego kanału na YouTube i zapewniał go, że jest ono prawdziwe, ale on sam nie jest do końca przekonany, czy nie jest to po prostu oszustwo. Uprzedzając wszelkie idiotyczne komentarze, które z pewnością pojawią się pod tym nagraniem sugerujemy, aby każdy sam ocenił, co widzi na tym nagraniu i przede wszystkim, aby przeczytał ten wpis od początku do końca i ze zrozumieniem tego, co czyta.

http://innemedium.pl/wideo/prawdziwe-la ... alszerstwo
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12987
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12933 razy
Otrzymał podziękowanie: 19648 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 03 sty 2013, 18:16

Czas Na Zmiany- ALIEN Wśród Nas Chiński EX Minister MÓWI .


Czas Na Zmiany ALIEN Spacer Przebudzenie Wśród Nas Chiński EX Minister MÓWI .
Obrazek
Shili, były chiński urzędnik przedstawił deweloperom wiedzę, że są kosmici na ziemi. Twierdzi on, że istoty pozaziemskie można znaleźć wszędzie.

A Chińczycy słuchają.
Starzejący się autorytarny system, który prowadził Chiny z siedzibą władzy w starym Pekinie pod wpływem Mao zniknął..
Nowe Chiny są o wiele bardziej otwarte na dowody pozaziemskich istot w ich kulturze i historii.
Nawet teraz, drużyna finansowana przez rząd bada tajemnicze piramidy, a niektórzy badacze twierdzą, że jest tam starożytna, gigantyczna obcych baza.
Ale niektóre struktury władzy, które kontrolują Chiny są jeszcze w resztkach starego reżimu autorytarnego.
Te elementy walki z wolnością informacji, Internetu, a nawet wolności prywatnych wiadomości tekstowych.
Jednakże uprawnienia te zostały rozproszone przez Chiny gospodarki kruszenie i większość swojego czasu i energii przeznaczają teraz na rosnący problem wspierania systemu gospodarczego w kryzysie.
Wraz z pojawieniem się problemów gospodarczych przywódców Chin martwi przewidywanie potencjalnych niepokojów społecznych: miliony biednych chińczyków ze wsi nadal zalewają uprzemysłowione miasta poszukując pracy, oferty pracy, które są uruchomione.
Ponieważ Chiny są w stanie płynnym - politycznie i gospodarczo - na dziesięciolecia ograniczeń mających kaganiec na ludzi takich jak Sun Shili.
I jak to ułatwia kontrolę w Chinach, prawda, we wszystkich jej aspektach, zaczyna świecić światło przez burzliwe chmury burzowe.
W ciągu ostatnich dwóch dekad, organizacje badawcze i Paranormal UFO w Chinach pojawiły się jak przysłowiowe kwiaty po burzy na rzadkiej pustyni.
Chińczycy przyjęli tajemnicze zjawiska z otwartymi ramionami. Oni zawsze byli zainteresowani dziwnymi, niezrozumiałymi, niewytłumaczalnymi.
Ich starożytna literatura i teksty - niektóre z najstarszych na świecie, bez konieczności starożytne pisma Sumeru i Tybetu - są przepełnione opisami tajemniczych gości, a także niesamowite spotkania z istotami pozaziemskimi i dziwnych gości nagle pojawiających się w odległych wioskach w Chinach.
Wzrost tych organizacji jest niemal wykładniczy, może nie dziwić w kraju o populacji ponad 1.300 mln ludzi. podejście w stosunku do East West.
Obecnie Chiny mają więcej organizacji UFO obsługiwane przez prawdziwych naukowców, uniwersytety i społeczności ogólnie, niż jakikolwiek inny naród na ziemi.
Wiele organizacji jest obecnie finansowanych przez rząd, że kiedyś stłumiono je.
Prawie cały spadek jest teraz pod sztandarem - albo związany z - National Society of pozaziemskich Studies (NASETS).
Bezpośrednio wspierany i finansowany przez rząd, NASETS jest coś, że Przewodniczący Mao byłby dostać zawału.
Organizacja jest wyłączną domeną akredytowanych inżynierów i naukowców oraz trzecia członków NASETS też jest pracownikami rządowymi.
Reszta pochodzi z uniwersytetów i badań przemysłowych. Członkowie muszą mieć również doktoraty w swoich dziedzinach nauki lub inżynierii i mają co najmniej kilka opublikowanych badań i zweryfikowane na temat Niezidentyfikowanych Obiektów Latających i istot pozaziemskich.
Wśród setek naukowców przypisuje NASETS, Sun Shili to taki, który promuje ideę, że kosmici żyją i pracują wśród ludzi dzisiaj.
Były urzędnik Foreign Ministry, Sun Shili obecnie kieruje szanowane UFO Research Society Pekinu, ramię NASETS prawidłowo związane obejmujące wszystko.
W 1971 roku, Sun odnotował niezwykły obiekt unosił się nad polami ryżowymi w odległym rejonie Chin.
Praca w terenie na misji od rządu w czasie "rewolucji kulturalnej" Mao Tse-Tung, Sun zauważył błyszczący obiekt światło sumbaba górę i w dół, na niebie.
On mówi, że w czasie tym, zakładał, że ​​to jakiś rodzaj urządzenia kontroli rządowej, chociaż technologia pojechaliśmy obiekt był rzeczywiście daleko poza jakimkolwiek kraju na ziemi, i nie było to wiele lat później, kiedy przeczytał o spotkaniach UFO i zorientował się, że obiekt jaki widział przez człowieka. Stanowisko Sun nie jest wyjątkowe, jest wielu innych.
Wśród tych, którzy zgadzają się ze Sun naukowcem jest Shen Shituan. Shen jest autorytatywny prezes Beijing Aerospace University, stanowisko prestiżowe i potężne.
Shen jest również opłacany jak innych 50.000 rządowych członków diirector z China UFO Research Association.
Shen podkreśla, że ​​wszystkie doniesienia o kontaktach ET są ważne dla stowarzyszenia. "Niektóre z tych obserwacji są prawdziwe, niektóre są fałszywe, a niektóre nie są bardzo jasne.
[Jednak] wszystkie te zjawiska są warte zbadania ", powiedział w telewizji reporter China. Sun i badające UFO organizacje - ET w Chinach uważają, że ​​rozwiązanie zagadki UFO może prowadzić do bardzo zaawansowanych form technologii, w tym czystej energii i niemal nieograniczonej.
Skumulowana wiedza o kontakcie może doprowadzić do lepszych technik rolniczych, aplikacje w inżynierii materiałowej i nowych metod, które podróżują szybciej, bezpieczniej i taniej.
Sum twierdzi, że znajduje cudzoziemców udających ludzi i są częścią tego społeczeństwa.
Źródło: http://veritas-boss.blogspot.com.es/201 ... otros.html
WebSite: http://despertando.me/?p=116131
Opublikowano Yesterday, autor: adept
http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013 ... inski.html
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15616
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 830
Podziękował: 29183 razy
Otrzymał podziękowanie: 23502 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 04 sty 2013, 23:26

Próba systematyki typologii istot pozaziemskich i ich wpływu na rozwój ludzkiej rasy.

0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6452
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1088
x 320
Podziękował: 11557 razy
Otrzymał podziękowanie: 12005 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 08 sty 2013, 17:55

UFO? Oni już tu są! – 4.01.2013

W studio gość – McKey (Marcin Kaczmarek) i rozmowa na temat ufo, trochę historii badań w polskim środowisku ufologicznym. Omówiono również przypadki tzw. fake’ów – tutaj rożnych „ufo sylwestrowych” i innych manifestacji spowodowanych działaniami ludzkimi (np.silne reflektory świecące w chmury, światła dyskotek itp.).

0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9313
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 400
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13453 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 11 sty 2013, 19:11

Chyba kosmiczne choinki przystrajali, bo połowa tego wygląda jak lampki choinkowe.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6452
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1088
x 320
Podziękował: 11557 razy
Otrzymał podziękowanie: 12005 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 12 sty 2013, 09:53

UFO? Oni już tu są! – 11.01.2013Przekrojowa rozmowa Janusza Zagórskiego z Mikołajem Rozbickim o szeroko pojętej kwestii ufo, istot pozaziemskich, innych cywilizacji, wiedzy płynącej z channelingów itp. przekazów, metody manipulacji i kontrolowania mas. Próba analizy i syntezy obecnej sytuacji (po 21.12.2012) i co z tego wynika na przyszłość, dla nas ludzkiej rasy.

Polecam ,bardzo ciekawa rozmowa

ps;Songo to na pewno nie jest Ufo ,to fotomontaż.Meże gdyby to był film ,ale takie fotki łatwo spreparować.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12987
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12933 razy
Otrzymał podziękowanie: 19648 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 20 sty 2013, 11:56

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6452
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1088
x 320
Podziękował: 11557 razy
Otrzymał podziękowanie: 12005 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 21 sty 2013, 10:30

UFO? Oni już tu są! – 18.01.2013Kolejna rozmowa w piątkowy wieczór z Mikołajem Rozbickim. Tym razem skoncentrowano się między innymi na reptiliańskiej agendzie, rodach illuminackich i ich planach wprowadzenia NWO.

Polecam bardzo ciekawy wykładDziś prawdziwa perełka z bogatego archiwum multimedialnego Janusza Zagórskiego.
I część dokumentalnego zapisu prelekcji dr Jana Pająka, która odbyła się w 1995 roku we Wrocławskim klubie „SEZAM”
Rejestracja amatorską kamerą VHS 240 linii, więc jakością HD nie powala (dla lepszego oglądania proponujemy zmniejszenie okienka do jakości 360p lub nawet 240p).
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9313
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 400
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13453 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 21 sty 2013, 10:45

A już myślałem, że dr Pająk ma coś nowego na tapecie, bo dość dawno o nim nie słyszałem.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 25 sty 2013, 23:32

Ten trójkącik, to się wziął stąd, że dzieciaki latawca puściły :D


Mnie się zdaje, że lawina ruszyła i jest tego jakiś powód...
Wszyscy zaczynają głośno mówić o UFO, ruscy, anglicy i amerykanie, chyba będziemy mieli jakieś oficjalne spotkanie :DPozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6452
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1088
x 320
Podziękował: 11557 razy
Otrzymał podziękowanie: 12005 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 28 sty 2013, 13:40

UFO? Oni już tu są! – 25.01.2013Z bogatego archiwum multimedialnego Janusza Zagórskiego II część dokumentalnego zapisu prelekcji prof. Jana Pająka, która odbyła się w 1995 roku we Wrocławskim klubie „SEZAM”
Rejestracja amatorską kamerą VHS 240 linii, więc jakością HD nie powala (dla lepszego oglądania proponujemy zmniejszenie okienka do jakości 360p lub nawet 240p).
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6452
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1088
x 320
Podziękował: 11557 razy
Otrzymał podziękowanie: 12005 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 05 lut 2013, 11:18

UFO? Oni już tu są! – 1.02.2013Z bogatego archiwum multimedialnego Janusza Zagórskiego część III dokumentalnego zapisu prelekcji prof. Jana Pająka, która odbyła się w 1995 roku we Wrocławskim klubie „SEZAM”
Rejestracja amatorską kamerą VHS 240 linii, więc jakością HD nie powala (dla lepszego oglądania proponujemy zmniejszenie okienka do jakości 360p lub nawet 240p).
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6452
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1088
x 320
Podziękował: 11557 razy
Otrzymał podziękowanie: 12005 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 08 lut 2013, 12:50

Największy pokaz UFO w historii naszych czasów

26 Marzec 2012, Bawsey Woods King's Lynn, Anglia.

Według źródeł channelingowych nagane ponad 40 obiektów może należeć do Galaktycznej Federacji Światła, o której bardzo dużo mówi się ostatnimi czasy. Galaktyczna Federacja Światła według źródeł channelingowych, jest zespołem cywilizacji i społeczności wysokorozwiniętych technologicznie i duchowo, zapowidających swoje upublicznienie od kilkunastu miesięcy za pomocą źródeł channelingowych. Ich medium jest m.in. Gregg Giles (http://thefederationoflight.ning.com). Ciekawostką może być fakt, że dotychczasowe wiadomości o nadchodzących wydarzeniach przekazywane przez GFoL (Galactic Federation Of Light) sprawdzały się dotychczas w bardzo dużym stopniu (powyżej 90%). Jest to poważne wyzwanie dla wszystkich sceptyków, ponieważ nie da się zaprzeczyć zgodnościom treści transmitowanych kilka miesięcy a nawet lat temu, z obecnymi wydarzeniami.

Poniżej fragment channeligu (link do channelingu źródłowego) opisującego podobieństwo filmowanych obiektów do zarejastrowanych na filmie. Channeling na blogu Gregga został umieszczony 16 marca 2012.

"(
) Inny typ statku, które niebawem będziecie obserwować na waszym niebie ma okrągły kształt, jaśniejszy kolor i można go wizualizować jakbyście wzięli brzoskwinię, przekroili ją na pół i usunęli pestkę. Wklęsłość po pestce jest dolną stroną tego statku i w ten sposób będzie to wyglądało na niebie."

25 marca opublikowano nagranie z samolotu lecącego nad himalajami obiekt w świetle dziennym, który wydawałby się podobny do tych, które przedstwiło powyższe nagranie z Anglii.

Z kolei 28 lutego umieszczono na portalu YouTube film nagrany w stanie Arizona, do którego odnosi się również część wymienieonego channelingu:

"(
) Jeden z naszych statków, który będziecie widywać częściej w nadchodzących dniach, można opisać jako odwrócone “V” lub statek w kształcie bumerangu. Statki mogą być naprawdę duże, są czarne, z pojedynczym rzędem dużych świateł na obu skrzydłach kształtu “V” "

Ciekawym wydaje sie fakt, że w tym przypadku nagranie wyprzedziło channling o 2 tygodnie, jednakże nie wiemy kiedy przekaz dla Gregga miał miejsce dokładnie. Znamy tylko datę publikacji na jego blogu.


Krótki reportaż z Belgii aż z roku 2008. Fenomen obserwowało setki osób, wysłano nawet samoloty wojskowe w celu rozeznania sytuacji. Obiekt jednak pozostawał niewidoczny dla radarów.Na koniec kolejny fragment channelingu, tym razem od "Komendy Ashtar", która opisuje wyraźnie kim jest i jakich fenomenów oczekiwać. Nagrania dokonano 27 marca 2012. Nagranie jest autentyczne. (strona channelingu : http://ascensionearth2012.blogspot.com/ ... 12_22.html – najlepiej skopiować i wkleić do przeglądarki, lub zobaczyć przekaz na kanale YT: http://www.youtube.com/watch?v=7CLgISwfwYk)

"(
)My z dowództwa Ashar łączymy się z naszymi braćmi i siostrami z Galaktycznej Federacji Światła w pozwalaniu na większą liczbę obserwacji naszych statków, jak również na dużo czystsze obserwacje, jako przełamanie lodów naszej obecności w waszym świecie. Nasze dowództwo jest tu również liczne, a nasze statki stacjonują nad wieloma częściami waszej planety.

Chcielibyśmy również abyście zrozumieli, że pomimo tego że nasze statki różnią się wyglądem od niektórych statków Galaktycznej Federacji Światła (
) Nasze statki mogą być raczej duże i różne wyglądem do tych z Galaktycznej Federacji Światła, jako że nasze statki używają świetlnej technologii jako źródła napędu i mogą się dzięki temu znacznie różnić. Gdy zobaczycie nasze statki, będziecie widzieli światła które będą się różniły kolorami od tła lub nieba lub przestrzeni. Nadal będziecie w stanie je fotografować i filmować, jakkolwiek wasze filmy 3-go wymiaru nie oddadzą ich prawdziwego wyglądu i tego jak my je widzimy z naszej perspektywy. Pomimo tego, czujemy że ważnym jest abyśmy zaczęli przedstawiać nasze statki ludziom waszego świata jako że tu jesteśmy i będziecie je widzieli na niebie zarówno za dnia, jak i w nocy (
)
Nie wiem czy to największy pokaz Ufo ,ale robi się ciekawie ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12987
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 902
x 325
Podziękował: 12933 razy
Otrzymał podziękowanie: 19648 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 08 lut 2013, 13:12

na National Geographic oglądam czasami ciekawy dokument "UFO w Europie",-
o tyle ciekawy, że pokazuje udokumentowane przypadki, które nie zostały wytłumaczone w sposób racjonalny/naukowy.
Jedną z najsłynniejszych historii jest:


Inwazja UFO na Belgię « Paranormal.PL

Od 1947 roku zauważono, że w niektórych okresach pojawianie się UFO jest szczególnie intensywne. Sygnały na ten temat, zarówno z poszczególnych regionów świata, jak i z kilku miejsc na kuli ziemskiej równocześnie, są znacznie częstsze niż zazwyczaj.

Obrazek
Cechami charakterystycznymi fali obserwacji w Belgii w 1989 roku były jej intensywność i zasięg. Fakt ten obala tezę, że zjawisko ma charakter socjopsychologiczny. Zwrócił na to uwagę fizyk Auguste Meessen, profesor uniwersytetu katolickiego w Louvain, jeden z wybitnych członków Belgijskiego Stowarzyszenia Badań Zjawisk Kosmicznych (Societe belge d’etude des phenomenes spatiaux -SOBEPS) . Początek fali belgijskiej opisuje on w następujący sposób: “W pamiętną środę 29 listopada 1989 roku odnotowano w ciągu kilku godzin w niewielkim regionie wiele obserwacji -co najmniej 125 przypadków”. Tyle obserwacji w ciągu jednego wieczoru to, według profesora, “olśniewający początek”!

Warto podkreślić wyjątkową zgodność relacji. Wszyscy świadkowie mówią o latających pojazdach w niczym nie przypominających “talerza”. Opisują obiekty w kształcie trójkąta, rombu lub “latającego skrzydła bez ogona”. Olbrzymie belgijskie UFO nie wydawały żadnych dźwięków. Niektórzy obserwatorzy słyszeli brzęczenie lub słaby świst. Leciały nisko, bardzo powoli, mogły pozostawać w bezruchu, pochylać się, obracać gwałtownie, zachowując pozycję horyzontalną, by w końcu oddalić się z wielką prędkością. Dolna część tych osobliwych pojazdów kosmicznych była płaska, niektóre zwieńczone były kopułą. W kopule “koloru aluminium” znajdowało się kilka prostokątnych, oświetlonych pomarańczowo “iluminatorów”. UFO, wyposażone w potężne reflektory oświetlające ziemię, otoczone były różnobarwnymi światłami, a od spodu migotało coś, co przypominało policyjnego “koguta”. Według Auguste’a Meessena ruchom UFO towarzyszyły zjawiska fizyczne w środkach lokomocji na ziemi: zatrzymanie pracy silników, gaśnięcie świateł, całkowite wyłączenie systemu elektrycznego, zakłócenia w odbiorze radiowym, przerwanie łączności radiowej w samochodach policyjnych i samolotach. “Za każdym razem gdy, UFO się oddalało, wszystko wracało do normy” -dodaje uczony.

Jeden ze świadków mówi o emitowaniu przez nieruchome UFO dwóch bardzo cienkich i bardzo długich, wysyłanych w przeciwstawnych kierunkach, wiązek czerwonego światła. Auguste Meessen dostrzega w tym podobieństwo do pewnej obserwacji dokonanej w Stanach Zjednoczonych. Chodziło wówczas o wiązkę białych świateł. Detektor indukcji magnetycznej odnotował w czasie trwania tego zdarzenia sygnał o częstotliwości około dziesięciu cykli na sekundę. “Widziałem ten zapis -mówi belgijski uczony -sygnał był prawie sinusoidalny, lecz nieregularny, co skłoniło mnie do rozważenia możliwości emisji radiowej na falach ultrakrótkich -ELF. Te dwie przeciwstawne wiązki stanowiły więc swego rodzaju powstałą w wyniku jonizującej radiacji dwubiegunową antenę, tworząc plazmę przewodzącą” .

Najwcześniejsze obserwacje odnotowano w regionie Eupen w pobliżu granicy niemieckiej. Jeden z pierwszych świadków, przebywający na posterunku granicznym na autostradzie E 40 żandarm J., zobaczył, jak zbliża się w jego kierunku “błyszczący obiekt” lecący na niewielkiej wysokości i wyposażony w bardzo silne reflektory. “Znajdował się jakieś 500 metrów ode mnie. W pierwszej chwili pomyślałem, że to helikopter, dziwiąc się, dlaczego leci tak nisko, ma takie reflektory i porusza się z tak minimalną prędkością nie większą niż 60-70 km/godz. Ponadto pojazd leciał wzdłuż autostrady”.

Czyżby tak gwałtowny najazd gości niebiańskich miał coś wspólnego z wyjątkowym oświetleniem autostrad belgijskich? Po zapoznaniu się ze wszystkimi relacjami odnosi się wrażenie, że mamy tu do czynienia z zaplanowaną i zakrojoną na szeroką skalę operacją, na którą tajemniczy przybysze z nieznanych nam przyczyn wybrali właśnie Belgię.

Inna cecha tych wizyt polega na tym, że nie odbywają się one na rozkaz. Udowodniło to fiasko pewnej operacji ufologów belgijskich. Zorganizowali oni mianowicie w czasie weekendu wielkanocnego w 1990 roku polowanie na UFO. W operacji brało udział wielu ludzi, a siły powietrzne oddały nawet do dyspozycji uczestników dwusilnikowy samolot wyposażony w kamerę na podczerwień. Wszyscy wrócili tej nocy z pustymi rękami.

W ciągu całego wielkanocnego weekendu -donosi dziennik “Liberation” -eksperci usiłowali wyjaśnić zagadkę nie zidentyfikowanych obiektów latających, obserwowanych przez licznych świadków od listopada. Poza emocjami wywołanymi ukazaniem się księżyca operacja poniosła fiasko: nie znaleziono najmniejszego śladu


Belgijska dokumentacja zawiera nie tylko pokaźną liczbę zeznań, ale także materiały fotograficzne i filmy wideo. Jedno z najlepszych zdjęć, wykonane w Petit-Rechain w prowincji Liège na początku kwietnia 1990 roku, poddano bardzo wnikliwej analizie z digitalizacją za pomocą skanera. Pozwoliło to stwierdzić obecność na tle nocnego nieba na wysokości około 150 m trójkątnego obiektu z trzema białymi światłami po bokach i jednym czerwonym pośrodku (patrz: wkładka fotograficzna). Autentyczność zdjęcia była kwestionowana. Zespół Belgijskiej Królewskiej Szkoły Wojskowej pod kierunkiem profesora Marca Acheroya poddał ten zdygitalizowany obraz kilku obróbkom, utrwalając kontrasty, wykonując próbę na “fałszywe kolory” oraz filtrację w celu wyciszenia “szumów”. Doświadczenia te potwierdziły obecność trójkątnego materialnego ciała. Zadziwiająca jest struktura “ogni”. “Niektórzy porównywali je do strumieni plazmy” -pisze profesor Acheroy we I wstępnym raporcie . W końcowej notatce z 13 grudnia! 1993 roku zachowuje ostrożność w formułowaniu opinii! o autentyczności tego dokumentu, ale dodaje, że “do chwili I obecnej nie można udowodnić, iż dokument może być falsyfikatem w odróżnieniu od pozostałych udostępnionych nam przez SOBEBS, ewidentnie «sfabrykowanych»” . Dodajmy, że wspomniane materiały zostały rzeczywiście sfabrykowane przez belgijskich ufologów i miały służyć za kontrargument. François Louange, ekspert francuski zajmujący się obrazami satelitów cywilnych i wojskowych, wyrazi w październiku 1993 roku, po wnikliwej analizie zdjęcia, swoją osobistą opinię na ten temat. Według niego “nie ma tu oszustwa i świadek rzeczywiście sfotografował materialny obiekt na niebie”. Specjalista konkluduje: “Jeśli zebrać wszystkie dostarczone przez świadków dane, nasuwają się tylko dwie hipotezy: utajniony aparat latający lub autentyczny pojazd pozaziemski” .

Wśród zwolenników uproszczonej interpretacji dużym powodzeniem cieszy się wersja o niewidzialnym samolocie amerykańskim F-117, który zasłynął w czasie wojny w Zatoce Perskiej. Mimo dementi ambasady Stanów Zjednoczonych wersja ta była we Francji uporczywie lansowana przez całą wiosnę, poczynając od stycznia 1990 roku, chociaż jest absolutnie niewiarygodna: samolot, którego minimalna prędkość wynosi 300 km/godz. i którego silniki odrzutowe są stosunkowo głośne, w niczym nie odpowiada opisom świadków. Ponadto trudno sobie wyobrazić, aby tak utajniony samolot wysyłano z misją latania nad belgijskimi dachami. Wersja ta irytowała nieco belgijskie siły powietrzne, które wraz z SOBEPS uczestniczyły w wyjaśnianiu sprawy, a nawet wysłały w nocy z 30 na 31 marca myśliwce F-16 w celu przechwycenia tajemniczych UFO.

Sugerowanie wersji o F -117 było wręcz afrontem dla wojskowych. Odpowiedzieli, więc na to raportem o wydarzeniach w nocy z 30 na 31 marca, przekazanym w czerwcu Belgijskiemu Stowarzyszeniu Badań Zjawisk Kosmicznych przez pułkownika Wilfrida De Brouwera, szefa Sekcji Operacyjnej Armii Powietrznej . Tekst ten należy do dziś do najbardziej wiarygodnych, jeśli chodzi o problem autentyczności UFO. Sporządzony przez majora Lambrechtsa, daje kompleksowy przegląd nie tylko raportów jednostek powietrznych, lecz także naocznych obserwacji patroli żandarmerii na temat nieznanych zjawisk dostrzeżonych w przestrzeni powietrznej na południe od osi Bruksela-Tirlemont w nocy z 30 na 31 marca 1990 roku. Raport wskazuje na fakt, iż “obserwacje, zarówno wizualne, jak i radarowe, miały taki zasięg, że podjęto decyzję o wysłaniu dwóch samolotów, F-16 i 1-JW, z zadaniem zidentyfikowania tych obiektów”. Już na pierwszej stronie raport wyklucza możliwość pomyłki, co do następujących samolotów:

W czasie zaistnienia faktów obecność lub loty próbne w belgijskiej przestrzeni powietrznej B-2 (niewidzialny bombowiec amerykański) lub F-11? A (Stealth), RPV (pojazdy zdalnie sterowane), ULM (bardzo lekkie zmotoryzowane), A W A CS (samoloty wczesnego ostrzegania) mogą być wykluczone.

A oto jak Belgijska Armia Powietrzna przedstawia przebieg wydarzeń. O godzinie 23.00 dyżurny kontroler punktu dowodzenia radarowego w Glons został powiadomiony przez żandarmerię, że dostrzeżono na kierunku Thorembais-Gembloux trzy nietypowe, nieruchome, ułożone w równoboczny trójkąt światła. Zmieniały swoją barwę na czerwoną, zieloną i żółtą. O godzinie 23.15 żandarmeria doniosła o zbliżających się do trójkąta trzech kolejnych światłach. W tym czasie posterunek w Glons zarejestrował nie zidentyfikowany kontakt radarowy w odległości około pięciu kilometrów na północ od lotniska wojskowego w Beauvechain. Przesuwał się on na zachód z prędkością około 25 węzłów, czyli nieco poniżej 50 km/godz. Patrol żandarmerii potwierdził obecność trzech świateł o wciąż zmieniających się barwach: najpierw czerwonej, następnie błękitnej, zielonej, żółtej i białej. Punkt dowodzenia w Glons obserwował te zjawiska na radarze. Inny aparat, TCC/RP Semmerzake, informował z kolei o wyraźnym kontakcie radarowym w tym samym miejscu, co kontakt zasygnalizowany przez posterunek w Glons. Krótko po tym posterunek ten wydał rozkaz startu myśliwców F-16. Dwa myśliwce F-16: AL 17 i AL 23 wystartowały o godzinie 0.05. W ciągu niespełna godziny podjęły dziewięć prób przechwycenia.

Samoloty uzyskały kilkakrotnie krótki kontakt radarowy z celami wyznaczonymi przez CRC (cykliczna kontrola namiarowa). W trzech przypadkach pilotom udało się namierzyć i przez kilka sekund utrzymać (lock-on) radar skierowany na cel. Za każdym razem powodowało to gwałtowną zmianę w zachowaniu UFO. We wszystkich przypadkach piloci nie mieli wizualnego kontaktu z tymi obiektami.

Pierwszy z przypadków lock-on uzyskano w odległości 11 kilometrów:

Prędkość celu wzrosła w minimalnym czasie ze 150 do 970 węzłów, a wysokość spadła z 9000 do 5000 stóp. Następnie wzrosła ponownie do 11 000 stóp, by nagle gwałtownie spaść do poziomu ziemi. W efekcie po kilku sekundach nastąpiło zerwanie kontaktu (break lock). Posterunek w Glons poinformował, że w momencie break lok myśliwce przelatywały nad pozycją celu.

Kiedy więc dwóm myśliwcom udało się nawiązać kontakt radarowy z UFO, obiekt zwiększył szybkość z 280 do 1800 km/godz.! Co więcej, niesamowicie przyspieszył pikując z 3000 do 1600 m wysokości. Takie przekroczenie barier dźwięku powinno spowodować potężną falę uderzeniową na ziemi. Tymczasem nic podobnego nie odnotowano. Potwierdza to raport wojskowy: “Mimo że kilkakrotnie zarejestrowano prędkość ponaddźwiękową, nie nastąpiła żadna fala uderzeniowa”. Po pewnym czasie myśliwcowi AL 17 udało, się utrzymać na radarze przez sześć sekund cel, który poruszał się z prędkością 740 węzłów (ponad 1300 km/godz.), jednak na ekranie pojawiły się zakłócenia. W ciągu godziny całej operacji przechwytywania doszło do jeszcze kilku kontaktów radarowych z utrzymaniem celu. Wszystko to wywarło na pilotach ogromne wrażenie. UFO obserwowane z ziemi za pomocą lunety astronomicznej przypominało kształtem “kulę, której jedna część była bardzo błyszcząca”. Dostrzegano również kształt trójkąta.

To jeszcze nie wszystko. Innego rewelacyjnego odkrycia dokonał nieco później pułkownik De Brouwer. Był nim zapis wideo ekranu radarowego jednego z F-16. Zapis pokazywał wyraźnie manewr przechwycenia i utrzymania UFO na radarze. Było to zaskoczenie dla zespołu badaczy -relacjonują Michel Bougard i Lucien Clerebaut, którym pułkownik De Brouwer zademonstrował film wideo w obecności Jeana-Pierre’e Petita i Marie-Therese de Brosses, dziennikarki z “Paris-Match”. Uzyskała ona zgodę na sfilmowanie ekranu. Uzupełniając te rewelacje, pułkownik De Brouwer zwołał 11 lipca konferencję prasową, na której podał szczegóły wydarzeń nocy z 30 na 31 marca.

Według parametrów ekranu radarowego F-16 prędkość obiektu wynosiła 167 km/godz. i nagle wzrosła do 1890 km/godz. Nawet komputer nie był w stanie określić przyspieszenia. W ciągu trzech sekund echo spadło z 3000 do mniej niż 1400 metrów. Gdyby źródłem echa był obiekt materialny, to takie przyspieszenie nad Tubize musiałoby spowodować zniszczenia na ziemi. Tymczasem nic, absolutnie nic się nie stało.

Dalej pułkownik w następujący sposób komentuje te i zadziwiające ewolucje:

UFO obserwowane równocześnie przez przyrządy pokładowe dwóch F-16 przemieszczało się w trzech wymiarach, czego nie jest w stanie wykonać żaden z istniejących typów samolotów. W sekwencji, która mogła być zarejestrowana, przechodziło ono od prędkości 280 km/godz. do ponad 1800 km/godz., obniżając jednocześnie wysokość .

Rewelacje Belgijskiej Armii Powietrznej zasługują na wysoką ocenę jako jedyny niemal przykład współpracy z prasą i ufologami. Tworzą one solidną podstawę argumentacji na rzecz istnienia UFO. Pułkownik De Brouwer, awansowany w następnym roku na generała, potwierdził później swoją opinię, całkowicie wykluczając hipotezę na temat F-117. “Mamy do czynienia z obiektem, który nie przemieszcza się, pozostaje w bezruchu i wykonuje ewolucje na bardzo niskich pułapach, a to absolutnie nie odpowiada osiągom niewidzialnych samolotów”. Jeśli chodzi o noc z 30 na 31 marca 1990 roku, to pułkownik odrzuca możliwość wystąpienia interferencji fal elektromagnetycznych, niewyobrażalnej w przypadku dwóch samolotów znajdujących się [ w odległości kilku kilometrów i naziemnego radaru. Zwraca r również uwagę na nieprawdo podobnie duże zmiany prędkości, dochodzące do 1700 km/godz. w bardzo krótkim czasie. Odpowiada to przyspieszeniu 40 g (czyli czterdziestokrotnemu przyspieszeniu ziemskiemu), co wystarczyłoby do przekształcenia pilota w mokrą plamę.

Na zmianę dość długo rozpowszechnianej hipotezy o F-117 przyszła kolejna wersja. 11 sierpnia 1996 roku “Sunday Times” w materiale zatytułowanym “Czy to ptak, czy to UFO? Nie, to wave rider”, prezentuje nowy amerykański utajniony samolot: “Nie oglądajcie «Z archiwum X», zrezygnujcie z pójścia do kina na «Dzień Niepodległości» -nawołuje brytyjski tygodnik. -Relacje o UFO mogą mieć proste wytłumaczenie: utajniony samolot w kształcie trójkąta, który potrafi osiągnąć dwukrotną prędkość Concorde’a “Sunday Times” informuje następnie, że NASA i Siły Powietrzne USA zaprezentowały właśnie wspólnie pierwszy model tego rewelacyjnego samolotu. “Pozwala to przypuszczać, że został już, być może, skonstruowany jego potężniejszy prototyp i mógł on być obiektem licznych obserwacji UFO”. Ta sensacyjna informacja znalazła się natychmiast w telewizji belgijskiej. Po sprawdzeniu okazało się, że tym prototypem, który jeszcze nie odbył lotu, jest po prostu poddźwiękowy samolot przeznaczony do eksperymentów w nowym, bardzo trudnym reżimie lotów. Nazwano go wave rider lub LoFlyte i, być może, kiedyś stanie się on prawdziwym samolotem ponaddźwiękowym .

Również rok 1991 obfituje w obserwacje w Belgii. Dotyczy to w szczególności wieczoru 12 marca. Świadkowie widzieli, a niektórzy nawet sfilmowali kamerą wideo ogromny trójkąt zawisły nad ziemią. Richard Rodberg opowiada, jak najpierw dostrzegł go w odległości trzech kilometrów. Miał czas, by zbliżyć się do niego samochodem.

Obiekt szybował na wysokości około 30 metrów nad ziemią. Nagle skierował się wprost na nas i zatrzymał się pośrodku pola graniczącego z szosą. To było niewiarygodne. Cale pole tonęło w białym świetle. Czegoś takiego nigdy nie widziałem. Można by było znaleźć igłę w trawie.

Światła UFO były tak oślepiające, że świadkowie nie zdołali rozróżnić jego kształtów. Ich ustawienie sugerowało jedynie kształt litery V. Oprócz potężnych reflektorów widoczne były poruszające się nieregularnie mniejsze światła, tworzące “swego rodzaju girlandę” wokół zadziwiającego pojazdu. Pod spodem ukazywało się światło czerwone, pulsujące. UFO znajdowało się początkowo w odległości 150 m od świadków. Następnie zbliżyło się do nich na odległość około 60 m. “Odnosiło się wrażenie, że nas widzi”, -mówi jeden z nich (II).

Wiele osób w Belgii podejrzewa, że były świadkami jakiejś z góry zaplanowanej inscenizacji.

Obserwacje UFO nad Belgią pod koniec 1989 i na początku 1990 roku nazywane są falą czarnych trójkątów. Pamiątką po nich są setki raportów policyjnych i wojskowych, zdjęć i filmów nakręconych przez przechodniów i wojskowe kamery.


Fragment książki “UFO – 50 tajemniczych lat”

UFO – Australia Google Earth


0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6452
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1088
x 320
Podziękował: 11557 razy
Otrzymał podziękowanie: 12005 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 09 lut 2013, 11:49

UFO? Oni już tu są! – 8.02.2013Zapis wystąpienia Damiana Treli na VIII Ufo Forum we Wrocławiu w 2004 roku. Materiał standardu VHS (240 linii) i taka jakość odtwarzania zalecamy ostawić w okienku playera.Rozmowa z panem Adamem Brodowskim, świadkiem obserwacji ufo na Mazurach.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6452
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1088
x 320
Podziękował: 11557 razy
Otrzymał podziękowanie: 12005 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 10 lut 2013, 11:44

UFO w nocy 7/8 lutego 2013

Obiekt leciał w całkowitej ciszy po nocnym niebie. Miał kulisty kształt i mienił się wszystkimi kolorami tęczy. Jest film!

Relacja jest tym bardziej cenna, że jest film. Przeważnie filmy nagrane w nocy są dość niewyraźne, ale tym razem widać rzeczywiście, że obiekt dosłownie zmieniał kolory w tempie ekspresowym, wręcz mienił się wszystkimi barwami tęczy! Zrobiliśmy powiększenie obiektu. Widać dokładnie, ile jest tam różnych kolorów.

Obrazek

Oto opis przysłany przez autora obserwacji:From: [...]
Sent: Friday, February 08, 2013 5:45 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: film i zdjęcie świecącego obiektu

Witam serdecznie całą załogę Nautilusa

Przejdę od razu do rzeczy.Wczoraj tj w nocy z 7 na 9 lutego zauważyłem dziwny obiekty na niebie.Był o wiele jaśniejszy od gwiazd i kilka razy większy.Patrząc przez lornetkę zauważyłem,że obiekt ten mieni się różnymi kolorami - właściwie to chyba wszystkimi odcieniami tęczy.Chwyciłem za aparat ( wszytko mi z rąk leciało - obiektyw nie chciał się wymienić,statyw rozlatywał hehe "jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy") udało mi się nagrać krótki film i wykonać kilka zdjęć obiektu,które załączam - było tego więcej,ale nie wszystkie były udane przez pośpiech i ciągłą zmianę ustawień aparatu.

Teraz kilka faktów dotyczących obserwacji:
- jestem krótkowidzem - bez okularów nie widzę gwiazd jednak gdy ściągnąłem okulary aby zrobić zdjęcie obiekt nadal był dla mnie widoczny.
- kiedy patrzyłem przez lornetkę obiekt był bliżej (gwiazdy się nie przybliżają) sądzę, że był na wysokości na której latają samoloty.
-nie było słychać żadnego dźwięku
-obiekt prawdopodobnie nie poruszał się - może minimalnie - tego nie wiem gdyż ciągle zmieniałem miejsce obserwacji
-obiekt był widoczny na niebie ok 25 minut
-prawdopodobnie pojawił się nagle - zauważyłem go kątem oka przez okno podczas oglądania filmu
-sprawdziłem też programem astronomicznym czy nie jest to któraś z gwiazd - nie było nic takiego w tym miejscu co mogło być aż tak widoczne

Na nagranym filmie co jakiś czas zmniejszam zoom i pokazuję budynki - robię to celowo aby stworzyć punkt odniesienia.
Także celowo momentami zmniejszam ostrość dzięki czemu światło powiększa się i widać lepiej mieniące się kolory.
Zdjęcia robione są ze statywu przy różnych czasach naświetlania.Najbardziej skutecznym okazał się krótki czas naświetlania przy bardzo wysokiej czułości matrycy
Tak zostało wykonane zdjęcie DSC_8829 - jakość jest tragiczna przez tę wysoką czułość, ale mimo tego widać na nim coś ciekawego -światło, którym emanował obiekt przepaliło zdjęcie,widać tylko białą plamę z kolorową obwódką na krawędziach tam gdzie światło było słabsze.Jednak po środku tej plamy światła widać obiekt przypominający dysk.
Kolejne zdjęcie DSC_8833 przedstawia mały rozbłysk obiektu,który po chwili zmienił się w kolorową chmurkę i zaczął znikać - co widać na zdjęciu DSC_8834

Zdjęcia są prosto z aparatu i nie widziały żadnych programów graficznych co możecie sprawdzić programami odczytującymi EXIF Film jest konwertowany, bo oryginał zajmuje ponad 120MB - przepraszam za trzęsące się ręce,ale raz emocje - dwa stałem w śniegu na balkonie - pod koniec oparłem obiektyw o ścianę budynku(filmowałem z ręki nie statywu, bo tak było mi wygodniej)

Na koniec chciałbym dodać,że niedaleko mojej miejscowości znajduje się wioska Jarnołtówek,której mieszkańcy kilka razy widzieli takie obiekty - zresztą były wywiady i filmiki,które przedstawialiście na łamach forum.

Jeśli pozostaną jakieś pytania proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam

Ogidyn (teraz mniej sceptyczny)

I najważniejsze, czyli film. Rzeczywiście na nim najlepiej widać, że ów obiekt nie był ani gwiazdą, ani tym bardziej lecącym samolotem.
Jeszcze krótka anegdota związana z tym artykułem ;)
Na artykuł ten,trafiłam wczoraj,przeczytałam z zaciekawieniem i zapomniałam aż do wieczora.Koło godziny 18.30 poszłam z psem a spacer.Kiedy tak spacerowałam ,przypomniał mi się ten artykuł i zastanawiałam się czy było by coś widać gdybym nakręciła moim telefonem taki film z NOL - em na nocnym niebie.Wyciągnęłam telefon i zaczęłam nagrywać .Nagle mój pies zaczął na kogoś szczekać i odwróciłam wzrok.Kiedy go podniosłam z myślą że spróbuje jeszcze raz,zobaczyłam na niebie czarną kulę ,która bezszelestnie przemieszczała się parę metrów nade mną .Zamurowało mnie ,ale w ogóle nie czułam leku .Stałam , patrzyłam na to coś i nie mogłam się poruszyć.Przetoczyło się zmieniając nieco kształt,raz kula,raz jajo,a potem elipsa ? Tysiące myśli przetaczało się po mojej głowie np; dlaczego to nie jest trójkąt,dlaczego nie widać żadnych świateł ,dlaczego porusza się ruchem jednostajnym ,co to jest ? W końcu pomyślałam ze to balon i kiedy tak prowadziłam to coś wzrokiem ,"dopłynęło " do pobliskiego bardzo wysokiego drzewa.Pomyślałam jeśli to balon to zaczepi i zatrzyma się na tym drzewie ,jeśli nie ,to znaczy że to NOL i wtedy będę się bać. Zatrzymało się na tym drzewie i tkwi tam do dziś zrobiłam rano zdjęcie, jest to kawałek reklamówki. Jednak mam pewien niedosyt i zła jestem na siebie ,bo co by było gdyby był to pojazd obcych ? Zamiast filmować to stałabym tak jak słup i tylko patrzyła ,ale z drugiej strony,cieszy mnie fakt że nie czułam lęku i nie zwiałam ,tylko obserwowałam. :D


zdjęcie zrobione rano ,troche niewyraźne ,bo z daleka ,ale reklamówke widać w dodatku nie czarna a fioletowa :D :D
Obrazek
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9313
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 400
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13453 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 09 mar 2013, 23:04

Wstawiam filmik, w większości ze stacji kosmicznej, widoczne kilka lecących obiektów wskazywanych strzałkami. Warto to powiększyć na cały ekran, bo inaczej kiepsko widać. Jednak najciekawszy jest ostatni kawałek. Obiekt wielkości potrójnej Ziemi na którym "dokuje" a potem odlatuje inny obiekt. Ten odlatujący nabiera olbrzymiej prędkości niemal natychmiast. Gdyby tam miała działać grawitacja, to niewiele z żywych organizmów pozostałoby przy życiu.

0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1207
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 790 razy
Otrzymał podziękowanie: 1319 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » środa 13 mar 2013, 21:23

Filmik zatytułowany jest: ,, spodek odleciał" :D
dałem na wstawke /blueray21
0 xAwatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1207
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 790 razy
Otrzymał podziękowanie: 1319 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » czwartek 14 mar 2013, 20:13

Dzięki wielce szacowny blu masz u mnie pifko :D
no to pa :D
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6452
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1088
x 320
Podziękował: 11557 razy
Otrzymał podziękowanie: 12005 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 18 mar 2013, 13:18

Co Watykan może wiedzieć o UFO?

Watykan posiada tajny radioteleskop ukryty na Alasce. Ponadto watykańscy astronomowie odkryli planetę zmierzająca w kierunku Układu Słonecznego. Podobno posiadają także sporo zdjęć kosmitów. Całkiem możliwe, że historia kontaktów Watykanu z cywilizacjami pozaziemskimi jest bogatsza niż można przypuszczać...

Obrazek

Watykan zainteresował się tematyką UFO w wyniku rzekomych spotkań kosmitów z prezydentem USA, Dwightem Davidem Eisenhowerem w Muroc Airfield w 1954 roku. W spotkaniu tym prawdopodobnie brał udział także pewien biskup. Na jego wniosek ówczesny papież, Pius XII, stworzył specjalną supertajną służbę informacyjną o nazwie Serwis Informacyjny Watykanu.

Od momentu powstania służby zaczęło ponoć dochodzić do regularnych spotkań biskupów i papieża z kosmitami w ogrodach watykańskich. Sprawę tę nagłośnił włoski badacz tajemnic - Cristoforo Barbato, który specjalizował się w tematyce UFO oraz tajemnic fatimskich. W wyniku własnego śledztwa udało mu się spotkać z jednym uczestnikiem tych spotkań, który przekazał badaczowi całą dokumentację ze spotkań, głównie zdjęcia i filmy. Dzięki informacjom zdobytym przez Barbato wiadomo, że Watykan posiada tajny teleskop na Alasce. Ponadto kuria papieska przeznaczyła 30 milionów euro na budowę kolejnych teleskopów w Arizonie, gdzie na Górze Graham znajduje się Obserwatorium Watykańskie. Obserwatorium to wykorzystuje teleskop z Uniwersytetu Arizona o nazwie „Lucyfer”. Ta inwestycja jest obiektywnym dowodem na to, że Watykan jest zainteresowany sprawą istot pozaziemskich. Ponadto władze papieskie nie chcą być w pełni uzależnione od informacji przekazywanych przez mocarstwa, głównie USA. Dlatego wykazały się własną inicjatywą i same próbują zdobyć cenne informacje.

Władze papieskie wyraźnie zmieniają swoje nastawienie do istot pozaziemskich. Szef astronomów watykańskich, ojciec Jose Gabriel Funes powiedział, że życie pozaziemskie nie stoi w sprzeczności z wiarą w Boga. Ponadto Papieska Akademia Nauk jest wyraźnie zainteresowana sposobami wykrywania życia pozaziemskiego i konsekwencjami jego odkrycia, chcąc wpisać się we współczesną naukę.

Do szczegółowych informacji jednak bardzo trudno dotrzeć, ponieważ są one pilnie strzeżone w archiwach papieskich. Tajemniczości temu dodaje przeszłość obecnego papieża, Benedykta XVI, który będąc jeszcze kardynałem, piastował funkcję prefekta Kongregacji Nauki Wiary. Ta najbardziej ezoteryczna jednostka zajmuje się badaniem zjawisk nadnaturalnych fenomenów o charakterze religijnym.

Co Waszym zdaniem Watykan może jeszcze ukrywać w tej sprawie?

Źródło: http://www.orwellsky.blog.onet.pl
http://strefatajemnic.onet.pl/ufo/ufo/c ... tykul.html


ciekawe czy ja sobie zasłużę kiedyś na pifko od przebiśniega ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1207
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 790 razy
Otrzymał podziękowanie: 1319 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » poniedziałek 18 mar 2013, 18:37

Wielce szacowna chanell nie wiem jak z pifkiem choć oczywiście jak wystąpi kiedyś zasadność by się fizycznie spotkać to oczywiście, że dobrym trunkiem poczęstuje, ale tak by nie lać wody to za to co napisałaś o Słowianach masz moją głęboką wdzięczność i ciepłe myśli pod Twoim adresem :)
to pozdrawiam :)
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9313
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 400
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13453 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 18 mar 2013, 20:15

Wróćmy jeszcze do tematu Czelabińskiego meteorytu i "rozsadzenia" go przez UFO.
Otóż to nie to (UFO) które leciało nad meteotytem, trochę z tyłu. Źródła twierdzą, że inny pojazd lecąc za meteorytem przeleciał przez jego środek i w dlatego w chwilę potem meteoryt wybuchł i rozleciał się ma kawałki.
Ten filmik pokazuje szczegóły w przybliżeniach. Teraz technika: meteoryt leciał wtedy z prędkością ok 40 000 km/h oczywiście już w atmosferze. To co nadleciało na moje oko poruszało się 3 -5 razy szybciej!, w atmosferze. Jak widać nie był to żaden pocisk, ani rakieta, po przeleceniu przez meteor zmieniło kierunek lotu. Owe źródła twierdzą, że nie mogli użyć techniki laserowej, ponieważ byłoby to łatwo namierzyć ślad i ewentualnie straszyć ludzi przybyszami ze straszną bronią, więc wybrano sposób wyglądający na naturalny. Statek był "organiczny" z ekranem pola siłowego i należał do Plejadan, choć Arkturianie też w jakiś sposób w tym maczali palce.
To tyle opowieści, a teraz ten krótki filmik z przybliżeniami i filtrami.

0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6452
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1088
x 320
Podziękował: 11557 razy
Otrzymał podziękowanie: 12005 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 18 mar 2013, 20:21

Widziałam juz wczesniej ten filmik ,chyba na stronie NPN ,jak widac ktoś nad nami czuwa :)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9313
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 400
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13453 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 18 mar 2013, 20:27

On chyba nawet tutaj gdzieś jest, ale bez zwrócenia uwagi na to coś małego, bo automatycznie uwagę odwraca to coś dużego co leci wyżej i nie jest to reflex optyki! Zresztą bez stop klatki jest to niezauważalne.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1207
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 790 razy
Otrzymał podziękowanie: 1319 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » środa 20 mar 2013, 18:31

chanell pisze:,jak widac ktoś nad nami czuwa


Z całym szacunkiem i z za przeproszeniem tak dokładniej bym poprosił.
Na starym forum jeszcze minimum kilkoro uczestników zadeklarowało iż widziało ,,pocztówki z nowej przestrzeni".
Kilkoro więc nie jeden jakiś dziwak który ma zwidy lub halucynacje.
Pozwolę sobie dodać, że w wolnej wymianie informacji wiem, że deklarujących oglądanie tych że ,,pocztówek" jest nawet spora liczba.
Więc jeżeli tzw ,,przebudzeni" jak to rożnej maści ,,bracia" z kosmosu też nazywają ludzi, którzy w swoich fizycznych formach cokolwiek działają zgodnie z ,,harmonogramem procesu" mają te formy znaczy ciała fizyczne zmienić to hm nasuwa się pytanie o zasadność tej ,,pomocy".
Nasuwa się tez następne pytanie co tam u ,,pomagierów" na planecie słychać
Na planecie i nie tylko bo co u nich w ich całym układzie, jak z kondycją ich planety układu i z kondycja ich ciał fizycznych.
Nasuwa się tez pytanie dlaczego dopiero teraz.
Oczywiście mogą odpowiedzieć, że wcześniej to była by ingerencja, a oni prawi i wspaniali nie ingerowali i dlatego biernie patrzyli na coraz gorszą jakość naszych warunków funkcjonowania na planie fizycznym.
No więc rodzi się następne pytanie co się stało, że nagle pozwalają sobie na ingerencję bo jeżeli to nie ingerencja to z kim uzgodnili warunki współpracy.
etc etc ...
No leniwy jestem i już po pifku więc dalej wyliczać mnie się nie chce :D
Tylko jest takie przysłowie liczył dziad na cudzy obiad ...
Dodam też, że dziwnie spokojny jestem o to że my bez niczyjej pomocy damy sobie radę, a czy oni dadzą radę to pozwolę sobie solić i pieprzyć :D
to pozdrawiam :D
0 xODPOWIEDZ