Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 10 lut 2015, 18:26

"Gorejące"/ płonące drzewa, to symbol biblijny.
"Jezus" w czarnym garniturze i okularach słonecznych... czyli postać chroniąca się przez światłem/ energią słońca, to postać z ciemnej strony nie zaadoptowana do obecnej wibracji na ziemi.
Generowanie mechaniczne dźwięków do cywilizacji poza ziemskiej , którą ma bazy pod Górą Mikołaja i laboratorium pod Kamienną górą w Gdyni , to manipulacja informacją w określonym celu.

Ośmieszanie , poniżanie i oczernianie wszystkich , którzy chcieli się bardziej profesjonalnie zając się tematem "Piramida w Gdyni", to odstraszająca działalność opcji , której reprezentantką jest ZP .

Nawoływanie do odkopania podziemnej piramidy i innych artefaktów, organizowanie grup zainteresowań które służą ukrytym celom zakulisowego bytu , który ogłosił się "Królem Jahwe " to identyczna akcja jak znanej nam od dawna Lucyny Łobos. Te same metody , ten sam religijny byt i takie samo wykorzystywanie mówiącymi głosami w głowie naiwnych i przejętych kobiet.

Takie są fakty do teraz, jak dla mnie jest to manipulacja szyta grubym ściegiem tak naprawdę nalezy ją odczytać po końcowym efekcie..... czyli staniu w miejscu i robieniu awantur z wyzwiskami. Co w finale zawsze jest blokadą, bo LUDZIE rezygnują ze współpracy z kimś "nawiedzonym" ..... i niewiarygodnym. Bowiem ze współpracy z taka osoba nic nie wynika oprócz agresywnych awantur i plotek , kilka lat temu przekonał się również o tym J. Zagórski , który również usiłował pomoc ZP.i to nie tylko on ze znanych postaci.
Wszystko zawsze kończy się tak samo , awanturą z wyzwiskami.

Tak jest prawda o tym temacie, nie da się uniknąć przytaczania pewnych odnośników do ZP, dla jasności zrozumienia jego ciemnej strony, ale nie nalezy w żaden sposób traktować tych informacji jako nagonkę na tą osobę, bo bynajmniej ja takich intencji nie mam.

Jeżeli chcemy rozwiązać ta zagadkę to proszę bez osobistych jazd po mnie bo nie wejdę w dyskusję z taką osobą. Ona zawsze będzie rozmywała i opóźniała dyskusję, a post taki poproszę o usunięcie z tego tematu.
Rolą ukrytą ZP nigdy nie było i nie jest odkrycie prawdy o temacie, co zresztą doskonale realizuje do tej pory.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 10 lut 2015, 21:10

Kiara -

Tak jest prawda o tym temacie, nie da się uniknąć przytaczania pewnych odnośników do ZP, dla jasności zrozumienia jego ciemnej strony, ale nie nalezy w żaden sposób traktować tych informacji jako nagonkę na tą osobę, bo bynajmniej ja takich intencji nie mam.


:o

Pani Zofia jest jeszcze na etapie badan. Ale co mi niesamowicie imponuje nie poprzestaje na fragmentach, lecz pragnie polaczyc swoja wiedze z innymi. Byc moze nie potrafi jeszcze dyplomatycznie podejsc do tematu (ja zreszta tez jestem kiepska dyplomatka)... niestety przezywam wszystko zbyt mocno.

Moje pytanie, czy bylaby mozliwosc skontaktowania Fedon i p. Zofii?

Oczywiscie na priv.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 237
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 10 lut 2015, 21:17

Fl pisze:Moje pytanie, czy bylaby mozliwosc skontaktowania Fedon i p. Zofii?

Oczywiscie na priv.

Osobiście z całego serca odradzam.
kilka osób z tego forum próbowało już, w dobrej wierze, pomóc tej kobiecie i wszystkim odbiło się to czkawką, by nie powiedzieć zgagą.
Po co wciągać w to kolejnych, "bogu (nie jahvie) ducha winnych ludzi".
Niech sobie ciągnie ten temat ze swoimi, równie ... dziwnymi zwolennikami, normalnych ludzi nie mieszajmy w to! :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 10 lut 2015, 21:21

Osobiście to ja już nikomu kontaktu z p. ZP bym nie polecał. Jest tak jak @Kiara pisała, najczęściej chętni do współpracy z tą osobą, nawet nie zdążyli jej zacząć, vide mój przykład.
Nie ma nikogo, kto z nią dłużej wytrzymał, chyba że był to kontakt na odległość, ale to rzadkość.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7767
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1423
x 407
Podziękował: 14215 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 10 lut 2015, 23:06

Moje pytanie, czy bylaby mozliwosc skontaktowania Fedon i p. Zofii?


Lady ,nie kombinuj ,wydaje mi się, że jeśli będzie chciał to znajdzie kontakt sam.
Wszak wystarczy wpisać w google nazwisko p.Z.P. i wszystko jasne.

ps: czy to nie ty zaproponowałaś sympozjum w Gdyni ? Nic z tego nie wyszło ,bo pani Z.P. wszędzie widzi wrogów.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 237
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 10 lut 2015, 23:22

chanell pisze:
ps: czy to nie ty zaproponowałaś sympozjum w Gdyni ? Nic z tego nie wyszło ,bo pani Z.P. wszędzie widzi wrogów.

A teraz, jak by się okazało, że to kolejna osoba z naszego forum, to dopiero ... byłby koniec świata. :lol:
>Fedon< jest zbyt poważnym człowiekiem, by mieszać się w takie szemrane towarzystwo. ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 11 lut 2015, 02:51

Fair Lady pisze:Kiara -

Tak jest prawda o tym temacie, nie da się uniknąć przytaczania pewnych odnośników do ZP, dla jasności zrozumienia jego ciemnej strony, ale nie nalezy w żaden sposób traktować tych informacji jako nagonkę na tą osobę, bo bynajmniej ja takich intencji nie mam.


:o

Pani Zofia jest jeszcze na etapie badan. Ale co mi niesamowicie imponuje nie poprzestaje na fragmentach, lecz pragnie polaczyc swoja wiedze z innymi. Byc moze nie potrafi jeszcze dyplomatycznie podejsc do tematu (ja zreszta tez jestem kiepska dyplomatka)... niestety przezywam wszystko zbyt mocno.

Moje pytanie, czy bylaby mozliwosc skontaktowania Fedon i p. Zofii?

Oczywiscie na priv.


Ty z Gdańska , ona z Gdyni sama się z nią sparuj.... to sympozjum i wszelkie rady nawet bardzo negatywne na temat ZP , to Twoje z całym bagażem ostrzeżeń przed ZP.
Poznasz osobiście podzielisz się swoją wiedzą. ... ale nikogo w to nie wrabiaj po takich doświadczeniach jak tu są opisane. Na Tobie też suchej nitki nie zostawiła ZP. wróć do zeszłego roku.
Weź sobie sama na klatę ten temat nie musisz przez forum.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Etznab
Posty: 112
Rejestracja: piątek 21 lis 2014, 13:32
Podziękował: 657 razy
Otrzymał podziękowanie: 187 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Etznab » środa 11 lut 2015, 09:18

Może warto skupić się na tym co jest najważniejsze :) , na temacie istoty sprawy bo mam takie wrażenie jak by ktoś/ coś celowo "odciągał od wyjaśnienia tego o co chodzi tak naprawdę z tą gdyńską piramidą. Temat pani ZP powraca jak bumerang, wciąż i wciąż :lol: i nie może się zakończyć. Moim zdaniem szkoda "czasu" i energii ;)
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 11 lut 2015, 12:39

chanell -

ps: czy to nie ty zaproponowałaś sympozjum w Gdyni ? Nic z tego nie wyszło ,bo pani Z.P. wszędzie widzi wrogów.


Oczywiscie, ze zaproponowalam.
Oto moje slowa:

viewtopic.php?f=21&t=201&start=125#p21343

// dygresja : http://www.akademiki.am.gdynia.pl/sdm2-2//

I dalej uwazam, ze p. Z.P jak bedzie chciala to sama jest w stanie taka konferencje, czy spotkanie dla chetnych zorganizowac.

Co do Fedona, to zauwazylam, ze zywo interesuje sie religioznawstwem, wiec moglby z pozycji specjalisty ocenic wiarygodnosc przekazow i p. Z.P. i ... niestety innych, ktore czesto zaciemniaja obraz, ze faktycznie sprawa glowna rozmywa sie.

A moze w tym wszystkim zupelnie o co innego chodzi? :roll:
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 11 lut 2015, 14:54

@Lady, jeżeli masz inny "ogląd" sprawy to wal śmiało, nikt nie zabrania brać udziału w dyskusji, jeśli się ma coś do powiedzenia w temacie.
Ale jeśli się nie ma - to "milczenie jest złotem".
Mamy kilkadziesiąt ostatnich postów i skrawki informacji dotyczącej tematu.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

filiżanka
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2013, 13:29
x 2
x 7
Podziękował: 646 razy
Otrzymał podziękowanie: 582 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » środa 11 lut 2015, 16:12

Fair Lady pisze:
A nie mozna tak otwarciej i w skrocie i konkretniej przekazac co i jak? Teraz juz powoli "zaskakuje". Tylko, ze z tych kamiennych kregow etc. wcale nie cale talatajstwo wylatuje, ale wszystko, co ma nad nami materialna MOC. I tu te wibracje moga im na pukiel naskoczyc. Zawsze bedzie chodzic o CZYSCIEC.

Oczywiscie nie całe w sensie "szystkie" a to , jak napisałaś, zamterializowane w obecnym i dla nas tu i teraz.
Zjakis powodów jednak sa to wrota, furta, przejscie między światami i czasami jedyny sposób na podróz miedzy nimi, może najłatwiejszy albo jedyny dostepny w okreslonych parametrach fizycznych(wibracyjnych)?
W ubiegłym roku, latem, przez takie "wrota" w Afryce środkowej,odwiedził satanistów niejaki Mardok.
W tym co i jak jest aktywne pomaga śledzenie zwykłych informacji w nawet a zwłaszczaw zwłykłych mediach- gdzie jest zlot byłych prezydentów usa innych polityków. ;)
Zwłaszcza jak to dośc zaskakujace miejsce jak Zimbabwe.

Kregi kamienne etc. sa miejscami CZYSCCA wlasnie. Gdyz sa to tzw. krego sedziowskie. I Rada Najwyzsza osadza co i jak.

Czy chodzi Tobie o propagowana idę ,że kamienne kręgi to miejsca narad starszyzny plemiennej, takie sobie ogniska w plenerze na pogaduchy, np. Gotów ?
To raczej pierwsza skórka na tej cebuli ;)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 12 lut 2015, 11:17

Etznab pisze:Takie sobie luźne dywagacje , a może ta Góra Św. Mikołaja w Gdyni, ma połączenie energetyczne z Wyspą Sobieszewską? wyspa podobno ma swoje znaczenie, jest ważnym punktem w tych przemianach. Serce Ziemi znajduje się na północy Polski, może o ten teren/o to miejsce/miejsca chodzi? Może chodziło o zablokowanie serca ziemi :?: Skoro iskra przebudzenia na cały świat ma wyjść z Polski, to może te punkty teraz odgrywają ważną rolę :?: Nie mam pojęcia czy tak jest, takie luźne myśli przyszły, nie wiem czy to w ogóle ma sens, ale postanowiłam podzielić się nimi, niezależnie co kto sobie o tym pomyśli ;) :?
Dużo znaków zapytania ;)


Tak oczywiście że ma takie połączenie Góra Mikołaja w Gdyni z Wyspą Sobieszewską, zresztą nie tylko z nią i nie tylko ona, jest to olbrzymi układ energetyczny pod powierzchnią ziemi, przypominający nieco zespól współpracujących ze sobą organów jak w ciele człowieka.

Proponuję przypomnienie sobie moich zeszłorocznych relacji związanych z tematem, były na bieżąco.

viewtopic.php?f=8&t=1098&p=23699&hilit=wyspa+sobieszewska#p23699


viewtopic.php?f=28&t=179&p=22997&hilit=wyspa+sobieszewska#p22997


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Etznab
Posty: 112
Rejestracja: piątek 21 lis 2014, 13:32
Podziękował: 657 razy
Otrzymał podziękowanie: 187 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Etznab » czwartek 12 lut 2015, 12:06

Dzięki za linki, przeoczone wpisy :).
Kiara
Teraz zostało nam TYLKO połączyć te informacje i stworzyć logiczne wyjaśnienie całej tej skomplikowanej histor, uzupełniając o naszą osobistą wiedzę.

W takim razie czy zechciałabyś odkryć tę tajemnicę, prawdę tego/tych miejsc :?: :) Dlaczego wg Ciebie, Twojej wiedzy jest to tak ważne miejsce, jaką rolę teraz pełni w tym "czasie", a to wtedy może wyjaśni powody dla, których tak długo informacje o tym wszystkim nie mogły wypłynąć na powierzchnię, dlaczego były blokowane?
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 12 lut 2015, 15:33

Etznab pisze:Dzięki za linki, przeoczone wpisy :).
Kiara
Teraz zostało nam TYLKO połączyć te informacje i stworzyć logiczne wyjaśnienie całej tej skomplikowanej histor, uzupełniając o naszą osobistą wiedzę.

W takim razie czy zechciałabyś odkryć tę tajemnicę, prawdę tego/tych miejsc :?: :) Dlaczego wg Ciebie, Twojej wiedzy jest to tak ważne miejsce, jaką rolę teraz pełni w tym "czasie", a to wtedy może wyjaśni powody dla, których tak długo informacje o tym wszystkim nie mogły wypłynąć na powierzchnię, dlaczego były blokowane?



We właściwym czasie sięgnę i po te informacje żeby skompletować całość , na razie skupimy się na innych elementach , ułatwiających zrozumienie całokształtu tematu.
Po pierwsze trzeba zrozumieć rolę Leylines , czyli światłowodów ziemi oraz miejsc przecinania się ich, czyli czakramów/ wirów ziemi. Jednym słowem energetycznego niewidocznego sytemu przepływu energii życia i informacji w w naziemnej i podziemnej strukturze ziemi.

Po drugie trzeba zrozumieć zasadność lokalizacji "miejsc mocy" , oraz w jaki sposób oddziałują na ziemię CZŁOWIEKA, cały system planetarny i kosmos.

Po zrozumieniu tych podstaw przejdziemy do kolejnych elementów tej olbrzymiej struktury energetycznej.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 12 lut 2015, 22:11

Kiara pisze:
Etznab pisze:Dzięki za linki, przeoczone wpisy :).
Kiara
Teraz zostało nam TYLKO połączyć te informacje i stworzyć logiczne wyjaśnienie całej tej skomplikowanej histor, uzupełniając o naszą osobistą wiedzę.

W takim razie czy zechciałabyś odkryć tę tajemnicę, prawdę tego/tych miejsc :?: :) Dlaczego wg Ciebie, Twojej wiedzy jest to tak ważne miejsce, jaką rolę teraz pełni w tym "czasie", a to wtedy może wyjaśni powody dla, których tak długo informacje o tym wszystkim nie mogły wypłynąć na powierzchnię, dlaczego były blokowane?



We właściwym czasie sięgnę i po te informacje żeby skompletować całość , na razie skupimy się na innych elementach , ułatwiających zrozumienie całokształtu tematu.
Po pierwsze trzeba zrozumieć rolę Leylines , czyli światłowodów ziemi oraz miejsc przecinania się ich, czyli czakramów/ wirów ziemi. Jednym słowem energetycznego niewidocznego sytemu przepływu energii życia i informacji w w naziemnej i podziemnej strukturze ziemi.

Po drugie trzeba zrozumieć zasadność lokalizacji "miejsc mocy" , oraz w jaki sposób oddziałują na ziemię CZŁOWIEKA, cały system planetarny i kosmos.

Po zrozumieniu tych podstaw przejdziemy do kolejnych elementów tej olbrzymiej struktury energetycznej.


Obrazek





Cieszę się, że niechcący wyszło na jaw, że Ziemia mając system przepływu energii w konsekwencji dowodzi o swym własnym życiu... :)




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 12 lut 2015, 22:15

Cieszę się, że niechcący wyszło na jaw, że Ziemia mając system przepływu energii w konsekwencji dowodzi o swym własnym życiu... :)




Pozdrawiam - Thotal :)


tak .. tak.... radio, telewizor, samochód i komputer też mają system przepływu energii, nie wspomnę o domach czy elektrowni i nawet "żyją"... własnym życie!


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 13 lut 2015, 00:05

Dziękuję za świetne porównanie :)
Ciekaw jestem w jakiej fabryce produkuje się planety, bo sprzęt rtv i inne przedmioty funkcjonujące dzięki energii elektrycznej są wytworem np. ludzkiej pomysłowości.
A kto wyprodukował wszystkie "ciała niebieskie", zaprogramował całe spektrum wielorakich energii, wibracji i dźwięków dla stworzenia życia?
Czy ktoś kto uruchamia taką produkcję celowo ogranicza funkcje życia jednych form względem innych?
Czy może to wszystko żyje, a tylko niedoskonały człowiek dorabia sobie idee do wyimaginowanej rzeczywistości?



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 13 lut 2015, 00:31

Thotal pisze:Dziękuję za świetne porównanie :)
Ciekaw jestem w jakiej fabryce produkuje się planety, bo sprzęt rtv i inne przedmioty funkcjonujące dzięki energii elektrycznej są wytworem np. ludzkiej pomysłowości.
A kto wyprodukował wszystkie "ciała niebieskie", zaprogramował całe spektrum wielorakich energii, wibracji i dźwięków dla stworzenia życia?
Czy ktoś kto uruchamia taką produkcję celowo ogranicza funkcje życia jednych form względem innych?
Czy może to wszystko żyje, a tylko niedoskonały człowiek dorabia sobie idee do wyimaginowanej rzeczywistości?



Pozdrawiam - Thotal :)


Planety się nie produkuje a tworzy, kiedyś i Ty będziesz to potrafił..... oczywiście że jest to projekt wszechstronny. Może nie ogranicza niczego, a przystosowuje warunki fizyczne do możliwości energetycznych, które są zmienne. Ewolucja materii jest zależna od wibracji wcielającej się Energii.. to perfekcyjny program nauki na unikalnej szkole życia dla całego kosmosu jaką jest Ziemia.
Myślę że niedoskonały człowiek jeszcze nie potrafi zrozumieć tej rzeczywistości dlatego uważa iż jest ona wyimaginowana.... a nie jest,jest perfekcyjnie zaplanowana.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7767
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1423
x 407
Podziękował: 14215 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 13 lut 2015, 08:41

Myślę że niedoskonały człowiek jeszcze nie potrafi zrozumieć tej rzeczywistości dlatego uważa iż jest ona wyimaginowana.... a nie jest,jest perfekcyjnie zaplanowana.


Jeśli jest zaplanowana ,to przez kogo ? Gdyby każdy umiał i chciał tworzyć planety ,nie powstał by chaos ? Planety Kiary ,planety Thotala ,planety chanell ,itd.......

fajna dyskusja ,ale wróćmy do Baz kosmicznych ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 13 lut 2015, 11:03

chanell pisze:
Myślę że niedoskonały człowiek jeszcze nie potrafi zrozumieć tej rzeczywistości dlatego uważa iż jest ona wyimaginowana.... a nie jest,jest perfekcyjnie zaplanowana.


Jeśli jest zaplanowana ,to przez kogo ? Gdyby każdy umiał i chciał tworzyć planety ,nie powstał by chaos ? Planety Kiary ,planety Thotala ,planety chanell ,itd.......

fajna dyskusja ,ale wróćmy do Baz kosmicznych ;)


Przez nas, przez Tothala, chanell , Kiarę , blu.... jeszcze nie potrafimy tak tworzyć, ale po to uczymy się na ziemi żeby osiągnąć ta perfekcję. na razie na maleńkich fragmentach z naszych żyć, później nauczymy się je składać i komponować. "Zbudujemy" planety, wszechświaty i galaktyki, jak CI przed nami.. właśnie Stwórca i Jego załoga Twórcy życia myślą i dźwiękiem.. taki jest plan etapów naszej ewolucji ..stanie się stwórcami po uzyskaniu swojej doskonałości... Jednak nasza przyziemna ( mała) miara myślenia nie dopuszcza tej pięknej wiedzy o sobie.
Wszyscy którzy są Iskrami Ognia Życia .. mogą być kiedyś stwórcami.... wszystko zależy od naszej woli oraz rozwoju osobistego.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

remek
Posty: 26
Rejestracja: piątek 13 cze 2014, 11:20
Otrzymał podziękowanie: 20 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: remek » sobota 28 lut 2015, 19:00

Pani jasnowidz Zofia Piepiórka vs Kiara i Reptilianie koło piramid Gdyńskich

Pani jasnowidz Zofia Piepiórka prezentuje: Piramidy Gdyńskie vs Kiara i inne gady z Imperium Drako – część 1.

https://www.youtube.com/watch?v=fh7Ac-Ie4cc

Piramidy Gdyńskie vs Kiara i inne gady z Imperium Drako – część 2.

https://www.youtube.com/watch?v=fh7Ac-Ie4cc
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 19 mar 2015, 21:27

Już niedługo zrobi się bardzo Głośno o piramidach w G-dyni :D i radioźródle, oraz o postaci która przybyła z tej ko(s)micznej rozgłośni.

Radio Hardcore 3c123 :lol:


3 C ( c równa się 3 bo jest trzecią literą alfabetu) 123 czyli 3 inaczej 3x3=9.
Jutrzejsze zaćmienie słońca w symbolice ma odniesienie do fazy nigredo.. realizowana jako noc i nów w skali galaktycznej, czyli zakończenia czegoś by mogło zaistnieć coś nowego.

Coś musi się wycofać, aby coś mogło powstać – to formuła tych faz. Faza nigredo realizowana jako noc, nów lub zima, ma też sens powrotu do ciemnych (nieznanych, ukrytych) początków, których energetycznym miejscem w horoskopie jest imum coeli.



Pustelnik

Suliga:

W pitagorejskiej numerologii dziewiątka sybolizuje ducha i ciało (l plus Cool, jest liczbą magiczną (3 razy 3) przypisaną Saturnowi-Kronosowi — temu, który połknął dzieci swojej żony Rei.
Czarodziejska pałeczka Maga przemienia się w kostur Eremity, latarnia ma kształt klepsydry, litera jod odnosi się do pierwszej litery tertragamonu JHWH. Coś się kończy, coś się zaczyna. Następuje krystalizacja i systematyzacja poglądów, idei, ustabilizowanie dotychczasowego trybu życia i sposobu widzenia świata.
Stabilizacja grozi „unieruchomieniem" w Czasie. Eremita zna swoje ograniczenia i ze starczym uporem trzyma się ich kurczowo niczym pątni-czego kija. Tylko od niego zależy, czy klepsydra pozostanie klepsydrą przesypującą miałki piasek Czasu, czy zapłonie w niej kaganek oświetla­jący mroki korytarza, który zawiedzie Eremitę do łona Sprawiedliwości. Jeśli przeważy zamiłowanie do porządku i stabilizacji. Eremita umrze i nigdy się nie odrodzi. A jeśli rozbłyśnie płomień lalami, litera jod spocz­nie na czole Eremity, dając mu impuls do poszukiwania Ducha — nowego życia. Wzbudzi w nim miłość i zaufanie do świata.
Eremita rozpoczyna następny etap drogi duchowej, zwany w alchemii medytacją, a w filozofii kabały — rozmową i odkryciem relacji TY-JA.

Pozycja prosta: Podarunek. Pragnienie poznania przyszłości. Rozwiązanie wątpli­wości. Poszukiwanie wyższych wartości duchowych. Mądrość. Zaintere­sowanie parapsychologią, magią, okultyzmem. Rezygnacja ze starych przy­zwyczajeń. Ozdrowienie. Rozmowa. Dająca satysfakcję i przynosząca dobre wyniki dyskusja. Samotność. Poszukiwanie prawdy. Pomyślny czas w pracy. Zdrowie. Sceptycyzm. Konkretyzacja. Perfekcjonizm. Praco­witość.

Odwrócony: Ciemność. Fałszywa ocena sytuaqi. Zły wybór, błędna ocena faktów. Niemożność rozwikłania zagadki. Zagubienie. Pomyłka. Choroba, z(e samopoczucie. Nerwowość. Złe fatum. Niesprzyjający czas do podejmowania działań. Ograniczenie. Pedanteria. Oschłość.




Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 20 mar 2015, 10:48

Już niedługo zrobi się bardzo Głośno o piramidach w G-dyni :D i radioźródle, oraz o postaci która przybyła z tej ko(s)micznej rozgłośni.


Odnosze wrazenie, ze ziarno zasiane przez Z.P. zaczyna kielkowac.
Nic konkretnego, tylko jakies domysly, niedopowiedzenia, tajemnice, zakazy-nakazy, a rezultacie ... guzik z pętelka.

Glownie chodzi o zasianie niepewnosci i szerzenie strachu. Wtedy mozna niezle manipulowac masami.

Zwlaszcza wszczepienie wiary w nadejscie Mesjasza, kim by on nie byl, ale kogos mocarnego w JEDNEJ osobie :shock: I ta jedna osoba nam jeszcze pokaze! ;)
0 x



Lucifer
x 129

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Lucifer » piątek 20 mar 2015, 17:43

Czas Kronosa definitywnie dobiegł końca, na szczęście, piramida w g-dyni będzie mieć związek w niedalekiej przyszłości z powrotem Bogini oraz powrotem Ludzkości do Matriarchatu/Normalności.
Wszystko zostanie obrócone o 180 stopni czyli Świat znowu zostanie postawiony na nogach a nie na głowie tak jak jest obecnie. Nie będzie także żadnego sądu ostatecznego gdyż najwyższy Stwórca który reprezentuje Sobą Energię Żeńską nie będzie się mścić na swoich Dzieciach za to że dała Im wolną wolę. W niedługim czasie Planetę czekają jak najbardziej pozytywne przemiany ;) w czym znaczący udział będzie miała Polska.
Kolory flagi narodowej tego kraju to Czerwony i Biały czyli inaczej pisząc Kraj ten będzie miejscem zjednoczenia dwóch energii żeńskiej (czerwony kolor) i męskiej (biały). Czas straszenia dzieciaczków i pobierania od nich energii negatywu już się skończył a duży udział w tym miało spotkanie na szczycie górki w 2014 :) Odnośnie wykopalisk i odsłonięcia tej piramidy oraz dostania się do grobowca to tym zajmować się już będą archeolodzy, wszystko zostanie wykonane zgodnie z Zasadami, bez gróźb i straszenia. Tak więc postacie które chciały coś ugrać na końcu tej batalii mamiąc marchewką będą bardzo zawiedzione :lol:
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 20 mar 2015, 20:56

Ludzkość nie będzie wracała do matriarchatu, nie jest to potrzebne, przywrócona zostanie harmonia między aspektami, oraz pełna wiedza na ich temat.

Natomiast zostanie przywrócona całkowita i prawdziwa wiedza o pra kodzie życia, którym jest aspekt żeński.
Cała wiedza dotycząca roli Polski w zmianach na ziemi zostanie ujawniona jak rownież ta o miejscach głównych naszych punktów energetycznych oraz ich połączeń układem podziemnym gwiezdnym i ley lines.
Rok 2014 odegrał bardzo ważną rolę w budzeniu naszych Polskich punktów energetycznych , to prawda. Żadne religijne postacie nie miały i nie będą miały znaczenia w tej historii.
Rok 2015 jest kontynuacją rozpoczętych w 2014 zdarzeń, jednak Piramida w Gdyni nie odgrywa już decydującej roli w nich, we właściwym czasie zaistnieją zdarzenia , które odsłonią i ten sekret.

Rozpoczęte zdarzenia się nie zatrzymały , one maja kontynuację i będą miały do spektakularnego skutku.

Właściwie dzisiaj została osiągnięta ta biało czerwona pełnia , od dzisiaj wpisuje się nowy wzorzec , kod życia w nasz fizyczny plan ..... ;) :)
Możemy sobie pogratulować , wspólnymi silami nam się udało... chociaż jeszcze wiele przed nami, to najtrudniejsze za nami.
Prawdą jest iż ci, którzy bardzo chcieli coś ugrać wyłącznie dla siebie w Gdyni stracili wszystkie szanse jeszcze w zeszłym roku.

Nic nie pomogą żadne anty reklamy i wzniosłe ochy i achy... bo to już odległa przeszłość jak wyzerowanie obecnym zaćmieniem słońca całego dotychczasowego kodu życia w naszej galaktyce.
Od dzisiaj obowiązuje nas już nowy, nasze życia będą się przestawiały do jego wzoru, do nowych wpisów w polu morfogenetycznym.

Zatem tak dotychczasowy cykl Saturna opartego na 3x3 =9 zamknął swój cykl , rozpoczął się 1 nowy, razem z energią , która popłynęła z 17 na 18 marca ustawioną ponownie ziemską osią magnetyczną. Ona w przepiękny sposób pokazała nam się anomalią zorzy polarnej widzianej niemalże w całej Polsce.

Edit: literówki /blueray21

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ